Új privát üzeneted érkezett!

Andika
Nati mennyivel született?

Adára nem mondták,hogy nagy lesz,csak az utolsó UH-n,a 40.hétenKépAddigra hatalmasra nőtt!

KépKép

KépKép
okr
 
 



Andi, én is kíváncsi vagyok Nati születési súlyára ezek után. Kép
És hogy hogy ment a szülés?? Neked is, Kriszta?

Elnézést a többiektől az OFF-ért... Kép
s_norka
 
 

 
 


Ajajj, szép súly 38 hetesen... Kép

Tudjátok a következő párbeszéd zajlott le az előbb anyámmal (MSN):
- Anyu, a doki szerint nagy lesz a baba. Tudod, Tamás is 4.6 kg-val született... (ti. az apja)
- Hát igen, fiam, ami bemegy, ki is jön!

Kép
s_norka
 
 


Norka!
Horror volt,3x nyakán volt a köldökzsinor,és erre a 3tanuló-szülésznő azt mondta,csak azé nincs a gyereknek szívhangja,mert rossz a ctg-gép!-de nem volt rossz!....de nagyon sok rossz történt Velem-Velünk!Nati Rh-fővércsoport összeférhetetlen volt stb.-inkább mail-ben elküldöm ha érdekel,nem hinném,hogy mindenki Rám lenne kiváncsi!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andika
Akkor ezek szerint korán kibújt a drága!Lényeg,hogy szép nagy fiú lett belőle!KépKép

Norka

Azon kívül,hogy ki kellett nyomni,semmi más rosszra nem emlékszem.KépFájni nagyon fájt,de arra készül az ember,na meg bent volt a férjem,az sokat jelentett!Kép
Még a betapintásról is jó élményem van.Szörnyen fáradt voltam,és az altató után(2 percig altattak),mintha kicseréltek volna.Teljesen happy lettem!A látogató kollégákat már a szülőszobán fogadtam!KépKépKépKép
Ja,a férjem végig parázott:vasárnapra esett a kiírt időpont,és be kellett feküdni a kórházba.A magzatvíz vizsg.,meg a ctg neg lett így elengedtek eltávra reggelig.Hajnalban megindult a szülés,így már fájásokkal tértünk vissza.A férjem végig azon izgult,hogy milyen szemetek vagyunk,hogy hazakérezkedtünk,most meg rohanunk visszaKépKépKépA gyerek meg miért nem normális időben jön(de 7- du 2 )között!?KépKépKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 



Andika
Na jól félreértettem,amit írtál.Kép
Engem érdekelne a szülésed története.Kérhetek egy mailt!
Persze nem hiszem,hogy bárkit zavarnál itt vele,mert ha történetesen nem érdekli az illetőt,átugorhatja.De miért ne érdekelné???

KépKép

KépKép
okr
 
 


Norka
most látom,hogy 4.6 kg?!Hatalmas baba volt apuci!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 



Engem is érdekel... kiírod az elején hogy OFF, végén hogy ON, és a többiek meg átugorják, ha nem akarják olvasni! Azt hiszem ennyi belefér, és senki nem fog szörnyülködni!

Ugye, lányok? Kép ígérem, én is visszafogottabb leszek terhesség témában, ez nem szokásom, csak most ez így előjött!

kellemes éjszakát mindenkinek, én balra el!
s_norka
 
 


Norka, állítólag nagyobb gyereket könnyebb megszülni, mert erősebb és jobban segít a kitolásnál.(nem tudom ez mennyire népi bölcsesség, és mennyire igazKép)
Domi is 3600 gr. volt és 58 cm. a 37. héten, és nagyon könnyen megszültem, két nyomásra kint volt. Szerintem ne aggódj ezen, nem a baba nagyságától függ, hogy nehéz szülés lesz-e vagy nem, hanem egyéb körülményektől.Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Andika
Azt hittem Nati a 30.hétre született.Gyorsan reagáltam,aztán láttam,még a 38.héten is pocaklakó volt!Kép

Norka-Bogi
Jó éjt nektek!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Rejo
Az emberem nekem is aztmondta,gyorsan kinyomtam a leányzót.Én mégis örökkévalóságként éltem meg!A tudatomban az van ,hogy órákig tartott.Közben meg percek voltak.Kép
Szép nagy baba volt Domi is!Sztem most nagyobbra számíts!Azt mondják a második mindig nagyobb.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Csak olvaslak benneteket,nincs mit írnom.Viszont olvasni mindent szeretek,jöhetnek a születésről szóló történetek!!!!

szép álmokat
Vendég
 


Na oksika,holnap neki is fogok a regényemnek Kép,de most Én is megyek,mert reggel kakas ébreszt!-és még pakolgatnom kell,meg mosogatni!
Rejo!Jó nagy volt Domid!Kép
na jó éjt!
sziasztok!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Rambóka!!!

Köszönöm szépen az infokat a fogfehérítésről, meg fogom az idén ejteni. Mostmár nagyjából képben vagyok, hogy mit IGEN és mit NEM!!! Kép Köszönöm mégegyszer.

Lányok!
Engem nem zavar semmijen témaKép Bármiről írhattok. Legfeljebb (hogy őszinte legyek) amiben nem vagyok annyira érintett, csak részben jegyzem meg. De jó tudni, hogy mi vár majd rám!!!! KépKépKép

Norka
Köszönöm a dícséretetKép Jól esettKép

Na mennem kő dógozni!!! Kép

Ezt meg nektek küldömKép Kép

Kavics
(59 cn.)
Vendég
 


Rejo!

köszi az oldalt, nagyon érdekes!!! KépKépKép

pusz,

Almodo
12+5

Kép
almodo
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma rövid nap volt. Kép
48 órára eltűnök a net mellől. Kép Micsoda megvonásos tüneteim lesznek KépKépKépKépKép De csak kibírom valahogyKép
Nagyon kellemes hétvégét kívánok Nektek, jók legyetek!!!
Kismamik vigyázatok magatokra!
Kismama jelőltek (akik a 14-20 cn között vannak) HAJRÁ!!! Kép
Vasárnap este leszek.

Csóközön Mindenkinek!!!!

Kavics
(59 cn.)
Vendég
 


Szia kavics!

Jó pihenést a hétvégére! Kép

Norka, el tudnád nekem is küldeni az összefoglaló cikkedet a PCO-ról, amit a családineten említettél? (szisze@gmx.net)
Előre is köszi! Bocs, de neked is küldtem azt az oldalt fentebb, kiment a fejemből, hogy te is babás vagy!Kép Bocsi...

Rejo
(8+4)

Kép

Kép
rejo
 
 


Szia kavics!

Jó pihenést a hétvégére! Kép

Norka, el tudnád nekem is küldeni az összefoglaló cikkedet a PCO-ról, amit a családineten említettél? (szisze@gmx.net)
Előre is köszi! Bocs, de neked is küldtem azt az oldalt fentebb, kiment a fejemből, hogy te is babás vagy!Kép Bocsi...

Rejo
(8+4)

Kép

Kép
rejo
 
 


Szia kavics!

Jó pihenést a hétvégére! Kép

Norka, el tudnád nekem is küldeni az összefoglaló cikkedet a PCO-ról, amit a családineten említettél? (szisze@gmx.net)
Előre is köszi! Bocs, de neked is küldtem azt az oldalt fentebb, kiment a fejemből, hogy te is babás vagy!Kép Bocsi...

Még egy kérdés. Szerinted elkezdhetek-e inni kecskeruta teát így babásan, árt-e. Azért szeretném, mert Diane alatt iszonyú sok kiló jött rám, és annak a fele a hasamra. Két kézzel lehet markolni. Uh-csaj azt hitte, 15-20 hetes vagyok, mert amúgy vékony vagyok mindenhol. Szóval hátha tea leviszi a hasi zsírt, most fogyókúrázni nem akarok.(Ennél többet, hogy semmi édességet nem eszem, úgysem tudnék tenni)

rejo
(8+4)

Kép

Kép
rejo
 
 


bocs, csak sz.rozik a babanet!

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Ma voltam UH-on megnézni Mütyűrkét!!!!
Már 4,7mm-es!!! Fickándozik mint egy vizibolha Kép !
Végigmeóztuk a feje tetejétől a talpáig, készült egy 4D - felvétel is.
Megkértem a dokit h. vegye fel videóra.
Otthon összegyűlt a család megnézni, erre nincs semmi a kazettán! Kép
Amilyen jó UH-os a dokim, sajnos annyira nem ért a videómagnóhoz( és péntek du. már nem volt asszisztencia)! Kép Kép Kép

Rambóka(10+5)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka, ez nagyszerű hír! Mármint, hogy fickándozik és mindene megvan, nem az hogy nem lett rajta a videón Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Kérdés:

Mit jelent az, hogy adnex??

Az UH leletemen ez van, jobb adnex eltérés nélkül, bal adnex eltérés nélkül.

Kép

Kép
rejo
 
 


Rambóka!
Gratula,a nagy bébihez!KépKépKép
Sajnálom,hogy elmaradt a házi-mózizás!
Rejo!
Szerintem 1-2 hét és belenő a pocakod,a jelenlegi állapotába...most inkább ne sanyargasd magad...vagyis ez az Én véleményem!Kép
Kavicska!
Már nem olvasod,de jó pihit...néha ki kell kapcsolodni,így is!Kép
Rejo-Rambóka,tök jó,Ti majdnem együtt fogtok szülni...mármint időre!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Rejo:-az adnexum a méh két oldalán elhelyezkedő képleteket jelenti,(méhfüggelékek)!....ha jól tudom!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Jó 'stét,

Rambóka örülök a kis fickándozó vízibolhádnak! KépViszont hadd hívjam fel a figyelmet arra, hogy a 11.hétben már nem mm-es, hanem cm-es nagyságrendet vesznek fel, tehát feltehetőleg 4,7 centi az ülőmagassága! Kép Sőt, biztos...

Norka (26+0)
s_norka
 
 


Kandi, szerinted lehetnek ezek a petefészkek?

Kép

Kép
rejo
 
 





Sziasztok!

Rambóka
Ne haragudj meg érte,de én megmosolyogtam picit az elmaradt mozit.Elképzeletm,ahogyan mindenki leül,és semmi sincs a kazin.Gondolom először a videomagnóra gyanakodtatok,hogy rossz!
Mi folyton így járunk,minden új dologgal.[size=-2]A férjem nem valami technikai zseni.[/size]
Legközelebb biztosan sikerül felvenni!Jövő héten kérj emiatt extra UH-t!Kép

Kavicska
Kép,és jó hétvégét!

Andika
A 10 kg-t mennyi idő alatt sikerült leadnod?
Mailt még nem kaptamKép

Rejo
Sztem sem foglalkozz a pociddal!Legalább ráfoghatod a babára,büszkén mutogatva,kismama vagyok!
Sajna nekem nincs pocaklakóm,így dugdosom a hasam!KépBár ugye tornázhatnék is.KépKép

Norka
Pocak puha-laza?Bogi ficánkol sokat?

Adán olyan jót nevettem reggel!KépKedden elvittük a gyerekseb. profhoz,nézze meg a köldöksérvét.Benyomta az ujjaval,miközben Ada sírt,hogy hol helyezkedik el pontosan stb.Azóta a gyerkőc folyton mutogatja a pociját,és mondja hozzá,hogy bábi(bácsi)Ma azonban elővett két plüssjátékot,és eljátszotta velük a vizsgálatot.Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!
Tényleg édes lehetett a kislányod, ahogy eljátszotta...Domi jut eszembe ennyi idős korában, ő is eljátszotta és sokszor elmesélte utána a doktorbácsis jeleneteket. Remélem kamerázzátok!!!! Azt mondták kb. 5 éves koráig lesz ilyen édes, hát nem tudom, most májusban lesz hat, de még mindig olyan édes dolgai vannak, és úgy meg tud nevettetni...

Azon járt az eszem, mi lehet azokkal a több apró és egy 10 mm-es cisztáimmal, amit még a ciklusom elején láttak UH-n a petefészkeimen, és röpke 3 Diane-mentes hónap alatt nőttek oda... Az öt hetes terhességi UH-n adnexumok már eltérés nélkül. Ezek szerint két hét alatt felszívódtak a terhesség alatt???
Meg is fogom kérdezni a dokimtól, hétfőn megyek hozzá. Fura most ez a doki. Domival már 6(!!!) hetesen elküldött védőnőhöz, azonnal megvizsgált, többször megultrahangozott saját kezűleg, most felírja a Duphaston recepteket, és egy perc alatt végez velem, meg se vizsgál, semmi. Már arra gondoltam, nem hiszi, hogy PCO-val csak úgy megmarad ez a terhesség??? Vagy változtatott a módszerein ennyi idő alatt? Pozitív tesztre azt mondta, majd ha az UH kimutatja, 5. heti UH-ra, majd ha lesz szívműködés látható...kiváncsi vagyok, most hétfőn mit mond, majd akkor örülünk, ha megszületett? Kép
na mindegy. Bocsi, ha szófosásom van, látom magamat szórakoztatom itt a neten...Kép

Norka köszi a cikket!

na lassan én is megyek aludni!

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo
Sztem a világ változott,és sok szemlélet!Nem baj az,ha alaposabb lett!

Szoktuk kamerázin,bár már csak dugiban lehet,mert ha észreveszi az kell neki,nem a játék(mellesleg igen kevesett játzsik játékokkal,inkább a felnőttes dolgokat kedveliKép )

Találtam egy oldalt.Lehet már olvastátok,de csak beteszem ide.Nagyon érdekes,bár nem teljesen új .
http://www.behsci.sote.hu/nok/w_mdcik3.htm

KépKép

KépKép
okr
 
 


Norka
Kérhetném a cikket én is mailben?Cím a profilomban.
Köszike

Kép[color=#0000ff]

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szia Okr!
Még te is fent vagy? Hát pont ez a bajom, hogy most nem alaposabb, úgy érzem le se szar. Domival korán elkezdett vizsgálgatni, UH-ni, komolyan vette az elejétől a terhességemet, most meg szinte el sem hiszi.

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo
Nos,akkor félreértettem a dolgot!Valószínű késői időpont az oka!Bocsánat!Kép


A dokik akkor látják bizonyítottnak sztem a terhességet,mikor már van szívhang,és látni az embriót.Ez azt hiszem a 9.hét körül van.Mindenesetre ha kiskönyvet akarsz az UH leleted alapján megcsinálja a védőnő.Ha pedig úgy érzed nem foglalkozik veled rendesen ,még most válts dokit.

Én mondjuk másik dokihoz jártam a 12 hét előtt,mint utánna.(nem vállalt szülést az első)Az első doki azt mondta a barnázásomra,hogy pihi,és rutascorbin,ja és nem kell kiskönyv csak a 12 hét után.A másik már kereste a kiskönyvet mikor jelentkeztem.(barna akkorra megszűnt)

KépKép

KépKép
okr
 
 




Sziasztok!

Bocs! Tényleg 4,7 cm, csak már fáradt valék! Kép

Rejo!

"A terhességben az a jó h. többé nem kell behúzott hassal mászkálnod!" Kép
Én is úgy olvastam vhol, de megtetszett! Kép
Nekem alapból van úszógumim, és naponta eltöprengek, h. vajon majd lecsúszik, felcsúszik v. egyenletesen eloszlik a babáspocó felett???? Kép

Most h. felvetetted, én is megkérdezem legközelebb h. mi van a cisztáimmal?

Úgy tudom h. ahhoz h. megkapd a támogatásokat, még a 12. hét előtt fel kell keresned a védőnőt!
A dokim az 5 hetes UH után azt mondta h. még ne váltsam ki a kiskönyvemet, és h. csak a 10 héten találkozunk!Mondjuk Utrót azért felírt!
Gondolom úgy volt vele h. ne éljem magam bele nagyon, ha esetleg nem maradna meg!
Én egész tegnapig el sem hittem h. tényleg, komolyan és biztosan terhes vagyok! Kép
De most aztán nagyon normálisan megnéztünk mindent, az orrcsontját, a koponya körvonalait, a hasfal záródottságát, az összes praclit és lábikót, a szívverését, csinált 4D-s képet is, tök aranyos volt pattogott a kis babakádjában( keresztmetszetre teljesen olyan alakú most a méhem Kép ). Szóval nagyon jó volt látni h. ott van, megvan mindene, mocorog, ÉL!!!!!

Csak az a dög videó! Kép
Pedig annyira örültem volna neki, mert a párom sem tudott velem eljönni, így még ő sem látta! Kép Kép Kép
Na de majd legközelebb!
Sajnos ez volt az "extra UH", de megpróbálok a fizetős UH rendelésére bekéredzkedni jópénzért!Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Andika
Megkönnyeztem a történetedet!Most olvastam,egyenlőre nem is tudok mást írni!

Norka
Köszönöm a mailt.Még átrágom magam rajta.

KépKép

KépKép
okr
 
 



Andika
Na,magamhoztértem!
Tudom,nem azért küldted,de ha egybevetem azzal mennyit vártál Natira,és miken mentetek keresztül az oda nem figyelés miatt,nem lehet könnyek nélkül elmenni mellette.
Egyébként úgy tudom,ha az anya 0-s a férj A-s akkor is oda kell figyelni az ellananyagokra.

Szerencsére én nagyon precíz emberek kezébe kerültem,szülés alkalmával.Rengeteget törődtek velem,pedig dugig volt a szülőszoba.Aznap 9 baba születettKépKép
Én is 0 Rh + vagyok,és rögtön vettek köldökvért miatta,nehogy vmi ellenagyag gond legyen.Sajnálom,hogy neked nem csinálták!KépDe majd most meglátod más lesz!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszti!
Elvileg azt mondták,a sok vetélés miatt volt ennyi gond,na és a terhesség közbeni vetélés és a mesterséges megtartás miatt!Amúgy Nati is elment volna,ha nem nyomnak agyon gyógyszerrel!Azt mondta a főorvos,hogy a köv. terhesség végén néznek baba vércsoportot,és ha szitén ez a fenforgás...bennem kicserélik a baba vérét,és inditott szülés lenne!Na majd kiderül,lesz szükség az aggodásra! Kép
Ada milyen vércsopotú lett akkor?

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Ada B Rh+, Apa uis AB Rh+ Kép
A vetélések után néztek ellenanyagot?Mert akkor is uaz fordulhat elő,mint szülésnél.
Te,Andi,nem lehet,hogy nálad immundolog miatt is késik a tesó?Tudom,a PCO,de errefelé nem keresgéltek?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szia Okr!
Írtad egyszer, hogy te a terhességed alatt véreztél. Te mennyit véreztél Adával mikor terhes voltál?

Ez nem az én hétvégém. Tegnap hányingeres, émelygős napom volt, ma reggel meg látom, hogy éjszaka véreztem. Viszont azóta se semmi, egy csepp se. Nálam szokatlan módon nem pánikoltam be. Kiszámoltam, most péntek-szombat kellett volna megjönnie a 2. mensimnek, biztos vagyok benne, hogy ettől van. Kórházba is betelefonáltam, azt mondták be se menjek, ha abbamaradt, csak feküdjek és pihenjek sokat.

Egyszerűen érzem, hogy nincsen semmi baj!!

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo
Én is éreztem,hogy nincs baj,ez jó!!!
A 6.héttől véreztem kb. úgy 2-3 hétig.Rutascorbint szedtem,és pihi.Na meg UH.Az jó,mert látják mi újság odabent.Holnap sztem menj el,megkuksolni.Biztosan minden O.K,de gondolom te is megnyugodnál utánna.
Puszó,rohanok kaját vinni az uramnakKép

KépKép

KépKép
okr
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: