Új privát üzeneted érkezett!

Haga! Kép


Gratulálok!!!

Én is ilyen tesztet vettem! Kép

Kép
lara26
 
 


Haga
Gratulálok.Mostmár csak nyugodtan várakozz.
No para,No stressz.
Kép
Inci és Marcell

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy tegnap köszönés nélkül eltüntem,de közbe megjött a párom!Ma reggel megint ilyen korai vagyok mivel 6-ra megy dolgozni és mindig felébredek rá.

Vica!!
Egyszerüen gyönyörü a konyhád,akor a te párod is ezermesterKép!!Büszkék lehetünk férjeinkreKép!!

Haga!!

Nyugi ne idegeskedj,szerintem csinálj még egy tesztet hogy megnyugodjál!!

Beuka!!
Veled mi történt,hogy barnázol vagy félre olvastam vmit?

Na csajok ma nem tudok sokáig itt lenni ,mert a páromnak chilis babot igértem mire megjön,délelött meg "elvileg" jön a barátösném!
Vendég
 

 
 

JóreggeltKép

Ma is lassú?
Vendég
 


Sziasztok!

Haga, teszteltél másikat?

Lara, hol vagy mostanában?
Julcsi2
 


Lányok, tegnap majdnem sírógörcsöt kaptam.
Nem tudom mennyire emlékesztek rá, most csináltattuk(újítottuk fel mindkét fürdőszobánkat . A WC-vel már egy hete szenvedünk mert nehezen ment le a víz, a másikban a zuhanyzónal ugyancsak ez a helyzet. Tegnap leszedték a wc-et nem találtak semmit. A vízszerelő kiszedte a zuhany alatt a könyököt, azt megbabrálta és javított is a helyzeten. Tegnap bekapcsoltam a mosógépet és elmentem zuhizni. Álltam a vízben bokáig. Ahogy kiléptem ott is víz. A másik fürdőszobában is feljött. A két lefolyóból egy csomó építési törmeléket szedtünk ki, ami a csőből mosódott ki. De valhol még nagyon el van dugulva.
Ráadásul ma jönnek hozzánk a szüleim egész hétvégére és gyakorlatilag mindkét fürdőszoba használhatatlan.
Rávertünk egy csomó pénzt és most itt állunk teljesen kétségbeesve.
Ma reggel a férjem nagxon idegesen felhívta a munkásokat. Állítólag ma hoznak duguláselhárítót, de nagyon félek, hogy valahol fel kell törni a vadiúj burkolatot. És már a konyhában sem megy le a víz rendesen.
Julcsi2
 


Sziasztok!

Tegnap tényleg gáz volt a babanet Kép!

Vica,
szép lett a konyhád Kép!
Szerencsére az én férjem is mindent megcsinál, sőt mi a házunkat is kétkezüleg építettük Kép. Viszont a konyhánk ill. a gyereszoba berendezése még csak most készül. Sajna, csak lassan, mert ugye napközben dolgozunk.

Angel,
hát nem irigyellek! Majd szorítok érted!

Potter,
egy kérdés: általában a kismamáknak székrekedésük szokott lenni, na nekem a várandóság alatt nem volt és 1-2 hete inkább hasmenésem van, beteg nem vagyok. Az anyagcserém mindig is gyors volt az Elevit sem okozott gondot, talán a kaját nem tudom rendesen megemészteni? Fokozottan a probléma akkor jelentkezik (még hascsikarásom is van), amikor normális mennyiségű kaját eszek, ha csak csipegetek akkor nem olyan vészes. De hát így is sovány vagyok (178cm/54kg)!!! Bocsi a hülye témáért! De most ne küldj dokihoz, egész életemben nem jártam ilyen sűrűn mint most Kép.
adi77
 
 


Hajnal egykor feküdtünk le, tök idegesen és cseszhetem a PÉ-met!Kép Kép
Julcsi2
 


Julcsi,
Nem teszteltem.Úgy döntöttem, hogy majd aznap, amikor megyek a dokihoz.Csak még nem tudom, hogy az mikor lesz. Hétfőnként rendel, most hétfő még korai, úgyhogy valószínű, hogy utána hétfő lesz. Az pont egy héttel a szülinapom előtt lenneKép
Tüneteim még mindig nincsenekKép

Na mentem kiteregetni a ruhákat, meghát a kutyusunk ilyenkor mindig bezsebel egy extra játékotKép
Vendég
 


Julcsi,
ez tényleg gáz Kép!
Remélhetőleg nincs sok kanyar és akkor nem biztos, hogy fel kell törni!
adi77
 
 


Adi, imádkozom!
Fáj is a hasad, többször is mész,vagy csak hígabb? (Bocsi)
Haga, majd lesznek és akkor utálni fogod!!!!!!Kép (Mármint a ntüneteket!)
Julcsi2
 


Jó reggelt!
Julcsi!Hát ez tényleg gáz.Mi is így jártunk,de ez tényleg nem vigasztal.Kurva szar érzés,tudom.Sajnálom!
Tegnap péd?

Kép
breni
 
 


JulcsiKép
sajnálom a fürdőszobás problémát, de bízzunk benne, hogy meg tudják csinálni és nem kell semmit feltörni.
Talán ma nem hajnal 1kor fogtok lefeküdni... és akkor... Kép
Vendég
 


Julcsi
Borzasztó lehet a fürdő-dolog!El tudom képzelni mennyire idegesek vagytok.
Hogyan került oda a törmelék?
A múltkor olvastam az nlc-n is ilyet,valami csőgörénnyel ki tudták tisztítíni.(nem tudom mi az)

KépKép

KépKép
okr
 
 


Köszi lányok az együttérzéseket.
Igen Reni tegnap volt sok tojásfehérje és has feszülés. De tegnapelőtt együtt voltunk. Hátha ez volt a jó időpont.Kép Még ma is feszülgetek.

Kriszti, én is járok az nlc-re. Van ott egy Forgácsos topic.

Reni, és nálatok mi lett?
Julcsi2
 


Julcsi,
van amikor fáj, de általában elég váratlanul jön és akkor már szaladni kell. Eddig nem igazán foglalkoztam vele (múlt héten mondhattam volna a dokinak Kép), de már néhány hete ez van. Azt hittem elmúlik. Lehet, hogy csak oda kellene figyeljek, hogy dugító kajákat egyek. Kép Csak az a fura, hogy sokan panaszkodnak a székrekedésre és sokan ezért hagyták abba az Elevit szedését.
adi77
 
 


Ja, Okr. Falat is bontottak a fürdőben, és gondolom a lefolyót nem takarták le, vagy nem dugaszolták el addig. Más ötletem nincs.
Julcsi2
 


Lányok!

Mi az az nlc?
adi77
 
 


Julcsi,
az épp elég, hogy elduguljon Kép.
adi77
 
 


Adi, akkor ez már tényleg hasmenés! Lehet, hogy valami vírus. Ha nem akarsz menni dokihoz, legalább egy internetes dokit kérdezz meg szerintem, hogy babásan milyen gyógyszert lehet szedni. Hűátha Ági tud segíteni!
Julcsi2
 


Nők Lapja Café
Julcsi2
 


Julcsi
Én a bromos topikot látogatom ott!KépKép

Adi
Nem mindenkire egyformán hatnak a vitaminok sem!Pl. én nem egy embernél láttam,hogy a mák hasmenést okoz!
Reszelt alma kekszel,ill banán jó hasmenére.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Julcsi!A fürdővel?Mi bérházban lakunk és a WC hátulját bontották le amit előtte 3 hónappal gipszkartonoztunk be.Mivel el volt dugulva a rendszer pont nálunk,mert valamelyik nem normális munkás vmelyik emeleten beletuszkolta a WC-be a pvc-nek azt a fekete gumi szegőjét.Képzelheted amikor kihuzta a szerelő jött vele a szar!!!
Én nem érzem hogy volt e pém,sűrűbb a folyásom(bocsika),de nem szúrkál ma vagyok a 19.napon.Az LH teszt a 15 napon halvány volt,tegnap erős és a 17.napon voltunk együtt.

Kép
breni
 
 


És az hogy derült ki, hogy pont nálatok van elakadva?
Julcsi2
 


Julcsi!Nálunk csöpögött a víz,a felettünk levőknél kezdték és úgy jöttek le hozzánk.Kép
Mit mondasz a pé dologra?Szerinted?

Kép
breni
 
 


Tegnap volt a 18. nap?
Julcsi2
 


Aha.

Kép
breni
 
 


Mert akkor a 17, az szerintem tuti befutó! Kép Ha már a teszt a 15. napon csíkos volt és a 18.-on még erős, a 17 pont jó! Szerintem.Kép
Julcsi2
 


De jó lenne.Reménykedem egy kicsit.Meg iszom az Aloe Berry Nectart már kb. 15 napja.

Kép
breni
 
 


Beuka, azt hiszem tegnap a Jónás naptárt emlegetted. Én is megnéztem. Ebben a hónapban nekem 4. és 7. között írta a termékeny napokat. PÉ meg tegnap, azaz 9.-én volt. Az a baj, hogy már mindenben próbál megkapaszkodni az ember. Bár ha 9.-én volt PÉ, akkor előtte 4-5 nap is termékeny lehet(nagyon optimális esetben. Mindenesetre mi 4-én és 8-án megadtuk az esélyt ennek is- annak is!Kép

Most pedig bejelöltem a naptáramban augusztusig a Jónás által meghatározott napokat.
Julcsi2
 


Okr, Julcsi Kép
Köszi!
adi77
 
 


Ma csak délig vagyok úgyhogy mos mennem kell dolgozni. Közben majd dobok egy táblát! Beszélgessetek sokat, hogy legyen mit olvasnom! Kép
Julcsi2
 


Adi!mizu?
Haga!Még mindig rosszul vagy?

Kép
breni
 
 


Breni
Rosszul? Hm??? Én?
Pont, hogy még semmit nem érzekKép
Valakivel összekeversz, szerintem.


Jónás naptárKép
HOL TALÁLOM??? Kép

Teszek fel pár képet a kis csipet-csapatunkrólKép
Vendég
 


Missy kutya
Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Jönnek a papagénókKép

Ruben
Kép
Kép
Vendég
 


Haga!Bocs.Összekevertelek titeket.Adinak van hasmenése.Bocsika
Édes kutyus.

Kép
breni
 
 


Martini
Kép
Kép
Vendég
 


Jónás naptár:

http://www.astro.com/cgi/genchart.cgi oldalon.

Először ki kell választani:
Astrodienst special
Majd ebben az ablakban:
Please select the type of chart you want (legördülő sáv legaljáról kiválasztani
Lunar phases fertility calendar

Most be kell állítani a személyes adataidat (születési hely, idő órával és perccel)
Megnyomni:
Click here to show the chart



Szép az állatkert! Nekünk is lesz kutyusunk hamarosan! Kép
Julcsi2
 


Haga, még azt is metudhatod, hogy fiú vagy lány lesz! Kép Kép
Julcsi2
 


Taréj
Kép
Kép

Martini + Taréj
Kép
Vendég
 


És végül, de nem utolsó sorban:

Junncikaaa, az öreglány
Kép
Vendég
 


Julcsi,
kösziKép
még nem élem bele magam, de azért az én fog.naptáram szerint pöcsöllős lenneKép
megnézem a jónást is, kiváncsi vagyok ugyanazt mutatja-e...
Vendég
 


hova kell beírni a szül.időt???
Vendég
 


Azt hiszem miután ezt kiválasztottad:
Lunar phases fertility calendar
meg kell nyomnod a
Click here to show the chart -ot. És akkor majd itt írja, hogy ha még nem adtad meg a születési dátumodat, akkor klikkej a kövre. Valami ilyesmi volt és akkor azt ki lehetett tölteni.
Julcsi2
 


Nagyon szépek a papaginók. Nem hangosak? Kép
Julcsi2
 


És mit jelent a sárga,fekete pötty és a piros csík a fertilyben?

Kép
breni
 
 


Ha a Jónásban kérdezed, akkor azt tudom, hogy a vizszintes piros vonal a termékeny napokat jelenti. Afüggőleges a termékeny napok végét. A sárga és fekete, az az újholdat és ilyesmit jelent. Nem tudom pontosan.
Julcsi2
 


Megnéztem, de nem értemKép

májustól decemberig jelzi hol a fiút, hol a lányt, de az előtte levő hónapokban semmitKép

Ez mit jelent?

Papigájok nekünk nem hangosak, imádjuk őket. Mindig tartogatnak valami huncutságot, amivel az ember esetleges rossz kedvét is elmúlasztjákKép
Mint a gyerekek, olyanokKép

Na mentem a zöldségeshez, mert így sosem lesz ebédKép
meg a postára, felveszem a "nyugdíjamat"

majd jövökKép
Vendég
 


Nekem 22-25 ig írja a termékenységet.Szerintem ez nem jó így.
Haga!Mi finomat főzöl?

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?