Új privát üzeneted érkezett!

Kép
remélem ettöl elszáll a rosszkedvKépKépKép
bizzo
 
 


Sziasztok!

Dorka nagyon ramatyul van.Betegebb,mint volt.Kap köptetőt,szakad fel neki a letapadt váladék,hurutosan köhög és állandóan teli az orra.

Bizzo:köszi a napocskát,nekem jobb kedvem lett tőle.Nálunk süt a nap,de nagy hó van.Jöhetne a tavasz,mert ezt az időt már nem bírjuk sokáig.

Megpróbálom a tegnap lemaradt képet újra felrakni.

Sziasztok,NóriKépKép
vnora
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem voltam. Úgy volt, hogy kocsival megyünk anyukámékhoz ebédre + gyereket hazahozzuk. Az ezeréves Lada viszont nem igazán akart az útviszonyokhoz alkalmazkodni. Ezért visszafordultunk. Szar mellékútakon kellett volna menni és hótoló sem járt arra. Aztán du-n busszal mentem el Kristófért, este meg vissza. Akkor kezdtek hótolók járni. Szóval jól el volt szúrva a tegnapi nap.
Ma várom az érdeklődöt, feltéve ha jön. Van egy olyan érzésem, hogy nem fog. Én hülye még egy telefonszámot se kértem amin esetlen rákérdezhetnék, hogy jön-e. Látszik, hogy kezdő vagyok.
Nóri
Szegény Dorka. Azt hittem nem kapja el jobban. Én is már a tavaszt várom, de a hét második felére megint havat mondanak.Kép
Bizzo
Én is gondolkoztam, hogy szánkózunk egyet, de nem igazán lehet. Olvad elég jól. Kristóf is felsírt 1x az éjjel, de mire átmentem volna elhallgatott és dumált egy sort, meg berreget. Aztán kb. fél óra múlva aludt.
Éva
Édes a képeken Attila. Nagyon fotogén. Sok sikert a tornához, nekem is rá kellene szánom magam.
Lego
Jobban vagy már? Ezekben a napokban nekem is minden nap fájt a fejem.
Roli
Gyerkők meggyógyultak már? Remélem.
Csanikó
Lejárt az igazolt távollét... Ez vicc volt.
Többiek?
Szép napot. LEgalább olyat mint Bizzo küldött nekünk.KépKépKép
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 

 
 

Sziasztok!

Timi
Remélem megy az érdeklődő. Ne idegeskedj, ha tudod a számát, sem biztos, hogy el tudod érni. Ha nem megy, akkor tedd fel a hirdetést még több helyre.

Heni
Mi van Dodóval, jobban van már?

Nóri
Dorkának jobbulást. Nem lehet, hogy az oltástól van rosszul?

Viki
A te Dorkádnak is jobbulást!

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Reggel nagyon ramaty volt a kedvem. Bal lábbal keltem. Ráadásul amikor írtam ide Tomi kikapcsolta a gépet, minden elszállt.
Már jobb egy kicsit.
Hétvégén anyuéknál voltunk, a fiúk kitombolhatták magukat. Hugom is pont otthon volt vele ritkán talizunk, mert Pesten lakik.

Heni!
Jól van már Dodó?

Timi!
Volt az érdeklődő?

Viki!
Megszépültél?

Nóri!
Hogy van a lánykád?

Bizzo!
Ti holnap tartjátok a névnapját?

Többiek?

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!
Kicsit elvagyok havazva!!!!Olyan lusta vagyok mostanába.lehet hogy tavaszi fáradság?KépKépKépKép((Még viccnek is rossz)
Dodónak úgy ahogy jött a láz úgy el is múlt,persze fog nem jött ki.Szóval visszatértünk a normál kerékvágásba:éjjel 3x kelünk.

Tegnap Danival buliba voltam.Egy oszt.társa hívta meg,egy megmutatom a játékaimat bulira.Nagyobb testvérnél ez egy bevett szokás,minden hónapban másnál buliznak.Kép

Nóri
Szegény Dorka.KépKépKépSzerinted köze van az oltásnak is hozzá?

Éva
Látom Attila is szeret inni.Annya fia,de kisebb pohár nincsKép

timi
elöbb utóbb sikerül eladni a házat.Nagy csoda lenne elsőre.Kép

Nahát ez a hó ez tényleg nem semmi.Itt egész nap szakad,de csak egy jó nagy latyak lett belőle.

Tavaszt akarok!!!!!!!!!!!!!!!!!

Többiek hun jártok???Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

A 15 hónapos oltás jellemzője,hogy a szúrás utáni 7.-10. napon lesz tünet.Először én is erre gondoltam,de a doktornőnk mondta,hogy nem lehet az oltástól.Lappangott benne valami,aztán az oltás után kijött rajta.Még sohasem köhögött és ennyi ideig nem folyt az orra sem.Mindenkinek köszi az érdeklődést,azért azt elmondhatom,hogy jól viseli(én pánikolok és ő nem kap levegőt),csak macerás a sok orrszívás(megint).

Roli:a kutya nagyon tetszik Dorkának,tényleg jó pofa.

Remélem mindenki jól van.

Sziasztok,NóriKép
vnora
 
 


Sziasztok!!!
Nagyon rég írtam már...

Éva,Nori szuperek a képek,Dorka nem úgy néz ki mint aki beteg.Szerencsére nem hagyja el magát.A cedax-baby nagyon jó antib.,szinte a legjobb.Bár én,vagyis Dorkám decemberben Zinnatot kapott,2 nap alatt teljesen meggyógyult.A lényeg hogy 5 napig add neki...

Bizzo.
Hogy van Tomi?Éjszaka milyen volt?Sajna a szombat éjjelünk nekünk is borzalmas volt.....Egész éjjel fent voltunk.

Szilvi.
Szép?????Csak kicsit rendezettebb,de ezt neked már írtam.Szőkéből barnább lettem...

Henikém.
Mi az a viziló??????????????Hmmmm?????

Timi.
Sajnálom a helyzeted,remélem hamar sikerül eladni a házikót.

Anikó!
Tanulunk,tanulunk???????

Dobok egy kari képet,most leltem rá:

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Viki
Nagyon szép fátok volt, nekünk fele ekkora volt, és nem is volt túl szép. Apa vette egyedül (természetesen megdícsértem), de az idén együtt vesszük meg.

Nóri
Dorka tündéri a kolbásszal, Attila is nagyon szereti.
Nekünk azt mondta a védőnő, hogy ha az oltás után 3 nappal baja lesz, akkor az már nem az oltástól van. Mondjuk nem ez az első hülyeség amit mondott, én mindenhol mást olvastam.

Heni
Nincs kisebb poharunk, a pezsgőt is ebből iszom, így legalább mondhatom, hogy csak egy pohárral ittam.

Nem tudom, mi van Attilával, nappal is 4 órát aludt, és most is magátol elaludt:

Kép

Van neki új játéktartó doboza, nagyon bírja:

Kép
Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!
Ahogy elnézem senki sem volt ma még.
Este volt némi perpatvar apóssal, nem tudom hogy fogom ezt kibirni, vmit nem talált biztos mi vittük el, mert akinek ehhez a házhoz kulcsa van mindenki gyanusított stb. Nem is részletezem.

Nóri!
Jobban van már Dorkád? Voltam a piros bölcsiben de nekem nem adott jelentkezési lapot, azt mondta áprilisban menjek majd.

Viki!
Tamásod most tartja a névnapját? Ha igen Boldog Névnapot neki!

Bizzo!
Te Tomid most ünnepel? Ha igen Sok puszit neki Névnapja Alkalmából?

Zsuu!
Mi van veled? Itt vagy Mo-n?

Éva!
Attila éjszaka is aludt?

Timi!
Volt az érdeklődő?

Heni!
Fiúk?

Anikó!
Tanulsz?

Kép,
Kép
sahi
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Meg vagyunk csak az időm nem elég semmire. A lányom nem alszik sokat a változatosság kedvéért. Ha fent van nem hagy gépezni vagy kihúzza a konnektorból vagy kikapcsolja ezt csinálja a tv-vel is. Behalok a csajtól teljesen.

Lecke, az rengeteg van megint. Azt hittem ilyen csak az általánosban szokott lenni de nem. Lassan nyakamon az első vizsga. Mert ugye itt nem csak vizsgaidőszak alatt tartanak vizsgákat, hanem előtte is. Igaz azok csak próba vizsgák, de ha jó akkor nem kell menni majd júniusba. És az ugye jó lenn. Kár, hogy csak álom.

Tamások Boldog névnapot!!!!

A betegeknek jobbulást!!!!

Ház eledóknak sok sikert!!!

Apósokhoz sok türelmet és kitartást!!!

És mindenkinek szép napos napot!!!!

Üdv: Ancsa</font>
Vendég
 


Sziasztok!

Délelőtt nem tudtam belépni. Ez a topik (meg még jópár) nem jelent meg.
A vevő nem jött, ahogy sejtettem. Az a szomorú, hogy nem is telefonált, akkor még talán lenne remény. Na majd legközelebb. Csak olyan jó volt ábrándozni.
Mi ma korán keltünk. Kristóf 6-kor fenn kukorékolt. Bezzeg 9-től délig durmolt. Én meg Sims2-öztem. Tiszta függő vagyok. A férjem is mondta, hogy már bánja, hogy megmutatta ezt a játékot. Minden rosszba belevisz.KépKépKépKép
Éva
Attila édes aludva is, fenn is.Kép
Anikó
Szegény! Sajnálak a sok lecke miatt. De hajrá!
Sahi
Meg tudlak érteni. Bár jelenleg semmi gondom apóssal és anyóssal, de ha rágondolok, hogy ha eladnánk a házat és még nem tudnánk a másikba költözni mi is oda költöznénk. Ettől előre rosszul vagyok.
Nora
Kajcsizo Dorka. HaláliKép
Többieknek nyugis éjszakát.
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Csak egy pillanatra jöttem be.Dorka nagyon nincs jól,felhívtam a doktornőnket,holnap reggel kijön,hoz röntgen beutalót is,mert ha úgy látja/hallja,elküld minket tüdőröntgenre.Táskásak a Dorka szemei és állandóan folyik az orra.És hulla fáradt egész nap.Holnap írok,ha elment a dokink.

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Szép estét.
Megfürödtünk,vacsiztunk.Dorkám 2,5dl kávét ivott meg...Ritkán van ilyen...Apát ünnepi vacsival várom,edzésen van...Szezámmagos pulykát csináltam...Hmmmmmmmmmmm

Éva.
Minden évben apa hozza a fát.Én könyörögtem neki,hogy 2,7-est hozzon,de "csak" 2m lett.....Sajna a díszek eléggé elvesztek rajta,majd idén...
Nagyon édes kicsifiad,látod nem kell neki babakocsi,csak belecsücsül és húzhatod.A tescoban láttam ilyen dobozt,ott vettétek???

Nóri
Jobbulást Dorkádnak.Úgy néz ki ez a gyógyszer nem jött be,remélem nincs nagy gond.az jó jel,hogy legalább láza nincs.Ugye nincs?

Timi
Majd összejön,és máris költözhettek...Milyen az a játék????Apa egész nap a gép előtt ül,honfoglalózik....rekordokat dönt.Ilyenkor még szólni se lehet hozzá.

Anikó
Ne izgulj,sikerül minden vizsga!!!Hisz te is Zseni vagy!!!Mint itt mindenkiKépKépKép

Szilvi
Köszi szépen a köszöntést apa nevében is.Igen ma tartja,vagyis azt mondja,hogy ő mindig tartja...Amugy azért ma,mert karácsonykor sok az ünnep....Szülinapja januárban van...

ÉN IS MINDEN KEDVES TAMÁSNAK,TOMINAK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOKKépKép

Viki
Vendég
 


Helyesbítek:nem azért várom ünnepi vacsival,mert edzésen van.......névnapozunkKépKépKépKépKépKép
Vendég
 


Sziasztok!

Van itt valaki?
Köszönöm a Tomi nevében a köszöntéseket.
Vettem neki egy állatos mesekönyvet, már hazafelé azt nézte el sem engedte a cicánál és a kutyánál kinyitva fogta. Imádja a mesekönyveket nézegetni, lapozgatni.
Nem akar aludni, pedig én már tudnám értékelni.
Itt rohangál. Talán később benézek.

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!
Minden Tominak,Tamásnak Boldog Névnapot Kívánok!!!!
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Most meg a panasz!!!!Kép

Dodó egésznap tiszta dili.Visított,ordított,csapkodta magát,dolbált minden.szinte egy perc nyugtom nem volt egész nap.Már 2x betettem a járokába,hogy ott nyugodjon le.Foggalmam sincs,hogy ez a fogaktól van vagy az időjárástól,de még egy ilyen nap és Hárshegyen kötök ki.
Most meg elaludt míg mosogattam,de nem cicizett.Kíváncsi vagyok meddig bírja.

Timi
látom a Dorka is szereti a lightos kajákat.
Dodó az angol szalonnára bukik.Kép
Kép
Sajnálom,hogy nem mentek megnézni a házat.

Éva
Milyen kis alvós mostanába Attila.Kép
Szupi a doboz.Nagyon ismerős nekemKép

Szilvi
Sajnos most ez van,de nyugtasson az hogy 3hónap és mentek a szép új házatokba és ott nyugi lesz.Kép

Vikikém
Neked mit is mondjak.Hisz sokat beszélgetünk.Amúgy az a viziló egy szupertitkos jel volt.KépKépKép

Mi lehet Zsuzsával.Mindjárt 10.-e van és ha jól emlékszem akkor megy haza.Szinte nemis beszélgettünk vele.Vagy valaki igen????

Többieknek is szia!Kép

Jó éjszakát!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok
Eltüntek a topikok....

Köszönöm mindenkinek a köszöntést...Ez már a második névnapunk volt.KépKépKép

Sahi
Te Tomidnak is kivánunk Sos-Sok Boldog Névnapot!!!Kitartást apos miattKépKép

Lego
A te párodrol sem feledkeztem meg!Neki is sok boldog névnapot.

Nora
Gyogyulást Dorkának!!!

Éva
Látom Attilának is kevés játéka van...KépKépKép

Jo éjt mindenkinek,ne olyat mint amilyen nekünk volt tegnapKépKépKép
bizzo
 
 


Jó estét mindenkinek!

Én is boldog névnapot kívánok minden Tamásnak.

Heni
Attila is egész nap örjöngött, fél órát sem aludt egész nap (visszasírom a tegnapit), lehet, hogy együtt megyünk arra a hegyre.

Viki
Eltaláltad a tescoban vettük a dobozt.

Timi
Ne csüggedj, majd csak sikerül eladni azt a házat.

Nóri
Jobbulást Dorkának, remélem türhető éjszakátok lesz.

Szilvi
Nem írigyellek, kitartás!!!!! már nincs sok idő a költözésig.

Anikó
Tanuljál sokat, biztos sikerülnek a vizsgák, különösen, hogy Zseni is vagy.

Jó éjszakát mindenkinek!

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Szép jó reggelt!

Fiacskám még nem jelzett, így gyorsan bekukkantottam.
Utólag BOLDOG NÉVNAPOT TOMIKNAK ÉS TAMÁSOKNAK! Ha van Zoltán akkor azoknak is.

Vnora
Szegény Dorka, gyógyuljon gyorsan. Irj majd mit mondott a doki. Én ma felhívom a védőnöt, mert nem hívott, hogy csütörtökön lesz-e oltás.

Sahi
Névnapi grat. utólag. Csak nem az Első képeskönyvem Az állatokról címüt vetted meg?
Kristóf a papájától kapta pár hete, szintén a kutya és a cica a sláger. Az utcán minden cicát meg akar fogni, ha nem sikerül akkor elfekszik a földön:-O
Ti legalább hamarosan költöztök.

Roli
Remélem Dodó rendbejön és nem lesz nyügi. Nem találtál fogacskát esetleg. Bár ezek a frontok is elviselhetetlenek.

Lego
Én is szeretem a Honfoglalót. Csak minden nem fér bele az időmben. A Sims2 egy életszimulátor. Épitkezel, irányítod az embereket. Itt legalább kiélem lakberendezői hajlamaimat, ne meg születem sorra a gyerekeket.

Éva
Mi ma megyünk Tescoba, nekünk is kellene vmi doboz, mert már elárasztanak bennünket a játékok. Drága volt?

Fiam még mindig nem jelez, de lassan megnézem.
Szép napot!KépKépKép

Kép
Kép
tim30
 
 


A vigyorgó fej miért nem sikerült.
Na próbálomKép

Kép
Kép
tim30
 
 


Timi
3400,- körlül volt darabja

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


sziasztok!

köszönöm szépen mindenkinek a névnapi köszöntést.

Kitartok, kitartok!!!! de néha marha nehéz!
Szorítsatok van egy komolyabb érdeklődő az egyik telkünkre !

Timi!
nektek is kitartást, nem könnyű dolog, mert ilyenkor már türelmetlen az ember és legszívesebben holnap költöznél, nem? Majd eljön a vevő csak türelem! Tominak a Tanya állatai a címe, azért vettem meg mert sok kép van a cicákról. Na Tomi is képes hasra vágni magát ha nem úgy alakul mint szeretné. Patrik sose csinált ilyet.

Heni!
Dodó ma nyugodtabb?

Nóri!
Mit mondott a doktornő? Ki az orvosotok? Jobban van már Dorka?

Többieknek is szép napot!

Kép,
Kép
sahi
 
 


Mit tanultunk a szüleinktol

1. Megbecsülni mások munkáját
("Ha mindenáron meg akarjátok ölni egymást az öcséddel, kint csináljátok!
Most takarítottam fel")

2. Vallást
("Jobb lesz, ha imádkozol, hogy kijöjjön a fehér ingedből!")

3. Az időutazás alapjait
("Úgy megcsaplak, hogy a jövőhéten térsz magadhoz!")

4. Logikát
("Azért , mert én azt mondtam")

5. Tornamutatványokat
("Most nézd meg hogy néz ki itt hátul a nyakad!")

6. Bőrön át táplálkozást
("Fogd be a szád, és edd meg a vacsorád!")

7. Türelmet és kitartást
("Addig ülsz ott, amíg a spenót el nem fogy")

8. Meteorológiát
("Úgy néz ki a szobád, mintha tornádó söpört volna át rajta")

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Voltunk röntgenen,de nincs tüdőgyuszink,szerencsére.Kedden újra kijön a doktornénik és megnézi Dorkát,addig még szedjük a köptetőt.Talán egy kicsit jobban van,délután 1,5 órát aludt és még 1,5 órát játszott kint a levegőn.(doktornő mondta,hogy ha nincs láz,akkor legyen sokat a levegőn)

Sahi:Dr.Varga Mária a gyerekorvosunk,nagyon szeretjük őt.Nektek?Dorka is szereti a képeskönyveket,főleg az állatosat.

Roli:nagyon jó a szalonnás kép,apu szerint inkább ezt egye,mint a gyógyszert.(nem értem,hogy lehet beteg a Dorka,szinte csak ilyesmit eszik)

Hétfőn este voltam spinning edzésen(biciklis),végig tekertem az egy órát és azóta is alig bírok mozogni.Legközelebb szombaton megyek,a fogyás reményével.

Mindenkinek boldog nőnapot!!!!!!!!!!

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!

Boldog Nőnapot nekünk!Kép
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Elég jól bírta Dodó tegnap.Hajnali 1kor jutott eszébe,hogy az esti cici kimaradt.Ma is dilizett de már nem annyit,mint tegnap.Sőt egy pillanatra bele tudtam kukkantani a szájába is,és mintha fogat láttam volna.De nem engedi megnézni.
Most is elaludt fél 8kor de az előbb felkelt cicizni.

Bizzo
Ti se alszotok?Csak nem fogacska?

Nóra
Ti is jól kifogtátok.Szegény Dorka.Ennyire nem akar javulni?Kép

Szilvi
Milyen nagy igazágokat írtál.KépKépKép

Timi
Jó alvókája van fiadnak.Mi a receptje?Kép

Éva
Figyúúúúúúúúúúúúúúúúú

KépKép

Többiek??????????????????

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!!

Heni
Nagyon jó, ti is most vettétek?

Szilvi
Szintén nagyon jó. Honnan vetted?
Egyébként drukkolunk és kitartás. Én még egy - egy napra is nehezen viselem a család bizonyos tagjait, pedig mindent elkövetek, hogy ne legyen gond, de nem csak rajtam múlik.

Nóri
Jobbulást Dorkának, remélem holnap már még jobban lesz.

Zsu-val nem tudom, hogy mi van. Mióta hazajött nem is beszéltünk.

Marcsi és Manó is nagyon eltünt. Remélem nincs semmi baj. Lányok jelentkezzetek!!!!

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Hogy vagytok? Mi jól.

Nagyon szuper kis dobozokat vettetek, jól áll a gyerekeknek.

Csajok!!!!!!!!!! Lesz tali????????? Mert nincs semmi infóm azt hiszem lemaradtam valamiről.

Majd holnap megpróbálok jönni.

Puszika
Vendég
 


Szép jó reggelt!

Elég tűrhető éjszakánk volt.Igaz hajnalba 4.40-5.20ig fent volt.......

Tegnap este beszélgettünk Anikóval.A tali is szóba került.Ebből nem nagyon akaródzik lenni valaminek.
Ha jól emlékszem Éva vagy Bizzó ti mondtátok,hogy nálatok lehtene?De most komolyan ,beszéljünk már meg valamit!!!!


Éva
A dobozt még 4 éve vettük Daninak,de most már Dodó uralja teljesen.KépKépKép

Na majd még jövök!!!

Puszi!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Jobban vagyunk,újra aludtunk éjszaka(21-08:30-ig).Még azért "várjuk" a szuri miatti lázat(remélem nem lesz).

Roli:nagyon jók a dobozos képek,látom nálatok is rengetek játék van.Nálunk is a nappaliban van a járóka,de annyira tele van kacatokkal,hogy Dorka már bele sem fér.

Nálunk megint esik a hó.....ezt már nem bírom!!!

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!

Egyszer már elszállt ma egy üzenetem. Kipróbálom működik-e most.Kép

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!!
2 napja nem tudok belépni,pedig elmentettem a topikot,de csak a társalgót nyítja meg...Tiszta dilis voltam.Na de majd most bepótolom!!!

ügyik vagytok,elég sokat kellett olvasnom,bár még mindig nem az igazi.Néztétek hogy "régebben" volt hogy 1 nap alatt 3 archívumot is csináltunk???Nagyon el vagyunk maradva...

Nóri.
Örülök,hogy nincs komolyabb baja Dorkának,bár a nátha is tud borzasztó lenni.Nekünk decemberben volt egy csúnya hörghurutunk,nem akart felszakadni a nyákoldótól sem.Elfajult odáig a dolog,hogy szenteste 3x sugárban hányta ki a torkán akadt váladékot.Rengeteg volt,én még ilyet nem láttam,pedig már láttam jópár hasonlót...KépKép

Lányok!Úgy látom a taliból nem lesz semmi.Zsuu se jelentkezett sajna,pedig nagyon örültem volna...Még azt se tudjuk,hogy mikor megy vissza.Nagyon rég hallottunk róla.Marcsi és Manó pedig nagyon eltűnt,1 hónapja szinte nem is írtak..KépKép

Heni.
Viziló???Még mindig nem értemKép

Szilvi.
Kitarartás béjbi.Fél lábon is kibírod,tudod erős vagy és bátor!!!!Megbeszéltük,nemde??

Bizzo.
Hogy van Tomi?Még mindig nyügös?
Nem tudom mitől lehet ez,de Dorka is nagyon keveset alszik,éjszaka virraszt,hajnalban ébred.Nappal kínszenvedés elaltatni...Pedig régen olyan jóóóóóó alvó volt.

Képek:
Dorka alszik,úgy általában:

Kép

Dorka alszik a konyhában a járólapon:

Kép

Ez pedig egy kis húsvéti készülődés...Ti már készültök?
Kép
Vendég
 


Afenébe de homályos......
Vendég
 


Halihó!

Voltam ma többször is, de vagy az én hálózatom szar vagy a babaneté.Kép
Tegnap voltunk Tescozni. A nagy sietségben (Kristóf is velünk volt) teljesen elfeledkeztem a dobozról. Ma meg cipőt vettünk, apa és én. Persze néztem a szandikat is Kristófnak. Az egyik boltban talált egy kutyás papucsot és azzal futkározott. Az eladók körberajongták, tükörhöz vezették.Kép Mit is csináltak volna, vevő egy szál se, ők megy négyen.
Én vagy 10-15 pár cipőt felpróbáltam, egyik kényelmetlenebb volt mint a másik. Végül hazafele Fertődön sikerült kapnom, ott meg 3 közül alig bírtam választani. Anyumtól kaptam rá pénzt szülinapomra.Kép
Lego
Micsoda alvó volt(?) Dorka. A padlón is elalszik. Szép a dekoráció, én még nem érzem a tavaszt, így késztetésem sincs rá. Jöhetne már a jó idő.
Nóri
Örülök, hogy javul Dorka, talán láza már nem is lesz. Nekünk csak jövő héten lesz az oltás, mert a védőnőnek vmi konferenciára kellett menni.
Roli
Talán már túl van Dodó a nehezén. (esetleges fog kibújás) Kristóf szerencsére tényleg jó alvó. 3 hónapos kora óta végigalussza az éjszakákat. Néha fog vagy megfázás miatt volt csak fenn, pedig 8-kor már ágyban van este.
Sahi
Jópofa amit tanultunk a szülőktől. A házzal kapcsolatban teljesen egyetértek. Ha vmit nagyon szeretne az ember, hamar türelmetlen lesz.
Most remélem végre el tudom küldeni.
Szép jó éjszakát. Enyém már alszikKép
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Végre sikerült elküldenemKép
Hipp-hipp hurrá!

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Na végre ide tudtam ülni.Ma jó rohangálos napunk volt.Ráadásul az idő is pocsék.Kép
Képzeljétek venni kellett egy új babakocsit,mert tegnap eltört a régi kormánya(használhatatlan lett)Jó,hogy a garancia novembereben lejárt.Kép
Amíg arra vártunk,hogy kinyisson a bolt addig beszaladtunk Mc-ibe.Dodó magára borította a teát na meg rám.Úgyhogy mehettem a mosdoba gatyát (mert váltóruha minek lenne nálam)szárítani apa meg addig Dodót takaróba csavarva kint vártak.KépKépKép
KépKép
Itt még száraz volt a gatyó és minden happy....

Nóra
Vigasztal,hogy itt is szakad egész nap.KépKépKépráadásul ilyen ónos havasesős vacak,meg se marad.Kép
Örülök,hogy Dorka jobban van.KépMi két hét múlva kapjuk a szurit.

Timi
Ezek szerint nem sikerült!!!!!!!!

Viki
Imádom a lányodat.Remélem tudod!
A viziló akövetkező:Egy barátnőm msn-en azt írta a neve mellé,hogy hahóóó itt a vizilóóóóó!!!!!
Erre írtam azt hogy helló viziló,mert hiába csörgettem meg sise vetzte észre.Így gondoltam kapcsol,hogy keresem.EnnnnnnnyiKépKépKép

Ja még valami:Dodó megengedte,hogy belekuksizzak aszájába és megláttam a most kibújt fogát.immáron hivatalosan is 9 fogunk vanKép

Jó éjszakát!!!Puszi

Kovács Roland
roli
 
 


Jó reggelt!

Jól aludtunk,vagyis csak Dorka,nekem még mindig vacakol a derekam...Kép Mint egy öreganyó...
Dorkám este negyed9kor elaludt,de 10körül felébredt,nagyon sírt,bújt hozzám.Kapott teát,nem segített,ekkor adtam neki nurofent és kb 10 perc múlva aludt.Igaz rajtam fekve,ilyenkor mindig csak így alszik el.Kb fél1kor tettem a "helyére",közénk...Most semmi baja nincs.
Azt hittem a pocija fáj,úgy összekuporodott...Képzeljétek még nem is írtam,hogy nagy valószínűséggel lenyelt egy pici textil hajgumit.Még nem távozott...De nem is bizti,hogy az volt.Apa nem tudta megmondani,de vmi feketét látott a szájában,majd mire odaért már lecsúszott...
Most várom a MESSIÁST.

Heni.
Ok.Értem...
Én is imádom a lányomatKépÉs persze a fiadat is,meg a másikat is,meg téged is..KépKép

Timi.
Tényleg nem jó alvó...Régen olyan ügyin átaludta az éjszakát,mindenkinek dicsekedtem(ugye Heni!!!),most meg nem alszik nyugodtam...Amikor a járólapon aludt el,csak azért volt mert fájt a füle(assssszem ezt írtam) és a meleg lap jólesett neki...De ez csak 10 perc volt...

Szép napot lányok.Puszi a gyerekeknekKépKép
Vendég
 


Sziasztok!

Lego:nagyon jók a képek,a járólapon ahogy alszik a te Dorkád,olyan,mintha az én Dorkám feküdne ott.Ugyan ilyen szerkóban volt tegnap.Még a harisnya is egyforma.Ti is cumiztok?Mi még nem készülünk a húsvétra,de nem is leszünk itthon.Kimegyünk Majkra,ott van egy szuper nyaraló nagy kert,kijönnek a bátyámék,meg anyuék is.Majd talán jövőre itthon várjuk a locsolókat.

Timi:még mindig nincs lázunk,talán nem is lesz.Milyen cipőt vettél?

Roli:bosszantó,hogy lejárt a garancia,nem olcsó mulatság egy új kocsi.Milyet vettetek?Ma jobb idő van itt,picit süt a nap és nem fagytunk meg,amíg kint sétáltunk.

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!

Lego:nagyon jók a képek,a járólapon ahogy alszik a te Dorkád,olyan,mintha az én Dorkám feküdne ott.Ugyan ilyen szerkóban volt tegnap.Még a harisnya is egyforma.Ti is cumiztok?Mi még nem készülünk a húsvétra,de nem is leszünk itthon.Kimegyünk Majkra,ott van egy szuper nyaraló nagy kert,kijönnek a bátyámék,meg anyuék is.Majd talán jövőre itthon várjuk a locsolókat.

Timi:még mindig nincs lázunk,talán nem is lesz.Milyen cipőt vettél?

Roli:bosszantó,hogy lejárt a garancia,nem olcsó mulatság egy új kocsi.Milyet vettetek?Ma jobb idő van itt,picit süt a nap és nem fagytunk meg,amíg kint sétáltunk.

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!

Ma egész jó idő van. Sétáltunk egy nagyot, most meg lefektettem a gyerkőt. Meg apa is lefeküdt, éjjel kellett dolgoznia. Így végre gépezhetek.Kép
Egész eddig lefoglalta, nemhogy aludt volna.
Roli
Nem semmi milyen elánnal eszi a mc-s kaját a kisfiad. BabakocsiKép
Megpróbálom feltenni a cipőmet. Lehet, hogy nem a legdivatosabb, de kényelmes volt.
Kép
A fiam meg ezt csinálta anyukáméknál:
Kép
Jövő hétvégére meg anyósék akarják elvinni.
Nora
Szurkolok a lázmentességhez. Elég volt a betegség.
Lego
Mondták, hogy 1 éves kor után előfordulhat alvászavar. Remélem Dorkád hamar visszaáll.
Elég sok nyűgjük van szegényeknek: betegségek, fogzás. Minden új nekik. Vagy csak egyszerűen rosszat álmodnak.

Jó hétvégét!
Ez nem búcsúzás, csak kivánság.
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Ma egész jó idő van. Sétáltunk egy nagyot, most meg lefektettem a gyerkőt. Meg apa is lefeküdt, éjjel kellett dolgoznia. Így végre gépezhetek.Kép
Egész eddig lefoglalta, nemhogy aludt volna.
Roli
Nem semmi milyen elánnal eszi a mc-s kaját a kisfiad. BabakocsiKép
Megpróbálom feltenni a cipőmet. Lehet, hogy nem a legdivatosabb, de kényelmes volt.
Kép
A fiam meg ezt csinálta anyukáméknál:
Kép
Jövő hétvégére meg anyósék akarják elvinni.
Nora
Szurkolok a lázmentességhez. Elég volt a betegség.
Lego
Mondták, hogy 1 éves kor után előfordulhat alvászavar. Remélem Dorkád hamar visszaáll.
Elég sok nyűgjük van szegényeknek: betegségek, fogzás. Minden új nekik. Vagy csak egyszerűen rosszat álmodnak.

Jó hétvégét!
Ez nem búcsúzás, csak kivánság.
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Ma egész jó idő van. Sétáltunk egy nagyot, most meg lefektettem a gyerkőt. Meg apa is lefeküdt, éjjel kellett dolgoznia. Így végre gépezhetek.Kép
Egész eddig lefoglalta, nemhogy aludt volna.
Roli
Nem semmi milyen elánnal eszi a mc-s kaját a kisfiad. BabakocsiKép
Megpróbálom feltenni a cipőmet. Lehet, hogy nem a legdivatosabb, de kényelmes volt.

A fiam meg ezt csinálta anyukáméknál:

Jövő hétvégére meg anyósék akarják elvinni.
Nora
Szurkolok a lázmentességhez. Elég volt a betegség.
Lego
Mondták, hogy 1 éves kor után előfordulhat alvászavar. Remélem Dorkád hamar visszaáll.
Elég sok nyűgjük van szegényeknek: betegségek, fogzás. Minden új nekik. Vagy csak egyszerűen rosszat álmodnak.

Jó hétvégét!
Ez nem búcsúzás, csak kivánság.
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Bocs, vmi űrlap kitöltés állandóan bejött, én hülye többször kitöltöttem.Kép

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Timi:szerintem szuper a cipő,nekem nagyon tetszik.Kényelmes,mégis csinos is.
Most akartunk kimenni a játszóra a Dorkával...szakad az eső.Még jó,hogy délelőtt voltunk kint.
Valami lehet abban,hogy 1 éves kor után változik az alvás,mert régen Dorka reggel 9-ig aludt,most képes 7-kor felkelni(amit nem bánok,mert nem lesz nehéz neki a bölcsi miatt felkelni) és délután is 1,5 órát alszik csak.

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Imádom ezeket a kajálós képeket.

A tieitek is állandóan esznek. Az enyém ha kaját lát egyből mondja, hogy hama hama és addig abba nem hagyja míg nem kap. Bárkit lát enni kunyizik tőle. Amúgy nem eszik sokat ebédre meg vacsira néhány kanállal. Én nem szeretném, hogy egész nap egyen de nem nagyon tudok vele mit kezdeni.

Nekem is tetszik a cipő. Szeretem a lapos kényelmes cipőket. Magas sarkú meg szoknya nálam kizárva. Nem vagyok egy nőcis.

Az eső nekem is az agyamra megy. Már megint nem lehet kimenni. Mikor jön már a nyár.

Zsu-ról van infóm. Tegnap elindultak haza mert megint rossz időt mondtak és nem mert tovább maradni. Ezt a Kaposvári barátosnémtől halottam. Úgy volt, hogy talizik a Kaposvári topikosokkal de azt is kikellett hagynia. Amúgy szegény beteg volt itt is.

Nekem még eszembe sem jutott készülődni húsvétra. Én igazából nem is szeretem azt az ünnepet.

Holnap megyek suliba délelőtt. Most nem lenne de bemegyek a másik csoport oktatására mert nem megy nekem a statisztika. Hátha okosabb leszek.

Mindenkinek kellemes hétvégét.</font>
Vendég
 


Sziasztok

Tényleg jó szar idő van,de legalább már nincs hideg.Kép

Szegény Zsu azért nem irigylem hazajön és beteg lesz.Ha tegnap elindult haza akkor nemsokára már jelentkezni fog.Kép

Nóra
De jó,hogy Dorka gyógyul.Talán már nem is lesz láza.Kép
A babakocsi brevi néávre hallgat.Ez volt a legolcsobb a sportkocsik közül.(31ezer)nagyon óvatosan megsúgva.Az esernyőrecsukhatót nem szeretem.Kép

Timi
Jó az a cipőKépÉn is az ilyen lapos cipőket szeretem.Régen imádtam a magassarkúakat,de az akkor volt amikor még nemvolt gyerkő aki után futni kell.Szerintem már nem is tudnék járni olyanba aminek sarka van.KépKépKép

Anikó
Kösz az infókat.Mire jó hogy több helyre kukucskálunk.Aztán tessék nekem okosodni.Kép

Viki
Dorkám hogy van?Poci????

Dodókámnak tegnap esett le a tantusz,hogy mire is jó ha kiszedjük a kiságy rácsát.Baromira tetszik neki.Kép
KépKép
Kép

puszi jó éjt!

Kovács Roland
roli
 
 


Szép jó reggelt!

Köszi a cipődicséretet.Kép Egy picit magasabb sarkot el bírtam voltna viselni, de azoknak meg a külseje nem tetszett.
Anikó
StatisztikaKép Én csak középiskolában tanultam. Az elméleti részeket nem, de a számításokat imádtam. Én matek beállítottságú vagyok (voltam).
Kajáról: fiamról irtál? Detto. Ha kaját lát má-mámámá... Kuncsorog, mint aki soha nem kap enni. Csak az a baj, hogy ezt a nagyszülők még komolyan is veszik.
Roli
Tök jó, hogy kivehető a rács. És a nagy felfedezés. Nagyon édes. Sajna a miénk nem az, úgy kaptuk kölcsön. BabakocsiKép húzos volt.
Mi is 7-kor keltünk. Tibi (férjem) megint disznóölésbe ment apóshoz. Most eladásra vágnak. Mi nem megyünk, okulva a korábbi esetből. Kristóf is felébredt a készülödésre. Most a járókában van, remélem még egy kicsit le tudja foglalni magát. Engem meg vár a mosás, takarítás, főzés. "Jó program."
Jé, már kisütött a nap. Remény. Bár csak keddtől mondanak jobb időt. Várjuk.
Most rohanok a boltba, ugyanis nálunk csak 9-ig van nyitva.

Kép
Kép
tim30
 
 


Kukucs Länyok!!!

Szerencsésen hazaértünk.Az utunk elég jo volt ,semmi sem esett utközben.Nagyon elfäradtam,de mostanra mär ki is pihiztem magam.Remélem mindenki jol van.Visszaolvasni nincs eröm most,de jövö héten bepotolom az elmaradäsomat.Igérem.Mindenkinek nyugodalmas jo éjszakät.Puszi .Zsuzsa
zsuu74
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?