Új privát üzeneted érkezett!

Azt hiszem, hogy akkor nem lehet biztosra meghatározni, hogy mi lesz! Meglepetés! Kép

És akkorra tette Neked a termékeny napokat, amikor megfoganhatott a bébi?
Julcsi2
 


Csajok!!

Én olyan álmos vagyok ,hogy itt ülöhelyembe el tudnák aludni!!Na és esik az esöKép!Szar a hangulatom is!!Az ebédet már megföztem,szét unom magamKép,a bnöm se ért még ide a telot se veszi felKép,lehet ilyen idöbe nincs kedve átjönni !!
Azt hiszem mára megszünök!!

Jó hétvégét mindenkinek!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Haga!

Nagyon aranyossak a papagénok,imádom az állatokat annak ellenére hogy nekem nincs!Kép
Vendég
 

 
 

Julcsi,
én is megnéztem a Jónást... addig el is jutottam, hogy kitöltöttem az adatokat>>>megjelent egy világatlasz és egy óra, DE HOGYAN TOVÁBB?! Én a gyerek nemére lennék kiváncsi.
adi77
 
 


MegjötteeemKép

Julcsi, nektek milyen kutyusotok lesz? Tegyél ám fel fotótKép

Ami a jónást illeti, igen, azokban a napokban voltak a számításaim szerint is a termékeny napok.
Majd felteszem az én fog.naptáramat is, de annyira nem hiszek benne, hiába jön be sokmindenkinek a jóslat. Az apukától függ a baba neme, nem attól, hogy én hány éves vagyok. Inkább az apáknak kéne vmi naptárfélét kitalálni, hogy ők mikor milyen kiskatonákat produkálnakKép Kép Kép

Na, ugrok főzni, ma ismételten Apa és én kedvence lesz:
brokkolis pulykanyak levesKép

milánói makaróni


lehet, hogy sütit is gyártok, majd meglátom milyen hangulatom lesz.Egyenlőre fáj a fejem, meg szédölgök. Már 100 méter megtétele után majdnem kiköptem a tüdőmet, alig vártam, hogy hazaérjek.
Este 7ig lesz időm pihizni (talán), Apuci akkor ér ma hazaKép

Editke,
jó hétvégétKép
Vendég
 


édesek az állatok, nekem még mindig nincs nyulam...de húsvétra bizti lesz.

Edit megyk hozzátok kajálni!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Ja Hagáékoz megyek kajálni!!Kép

én is megnéztem a jónást, de szerintem sem stimmel valami!Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


ZsuzskaKép

gyere, csak nehogy megbándKép Kép Kép Kép Kép
úgy néztem, Te megyebeli vagy.

Ha elkészül a kaja, teszek fel képet, hogy a többiek se maradjanak kiKép Kép Kép
Vendég
 


Itt is megkérdezem, hátha vki tudja a választ:

- lehet terhességi jel az, hogy izzadok? Már egy hete élvezem ezt a jelenséget, de nem tudom mire vélniKép
Eddig nem voltak ilyen problémáim, még nyáron sem.
Vendég
 


Adi,
a hasmenés az olyan, mint a víz, és gyakran kell menni. Ha azért van vmi formája, és nem ülsz folyton a budin, akkor szerintem semmi extra. Kicsit formáld át a kajálásod, ha zavar. Sztem elmúlik. Ha rosszabbodna, úgyis elmész dokihoz magadtól, ha nem annyira gáz, akkor ráérsz megemlíteni a következő terhesgondozáson. Gyógyszert nem ajánlok.
Nekem is általában elég laza, és néha csikar, és néha én is sietek a budira, még mindig áldásosabb, mintha kiugranának a szemeim az erőlködéstől. Kép

Julcsi,
ne aggódj a lefolyó miatt, nem éri meg, hogy rosszul érezd miatta magad. Kép

Haga,
helyesek az állatok. Kép

Angyal,
hát akkor reméljük a legjobbakat 27-ére!
potter_76
 
 


Két példányban felteszem azt a naptárt, ami nekem megvan, nem tudom melyik hogy fog látszani.
Megjegyzem, barátnőknek, rokonoknak és anyunak is eszerint alakultKép


Kép


Kép
Vendég
 


hát ez nem jött összeKép
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Ez sem sikerültKép

Ha esetleg valakit érdekel, elküldöm emailben, ott jobban érvényesül.
Vendég
 


Engem érdekel. bereir@freemail.hu

Kép
breni
 
 


JajjKép

kipróbáltam, de emailben sem az igaziKép
hacsak nem ügyeskedik vele az ember...

BreniKép
elküldöm, de lehet hogy nem lesz jóKép

Jajj-jajj nekem, mit rontottam el?
Vendég
 


Haga!!

Nekem is légyszi :
eda_@freemail.hu
Vendég
 


Sziasztok Csajszik!

Angel! Szorítok nagyon 27-ére!!! Nem lesz baj, meglátod.

Velem semmi extra. 3. napja vagyok itthon. Kép Élvezem nagyon, a munka eszembe sem jut, inkább babakocsi témában nyüzsgök. Kép

Vica!

Szép átalakuláson ment keresztül a konyhátok. Nekünk van néhány ilyen volt ilyen lett fotó. Nem sírom vissza az építkezős időket.

Beuka! Hogy vagy? Pihensz?

Betti
betti73
 
 


Haga!Köszi,nem vmi tuti,de kitudtam totozni.
Na én is megyek.Jó hétvégét mindenkinek
Puszi

Kép
breni
 
 


Adi
A hasmenés és a székrekedés is előfordul a terhesség alatt.Erre nincs gyógyszer.Nekem is hasmenésem volt és pár nap alatt elmúlt.Akkor menj orvoshoz,ha 1hét alatt nem változik a helyzet.

Haga
Nem feltétlen biztos,hogy lesznek tüneteid, ami a terhességre utal.Nekem nem volt semmi.Se szédülés, se rókakoma semmi, de végére várhatsz gyomorégést amikor már akkora lesz a baba,hogy nem fér el rendesen és nyomni foglya a gyomrodat.
A vérnyomásodra viszont nagyon ügyelj,hogy se alacsony se magas ne legyen.
Kép
Inci és Marcell

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Benézek és hopp, egy zebra!
Haga, gratulálok!!! Jó pocakosodást!
Ha szépen megkérlek, nekem is elküldöd a táblázatot? A címem nolina22@freemail.hu

Bea, sajnálom, hogy barnázol, de nem lesz semmi baj! Csak tessék sokat pihenni. A szintén ilyentájban "barnázgatós barátnőm" 38. hétben járKép

Kamilla, veled kb azonos időben volt a pé-m és ezért megnéztem a hődet,nagyon szép a görbéd! Nagyon szorítok!

Most csak ennyire futotta, de mindenkit üdvözlök és továbbra is úgy gondolom, hogy Beuka zebraesőt indított el! Tehát remélem hamar befut
a következő is!
nolina
 
 


Potter, Inci Kép
Köszi a választ! Megnyugodtam. Ezek szerint nem olyan nagy a vész. Kép

Haga,
nekem is elküldöd? heidecker@witch.pmmf.hu
Én is jobban izzadok, elképzelhető, hogy tünet.
adi77
 
 


Haga!!

Hahoo itt vagy még ?
Én nem kaptam még megKép!!

Légyszi-légyszi!!
Vendég
 


Haga
Igen lehetsz izzadósabb.Rólam folyton szakadt a víz még télen is,azon se lepődj meg,ha bizonyos kajáktól átmenetileg megundorodsz,én a húst nem bírtam megenni semmilyen formában.Csak nyugi.
Ja és ilyen leszel majd az első pár hónapban :Kép

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Minden Ildikónak.
Boldog Névnapot Kívánunk!
Kép

Inci,Marcell és Apa

Kép
Kép
incike
 
 


Itt vagyok, csak feltettem az ebédet főni, meg a kenyeret a gépbe.

Na, akkor mennek hamarosan a mailekKép

Vhogy bogarásszátok ki, szerintem vmi képszerkesztő progi nem ártKép
Vendég
 


Úgylátom Julcsi már ellépett. Tudnátok segíteni? Elakadtam a Jónásban. Kitöltöttem a név, születés adatokat és megjelent egy térkép órával (születés helyszíne, ideje). És most hogyan tovább?

Haga,
várom a mailt Kép!
adi77
 
 


LányokKép
Elküldtem azoknak, akik kértékKép
ÜgyeskedjetekKép
Majd azért írjátok ám meg, hogy mit sikerült kibogarászni belőle!
Ha nem megy, írjátok meg hány évesek vagytok, és a baba fogantatásának a hónapját.

Incike,
köszi a választ, reménykedek, hogy azért izzadok, és nem járok úgy, mint januárban.
Tündéri a manócska a profilodban, gratulálok!!! Kép

Nolina,
köszi a gratulátKép

AdiKép
nekem nem jött be semmiféle óra.
Ha van ICQ számod, segíthetek. Az gyorsabb.
Vendég
 


Haga,
Köszi Kép!
Ezek szerint lányom lesz? Na nem sokára kiderül, már csak néhány hét. Kép

Na sikerült a Jónás, legalábbis az elkövetkezendő egy év naptára megjelent (eddig be volt pipálva a térkép azért nem sikerült). Hogy lehet múltidőben kutakodni? (Tavaly nov. 27-én fogant meg a pici.)
adi77
 
 


AdiKép
Ott ahol kiválasztod a Lunar phases fertility calendar-t, azon az oldalon lejjebb van olyan, hogy: start date for charts marked with *
oda írd be azt a dátumot, amikor a baba fogantKép

Kislányt szeretnél amúgy?
Hányadik hétben jársz?
Vendég
 


AdiKép
Ott ahol kiválasztod a Lunar phases fertility calendar-t, azon az oldalon lejjebb van olyan, hogy: start date for charts marked with *
oda írd be azt a dátumot, amikor a baba fogantKép

Kislányt szeretnél amúgy?
Hányadik hétben jársz?
Vendég
 


Csajok, nekem mennem kellKép

Legközelebb hétfőn reggel leszek.

Mindenkinek minden jót kívánok az elkövetkezendő hétvégére!

Jók legyetekKép
Vendég
 


Hát talán fiút szeretnék elsőre, de egyáltalán nem leszek csalódott ha lány lesz. Talán meg is lepne, ha fiú lenne. A családban sok a lány, ill. a fogantatás is pe előtt volt. Tudjuk a lányok életképesebbek Kép. A fiút azért írtam, mert szerintem egy bátty jobb mint egy nővér.
Holnap leszek 17 hetes.
Megpróbálom amit írtál Kép!
adi77
 
 


Haga,
Köszi Kép! Sikerült! Fiú, de a termékeny napokat tök máskorra teszi (2 héttel korábbra). Akkor menstruáltam.

Én is elköszönök!
Legközelebb lehet, hogy csak jövőhét vége felé leszek!
Puszi!
Adi 16+6
adi77
 
 


Sziasztok!

Van ma valaki?Kép Nekem bizony még délig melóznom kell.Kép

Haga!
Nagyon aranyosak az állataid! Kiskoromban mindig ilyen szines "papagénókat" szerettem volna, de Anyu nem engedte, mert szerinte szenved az állat, ha be van zárva. Szerintem a papagájoknál ez nincs így, ugye?Kép

Adi!
Már 17 hetes vagy, Uramisten, hogy repül az idő. Hisz még csak most voltál friss zebrás...hihetetlen.

Csajok!
Nektek is ilyen gyorsan telik az idő. A hét elején még nyavajgok, hogy "Fúj, hétfő", aztán hipp-hopp péntek is van, egy gyors hétvége, és megint hétfő, majd megint péntek. Mintha 3 nap lenne egy hét. Öregszek?Kép

Velem semmi. Kicsit összekavarodott a PÉ-m. Vagy nem tudom mi van. Úgy éreztem, hogy van a 10. napon, a 15-en és a 16-on is. Hát ez nekem már magas. Majd meglátjuk hónap végén, hogy mi sülki belőle.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!! Kép

szegény Vica! Te már megint dolgozol! Jól értem, hogy 1 szabad napod van minden héten?

Angel! Kép
Húú nem irigyellek! Kisműtét! Nagyon nagyon gondolok rád, és drukkolok 27-ére. (biztos minden rendben lesz, nekünk az egy ünnepnap, mert akkor lesz 1 éve, hogy 1. az új házban aludtunk Kép) Ja és a lényeg, hogy drukkolok, minden simán menjen és átjárható legyél!

Keditke! Kép
Elkezdtem barnázni, és az orvosom azonnali fekvést javasolt. Kaptam Duphastont, meg Magne B6-ot.

Julcsi! Kép
Sajnálom, a fürdőszobás dolgot!! Kép
Akkor ezek szerint most ott vanank nálatok a szüleid?

Adi! Kép
54 kg az marha kevés a Te magasságoddal!!!!!! TESSÉK HÍZNI!!!!!!!

Haga! Kép
Nagyon cukik az állataitok. A kutyus édes, a papagályok szépek!
Ha én föltenném a kutyánkat mindenki elszaladna netről Kép

Betti! Kép
Akkor már 4 napja élvezed az otthonlétet! Ne is gondolj a munkára, igazad van! A babkocsi sokal fontosabb!
A kismama újságbna van egy csomó cím, hogy hol lehet jó cuccokat beszerezni!
Lesz valami babaruha börze is áprilisban.
Köszönöm kérdésedet, nem vagyok sajna túl jól Kép

Nolina! Kép
De jó, hogy jelentkeztél!
Igen az eltt, amit beszéltünk is. Én is Duphastont kaptam.

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


LÁnyok! Kép
Én épp ezt hagsúlyoztam a Jónás naptárral kapcsolatban, hogy letöltöttem már tök régen, egy csomó hónapot előre, és általában mindig rosz helyre ttte a termékeny napokat (mensi időpontjára, vagy nem jó helyre a ciklusban).
De februárban éppen egybe esett a ciklus (hőmérő) szerinti termékeny napokkal, és meg is lett az eredménye!
Korábban én sem hittem benne Kép
Jó lehet, hogy csak tök véletlen, de akkor is Kép

B.

Kép
Kép
beuka
 
 


szia Beu!
Eddig máshol kalandoztam a neten és most láttam, hogy írtál, de mennem is kell.
Igen csaka vasárnapom szabad. De ha megkérem Anyut akkor helyettesít hétköznap is. Mint tegnap is.Kép

Minden jót!

V.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


SziasztokKép

Hogy telik a hétvégétek?

Nekem jól, azt leszámítva, hogy hőhullámaim vannak, és szédülök, fájdogál a fejemKép

Apa épp alszik, szülők nincsenek itthon, úgyhogy hama bekukkantottam HozzátokKép


Beuka, tedd fel a képetKép Naaaaaaaa, légysziKép

Lépek, mert mingyá lefordulok a székrőlKép Kép

Vica,
de jó Neked, van aki helyettesítsen. Családi vállalkozás esetleg?

Mondjuk nekem annyival "jobb", hogy január óta munkanélküli vagyokKép Kép Kép Új munkahely meg nincs kilátásban sajna...

Nem írt senki, hogy mit sikerült kibogóznia az emailben elküldött táblázatbólKép
De ugye bepótoljátok Csajok? Kép

További kellemes hétvégétKépKép
Vendég
 


Vica! Kép
Mi volt tegnap? Nagyon titokzatos vagy! Kép

Haga! Kép
A szédülés és a hőhullámok nálam is fellépnek. Kép
Sajnálom, hogy nincs munkád!! Kép Néztél már valamit? Vagy mostmár mindegy?
NA jó a Te kedvedért 2 kép a kutyusunkról Kép
Kép

Kép

B.

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Bea, nagyon édes a kis gyűrött pofija! Szédülni akkor szoktál, ha hirtelen felkelsz? Sokszor van hányingered? A kajától? Meddig vagy otthon? Olvastam, hogy hogy örült a család a bejelentésnek.Tök jó lehetettKép Munkahelyen megmondtad?

Haga, köszi a naptárat, megpróbálok utánanézni, kinek mennyire jött be.

A minap épp azon gondolkodtam, hogy az alábbi módszer mennyire lehet megbízható praktika kislányhoz, vagy kisfiúhoz. Nekem nagyon logikusnak tűnik és a környezetemben több kismama tervezte meg LH-teszttel eszerint a baba-nemét. Ti mit gondoltok?
" A Czeizel-módszer szerint hőmérőzni kell (ébredéskor, minden reggel), és amikor a görbe felfut (pár tizeddel magasabb a hőmérséklet), akkor van tüszőrepedés. Az ezt megelőző 2 napon nagy valószínűséggel lányok születnek, a tüszőrepedés napján, ill. utána "készült" gyerekek pedig fiúk. A tudományos magyarázata ennek az, hogy az X kromoszómák lassabbak, mint az Y-ok, viszont tovább maradnak életképesek. Tehát, ha korábban ott vannak a megfelelő helyen, szép lassan "beúsznak", és türelmesen várakoznak , míg szegény Y-ok nem bírják kivárni, míg megreped a tüsző, és elpusztulnak . Ha viszont ott a megrepedt tüsző, az Y-ok a nyerők, mert gyorsabban odaérnek. "
nolina
 
 


Befolyásolhatjuk-e a gyermek nemét?
Bocs, most megtaláltam pontosítva is.

A Shettles-módszer

A különféle technikák és praktikák közül talán az egyik legismertebb az ún. Shettles-módszer. Ez a következő elgondoláson alapul: az Y-kromoszómát hordozó hímivarsejtek (melyek közül ha egy megtermékenyíti a petesejtet a baba fiú lesz) kisebbek és gyorsabbak, s csak lúgos környezetben maradnak hosszabb távon is életképesek. Az X-kromoszómás (női) spermiumsejtek bár lomhábbak, de jóval kitartóbbak, s jól tűrik a savas kémhatás kedvezőtlen hatásait. Azoknak a párok tehát, akik fiú gyermekre vágynak, javasolt, hogy az együttlétet az ovuláció idejére időzítsék. Fürgeségük miatt ugyanis az Y-spermiumsejteknek van nagyobb esélyük arra, hogy megtermékenyítsék a petesejtet. (Várakozni maximum 2 napot tudnak, utána elpusztulnak.) Számukra ajánlottak még azok a pózok, melyek során a férfi mélyebbre tud hatolni a hüvelyben, így a spermiumok közelebb kerülnek a méhnyakhoz, s kevesebb időt kell eltölteniük a számukra igen kedvezőtlen savas kémhatású hüvelyben. Javítja az esélyeket, ha az aktus során a nőnek is van orgazmusa, mivel az ilyenkor termelődő váladék fokozza a méhnyak lúgosságát.

Azok számára, akik kislányt szeretnének, a Shettles-módszer leginkább a misszionárius pózt ajánlja: a kevésbé mély behatolás következtében ugyanis az Y-spermiumok java része a savas kémhatású hüvelyben elhal, s főként a női kromoszómákat hordozó spermiumsejtek maradnak életben és jutnak tovább a petesejt felé. Az is fontos, hogy a szeretkezés 2 nappal megelőzze az ovulációt, így a peteérés időpontjára többnyire már csak az ellenállóbb, X-kromoszómás spermiumok maradnak tettre készek.

E módszer hívei azt állítják, hogy az estek 75-95%-ában beváltja a hozzá fűzött reményeket, ugyanakkor a szakma véleménye igencsak megosztott e téren. Egyes orvosok tapasztalatai azt támasztják alá, hogy a fentiekben állítottaknak épp az ellenkezője igaz, vagyis nagyobb eséllyel fogan lány, ha a szeretkezés ideje egybeesik az ovulációval, és nagyobb a valószínűsége fiúgyermek születésének, ha kicsivel a tüszőrepedés előtt vagy után bújunk ágyba kedvesünkkel.
nolina
 
 


Sziasztok!

Haga! Kép

Nekem is külde el légyszi.

szhkati@mail.tvnet.hu

Köszönöm!

Kép
lara26
 
 


<!--attachment: A_fogamz_s-380117.doc*mime_msword.gif*application/msword*100.4**A+fogamz%e1s%2edoc --><center><pre>
Kép
A fogamzás.doc (100.4 k)</pre></center><!--/attachment-->

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Lara!
Ha jol szamolom a 29.napon vagy!MI UJSAG???????

Hajni!
Hogy vagytok????

Odett!
Miert nem jelentkezel???

Agi!
Majd kerdezhetek toled valamit e-mailben?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!
Ancsa,Kép itt vagyok ám, csak olvasó üzemmódban.
Nálam teljes a para de próbálom magam kontroll alatt tartani.Hőmérőztem, kb. 26.napig,addig is a legmagasabb hőm is csak 36,8 volt,aztán elkezdett lejebb menni, s én nem mértem tovább,mert leírtam ezt a hónapot is. Ma a 31. naon vagyok,tegnap este élesen szúrkált a bal oldalam,de a closti jól megzavart, már nem tudom mi is zajlik bennem.?Tesztem nincs itthon, 38.napig nem is tervezem, sokszor húztam már addig, igaz nem tüszőrepesztővel.
Ancsa, nálad mizujs?
A képek nagyon tetszettek, különösen a s.k. gyártott bútorok,mert mi is szorgoskodunk ám.Most épp sz.gép asztalt gyártunk.
Beuka pihenj sokat!
Mindenkinek szép napot!Éjjel esett a hó,már Úúúúgy Úúúútálom!
odett
 
 


Itt a B.neten találtam a fogamzással kapcs.Kép
odett
 
 


Bocsi, a lényeg lemaradt. Tehát eszerint kell informálódni.
Egy osi kinai titok! Egy tablazat, ami segit, hogy meghatarozd a meg megsem szuletett gyermeked nemet. A
tablazatot, egy sirboltba temettek el, 700 evvel ezelott, Beijing-hez kozel. Az eredeti a Beijing-I Tudomanyos
Intezetben talalhato. A vizsgalatok szerint, 99%-os a megbizhatosaga! Amire szukseged van, az a gyermek
megfoganasanak honapja, es az anya eletkora a szules idopontjaban. Tehat, megnezheted, hogy az anya egyes
eleteveiben, melyik honapban, milyen nemu gyermekkel fogan meg.
odett
 
 


Sziasztok!

Ancsa!

Még nincs semmi. Jól érzem magam. Ha netán megjön akkor hívom a dokimat a lapar időpontja miatt.

Kép
lara26
 
 


SziasztokKép

Odett az anya életkora a szülés, vagy a fogantatás időpontjában számít?
Én úgy tudom, a fogantatás idejében...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?