Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem tudom,hogy a "régiek " közül ki emlékszik Anikóra (Baba888),réges-régen írogatott ide, talán Hajni, Zafír esetleg igen. Szóval kóvályogtam a babaneten erre-arra és olvastam, hogy ikreket vár, 14.hétben van. Kép
nolina
 
 


Nolina! Kép
Szia!
Én emlékszem aAnikóra! Tök jó, hogy babás lett! Neki is jó sokára sikerült!
Nem feltétlenül akkor szédülök, amikor felkelek, pedig tudom, hogy alacsony a vérnomim. Még mindig émelygek. Nagyon rossz. Alig bírok enni, pedig érzem, hogy éhes vagyok.
Holnap még itthon leszek, du. megyek a nőgyogyimhoz, aki megnéz UH-val. Talán lesz szívhang is. Kedden feltétlenül be kell mennem dolgozni. A hét többi része, majd még eldől.
A főnököm és két kolléganőm már tudja. A többiek még (remélem) nem.
Mi van Veled? Hogy döntöttél? Jó priviben is!

Bea
ma elvileg 7+0 mensi szerint

Kép
Kép
beuka
 
 


SziasztokKép

BeukaKép
Te mióta produkálsz tüneteket? Miket?
Én egy hete csak szédülök, szinte folyamatosan. Eleve alacsony a vérnyomatom, máskor is szoktam szédölögni, de nem ennyit.

Ma megmértük a nyomásomat, 90/60 voltKép
Még élekKép

Amúgy olyan 110/70 körül szokott mozogni.

Lányok, pénteken valószínű elmegyek dokihoz, nem várok hétfőigKép

A decemberi tesztnél semmit nem éreztem, még szédülést sem. Remélem most a baba miatt szédölgök, nem a hülye idő miatt. Anyu is ilyen típus, együtt szoktunk szédülni, de ő mostanában nem... Nagyon reménykedek!!!

LaraKép
Mindjárt küldömKép
ÜgyeskedjKép

Amit Odett felrakott táblázatot, nem egyezik azzal, amit én. Tehát, tök mindegy mit néz az ember, mert minden mást mutatKép
Vendég
 

 
 

Bea, írtam mailt.

Haga, írod,hogy szédülsz. Ha ettél, akkor is? Ha fekszel, elmúlik? Egyik kismama barátnQm akkor szédült, ha nem evett eleget és sokat szaladgált, neki a kávé segített, persze csak cappucino sok-sok tejjel, errQl nem bírt lemondaniKép Hómérsékletedet méred?
nolina
 
 


Nolina,
ha eszek, ha nem, szédülökKép
A kávétól, még a szagától is eleve hányni tudnékKép
Nem mérem a hőmérsékletemet.
Vendég
 


Haga, szerintem ha én babás lennék és semmi tünetem nem lenne, talán jobban aggódnék, mintha rosszul lennék, bár ki tudja, abban a helyzetben már lehet,hogy másképp gondolnám. De perpillanat örülnék, ha bármi tünetem lenne, ami babára utal, bár profi vagyok abban is ,hogy kell egy-két dologra ráfogni,hogy ez talán attól van. Kép
Most pár napja szeretkezés és pisilés után picit mensi-sen görcsöl a pocakom, ez nem jellemzö és erre is ráfogtam magamban, hátha babás vagyok, pedig közben már pár napja feladtam reménykedni abban,hogy ez a ciklus sikeres lenne. Szörnyq vagyok!
Szóval remélem nem vészesek a rosszulléteid és szerintem tuti a pocaklakód okozza!
nolina
 
 


Jó reggelt.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Beu!
Miért volnék titokzatos? Biztos nekem akartad ezt írni?Kép
Péntelen semmi különös nem volt., szabin voltam.Kép
Meg még nagy "titkom" se lehetne, a 19- napon vagyok.

Iszonyatos milyen szél van...nálatok is?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szia Vica!
Itt is iszonyat idő van.Utálom.Mikor lesz már tavasz?Mi újság?

Kép
breni
 
 


SZiasztok!
Velem se semmi extra. Csak bejelentkezem, hogy még élek.
Ma jönnek sok munkásemberek a házunkba és egy hét múlva már négy szobával több lesz a házunkban. Tökkirály!!!! A hálóba majd csak nyáron költözünk be, mert még fűtést kell szerelni meg áramot. Aztán vakolás, festés stb. Szóval most csak a falakat húzzák fel.
Majd folytatom mert bejött a főnököm.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Reni!

Semmi különös, fáradt vagyok, fázom, elegem van, éhes vagyok, szóval semmi jó. Nem is bágyasztalak titeket magammal, úgyhogy elmentem.
(Fentebb veszem a fűtést, átmegyek a boltba kajáért,
és igyekszem nem felbosszantani magam, minden kis hülyeségen---szóval rajta vagyok az ügyönKép)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


De bunkó vagyok.


És veled mizujs?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Beuka,
nem értem miért írtad, hogy ha feltennéd a kutyus képét, elszaladna mindenki a netrőlKép
Olyan aranyos!!! Kép

Böszme egy szél fúj, csoda, hogy egyáltalán van áram
Vendég
 


Vica!Dehogy vagy bunkó,nem azért kérdeztem,hogy te is megkérdezd.
Egyébként semmi különös.Szombaton voltam Caramel koncerten(én szeretem),tök jó volt.És szombat reggel óta fáj a hasam alul,valószínű peteérésem volt,de már 3 napja érzem és szúrkál nagyon,meg akkorára fel vagyok puffadva.Reménykedem hátha ez egy jel akar lenni.

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Haga! Kép
Tüneteim: cicifeszülés, hasszurkálás ezek korábban, mostanrta ezek mellé émelygés, és ma reggel már róka koma is Kép
A kutyát azért nem mertem feltenni, mert van aki azt mondja rá, hogy ronda, éés félelmetes, pedig nem is Kép

Vica! Kép
Olyan sejtelmesen mondtad a pénteki szabit, hogy zat hittem volt valami. Bocsi, félreértettem.

Nálunk a szélenk köszönhetően per pillanat vízszintesen szakad a hó!!!!

Bea 7+1

Kép
Kép
beuka
 
 


lanyok rolam:
Elmentem a dokihoz(allami)mar a varoterben ulohely sem volt,voltak vagy 30 an.A telefonban fel egyet mondtak hogy anyira menjek beadnni a konyvet.En ott voltam 10.45 re.Nem valalt el:-(
sokkal elobb kellet volna mennem.Iszonyu duhos voltam.Elmentem a parom munkahelyere es kisirtam magam,Meg jo hogy nem volt bent senki.ott ultam a paromnal harom orat de meg akkor is ugy ereztem szetrobbanok.nagyon scalodott voltam.Gondoltam hogy akkor elmegyek privatul.ugyanahoz a dokihoz,csak itt nem ingyen hanem jo kis penzert megvizsgal.Elsetaltunk megneztuk a helyet,ok,hetfon hivom.
erre mi tortenik?na mi?tegnap megjott.Apozitivujm csak annyi hogy magatol,42 napra(eloszor elszamoltam magam)Most megint csuszunk egy honapot.hat ennyi,nem ugy mennek adolgok ahogy szeretnem.

Kép
monyoka
 
 


Na itt vagyok.
Még azt akartam írni, hogy hétvégén átjött egy barátunk a faluból megnézni a házunkat, és mondta, hogy majd ha lesz gyerekszobánk, akkor fest nekünk a falra meserészleteket, mert, hogy ő mellékállásban ilyenekkel foglalkozik. Bárcsak már csinálhatná!!!!! Úgy várom már!

Ja, ezt még muszáj leírnom, mert nagyon vicces dolog történt velem a hétvégén.
Lementem a közértbe vásárolni, és mikor hazajöttem, mondta az uram, hogy nem jó méretű szemetes zsákot hoztam, mert túl kicsi. Erre én meg elkezdtem bőgni. Szerintetek normális vagyok? Pedig nem is mondta csúnyán, csak úgy megjegyezte. Azóta ezen röhögök, hogy milyen hülye "síró-pityogó" voltam!

Vica, neked meg mér van szar kedved?

Breni, nem hőmérőzöl? Azzal tök jól meg lehet állapítani a pé-t!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!

Szerintem valami front lehet a levegőben, mert én is elbőgtem magam tegnap este. Olvastam gey pszichológiai könyvet és egyszer csak minden ok nélkül olyan zokogásban törtem ki, hogy percekig alig kaptam levegőt, csak rázott a sírás...
Ahányszor elolvastam azt a mondatot, mindig elkapott megint a bőgés. De mondom, nem is bőgés volt, hanem zakogás. Nem tudom, lehet hogy valami régen elfelejtett sebet téptem fel?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!
Csak bejelentkezem, hogy élek, semmi extra velem. Eléggé elfoglalt vagyok, egy hét múlva vonulok be akórházba, kedden lapar, szerdán már jöhetek is ki, ha minden ok.

Vica! Zsuzska!
Melyikőtöknek írhatok sms-t, ha túl vagyok a műtéten?

Ma a 13. napon vagyok, 36.4 volt reggel a hőm. Tojásfehérjém sem volt, mondjuk most ebben a ciklusban nem is érdekel a műtét miatt, de azért megnyugszom, ha tudom jól működök.

Mindenkit üdvözlök.

moni
 
 


Csak azért, hogy jobb kedvetek legyenKép

Kép
Vendég
 


Csak azért, hogy jobb kedvetek legyenKép

Kép
Vendég
 


Csak azért, hogy jobb kedvetek legyenKép
Vendég
 


Csak azért, hogy jobb kedvetek legyenKép
Vendég
 


Kamilla!Én is ilyen sírós vagyok,mindenen sírok.
Mútlhét szerda óta mérem,de azért is mert beteg vagyok 36,1-2 körül volt,ma pedig 36,5.Az LH teszt 17.-én már erős volt,de nem éreztem semmit de volt akció.Szombat reggel óta érzem a jobb oldalamon a pét(du akció),vagy tüszőnagyobbodást(nem tudom),tegnap este pedig nagyon elkezdett fájni lent.Most elviselhető.Ennyi.

Kép
breni
 
 


Móni!

Nekem írhatsz. Majd tájékoztatom a Csajokat.

Haga!
Köszi!Kép (Mi az ott az orrán?Kép)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Én képesvagyok mindenféle bélmozgást peteérésnek titulálni, úgyhogy úgy döntöttem nem érdekel semmilyen hasszurkálás sem. Az LH teszt megbízhatóbb, inkább annak hiszek. A hőt is sok minden befolyásolja, de ha valaki épp nem beteg, akkor az is elég jó szerintem. Most például nekem a hő és az LH napra pontosan ugyan arra a napra jelezte a Pé-t. Fel is rakom.

Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Moni nekem is!
Mikor lesz?

Én is ilyen vagyok...ha kicsit rosszul szólnak hozzám , máris bőgök! de főleg mesi előtt!Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Kamilla!Nem tudom,nekem sosem volt még ilyen.Nem tudom minek higgyek.De hétvégén vmi volt az tuti.De majd kiderül.Ma vagyok a 22.napon.

Kép
breni
 
 


Szia Csajok!

Itt nálunk hóvihar van. Kép Nem jó, mert így nem tudok kimozdulni sem. Élvezem, hogy itthon vagyok, már látszik is rajtam, hogy nem dolgozom. Sokkal kisimultabb vagyok és ez az én koromban nem hátrány. Kép

Móni!

Várjuk majd a híreket. Drukkk!!! Nem lesz gond, meglátod. Megnyugszol majd utána.

Beuka!

Párocskám szeretne ugyanilyen kutyát. Õ imádja az ilyeneket. Állítólag gyerek mellé szuperek.

Nekem is ilyen tájt kezdődtek a rókák. Kitartás!!!

Lányok!

Tegnap kettős fronthatást emlegettek. Lehet, hogy ezért sírós mindenki??

Betti

27+4

Betti
betti73
 
 


SZiasztok!

Hú, nem nagyon tudtam visszaolvasni... Kép
Van vmi jó hír?

Móni,
drukk neked, majd gondolok rád! Kép

Beu,
szerintem nagyon édes a kutyu! Kép

Szemeteszsák:
kifogtam egy olyan garnitúrát, ami mindkét oldalon lukas!!! Kép

angel37
 
 


És nem fakadtál sírva?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Csinálj belőle szoknyát.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Nem, de biztos pé előtti stádiumban szembesültem vele először... Kép
Hmmm, naponta eldobható nylonszoknya... lehet, hogy divatot teremtek! Kép

angel37
 
 


Sziasztok!!
Nagy elhatározásra juttotam kipróbálom a Babymarkot,ha jobban leszekKép sajna meg vagyok fázva,ha pár nap alatt meggyógyulok.akor mindenképpen veszek..Azt akarok kérdezni ,hogyan éri meg jobban ha rendelek a netröl
2500+ 5% áfa.Vagy ha a rossmanba veszek??
Sajna itt is fuj a szél este ugy paráztam alig birtam elaludni!Nem csoda h szar a hangulatom reggel kammila teát ittam,és vettem a gy.tárba aspirin+c pezsgötabletát,talán használ,nagyon gyenge vagyok!Kép
Én is ilyen siros vagyok(de csak itthon) .


Móni!

Várjuk majd a híreket. Drukkk!!!

Beu!!
De édes a kutyaKép!!

Nem volt eröm visszaolvasniKép ,majd irjatok a Babymarkról véleményt és tapasztalatott!!Köszi !

Sziasztok!!
Vendég
 


Keditke!
Én a Coraxot vettem a DM-be,nem tudom hogy jó e,mivel a múlt hónapban amikor 2 erős csíkom lett együtt voltunk és ugyanúgy megjött.Most pedig a 17.napon ami múlthéten szerdán volt erős lett együtt is voltunk,de csak szombaton(akcióztunk is) éreztem pét és azóta is egyfolytában.Hát szóval nálam iilyen volt.Ezzel most nem lebeszélni akartalak,sőt.Szerintem próbáld ki!Még én sem tudom hogy bejött e,mert ma vagyok a 22.napon.De kb.10 nap múlva már tudok nyilatkozni.Bocs ha sok voltam.

Kép
breni
 
 


Keditke!
Én a Coraxot vettem a DM-be,nem tudom hogy jó e,mivel a múlt hónapban amikor 2 erős csíkom lett együtt voltunk és ugyanúgy megjött.Most pedig a 17.napon ami múlthéten szerdán volt erős lett együtt is voltunk,de csak szombaton(akcióztunk is) éreztem pét és azóta is egyfolytában.Hát szóval nálam iilyen volt.Ezzel most nem lebeszélni akartalak,sőt.Szerintem próbáld ki!Még én sem tudom hogy bejött e,mert ma vagyok a 22.napon.De kb.10 nap múlva már tudok nyilatkozni.Bocs ha sok voltam.

Kép
breni
 
 


Editke,
mielőbbi jobbulást, gyógyulást kívánok! Pihenj sokat!
Mi az a Babymark? Én még nem hallottam rólaKép

Angel,
mi a helyzet akkor a kukaszoknya divattal? Kép

A változatosság kedvéért ma is szédölgök, de ráfogom az időjárásra, amíg doki nem mond semmi megnyugtatót. Úgy döntöttem, hogy pénteken elmegyek vizsgálatra, nem bírok hétfőig várniKép

Nem tudom, minek tudható be, de alig jönnek rám azok a gatyák, amik másfél hete még jók voltak rámKép Nem eszek többet, sőőőt, inkább kevesebbet, és egészségesebbet. Olyan furcsa alakja van lent a hasamnak is, mintha csak a köldököm alatt lennék felfújódva. Sose volt deszka hasam, de ez most nagyon érdekesKép

Lányok!!!
SENKI NEM ÍRT az emailrőlKép



Kép
Vendég
 


Editke,
mielőbbi jobbulást, gyógyulást kívánok! Pihenj sokat!
Mi az a Babymark? Én még nem hallottam rólaKép

Angel,
mi a helyzet akkor a kukaszoknya divattal? Kép

A változatosság kedvéért ma is szédölgök, de ráfogom az időjárásra, amíg doki nem mond semmi megnyugtatót. Úgy döntöttem, hogy pénteken elmegyek vizsgálatra, nem bírok hétfőig várniKép

Nem tudom, minek tudható be, de alig jönnek rám azok a gatyák, amik másfél hete még jók voltak rámKép Nem eszek többet, sőőőt, inkább kevesebbet, és egészségesebbet. Olyan furcsa alakja van lent a hasamnak is, mintha csak a köldököm alatt lennék felfújódva. Sose volt deszka hasam, de ez most nagyon érdekesKép

Lányok!!!
SENKI NEM ÍRT az emailrőlKép



Kép
Vendég
 


Editke,
mielőbbi jobbulást, gyógyulást kívánok! Pihenj sokat!
Mi az a Babymark? Én még nem hallottam rólaKép

Angel,
mi a helyzet akkor a kukaszoknya divattal? Kép

A változatosság kedvéért ma is szédölgök, de ráfogom az időjárásra, amíg doki nem mond semmi megnyugtatót. Úgy döntöttem, hogy pénteken elmegyek vizsgálatra, nem bírok hétfőig várniKép

Nem tudom, minek tudható be, de alig jönnek rám azok a gatyák, amik másfél hete még jók voltak rámKép Nem eszek többet, sőőőt, inkább kevesebbet, és egészségesebbet. Olyan furcsa alakja van lent a hasamnak is, mintha csak a köldököm alatt lennék felfújódva. Sose volt deszka hasam, de ez most nagyon érdekesKép

Lányok!!!
SENKI NEM ÍRT az emailrőlKép



Kép
Vendég
 


Editke,
mielőbbi jobbulást, gyógyulást kívánok! Pihenj sokat!
Mi az a Babymark? Én még nem hallottam rólaKép

Angel,
mi a helyzet akkor a kukaszoknya divattal? Kép

A változatosság kedvéért ma is szédölgök, de ráfogom az időjárásra, amíg doki nem mond semmi megnyugtatót. Úgy döntöttem, hogy pénteken elmegyek vizsgálatra, nem bírok hétfőig várniKép

Nem tudom, minek tudható be, de alig jönnek rám azok a gatyák, amik másfél hete még jók voltak rámKép Nem eszek többet, sőőőt, inkább kevesebbet, és egészségesebbet. Olyan furcsa alakja van lent a hasamnak is, mintha csak a köldököm alatt lennék felfújódva. Sose volt deszka hasam, de ez most nagyon érdekesKép

Lányok!!!
SENKI NEM ÍRT az emailrőlKép
Vendég
 


Editke,
mielőbbi jobbulást, gyógyulást kívánok! Pihenj sokat!
Mi az a Babymark? Én még nem hallottam rólaKép

Angel,
mi a helyzet akkor a kukaszoknya divattal? Kép

A változatosság kedvéért ma is szédölgök, de ráfogom az időjárásra, amíg doki nem mond semmi megnyugtatót. Úgy döntöttem, hogy pénteken elmegyek vizsgálatra, nem bírok hétfőig várniKép

Nem tudom, minek tudható be, de alig jönnek rám azok a gatyák, amik másfél hete még jók voltak rámKép Nem eszek többet, sőőőt, inkább kevesebbet, és egészségesebbet. Olyan furcsa alakja van lent a hasamnak is, mintha csak a köldököm alatt lennék felfújódva. Sose volt deszka hasam, de ez most nagyon érdekesKép

Lányok!!!
SENKI NEM ÍRT az emailrőlKép
Vendég
 


Csodálatos
Vendég
 


Haga!Elküldted egy párszor.Vmi gond van megint a babanettel.Kép

Kép
breni
 
 


Láttom megint bedilizett a babanet.
Breni!

Köszi a véleményt,lehet h nem is kéne ennyire eröltetnem a dolgotKép.Csak két naponta együtt lenni!
Hömérözni nem akarok,attól tuti bediliznék.Amit te vetél az mennyibe került?Nekem most minden fillért be kell osztanomKép"hitel"miatt!!).Mindegy csak olcso legyen,bár ha nem sokat segit akor meg mindegyKép

Haga!

http://www.infertility.hu/bm.htm
Ha érdekel olvasd el a weboldalt!!
Vendég
 


Olyan lassu a b.net kb.5 perc kellett mig az elöbb elküldte,majdnem frászt kaptam Kép!
Nem akarom rontani itt a levegöt mert szar a hangulatom inkább lépek.No meg remélem a párom ma nem tullorázik és mindjárt itthon leszKép!!

Puszi!!Sziasztok!!
Vendég
 


Angyal
Soha meg nem telő szemetes zsákKépNálunk mindig gond van belőle ki vigye le a szemetet,de hát így könnyű!Kép

Editke
Ugyan,már!Miért rontanád a levegőt!Csacsiság!KépInkább meséld el a bánatod!!!

Amúgy mindenkinek nagy SZIA!!!!Aki szeret síelni,nálunk szakad a hó!Jöhettek!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!Szia.Nálunk jó a folyosón van a szemetes,így nincs belőle baj.

Keditke!Én csak leírtam,de neked kell eldönteni.Egy próbát megér.Ha jól emlékszem 2000.-körül van.Nagy rózsaszínű dobozban.Lehet neked bejön egyből.Én még nem tudom.

Kép
breni
 
 


Kriszta,
na ja! és továbbfejlesztve az ötletedet, ki is akaszthatnám a zsákot az ablakba! Kép Kép

SZia Editke! Kép

angel37
 
 


Angyal
KépKépKépKépKépKép

Reni
Én kirakom a folyosóra ,ha megtelik.Sajna néha ott tölt egy-egy estétKépPersze anyu,ha jön folyton leviszi.Igaz a múltkor a frissen vett krumlit is kidobta,mert összekötött zacskóban volt.Azt hitte szemétKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Mar reggel is akartam irni de amint latom nem ment elKépKépKép

Moni!
Szoritok neked nagyon jovohetre!

Editke!
Jobbulast!Jo szabadsagod van igyKép!

Tegnap este en is sirtam!KépDe sajnos nem a frontoktol!Neha kiboritanak a rokonok,de ezt inkabb nem fejtem ide ki!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?