Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok.

Betti
Ne aggódj.Amikor én terhes voltam nekem is a végefelé rémálmaim voltak,hogy 1 UFO a gyerekem meg, hogy sosem nő fel, hanem mindíg ilyen pici marad.Ez a végére elmúlt kb. az utolsó 3hétben.
Neked is elfog múlni,de ne görcsölj előre a gyerekeket szinte azonnal odaadják az anyának.Szóval nem foglya senki elvenni vagy elcserélni.Nálunk a szülés után apa mindenhova követte Marcellt mikor elvitték vizsgálni,fürdetni.

Kismamik
A túl sok vitamin szedése károsodást, deformitást válthat ki a méhen belűl a babánál a fejlődésben.Ész nélkül ne szedjetek semmit be inkább beszéljétek meg az orvossal.Folsav szedése kifelyezetten szükséges nyitottgerinc elkerülése érdekében.

Na lelövöm magam mára.
Sziasztok.

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!
Nem bírtam ki ,és teszteltem:negatív lett.Sejtettem ám!
Csakhát ma kellett megkezdeni az újabb csomag Agnucastont,és terhességben ellenjavalt.Nos,én most is nyugodtan szedhetem
Úgy látszik a closty jól belezavart a ciklus hosszába!Kép
Másnál is volt ilyen hatása???

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszta!
sajnálom! Kép
De még mindig lehet, hoyg korai volt! Nekem a closty épp ellenkezőleg, beállította 28 naposra a ciklusomat! még ne add fel! Antibiotukikumot szedsz?

Inci! Kép
Ugye nem a folsavra és az elevitre gondoltál?
Én ezt a kettőt szedem, + még most C vitamint, a megfázás miatt.

! Kép
Mi van Veletek???

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 

 
 

Beuka
Antibiotikumot nem szedek.KépÉn is a rövidülésre számítottam,de ott van Lara,neki is hosszabbított rajta a closty.
Megfázásra:Calcium + C-vitamin szuper!(lehet is ilyet egyben kapni)Még írnék Algopyrint,de azt terhesen nem lehet.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszta,
sajnálom Kép Kép
de hát még nem jött meg...
Miért ma kell kezdeni az Agnucastont?

Beu,
te is Clostys voltál? Erről lemaradtam... Kép Azelőtt hosszú ciklusaid voltak?
Jobbulást! Kép

angel37
 
 


Kriszta! Kép
Kalciumot külön nem szedek, az van az elevitben.
Sajnálom, hoyg hosszabbított a closty Kép

Angel Kép
tavaly kb 7 cikluson át szedtem clostyt. Az akkori okos nőgyóyászom ránézésre felírta. Előtte olyan 35 naposak votlak a ciklusaim.
Köszi! Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu,
tényleg okos, mint a tavalyi kos! Kép
De azért 7 hónapon át, hormonvizsga nélkül és anélkül, hogy párodat megnézték volna... ej, ej Kép
Legalább a ciklusodat beállította!
Pocaklakód megvan! Kép Ez a lényeg! Kép

angel37
 
 


Kriszti!Kép
Sajnálom a negatív tesztet!
Hányadik napon vagy?
A Closty nekem is kitolta a ciklus hosszát ( 2-3 nap )..
Úgyhogy én megfogadtam, hogy kb két hét késés után tesztelek csak...

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ilyen későn jöttem.

Egyiptom nagyon szép!
Az 1. 3 nap "hideg" volt, mert hüvös szél fújt.
A szálloda szobánkban 17 fok volt az 1. nap.
Aztán kezdett melegedni.
Az 1. 5 napban hajóval mentünk a merülőhelyekre.
A képek árulkodnak, hogy nem volt meleg a z elején. Kép Viszont a napnak volt ereje rendesen! CSak a szél leplezte azt!
Láttunk delfineket, rájákat, szép színes halakat. Kép
Voltunk Luxorban: 33 fok volt!
Megnéztük a templomokat, elmentünk papirusz múzeumba, ahol tilos volt fotózni, de az idegenvezető azt mondta, hogy tegyünk úgy mintha őt fotóznánk! Kép
Voltunk a Banán- szigeten is. Ma még nem tudunk ránézni a banánra, annyit ettünk ott. Kép
Elmentünk Kairóba is, megnéztük a Giza-i piramisokat.
Voltunk Kheopsz fáraó piramisában is.
Ott is bementünk egy papirusz múzeumba.Kép
Parfüm boltban is voltunk.
Vettünk papiruszt, parfümöt, szkarabeusz bogár szobrot,
Tutanhamon szobrot, és még cica szobrot is mert azt mondják, hogy a cica örömöt hoz a házhoz! Kép

Az 1. 3 napot leszámítva nagyon meleg volt.
Itthon gondoltuk, hogy bérlünk valami járművet Egyiptomban, de amikor megláttuk, hogy hogyan közlekednek lemondtunk róla!
Este helyzetjelzővel, vagy még anélkül is közlekednek! Kép
A dudát mindig használják non-stop.

Mindenesetre nagyon jó volt!

Ajánlom mindenkinek!
Felszini búvárkodást nem kihagyni!!

Kép
lara26
 
 


Képek:

http://kep.tar.hu/szatti2

Egyiptom, Víz alatti, sznorizós képek címszó alatt.

Kép
lara26
 
 


Beuka
Nem az Elevitre és a folsavra gondoltam csak az Elevittől nehogy óriásbébid legyen.Nálunk a családban volt rá precedens.A 4. hónapban már akkora lett a hasa mintha már holnap szült volna ezért abba is hagyta a szedését és vissza állt normál gyarapodásra.Szóval Elevittel óvatosan azért.
Valójában én a többi vitaminkészítményekre gondoltam ezekre a multivitaminokra stb.
Ja, ha C-vitamint szedsz terhesség alatt akkor ne ilyedj meg,ha előbb lesz tejed,mint másnak,mert a C-vitamin segíti a tejelválasztást és termelést.Nálam már a 3.-4. hónaptól volt tej.

Szóljon valaki,ha hülyeséget írok,de valójában igazam van.(a családban én vagyok a biológus,ha már egyszer erre a szakra is jelentkeztem annó)

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

Julcsi
Majd légyszi javíts a táblán 2 cn ma.Köszike.

Szerdán leszek újra addig is puszó mindenkinek
KrisztiKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Halihóó! Kép

Kriszti!! Kép
Nagyon sajnálom! Kép

Angel! Kép
Igazad van! Kép

Lara! Kép
Nagyon jó lehetett Nektek!!!!!! Jó lenne elmenni oda, de én félek a rosszullétektől: állítólag nekünk Európaiaknak nehéz az ottani légkört + kaját megszokni. Veletek hogy volt?

A párom még egy fél éve megígérte, hogy ha babás leszek elvisz valahova Kép
Most nézegetjük a prosikat Kép

Inci! Kép
Nekem az Elevitet az orvosom javasolta. Remélem nem akar velem egy oriásbébit kihordatni, hisz 155 cm vagyok és 47 kg! Kép

Nagy hezitálás után elmondtuk a szülőknek, nagyszülőknek testvéreknek.
Azóta mindenki csak vigyorog Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka! Kép

Ottani légkör: a nyári hónapokban nem szabad odamenni, mert akkor ott kb. 50 fok van árnyékban.
Fogmosás csak ásványvízzel!!
Kaják: ehetőek, viszont hiányolni fogod a magyaros ízeket! Kép

Kép
lara26
 
 


Én nem hallottam hogy bármilyen deformitást okoznának a vitaminok. Egyedül a Roaccutan nevű ragya elleni szer (ami szuper egyébként) tartalmaz megadózisú A vitamin előalakot, de ahhoz fogigátlót is írnak fel kapcsiból. A multivitaminok A vitamin tartalmához semmi köze.
Megnéztem a gyógyszertan könyvemet, abban sem láttam ilyet leírva a vitaminokról.

Elevit: a mi családunkban meg erre csak ellenpélda van.

Krisz,
Kép

Beuka,
örülök, hogy a cicijeim megnevettetnek. Kép
potter_76
 
 


Beuka!
Én mind a Martinnal, mind a Vikivel szedtem az első 3 hónapban Elevitet, Vikivel már afogantatás előtt 4 hónappal elkezdtem szedni, és Martin 3200g 48cm, Viki 2900g, 49cm volt. Nekem csak az első 3 hónapban ajánlották, nem is szedtem tovább, és kifejezetten kicsi hasam volt mind2 gyerkőccel, még az 5. hónapban is alig látszott a pocakom, aki nem tudta, hihette azt is, hogy meghíztam. Sőt a szüléskor is az éppen ügyeletes orvos Vikinél azt mondta, hogy ez nagyon kicsi baba lesz, mert oylan kicsi hasam volt. Olyanról is tudok, aki végig szedte, és hasonló súlyú babája lett mint nekem. Szóval nem az Elevit befolyásolja a baba méretét!!!!! Szedd nyugodtan.

És a végére a jó hír, férjemnek 12M lett a s.száma!!! Lapar után, ha minden ok, akkor inszem. De azt mondta az orvosom, hogy a spontánnak is van esélye! Most azon izgulok,hogy ne találjon odabenn semmit!!!

moni
 
 


Sziasztok!

Moni!
De jo hirKépKépKépKép!!!!!!!!!!
Akkor mindent bele hatha sikerul siman is!
Mikor lesz a lapar??

En a 7.honapig szedtem Marcival az Elevitet!Engem is beetettek ezzel hogy nagyon nagy lesz a baba!Abbahagytam!3450g-mal szuletett Marci!Belolem kiindulva eleg kicsi lett!
Nekem masnaponta kellett szednem a sulyom miatt!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Móni! Kép
Ez nagyon jó hír!!!!!!! Akkor nálatok jelentős javulás történt!!!!!
Nagyon drukkolok a spontánhoz!!!!!!
Akkor tényleg nem lettek óriásbébijeid Kép
De jól megnőttek, az a lényeg!

Ági! Kép
Az ellenpéldával a kis méretű babákra gondosz?
Az lehet, hogy engem a C-vitamin nagyon meghajt? (mármint bélgázilag?) nagyon szenvedek emiatt Kép

Nem hiszem el, hogy már megint esik ez a k.. hó!!
Elijeszti a zebrákat, pedig már nagyon szeretném, ha követne Valaki!!!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Na megyek aludni, mert szerintem reggel hólapátolással indítunk, ha munkába akarunk menni (márpedig muszáj). Bár én csak nézem, a párom úgysem engedi nekem Kép

JÓ ÉJT MINDENKINEK!
Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Mi sem orulunk a honak!KépNalunk mar reggel ota esik,mar nagyon nagy!
Te tenyleg inkabb hagyd ki a lapatolast!!!
Neked is jo ejszakat!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jó reggelt.

Kép
breni
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!!!
Móno, ez naggggggggggggggggggggyyyon jó hír!!!!!!Gratulálok!!!!! Ti is Macáztatok ugye???
Beuka! Pénteken egy kicsit depis voltam és nem akartam rontani a hangulatot! De már minden oké! Pénteken jönnek a szüleim hozzánk és már előre boldog vagyok! Kép
Örömmel veszlek fel a táblába, mint újdonsült kismamát.
Okr, Kép Javítalak.
Bea, tényleg, hogyan mondtátok el a szülőknek? Kép Én mindig erről álmodozom. SajnosKép
Ági, csütörtökön voltam bőrgyogyinál. Azt mondta, hogy csak a Roaccutan sehgíthet. Hát nagyon csalódott voltam. Egy picit azért gondolkodóba estem, hogy ha egy fél évig szedném, talán jót is tenne ez a szünet a babapojectben, de aztán gyorsan elhesegettem az ötletet. Mindenesetre a doki felírt 2 hétre antibiotikumot, meg A vitaminos kenőcsöt, de azt mondta csodát ne várjak.KépKép
Lányok, nem tud valaki ajánlani egy jó kozmetikust?

Jó reggelt Reni! Ti végül mennyi "határidőt" adtatok magatoknak?
Julcsi2
 


Szia Julcsi!
Nem adtunk határidőt,majd jön magától.Én még mindig bízok magunkban,a héten lesz pém.Ma vagyok a 15.napon.Ti hogy vagytok?
Táblát teszel fel?

Kép
breni
 
 


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés -
Potter_76 2004.július 28+5 30 nap Budapest 29 év baba érkezése: máj.20 Kép
Betti 73 2005. június 26+4 29 nap Budapest 32 év baba érkezése:június 8. Kép
Banya 2005. febr. 122 28-30 nap Pécs 25 év - Kép
Adi 2005. aug. 16+3 ? Rendszertelen Pécs 28 év baba érkezése: augusztus 20. Kép
Beuka 2004 szept. ** ** Bács- Kiskun 25 év 1. baba Kép
Kata 2005. dec. 32 29-31 nap rendszeres Budapest 28 év - -
Haga 2004.nov 30 26-28 nap rendszeres Veszprém környéke 28 év - -
Lara 2005. ápr. 24 24-36 nap Komló 26 év - -
Vk Hajni 2003. júl. 23 26-28 nap rendszeres Tatabánya 23 év - -
Ancsa 2003. okt. 20 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba -
Zsuzska 80 2005.jan. 19 28 nap Győr 24 év - -
Kamilla 2005. máj. 16 24-26 nap Budapest 27 év - -
Reni 2005. szept. 15 32-34 nap rendszeres Debrecen 24 év - -
Julcsi 2005. márc. 7 23-27 nap rendszeres Budapest 25 év - -
Móni 2005. márc. 6 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba *vizsgálatok folyamatban -
O. Kriszti 2005. febr. 3 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba*1.clostys ciklus - </pre>
Julcsi2
 


Sziasztok!

Csak egy gyors beköszönés, mert takarítást rendeztem a boltban.Kép(Néha azt is kell...Kép)

Móni!
Nagy gratula Apának!

Beu!
Jobbulást! Hogy mondtátok el a nagy hírt?Kép

Kriszta!
Sajnálom, nekem is kitolta 31 napra az addig 27 napos ciklusomat anno a Closty.

Na léptem, majd jövök!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Köszi táblát.Van egy pár lány akiért lehet izgulni.Mennek a drukkok.

Kép
breni
 
 


Bízzatok is persze! még én is bízok, pedig mi egy éve próbálkozunk! Azt hiszem ezt soha nem lehet feladni.Kép De úgy emlékszem a hormon és spermavizsgálatot meg akartátok csináltatni.
Julcsi2
 


Nálatok pedig most élesek az akciók!!!!Kép
Julcsi2
 


Julcsi!Igen,de most nem érdekel.De nektek drukkolok hogy mégis sikerüljön spontán.Nekünk ez a 6. hónap.

Kép
breni
 
 


Hogy hogy nem érdekel? Csak nincs valami baj?

Bár péntek óta én is úgy érzem, hogy már nem is olyan fontos. Mert egy kicsit belefáradtam...Tudom, csúnyám hangzik. De ez az igazság. Na persze mensi előtt biztosan megint a frász fog rámjönni.
Julcsi2
 


Julcsi!Ezt hogy érted hogy élesen akcióztok?

Kép
breni
 
 


Úgy nem érdekel,mint téged.Most nem foglalkoztat a dolog annyira.De biztos én is izgulni fogok menszi előtt,de az még messze van.
Ketten vagyunk?Többiek?

Kép
breni
 
 


Úgy értem azért élesek, mert most leszel középidőben.
Julcsi2
 


Én nagyon gondolkozom azon, hogy elkezdem szedni ezt a bőrgyogyis szert és amellett fogigátlót is kell szednem. Igazából ez jó ok a féléves szünetre. Kép
Úgy tűnik csak ketten vagyunk.
Egész hétvégén takarítottam. Nagyon fáradt vagyok. Holnap lesznek utoljára nálunk a szakik. De már most is csak apróságok vannak hátra. Elvileg ez már nem jár kosszal. Kép

Ja és hétvégén mfőztem életemben először levest! Kép
Julcsi2
 


Hát élesek,csk nálunk nem megy ennyire egyszerűen,a párom 2 napot dolgozik 2 nem.Így ezen a héten is 2-szer tudunk együtt lenni,de úgy tünik pont pé előtt és után.Amikor dolgozik hajnalban jön haza a 2 szabadnapból meg csak az egyik nap alkalmas rá.Sajnos,fáradt.
Utálok takarítani,de utána olyan jó leülni és látni milyen rend és tisztaság van.Mi szerdán festünk.A konyhát és a fürdőt,sajnos a konyhát én miattam,mert össze-vissza csaptam olajjal,a fürdőt mert leáztattak.Jó lesz.De ez van.Milyen levest főztél?Jól sikerült?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Kriszta,
sajnálom Kép
várunk szerdán! Kép

Móni,
ez szuper hír! Kép Kép
olyan jó lenne spontán...

Beu,
de jó lehetett elmondani! Kép már én is annyiszor elképzeltem! Kép

Julcsi,
fél év szünet? Kép

Szia Reni! Kép

angel37
 
 


Szia Angel!Mizu?

Kép
breni
 
 


Julcsi!
Még szept.-ben szedte, de elvette a kedvét a dologtól, így ginsenget kezdtünk el mind2-en szedni.

moni
 
 


Breni, teljesen megértem, de elkeseredésre semmmi ok! Pé előtt a legalkalmasabb az időpont! Ha meg nem sikerül együtt lenni, akkor majd a következő hónapban sikerül! Kép

Nem irígyellek a festés miatt. Mi most vagyunk túl rajta és ha egy nappal is tovább tart a rumli, akkor tuti, hogy kiakadok. elég volt belőle. Akinek megvan rá a lehetősége 2 hétre menjen el máshová lakni, az tegye azt. Ez a bőrönből öltözés és stb.......ááááááááááá.
De most minden nagyon szép!!!!!
Kolbászos krumlilevest csináltam és naggggggggyon fincsi lett! Most hétvégén megpróbálom a sonkás bablevest! Norbi up-date! Kép Kép Kép
Julcsi2
 


Az fini én is szoktam csinálni.Nem vagyok elkeseredve.Múlt hónapban 17.napon volt pé,most pedig pont 17.és 20-napon tudunk együtt lenni máskor dolgozik.Festéssel kapcsolatben pedig nekünk meg van 2 óra alatt,mivel olyan pici a konyhám hogy nem nagy munka a fürdő is kicsi de ott csak a plafont kell festeni mert a többi csempe.Így hamar kész leszünk,tesóm csinálja-ő festő.

Kép
breni
 
 


Köszi, nincs semmi érdekes!

angel37
 
 


SZiasztok!
Kicsit le vagyok maradva az eseményekkel. Az a helyzet, hogy most is csak beugrottam, mert őrület van itt nálunk a cégnél.

Móni! örülök, hogy jobbak a férjed eredményei. És persze ott van példának Beuka is... úgyhogy előbb-utóbb összejön az a spontán bébi nektek is.

Dobok egy görbét, most elég jól időzítettünk asszem.

Julcsi! Az a Roaccután elég erős gyógyszer, én babavállalás előtt nem kockáztatnám meg. De az is lehet, hogy én dramatizálom túl a dolgot. Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szia Kamilla, már hiányoltunk ám!Kép
Nem dramatizálod túl, valóban erős gyogyi. De megkérdeztem a dokit és 28 órán belül kiürül a szervezetből. De azért 1 hónap biztonsági védekezést még rá szoktak számolni. Szóval ez csak úgy menne, ha 7 hónapot kihagynánk, vagyis gogigátló.
Ha 3 hónap kellene csak, akkor azt mondanám, hogy oké és lelkileg is jót tesz, de attól félek 6-7 hónapot nem bírnám.Akkor meg nem érdemes belekezdenem, mert 3 hónappal nem érek semmit és a szervezetemet is megterheli. Én meg már megint Titekete terhellek a hülyeségeimmel. Kép

Tényleg jó az időzítés és a görbe is szupi eddig! Kép Nem nagyon értek a görbékhez, de 26-ra már tesztet ír Neked? Mindig elhatározom, hogy én is csinálni fogom, aztán soha nincs belőle semmi.Kép
Reni, az igaz más, nálunk teljes fürdő felújítás is volt. a plafonokon meg gipszkartonozás. szóval ez hosszú volt.
Julcsi2
 


Hol vagytok?

Kép
breni
 
 


Hova tüntetek?

Kép
breni
 
 


Nekem sok a melóm. Kép
Szegény Vica takarít.Kép
Móni, én is hallottam a ginseg jó hatását. Ezek szerint bevállt Kép.
Julcsi2
 


Sziasztok!
Julcsi, drága vagy, hogy megemlékeztél rólam.Kép

Lenyeltem 6 kiló port, kimarta a szer a kezem, de tiszta minden. Még holnap megpucolom a 2 ablakot, aztán kész. Egy darabig...Kép

Van valami újság?
Még vagyok 10 percet.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk! Ma nem volt időm jönni és visszaolvasni sem. Holnap jövök utoljára, mármint dolgozni!!!!! Kép Aztán vége!!!!!! Kép

Megpróbálok otthonról is beugrani rendszeresen.

Puszi mindenkinek

Betti

Betti
betti73
 
 


Sziasztok! Kép

Julcsi,
Ma vagyok 1cn.
És tegnap óta 29 év. Kép
És a kezdés időpontja 2006. május (reményeim szerint Kép).

Pussz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok csajok!!!!!

Itt vagyok Én is,csak olvasó üzemmódban!!
Nálunk semi változás,jól vagyunk,REgina napról napra többet mozog!!!Szombaton kidugta a kislábát vagy a könyökét,nem tudom,de érdekes volt.Ki dudorodott a pocimon.
Majd rakok fel pocak képet,csak apa újra telepítette a gépet és most nem tudom mi hogy van!!!

Anita&Regina baba (23+5)!!!!
csanita
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?