Új privát üzeneted érkezett!

Megvettem a tesztetKép

Voltunk anyukámmal turkálni is, nőnap alkalmábólKép Persze, hogy a jóuramnak is vettem egy termo fölsőtKép
Miközben meg próbálgattam a rucikat, olyan hascsikarás fogott el, hogy azt hittem odaf..okKép
De elmúltKép

Azt nem is írtam, hogy tegnap, mikor picit fájt a hasam, vettem egy nagy csomag betétetKép Hátha így távol marad menyus, és nem lesz rá szükségemKép

Angel,
este fél6kor gondolok Rád.

Kamilla,
köszi. Mit jelent ez:13-14 DPO a leggyakoribb ?
Mi az a DPO?

PotterKép
Te biztos tudsz arról, hogy létezik olyan, hogy a vasat injekció formájában kapja meg a "beteg"?

Betti,
kellemes tundrabugyizástKép
És jó pihenést!
haga_28
 
 


Ági!

Vérnyomi most teljesen normális volt. Nem aggódott nagyon a védőnő, de mondta, hogy menjek gyakran nézetni a vizeletet. Egyébként van egy vesecsisztám és a doki is mondta, hogy majd figyelni kell a dolgot. Azért koporsót még nem rendelek. Kép Most már én is inkább terhesnek mondanám magam. Kép Nem bírok már rohanni a busz után. Kép

Ja, nem is meséltem nektek, hogy pici fiamat úgy kellett üldözni, hogy meghallgassuk a szívét. Kép Mindig arrébb mászott, mihelyt megtalálta a védőnéni.

Betti
betti73
 
 


Haga,
van...de az egy kúraszerűen lódozisban adják...több szuri.
A Ferro-Folgamma kapszulát egész jól tolerálják azok is, akik eddig nem bírták a többi vaskészítményt...

Betti,
nagyobb gyógyszertárakban te is beszerezheted a stixet.
Van esze a gyereknek. De nemsokára kicsi lesz a lakás, nem tud hova mászni.

Haga,
van egy tippem, mi lesz holnap a teszt sorsa. Kép
potter_76
 
 

 
 

Beu!!!

Ugye minden rendben????Remélem pihengetsz!!!!!

Haga!!!
Drukk a holnapi teszteléshez!!!!
csanita
 
 


Kismamik!

Egyébként szuper ez a tundrabugyi. Kép Anita!! Említetted, hogy fáj a derekad, talán érdemes lenne megpróbálni.

Lányok!

Nem tudjátok, hogy régi topictagunkkal Mamintival mi van?? Hamarosan esedékes nála a szülés, vagy rosszul emlékszem?

Betti
betti73
 
 


Betti!!!

Igen Én is gondoltam már,holnap ugyis megyek vásárólni kismama gatyót meg felsőt meg is nézem azt a szupi bugyit!!!!Köszi!!

Maminti jól van,ezt onnan tudom,hogy Zafírral tartjuk a kapcsolatot és szoktam kérdezni,mi van vele.Áprilisba fog szülni.Egy korházban fognak szülni,vagyis Én is ott fogok ahol Õk!!Holnap ugyis talizok Zafírral meg kérdezem majd.
csanita
 
 


Haga,
DPO a pé utáni napokat jelenti!
és köszi! Kép nemsoká indulok!

angel37
 
 


Angyal
Gondolok rád!Mesélj majd,mi volt a vizsgálaton!

Kismamik
Rám az utolsó 2 hónapban 8 kg jöttKépFele biztosan oedema volt.Mondjuk én naiv azt hittem szülés után ez a kéretlen vízanyag eltávozik pisi formájában,és végre fel bírom venni a cpőimet,de sajnos kellett neki több hónap mire eltűntKép

Haga
Drukk a teszthez++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ++++++++++++++++++

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!!

Sikerült berendezkedtünkKép.már van internet is Kép!!
A teloval fotoztam pár képet de nem olyan jó minöség majd teszek fel !Képzeljétek a drága kolleganöm ugy bekevert hogy elment szemészetre (pont most amikor tudta h költözés van nálunk) és mivel nem látot kénytelen voltam bemenni (tegnap) ,de az nem elég + 1 órát tullóráznom kellett,tiszta ideg voltam Kép!Na de a m.helynek nem veszem fel a telefont ,jövö keddig az tuti!
A szervezetem is kezd rendbe jönni ,tegnap már volt egy kis rózsaszin és ugy néz ki ma megjön ,és nincs barnaKép.Nem tum de ennyire még nem örültem a mensinek mint most(föleg h még nem vártam de ugy néz ki elöbb megjön)!!
Nagyon nem vagyok képbe történt valami éedekes mig nem voltam??

Haga!!
Gyere már kiváncsi vagyok a tesztedreKép!!
Bár még elég korán van de nem tudtam tovább aludni hozzászoktam a reggeli keléshez!

Betti!

Neked a legjobb már otthon van Kép!!
Vendég
 


Akor pár képet teszek fel!!

Talán a folyosóval kezdem:

Kép Kép

A fürdö több kép is van róla:
Kép Kép

Kép
A kis szoba bár még üres és a konektort se cserélte le a párom ,de az ráér!!"majd gyerek szoba lesz pár "év " mulva!
Kép

A konyha:


Kép Kép

A nagyszoba (azt nappalinak használjuk és itt van a sz.gép isKép)

Kép Kép
A hálorol nem engedi vmiért nem olvashato azt majd legközelebb!!
Vendég
 


Csajok a nappali másik feléröl is felekartam rakni a képet de az infra bedilizettKép,és azt irja ki a képet nem sikerült elküldeniKép!!
Majd a párommal csináltatok kamerával pár fotot ,mert ahoz végképp nem értek hogy kell összekötni a géppel!!
Láttom még nincs senki akor összepakolok és majd késöbb benézek!!Bár ma még a kabaláimat kell anyuéktól elhoznom,meg az "akasztos "ruhákat pl.öltöny ..
Ja a tv állványt a párom csinálta Kép!Olyan ügyi még tervezett 2 szekrényt majd valamikot azt is összerakjuk!
Vendég
 


Sziasztok!

Keditke, jó, hogy jöttél. Szupi az új lakásotok!
Haga! Teszteltél? Remélem +!
Betti! Maminti asszem áprilisban szül. Nem szokott netezni, de a tavaszi babások táblájában benne van, onnan tudom.
Angel. Mi volt a dokinál? Talált bélyeget? vagyis izé....matricát. Kép

Velem semmi extra. 8 DPO, 37,1. (Ja igen ez azt jelenti, hogy days past ovulation. Elvileg 14 DPO-n jönne meg normális esetben.)

Na nekilátok dolgozni. Õrület mi van itt mostanság! Mindenki helyett én dolgozok. Úgy elhúznék már szülni!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Edit! Nagyon szuper a lakás, hány nm???

én nem állok neki dolgouzni, mert semmi kedvem...majd ha lesz...nálunk is mindenki babázik...

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sikerült megint pár képet feltennem,föleg ha a b.net nem lenne ilyen lassu,már 10 perce probálkozom de Kép
Nem engedi lehet h besokalt az elöbb!Na majd késöbb próbálkozom még!!
Kamilla!!
Kép szia
Vendég
 


Sziasztok!

Anita, a bejárattal szemben!
Editke, tényleg szupi a lakás! Gratulálok hozzá és sok boldogságot Nektek az új kéróban! Kép

Haga, már nagyon várunk, gyere!

Kamilla, köszi a magyarázatot, én sem tudtam, mi az a DPO.

Zsuzska, nekem sincs semmi kedvem, de mivel netfüggő lettem, tegnao el is csesztem valamit. Arra koncentrálog, hogy mindennel hamar készlegyek és minél hamarbb tudjak jönni trécselni. Sokszor megszakítom a munkát netezés miatt. És tegnap hibáztam is. Szóval megpróbálok kevesebbet jönni, mert ez már kóros! Kép
Julcsi2
 


Jó reggelt!
Tegnap nem voltam,kifestettük a konyhát.Jó beteg is lettem.Megyek visszaolvasni.

Kép
breni
 
 


Szia Reni! Megfáztál?Kép
Julcsi2
 


Szia Zsuzska!

57 nm-es nem nagy de kettönknek böven elég!!
De a melléklet feltöltés nálam még mindig nem jooKép!!
Vendég
 


Julcsi!Úgy néz ki a dolog.Tiszta takony vagyok és fáj a torkom.Iszogatom a neo-citránt.Fincsi!

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Haga,
mi újság? Teszteltél? +++++++++++++++++++++++++++++
adi77
 
 


Szépjóreggelt mindenkinekKép

Nálunk esik a hóKép
csak ne lenne ien hidegKép

Még nem teszteltem, mondom előbb bekukk Hozzátok.
De már majdnem bepisilekKép

Editke,
nagyon klassz a lakásotok, irigyellek BenneteketKép

Angel,
dokival mit sikerült intézni?
haga_28
 
 


Végre sikerültKép
Hálo:
Kép Kép

Spájz:
Kép

a nappali másik része:
Kép

az illemhely de ezt inkább nem teszem fel hátha vkit zavar!!
Haga!!
Megy a drukk a +++Kép jaj de izgi!!
Vendég
 


Sziasztok!

Editke!
Nagyon teetszik a lakás!!! Olyan kis tipp-topp!
Gratulálok hozzá.Kép

Angel!
Doki?

Haga!
Teszt?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Csajok olyan aranyossak vagytok,köszi mindenkinek!!
Csak az a furcsa ,hogy nem ront be senki a szobába és olyan csend van( csak zene szol)a párom dolgozik!De Hagát megvárom az eredményel és megyek még pár dolgot áthozok Anyutól ami elmaradt!!
Puszi !!

Sziasztok!
Vendég
 


Editek!
Engem érdekel a wc is.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Editke,
szép nagy ágyikótok van a hálóban, még akármi is történhetKép
haga_28
 
 


sziasztok.

Keditke gartula a hazatokhoz.Nagyon szep es othonos.
Lent laminat van??

haga szoritokKép

lanyok ma mertem egy 37,7 et nem vagyok beteg csak dolgozik az adrenalin.)

Kép
monyoka
 
 


Jaj ezt muszáj volt még feltenem ez a kedvenc képem a függönyröl Kép!
Kép
Vendég
 


Haga, be ne pisilj nekem, akkor kárbavész az egész!Kép Gyerünk az üvegbe! és várjuk a jó híreket!++++++++++++++++++++++++
Editke, én a spájz miatt irígyellek! Nekünk nincs. Kép Hát biztosan nagyon jól fogjátok itt érezni magatokat!

Monyoka, ma mész dokihoz?

Angel, hol vagy?
Julcsi2
 


julcsi igen.UUUUUUUUUUUUUUgy be vagyok tojva...

Kép
monyoka
 
 


Vica!
Na jo azt is felteszemKép

Kép Kép
Vendég
 


Én meg beteg vagyok és ma reggel megmértem a hőm 36,3 volt.Mostanában van pém,ha van.Még nem éreztem,bár én azt hallottam nem kell mindig érezni,lehet még attól.

Kép
breni
 
 


Majd meglátod ilyen jó lesz túlleni rajta! Fel a fejjel! Te is tudod, hogy ezt meg kell tenned az egészségedért.
Julcsi2
 


Na lányok, most húzok dolgozni. Majd néha felnézek, hátha jön Haga a hírekkel! Kép
Julcsi2
 


Monyo!
Padlo van lennt de h milyen azt nem tum,azt is a festök csiszolták és lakozták.De több helyen eléggé kopott de nem érdekel!
Vendég
 


Haga!!
???? Ne csigáz már!
Jobban izgulok mint amikor én teszteltemKép!!
Vendég
 


Edite!
Nagyon jó a wc is.Kép És tényleg tök jó a függöny!
Ó, ha mi így állhattunk volna, mikor beköltözünk...
Nekema konyhában kölcsön kapott (anyóstól) cipős szekrányek voltak. Mindjárt keresek képet. Had nevessetek.Kép

Breni!
remélem hamar kilábalsz ebből a nyavajából!

Képzeljétek, kicsit össze vagyok zavarodva. Eddig szépen 12 napon volt PÉ-m, éreztem is (szurka-piszka) meg minden.
Múlt hónapban 14. napon volt, most meg a 10-en. Ki érti ezt?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


tudom julcsi,de felek.
parom szerint mondjam el a tuneteimet.Cicifajas,bimbofajas,reggeli 36,8-9,37 es hoimet,pici emelyges.Attol fuggetlenul hogy lehet hogy bekepzelem oket a parom szerint mondjam meg.
csak ize akkor eloszor ki kell zarni a terheseget ugye?akkor nem rogton a menzimmel fog foglalkozni?

Kép
monyoka
 
 


Vica!!
Kiváncsi vagyok a képre!!
Én könnyen beszélek a konyhabutort,gáztüzhelyt bennt hagyták az elözö lakok,a hütöt meg Anyuttól kaptuk.Azért kell kombi mert nekem fagyasztóláda nem kell!!Szeptemberbe meg be kell menni az önkormányzathoz elsö lakáshoz juto támogatáshoz kb.200eft az is pénz!
Vendég
 


Ja és a függönyöket is bennt hagyták Kép,de kimostam és nekem nagyon tetszik!
Vendég
 


Kép
haga_28
 
 


Haga!Gratulálok,grtaulálok,gratulálok KépJuhééééééé

Kép
breni
 
 


Haga!Gratulálok,grtaulálok,Kép!!
Én meg téged irigyellekKép!!
Vendég
 


Julcsi!Dobsz egy táblát,ha majd ráérsz?Köszike

Kép
breni
 
 


gratulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Kép
monyoka
 
 


Még azt a szekrényt felteszem nektek amit tegnap raktunk össze!!A párom ezer mesterKép

Kép Kép

Haga! Még egyszer gratulla Kép
Én most megyek mert dolgozni is kéne még a lakáson!
Az üres szekrénybe be kell pakolni ,pedig semmi kedvem!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Haga
[color=#ff0000]Kép


Editke
Nagyon szupi a lakásotok!KépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Haga
[color=#ff0000]


Editke
Nagyon szupi a lakásotok!KépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Haga!

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Editke!

Most látom, hogy az otthoni gépen vannak a régi konyhás képek. Ha haza megyek ebédelni, akkor elhozom őket. Egy körül visszajövök, és felrakom. Hogy legyen min nevetni.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?