Új privát üzeneted érkezett!

Jóreggelt!

Andi,
nem semmi méretek, öcséméket is megijesztették már 4 kg körüli gyerekkel, bár nekem is azt modnták, csak Marci szerencsére majdnem két héttel hamarabb kibújt!

Találkozó: Timka, csak azért sem adom fel!!!Kép
szerintem legyen az állatkertben, az közelebb van mindenkinek,szerintem menjünk hétköznap, mert a hétvégék olyan rövidek az apákkal! Esetleg 13-14??? akkor délben menjünk? vagy kinek mikor lenne jó????

TImka,
hú látom már nagoyn be vagytok zsongva, szuper lesz a buli, nem semmi, hogy nem fért bele a gatyába a csaj, egyébként a sensitiv pelus vékonyabb!

Nosztalgia,
apával most vágjuk a többi MArci videót, és mi is olyan jókat ábrándozunk, hogy milyen picike volt egy éve! Már két dvd kész, még van kb 8-ra való anyag, egyszer csak utólérjük vele magunkat!

Juc,
jó lesz ha jönnek öcsédék, én annyira élveztem, amikor a nyáron itthon voltak és nálunk laktak egy pár napot, olyan jó nyüzsi volt, ,kint reggeliztünk a teraszon csapatostúl, Marcit kitoltuk a járókával, hát lehet, hogy nem is jönnek a nyáron, emrt lehet, hogy nagyobb lakásba költöznek. Viszont akkor csak webkamerában fogjuk látni őfelségét!Kép

Szép napot, ma levisszük apát, készülődök!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


SziasztokKép

Tamesz
A mobilom még működik, elég strapabíró, pedig már kapott több liter nyálat meg pár földhöz vágást, de egy vezetékes telefont már tönkretett. De már a másodiknak is rossz a kijelzője.
Éjszakáink hol ilyenek, hol olyanok. Volt, hogy átaludt pár éjszakát, de az utóbbi 2 napban 2-szer is felsírt éjszaka. Nem tudom mitől függ. Lehet, hogy a rágófogak. Mindenesetre annyira nem vészesek az éjszakáink, mint voltak. Sőt, tegnap este újra egyedül aludt el Kristóf (mint hajdanán), 15 percig tartott míg álomba énekelte magát, de sikerültKép Büszke voltam ráKép

Timka
Mi is rendeltük a tortát. Azért a pár falat kedvéért, amit Kristóf evett belőle, azért kár lett volna sütögetésre pocsékolnom az időmet, pláne, hogy nem is tudok sütniKép

Most csak ennyire futottaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!
Ne haragudjatok rám,de csak olvasgatni juotott időm az utóbbi időbe.Maja max.1-2szer alszik fél-egy órákat amúgy meg pörög,nyomul állandóan.Mindenesetre betegeknek jobbulást,bár remélem nem beteg senki,kis ünnepelteknek minden jót kvánok.A képeket azért lesaolom mindig
Tamsz Marcellja olyan csibész,Kristóf egy kis mosolygós rosszcsont

Timka
biztos nagyn jó lesz Fanni bulija.
Már látom is a reklámot:Ultravékony pelus sexis bébigatyákhoz;-)

Andi
gratula barátnődéknek a nagybabushoz

Most ennyi gyorsan

Timurr
Vendég
 

 
 

Timurr
Akkor sorstársak vagyunkKép
Össze kéne ereszteni Maját és Kristófot, hátha a két hiperpörgős, nem alvós gyerek lefárasztaná egymástKépVagy még tovább pörgetné egymástKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Jó estét!

Ma is lesz a szokásos péntek esti traccsparti Bailey's-zel? Kép Kép Kép

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

esti traccspart, bailey's-zel?!Kép hmm... jó lenne, de nincs itthon Bailey's, viszont van Tokaji.

Visszavittük ma a nacit, kellett két kört sírnom, mert a jómadár eltökítette a blokkot. Szerencsére a naciról nem szedtem le a címkéket, így nagy nehezen átcserélték. Nehéz volt a választás is, de végül sikerült egy nagyon dögös szerkót összeállítani neki, erős pink, sárgával. Qrva jól néz ki benne a csajszi, ez lesz majd a sztárfotózáson az egyik cuccos rajta.
Volt ám bömbizés a próba alatt, kb. a 6. gartitúra ruha volt jó rá! az egyik nagy volt, nem volt méret, a másik szűk volt, a szoknya hosszú volt.... szegénykémet úgy sajnáltam.
A lufik nagyon jópofák lettek.
Tényleg nagyon készülök erre a bulira, pedig csak heten leszünk, de akkor is ez az első!
Apa meg még sehol, ígérte, hogy legkésőbb 6-kor indul haza, erre hívták még egy másik cégtől is, ahová így péntek este 6-kor még el kellett mennie.
Kivagyok teljesen készülve ettől a munkamániától.

Maja-Kristóf meccsre kíváncsi lennék, szerintem a két gyerek a szoba két különböző sarkából lesné egymást, miözben mindkettő mintagyereket játszik.
Nálunk rendszeresen van az, hogy rossz mint a bűn, aztán ha jön ide valaki olyan angyal, hoy senki nem hiszi el, amit mondok róla.
Bezzeg ma anyukámék láthatták milyen ördög. Felszedtük a szobájában a lerakott számos meg betűs poliform kockákat, ami piszok alatta volt, erre a kisasszony tuti, hogy mindig ott totyogott ahol a legnagyobb kosz volt. Ezek után szana-szét hajigálta a szobában őket, mindannyiónk nagy örömére.

Este még lehet hogy jövök, írjatok sokat.
Jó rettegést a filmhez!

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Hahó!

Timka, nem lehetett semmi a nagy ruhapróbálgatás! Kép Ha belegondolok, hogy én Marcira még soha semmit nem próbáltam föl, mielőtt megvettem (na jó, a csizmáját azt igen), de még az overállt sem. Ránézek, megveszem, ennyi. MOndjuk az engem egyáltalán nem zavar, ha nagy rá egy kicsit, úgyhogy vannak jó lebernyeges pulcsijai, felhajtott nacijai, sztreccses dögös szerkó kevés... Kép Na de hát egy kiscsaj az egészen más... Kép

Képzeljétek, ma bébiszitterkedtem, rám volt bízva a barátnőm kisfia is, igaz, hogy anyukám is besegített, de jó egy órán keresztül egyedül voltam a két egyévessel, tök jó volt! Kép Szinkronban etettem őket! Kép Aztán sétálni már ketten vittük őket. Vajon milyen lehet ikrekkel...

Szép estét! Jujj, mindjárt kezdődik a rémfilm!!!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Jóestét!

Nálunk nincs TV-s rettegés, én inni sem iszok, sajna, csak apa fröccsözik!Kép SZóval mi egy DVD-t néztünk, mert az egyetlen magyar csatornán, a Duna TV-n szar focimeccs volt. Marci közben beájult, most pakolnom kéne holnapra, de már nincs erőm, majd inkább korán reggel!

Timka,
húúúúúú, ezért szeretnék én lányt következőnek, dögös cumók, pink, sárga, szoknya, ruha miegymás!!! Azért nem semmi mit kellett kiállnia a csajszinak!!!Kép Egyébként én sem szoktam próbálni MArcira, szemre veszek neki mindent, vagyis méretre, 86.
Jó bulizást holnapra, és főleg, még nagyon-nagoyn sok boldog szülinapot kívánunk a kisasszonynak!!!

Juc,
hajrá, tessék gyakorolni a kistesó előtt! Én rettegtem, hogy ne ikrek legyenek, de nálunk nincs senki iker, így nem számítottunk rá!
Apa meggyógyult már?

Timurr,
akkor mostanában Te sem untakozol, ennél szebb már csak akkor lesz, ha el is indul Maja hercegnőd!!!Kép

Flames,
hahó, jelentkezz!!! HIányzol!!!

Májusi kolping hotelhez van valakinek kedve egy hétvégére? mi vsz. akkor tudunk elmenni, lassan szállást kellene foglalnunk!!!

Na megyek, foglalkozom a családfővel, mert magányában Chipset zabál szegényke, és utána én vagyok a hibás, ha hízik!!!!Kép

Jaj, ma mi történt fürdés közben, kedvenc kisfiam belekakkantott a vízbe három szép kis hurkát, így a gyereket lezuhiztam, majd leengedtem a vizet és kisúroltam a kádat, hát szép történet, de velünk valahogy mindig történnek ilyenek, nem értem!Kép

REggel megyünk a tengerhez, már nagoyn várom, ott 13 fokot mondanak, remélem lesz is annyi, majd fotózok, kellemes hétvégét Nektek!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!!
Micsoda élet itt ilyenkor!!Ma nekem is van ám gépem méghozzá egész éjjel!!Apa sörözni ment a haverokkal!!KépKépAz elöbb hivott!!HÁÁÁÁT!!!!KépKépKép
Azt hiszem Kíra ma egész éjjel itt alszik Apa helyén ugy járok a legjobbanKépKépKép
Holnap nem tudom ,hogy fog koncentálni a suliba,remélem nem alszik el és horkol a szűlőin vagy esteleg az orákon!!Kíra ezen aggodott szegény hogy akkor Apa hogy fog holnap reggel kinézni az ő uj tanitonénije elött!!!Közölte vele,hogy ne égesse majd le!!KépKépKép
Nekem síncs otthon bailysem pedi most innék egy keveset!!Nem baj két hét mulva én megyek oszt.talira!!
Köszönöm a gratuláciokat a barátnőm nevében,ma ís beszéltem vel már egész jol van!!Hivott,hogy készitsem őssze a 68-as rugikat mert csak az 56-62-őt vitte el!!KépKépMondván 68 majd csak nyáron esedékes!!KépKép
Én is szemre meg méretre veszem a gyerekek ruháit,Míronnál még ok is de Kíránál sajna néha tul méretezem mert ő olyan mint egy cínege,és azt utálom ha log valami a seggén!!
Igen azért is jo egy csajszi mert lehet őket jol őltöztetni!!Falat szoknya-rövid top meg ilyenek!!Néha rajta élem ki azt,hogy én nem vehetek fel olyat mert hogy nézne ki egy bálna benne akkor neki veszek olyat,és rajta csodálom!!KépKép
Miron is felébred a hülle fogak miatt mostanába éjszaka többször is most éppen négy rágot nőveszt egyszerre!!
Na jo megyek mert holnap azért egy valaki legyen kettönk közül éber!!Kép
Szép estét!!Holnap csak este jövök met sulilátogatás után irány a BMW motorkiállitás lesz és Talmácsí is ott lesz!!KépKépCsak este jővünk haza!!
ANDI
Vendég
 


Hali!

Nálunk a helyzet fokozódik Kép
Tamesz
vizi kaki Kép Kép Adri az esti vetkőzésnél pisilt a pelenkázóra, és közben nézte és a kezével vizsgálta a pisi sugarat Kép Vizi kakink, inkább fosink csak pár hónaposan volt. De anno a pelenkázóra is oda fosizott öltözetésnél, miközben aludt. Kép

Én sem próbálom Adrira a ruhát.

Timka
Fanninak Boldog Szülinapot! Kérünk képeket, beszámolót a buliról!

Gyorsan ennyi, remélem lassan visszaváltok az olvasó módból. Mi is mennénk a talira!
Cs

Csilla & Adri
flames
 
 


Hali,

sehol senki?
én is magányosan, pia nélkül ültem le egy kicsit a gép mellé.

Próbálni eddig én se próbáltam semmit Fannira, de ezek után nem merek szemre venni nadrágot. Akkora segge meg hasa van, hogy rémes, de mitől?!

Tamesz,
tegnap nálunk is volt kakkancs a vízbe. Eddig soha nem kakilt be a vízbe, erre tegnap nálunk is úszott három húrka. Szerencsére már végetük a fürdéssel, gyorsan letusoltam a Gizit, aztán apa takarított. De legalább nem kellett kétszer pelenkázni este. Kép

Apa jó későn jött haza, lelkesen mutiztam neki a lufikat meg a dísztésre szánt cuccost, erre kukán húzta a száját, szinte rá volt írva amit két perc után kinyögött: "biztos fogja értékelni Fanni!"
Õ nincs odáig ezekért a bulizós díszes dolgokért.
Szilveszterkor én jól kiszoktam dekorálni a szobát, neki az se tetszik. Komolyan mondom, úgy érzem néha mintha külön világban élnénk.
Mi lesz ebből 5-10 év múlva, vagy megesszük egymás idegeit vagy nemtom.

Tamesz, de jó nektek, tenger, 13 fok! Kép Jó pihizést!
Ide meg jön a rossz idő, Kép

Juc
És mit kezdett a két gyerek egymással? izgi lehetett a bébisintérkedés.
Néha gondolkodom hogy kellene Fanni mellé valaki, aki hetente egyszer-kétszer foglalkozik vele, addig lenne időm takarítani vagy ezt-azt csinálni, de nem tudom hogy kezdjek neki a keresgélésnek. Vagy csak lusta vagyok...

További szép estét nektek!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Jó reggelt!

Először is Fanninak sok-sok boldog szülinapot kívánunk! Küldünk még pár lufit a bulira!!! Kép

Kép


Dekoráció: nálunk is volt pár pöttyös lufi meg kis Happy Birthday zászlócskák. Szilveszterkor, karácsonykor is ki szoktam díszíteni egy kicsit a lakást.

Tamesz, jó pihizést, tengerezést nektek!!! Kép Majd kérünk képeket, hadd sárguljunk az irigységtől! Kép Kép

Andi, hogy sikerült a sulilátogatás? Milyen a tanítónéni?

Timka, bébiszitter: sajnos nekünk se nagyon vagy kire hagyni Marcit, csak anyukámra, de ő meg vidékről jön föl, néha itt alszik, és akkor el tudunk meni vhova, de ez utoljára kb. októberben volt... Kép Egyébként a múltkor a MOM-ban pont leszólított egy lány, azt hitte, én vagyok az, akivel neten talit beszélt meg, mint utóbb kiderült (a mellettünk levő asztalnál ültek le), bébiszitter volt, és a fiatal anyuka ott interjúztatta a MOM kávézóban... Kép Hát belegondoltam, hogy nekem is így vadidegen csajokat kéne vizsgáztatnom, hogy jó lesz-e Marcinak, nekem sincs túl sok kedvem hozzá...

Na, megyek, mert rossazlokdnak a fiúk...

Szép napot!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Mi az, megint csak magamban beszélgetek? Kép

Flames, várunk vissza az író-olvasó üzemmódba! Kép

Ja, Tamesz, köszi az érdeklődést, apánk csak 2 napig nyomta az ágyat, aztán 3. nap már ment dolgozni (végreKép), mostanra már tök jól van. Annyira, hogy el is ment egész napos társasjáték-partira...

Mi meg Marcival múzeumban voltunk, edzünk a Fanka-féle spanyol kiállításra. Kép A Nemzeti Galériába mentünk föl, szuper volt, Marcinak nagyon tetszett, hogy szaladgálhatott (szerencsére még nem izgatták annyira a képek meg szobrok, így a teremőr nénik sem kaptak szívbajt, sőt, nagyon odavoltak érte Kép), a karomon ülve azért megmutatta a képeken a néniket, bácsikat, babákat...

Sziasztok!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Timka,
Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk Fanninak! Remélem jól sikerült a buliKép.

Nézitek a Megasztárt?
Jó szórakozást!

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Timka
Fanninak boldog szülinapot!!!
Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Majd lassan én is írogatok, mostanában csak olvasni volt időm, de jól vagyunk, csak szülinapi ajándékokat keresgetünk meg csampét és járólapot az új lakásba.

Boldog szülinapot kívánunk Fanninak!!!

Most Woody Allen filmet kell néznem, mert Apa azt mondta, hogy elválik tőlem, ha nem nézem vele Kép.

Eveka

Eveka

Kép
eveka
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a köszöntést!
Dobok fel pár ezer képet, írni majd később írok.

Ilyen vidáman indult a napunk:
Kép

Anyával:


Igen! én vagyok 1 éves! ilyen volt a tortám:
Kép

Anyával csini ruciban:


Így lubickolok az ajándékokkal:
KépKép\popjpeg
{374355,}

És végül a nap végén:
KépKép

Bocs a sok képért, még sokkal-sokkal több készült, jobbnál-jobbak.
Szép napot mindenkinek!

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


A csini rucis kép úgy látom nem ment át, akkor még egyszer, mert ez az egyik kedvencem:
Kép

és a vízben:
Kép

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!

MEgjöttünk, nagoyn szép volt, majd rakok fel fotókat, ma viszont Rijekától iszonyatos hóviharban jöttünk végig Zágrábig, 40-es tempóval, hókotró sehol, 4 óra alatt tettók meg a 200 km-t. Hát kivagyunk!

Timka,
nagyon szuperek a képek, nagyon husi a csajszi és nagyon dögös! Marci megcsodálta és nagyon tetszett neki a fürcsis kép!!!
Na majd még benézek!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!!
Bocsí tegnap nem voltam valami derüs hangulatba azért nem jöttem!!
Utolag is boldog szülinapot kivánunk Fanninak!!!
Na szoval nagyon supi volt az iskolalátogatás,Kíra nagyon élvezte megismerkedett egy pár kislánnyal akikkel egy oszt.-ba megy ,meg a tanitónéninek is bemutattam aki itt lakik egy utcával lejjebb és jol ismer minket!!Mondta ís hogy uristen "Kíra Anya nemrég még babakocsíba tologatott az utcába"Hát igen öregszünk!!
Apa végül nem jött ugyanis reggel negyed őtig tartott a sőrőzés és jobbnak láttam ha ínkább nem kelltem 8-kor!!KépKépKépMire vége volt már ott állt a terem elött!!KépKép(1/2 12)
Büntiből mivel én se aludtam sokat éjszaka nem mentem vele a bmw-re motorkiállitásra és egyedül meg nem akart menni,ugyhogy otthon maradtunk!!
Még ma ís fájt a feje,de azért ma már elmentünk pedig nem sok kedve volt!!Voltunk a Csíllagvár bevásárloközpontba a játszóházba,nagyon super és nem drága!!Miron nagyon élvezte,majd rakok képeket ha betöltöm!!Csíllaghegyí hév megállonál van!!2 orát voltunk bennt!!A lányok is nagyon élvezték!!KépKépKép
Timka!!
Nagyon jók a képek nekem az tetszik ahol kikukucskál az ajtonál!!Az nagyon édi!!A torta ís super jol néz ki!!Biztos fincsí volt!!!
Többiek hol vagytok???Nálatok is ílyen franko idő van???Decemberbe nem esett ekkora hó mennyíség mint a maí nap!!KépKépPedig milyen jó lett volna ílyen szép fehér karácsony!!KépKép
Na jo lépek mert fürdetés lesz!!Ha betöltöm a képeket majd berakom!!
Szép estét nektek!!
ANDI
Vendég
 


Jó estét!

Timka, nagyon cukik a képek, a fürdőkádasok nagyon izgik a vízcseppekkel! Kép Milyen volt a buli?

Fanka, nálatok milyen volt a hétvége? Volt köszöntés? Vagy csak holnap lesz?
Mi asszem holnap elnézünk a MOM-os babatornára, ha van kedvetek, időtök, gyertek! Kép Bár előtte oda kell telefonálni, mert néha elmarad. Egyébként jó a keddi zugtali! Kép

Tamesz, kérjük a képeket!!! Kép Remélem, ott még szép időtök volt! Tényleg röhejes, hogy milyen tél van márciusban...

Mi ma táncházban voltunk Zuglóban a barátainkkal, néztem is, hogy Evekáék nincsenek-e ott. Kép Kép Nem annyira jött be Marcinak, kicsit elnyuszult a nagy tömegben, persze nem gondoltam, hogy táncolni fog, de végig csak belém csimpaszkodott, csak a végére fedezte föl, hogy itt szaladgálni is lehet... Kép

Rakok föl egy táblit, megint szülinap-sűrűsödés van... Kép

Szép estét!


Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


<pre>
Anyuka neve Anyuka kora Lakhely Baba neve Szülés ideje Kórház neve Születéskori méretek 6 hónapos méretek 1 éves méretek Baba kora
Rusovszky 29 Budapest Attila 2005. 01. 07. I. Női Klinika 3150g 50cm 8810g 11200g 76cm 13 hónapos és 4 hetes
Andi 32 Pilisvörösvár Miron 2005. 01. 14. Szt.Rókus 3200g 7780g 10000g 74cm 13 hónapos és 3 hetes
Bogacsi 30 Dunakeszi Szonja 2005. 01. 16. Szt.István 3860g 56cm 7590g 68cm 10390g 76cm 13 hónapos és 2 hetes
Bettimama 23 Dunakeszi Dorka 2005. 01. 17. Nyírő 3300g 53cm ? ? 13 hónapos és 2 hetes
Rahel 26 Kaposvár Peti 2005. 01. 17. Kaposvár 3200g 54cm 8040g ? 13 hónapos és 2 hetes
Babus 26 Gyöngyös Kristóf 2005. 01. 27. MÁV 2700g 52cm 7960g 66cm 10600g 77cm 13 hónapos és 1 hetes
Nyuszko 29 Marosvásárhely Ákos 2005. 01. 28. Marosvásárhely Megyei Kórház 3550g 55cm 8250g 70cm 10900g 79cm 13 hónapos és 1 hetes
Tamesz 33 Budapest XVII. Marcell 2005. 02. 08. Kistarcsai Kh. 3450g 53cm 7600g 68cm 9590g 78cm 12 hónapos és 3 hetes
Flames 28 Budapest XV. Adri 2005. 02. 10. MÁV 2700g 51cm 7080g 65cm 8320g 73cm 12 hónapos és 3 hetes
Juc 32 Budapest XII. Marci 2005. 02. 18. MÁV 3400g 60cm 7980g 71cm 10280g 80cm 12 hónapos és 2 hetes
Timka 30 Veresegyház Fanni 2005. 03. 04. SOTE II. 3420g 53cm 8200g ? 12 hónapos és 0 hetes
Fanka 28 Budapest XI. Panni 2005. 03. 06. Szt.Imre 3400g 56cm 7710g 70cm ? 11 hónapos és 4 hetes
Eveka 29 Budapest XIV. Marcell 2005. 03. 10. MÁV 3480g 55cm 8550g 67cm ? 11 hónapos és 3 hetes
Mukika 28 Szeged Aliz 2005. 04. 06. Szeged Női Klinika 2260g 44cm 6700g 64cm ? 10 hónapos és 4 hetes
Timurr 24 Kaposvár Maja 2005 .05. 13. Kaposi Mór Megyei Kórház 2600g 49cm ? ? 9 hónapos és 3 hetes </pre>

Juc

Kép
juc14
 
 


Na akkor gyorsan néhány kép, majd beszámoló holnap, mert már hullák vagyunk!!!

Opatija: Marci és a tenger
Kép
"Kicsit" hullámzott a tenger!!!
Kép
Hát igen, a pálmafák alatt sétáltunk!!Kép Bár kabátban!!
Kép
Rabac: gyerek etetés viharos szélben sofőrként!
Kép
Pula: Colosseum este kivikágítva, tintahal vacsi utánKép
Kép
Rovinj: a tengerparti gyöngyszem
Kép
Úton hazafelé a kb 80km hosszú fizetős autópályán, kb. 1400 forintért még a havat sem túrták:
Kép
Szép álmokat!
Fanka boldog szülinpaot Nektek holnapra!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Juc!
Marci még állni is alig tud egyedül, nemhogy táncolni Kép! De szerintem Õ nagyon fogja élvezni kb. 2 éves kora körül a táncházat. Egyébként hol van itt táncház? Sok pici volt?

Tamesz!
Pálmafák... Még kabátban is jó lehet alattuk sétálni. Jók lettek a képek. Gyönyörű hely lehetett. Hóvihar Kép. Itt is megállás nélkül szakad a hó lassan már 24 órája Kép Kép.
Tavaly Marci hozta meg az igazi tavaszt, remélem most is megteszi és péntektől +15 fok lesz Kép!

Timka!
Nagyon jók a képek! nekem legjobban a vízcseppes tetszett. Látszik, hogy Fanni nagyon élvezte az egészet. Még este is milyen vidám volt a kis balerina Kép!

Fanka!
Boldog szülinapot Nektek holnapra! (Biztos, ami biztos, inkább már most kívánok.)

A múltkor "beszélgettetek" itt rizspelyhekről. A Holle is gyárt ilyeneket. Ezek bio termékek. Van rizspép, kölespép stb. Tejszármazék- és gluténmentesek. Vízben kell feloldani és lehet gyümölccsel vagy zöldséggel keverni. A MOM Művelődési Ház udvarán van szombatonként biopiac, ott lehet kapni az egyik árusnál. Legalább is nyáron mindig kint volt. Régen az Árkádban is láttam a Baby Bell-ben. Mi Sinlacozunk, ezért nem tudom, hogy most is lehet-e ezeken a helyeken kapni.

Jó éjt Nektek!

Eveka

Kép
eveka
 
 


Hahó!

Panninak nagyon boldog szülinapot kíván egy titkos hódolója és annak anyukája!!! Kép Kép Kép

Kép

Eveka, a táncház a CSerepesházban volt a Füredi úton, ismered? Nem is a táncoló gyerekek között kerestem Marcit, hanem az ölben ülők között... Kép Egyébként inkább nagyobbak voltak, ovisok. Úgyhogy ráérünk még...

Köszi a rizspelyhes infót, ráadásul ez itt van hozzánk tök közel ez a biopiac, ősszel voltam is 1-2-szer. Majd megnézem megint, köszi! Kép

Szép napot! Jön a tavasz a tegnapi tél után???

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!!
Mi is csatlakozunk és kívánunk Panninak NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!
Most megyek mert millio dolgom van dehát igy jár aki egész hétvégén csavarog és hagyja a háztartást!!KépKépKép
Este dobok képeket!!Puszi mindenkinek!!
OLvad!!KépKépKép
KépKép

Andi
Vendég
 


Boldog, boldog, boldog születésnapot kívánunk Panninak!!!
Kép

Eveka és Marci

Kép
eveka
 
 


Köszönjük a szülinapi jókívánságokat! Nagyon jópofák a képek!
Fanninak utólagosan is nagyon boldog szülinapot!!!!!
Kép

Tegnap volt a nagy ünnepség, összesen 10en voltunk. feldíszítettük az egész lakást délután, míg Panni aludt(szerpentinek+ 70 lufi - ami igazából vízbomba volt - így majd maghaltunk, olyan nehéz volt felfújni...). Hideg kaja volt: saláták, szendvicsek, meg minigrill, amin mindenki azt sütött magának, amit akart. Végül gyümölcstortát csináltam, egész jó lett, legalábbis mind elfogyott(Eveka: lehet kapni kész szójapudingot, mi vaníliásat vettünk a tortához, nagyon finom, olyan, mint az igazi csak marha drága, de Panni imádta).
Nagyon nagy sikere volt az ajándékoknak, bár azért elszomorít, hogy tv nem múlta felül egyik sem Kép
Kapott kismotort, zenélőasztalt, macit, nyuszit, babát, labdát, ruhát, zenélő izéket...stb. Ez utóbbiaktól már nagyon kivagyok, néha éjjel is ezeknek a dallama pörög a fejemben, ha felébredek. Ti hogy bírjátok??? Szóval van egy rakat új játékunk most.
Estére már annyira kifáradt a sok ajnározástól, hogy végig üvöltötte a fürdést, de aztán fél 8ig nagy alvás volt. MI is nagyon kipurcantunk az ugrálástól, de nagyon megérte, mert olyan jó volt látni a kis prücsök örömét!!
Majd teszek fel képeket is, csak a férjem elvitte a kártyát magával. Addig is:

Kép
lufifújás....

és az eredmény...
Kép

KépKép
fanka
 
 


Sziasztok!

Fanka, nagyon jók a képek, különösen a lufifújós!!! Kép

Holnap minitali?

Voltunk ma baba-mama-tornán a MOM Wellnessben, hááát... Egy ismerős anyukával mentünk, az ő lánya 11 hónapos, de rajtunk kívül kb. 10 csupa icipici baba volt, 2-5 hónaposig... Az volt a szerencsém, hogy Marci átaludta a háromnegyedét, a maradék negyedórában meg még olyan bamba volt, hogy csak egy helyben ült és játszadozott, különben csak rohangászhattam volna utána, nehogy rálépjen vmelyik picire. Szóval kinőttük... Kép Kép
Illetve van egy másik helyen is, tényleg Fanka, az hozzátok közelebb is van, a Somlói (?) utcában, ott csak páran lennénk, nagyobb babákkal, szólj, ha az érdekel!

Sziasztok!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Ja, és nem írtam, Tamesz, hogy milyen szépek a képek!!! Sárgulok is!!! Kép

Eveka, képzeld, rákerestem a neten is erre a Holle pehelyre, és a hazipatika.com-on lehet rendelni is, már meg is tettem! Kép Köszi a tippet! Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Jó a holnap, kivéve, ha hóvihar lesz Kép. Akkor 11kor a lenti kávézóban. Érdekel a torna, holnap megbeszéljük.

Az előbb írtam egy értelmetlen sort: "elszomorít, hogy tv nem múlta felül egyik sem.." Valójában: elszomorít, hogy a tv távirányítóját nem múlta felül egyik sem.

Tamesz
Tényleg nagyon jók a képek! Én egyszer voltam Rovinjban, de azóta esz a fene, hogy visszamenjek. Tisztára olyan, mint Velence kicsiben. Gyönyörű. És Pula, meg Rabac is! Olyan fura, mikor én jártam ott, 35 fok volt, ezeken a képeken meg tombol a tél.

Timka
Nagyon jók ezek a képek! Főleg a pancsolósak! Szép volt a tortátok!

Nem alszik a lányom, reggel 7.30 óta egy hunyást sem! Most megpróbálom migint lefektetni.

KépKép
fanka
 
 


Jó a holnap, kivéve, ha hóvihar lesz Kép. Akkor 11kor a lenti kávézóban. Érdekel a torna, holnap megbeszéljük.

Az előbb írtam egy értelmetlen sort: "elszomorít, hogy tv nem múlta felül egyik sem.." Valójában: elszomorít, hogy a tv távirányítóját nem múlta felül egyik sem.

Tamesz
Tényleg nagyon jók a képek! Én egyszer voltam Rovinjban, de azóta esz a fene, hogy visszamenjek. Tisztára olyan, mint Velence kicsiben. Gyönyörű. És Pula, meg Rabac is! Olyan fura, mikor én jártam ott, 35 fok volt, ezeken a képeken meg tombol a tél.

Timka
Nagyon jók ezek a képek! Főleg a pancsolósak! Szép volt a tortátok!

Nem alszik a lányom, reggel 7.30 óta egy hunyást sem! Most megpróbálom migint lefektetni.

KépKép
fanka
 
 


Még szerencse, hogy csak 2szer ment el, pedig legalább 20szor kattintottam rá... bocsánat

KépKép
fanka
 
 


Sziasztok

Babus
nagyon együtt vannak a gyerekeink,sajnos nálunk állandó az éjszakázás is.
Nálatok most este oké minden?
Maja ,ha valaki van nálunk vagy mi máshol megjavul,lehet csak néznék egymást

Timka
Boldog szülinapot a kishölgynek utólag is
Kép

Nagyon klassz a tortája és szuper csinik vagytok
annyira bírom,ahogy nevezed Fannit (jómadár stb.)
Hú,szegény Fanni,Majára max. a sapkát próbálom rá,bár ő elég vékonka,így az a veszély nem fenyeget minket,hogy valami szűk lesz neki.
Egyébként Miss.Majának több ruhája van mint nekem,arról nem is beszélve,hogy milyenek.


Tamesz
rettegek a pillanattól,hogy elindul egyedül a nagyvilágba,így is olyan mint aki eész nap kávézik.
Nagyon tetszenek a képek, Marcisofőr csúcs

Panninak mi is nagyon boldog első szülinapot kívánunk.Kép
Tündéri a képen a kicsi lány

Timurr
Vendég
 


Sikerült adélutáni altatás, nemrég keltünk mindketten Kép
Az előbb felkapcsoltam a villanyt és nagy durranás, majd kiment az áram az egész lakásban Kép Telefonom merülőfélben, az itthoni is modemes... Lement a villanyóra + egy biztosíték. Itt futkorásztam, mint egy őrült, mindjárt sötét van, jajj mi lesz, úristen, hol a gyertya...Végül a férjem tanácsait követve visszanyomtam az elektromos táblán mindent, és helyreállt a baj. Eléggé félek az áramtól, mióta gyerekkoromban megcsapott egyszer.
Volt már ilyen ősszel, de akkor 3 helyen lett zárlat a falban, 2 hétig dolgozott rajta a szerelő és 60 ezer forintunk bánta... Ááááá, költözni kéne már....
Megyek, mert a sok játék is csak anyával az érdekes Kép

KépKép
fanka
 
 


Hú, Fanka, tényleg megcsapott az áram? Elég ijesztő... Kép

Mi összeszedjük a bátorságunkat, és holnap elmegyünk vérvételre Marcival (vérkép meg tejallergia-szűrés, meg pisiminta is), nagyon be vagyok tojva... Kép De attól még 11-kor talizhatunk, mivel ez ugye hajnali program. Volt már valaki közületek vérvételen? Vagy pisiltetek zacskóba? (Mármint a gyerekek... Kép ) Hogy megy ez? Túl lehet élni? Kép

Szép estét! Ja, hogy tetszett a megasztár szombaton? Néhány csaj megint marha jó volt szerintem (Angéla, Magdi, Eszter), csak a zsűri égett le egy kicsit a döntésével a végén... Szerintetek? Vagy ez túl off? Kép

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Jóestét!

FAnka,
nem semmi, vigyázz az árammal, én MArcit is angyon féltem, mert a konnektor az nagoyn izgi, hiába van bedugva, akkor is piszkálja, illetve ha dugó van benne, akkor azt már ki tudja húzni, sajna!

Juc,
nem voltunk még ilyesmin MArcival, de biztosan rendesek és segítőkészek lesznek, ne izgulj, vigyetek játékot, könyvet, biztosan várni kell!

Jövő hét, akkor találkozunk valamikor csajok? kedd? csütörtök? állatkert? nem túl korán? hogy legyen?
Sajnos ma kuglófot is sütöttem a vacsi után és most hülyére ettük magunkat (Marci is), alig bírunk megmozdulni!Kép
szép estét!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Jó estét!

Tamesz, köszi a biztatást! Kép

Tali: én a keddre szavazok, mondjuk délelőtt 11-kor?

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc!
Szívesen a rizspehely-tippet. Sajnálom, hogy nem jutott eszembe korábban. A biopiacon azt hiszem, hogy maga az importőr cég árulja, de azt nem tudom, hogy mennyiért.
Nálunk már volt pisilés és vérvétel is. Pisilés: egy zacsit ragasztanak fel a fütyi köré (öntapadós csík van rajta). Ez Marcit anno nem zavarta. Erre ugyanúgy ráadod a pelenkát, csak nem nagyon lehet felemelni a gyerkőcöt, mert akkor kipréseled a zacsiból a pisit.
Vérvétel: ez rossz. Nálunk a fejéből vettek. Egyszerűbb onnan, főleg, hogy Marcinak nagyon kevés haja an. Nagyon sírt, de mondták, hogy ne nyugtatgassam közben, mert annál több vér tolul oda a vénába, minél jobban sír. Utána viszont az ölemben gyorsan megnyugodott. Ha választhatsz, először essetek túl a pisilésen, mert az nem kellemetlen, viszont a vérvétel után már biztosan bizalmatlan lenne. Ez most jó hosszú lett...

Fanka!
Nagyon jók a képek! A szerpentin is nagyon tetszett, lehet, hogy én is szerzek be valahol Kép. Köszi a szójapuding tippet. Én szoktam enni, de úgy tudom, hogy a szója- és a tejallergia gyakran párosul, így Marcinak még szójatermékeket sem mertem adni. Holnap megkérdezem majd a gyerekorvostól.

Timurr!
Nálunk is elég rémesek az éjszakák, de napközben azért van két rövid alvás. Igaz csak az egyik itthon, a másik vagy babakocsiban vagy autóban.

Jó éjt Nektek!

Eveka

Kép
eveka
 
 


Eveka, köszi, bár elég rémesen hangzik... Kép Kép Kép Én úgy tudtam, hogy a kézfejéből veszik a vért, de én ott semmi vénát nem látok... A pisizacsit meg nekem kell itthon fölragasztanom, és ott veszik le, hát kíváncsi vagyok, sikerül-e...

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Szaisztok!

Este kiküldött a lányom a szobájából. Még akartam neki énekelni elalvás előtt, de azt mondta: pá-pá" és befordult aludni Kép. Hiába, 1 éves nagylány már, eddig tűrte a hangomat.

Vérvételen még mi sem voltunk, kivéve még születéskor a kórházban. Akkor a buksijából (mármint az egyik ott futó érből) vettek vért. Nem láttam, hogyan történt, de utána elég nyugis volt. Zacsi-pisi még nem volt. Nem is tudom, hogy lehet ezt lányoknál...? Hányra mentek reggel? És a vérvétel éhgyomorra lesz? Vagy ilyen nincs is babáknál? Szorítok nektek! Akkor 11kor holnap.

Nekünk is jó a kedd, vagy bármelyik délelőtt. Délután nálunk elég menetrendszerű a hosszabb alvás, azt inkább nem bolygatnám.

Tamesz
Kuglóf, az jó lehet!!! Mi megettük a tegnapi sütimaradékokat. Én nem tudom télen visszafogni magam kaja ügyileg. Mindig azt gondolom a csokifalás előtt, hogy majd tavasszal úgyis leadom a kilókat. De lesz idén tavasz??

Tegnap kapott Panni egy sípot poénból az egyik nagyapjától, mondván, úgysem tudja használni. Hát, ma a híradót végig sípolta nagy lelkesen. Szerencsére addig működött, míg tele nem lett nyállal Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
fanka
 
 


Sziasztok!!!
Hu de sokat irtatok!!
Juc teso!!
Nyugi tul fogjátok élni,nekünk is vettek már szint ugy a fejéböl síkerült!!Pisit még nem vittem de azért sztem itasd meg elötte hogy legyen is benne valami mire odaértek!4Biztos zavarni fogja egyébként!!KépLehet,hogy kézfejből veszik,elötte jol megpaskolja a kezét és akkor vagy lát vénát vagy nem!!KépA lényeg hogy te ne legyél ideges mert akkor látja rajtad!!Kép
Szurkolok!!
Gyorsan dobom a játszoházi képeket mert hulla vagyok!!Nagy bevásárláson voltunk és ílyenkor nem csak a pénztárcánk merül le hanem én is!!KépDe nem a bevásárlástol,hanem az ídegeségtöl,ugyanis Apa ott cuppog a fülembe,hogy menjünk már!!Probáltam otthon marasztalni,de sajna jönni akart mert neki is kelletek dolgok amihez én állitolag hülle vagyok!!
Na szoval a képek:


KépA dühőngőbe éppen egyedül!!Kép

KépVísszafelé jobb a csuszda!!Kép

KépA csajokkal!!Kép

KépEz nagyon tetszett neki!!KépKépKép

KépA lányok is élvezték!!

KépEgy tök idegen kisfiuval favonatozott!!

KépA végeredmény,hazafelé a kocsíba!!Kép

Bocsí ha sok voltam!!
Szép estét nektek,holnap jővők!!
ANDI
Vendég
 


Eveka
A szerpentint papírboltban vettük, nem volt túl drága.
Van rizstej is, és olyan spéci biopuding, amit el lehet vele készíteni. Vagy zabtej. Csak szerintem rémes a mellékízük, bár Panni nagyon szereti. Tényleg tök jó dolgok vannak a bioboltokban. Nálunk most a puffasztott kölesgolyó a sláger. Bármikor le lehet vele szerelni a nyavajgós (nyavalygós?) kölyköt Kép Találtam nemrég kukoricakeményítőt, azóta azzal sűrítem a kajáit. Meg a miénket is.

KépKép
fanka
 
 


A többieknek is köszi a vérvételes infókat meg drukkokat! Kép

Fanka, nagyon jók a szülcsinapos képek! Kép Ja, és 70 lufi, nem semmi!!! Nálunk 8 volt összesen... Kép
Igen, a vérvétel éhgyomorra lesz, úgyhogy lehet, hogy majd egy kis fahéjas csigával kell bepótolni az elmaradt kaját a MOM-ban... Kép Persze viszünk magunkkal a kórházba is ennivalót, meg remélem, hogy egy ilyen pici gyereket nem várakoztatnak sokáig éhgyomorra.

Andi, a játszis képek is tök jók! Hát ha ebben a játszóházban ilyen kevesen vannak, akkor szervezhetünk ide is talit! Kép Csak topikbabák ugrálnának a dühöngőben! Kép Kép Kép

Biocuccok: én most a neten rendeltem 1-2 dolgot még a rizspépen kívül, de elég drágának tűntek, de a sima bioboltokban nincsenek kimondottan babakaják. Na, majd alkalomadtán a biopiacon is megnézem ezt a HOllét, de a neten pl. 1 répa-babakaja 360 Ft!!!

Jó éjt!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Mintha elszállt volna a mai beírásom, amiben Panninak boldog szülinapot kívántunk, akkor mégegyszer...

Boldog szülinapot Panninak Kép Kép!

Nagyon jók a fotók az 1 éves nagylányról! tök aranyos a kismotoros képen!

A mi bulinkról: szombaton is 11-ig aludtunk mi ketten. Szüleim már csütörtökön megjöttek, úgyogy ők takarítottak egy kicsit, aztán miután felkelt az ünnepelt szórakoztatták, én pedig feldíszítettem lent a nappalit: Lufik voltak, boldog szülinapot felírat, meg csilli-villi lelógó, amit hamar leszakított a faldarabkával együtt (Kép, apa nagy örömére).
POntban a születése pillanatában hoztuk neki a tortát, ajándékokat és jól levideóztuk. Utólag kiderült, hogy a videón az óra nem lett átállítva, így hiába volt az időzítés.
Kajával én nem nagyon foglalkoztam, volt finom húsleves meg anyós hozott töltött káposztát, aztán pedig süti hegyek voltak. Manóm fél 4-ig tombolt, aztán húztunk 6-ig aludni. Alvás utánra maradt a tortadarabolás is, mert már nagyon álmos volt ebéd után.
Nem volt nálunk más senki, csak a nagyik, úgyhogy nem volt valami nagy party hangult. Estére jött a Megasztár, amit megint végigtáncoltunk, viszont a Hungáriát jobban csípte mint a mostani felhozatalt. Este volt nagy fürdés, amit nagyon élvezett, felavattuk az új játékot, és utána is tomboltunk még a hálószobában.

Ma voltunk a nagy fotózáson. Kicsit csalódott vagyok, mert a múltkor egy sokkal jobb fotós csaj volt, sajnos ő nemrég szült, így egy új lány volt. Vannak jó képek, de nagyon sok képen kinéz, félrenéz, lenéz, és valahogy olyan egyhangú, ülős nagy része. Ráadásul 3 háttér volt, ebből nekem az első tetszik a legjobban, a többin valahogy nem jöttek ki jól a színek.
Felteszek 2-2 képet minden háttérrel.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Szép estét!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!

Itt végre hétágra süt a nap, olvad a hó, megyünk csavarogni!!!

Juc,
hogy viseltétek a mai reggelt?

Timka,
szerintem nagyon aranyosak a képek, bár a múltkori tényleg kicsit jobb volt, talán most nem élvezte annyira a kisasszony? Azért jó, hogy nálatok segítenek a nagyszülők, hozzánk ha összeröfi van, akkor mindenki csak vendégnek jön, takarítani még sosem takarított senki más!!! Látom tartalmas emélkezetes napotok volt az első szülinap!

Találkozó akkor kedd 11??? Kit érdekel? Juc, azt tudom és még???

na szaladunk!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Túlvagyunk a vérvételen, hááát... Maga a vérvétel nem is volt olyan szörnyű, mint gondoltam. A kézfejéből vették a vért, ordított, de nem túlságosan, szerintem, amikr öltöztetem, jobban ordít... Kép (Valami baj van a módszeremmel? Kép) Pisit is sikerült vmennyit termelünk, szóval sikerrel jártunk. De azt a lepukkantságot, koszt és zsúfoltságot, ami a kórházban (Madarász) volt... Kép Kép Kép Egy kisszobányi váróteremben tolongott vagy ötezer gyerek, köhögtek, sápadoztak, szemmel láthatóan betegek voltak, szóval ha itt nem kaptunk el semmit, akkor megemelem a kalapom Marci immunrendszere előtt... Borzasztó ez a magyar egészségügy... Kép És mi egy magánrendelőből kaptuk ide a beutalót! Szóval eléggé ki voltam borulva utána, hogy biztos tök feleslegesen teszem ki ilyen tortúráknak és veszélyeknek a fiamat... Kép

Timka, helyesek a képek!

Tali: nekünk továbbra is jó a kedd (ha egészségesek maradunk Kép ), Fankával is beszéltem, nekik is jó, de majd biztos ő is megírja. Akkor állatkert? És jön a pelusszállítmány? Kép

Szépen süt itt is a nap, olvad is, hátha jön a tavasz!!! Kép

További szép napot!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc,
ügyik voltatok, hát a magyar kórházak ilyenek! Bár a Kistarcsai kórház ezekhez képes még szuper.

Akkor állatkerti játszóház, az állatkert és a Nagycikusz között lehet közvetlenül bemenni, akkor nem kell állatkerti belépő, de ha szép idő van ott is csavizhatunk!
na ordobátor nem hagy gépezni

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Juc,
ügyik voltatok, hát a magyar kórházak ilyenek! Bár a Kistarcsai kórház ezekhez képes még szuper.

Akkor állatkerti játszóház, az állatkert és a Nagycikusz között lehet közvetlenül bemenni, akkor nem kell állatkerti belépő, de ha szép idő van ott is csavizhatunk!
na ordobátor nem hagy gépezni

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Már azt hittem kihaltunk...
Nekünk is jó a kedd (egyenlőre), de a 11 óra lehet korai. Nem igazán tudom kiszámítani a nagylány mikor kel, eddig 1/2 11 - 11 körül keltünk, ma pedig már 9-kor felébredt. Suóval mi majd megyünk, gondolom úgyis tovább tart 1 óránál a tali. Csak legyen ilyen jó idő, mint most!

Megyünk is ki egy kicsit csavarogni.
Szép napot mindenkinek!

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?