Új privát üzeneted érkezett!

Andi,
szoritok,hogy megoldodjon a munkahelyi próbléma apának.

Dorki,Panu,
nagyon nagyon nagyon írigy vagyok rátok !!!!!!!!!
De azért jó szórakozász és pihenéstKép.

Csajok úgy nézki sikerült a barátnőmmel rendezi a dolgokat olyan boldog vagyok ettöl!!!!!

Brigi,
írt sms-t jól vannak nem tudja mikor kerül netközelbe addig is mindenkit puszil.


Zsuzsi
szuszoka
 
 


Andi
a ti gyereketek nem PROBLÉMA. Az ilyen idióta , mint a főnök, az viszont igen. Nyilvánvalóan nincs gyereke, asszem jobb is...
Zsuzsi
éljen a régi-új barátnő !!!

Dorki
dorki
 
 


Panu, boldog névnapot kívánunk! Kép

Kép

A franciák visszajeleztek, hogy valószínűleg megvárják Tomit, és jentkezzen, ha megszületett a babánk, és tudna náluk kezdeni.Kép Lehet, hogy a franciák normálisabbak, mint a magyarok? Kép

Zsuzsi, örülök, hogy kibékültetek! Brigiéket pusziljuk!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 

 
 

Sziasztok!

Hű milyen jó hírek mindenüttKépKép

Andi,
örülök, hogy mégis megoldódott a dologKép

Zsuzsi,
klassz lehetett a nagy kibékülésKépKép

Panu,
Boldog névnapot kívánunk mi is Neked!!KépKép

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok,
milyen jó, hogy kis élet van megint Kép!

Voltunk a bőrgyógyásznál és sok újat nem mondott, csak annyi, hogy a hűtőkenőccsel kell testápolózni.
Én viszont rájöttem, hogy nyilván a méz erősíti fel ezt a folyamatot. Mézes teát kap reggelente ugyanis.
Most vettem fruktózt és azt fogunk a teába tenni.
Ja, és el kell hagynunk a virágos dolgokat is:
hibiszkusz (csipketea-Pckwick), kamilla, méz, Gárdonyi gyümölcsteák (pedig ezt imádja), hársfa. A drnő a csipkehús teát ajánlotta, ami immunerősítő is és a C-vitamin tartalma is igen magas.
Persze ha nagyon gyulladt a kiütés, akkor a higított szteroidossal kell kenni, de megnyugtatott, hogy ne mfog szőrösödni és nem is ártalmas a gyereknek, ha megfelelően használjuk. Én meg csak egyszer kenem /nap.

panu,
a drnő régi "ismerősünk", engem 18 éve kezdett kezelni a napallergiámmal (ezért olyan piros az arcom mindig) és anyukámat is ő kezelte a bőrelhalásnál. Mára egyetemi docens, bőrgyógyász-kozmetológus klinikai onkológus lett Kép. Egy csodálatos ember emellett.
Hozzá járunk - sajnos maszek-alapon, mert a klinikán már kizárólag rákos betegekkel foglalkozhat. Meg órát ad a tanulóknak. www.anyajegy.hu
Isten ments a körzetitől, aki azt írta elő, h napi 2-3-szor kenjem a szteroidossal 3 hétig... ÉS aki azt mondta, h lehet, h rühes a gyerek Kép.
Tudom, hogy nem tartod, de boldog névnapot Kép!
Köszi a tippeket!

Krisz,
én már rutinos vagyok, mindig jól felöltözök a sétákhoz is, mert amíg Eszter leizzad a nagy "tudományokban" séta közben, én jéggé fagyok.
Gyógyulj meg!
A baba móka könyvről estleg, ha bővebbe írnál, megköszönném. Megnézem az antikvárium.hu oldalon. HA tudnál estleg ISBN számot, az lenne a legjobb!
Örülök, hogy taliztok panuékkal!
Majd szervezünk Szegedre is egy talit, oksa?

Andi,
remélem, a franciák rájönnek minél hamarabb, hogy a Tomi főnöke hagy némi kívánnivalót maga után.
Azért klassz, h sikerült megoldani!

Zsuzsi,
barátnő: szuper!!!!!

Dorki,
nem véletlenül nincs gyereke az embernek. Ki választana ILYEN apát Kép???

Szép 7végét!

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Kriszti,
itt a száma 963-368-420
újszülöttkortól 3éves korig tartalmaz fejlesztő játékokat, szóval a porontyaink lassan kinőnek belőleKép

szegedi tali okésKép nyáron benne vagyunkKép

ma meg megyünk végre vacsizni appával kettesben, húh de régen jött ez összeKépKép

NÕCIKép
Kép

Krisz
krisszie
 
 


most nézem milyen előnyös kép ez a gyermekemrőlKép
babahurkák még a nyakán isKépKép

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok,
köszi a köszöntéseket Kép

Andi, osztom a többiek véleményét, jó, hogy egyelőre rendeződni látszik az egész, gondolom, mindkettőtöknek megnyugtató.

Krisz, hurkák Kép Kép, tényleg ennyire hurkás a csaj még mindig?? Kép

Kriszti, szörnyű ez az allergia. még jó, hogy rájöttél, mitől lehet az egész. gondolom, most egy jó darabig nem lehet ezeket adni neki, le kell tesztelni, tényleg a méz-e a "hibás".

Zsuzsi, jó, hogy kibékültetek a barátnőddel Kép Fannival mi van? nem is írtál róla...

mi ma elmentünk sétálni alvás után az erdőbe, ahol még minden havas volt és nem latyakos Kép ez tényleg nagy öröm volt, mindkettőnknek.

Ági, már régóta nem jelentkeztél... mi van veletek? Boga mit csinál mostanában?

panu
panu
 
 


Niki ma belekakilt a wc-be ! Nagy esemény ! Pisilni indult és ez lett belőle. Õ már fél éve a visszatartós kategóriában van, úgyhogy ez tényleg csoda !Kép
Este meg beküldtem a szobájába, hogy megyünk aludni és hallom, hogy kiabál:
- forró vizet a kopaszra, jön a rendőrség !

Kriszti
rühes ??? Remek.Kép
A mi ekcémánkra is azt mondta a körzeti, hogy tejallergia. 2 hét múlva meg öblítő allergia. Aztán nekem kellett kérnem beutalót a bőrgyógyászatra. Kép


krisz
na majd személyesen megvizsgáljuk ezeket a hurkákat !!! Úgy néz ki olyan trágya idő lesz, hogy játszótérre biztos nem lehet menni. Van ott valami játszóház eseteleg? Bár nyilván leginkább a vízben fognak akölkök henteregni. Ti is eljöttök hétfőn vagy kedden ?
Jó vacsit !Kép
Andi
mi az, hogy valószinűleg megvárják ? neked még belefér egy b.örsi ikeás tali ?

kapott Niki az apjától egy csomagot van benne boci meg malac báb. de akkora, hogy a könyökéig ér, ha felhúzza a kezére és még hangot is ad. Kép Nagyon meg van vele elégedve, azzal ment aludni.
dorki
dorki
 
 


Sziasztok!

Dorki,
köszi jól sikerült a vacsiKépKép

mi hétfőn tudnánk menni az aquaticumba, de délután/este mert appa fuvarozna akkor oda minket munka után. Úgy jó nektek?

van játszóház is, ha nem az aquaticumban talizunkKép

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok!

Zsuzsi! Utólag is nagyon boldog névnapot kívánunk Fancsinak!!!! Bocs, hogy ennyire kiment a fejünkből, pedig nekem aztán tényleg tudnom kéne, mert a keresztlányom is Fanni. Kép
Kép

Dorki, ha nem sokára terveznénk, akkor még sikerülhetne a tali... A 36. hét után már nem nagyon vállalnám be. - hacsak valamelyikőtök titokban nem dúla. Kép
A "valószínűleg megvárják" annyit takar, hogy nem írnak meg addig semmiféle előszerződést, tehát csak a szavukra hagyatkozhatunk.
Jó bulizást Debrecenben!!

Krisz, Dorka hurkái ennivalóak! Kép

Kriszti, allergiavizsgálatra nem kell vinni Esztert? Jó lenne, ha ezzel a méz és virágosdolgok eltiltással megoldódna minden problémátok. Ezelőtt nem mézeztetek?

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


mi is boldog névnapot kívánunk Fanninak Kép
(bocs, én sosem tudom ezeket a névnapokat )

Andi, szorítunk Tominak. mi az a nemsokára? jövő péntek, pl., mert a b.örsi ikea nekünk is közel van...

Krisz, jó a hétfő Kép

megyek, mert fut a ház...

panu
panu
 
 


Andi
akkor egy ikeás talit le is zsírozhatunk mondjuk péntek du ?
Zsuzsi
nektek is jó? Briginek is kéne küldeni egy üzit, ha egyetértetek.
Krisz
nekem is jó a hétfő, majd beszélünk ! Kép


hűűű, tényleg elfelejtettem én is Fancsi névnapját, pedig nézegettem is a naptárt ... Kép
Ez Fannié !
Kép

remélem sikerül legalább 1 értelmes képet csinálni majd a három csajról, mert nyilván 4 felé fognak szaladni, de hátha !!! Kép


Dorki
dorki
 
 


Lányok,
egyenlőre csak annyi, hogy itt Szegeden akkora hó van, hogy az elmúlt 5 évben összesen nem esett annyi, mint az elmúlt20 órában.
Hófúvás, esés és csak ömlik, csak ömlik, csak ömlik...
Én nagyon szeretem a havat, de MOST???
Elképesztő...

Megyek, mert behavaztam, majd jövök még.
Azért remélem, a talin minden okés Kép.

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Lányok,
egyenlőre csak annyi, hogy itt Szegeden akkora hó van, hogy az elmúlt 5 évben összesen nem esett annyi, mint az elmúlt20 órában.
Hófúvás, esés és csak ömlik, csak ömlik, csak ömlik...
Én nagyon szeretem a havat, de MOST???
Elképesztő...

Megyek, mert behavaztam, majd jövök még.
Azért remélem, a talin minden okés Kép.

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Sziasztok!

Panu, Dorki
jó volt, hogy taliztunkKépKép
Nikinek jobbulást! remélem jól utaztatokKép

Képeket majd küldjetek légyszi! én nem fotóztam, így nem tudok felrakni képet a 3 négyfelé szaladó csajrólKép

Kriszti,
nálunk már elolvadt nagyjából a hóKép a Tisza hogy áll?

Krisz
krisszie
 
 


sziasztok,
megérkeztünk tegnap. sajnos, Niki beteg lett Kép (lázas, köhög, valszeg torokgy., majd az anyja beszámol róla), így délelőtt nem tudtuk feldúlni Krisz-ék lakását Kép
amúgy nagyon klassz volt, a csajok bírták az állandó vizezést. az enyém nő nem akart hazamenni, főleg, amikor ráébredt, hogy tényleg hazatartunk (ez akkor volt, amikor Niki és Dóri kiszálltak az autóból), hazáig variált, hangoskodva, hogy menjünk a medencébe, vagy a teszkóba, vagy a mókusba (ez talán az obi, de fogalmam sincs), vagy az ikeába, de ne haza. még az apja említése se hatotta meg, bár amikor megérkeztünk vigyorgott rá, és nem morgott, hogy ez nem az ikea Kép Kép Kép

képeket talán délután tudok feltenni, olyan nincs, amin mind3 csaj együtt látható, de kettesével és külön van Kép Kép

Niki nagy úszógumizást rendezett, teljesen profin mély vízben nyomta, enyém gyerek a sekélyben volt virgonc (mert ott nem fogtam) és ezerrel száguldott lefelé minden csúszdán, félelemérzet nélkül.

na, most ennyit. Nikinek jobbulást!

panu
panu
 
 


Sziasztok!

Szuper, hogy taliztatok!! Kérjük a fotókat!
A most pénteki talit akkor szerintem eltoljuk picit. Niki gyorsan gyógyulj meg!! Amúgy én is most mászok bele épp a takonykórba, úgyhogy nekem se pont a legjobb lenne...

Most mennem kell, Boga felébredt, hív...

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Majd rakok fel képeket, de még nem jutottam oda. Délelőtt 2 órát meg délután is 2-3 órát voltak folyamatosan a vízben a csajok. Lizának majdnem úszóhártyái nőttek, annyit volt víz alatt. De saját jószántából! Nagyon ügyes és bátor. Niki meg rászívta magát az úszógumira, amit fél éve használtunk utoljára a Balcsin, akkor nem tetszett neki, hogy nem ért le a lába. Most meg pont forditva volt. A mély vízben nagyon élvezte, hogy lebeg. ő ugy mondta, hogy repul... Egyutt gyurmaztak sokat es voltak jatszohazban is, ahol szinten jokat bohockodtak. De a folyoson futkosas volt a kedvencuk visitassal egybekotve.
Niki kedden este belázasodott a hotelben, nagyon örültem neki. Tiszta takony lett megint és köhögött is. Még jó, hogy vittünk magunkkal porszívót... a londiner mondta is, hogy szoktak hozni a kisgyerekesek. Szoval par oraval korabban indultunk haza, de azert jot szorakoztunk.
Tegnap elmentunk a heim Palba az ugyeletre es torokgyuszit allapitottak meg Nikinel, szoval most antiben vagyunk. Mar tenyleg januar kozepe ota takony, de azt mondta adoki, hogy van ilyen.
Hat engem nem nyugtatott meg... gyerek meg nyavogos, szoval elvagyunk. (csak ugy egyedul , nem egy elmeny... , de ez mar az en bajom)

Sajnalom tenyleg, hogy Kriszekhez nem tudtunk elmenni... Azt sem monddhatom, hogy majd legkozelebb, de legalabb lattuk egymast.Kép

Ja es ma elmentunk vasarolni es hazafele Niki leesett a lepcson. Nem lett semmi baja, de 4-5 fokot azert sikerult perecelnie. Persze eszetlenkedett azert. Nekem meg mindket kezem + hatam tele volt cuccal... Nagyon jo "elmeny" volt.
Dorki_________________
dorki
 
 


Kép
dorki
 
 


Kép
dorki
 
 


Niki és Dorka ismerkedik
Kép
panu
 
 


Dorka Lizát is megismeri Kép
Kép
panu
 
 


Dorka szemügyre veszi Niki pingvines úszóját Kép
Kép
panu
 
 


Niki lebeg és játszik Kép
Kép
panu
 
 


Liza csúszik
Kép
panu
 
 


Dorki, sajnálom Nikit, remélem, nem ütötte meg magát nagyon Kép

javul a torokhelyzet??

Andi, jövő héten még aktuális egy ikeás tali, be vállalod?

kicsit nagyobb aktivitást csajok!!

panu
panu
 
 


bevállalod EGYBEN Kép
panu
 
 


Hello Csajok!


Egy perc erejéig bekukkantok, szóval Brigi nekem múlt héten küldött egy emailt és elvileg mindenkinek elküldte.
Azt kérdezte abba hogy nincs -e kedvünk nála egy talira azóta ő nem kapott választ így mondtam neki ,hogy akkor én megkérdezlek titeket itt.

Szóval mit szólnátok esetleg Briginél egy talihoz????


Zsuzsi
szuszoka
 
 


Ha Niki jövőhétre partiképes lesz, magyarul nem folyik taknya-nyála, akkor mi bevállajuk.
Andi
Dunakeszin lakik Brigi, ti abban benne vagytok?
Panu
nem ütötte meg magát a lépcsőn, meglepően jól lavírozott csak megijedt. Én meg eldobtam a szatyromat , repültek a tejfölök meg túrórudik ! Még jó, hogy nem sört vettemKép
Láz már nincs csak orrszívás, szegénykém mostmár tényleg úúúúútáljaKép
Dorki
dorki
 
 


Sziasztok!

Szívesen mennék Brigiékhez én is. Csak apa annyira parázik a nagy pocakom miatt, hogy nem hiszem hogy egyedül elengedne... Ami azt jelenti, hogy csak délutánit merek bevállalni, mikor már tudna jönni ő is - ez kb du 4 órát jelentene. Ha így megfelelne Briginek, meg persze nektek is, akkor szervezkedjünk hozzájuk! Egyelőre nekünk bármelyik hétköznap megfelelne.

A képek klasszak a csajszikról!!! De jó lehetett nekik!!! Na majd nyáron!!!! Kép Kép

Takonykórom erősen javul - remélem Niki is hamar kimászik belőle!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok,
mi is megyünk Brigiékhez Kép mikor? ha dolgozónap lesz, akkor mi is csak a délutániban vagyunk érdekeltek...

Dorki, szép látvány lehetettek Kép Kép gondolom, a téli szerelésben nyomtátok, azaz michelin-babaként gurult a gyerek, meg utána a tejföl Kép

panu
panu
 
 


Panu
nem a kezeslábasban voltunk, hanem nadrág -kabát összeállításban (az a tervem, hogy már nem adom rá a kezeslábast, ezzel jelezvén az időjárásnak, hogy ideje kitavaszodni !!!! ) És szerintem ezért is esett kevesebbet. A k.l-ban gurult volna, mint a krumlpliszsák... De mikor fölértünk már én is röhögtem magunkon. Kép
Andi
nekünk is jó a délután, majd ott alszunk anyósnál (hagy örüljön ő is Kép )
Niki javul csak 2 napig volt lázas. Helyette erős "énépítő" tréningbe kezdett. Hát nem egy élményKép
dorki
 
 


Csajok !
Mit szólnátok a szerda délutánhoz Brigiéknél ?
Holnap megkérdezem tőle is Kép
Dorki
dorki
 
 


Hahó!!!

Ma derült ki, hogy nekünk pont a szerda délután nem jó. Kép Csüt. vagy péntek ????

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nekünk a csütörtök is jó péntek viszont nem.


Zsuzsi
szuszoka
 
 


Andi
az a helyzet, hogy Briginek már mondtam a szerdát és azt mondta ő is, hogy jó neki. Zsuzsival is egyeztetett már. Nekünk viszont nem jó a csütörtök.
Én holnap megyek anyósékhoz és ott is alszunk, onnan megyünk szerdán Brigiékhez és este meg jönni kell haza. nekem csak a te számod nincs meg, akkor rádcsörögtem volna reggel. Biztos, hogy apa nélkül nem jössz ?

de szerintem azért a csütörtököt megbeszélhetitek és akkor Zsuzsi is megy. Neked megvan Brigi száma ?
Ne haragudj ez most olyan hülyén jött ki, bár nem volt szándékos.Kép
Dorki
dorki
 
 


Hahó!

Semmi gond. Szerintem akkor én most már nem kavarok bele tovább, ha a szerda jó mindnyájótoknak. Majd mi talizunk veletek a legközelebbin - talán már nálunk...Kép A helyzet az, hogy nemcsak apa miatt nem jó a szerda, családi programunk szerveződött akkorra. Na meg igazából lehet, hogy nem is baj, hogy így alakult, mert még nem sikerült kimásznom a taknyosságból meg a köhögésből. Nem biztos, hogy szét kéne köpködnöm a bacikat köztetek...
Azért majd csinájatok fotókat!!!!
A telefonszámomat majd szétküldöm emailben - a jövőre való tekintettel , és viszont várom a többiekét Kép, mert nekem Panué és Dorkié van csak meg.

Jó bulizást!!
Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


sziasztok,
elveszett a topik Kép, de látom, most már megkerült Kép

találkoztunk ma Andiékkal, az Ikeában Kép Boga hatalmasat nőtt Kép Andinak nincs is nagy hasa Kép, pedig ő úgy látja.

enyém gyerek, fáradt és nyűgös volt, így mi hamar leléptünk, mentségünkre szóljon, hogy hamarabb érkeztünk, majdnem 1 órával, mint a többiek.
mert ott voltak még Brigiék és Dorkiék is Kép

Marci jól járt velünk, mert Liza kisírt magának gyümlevet, amit Marci jóízűen megivott, az enyémnek nem kellett Kép így nem veszett kárba

nem engednek írni...
panu
 
 


Brigiéknél is jól sikerült a tali, onnan viszont Panuék csúsztak le, mert Liza bealudt utazás előtt. Majd próbálok képet feltenni, de most mennem kell.
Holnap valszeg elviszem Nikit fül-orr-gégészetre, mert nagyon idegesít, hogy nem múlik ez a takony.
Drki
dorki
 
 


Sziasztok,
végre megvan a topikKépKép

Dorki,
voltatok a fog-en? mit mondtak?

Krisz
krisszie
 
 


Krisz
nem voltunk, mert nem tudtam összeszervezni. majd hétfőn.(hű de profi ez a fog megnevezés Kép )
Dorki
Kép
dorki
 
 


a fenti képen Fanni lepihent Barnus mellé, aki nagyon élvezte a társaságot,

Fanni és Niki együtt olvasgattak, mikor kicsit kifáradtak
Kép


Az úriember nem maga veszi fel a cipőjét...Kép

Kép
dorki
 
 


Marci még mindíg kényelmesen
Kép

Fanni és a sütik: Kép
Kép

Pizzázók
Kép

A csók Kép

Kép
dorki
 
 


Ingyenfuvar
Kép


Hinta palinta

Kép
dorki
 
 


Dorki szuperek a képek!!!!!!!!!!!!!!

Végre látszik,hogy "együtt játszottak" a gyerekek
szuszoka
 
 


Hűde klassz képekKépKép

nagyon jó tali lehetett, az együttjátszás olyan jóó, látszik hogy kezdenek összeszokniKépKép

Krisz
krisszie
 
 


Sziasztok!

Tényleg, ezek a képek most már mások, mint azelőtt. Klassz lehetett Brigiéknél. Kép

Mi Brigiékkel még kb 7-ig maradtunk az Ikeában csütörtökön, Marci és Boga tök jókat játszottak még, meg persze futkároztak együtt. Marci azt is bemutatta a végén, hogy Brigit is jócskán meg tudja futtatni. Kép (Ez már a pénztári sorbanálláskor történt. Kép )

Ági már megint nagyon eltűnt!!!!! Mi lehet a druszánkkal?!

Kriszti, felétek mi újság? Te is régen jöttél!

Andi

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
Halásztelek
 
 


Hali,
Havazás van nálam, de jövök majd Kép

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Mégsem jutottunk el a gégészetre, mert kiderült, hogy időpontot kell kérni. Két hónapja még nem kellett. még jó, hogy betelefonáltam. Majd szerdán próbálkozunk megint.
Dorki
dorki
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet: