Új privát üzeneted érkezett!

Gratula!!!!!el sem hiszm, de jó neked!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!!!

Julcsi!!!!
Remélem nemharagszonagyon fáj l,de eltolnánk a talit jövő hétre!!!!Nagyon fáj a derekam,alig élek,elmegyek dokihoz adjon valamit,vagy csináljon valamit velem mert így nem tudom hogy fogom bírni végig.Ezer bocsi!!!!

Haga!!!
Gratula!!!Ez aztán szép 2 csíkos teszt!!!!!Ügyesek vagytok!!!!

Vica!!!
Jó hogy jöttél,pont akartam kérdezni merre jársz???

Editke!!
Tuti jó a lakás!!!Szép a konyha bútórod!!!Nem is kicsi,nekünk is ekkora és elférünk bőven!!És legalább a miénk!!
csanita
 
 


Na az első mondatot jól meg fogalmaztam,de nem tudom miért így adta be???
csanita
 
 

 
 

Haga,
gratulálok KépKépKépKépKép!
Üdv. a babások közt! Kép
adi77
 
 


Lányok köszönöm szépen a gratulációkatKép
haga_28
 
 


Gratulálok Haga! Olyan jó nektek!!!!
Én inkább azon lepődtem meg volna, ha egycsíkos.
Nekem is egy ilyen teszt van most raktáron. Remélem szerencsét hoz majd.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


elmentm lanyok.

holnap v,holnaputan jovok hogy mi volt.

Kép
monyoka
 
 


Még nem élem bele magam, mert hát a múltkor is...

Ráadásul olvastam egy másik topicban a kémiai terhességről is.Na, de majd 2 hét múlva doktornéni megmondja.

Editke,
dizájnos a klotyótok isKép
A függöny meg egyszerűen király, nekem mindigis az iesmik tetszettek. Fantasztikus lakásotok van, azt meg kell hagyni.

Mindjárt megpróbálom a profilomba betenni magunkatKép

Csak előtte eszek pár falatot.
haga_28
 
 


Kamilla,
én drukkolok Nektek, hogy szerencsét hozzon a teszt!!!
Mikor lesz aktuális?
haga_28
 
 


Haga!Mi a neve a tesztnek?Hátha nekem is kellene,bár én még messze vagyok.

Kép
breni
 
 


Haga!

Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kép
Én a helyedben nem várnék két hetet! Elmennék egy jó dokihoz, elmondanám, hogy mi történt régebben. Biztosan adna olyan gyógyszert vagy vitamint, ami segíti a tapadást!!!! De tényleg tiszta szívemből kívánom, hogy a baba Veletek maradjon, olyan régóta vártok már rá!!!!! Kép

Haga, apa tudja már? Mit szólt?Kép

Anita! Dehogy haragszom! Most a Te és a Baba egészsége a legfontosabb! Vigyázz is Magatokra nagyon!
Julcsi2
 


Köszi JulcsiKép

Huma-Folacidot szedek, magnéziumot iszok, és néha bekapok egy b6-ot. Apa tudja, de ő is úgy van, mint én, hogy majd meglátjuk mit hoz a jövő... Dokinéni hétfőnként rendel, szerintem ha elmennék hozzá, lehet hogy korai lenne még. Aki meg szerdán rendel, hát az meg egy akkora p...szt, hogy olyat még nem látott a világ!

Még valami, ha elmegyek a dokinénihez, szerintetek hogyan mondjam el, hogy mi volt régebben? Mert a régi dokim nem dokumentálta, csak a kórházi negatív vízeletre hagyatkozott. Ilyenkor elég, ha elmesélem, vagy kérnek valai papírokat róla?

Szédülök, mint a fene, mingyá lefordulok a székről. Ez a fránya időjárás teljesen kikészítKép

A hó még mindig esik, de nem marad meg, egyből elolvad.

Azt tudja valaki, hogy a papagáj veszélyes terhesség alatt???
haga_28
 
 


Haga, még van egy hetem.

Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!Te hol méred és meddig??

Iszonyat jó görbéid vannak..drukkolok ezerrel...+++++++

zsuzska80
Szombathely
 
 


Jajj lányok! A világ legboldogabb embere lennék, ha az én fürdőszobámban láthatnék egy ilyen kétcsíkos tesztet. Sajnos az éjszaka is ezzel álmodtam! Kép Vagyis azzal, hogy hogyan tudatom apával. Egyik fórumon ez volt atéma és beleolvasgattam. Biztosan ezért álmodtam ilyesmit.Van aki a hasára rajzol egy bébit, van aki véletlenül apa ölébe ejtett egy pici zoknit a frissen mosott ruhák közül.. stb...
Julcsi2
 


Én is elkezdetm mérni...de olyan volt mint az EKG -görbe...aztán egyik reggel (pénteken) ráléptem...szerintem Isteni jel volt!Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Igen Kamilla, mindig jók a görbéid! A Te szervezeted úgy tűnik nagyon jól működik!Kép
Julcsi2
 


BreniKép
a teszt neve: HCG 710Ft volt.
Megpróbálom a doboz képét feltenniKép



Kép
Kép
haga_28
 
 


Sziasztok!!

Haga! Kép
NAGYON NAGYON GRATULÁLOK A + teszthez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A szédülés a terhesség jel is lehet! nem kell mindent az időjárásra fogni Kép.
Én a 40. ciklisnapomon voltam először dokinál (a menyusnak a 34. cn-on kellett volna megjönnie) és akkor már látta a petezsákot!
H elmondod neki szóban hogy mi volt régebben, sztem nem fog kérni semmilyen papírt.
Még egyszer gratulálok!!!

Kamilla! Kép
Nagyon jó a görbéd!!!!
millió drukk!!!!!++++++++++++++++

Ági, Anita! Kép
köszönöm jól vagyok. Van még némi barna, szedem a bogyókat, és döglök egész nap. Kikészít, de a babáért mindent!!!!

Puszi nektek! Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Julcsi! Kép
Lesz nemsokára, hidd el!!!!!
Annak, aki már ilyen régóta készül a babára, nagyon nehéz ilyen "álombéli" trükkökkel a párja tudomására hozni a dolgot, hisz a fiúk is nagyon képben vannak, hogy mikor kellett volna megjönni, vagy mikor kell tesztelni stb..

B.

Kép
Kép
beuka
 
 


Zsuzsi! Kép
CSak megnyugtatásképp: itt az én uccsó görbém: nagyon EKG-s ez is, mégis...
Kép

B.

Kép
Kép
beuka
 
 


Én meg nem bírom mérni. Még a gyógyszereket is elfelejtem bevenni. Reggel meg képtelen vagyok erre koncentrálni. Az igazság az, hogy lusta vagyok. Pedig olyan kiváncsi lennék!Kép

Haga, szerintem jó, ha ezt csak simán elmeséled! Nem fognak ők kérni semmilyen bizonyítékot! Ezzel nem szórakozik az ember! Egyébként bocsénat, hogy nem emlékszem, de volt nálatok valami probléma ami kiderült? Mármint, hogy másfél év míg összejött. Lassan mi is ott tartunk. Kép

Papagáj? Hát mostanában a madarakról nem lehet jó híreket hallani!Kép
Na viccet félretéve, fogalmam sincs. A macskákról hallottam ilyesmit.
Julcsi2
 


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés -
Potter_76 2004.július 29+1 30 nap Budapest 29 év baba érkezése: máj.20 Kép
Betti 73 2005. június 27+0 29 nap Budapest 32 év baba érkezése:június 8. Kép
Banya 2005. febr. 125 28-30 nap Pécs 25 év - Kép
Adi 2005. aug. 16+6 ? Rendszertelen Pécs 28 év baba érkezése: augusztus 20. Kép
Beuka 2004 szept. 6+5 30-34 rendszertelen Bács- Kiskun 25 év 1. baba Kép
Haga 2004.nov 33 26-28 nap rendszeres Veszprém környéke 28 év - -
Lara 2005. ápr. 27 24-36 nap Komló 26 év - -
Vk Hajni 2003. júl. 26 26-28 nap rendszeres Tatabánya 23 év - -
Ancsa 2003. okt. 23 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba -
Zsuzska 80 2005.jan. 22 28 nap Győr 24 év - -
Kamilla 2005. máj. 19 24-26 nap Budapest 27 év - -
Reni 2005. szept. 18 32-34 nap rendszeres Debrecen 24 év - -
Julcsi 2005. márc. 10 23-27 nap rendszeres Budapest 25 év - -
Móni 2005. márc. 9 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba *vizsgálatok folyamatban -
O. Kriszti 2005. febr. 6 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba*1.clostys ciklus -
Kata 2005. dec. 4 29-31 nap rendszeres Budapest 29 év - - </pre>

Haga. legközelebb mehet melléd is a gólya?

Lányok tegnap voltam a 9. napon és Pé-s fájdalmaim voltak. Ma meg tojásfehérje egy kicsit. Ez lehetséges? Na erre nem számítottam.
Julcsi2
 


Beu!!!

De jó,hogy írtál tegnap már hiányoltalak!!!!Jól vagytok???Hányinger egyéb tünetek???

Nekem is össze vissza volt a görbém,és látjátok itt rugdos Regina a pocakomban!!!Most épp a bordámat próbálja edzésbe hozni.

Vasárnap megyünk apával bababoltozni!!Úgy de úgy várom!!!!
Megyek dokihoz majd jövök.
csanita
 
 


Julcsi! Zsuzska! Érdekes, hogy jók a görbéim és mégse okés valami. A párom rendben. Szóval nem tudom. Azért nem kezdek el reménykedni, mert mindig így indul, aztán az uccsó nap leesik 36,6-ra. Szóval majd ha már min. 1 napot késik, akkor kezdek reménykedni.

Zsuzska! Hüvelyben, higanyossal, 10 percig, 04:30-kor minden nap, felkelés előtt. Szóval teljes nyugalmi állapot. Csak így érdemes, különben torzíthat.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Anita! Kép
Még nem hánytam (bocsi), de reggelente már ygre rosszabbul esik a reggeli. Alig bírom magamba tömni.
Írd majd meg, hogy mit mondott a doki!!

Lányok!
Emlékeztek még arra a holdnaptárra, ami a születésünk időpontjából számolva adta meg a termékeny napokat? (nem tudom mi volt pontosan a neve, valami astro dienst). Nos én anno kinyomtattam és láss csodát februárra pontosan arra a napra tette ez a holdnaptár a termékeny napot, mint a fertility!! Eddig nem hittem benne Kép

B.

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok Lányok!

Haga! GRATULÁLOL!!!!!!!!!!

Anita! Köszi az infót Mamintiről. Üdvözlöm és majd jelentkezzen, ha megszületik a pici.

Editke!

Szupi kis lakásotok van!!! Meglátod, hamarosan benépesül. Kép

Anyukámtól tudok netezni, baromi lassú, de legalább van. Kép Tegnap egész nap ügyet intéztem, ma nem megyek sehová, pihizek, meg vár Kállai Ildikó is. Kép

Majd még jövök!

Betti

Betti
betti73
 
 


Julcsi,
a táblán légyszi' javítsd a koromat 29-re! Köszi!

Egyébként anno a görbém nekem is ekg-s volt, de Kamilláé valóban szépen alakul Kép. Drukk!
adi77
 
 


Ez nem igazság.
Feltettem egy csomó képet és elveszett.
KépKépKépKépKép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!Próbáld meg mégegyszer.Kép 2.-jára biztos sikerül.Mizu?

Kép
breni
 
 


De jó végre itt vagytok!
Vica még egyszer légyszi légysziKép!!
Vendég
 


A páromat várom haza,de már megint tullorázikKép!!
Vendég
 


Mi van Vica ??nem engedi felteni?Reggel engem is megszivatott!!
Vendég
 


Megpróbálom 2 részletben.

Szóval a konyhánk története:

Kép
Ez a "cipős szekrényes konyha". Fujj, de utáltam.

Kép
Kipakolva...

Kép
Már kezdődik valami.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!

Viszont sokkal nagyobb a konyhád mint a miénk!!Kép
Nekem be se fért volna a "cipős szekrény"Kép
Vendég
 


Öregem, órák óta nem ment a babanetKép

Képzeljétek, benyelt a gép egy vírust, a figyelő berakta a karanténba. De semmit nem tudtam elindítani, megnyitni stb. kb. 1 órán keresztülKép Végső elkeseredésemben beléptem a vírusfigyelő vezérlőjébe, csodák csodájára azt el tudtam indítani.Kitöröltem a karanténból a vírust, és azóta minden okéKép
Valami jópofa smiley-t akartam letölteni, hát ez a vírus jött smiley gyanántKép

A Haga 28 ezentúl sima Haga lesz. Nemsoká úgysem lenne aktuális, én is öregszekKép

Az előbb is próbáltam küldeni másik topicba, de nem mentKép
Tetű lassú volt

Ezt találtam, nem tudom mire vélni:
2006.02.13 Operon S.A./ Spanyolország

A dobozon a gyártó nincs feltüntetve, helyette: Made in EU DEI Magyarország Kft.,
a dobozon: DEI Diagnosztika szerepel terhességi teszt DEI hCG egyfokozatú terhesség-meghatározó tesztkazetta, Lot.szám: 038, Lejárata:2007-08 A teszt csomagolása, használati utasítása az in vitro diagnosztikai orvostechnikai eszközökről szóló 8/2003.(III.13.) ESzCsM rendelet 1.melléklet 13.pontjában meghatározott követelményeknek nem felelt meg. A gyártó a 038-as lotszámú termékeket 2006.02.09-én visszahívta.

A kivonás nem érinti a szabályosan, az Operon S.A. cég, mint gyártó feltüntetésével és Hivatal által jóváhagyott használati utasítással forgalmazott hCG-tesztet.


Nekem más a lot száma, de minden más stimmelKép Ezek szerint rossz tesztet vettem?
Lehet hogy téves eredményt mutat? Kép

Julcsi,
mehet majd a gólya, de lehet hogy meg kéne várni doktornéni vélemény


Vica,
nekünk még ilyen konyhánk sincs...
Vendég
 


Egy kis érdekesség, ma kaptam: Kép

Miért hisszük, hogy a gólya hozza a kisbabát?

&#8222;Mi az eredete annak a hiedelemnek, hogy a gólya és a gyermekáldás egymással összefüggnek?&#8221;

A fehér gólya (Ciconia ciconia) és a gyermekszületés sok nép kultúrájában összefonódott egymással, még olyan országokban is, ahol egyébként ritka a hosszú csőrű vándormadár. Az, hogy pontosan mikor és hol keletkezett a gólyamese, nem tökéletesen ismert, hátteréről azonban vannak ismereteink.

A gólya költöző madár, ősszel elhagyja Európát, és Afrikában telel. Március végén-április elején tér vissza, ezért más vándormadarakkal együtt a tavasz hírnökének is tekintik. Hazatérése nagyjából kilenc hónappal a nyári napforduló (június 21.) utánra esik, ez a pogány ünnep a termékenységet, házasságot élteti, sok gyermek fogant ezidőtájt. A gólya érkezése tehát sokszor egybeesett a kisbaba érkezésével, és a fejekben összekapcsolódott a két esemény.

Bár a gólyapárok nem telelnek együtt, előszeretettel térnek vissza régi fészkükhöz, és így a hímek és nőstények újra egy párt alkotnak. Ez a &#8222;látszólagos&#8221; házastársi hűség valamint az, hogy a gólyák még akkor is gondoskodnak fiókáikról, amikor azok már tudnak repülni, megerősítette a fejekben a gólya és az ember családi életének párhuzamba állítását.

Egy másik legenda szerint a még meg nem született gyermekek lelke vizes területek, tavak, lápok, mocsarak fölött lebeg. Mivel a gólyák gyakran repülnek ilyen helyekre, kialakult az a vélekedés, hogy visszatérve magukkal hoznak néhány születendő lelket.
Julcsi2
 


2. felvonás:
(Basszus, annyira lassú a babanet!!!)

Kép
Itt már Apa elkezdte gyártani a bútort. Már van neki teteje is és le is csempéztük.

Kép

Itt már fent vannak a fali szekrények is + az étkező pult is ott elöl. Ezt is mind Apa csinálta. Itt még nem volt pízünk az ajtókra. Pár hónapig így működött.Kép (legalább megjegyeztem, hogy mi hol van.Kép)

Kép
Kééész!
Így néz ki most. Imádom!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Egy kis érdekesség, ma kaptam: Kép

Miért hisszük, hogy a gólya hozza a kisbabát?

&#8222;Mi az eredete annak a hiedelemnek, hogy a gólya és a gyermekáldás egymással összefüggnek?&#8221;

A fehér gólya (Ciconia ciconia) és a gyermekszületés sok nép kultúrájában összefonódott egymással, még olyan országokban is, ahol egyébként ritka a hosszú csőrű vándormadár. Az, hogy pontosan mikor és hol keletkezett a gólyamese, nem tökéletesen ismert, hátteréről azonban vannak ismereteink.

A gólya költöző madár, ősszel elhagyja Európát, és Afrikában telel. Március végén-április elején tér vissza, ezért más vándormadarakkal együtt a tavasz hírnökének is tekintik. Hazatérése nagyjából kilenc hónappal a nyári napforduló (június 21.) utánra esik, ez a pogány ünnep a termékenységet, házasságot élteti, sok gyermek fogant ezidőtájt. A gólya érkezése tehát sokszor egybeesett a kisbaba érkezésével, és a fejekben összekapcsolódott a két esemény.

Bár a gólyapárok nem telelnek együtt, előszeretettel térnek vissza régi fészkükhöz, és így a hímek és nőstények újra egy párt alkotnak. Ez a &#8222;látszólagos&#8221; házastársi hűség valamint az, hogy a gólyák még akkor is gondoskodnak fiókáikról, amikor azok már tudnak repülni, megerősítette a fejekben a gólya és az ember családi életének párhuzamba állítását.

Egy másik legenda szerint a még meg nem született gyermekek lelke vizes területek, tavak, lápok, mocsarak fölött lebeg. Mivel a gólyák gyakran repülnek ilyen helyekre, kialakult az a vélekedés, hogy visszatérve magukkal hoznak néhány születendő lelket.
Julcsi2
 


2. felvonás:
(Basszus, annyira lassú a babanet!!!)

Kép
Itt már Apa elkezdte gyártani a bútort. Már van neki teteje is és le is csempéztük.

Kép

Itt már fent vannak a fali szekrények is + az étkező pult is ott elöl. Ezt is mind Apa csinálta. Itt még nem volt pízünk az ajtókra. Pár hónapig így működött.Kép (legalább megjegyeztem, hogy mi hol van.Kép)

Kép
Kééész!
Így néz ki most. Imádom!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Haga,
gratulálok!!! KépKépKép
Szerintem te vagy az egyetlen, aki ennyire "kiolvas" egy tesztdobozt. Kép Nem hiszem, hogy rossz eredményt mutat. Ha zavar csinálj egy másikat.

Angyal, mi volt a dokinál?
potter_76
 
 


Haga,
gratulálok!!! KépKépKép
Szerintem te vagy az egyetlen, aki ennyire "kiolvas" egy tesztdobozt. Kép Nem hiszem, hogy rossz eredményt mutat. Ha zavar csinálj egy másikat.

Angyal, mi volt a dokinál?
potter_76
 
 


2. felvonás:
(Basszus, annyira lassú a babanet!!!)

Kép
Itt már Apa elkezdte gyártani a bútort. Már van neki teteje is és le is csempéztük.

Kép

Itt már fent vannak a fali szekrények is + az étkező pult is ott elöl. Ezt is mind Apa csinálta. Itt még nem volt pízünk az ajtókra. Pár hónapig így működött.Kép (legalább megjegyeztem, hogy mi hol van.Kép)

Kép
Kééész!
Így néz ki most. Imádom!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Úgy látom nem csak engem viccelt meg a babanet.
Fujj, de utálom!!!

Haga!
Szerintem is csinálj egy másikat, ha nem hiszel neki.Kép

Laléptem, mára elegem van a babanetből!

Pá-pá!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Jézusom! Az előbb még csak 2x voltak fent a képeim, most meg már 3x????

Bocsi, Lányok, nem akartam!
Azt írta ki hogy nem lett elküldve mert foglalt valami szar fájl.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Baszkura! Esküszöm egyszer már megjelent itt a hsz-em, most meg nincs sehol!!!

Na még egyszer akkor:

Szóval ma is randi volt, bementem a dokihoz a kórházba, hogy kinézzünk egy megfelelő időpontot a HSG+méhszájtágításra. A beavatkozás az én esetemben nem lesz egyszerű Kép, kisműtétben fog menni. Ha kiderül, hogy el vagyok záródva, mert le vannak tapadva a petevezetők, akkor (direkt rákérdeztem) nem lehet laparoszkóppal megnyitni, mert a doki szerint nem szoktak sikeresek lenni ezek a beavatkozások, az én esetemben ráadásul rizikós lenne felnyitni a hasat. Így erre a variációra most nem akarok gondolni.
Márc 27-re vagyok előjegyezve.

angel37
 
 


Ja és az eltünt hsz-emben:

Gratuláltam Hagának! Kép És tudtam, hogy így lesz! Kép

És megdícsértem Editke wcpapírtartóját! Kép

angel37
 
 


Smmi baj! Mi is gyönyörködtünk egy kicsit benne! Kép Nagyon ügyik vagytok!
Mi is sokmindent magunk csináltunk. Nagyon sajnálom már, hogy nincs olyan képünk, hogy ilyen volt.....ilyen lett.....
Hatalmas a változás. De a fürdőszobáról van! Kép Majd teszek fel én is. Kép

Haga, nem hiszem, hogy két csíkot mutatna. Inkább egyet akkor is ha kettőt kellene, de szertintem holnap csinálj egy másikfajtát csak hogy megnyugodj!
Julcsi2
 


na eltűnt amit írtam! Kép

Vica semmi baj! Így mi is gyönyörködhettünk többszörösen benne. Mi is sokmindent magunk csináltunk. Nagyon sajnálom, hogy nincs olyan képünk, hogy ilyen volt...ilyen lett. De a fürdőről van, úgyhogy nem menekültök meg a képektől! Kép Kép
Haga, szerintem inkább fordítva lehet rossz. Nem minden esetben mutat két csíkot amikor kellene. Holnap csinálj egy másikat, hogy megnyugodj!
Julcsi2
 


Angel, reméljük, hogy nem is kell ilyesmire gondolnod! De ha neadjisten.., tudod, hogy van erre is megoldás. És ez megnyugtató!
Julcsi2
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?