Új privát üzeneted érkezett!

Kata!!!!

Boldog születésnapot!!!!!!
csanita
 
 


Jó reggelt!
Kata!Boldog szülinapot!!!
Betti!De jó neked,mostmár csak a pocaklakóddal foglalkozol és a pároddal.De jó!!!

Kép
breni
 
 


Sziasztok!!!!

Julcsi! Kép
Sajnálom a pénteki depit! Remélem jobban vagy már! GOndolom ez a festés dolog is rendesen kikészített! Án tudnék Neked ajánlani egy jó kozmetikust, de az tőletek elég messze van Kép
Én még csak húslevesel próbálkozom, már főztem kb 5×, de egyre jobb! Ügyi vagy!
Ja igen, és a táblába: 6+3, 30-34 nap rendsezrtelen, elvileg nov. első hetében jön a baba, de ez emég nagyon korai becslés.

Vica, Julcsi! Kép
Szerintem Ti is már ezerszer elpróbáltátok magatokban, hogy hogy fogjátok elmondani a jó hírt a szülőknek. Nos annyira hirtelen jött az egész, hogy egyszercsak közöltük, hogy terhes vagyok. Persze senki nem tudott se köpni, se nyelni, hisz abszolut nem számítottak rá, mert annyit Õk is tudtak, hogy beindult a Kaáli "akció".
A nagymamáink nagyon boldogok voltak, az enyém most lesz először dédi Kép
A sógornőm sikított egyet örömében, az apukám picit becsípett (hozzáteszem nagyon ritkán fordul elő Vele), ja és anyukám és apukám elsírták magukat Kép
Hát ennyi. Nagyon jó volt elmondani!

Kata! Kép
NAgyon boldog születésnapot kívánok!!!!Kép

Betti! Kép
Kellemes utolsó munkanapot kívánok!!!!!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 

 
 

Sziasztok!

Kata!
Boldog szülinapot! Küldök egy szülinapos puszit:Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Tegnap voltam Uh-n. Persze nem jókedvemből.
Délelőtt legnagyobb meglepetésemre elkezdtem barnázni. Azonnal hívtam a dokimat, aki mondta, hogy telefonban nem tud mit mondani, menjek el este, de ez nem jó jel.
Nagyon ideges voltam, de tudtam, hogy ilyen sokmindenkinél előfordul.
Megnézett Uh-n, ott volt a petezsák, ami hatalmasat nőtt, tapintással megvizygált, megnézte a néhszájat, és mindent rendben talált.
Azt mondta tulajdonképpen a 12. hétig a természetre van bízva a dolog. Lehet, hogy valamiylen erőlködéstől elpattanhatott odabenn egy ér, (én erre gyanakszom az orrfújás miatt) de lehet bármi.
Kaptam duphaston-t, meg magne b6-ot.
Ha jobban vérzek irány a kórház. Szerencsére enyhült. Azonnali fekvést javasolt, úgyhogy most itthon dekkolok egy darabig. Nem baj, a babáért mindent. A párom mindent megcsinál nekem, (csak kár, hogy napközben nincs itthon), nem engedi, hogy bármit csináljak. tegnap vett nekem egy rózsát, egy htalmas csokit, és egy ps játékot, nehogy unatkozzak Kép Õ nagyon aggódik, de én érzem a kicsi szívemmel, hogy a baba velünk fog maradni!
Hétfőn újra megyek Uh-ra, akkor a doki szerint már látunk szívhangot is Kép

Ma még benézek Kép

Mindenkinek szép napot!!!

B.

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu!

Jaj, annyira féltem végig olvasni, amit írtál, már azt hittem, valami szörnyű hírrel jössz, de szerencsére nem. Nagyon vigyázz magatokra, és tényleg szigorú fekvés! Csak enni és wc-re kelj fel, jó? Még a kaját is az ágyban edd meg.
Örülök, hogy azt érzed, hogy minden rendben lesz, szorítok én is nagyon, kezem-lábam keresztben van értetek! Drága a férjed nagyon!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Vica, ez csak természetes. Kép
Beuka, én is félve olvasta, deez tényleg gyakran előforuló jelneség. Bizos vagyok benne, hogy nem lehet semmi baj. Pláne, ha vigyázol Magatokra. Semmi stressz. Nézz mese dvd-ket!Kép
Kb én is így képzelem a bejelntést. Anyukám sírni fog. Apukám a férjemmel ünneplenek! Kép

Kata! Nagyon boldog születésnapot kívánok!!!! Most akkor hogy is van ez? Ti tulajdonképpen még védekeztek?

Szia Anita! Olyan képet kérünk, ahol kidudorodik a könyöke, vagy a lábacskája! Vagy lehet, hogy boxol???? Kép Kép

Betti, hogy telik az idő! Szép utolsó napot Nektek!
Julcsi2
 


sziasztokKép

beu.A fraszt hoztad ram,ugy megijedtem ahogy olvastalak.A vege azert jo mert nem tortent semmi baj.Pihengess elvezd azt hogy babas vagyKép

kata.BOLDOG SZULINAPOTKép

csanita.Asszem te emliteted hogy tobb huvelyvaladekod volt.vagy viszkettel?hogy is van ez?

Kép
monyoka
 
 


Kata!
Boldog szülinapot!

Beu!
Rám is jól rám ijesztettél! Tessék csak pihenni! És élvezni a kényeztetést! Nekem is azt mondta most az orvosom, hogy kényeztessem a párom! Így is teszem! KépKépKépKép

moni
 
 


SZiasztok!

Beu,
hú, tényleg ijesztően kezdődött, de hallgass kicsi szívedre Kép, minden rendben lesz! Kép

Kata, druszám,
Boldog Szülinapot! Kép

angel37
 
 


Helllóóóóóóóó LányokKép

Kata,
Boldog szülinapotKép

Julcsi,
miért keresel kozmetikust, milyen bőrgondod van? Ha pattanás, hátha tudok mondani vmit.
Amúgy ma van a 31.cn ........

Szép napot mindenkinek!
haga_28
 
 


HElló csajszik!!!

Bocsánat!! NEM akartam senkit megijeszteni!!!

KÖszönöm abíztató szavakat!!!!
AAAAnnyira aranyosak vagytok!!!!
Megígérem, hogy vigyázok magunkra!!!

Megyek is vízszintesbe!!

JÓ MUNKÁT!!!

B.

Kép
Kép
beuka
 
 


Haga, nagyon várom! Igen a ragyák a problémáim.
Julcsi2
 


Hello Csajok,

Beuka,
pihenj sokat...ne fújd az orrod. Kép
potter_76
 
 


Haga, úgy tűnik lesz még egy gólyánk a táblázatban? Kép Késett már máskor is? Mikor tesztelsz?
Julcsi2
 


Kata,
mi kezdődik májusban???
Vagy eddig védekeztetek? Potter nem érti...Kép

Julcsi,
ajánlom a Vichy normaderm tonikot, arclemosót, korrektort. A krém nekem száraz volt. 2 éve használom, megfelezte a ragyáim számát, ha rászántam a reggeli és esti 2-3 percet..
potter_76
 
 


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés -
Potter_76 2004.július 28+6 30 nap Budapest 29 év baba érkezése: máj.20 Kép
Betti 73 2005. június 26+5 29 nap Budapest 32 év baba érkezése:június 8. Kép
Banya 2005. febr. 123 28-30 nap Pécs 25 év - Kép
Adi 2005. aug. 16+4 ? Rendszertelen Pécs 28 év baba érkezése: augusztus 20. Kép
Beuka 2004 szept. 6+3 30-34 rendszertelen Bács- Kiskun 25 év 1. baba Kép
Haga 2004.nov 31 26-28 nap rendszeres Veszprém környéke 28 év - -
Lara 2005. ápr. 25 24-36 nap Komló 26 év - -
Vk Hajni 2003. júl. 24 26-28 nap rendszeres Tatabánya 23 év - -
Ancsa 2003. okt. 21 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba -
Zsuzska 80 2005.jan. 20 28 nap Győr 24 év - -
Kamilla 2005. máj. 17 24-26 nap Budapest 27 év - -
Reni 2005. szept. 16 32-34 nap rendszeres Debrecen 24 év - -
Julcsi 2005. márc. 8 23-27 nap rendszeres Budapest 25 év - -
Móni 2005. márc. 7 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba *vizsgálatok folyamatban -
O. Kriszti 2005. febr. 4 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba*1.clostys ciklus -
Kata 2005. dec. 2 29-31 nap rendszeres Budapest 29 év - - </pre>
Julcsi2
 


Szia JulcsiKép

Én évekig küzködtem ragyákkal, de valami iszonyatosak voltak!!! Kaptam rá mindent, de semmi nem használt. Aztán mikor már heges volt az arcom, a doki felajánlotta a Diane fogigátlót. Eltűntek a ragyáim. Évekeig szedtem, majd egy betegség folytán leállított a doki róla. Eleinte nem volt gondom, majd pár hónap elteltével jöttek elő az undormányok. Elmentem egy új bőrgyógyászhoz. A roacutant javasolta, és annyit mondott, hogy fél évig utána nem szabad teherbe esni. Hát közöltem vele, hogy mi igenis babát szeretnénk! Erre előállt egy eljárássel, amit ő még csak kísérletezgetett. Ingyen csinálta akkoriban, a kísérleti stádium miatt. Hát kipróbáltam. Fagyasztott nitrogénnel fújta be a képem. Hát azok a pillanatok nem voltak kellemesek, meg az utána következő napok sem,de megérte! Havonta egyszer jártam hozzá, és kb. 4 alkalommal. Az utolsó kezelésen fizettem 3ezret. Nos, ragyáim nincsenek azóta, sajna a hegek megmaradtak, bár már alig észrevehetőek.
Ez az én történetem.
A doki veszprémben rendel, de biztos pesten is foglalkoznak ilyennel.

A másik kérdésedre a válaszom:
nem késett még eddig. Tesztelni még nem merek, mert nagyon félek, hogy ismét úgy járunk, mint karácsony táján Kép
Apa szerint majd akkor, ha 1hónapot késik Kép
Amúgy még semmi különöset nem érzek, se cici, se hányinger, semmi. Ugyanúgy mint karácsonykor
Félek, hogy ha babás is vagyok, úgy végződik mint az előzőKép
haga_28
 
 


Ági, én is azt használom. Néha jobb, néha rosszabb a helyzet. Én nem a Vichynek tulajdonítom ezt. A bőrgyogyi azt mondta, hogy valójában küldőleg nem lehet kezelni. A szervezetem nem tud reagálni a férfi nemi hormonra. ( pedig nincs több belőle mint kellene) Azt mondta, hogy ez velem született dolog. A génekben van és csakis kizárólag a Roaccutan tud ezen segíteni. Higgyek neki?
Julcsi2
 


Haga, sajnos nekem is hegekkel gyógyul. Állítólag egyébként nem olyan borzasztó, amilyennek én gondolom, de engem nagyon zavar.
Valóban úgy érzed, hogy a kezelés miatt múltak el? Nagyon jól hangzik. Sajnos még nem hallottam ilyesmiről. Mikor történt ez a kezelés? Megpróbálok rákeresni. Esteleg a doki nevét meg tudnád adni?

Remélem minden rendben lesz Veletek! Kép
Julcsi2
 


Haga, sajnos nekem is hegekkel gyógyul. Állítólag egyébként nem olyan borzasztó, amilyennek én gondolom, de engem nagyon zavar.
Valóban úgy érzed, hogy a kezelés miatt múltak el? Nagyon jól hangzik. Sajnos még nem hallottam ilyesmiről. Mikor történt ez a kezelés? Megpróbálok rákeresni. Esteleg a doki nevét meg tudnád adni?

Remélem minden rendben lesz Veletek! Kép
Julcsi2
 


Tudod, hogy a pozitív hozzáállás milyen fontos, úgyhogy nem elkeseredni!!!Kép
Itt mi nagyon szorítunk Értetek!
Julcsi2
 


Julcsi,
szerintem hihetően hangzik. Kép
Nekem sem múlasztotta el a ragyáimat, csak kevesebb lett. Döntsd el, mi a fontosabb neked most, az arcod, vagy a baba. (Nemtom, mennyire fáradtatok bele a baba dologba.) Én is el akartam kezdeni a Roaccutant, de a baba dolog miatt vártam vele. Ha meg terhes leszel, lehet, hogy elmúlnak a ragyáid. Persze nekem könnyebb, mert nem maradt a sok ragya után heg...könnyen osztom az észt.

Haga,
döntds el magad. Én 5 nap után teszteltem, jópár egycsíkoson már túl voltam az előző hónapokban. De a csalódás vagy a boldogság nem pusztán a teszttől függ.
potter_76
 
 


Ági, Haga azért nem akar tesztelni, mert volt már 4 pozitív tesztje, aztán mégsem lett baba. úgyhogy így érthető.

Persze a baba a fontosabb, de ez jó ok lenne a lelki kikapcsolódásra. Na de mégsem kezdek bele. Megpróbálok enélkül is kikapcsolódniKép
Julcsi2
 


Sziasztok!

Végre elhúzott a főnököm.
Látom ragya-téma van még mindig. Akkor én is beszállok.
Nekem meg nem az a problémám, hogy undorító gennyes pattanások vannak a fejemen, hanem ilyen apro, fehér bőralatti gumók vagy mik, amiket még kinyomni se tudok. És nem is múlik el semmitől. Vagyis néha magától felszívódik, de jön helyette másik. Főleg az államon. Na erre valami recept?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!
Dettó! Ugyan ez nekem is. Max mensi előtt szokott lenni néhány piros, de az se mindig. Újabban most PÉ-kor jöttek elő. De, mondom csak 1-2. Viszont a bör alattiak meg a mitteszerek megőrjítenek. Apa állandóan nyomkodja, én már feladtam. Szegénykém még hisz a mesékben és azt hiszi, hogy ha kinyomja mindet, akkor elmúlik.Kép
Soxor k**vára fel tud idegesíteni vele, mikor közel állok hozzá, és már látom, hogy szűkül a szeme és fókuszál erősen. Ilyenkor már elszadok, hogy hagyjon engem békén, nem vagyok két lábon járó pattanás!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


JulcsiKép

Ez a kezelés kb. 2003vége és 2004 eleje felé történt. A doki annyit mondott, hogy ez a fagy.nitrogént (ebben tárolják a kiskatonákat is úgy tudom) a faggyúmirigyeket annyira lehűti, hogy utána nincs erejük pattanásokat termelni. Hónapról hónapra láttam én is, meg a többiek is a javulást, úgyhogy biztos ez a kezelés segített. A doki nevét kitehetem ide?

Huu, a nagy írkálás közepette kifutott a levesemKép

Kamilla,
annak idején 14 éves koromban nekem is így kezdődött, majd évek alatt (tán a sok hüle kence meg bogyó hatására) ezek a csomók átmentek vörösbe, majd gennyesbe, majd ... hagy ne soroljam
haga_28
 
 


Kamilla,
nem akartalak megijeszteniKép
haga_28
 
 


Haga, Julcsi
ez vhogy elkerülte a figyelmemet. Tesztelés nélkül is lehet baba...csak akkor többet kell várni a bizonyosságra. 7. hét utánig nem várnék, addig illik tudni, hogy méhen belűl van-e, nehogy bajt okozzon.

Kamilla,
a családban egy lánynak ez volt a baja, arra is Roaccutant szedett, bejött neki. Bőrgyógyász?
Küldtem mailt.
potter_76
 
 


Persze, tudom hogy nem szabad sokat várni, lehet hogy apa tudtán kívül tesztelek egyet a napokbanKép
haga_28
 
 


A bőrgyógyásznál minden nekifutásra addig jutok, hogy felír mindenféle kencét, de gyógyszert meg nem vagyok hajlandó beszedni. Se antibiotikumot, se fogi gátlót, se semmit. Úgyhogy marad a tüneti kezelés, de amint pár napig nem csinálom végig a reggel-esti procedúrát (arclemosó, tonic, kenőcs, bla-bla), egyből előjönnek. Ha mondjuk már lesz 3 gyerekem és tutira nem szeretnék negyediket, akkor feliratok magamnak Roaccutant. De ez még kb. 10 év.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Nekem is inkább bőr alatt vannak, de mélyek. Nem kinyomható fehérek, hanem piros dudorok! Ami csúnya marad ha megpróbálom kioperálni akkor is, ha nem, akkor is. Szerintem kirakhatod ide a doki nevét. Õ még örülni is fog! Kép
de a pihike@gportal.hu-ra is elküldheted, köszönöm!
Julcsi2
 


Ja és csak akkor, ha már a szoptatást is befejezted! Kép Én is így döntöttem.
De ahogy édes drága Forgács doktor úr megmondta: a terhességgel ezt is rendbehozzuk. Kép
Julcsi2
 


Na ezt találtam, hátha valakit érdekel:

http://www.medconnexus.hu/cryo%20gun.htm

"Fagyasztásos kezelések (Cryo-gun módszer) folyékony nitrogénnel:

Rövid ismertetés: A folyékony nitrogénnel történő fagyasztásos vagy cryoterápiás kezelés során &#8211;196.5 Celsius fokos forráspontú anyagot juttatunk a kívánt területre egy speciális pisztoly szerű eszközzel. Ez az eszköz biztosítja a folyékony nitrogén pontos, célzott alkalmazhatóságát, mellyel a fagyasztás nagysága és mélysége biztonsággal szabályozható. Jelenleg a fagyasztásos kezelések közül ez a módszer a legbiztonságosabb és legkorszerűbb.

A cryoterápia során a fagyasztott területen sejt, szövetelhalás történik, így ez az eljárás jól alkalmazható különböző jó- és rosszindulatú bőrelváltozások, bőrdaganatok eltávolítására. A kezelés maga csupán kis fájdalommal, enyhe csípő érzéssel jár, így helyi érzéstelenítésre ritkán, vagy egyáltalán nincs szükség. A beavatkozás során vérzés nincs. A fagyasztás után a kezelt terület piros, duzzadt, fájdalmasan égő lesz, mintha fagyási sérülést szenvedett volna. 24-48 óra múlva hólyagképződés, majd 7-14 nap múlva az elhalt szövet kilökődése várható.

Amennyiben a fagyasztás a kellő mélységig történt, akkor a kezelés heg nélkül gyógyul.

Utókezelés: Az elhalt szövet kilökődéséig, a seb begyógyulásáig hagyományos sebellátás (hámosító kenőcs, sebkötözés) szükséges. Egyéb utókezelésre nincs szükség.

Milyen betegségeken alkalmazható a folyékony nitrogénes fagyasztás?

A legtöbb jóindulatú &#8222;bőrkinövés&#8221; eltávolítható ezzel a módszerrel pl. a nyakon, hónaljban gyakran panaszokat okozó ún. fibroma pendulumok, a kis nyélen ülő, gyakran barnásan pigmentált kötőszövetes bőrnövedékek, a vírusos szemölcsök, a nemi szervek vírusos növedékei, a napártalom következtében kialakult ún. solaris keratozisok, a főleg kézfejen, arcon, dekoltázs területén panaszt okozó barna foltok az ún. lentigok. Jótékony hatású lehet a folyékony nitrogénes kezelés a gyulladt aknés csomókra és a keloiddal gyógyuló hegekre is.

Rosszindulatú bőrelváltozások esetén is alkalmazható ez a módszer, bár a sebészi kimetszést, ha csak lehet előnyben kell részesíteni.

A felsorolásból kimaradt több olyan indikáció, amelyben ugyan alkalmazható ez a kezelés, de ezek a betegségek viszonylag ritkán fordulnak elő és latin elnevezésük a bőrgyógyászatban nem járatos olvasók számára nem mond semmit.

Szövődmények: Mint minden beavatkozásnak, a fagyasztásos kezelésnek is lehetnek szövődményei. Ezek közé tartozik a kezelés utáni fájdalom, a sebgyógyulás során kialakuló sebfertőzés, az elhalt szövet kilökődése során keletkezhet vérzés, ha egy ideget is sikerül megfagyasztani, úgy kialakulhat az ideg lefutása mentén érzészavar ill. fájdalom, megy idővel oldódik, a túl mély fagyasztás következménye lehet a heggel való gyógyulás vagy pigment elváltozás is. "
Julcsi2
 


JulcsiKép

ment a mailKép
haga_28
 
 


Brutálisan hangzik. Haga, utána ki tudtál menni az utcára. Vagy egy-két hétig otthon kellett maradnod?
Julcsi2
 


Hú, azért elég durván nézhet ki az ember kezelés alatt. Max szabi alatt vállalnám be. Nekem szemölcsöt fagyasztottak így le az ujjamról még régebben.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Haga, köszi a mailt.
Egész arcodat bekenték ezzel, vagy csak a dudorokat?
Julcsi2
 


Kamilla, fájt?
Julcsi2
 


Kamilla, fájt?
Julcsi2
 


Mi? A szemölcslefagyasztás? Nem mondanám, hogy fájt, de nem volt kellemes. Én inkább marha forrónak éreztem és még sistergett is mikor az ujjamhoz ért, de állítólag hideg volt. Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Egy kis jokedv nektek(mar ha sikerul feltennem):

http://kepeslap.monddel.hu/create.php?card_id=550

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Komolyan nem volt itt senki 4 óra óta?! Vagy megint megbolondult a bnet órája?! Kép

Köszi mindenkinek a szülinapi köszöntést! Kép
Ééééédesek vagytok! KépKépKép

Julcsi és Potter,
Igen, mi még nem akciózunk élesben... Majd kb. májustól. De ugye nem utáltok emiatt?! KépKép

Beuka,
Pihenj, pihenj és vigyázz arra a kis minimanóra! Kép

Kamilla,
Nekem is vannak az államon/nyakamon ilyenek, amik olyanok, mintha sosem akarnának megérni, csak rondák... Kép Én meg persze szééépen piszkálom is őket. KépKép
Ja, és én sem vagyok hajlandó semmilyen bogyót beszedni! Kép

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


SziasztokKép
haga_28
 
 


Sziasztok!

Kata, dehogy utálunk! Kép Csak a táblázatban más van. Kép Kép

Jó reggelt mindenkinek!
Julcsi2
 


Ment a mailKép

Remélem nem ijesztelek meg Kép
haga_28
 
 


Sziasztok!

Kata,
Boldog szülinapot! Kép
1 nap van köztünk. Nekem 6-án volt.
Légyszi', javítsatok engem is 29-re!

Beuka,
pihenj sokat, vigyázz magatokra! Most a baba a legfontosabb.

Hétfőn voltam uh-on.
A babaával minden oké. Lecsapoltak, vettek vért vagy 5 kémcsővel. Rendes volt a laboros csaj, megígérte, hogy megbeszéli a dokimmal, hogy a toxoplasmat is megnézzék. Nem csaltam. A rubeolával kapcsolatban megnyugtattatok, hogy valószínű kaptam védőoltást ill. Potter szerint csak az első trimeszterben okozhatna gondot, tehát nem forszíroztam a dolgot.

Most mennem kell, mert nőnapozás lesz. Kép
adi77
 
 


Köszi Haga, megkaptam. Írtam is vissza. Nem akarom a többieket ezzel untatni, úgyhogy inkább email. Talán csak annyit, hogy belevágnál mégegyszer? És azóta teljesen tünetmentes vagy?
Julcsi2
 


Ada, így utólag nagyon boldog születésnapot kívánok!

Örülök, hjogy a babával minden oké!
Julcsi2
 


Julcsi,
persze hogy belevágnék mégegyszer!!! Meg még akár hányszor!

Csak néha jönnek elő pattik, de közel sem olyanok mint régebben. De inkább úgy írom, hogy szinte elő sem jönnekKép
haga_28
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?