Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Képzeljétek, megkezdtem a 4 hetes gyakorlatomat az oviban. Még csak 1 nap telt le, de teljesen ki vagyok fáradva! Kép Vagy ettől az időtől vagyok "enyhén" álomkóros?

Talán (lekopogom) Nándikán ma reggelre nem jött új pötty! /Szegény, már azt mondja magáról, hogy olyan, mint egy pöttyös labda./
Tegnap kissé kiakadtam, mikor azt mondták a tv-ben, hogy az influenza járvány még csak ezután jön! ("Remélem" még abba is beleesünk! Hogy véletlen se legyen jó nekünk!) Na, mindegy.

Kriszta! Légy üdvözölve! Biztos, hogy nem írtad el az életkorodat?! Letagadhatnál vagy 10 évet!

Betti! Örülök, hogy néha azért felnézel a Babanetre!

R.Betti! Nálunk még nincs fogacskás korszak, de így is nyűgös mostanában a kiscsávó! Majd csak kijön az a fogacska Milánnak és nem sírdogál annyit!

Katácska! Ez tök jó hír! És akkor azt még mindig nem tudjátok mitől volt?

Ana! Hogy vannak a gyerekek?

Edit! Ti már teljesen meggyógyultatok?

Ildi! Kata! Hogy telt a hétvége?

Bocsi, hogy csak ennyit írtam, de nem sok időm van!

Puszi mindenkinek!

Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek, megkezdtem a 4 hetes gyakorlatomat az oviban. Még csak 1 nap telt le, de teljesen ki vagyok fáradva! Kép Vagy ettől az időtől vagyok "enyhén" álomkóros?

Talán (lekopogom) Nándikán ma reggelre nem jött új pötty! /Szegény, már azt mondja magáról, hogy olyan, mint egy pöttyös labda./
Tegnap kissé kiakadtam, mikor azt mondták a tv-ben, hogy az influenza járvány még csak ezután jön! ("Remélem" még abba is beleesünk! Hogy véletlen se legyen jó nekünk!) Na, mindegy.

Kriszta! Légy üdvözölve! Biztos, hogy nem írtad el az életkorodat?! Letagadhatnál vagy 10 évet!

Betti! Örülök, hogy néha azért felnézel a Babanetre!

R.Betti! Nálunk még nincs fogacskás korszak, de így is nyűgös mostanában a kiscsávó! Majd csak kijön az a fogacska Milánnak és nem sírdogál annyit!

Katácska! Ez tök jó hír! És akkor azt még mindig nem tudjátok mitől volt?

Ana! Hogy vannak a gyerekek?

Edit! Ti már teljesen meggyógyultatok?

Ildi! Kata! Hogy telt a hétvége?

Bocsi, hogy csak ennyit írtam, de nem sok időm van!

Puszi mindenkinek!

Adri
radra
 
 


--------------------------------------------------------------------------------
Sziasztok!

Horcsog
Tavaszról lassan kezdek lemondani.
Hát mekkora hó esett.Kész vagyok. Kép

Éva
Édes a kisfiad. Kép

Momo
Ez szörnyű.Remélem hamar találtok segítséget. Kép

Ana
Elfelejtettem odaadni az 500-ast amit a Csabának odaadtál.Holnap odaadom,kiment a fejembőlbocsi. Kép
Egyébként igyekszem holnap haza Pestről,csak megvizslatják a lányt és fordulok is vissza,este meg amúgyis megyek énis ugrira. Szóval nyugodtan bedobhatod a csávót. KépKép

Betti
Sajnálom ha úgy érzed.Rohannom kellett azért kellett gyorsan letennem .Úgy értettem mintha azt mondtad volna hogy ok,arra hogy le kell tennem.Épp Zsolti keresett valamit a gyerek meg felborult.... Kép
Bocsi mégegyszer.Így alakult.
Annyira el vagy veszve és olyan titokzatos vagy ,hogy nem merlek hívni mert félek zavarnálak. Kép
Pedig találkoznunk kellene a video miatt is...
De az ráér amíg le nem törlöd. Kép
No majd elválik.


Edit.
edit01
 
 

 
 

Sziasztok!

Katácska
Örülök, hogy a párod eredményei negatívak és nincsen semmi baj.

Momo
Nagyon sajnálom, hogy anyukád rosszul van. Nem tudom hogyan álltok ehhez a kérdéshez, de van Cegléden egy hely ahol anyukádnak lehetősége van a gyógyulásra. Ez a hely a Ceglédi Hit Gyülekezete, az Árpád úti szolgáltatóház emeletén található, a bejárat a piac felőli oldalon van és az Istentiszteleti alkalmak minden szombaton du. 16.00-tól kezdődnek.
Itt tudsz olyan emberekkel is beszélgetni, akik gyógyultak már meg súlyosabb betegségekből tartósan.Pl.: most Ceglédbercelen egy ötgyermekes anyuka gyógyult meg rákból, úgy, hogy az orvosok már esélyt sem adtak neki a gyógyulásra.
Ha gondolod/játok szívesen látunk a következő összejövetelen. Ha kíváncsi vagy a Gyülekezetre minden vasárnap az ATV-n 11.00-től élő Istentiszteleti közvetítés van a budapesti gyülekeztből.

Ha kérdésetek van ezzel kapcsolatban nyugodtan írjatok!

Üdvözlet mindenkinek
kriszta7
 
 


Sziasztok!

Köszi a jókívánságokat! Vasárnap érkeztünk haza, minden rendben, Andris szinte semmit sem fogyott, sokat szopik, én szenvedek az egyik mellemmel, de a védőnőnk mai látogatása sokat segített a dolgon. Ancsi születésekor is ez volt a gondom, most megismétlődni látszik, kicsit aggaszt.

Történettel és képpel igyekszem, minden jót nektek!

Szilvi

keksz
 
 


Kriszta,
anyukám pesti, ott lakik és dolgozik.
És remélem, nem sértlek meg, de ez nagyon nem az én "műfajom"...aki ismer, tudja.

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Nem tudom mi van ma Attilával, délelőtt 10-14-ig aludt (max. 1-2 órát szokott ebéd után) és most este is magától elaludt. Na mire leírtam, már egyszer fel is ébredt. Remélem éjszaka alszik majd.
Így aludt el:

Kép

Kriszta
Akkor te biztos ismered a hugomat, ők is Hit gyülekezetesek.
Félre ne érts, én sem szeretnélek megsérteni, de csak Momo-t tudom idézni, nekem sem a "műfajom".
Nem vagyunk egyformák.

Szilvi
Gratulálok én is, várjuk a képeket.
Én is szeretnék még gyorsan egy kisbabát, majd június 1-én leszek terhes.

Katácska
Mi van a pároddal, azóta rendben van?

Momo
Jobbulást anyukádnak, remélem tud valaki segíteni.

Betti
Köszi, nem olyan sok az a 35 innen nézve, nyilván 10 évvel ezelőtt nekem is soknak tűnt, de nagyon gyorsan múlnak az évek.

Üdv a többieknek is! (elnézést, ha kihagytam valakit, majd pótolom)

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Tegnap Patrik megörvendeztetett az első(majdnem)átaludt éjszakával!!!KépKép
Ma már ébredt kétszer 9 óta,de legalább tudom,hogy képes nagy dolgokra!Kép


Betti!
Jó,hogy itt vagy!
Mail ment.


Momo!
Amerikai úti kórházban járt már Édesanyád?Nekem úgy tűnt,ott valóban odafigyelnek a betegekre,nem vesznek félvállról semmit.
Valamikor egy ismerősöm fiának voltak hasonló fejfájásai.Borzaszó lehet.
Légyszi írj majd!


Adri!
Szerintem én egy óra alatt lezsibbadnék egy ovis gyakorlaton!Kép
Remélem Nándi végre kifelé tart a pöttyösségből,gondolom mennyire elege(tek)van az egészből!
Bízom benne,hogy az influenza irtó messze elkerüli a környéket.
Patrik pár hetes volt,mikor elkaptam,azt hittem végem.Hála Istennek,egyik a pici nem kapta el tőlem.


Szilvi!
Üdv újra itthon!Várjuk a beszámolót és a képeket!Kép


Éva!
Üdv!Kép
Aranyos a kisfiad,főleg,ahogyan alszik!Kép
Valami biztos van a levegőben,hogy Patrik is jobban alszik.Azért örülök ennyire,mert Neki ez volt az első majdnem-átaludt éjszakája.15 hónapos...
Miért éppen június 1??Kép


Ana!
Oli jobban van?


Edit!
Nálatok?Kép


Puszi mindenkinek!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Ildi!
Lemaradt,hogy drukk a holnapi oltáshoz!KépPatrik múlt héten kapta a 15 hóst.

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Kata
Azért június 1., mert akkor mire szülök, már majdnem tavasz lesz. Utálom a telet, különösen karácsonykor nem szeretnék mégegyszer szülni.

Ti is itt szültetek Cegléden?
Én sajnos igen, nagyon rossz volt, nem is a szülés, hanem ami utána jött, lehet, hogy azért volt mindenki undok, mert karácsony volt, mindenesetre és sírva jöttem haza, pedig nem vagyok az a sírós fajta.
Életem legboldogabb napjait tették tönkre valamilyen szinten.
Reggelig tudnék panaszkodni, de kihagyom, nektek milyen volt a kórházban?

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Kata
Mi volt a 15 hós oltásnál, nem lázasodott be?
Nemsokára mi is kapjuk.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Éva!
Még én is itt dekkolok.Kép
15 hósnál egy-két hét múlva várható láz,esetleg pöttyök.Állítólag az új oltóanyagnál ezek ritkábban fordulnak elő.Holnap telik le az egy hét,remélem nem lesz semmi.
Patrik is Cegléden született,és a gyermekágyas osztályról szívembő szóltál!Volt is összetűzésem,elég komoly,az egyik csecsemős nővérrel.Császár után,a második naptól éjszakára is velem volt a baba.Én bizony,akkor frissen leírtam minden sérelmemet egy papírra.Ha lesz időm és energiám,majd végső formába öntöm.
Lehet,hogy valami rossz időszakot fogtunk ki,többen elégedettek voltak,ennek viszont örülök.


Katácska!
Férjed jól van?
Etelén átvonult a nyűgösség?


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok

Hát velünk az utóbbi napokban nem sok jó történt. Oli még mindig beteg. Bár láza már nincs, de iszonyatosan köhög. Ma megyünk vissza a dokihoz a pisieredménnyel. Megpróbálok kérni beutalót hasi ultrahangra neki, bár Edit székletdobozkéréséből okulva lehet hogy nem ad. Kitartó leszek.

Betti
Én már teljesen kész vagyok a betegségektől. Egyikből megyünk a másikba és ráadásul egyre makacsabb nyavaját szedünk össze. Szegény Olivér iszonyatosan sokat szenved. Pénteken véreset pisilt. Rohantunk a dokihoz. Szerencsére a Nyújtó dokinő volt, bár nem sok mindent kezdett a gyerkőccel. Írt fel krémet, hátha csak a kukaca sérult meg. Másnap is ugyan az volt a helyzet, csak 39,1 volt a láza. Rohanás az ügyeletre. Kaptunk antibigyót. Ennyi. Tegnap voltunk laborban, vittunk pisit. Most várjuk a leletet. Tegnap már nem volt véres a pisije, de valami sárga gennyszerűség azért volt a pelusban. Szóval rólunk ennyi. Na nem akarok panaszkodni.

Radra
Gyógyulgatunk lassan.
Hát én biztos nem bírnám ki az ovis gyakorlatot. Nem hiszem hogy lenne türelmem a sok kisgyerekhez. Néha úgy érzem hogy az enyémek is kifognak rajtamKép Anyukám is ovónáni volt, és látszik is rajta ahogy a gyerkócökkel foglalkozik. Biztos te is ilyen vagy. Olyan csupaszív.
Nándika? Pöttyök?

Ruszlána
Gratula a majdnemátaludt éjszakéhozKép
Ez már valami kezdeteKép
Köszi Oli mintha mára már egy kicsit jobban lenne, de nem akarom elkiabálni.

Kriszta
Köszi az invitálást, de sajnos mi erre már nem tudunk időt szakítani.

Éva
Nagyon édesen alszik a babádKép
Nálunk is vannak ilyen jobbalvós napok. Kár hogy ritkánKép

Szilvi
Várjuk a képeket és történetetKép

Edit
Ne is foglalkozz az ötszázassal. Majd meglesz. Este ugri?

Töbieknek puszi

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Na megint itt

Most hozta a férjem a pisileletet. Minden negatív. Hm. Ha valaki tudja mit jelent az hogy amorf üledék írja meg légyszi.

Éva
Én teljesen meg voltam elégedve a ceglédi kórházzal. A csecsemős nővérek is normálisak voltak. Segítettek mindenben, ha szóltam. Az első szülés után egyágyas szobában voltam. Hát az szuper volt. Senki nem zavart minket, csak a kisfiam és én voltunk ott. Másodszor sajnos nem volt szabad egyágyasKép de azért nem volt vészes. Rengeteget nevettünk, nagyon jó társaság volt. Bár sajnos a babák zavarták egymást.

Na megyek is
Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Tisztelt édesanyák!
Szakdolgozatot írok a szoptatás és Roomingin rendszerről.
Aki válaszolna nekem 25 kérdésre legyen szíves a címemre egy emailt küldeni.
Előre is köszönöm!
Tünde
Ápolónõ
 
 


Sziasztok

Most értünk haza a dokitól. Nem adott beutalót uh-ra, mert negatív lett a vizeletben a vér. Hm. Úgy néz ki csak felfázás volt.

Katácska
Nektek mit kell csinálni Etele mellkasával? Nekem azt mondta az orvos, hogy úszni kell hordani és légzógyakorlatokat kell végeztetni vele. De most még korai, mert túl kicsi.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Edit!
Ugyan, semmi vész, csak olyan hülye érzésem maradt utána. Nem hallottam, hogy mondtad, h le kell tenned.. mindegy, majd megbeszéljük egyszer.
Azért remélem nem gondoltad komolyan, hogy letörlöm? így ismersz?Kép
Nem vagyok én titokzatos, csak nem akarom másokra szabadítani a lelki nyavajáim, mert csak zavarba hoznék vele mindenkit. És nem ér megsértődni, most nem a hétköznapi panaszokról van szó!;)
Milyen volt az ugri? Nemsoká már meg sem ismerlek, úgy lesoványodsz(tok) Kép.
Panna popsija rendbejött?

Éva!
Nagyon édes a srác, ahogy alszikKép.
Remélem nem bántottalak meg, nem úgy értettem, hogy a 35 sok. Ne haragudj, ha bunkó voltam!
A telet én is utálom, és valóban szívderítőbb tavasszal szülni, meg picibabázni.
Sajnálom, hogy nem jó élményekkel távoztál. A gyerekágyas osztályon voltak problémák?
Én mindkét babámat itt szültem, nem állítom, hogy jobb nem lehetett volna, de végülis nem voltak rémes élményeim. Talán tényleg az ünnepi "kinekvankedvedolgozni" életérzés miatt lehetett.. Ez a baj, hogy ami neked/nekünk édesanyáknak vissza nem térő alkalom, feledhetetlen pillanat, az az eü.dolgozóknak napi rutin (tisztelet a kivételnek, mert szerencsére van). Erre jön még rá, hogy van ,aki nem is élete munkáját végzi ott..

Kata!
Gratula az első (majdnem) átaludt éjszakához! Látod, lassan nálatok is beáll a dolog Kép.
Remélem nem lesz szövődménye az oltásnak. Azt mondják egyébként, hogy baromi ritka..
Igyekszem válaszolni Kép

Ana!
Huhh, véres pisi? Nem semmi. Remélem nem komoly. Én is hallottam már olyat, hogy egy ér megpattan, és attól is lehet. Mindenesetre szurkolok, hogy sikerüljön alapos kivizsgálást kiharcolnodKép.
Elhiszem (meghát detto..), hogy rossz az állandó betegeskedés. Te adsz valami immunerősítőt a gyerekeknek?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!!!

Attila, amilyen jól aludt tegnap, ma olyan rosszul, lassan bedilizek, egész nap örjöngött.

Betti
Dehogy bántottál meg, inkább kedves voltál, lehet, hogy én válaszoltam rosszul.

Azért örülök, hogy vannak a ceglédi kórházról jó tapasztalatok is, lehet, hogy tényleg rossz időszakot fogtunk ki, remélem lesz még lehetőségem újra kipróbálni.

Kata
Nekünk a védőnő azt mondta a 15 hós oltásról, hogy ha 3 napon túl valami baja lesz, akkor nem az oltástól van. Én is mindenhol azt olvastam, hogy 7-10 nap múlva lehet gond.

Jobbulást kívánok, minden pici betegnek, anyukáknak pedig kitartást.

Jó éjszakát!

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziaztok!

Maradtunk egy darab majdnem átaludt éjszakánál.KépMindegy,legalább tudom,hogy a fiam ilyenre is képes.Kép


Ana!
Örülök,hogy Oli jobban van!KépAkkor valószínűleg tényleg "csak"felfázás volt.


Betti!
Eddig mindkét gyereknél beleestünk a nagyon ritka oltási rakció-kategóriába.Úgyhogy most izgulok,letelt az egy hét.


Éva!
Alvás-őrjöngés fronton hasonló a helyzet nálunk is.Kép
Micával lehet,hogy találkoztatok a kórházban,Zolcsija dec.25.-én bújt ki.Kép


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Visszalovastam,mennyit írtatok tegnap óta.Kép

Szóval ma voltunk kontrollon Pesten.Kép
Még mindig vannak gondok,de Istenes ahozz képest amilyen volt.Kép
Megint kaptunk két féle krémet,most már kezdek zavarba jönni mikor melyiket kenjem.
Kéthét múlva szintén megnézik.Csak ez az utazás.Kép
Erről jut eszembe:

Betti
Párod haza tudott jönni rendesen?Elég sok késéssel indultak a vonatok a felsővezeték szakások miatt.Reggel láttam az állomáson.Kép
OK!Megbeszéljük.ha nem mondtam akkor tényleg egy nagy bocsi,ismersz milyen zizi vagyok.
Igen bíztam benne,hogy nem törlöd le azért írtam,hogy még ráérek átmenni a kazival.Kép
Arra még nem gondoltál,hogy engem érdekel (és biztos vagyok benne,hogy nem csak én vagyok vele így),hogy mi történik veletek mostanság?
Sem rólad sem a gyerekekről nem tudunk szinte semmit.A múltkor elballagtam a gyerekekkel az ablakod alatt és hallottam milyen jót kacag a Mendi.KépKb. ennyit tudok rólatok,néha írsz és semmit több.Kép
Szóval? MIért gondolod,hogy zavarba hoznál bárkit?
Nem sértődöm meg.KépTuti.KépKépKépKép
Írj ha van időd.Szívesen olvasnám ha már olyan ritkán találkozunk.Kép
Torna jó volt ma is.KépCsak marha sokan voltunk ennyien még talán nem is voltunk.
4 kilót fogytam/tunk.Még megismersz,szinte észre sem venniKép

Ana
Na műkszik a gépem,holnap le sem tudsz majd vakarni.KépJó volt az kis kiruccanás is este ,nem?
Ati?Gyerekek?Aludtak már mire hazaértél?Itt olyan csend van,hogy levegőt is alig merek venni.

Kata
Köszönöm kérdésedKép
Jól vagyunk.Kezdjük az ovit.
Nemsokára Annának is be kell adassam a 15-hós oltást.Kép Ti/te hogy vagtok? Azóta sem alszik?Kép


Keksz
puszi nektekKép
Remélem csak eszik alszik a csöppség.Kép
Te hogy vagy?JAj,írj majd légyszi.KépKép

Nagyon hosszú volt ez a nap.Megyek kidőlök.
Puszi mindekinek.Jó éjt.Kép
edit01
 
 


Sziasztok!

Na jelentkezem.Megvolt az oltás.Semmi gond Kari ügyi volt kicsit sirt de csak akkor amikor megkapta.Láz semmi.
Tegnap este ugye alváshoz készülödve peluscsere az én kisfiam elöször a szájához húzta a lábát és olyat cuppantot,szóval ez is megvolt.

Most csak ennyi,majd írok.
Puszi mindenkinek Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Nem kaptam beutalót uh-ra. Elvigyem valami magán rendelőbe? Adjatok tanácsot. A doki azt mondta majd ha megint véres lesz akkor csináltat csak uh-t.

SzBetti
Milcsinek Aflubint szoktam adni, Oli viszont szopizik. Eddig úgy gondoltam ez elég immunerősítő, de kezdek ebben kételkedni. Lehet neki is kellene valamit adni.
Egyetértek Edittel, szerintem is beszélned kellen a problémáidról. Hátha tud valaki segíteni neked.
Ugri jól megyKép

Kata
Hála az égnek Oli már javulgat. Remélem nem lesz többször ilyen felfázása. Már "csak" köhög, de annyira, hogy szinte fuldoklik.
Mikor lesz már tavasz??????????????
Ti jól vagytok? Gyerekek? Én nem is tudok erről az új oltóanyagról semmit.

Edit
Nem volt este semmi gond. Itt is nagy volt a csönd. Aludtak a fiúk ezerrel. Ati csak reggel kérdezte meg hogy mikor értem haza.
Jó hogy ma már lesz netetk. Tegnap elvonási tüneteim voltak.
Nekem van egy kis izomlázam. Úgy mindenhol.

Ildi
Jó, hogy túl vagytok már az oltáson. Édes lehetett a lábcupp. Oli is szopta a lábujját, meg a kezén is szopta az ujját, de már nem szokta. Egyiket sem. Pedig aggódtam, hogy arról nehezebb leszoktatni, mint a cumiról.

Éva
A rosszalvásról én is tudnék mesélni. Lassan 3 éve nem aludtam át egy éjszakát sem. Volt olyan ritka alkalom, hogy aludt mind a két lurkó és mégis felkeltem batakargattam őket, és megnéztem élnek-e egyáltalán, mert ritka ha alszanak. A legrosszabb ha mind a ketten egyszerre kelnek. Ilyenkor apa megy a nagyobbikhoz, a picihez meg én.

Na megyünk sétálunk egyet ebben a szép időben, mert holnapra megint havat jósolnakKép
Szerintetek lesz az idén tavasz? Vagy érdeklődés hiányában elmarad.

Azt vettem észre, hogy Oli nagyon rafinált lett. Ha kell neki valami amivel a Milán játszik először megpróbálja elvenni tőle. Persze Milu nem hagyja magát, ilyenkor Oli rámnéz és elkezd sírni, de úgy hogy mindig megsajnálom.

Teszek egy képet.
Ilyen kupit tudnak csinálni a fiúkKép
Kép

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Belevágok fiunk történetébe, ha félbe kell hagynom, ne haragudjatok!

Március elsején szerdán hajnali fél négy körül ébredtem, a mellékhelyiség meglátogatása után ahogy visszafeküdtem az ágyba, elkezdett folyni a magzatvíz. Anyósomat hozta el András, Ancsi békésen aludt.
Fél hat körül érkeztünk a szülőszobára, sajnos csak egy ujjnyira tágultam. A nappali műszak tele volt ismerős szülésznőkkel, ez további erőt adott a nagy eseményhez. Megtörtént a szokásos előkészítés, megérkezett az orvosom is. Ritka és rendszertelen fájásaim voltak, de nem aggódtam, Ancsival is így volt, csak ott éjszaka éltük át ugyanezt, az orvost nem hívták be otthonról, így semmiféle beavatkozás nem zavarta a dolgok folyását.
Most oxitocint kaptam, aminek már kis dózisára is leesett Andris szívhangja, így ezzel gyorsan felhagytunk, ennek örömére a természetesen jelentkezett fájásaim is búcsút mondtak nekem. Nagyon aggódtunk, hogy császár lesz a dologból. Kicsit később újra próbálkoztunk, de csak nagyon óvatosan lehetett adagolni a fájáserősítőt, mellé infúziót és a Streptococcus elleni antibiotikumot is kaptam.
A kora délutánt a labdán ülve töltöttem, ami csoda jó dolog, kicsit kellemetlen volt ugyan a sok kanóc a karomban.
A dokinak délután magánrendelése volt 4-től, ekkor kb. 2 ujjnyira tágultam, ígyhát elment rendelni, mondván, majd a szülésznő telefonál a finisnél.
Hirtelen egy nagyon erős fájásom jelentkezett, és hajnal óta már igen kimerült voltam, a szülésznő fájdalomcsillapító injekciót javasolt, de mivel ezzel feküdni kell, nem kértem.
A lassú tempó nem utalt rá, mégis hirtelen jelentkeztek a tolófájások, gyors telefon az orvosnak. Sajnos kb. 2 fájást vissza kellett tartanom (nagy élmény!) és két fájásra megszületett Andris.
Rövidke barna haja van, icipicit nagyobb súlyú, mint Ancsi volt, mégis vékonykább alkatú.
A gyermekágy, mint kórházi osztály eseményeit most nem ecsetelném.

Majd még mesélek

Szilvi

keksz
 
 


Sziasztok!

Légyszi sok-sok drukkot kérek,hogy hétvégén ne essen a hó!!!Ha esik,Anyuék nem tudnak jönni Raul szülinapjára.KépPedig úgy számít Rájuk.Én is.


Szilvi!
Örülök,hogy írtál!Kép
Ancsinak szóltál,mikor indultatok a kórházba?Mit szól a kistesóhoz?
Raul születésénél volt hasonó:Dokim minden áron gyorsítani akarta a folyamatot,burkot repeszett,miután gyönyörűen elmúltak a fájásaim.Álldogáltam a szülőszobában,és arra gondolta:ez tök jó,milyen egyszerű is ez a szülés!KépSajnos nem úszatm meg a császárt,10 óra kínlódás után.Mert persze azért csináltak nekem fájásokat.
Hogy viselkedik a nagylegény?Kép
Sajnálom,ha jól értem a gyermekágy Neked sem volt felemelő élmény.Kép


Edit!
Csak jók legyenek azok a krémek!Milyen most a popója Annának?
Köszi,megvagyunk,csak az alvással vannak gondok.Illetve a nemalvással.Kép
És,Anához hasonlóan irtóra el bírnám már viselni a tavaszt!!!!


Ana!
Szerintem,hogy megnyugodj,esetleg kérd ki más orvos véleményét is,ha van rá lehetőség.Hogy van Oli?
A játék elvételt Raul nagyon rosszul tolerálja,kezdődnek a nagy csaták a fiúk között.De tényleg nagyon rafináltak tudnak lenni!Kép
Neked is kijut a nemalvásból.KépMajd cirka 15 év múlva akkorákat alszunk,hogy csak na!(Vagy nem :: )
Aranyosak a fiúk a képen!Kupiról én is tudnék mesélni!
Ebben az elhúzódó télben már mindenki olyan nyűgös!A másik topikon,ahová írni szoktam,nagy veszekedés kerekedett.Kép


Ildi!
Jó,hogy Ti is túlvagytok az oltáson!Én még nem merek fellélegezni,kb.jövő keddig.
Lábcupp.KépKépKép


Katácska!
Hogy vagytok?


R.Betti!
Nagyon eltűntél!


Többiek???

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!


Hűűű! Milyen jó sokat írtatok!
Még nem volt időm mindent végigolvasni!Kép De ha azzal töltöm az időm, nem marad írásra egy percem sem...


Ana!
Rég írtunk egymásnka! Remélem nem haragszol rám, majd ma írok mélt neked!
Sőt ! Edit sem írt nekem már ezer éve!Kép


Kata!

Merről jönnek anyukádék? Én most azt olvastam, hogy a Dunántúlon már havazik....
Pedig ha tudná a tavasz mennyire várjuk, már tuti itt lenne!Kép

Mi jól vagyunk, leszámítva az én örökös borzongásomat!Kép Nem tudom mi lelt engem, hiszen nem vagyok egy fagyos szent és mégis 23 fokban is majd meg fagyok, folyamatosan borzongok és elsősorban a hátam akar szétfagyni!KépKépKépKép Nincs mit tenni öregszem!


Keksz!

Hatalmas gratula Andriskához!


Párom azóta kicsit mintha jobban vigyázna magára, de úgy tűnik jól van!


Felébredt a kicsi fiam!

Most futok, de ma még benézek!

Sziasztok

Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


Na hali csajok!

Esik ez a fránya hóKépKépKépKépKép
Nem akar jönni a tavasz.
Folyamatosan kukkolom, de a hóvirág sem jött még ki. Ha legalább már az nyílna, lagalább valami reménysugár lenne.

Kata
Oli jól van már nagyjából. Nagyon köhög még szegénykém.
Hát majd csak alszanak ezek a gyerekek egyszer. Majd, ha suliba kell menni és kelni kéne, na akkor tuti aludni fognakKép
Én drukkolok ezerrel, hogy anyudék ott legyenek a szülinapon.

Katácska
Tényleg régen írtál! Kép
Várom a mélt, írjál, légyszi.

Edit
Már megint eltüntél! Képzeld mind a két lurkó elaludt. EGYSZERRE! Egy egész órám volt pakolászni, úgy hogy a hátam mögött nem pakolják szét az amit már összerektamKép
Aztán persze Oli felkelt és azóta itt nyüzsög körülöttem.

Többiekenek pusz

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Szép kis szülinap lesz Anyuék nélkül.Kép
Éjszakánk megint pocsék volt.

Katácska!
Anyuék Bács-Kiskun megyéből jönnének-egyre kevesebb esélyét látom.
Borzongás remélem hamar elmúlik!


Ana!
Nálunk van már hóvirág,de most az sem vígasztal.Azért köszi a drukkot!Kép

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Ildi

Boldog névnapot kívánunk!

Kép

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Megint baromi sokat írtatok.. nekem meg nem nagyon van időm visszaolvasni. Most is takarítanom kéne, de semmi kedvem, ezért kapcsoltam be egy kicsit.
Ömlesztve írok, amiken megakadt a szemem, bocsi hogy nem részletezek..
Gyerekek: nálunk is egész pici korban beletanult a kisebb, hogyan lehet nyeregben. Ez teljesen természetes, hisz mivel az idősebb van testi fölényben, neki más utat kell választani. Én addig hagyom őket, hadd intézzék maguk közt ahogy akarják, míg nem durvul el a helyzet. Azért is alakult ez így, mert rájöttem, úgysem tudom melyik kezdte, és sokszor nem is lehet igazságot tenni köztük. Mindkettőnek más igénye van, és azt akarja kiharcolni magának. Ha az egyiktől elvárnám, hogy a másiknak kedvezzen az nem volna igazságos, ráadásul mindkettő kicsi még, nem értenék hogy mikor lehet valamit és mikor nem. Persze lehet, hogy rosszul gondolom, de eddig nem volt gond.

Tornaeredmények: tudom, mindig nyavajgok.. nekem is kéne legalább ennyit fogynom, de nem nagyon megy. Na, mondjuk nem is erőltetem meg magam.. sose voltam jó fogyózó. Vagy túlzásba esek, vagy nincs akaraterőm.. Úgyhogy abba kapaszkodom, amit Ati mondott (elvégre neki akarok tetszeni Kép ), hogy 100kg alatt maradjak. Szerencsére ahhoz még messze vagyok Kép, úgyhogy fogyi még mindig elnapolva.

Kata!
Remélem anyukádék mégis eljutnak hozzátok hétvégén! Mikor lesz Raul szülinapja?

Ildi!
Boldog névnapot!

No, mostmár megyek, muszáj összerámolni..
Kellemes hétvégét mindenkinek!

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Boldog névnapot Ildi.Kép


Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!
Nem nagyon van most se időm,de kicsit írok ha fel nem ébred a Milán.
Katácska!
Örülök hogy jók az eredmények a férjednek.Minden rendbe a fiaddal?

Balázs Éva!
Üdvözöllek a topikba.Még nem találkoztunk,mert mostanába nem tudok jönni sajnaKépÉdes a fiad a képekenKép

Szabóbetti!
Jön a fogunkKépMost szerencsére jobban viseli,de nagyon anyás és egész nap velem van.Ha nem lát akkor sír és nekem "kiabál".

Momo!
Anyudnak jobbulást.Nem semmi mik vannak.Mindig szenvedni kell valami miattKép

Adri!
Mi is a fogunkkal szenvedünk,bár most kicsit jobbKép

Keksz!
Gratulálok a tejcsihezKépKisfiad eszik rendesen?Biztos ügyes.Sok türelmet és egészséget nektek.Pihenjetek!!!!

Kata!
Sajna nem tudok jönni,mert rengeteg a dolgom és a Milán is csak velem marad el mostanába.Hiába vagyok mellett,mert ha apa fogja az nem jó.Nagyon anyás!Kicsit dolgozgatok mert egy kis plusz pénz mindig jól jön.Nem megterhelő és a Milán is jön velem.Egyik ismerősünk hozz fél áron cucokat és azt adom el.Mikor tudok azért jövök.Ti jól vagytok?Tornára jársz már?

Ildi!
BOLDOG NÉVNAPOT!!!!!!!!!!!!!!!
Mi szerdán voltunk oltáson és elég jól viselte a Milán,mert alig sírtKépTi hogy viseltétek?Engem az vígasztal hogy majd csak 10 hónap múlva lessz a következőKép
Jól vagytok?Mit csináltok otthon?

Ennyit tudtam lenniKépPuszi mindenkinek és bocsi akinek nem írtam külön.
Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!


Ildi!
Boldog névnapot kívánok!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKépKép


Edit!
Jól vagytok?


Betti!
Raulnak vasárnap lesz a szülinapja,be is van már sózva rendesen.Kép
Utolsó képen,amit Rólad láttam,nem vettem észre a plusz kilókat,nagyon jól néztél ki!
A hatalmi harcok nálunk hamar el tud(ná)nak fajulni.Kép


R.Betti!
Remélem hamar kibújik az a fogacska!
Patrik is nagyon anyás még mindig,a tornáról jó darabig nem is álmodok.Kép
Miket árulsz?Kép


Puszi mindenkinek!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a köszöntést!Kép

RBetti!
Jol vagyunk.A mostani oltás elég jol viselte nemvolt semmi gond.Sokat játszunk tanítom Karit tapsolni nagyon ari amikor összeteszi a kis kezeit.Mennyi volt Miulán súly és a hossza?
Kari 7300gramm és 70 centi.
Ti hogy vagytoik?

Szilvi!
Mégegyster nagy gratu a kicsi Andrishoz.
Képet minnél elöbb mutas róla.

A betegek hogy vannak?

Mindenkinek jó hétvégét!
Puszi mindenkinek!
Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Mostanában nekem sincs túl sok időm, de azért most gyorsan megpróbálom.

Ildi
Boldog névnapot, így utólag is.

Lányok!
Hol van Cegléden álló szolárium?

Remélem, mindenki jól van. Nem viszitek túlzásba az írást, biztos nektek is sok dolgotok van.

Skype, Msn van valakinek, szoktatok ezeken írni vagy beszélgetni?

Most mennem kell, még jövök, hátha lesz itt valaki.

Attila ma esti fürdése:

Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Lányok, merre vagytok????

Miért nem írtok? Csak én vagyok itt?

Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Szia mindenkinek!
Egész héten nem jutottam íráshoz. Jó sokat írtatok.

Éva!
Ma említettem a hugodnak, hogy összefutottunk a neten. Örült neki.
Kicsi fiad nagyon aranyos a habok között.
Az én két nagyobbik gyemekemre emlékeztet, ők is ekkora habban szoktak fürödni.

Ildi!
Bocs, hogy ilyen későn, de boldog névnapot kívánok!

Kata!
Boldog szülinapot kívánok a kisfiadnak és jó ünneplést. Remélem mégiscsak el tudnak menni anyudék.

Vidám vasárnapot mindenkinek!!!
kriszta7
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jókívánságokat mindenkinek! Jól vagyunk, tanuljuk egymást, szopi még nem rendeződött teljesen, főleg az én állandóan csomósodó jobb mellem miatt. Kiálltam a kínok kínját, ugyanúgy, mint Ancsival, azzal a különbséggel, hogy nála egyszerre durrant be a dolog, most három napra elosztva, különböző területeken. Jó dolog!

Ildinek boldog névnapot, így utólag!

Kata! Remélem, úgy sikerül a szülinap, ahogy gondoltad!

Lányok!
Úgy emlékszem, volt valami "csodaszeretek" tejszaporításra. Megkaphatnám a receptjét?
Előre is köszi!

Szilvi

keksz
 
 


Szilvi

Nem tudom, mi volt az a csodaszer, de nekem az urtica urens CH5 nevű homeós bogyók váltak be. Állítólag nem mindenkinek segít, de nekem sok tejem lett tőle.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!
Látom nem ér rá senki írniKépÉnis addig vagyok még szopizik a Milán és fél kézzel írok addig!

Kata!
Ezek a fiúk már csak ilyenek általábanKépSajna a tegnapi nap és a mai is elég sok sírással telt.Még mindig nincs fogunkKépLegalább már a hegye lenne kint!Édességet és minden más kaját árulok.Melegszenvicskrém,mogyi,milka,nutella,húsvéti nyuszi stb.Egyik ismerős hozza kamionról és jóval olcsóbb,én meg eladom nekiKép

Ildi!
Milán 6,80kg és 68cm.Jól vagyunk,csak még mindig a fogunkkal szenvedünk.Hát van mikor már kivagyok idegilegKépNehéz mikor nem tudom mi baja és csak sír.

Szilvi!
Kitartást mindkettőtöknek a szopihoz és sok tejcsit kívánok nektekKépKépet várjuk!!!

Éva!
Édes a fiad a vízbe.Látom a cumi az nem maradhat el!Nekem van msn és szoktam is beszélgetni rajta,ha van időm.Innen az Ildivel szoktunk.Ha akarod felvehetlek és beszélgethetünkKép

Megyek is mertz mindjárt fürdés.Sziasztok
Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok

Huh, nagyon ránk jár a rúd! Szombat óta Milcsinek hasmenése van. Hát ennek már sose lesz vége? Oli éppen csak kilábalt a betegségből és most Milánkámon kezdődik valami nyavaja.

Éva
Álló szoli azt hiszem a Széchenyi és a Köztársaság sarkán van (persze ha megvan még ott a szoli egyáltalán, mert már száz éve nem voltam szoliban).
Látom kicsi fiad is nagy cumis.
Én is szoktam msn-ezni.
anagyomber@freemail.hu ez a címem, ha gondolod dumcsizhatunk.

Ildi
Hű, Karcsika jó súlyban van!

Kata
Boldog szülinapot Raulnak.
Hogy sikerült a szülinap? Anyukádék tudtak menni?

Keksz
Szerintem igyál sokat. Nekem bevált. Én nem szedtem semmit, csak rengetet ittam. És fejtem. Iszonyú sok tejem. Olival már nem is fejtem. Így pont jó, mert úszok el a tejben, de a gyerkőcömnek pont elég.
A csomós mellről én is tudnék mesélni. Szerintem azon is a fejés segít.
Sok boldogságot, örömet kívánok a kisfiadhoz.

RBetti
Remélem kicsi fiad fogacskája hamar kibújik. Hú, mi is megszenvedtünk a fogakkal. Most volt egy kis szünet, de félek, hogy nemsokára kezdődik előröl.

SzBetti
Szerintem rajtad nincs felesleg.
Sajnos én sem tudok diétázniKép

Edit
Zsolti rendben hazaért?
Gyerekek? Hogy telt a hétvége?
Holnap jelentkezz!!!!!!!!!!!!!

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Rbetti!
Majdcsak kibújik már az a fogacska. Nehéz időszakok ezek, az egyszer biztos. Szerencsére mi hamar átvészeltük, bár négy fogacska még hátravan Kép.
Adsz neki valamit fogzásra?

Kata!
Utólag is boldog születésnapot Raulnak! Hogy telt az ünneplés? Anyukádék odaértek?
Hát azért egy 4-5kiló plusz van rajtam sajnos Kép
Nálunk egyelőre nem volt veszélyes harc a gyerekek között, de verekedni szoktak. Most, hogy Kevin erősödött, Mendi már nem szokott vele kikezdeni.. úgyhogy majdcsak kialakul Kép
Patriknak mik a paraméterei? Voltatok mostanság tanácsadáson? Nekem el kéne vinnem majd a srácot, mert lehet hogy kell kapnia szurit.. Kép remélem nem.

Éva!
Az Árpád utcában (asszem Slender You a neve) biztosan van álló szoli. -Szolgáltatóház emeletén van-
Én sem skype-ot, sem msn-t nem használok. Régebben használtam hasonlót, de egy idő után nem bírtam idegekkel Kép.

Szilvi!
Tegnap írtam mailt, remélem átment..

Ana!
Tényleg nagyon benne vagytok a nyavajákban Kép. Remélem nem komoly, hamar átvészelitek ezt a hasmenést..

Velünk még mindig semmi különös nem történik. Már tíz perce gondolkodom, mit írhatnék magunkról, de semmi érdemleges nem jut eszembe. Szerencsére nem vagyunk betegek (egyelőre), nem fogzunk..
Max az időjárásról tudnék írni, mennyire unom már ezt a takony időt, egész nemnormális a szitu, árvíz, belvíz, hófúvás, ráadásul mindjárt tavasz, és "várjuk" az influenzajárványt.
Nekem meg intéznivalóm volna a city-ben, de nem sok kedvem van kimenni. Reggel is majd lefagyott a fejünk, mire hazaértünk az oviból.
Na, megyek mert a fiam begőzölt..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!


Kata
Köszönjük meg vagyunk.Kép
Kicsit sűrűek a napjaink de virulunk.Kép
Anyukád el tudott jönni?
Isten éltesse utólag is Rault.KépKépKép

Keksz
Remélem jobbra fordul a szopi ügy nálatok.
Én nem tudok segíteni sajnos ebben.Kép
Képet én is nagyon várom.Kép


Ana
Pusszantalak benneteket!Kép
Holnap beszélünk.

A betegeskedőknek jobbulást.Kép

Puszi,Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Kata
Raulnak utólag is boldog szülinapot! Kép

SzBetti
Köszi, majd megnézem, itt lakunk a szolgáltatóháztól nem messze.

RBetti
Mi az Msn címed? Én Balázs Éva néven, vagy a fenyvesizoltan@fibermail.hu címen vagyok.

Ana
Köszi, abban a szoláriumban voltam már egyszer, de az nagyon régen volt és akkor még nem volt fontos, hogy álló legyen, úgyhogy nem figyeltem. Szbetti írta, hogy lehet, hogy itt a szomszédunkban is van, majd mindkettőnek utána nézek.
Felvettelek az msn partnerlistámra, de most nem vagy elérhető.

Szilvi
A sok folyadék és a fejés tényleg jó. Hajrá!!! Hol vannak a képek???

Mindenkinek ébredésmentes jó éjszakát!

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Köszönöm Raul nevében a köszöntést!KépSzülinap nagyon jól sikerült,Anyuék is itt voltak.KépKicsit meghosszabbítjuk az ünneplést:holnap(vagyis ma Kép )elutazunk Egerbe.Talán csütörtökön jövünk.
Éjszakáink változatlanok.Kép


Ana!
Jobbulást a gyerekeknek!

R.Betti!
Remélem,mire hazajövök,már kint lesz a fogacska!Kép

Betti!
Vigyázz magatokra addig is,míg nem leszek!Kép

Szilvi!
Nekem a gyakori mellretétel vált be,és sok folyadék.


Többieket is puszilom!Kép

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Éva!
Ott tuti van, a CKTV-n is fut hirdetésük, abban láttam. Akkor pont jó, ha még közel is van Kép.

Kata!
Örülök, hogy anyukádék mégis mentek Kép. Remélem feltöltődtél energiával Kép. Képek?
Jó utat kívánok nektek, és kellemes "üdülést" ;).


Még annyit, hogy tegnap volt szerencsém meglesni Szilviék kisfiát Kép. Nagyon édes kisbaba, szép formás, és gyönyörű bőre van ! Szilvi is csak úgy ragyog Kép.

Nem tudtok valakit, aki utazóágyat szeretne venni?

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Betti

Én szeretnék utazóágyat venni!

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Ana!
És érdekelne egy nem használt Graco Express ágyikó?:
Kép
Másfél éve vettük, de mivel Kevin még kiságyban sem aludt soha, így erre sem volt szükségünk. Kétszer volt kinyitva, egyszer a boltban, egyszer itthon megnéztük. Ha komolyan érdekel, írj privit. Igyekszem netközelben lenni..

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Sziasztok!

Kata!
Utolag a fiadnak!
Kép

Hogy van mindenki?
Én és Kari jol vagyunk csak Gabifiam beteg.
Hát csak nemjön a jó idő!

Puszi Ildi!

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok

Betti

Én írnék neked privit, de sajna nem nemtudok elérhetőséget.
Légyszi írd meg az ágy paramétereit, az árát, stb.
Címem: anagyomber@t-online.hu
Köszi

Többiek
Remélem mindenki jól van. Jó hétvégét nektek.
Edit
Tegnap nagyon rossz kedved voltKép

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Hallo merre vagytok!
Remélem nem betegen?

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?