Új privát üzeneted érkezett!


Köszi...Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


:?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rambóka 2009.06.30 15:16-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 

 
 

Rambóka, voltál már védőnőnél?

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!

Okr védelméden írom,hogy elutaztak anyósékhoz,és úgy néz ki holnap mi is talizni fogunk!!!Szerdán már lesz!
Megfogadtam a tanácsotokat ivás ügyben, félliteres flakont hurcolok magammal mindenhová,és jelentem jobb!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!!!

Köszönöm a születésnapi jókivánságokat és a macitKép, ebből sosem elégKép

Kiskincs!!
Ez jól hangzik, hogy érzel ezt azt.Kép A gyógyik hatnak. Egy kis pszihés plussz mindig van, szerintem, de összességében jó leszKép A jelenlegi ciklusnap számod nagyon biztató! úgyhogy megy a szurok!!!!!!
Nekem is az az érzésem, hogy a gyógyszerek hatnak, jelentem egy pattanásom sincs!!!!
Én január 25től szedem a Metformint és február 27től a Premenst, február 1től napi 5mg Folsavat.
Ma vagyok a 56 cnon. De nem megyen nődokihoz. Még várok. Nem akarok kontrollt. Pihenni akarok. Remélem közületek senki sem neheztel ezért rámKép

Kandika
Ez a reggel 5órai kelés maga lehet a rettenet és a kínok kínja. Én sem bírok korán kelni. Nekem is az a szerencsém, hogy a párom egy órával elöttem kel, és indulás előtt ébreszt. Persze megy az ima, hogy ébredjek fel, aztán keljek már ki az ágyból, mert ő el fog késni és kísérjem ki az ajtóig(mert akkor már biztos, hogy nem fekszem vissza, a hideg padlócsempe kiveri az álmot a szemembőlKép)De talán sokkal hatásosabb lenne, egy határozott kissé brutális ébresztés, paplan lerángatással kiegészítve, miközben rám förmed, hogy : " kelj már fel Te LUSTA DISZNÓ" Kép De ez nem történik meg, így marad a reggeli cicáskodásKép
Andika, mennyi mg Metformint szedsz egy nap? És pontosan mennyi ideje?

Rambóka!
De kár, hogy nem Kecskeméten laksz!!! Biztos te lennél a fogorvosomKép
Ez a napi utazgatás nem semmi, főleg áldott állapotban. Mikor jár le a rezidens képzésed???
Mondom én, hogy a hetfői-keddi hányás az egész heti munkának szólKép Tud ez a Mütyűrke valamit!!!
A lottó főnyeremény nálunk is várat magára. Csak ahoz kéne néha szelvényt vásárolniKép

Rejoka!!
Hogy telik az idő, mindjárt 8 hetes kismama vagyKép Rambókával szinte egyszerre fogtok vajudni(helyesen írtam le??), majd izgulászhatunkKépKép

Csóközön
Vendég
 


Kiskincs!!!

Türelmetlenül várjuk a labor eredményeidet. Remélem közKINCSé teszed. Kép
Aztán mehet a MetforminKép
Vendég
 


...minden nap olvasom a családi net-et!!!!...
Kavicska!
850mg-os mercformint szedek 3x1-et!34.hete!
A korai ébredéshez,meg szerintem hozzá lehet szokni!Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Egy ilyen topichoz kell egy-két olyan ember, mint Norka, meg egy-két doki, különben nem működik az egész, mert ezek a topicok nem csak arról szólnak, hogy elmeséljük, kivel mi van. Ezért nem megy szerintem az index, mert nincsenek ott Norkák, és rambóka is keveset jön már oda, meg itt még Kavics is orvos.

ez volt kicsit sértő mi laikusok számára...megérthető nem?-szóval ezek szerint nem kéne olyan emberkének írni mint Én?de ne fecséreljünk erre több szót szerintem!
...na azé jövök még Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi!

Tudod mit csináltam? Fogtam magam és visszaolvastam őszig, hogy megnézzem, mi "tört" itt el és hol. Teljesen látványosan lejön akárkinek, hogy ti ott tűntetek el, amikor sok új ember bejött ide 2-3 hét alatt, és megszűnt a topik pár szereplős magánchat-jellege. De gondolom a véleményemet ismered erről, hiszen olvasol engem odaát, "otthon". Kép Ti meg gondolom folytattátok MSN-en és néztétek, mit "művelünk" mi itt... szerintem ez sem volt egy jó reakció.

A másik dolog, amit megjegyeznék még ezzel kapcsolatban, hogy mi az, hogy laikus? Ez az egész olyan vicces. Hogy lehetne definiálni? Te miért tekinted magad annak? És engem miért nem tekintesz annak? Te egészségügyis vagy, én meg az se... nem abszurd? Inkább ott ragadható meg ez az egész, hogy én egyetlen egy topikba írok csak chat jelleggel, ez a Családinet, mert az az "otthonom", de egyébként meg informálni, segíteni próbálnék, mert laikusként, bizony, akként, próbálok figyelni a sorstársakra, gyűjtöm a tapasztalatokat, átadom amit láttam, és nem csak "chatelek". Gondolom, ennek is csak van értéke... ugyanezt csinálják itt többen. Én nem tudom elfogadni azt, hogy pont azt, aki önzetlenül próbál viselkedni és nem kisajátítani akarja a Netet maga szórakozására, azt éri rossz szó, még ha csak szerencsétlen megfogalmazásból is kifolyólag.

Erről ennyi a véleményem, ha már itt megint szóba került, és szeretném a magam részéről lezárni is. Kép

Andi, váltok, témát és hangnemet. Kép Tulajdonképpen nem tiszta előttem, a metformin megkezdése előtt mennyire vizsgáltak ki, beleértve az inzulint is? Aztán: látod-e bármi hatását a gyógyinak (bőr, súly, szőr stb.)? Szóba került-e esetleg, hogy ha ilyen régen szeded a gyógyit, akkor mellette klomifent kapj, hogyan reagáltál erre régebben?

Kincs, kíváncsi vagyok én is.

Rejo, most kénytelen voltam elmenni kisboltba (autóval!!), ami negyedóra volt, mert Tamás a párom és akarok neki sütni rém egyszerű sütit, kibírtam, 1 összehúzódás volt összvissz. De ígérem, nem csinálok a mászkálásból egyelőre rendszert. Kép

Norka (25+4)
s_norka
 
 


Norka!
Én ide anno,azért jártam,mert a napi történéseket meséltem el....nem szabad?Van szabály,hogy mit mondhatok és mennyit írhatok ide?Munkahelyemen nem tudok net-ezni,így azok az idők,amikor egyedül voltam,egész nap dolgoztam,elutaztam...természetesen nem tudtam jönni gyakran/vagyis naponta!-és ezért kiestem a napi diszkurzusokból...nem tudtam követni kivel-mi történik?Baj?Nem kötelező ide minden nap írni,sőt nem tartozok magyarázattal,ha eltünök....akár több hónapra se....nem?
Amikor segítettél,mindig megköszöntem!-nem hinném,hogy valaha ellened szóltam volna...
Na mindegy!-ez van,ezt már nem tudjuk nem megtörténtnek venni!-bocsika!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi, én azt érzem, valamelyikőnk fordítva ül a lovon... én mikor tettem szóvá bármit is abból, ahogy ti chateltetek? Hiszen ti voltatok itthon, én lettem az "új"... szóba sem hoztalak benneteket, egyáltalán ez az egész fel sem merült bennem. Nem értem... annyi történt, olvass vissza, hogy múlt pénteken váratlanul "berobbantatok" (vagy visszarobbantatok), és elkezdtétek kritizálni az itt folyó diskurzus stílusát, és egyáltalán nem volt érthető az sem, kinek szólt. Hogy mit nem szabad, mit nem - ki beszél erről? Te pedig olyan hangnemben írsz, mintha legalábbis valaki lehülyézett volna titeket (sose olvastam ilyet, utalást se senkitől, és megintcsak: NEM ÉRTEM...), és azt mondta volna, hogy nektek itt nincs helyetek. Holott semmi ilyen nem történt.

Mit nem tudtok meg nem történtnek venni? Még ezt se érti szegény fejem.
s_norka
 
 


Halihó!

Szép napot mindenkinek!!
Norka örülök,hogy jöttél!
Kavics köszi az érdeklődést!

Na, szóval a leleteim:cukor 5.21 két óra után:6.24 Inzulin 20.8 mu/l Mikori? ez számomra is kérdés, a kétpontosból csináltak egyet,nincs másik érték????
Negyedik napi alaph.(én még csak most kaptam meg)sTSH:7.882 mU/l (0.3-3.6 norm)
E2:41.77 pg/ml (8.5-75)
FSH:5.02 mIU/ml (2.5-12.5)
LH:6.44 mIU/ml (2.2-12.6)
PRL:30.04 ng/ml (3.4-29.9)

Mai pajzs. eredm. sTSH: 7.71mU/l
fT4: 14.4pmol/L (10.3-21.9)
fT3: 6.1pmol/L (3.4-6.5)

Most nem írt semmi gyógyszert a doki,megpróbál orvost keríteni a pajzsm.vizsgálatra az áprilisi időpont előtt,majd hív.Rendes volt.
Még most ellépek a háziorvosomhoz ő mit mond,majd jövök!

Jó értékelést!!!
Vendég
 


Norka!
Azt nem tudom,meg nem történté tenni,hogy ide írtam és reagáltam egy h.sz.-ra!
Attól,hogy nem írok...már napok óta olvastam...mármint a "beírásom" elött!A "lehülyézés" jó megfogalmazás volt!
...de fejezzük már be,Te írtad a családin,hogy ÉN bántottalak...erre reagáltam!...

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Ne tűnj el Andi. Túl van lihegve az egész. Meg rosszul lekommunikálva. Meg minden. Hagyjuk már a p.csába tényleg. Kép

7kincs, én az inzulinra kaptam fel nagyon a fejem. Ha ez az éhgyomri, akkor tudod, hogy gáz van, ugye? Nem tudsz nyomósabban utánaérdeklődni ennek? Fontos lenne...

Meg hát a TSH se semmi, jó hogy nézitek a pajzsmirigyet, lehet, hogy itt lesz a kutya elásva. sőt biztos!!

Norka
s_norka
 
 


Norka!
KépBocsi,nem akartalak felidegesíteni!MagneB6-ot 4x2-öt simán beszedhetsz...ÉN 38.hétig szedtem,holott csak a 36-ig szabad szedni...csak a nagytudású elfelejtette közölni Velem!
[size=-2]Béke oksi?![/size]Kép

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andika. Köszi a tippet. Sajnos nálam a magnézium már szenteltvíz. Kép Utóbbi 2 hétben már folyamatosan ittam 300-400 gr-nak megfelelő Magnolsolv mennyiséget az Elevit mellé (100gr), ez kb. annyi, amennyi az általad javasolt adag. És mégis ez lett belőle... görcsoldót kell szednem (Terbutalin + Betaloc), ezzel úgy-ahogy elvagyok, de kb. 1 óra talponlevés = 4 keményedés így is. Kép

Béke. Kép

ui: csaknem te is úgy jártál, mint az anyám, hogy 35.hétig nyomatták neki a görcsoldót a kórházban nagy adagban, aztán utána gyorsan koraszülés lett belőle, de nem tágult megfelelően?!?! (Tudom, nonszensz, de ez történt.)
s_norka
 
 


Andi, nem állom meg, hogy ne szóljak, mert én írtam azt a pár sort, amit szerintem félreértettél. Amit idemásoltál megint, 14 32-kor. Szó sem volt róla, mikor ezt írtam, hogy TE ne írj ide, vagy BÁRKI (hiszen én nem is tudtam, hogy régen te ide írogattál). Csak annyi, hogy kellenek TAPASZTALT, HOZZÁÉRTÕ emberek, mindegy hogy orvos vagy nem, aki tud segíteni értelmezni leleteket. Mint már írtam, egy csomó kezdő, tapasztalatlan újonc, mint én, nem tud támogatni és segíteni SZAKMAILAG a kezdő és tapasztalatlan újoncoknak. Ha csak kezdő és tapasztalatlan PCO-sok lennének itt, nem lenne ilyen "hasznos" ez a topic. én csak lelkileg tudok segíteni bárkinek is, mert kezdő vagyok ebben a témában. Te úgy használod ezt a topicot, ahogy hozzáértésed engedi, mivel van már tapasztalatod, te tudsz segíteni szakmailag is, és gyere írjál de könyörgöm ne értsd félre a szavaimat!!! Jámbor, emberszerető, konfliktuskerülő ember vagyok, eszem ágában sem volt senkit "lehülyézni"! nem érdemlem meg, hogy így veszekedjünk az miatt a pár sor miatt!

Na tényleg felejtsük el az egészet, koncentráljunk inkább Kincs leletéreKép


Miért nem szabad tovább szedni a Magne B 6-ot? Én szülés napjáig szedtem...Mi bajt tud csinálni?

Kép

Kép
rejo
 
 


Norka, én viszont nagyon könnyen szültem, annak köszönhetően, hogy már a 20. héttől ezt akarta a szervezetem...

Az éjszakákkal hogy állsz, akkor nem keményedsz?

Lányok, problémám:
Azon agyalok, hogy nekem ugye nem lett kivizsgálva semmi, mert hamar jött a baba Diane után. De mi van, ha mégis inzulinrezisztenciám van, és nem szedek rá metformint? nem nő a vetélés esélye? + mi van, ha pajzsmirigyproblémám volt, csak nem vizsgálták ki (iszonyúan hullik a hajam, fáradékony vagyok) nem lesz baja a babának?
Érdemes még most kivizsgálni ezeket??

rejo
(7+5)

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a gyors értékelést Norka!!(nem vagy fáradt,a babaszoba készül???)

Okr!
Hazaértetek,tudtatok a dokival beszélni?

Rejo!
Szerintem meglehet nézetni még most is,beszélj a dokival(Kismamáknál lehet,hogy alapból nézik, nem?)

A háziorvos nem mondott semmit csak azt,hogy maradjak a fenekemen, és türelmesen várjam az április 27-ét.Az inzulin miatt holnap felhívom a labort!
Vendég
 


Rejo, szerintem már hagyd a csudába, ne fesd az ördögöt a falra, minden rendben lesz, meglátod. Mire kivizsgálnak meg adnának gyógyit, már betöltöd az 1.trimesztert. A metformint kb. most hagyatnák abba veled pl. a Kaáliban. Ha emiatt aggódsz, akkor majd az esedékes 11-12.heti nagylabornál kérjél terheléses cukrot, nekem is megcsinálták, most a terhességnél úgyis a cukorban fog erősebben lecsapódni ez a dolog. A pajzsmirigyet nem tudom, erre kérdezz rá a háziorvosnál.

Kincseske, az inzulin még izgi. A házidokid a TSH-ra nem mondott semmit? Gondolom tudod, hogy a pajzsmirigy alul-vagy túlműködését is be szokták állítani gyógyszerrel, nem hormont igényel.

Ja, még annyit, Rejo, már nem emlékszem, te "csak" keményedtél, vagy a méhszájad is nyílt? Mert azt szokták mondani, ha valaki sokat keményedik és sok magnéziumot/görcsoldót kap 36.héten meg azon túl is, akkor elvethetik a sulykot és amikor beindul a szülés, nem tágulnak rendesen az izmok, szövetek. Anyám így járt, lett belőle egy defektes szülés, császárra nem volt lehetőség, és meglehetős oxigénhiánnyal láttam meg a napvilágot. Épp nem lettem vak és szellemileg visszamaradott... de más bajom lett.

Norka (25+4)
s_norka
 
 


Sziasztok lányok!!!

Szent a Béke!!!! Hurrrááááá!!!!

Kincsecske!
A cukrod jó, az éhgyomri is és a terhelést követően is, ki kellene deríteni, hogy az inzulin éhgyomri e vagy terhelés utánni. Én feltételezem, hogy éhgyomrit néztek csak.
A TSH szinted magas, ez egyértelműen pajzsmirigy gondot jelent, bár a fT3, fT4 jó, viszont a fT4 inkább az alsó határ közelében van. Minden esetre jó ötlet ennek utánna menni. Lehet egy un. subclinikai hypothyreosisod (bocs a szakszóért) vagyis tünetszegény, vagy tünetmentes pajzsmirigy elégtelen müködésed van. Ez viszont beindít egy láncreakciót és a Prolaktin szinted megemelkedik ( a te esetedben ez is magasabb, bár nem sokkal). És ez ahogy Norka is írta, okozhatja - okozza az egész elhúzodó "100" napos ciklust, PÉ nélkül.
Erre is van kezelés. Bár a Bromoról Rambóka, Kriszta (és nem tudom , h még ki szedi, szedte) többet tudnak mondani.Kép
Lehet jó lenne látni még egy tesztoszteron, kortizol szintet is.
Az LH/FSH arányod is fordított. De nem olyan rossz.

Nincs ilyen tüneted, hogy bőrszárazság, fáradékonyság. Ez nem kötelező.Kép Nem is írok ide többet, nehogy megtaláld magadonKépKépKép

Remélem érthető voltamKép Ha nem szólj!Kép
Vendég
 


Kép[size=-2]Béke[/size]
....Norka leírta,miért nem szabad tovább szedni!Kép
Én pénteken este vettem be az utolsót,és hétfő reggel,már megszületett Nati!Képde Én 2 babát vetéltem el közben,ezért is volt szükségem ennyi magnéziumra!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


CSAJOK!!!!!!!!

MOSTMÁR HAGYJÁTOK ABBA A VESZEKEDÉST!!!!!!!

Én is megsértődtem az elején, de aztán rájöttem h. nem érdemes!
De ha vkinek velem volt baja akkor azt írja ide és ne ködösítsen orvoslányokra!
A Norkát meg végképp hagyjátok békén, mert ha vmi történik, sose mossuk le magunkról h. mi vagyunk az oka!!!!

Nekünk Csakeggyel már az indexen is volt csörténk, de visszaolvastam és nem hiszem h. most kötözködni akart volna, szerintem csak frontoltunk, aztán öngerjedt a dolog!
Zárjuk már le a témát végre!
Senki nem néz le senkit, senki nem több a másiknál, mindenki egyenrangú, épp ez az internet lényege!
Nehogymár ügyet csináljatok egy marhaságból!
Kezdjük el h. én jobb vagyok nálad, mert:
- nekem már van gyerekem
- én magasabb vagyok
- én elmegyek síelni minden évben
- én apukám erősebb?????????????(egyik sem igaz!)
Szerintem ez HÜLYESÉG!!!
Szerintem itt ugyanúgy meg lehet beszélni a napi dolgokat, a PCO-s problémákat, gyerekekkel kapcsolatos problémákat, stb..
Én pl.a múltkor nagyon jót szórakoztam a fiús csajok topicon!
Azt a vonalat kellene inkább folytatnunk, nem?

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Remélem senkit sem botránkoztat meg ez a vicc. Én nagyon élveztem, a párom nemKép

Az egyik egyházközség új lelkésze annyira lámpalázas volt amikor az első; szentbeszédét tartotta, hogy alig tudott megszólalni. Második szentbeszéde előtt felkereste a feljebbvalóját, és megkérdezte, hogyan tudná leküzdeni idegességét. Azt a választ kapta, hogy tegyen egy kis vodkát
a vízbe, és néhány korty után már mindjárt lazábban fogja tudni folytatni.
A következő; vasárnap a lelkész gyakorlatba ültette a tanácsot, és úgy érezte, hogy még hatalmas égzengés közepette is tudna beszélni, egyáltalán, pompásan érezte magát. Amikor visszatért a plébániára, talált egy levelet a feljebbvalójától, amely a következőket tartalmazta:

Kedves Testvérem!

1. Legközelebb kortyokat igyon, és ne döntse le egyben az egészet
2. Nem teszünk jégkockát és citromkarikát a misekehelybe
3. A misekönyv nem poháralátét
4. Az oltár terítőjét nem használjuk szalvétának
5. Tíz parancsolat van és nem tizenkettő
6. Tizenkét tanítvány volt és nem tíz
7. Nem utalunk a keresztre mint arra a "nagydarab T-betűre
8. Nem konferáljuk be Jézust és tanítványait mint "DJ JC-t és bandáját"
9. Dávid Góliátot egy parittyával győzte le és nem "lőtte szitává a rohadt seggét egy Magnum 357-essel"
10. A kígyó tekergett az almafán nem pedig az "Isten farka"
11. Nem utalunk Júdásra mint arra "a f.szfej"-re
12. A Pápa szent és nem nevezzük "Keresztatyának"
13. Az Atya, a Fiú és a Szent Lélek nem a Fater, a Kiccsávó és a Kriptaszökevény
14. Júdás harminc ezüst pénzen adta el Jézust és nem két fillérért, ráadásul az Olajfák hegyén és nem a kínai piacon.

És egyébként is, a bűnösök a pokolra mennek és nem a büdös p.-ba.
Vendég
 


Rambóka, nyugi Kép

Vihetem tovább a vonalat? Fiús jelleg? Hát... Rejo kérdezted, mi van éjjel. Alapból, fekvéskor, éjjel, semmi - nem volt. Éjjel mostmár azért álmodok disznókat, keményen, mert 2 hete nem érintkeztünk a párommal. Mostmár van keményedés. Kép (Bár szerintem most az érti igazán, miről beszélek, aki volt már terhes, úgyhogy bocsánatot ezért... )
Várom a tippeket, mi a fenét csináljak!
s_norka
 
 


Szép estét mindenkinek!

Mondta a házidoki,hogy gyógyszerrel állítják majd be.A bromocriptint kérdeztem ma a kaális dokitól(régebben szedtem)azt mondta nem vészesen magas a prolaktinom.
Aranykavics jó ,hogy több tünetet nem írtál............, reggel alig birok kikelni az ágyból és napközben is kókadozok,és száraznak mondható a bőröm is.

Hogyan lehet ilyen ari sárga pofákat csinálni??????????
Vendég
 


Norkácska!!!!

Nagyon szurkolok neked(nektek),hogy minden jó legyenKép És jó is lesz. A laptopod tedd az ágyra és meg se mocc...Kép Ilyenkor ki kell "élvezni" hogy maximálisan kiszolgáltathatod magad. Tudom, hogy a te esetedben ez nem könnyűKép Semmilyen tanácsot nem tudok adni, nem voltam MÉG terhes, de ha pihenni kell akkor pihenni kell. Kép
Én azt értem, hogy egy keményedős kismaminak nem lehet szex, de az orgazmusnak van sokkal kevésbé mozgalmas módja isKépKép
Vendég
 


Sorry
Tul gyakran nem tudok irni. Nagyon örülök ám 10 év után ennek a spontán menzinek. A dokinéni nagyon biztat. Azt mondja, most hagyjuk a lombikot...ráér. Gyógyulok, de nem kiabálja el. Amugy ápr. 1től szedem a metformint, azóta lefogytam 10 kgot..és sajna átestem egy sikertelen beültetésen is :-((
Örülök, hogy nálatok is olvasgathatok jó dolgokat. Irjatok.
Gina
Vendég
 


Kincsecske!

Írtad, hogy felkeresel egy endokrinológust, próbálj olyat találni aki a pajzsmirigyhez nagyon jól ért.Kép
Ari pofák

mosoly : ) De ne legyen szünet
vigyor : O ne legyen szóköz
szomorú arc : ( ne legyen szóköz
A többit Kriszta tudjaKép
Vendég
 


Kavicska, hát ez az. Orgazmus = tömény keményedés. Kép
Most mondogatom magamnak: nem lehet, nem lehet... aztán éjjel jön a malackodás álomképekben? Hova vezet ez?

Vagy te mire utaltál? Agyban futtassak le egy kevésbé mozgalmas orgazmust, mint a buddhák? Kép
s_norka
 
 


Akkor lehet vetélkedni apával h. ki a keményebb? Kép ( Bocs! )

Az enyémnek is lassan elvonási tünetei vannak!
Én aki sosem hordtam melltartót, most csak abban létezem, mert bármi hozzáér, mindentől fájnak a mellbimbóim! Nálam egyébként ez volt az első terhességi jel! Most viszont már elmúlhatna igazán!!!!
A másik az Utro!
De már csak 3 hét!
Azt meg már fél lábon is!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Norkácska!!!

Nem tudok segíteni KépKépKép
Még 15 hét absztinencia, aztán a szülést követően még hat hét.... Sajnos nem tudok segíteni...Kép Nem tudom buddháék hogy csináljákKép Nem tilos nekik???
Vendég
 


Lehet, hogy most nekem nagyon-nagyon hívőnek kellene gyorsan lennem, hogy megtisztuljak a paráznaságtól!

Nem úgy, mint a viccedbeli papocska! Kép
s_norka
 
 


Norka!

Megrövidült nálam a méhnyak, 5 centi normálisan, nekem két-három vaskos görcstől 2 centis lett. ha akkor doki nem veszi ezt észre és nem fekszem SZIGORÚAN!(felkelni csak zuhanyzáshoz), akkor tutira kinyíltam volna. Voltam kórházban is egy hétig ez miatt. A gyógyik azért oldják a keményedéseket nem? A lényeg, hogy nagyon szigorúan vettem a fekvést. Hát szex nemigen volt, csak nagyon ritkán, mindig azonnal gyógyszerek és magnézium után, mert akkor voltam a leglazább. Soha olyan mennyiségben nem kívántam a szexet, mint terhesség alatt, ez külön kicseszés volt velünk! Viszont nekem segített a természet olyan szempontból, hogy terhesség alatt olyan "lightos" orgazmusaim voltak csak Képakárhogy igyekeztünk, nem voltak földrengésszerűek, úgyhogy nem volt olyan vészes a dolog. Mindenesetre próbáljátok ki gyógyszerek után, hátha akkor nem keményedsz annyira.

Viszont mikor abbahagytam a gyógyikat és jött a szülés, fájdalommentesen és észrevétlenül szétcsúszott a méhnyakam, méhszájam és minden, kicsúszott a gyerek, amit addig a gyógyik megakadályoztak.

Kép

Kép
rejo
 
 


Rambóka, te mikor mentél védőnőhöz? Voltál már egyáltalán?

Csajok, holnap megyek UH-ra!!! Úgy várom!!! Ha csak rágondolok, jó kedvem lesz!! + Már ma este megkaptam a nőnapi virágot apától (holnap nem akart sorban állni a kis praktikus lelkem Kép)és annnyira szép!

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!

Én pénteken reggel megyek védőnőhöz, délután pedig UH-ra(kikunyiztam korpontosítás céljából).
Én is izgulok! Már annyira szeretném látni!
Viszel videókazettát? Nálatok mennyiért csinálnak felvételt/képet?

Ti értitek h. védőnőt miért nem lehet választani, ha orvost és gyerekorvost lehet?
Annyira félek h. nem leszünk egy hullámhosszon!
Nekem hiába fogja tanácsolni h. táplálkozzak kiegyensúlyozottan, ha egyszer még a tejtől is ég a gyomrom! Kép
Egyáltalán minek van rájuk szükség?
Anyám + 3(három) kisgyermekes sógornőm mellett ő lesz az 5. aki megmondja a tutit?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára rambóka 2009.06.30 15:19-kor.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka!

Ingyé kapunk fényképet minden UH-kor, és ha viszek videokazit ingyé felveszik. Ez egy ilyen kórház Kép

Védőnéni ha nem jön be, egyik füleden be, másikon ki, és közben bárgyún mosolyogsz! Azért nem választhatod, mert neki az első időkben KÖTELEZÕ kimenni a lakcímedre, és azt csak a körzetében teheti meg, nem mehet hozzád, ha más körzetben laksz, viszont kötelező kimennie. na szóval érted. Mi Domi 1 éves koráig 4 védőnőt fogyasztottunk el (kollégiumból albérletbe, albérletből kislakásba, kislakásból nagylakásba, mindegyik más védőnő körzetében, és csak egy védőnéni jött be Kép)

Másik topicon valami olyasmit írtak a csajok, hogy UH nagyon hangos a babának. Én úgy tudtam UH emberi fül számára nem hallható. Tudsz erről valamit? Idemásolom majd azt a cikket amire hivatkoztak.

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!

Hol ez az occsó hej? Kép

Megoszlanak a vélemények UH ügyben, mármint h. lehet-e káros hatása a babára.
De nem hiszem h. az alatt a negyedóra alatt bármi baja lehetne!
Ráadásul akkor csupa fejlődési rendellenességgel született delfin élne a világon!!!!!!! Kép
Hogy hallja-e? Elvileg az UH a nem hallható tartományba esik, de kérdés h. a magzatvíz ezt megváltoztatja-e( ha viz alá dugod a fejed, te is máshogy hallod a hangokat, de nem vagyok mérvadó, mert mindig hülye voltam a fizikához!!!)?
Az is érdekes h. a legtöbb felvételen, amit láttam, a babák az arcuk elé tartják a kezüket, talán védekezésül???
Majd megkérdezem a dokimat, ő Uh-os, valszeg többezer babát látott már méhen belül!

Mindenesetre at UH nagyon jó diagnosztikai eszköz és jelenleg nincs jobb!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Sziasztok Lanyok!
Orommel olvasom, hogy lenyugodtak a viharos hullamok....es Aranykavics is szerencsesen megerkezett a sielesbol.:-)
Ramboka, ez nem semmi, hogy minden nap van energiad leutazni Pecsrol Szekszardra...regota csinalod ezt?
Csakegy, en meg nem kaptam meg a LH teszteket, de mar varom...ha jol emlekszem Te igen hamar megkaptad, egy het alatt, nem?
Tegnap voltam nodokinal, es ujabb fejlemenyek vannak...Azzal fogadott, hogy bejelentett meddosegibe, mert szerinte ez a kovetkezo lepes. Het honapja szedem a metformin-t. A hormonkepem jo, ovulalok...szoval en azt hittem ok a dolog. Tegnap pedig kiderult, hogy nem egeszen..Meglett a masodik (miutan az elso eredmenye rossz lett megismetelete, ezert masodik) Hüher teszt (postcoitalis teszt) eredmenye...A nyak minosege (viszkozitas, ph, kristalizacio...)allitolag megfelelo viszont a tobbi katasztrofalis : 0% elo spermatozoid (most 15-bol es az elozonel 10-bol mezonkent) hat oraval az akcio utan. Szoval en mindent kiirtottam???!!! Csak azt az egyet nem ertem, hogyan tudtam mar egyszer teherbe esni...Itt valami gaz van akkor...Vagy lottonyeremennyel egyenerteku szerencse volt a terhessegem vagy a teszt nem egeszen megbizhato???? Van Valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban???
alice27
 
 


Rambóka. Nekem amolyan semmilyen a védőnőm. Látta, hogy milyen tűzrőlpattant vagyok,meg mindenkinél mindent jobban tudok e világon, így beletörődött, hogy engem nem tud oktatgatni. Bár volt egy jó húzása: mikor kint volt nálunk (lesz olyan alkalom is!), akkor meg szerette volna nézni a kutya-macska (bentiek is ők) kiskönyvét!! Mondtam neki, ők nem terhesek! Kép Egyébként meg: mi köze hozzá, hogy hányszor vannak oltva és mivel?
De amúgy olyan kis túlbuzgó típus (bár jót akar!), és a dokim mindig csak röhög, hogy "szereti teleírkálni a könyvét, látom, de már csak X alkalmat bírjon ki". Kép

Igen, Tamásom van, a helyzetre való tekintettel nem volt most felhajtás, sem ajándékvásárlás, de összedobtam neki egy kis eccerű joghurtos sütit, és most itt nyalogatja az ujjait és hálás. Kép

Rejo, hát nekem a szexéhségem úgy kb. a terhesség 7-8.hete után úgy megduplázódott... túlteng bennem valamelyik hormon. De kösz a tippet, szerintem sem jobb elfojtani, jobb ritkán mint soha. Kép

Amúgy bár a babák állítólag nem hallanak tényleg 25.hétig (más forrás szerint 18.hétig), valamitől mégis be vannak szarva az UH-n, mert pl. a 15.heti 4D-s UH-n úgy ébresztette fel a doki Bogit, hogy az UH-s fejjel ütögette a hasamat. Akkor most ez hogy van?

Na megyek alukálni, jóéjt!
s_norka
 
 


Alice, még neked nagyon gyorsan: a PCT teszt NEM megbízható!!! Nem is tudom hány lányt láttam már, akinél döglött katonákat halásztak ki másnapos puncinedvből (ezer bocsánat, ne haragudjatok, de kb. ez így működik...), és kimonták, hogy nem tudnak felmenni megtermékenyíteni. A frászt nem tudnak - ezek a lányok spontán terhesek lettek, kapásból ismerek annyit, hogy egy kezemen sem tudom megszámolni!

Az immunológiai összeférhetetlenségnek van egy komolyabb tesztje, véranalízis meg ilyenek, de azt nem így nézik.
Na mentem tényleg.
s_norka
 
 


Norka, koszi a megnyugtato valaszt Kép...Tegnap tok ideg lettem, amikor a doki mondta baj van. Egyszeruen nem allt ossze a kep...A jovo honapban inszemet javasolt evegett, es elkezdett a lombikrol is beszelni elorehaladott koromra valo tekintettel (33 ev). Erre persze jol beijedtem...valoban ilyen sulyos a helyzet? A parom azon velemenyen van, hogy probalkozzunk meg min. egy fel evet spontan...ha mar egyszer sikerult, miert ne sikerulne maskor...Az mar mas kerdes, hogy meg is tudjuk majd tartani....
Biztato, hogy tobb hozzam hasonlo lanyt ismersz, akik ma mar gondtalanul babakocsit tologatnakKép...hajra az optimismus, ez most erot ad nekemKép...
alice27
 
 


Sziasztok!

Boldog Nőnapot Mindenkinek!! Kép (én nem tudom, hogy és honnan lehet virágot betenni ide, egyszer taníccsatok meeeeg!Kép)

Szia Okr! Látom a hőmérősből, hogy megjöttetek!

Alice, azt írod, hormonképed rendben, ovulálsz, akkor meg mi a probléma??? Össze fog jönni az a babó nemsokára meglásd!!Kép egyébként honnan tudod, hogy ovulálsz, hőmérőzés, LH teszt, vagy UH követés miatt?

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!
Már tegnap este hazaértünk,de csak most jutottam gép elé.
Amint tudok visszaolvasok!!!

Kincs
Igen beszéltünk a dokival,nem kell műtteni,esetleg ha 4 éves koráig nem múlna el(az esetek 90%-ban elmúlik)akkor kell csak.
Mindjárt megkuksolom a laborjaidat is!

Mindenkinek Boldog Nőnapot!
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Alice!
Nekem a dokid picikét túlbuzgónak tűnik, bár biztos jót akar! Kép De hidd el, tényleg hülyeség a postcoitalis teszt!
Ha mégis vannak kétségeid: én nem tudom, hova valósi vagy, de ha benne lennél egy inszemben, szerintem a pesti Kaálit válaszd, onnan is Kovács P. doktort (fiatal) vagy Kováts Tímeát. Õk megcsinálják úgy, hogy békén hagynak téged, maximum csak egy kis Clostyt kapsz a metformin mellé!
Igazából én csak két dolog miatt berzenkedem nagyon: az egyik, hogy sok helyen kapásból hormonoznak, ami felesleges; a másik, hogy az inszem is lelki megterheléssel jár, nem olyan, mint a sima spontán gyerekcsinálás otthon. A Kaáliban úgy néz ki, az első része még kivédhető, a második már ott se. De hogy lombik?! Egyébként is, csak 35 év után lehet kihagyni az inszemet, azt ki se tudnátok kerülni, másfelől tudod mit, a dokid lombikolja meg magát, majd megtudja, milyen. Kép

Norka (25+5)
s_norka
 
 


Sziasztok!

Okr!
A 90% benne lesztek!!

Az inzulinom éhgyomri.....
Azért nem küldték el a kétórás vért nézetni inzulinra,mert csak egy inzulin szint volt a beutalóra írva,és ilyenkor csak az éhgy, nézik!Elkeserítő errefelé az egészségügy,lassan minden betűhöz külön beutaló kell.
Vendég
 


Kiskincs, viszont akkor ez rezisztencia... még Gyuri bá képlete szerint is, pedig ő ebben sokkal merevebb. Inzulinból 10 fölött már nem jó, 13 felett kifejezetten magas az éhgyomri érték... sokaknál úgyis fennáll az IR, hogy csak a terheléses emelkedett, viszont neked ez az egy szám is bőven elég.

Norka
s_norka
 
 


Jelentem:visszaolvastam!Képgyerkőc pedig békésen szundizik az ölembenKépHála-hála...anyós uis agyonkényesztetteKép

Kavicska
Örülök,hogy a síelés jó volt.KépIgazából irigy nem vagyok miatta-UTÁLOM A Havat!
Vasárnap,anyósékhoz menet végig esett.Folyton azt hittem egyhelyben topogunk.Úgy 8 óra alatt tettük meg az 5 órás utat.Kép
A mensi miatt viszont nagyon sajnállak.Nincs ennél rosszabb,mint mikor sokat késik,és a teszt is negatívKépKépKépKüldök egy vígaszsimit neked:Kép

Andika
Köszönöm a linket!Nagyon szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!KépKépKépKép
Képzeld,vasárnap reggelre a gyerkőc betegségét,mintha elfújták volnaKépNati nem kapta el ezt a hülye vírust/bacit?
Viszont kiderült,hogy allergiás a drága az erytrotropraKép
A koránkelés ismerős,és maga a pokolKépGondolom a délutánost te is jobban szereted.

Norka
Én eddig azt hittem a Betalocot magas vérnyomásra,és szapora pulzusra kapják a betegek.Ezek szerint van más hatása is.
Légyszi,vki,aki tudja hogyan működik ez?Érdekelne a dolog,tényleg.
Közben kicsit utánnanéztem,a cebntrális szorongáscsökkentő hatása a lényeg?Elnézést érek az offért!

Pihizz ,minél többet!KépA sexéhség nálam is megvolt végig.Sajnos,ahogy nőtt a pocak,egyre ritkábbanvoltunk együttKépA férjemet zavarta,hogy ott a baba.Inkább csak pátyolgatott minketKép

Alice
A vizsgálathoz hozzászólni nem tudok,csak annyit,ha immunológiai gond van fél év gumizást is szoktak javasolni.

Rejo
Ari vagy,hogy hiányoltál.KépJól esett ám!
Itt nálunk sajnos folyton 10 fok alatt vabn a hőmérséklet.Reggel -10 alatt.
De az jó ötlet,hogy olyankor maradjunk a lakásban,sőtt továbbmegyek az ágyban.Az lenne a jóóóóóóó!KépKépKép

Ella
Nagyon jól esett,hogy gondoltál rám!KépMi történt veled,mióta nem voltam?

Kincs
Valóban emelkedett a pajzsmirigy érték.No,de fő,hogy van kiindulási pont!Innen könyebb lesz előre jutni.
Örülök,hogy személyesen is tudtunk találkozni!KépNagyon édesek vagytok a férjeddel,remélem hamarosan kis család lesztek!KépGratula!

Rambóka
Nagy havazásba ne tessék útnak indulni.Irgum-burgumKép
A buszon viszel egy zacskót(a rókának)meg egy Tena betétet a pisinek.Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: