Új privát üzeneted érkezett!

Angyal
Na,az mégjobb,mint a tampon!Kép

Adi
Ezt egy topikon találtam,2005-ben íródott,de sztem aktuális még.

"Megmondom őszintén nem olvastam végig a fórumot, de lenne egy ötletem izguló mamáknak:
Csepelen van egy magán labor (ide viszik a kórházok közül is sokan a vért, ők azok akik apaságit is csinálnak), de ami nekünk a legfontosabb, hogy itt pár nap alatt elvégzik azokat a vizsgálatokat amikre a kórházban heteket kell várni, rosszabb esetben a doki lazasága miatt nem is csinálnak.
Itt nem kérdezik, hogy miért jöttél, csak fizess be x ezer forintot (szerintem nem vészes, a rubeola szűrés 3000 Ft volt).
Mivel én nem vittem a vért, hanem ott vették le, előre időpontot egyeztettem.
Ez a weboldaluk:
www.genodia.hu "
Virnya írta 2005 Január 09 -én.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Beu!
Óriási GRTAULA a kis 5mm-eshez! Vigyázz nagyon magatokra!Kép

Kriszta!
Mennek a drukkjaim!Kép

Ági!
Szerinetm se hülyeség a "kezdő anya alapcsomag", de én biztos vagyok benen, hogy ilyen nélkül se fog semmi hiányt szenvedni a babád.Kép

Ma nem nagyon jövök. Olyan izé hangulatom van, nem is akarok a baba dolgra gondolni.

ÁÁÁ! Vagy inkább BBB!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


sziasztok.

breni ehhez a vitaminos dologhoz nem tok hozzaszolni,nem elek vele.

beu.HATALMAS GRATULA a petezsakodhoz.Nagyon orulok nektekKépKépKép

potter.oylan fura hogy nemsokara szulsz majd,hisz nekem ugy tunik mintha nemreg teszteltel volna,bettivel ugyanez a helyzetKép

lanyok van egy nagyon hosszu storym.Abszolute nincs koze sem a babatemahoz sem hozzam.Illetve egy kicsit.Inkabb csak ki kenbe irnom magambol es egy kis tanacs sem artana.leirhatom,elore szolok hogy hosszzu?

Kép
monyoka
 
 

 
 

Vica
Köszi!KépEgyébként úgy érzem megjön még tesztnap előtt!

Monyoka
Írd!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Vica,
tessék csak elővenni a gombatartalékot!!! Kép

Monyó,
vezesd elő!

Kriszta,
neeem szabad erre gondolni! Kép na? hitelesen hangzik tőlem? Kép

angel37
 
 


Sziasztok!
Beuka köszi az infor. 5M volt előtte? Már nem emlékszem. Mert azért za mégiscsak 2-szer annyi mint a mi 2-3M-ünk...
Milyen bogyókat, vitaminokat szedtél? A folsavat tudom, de azon kivül?
Én már nem bízom benne... Mert akkor megint jön a koppánás, azt meg nem szeretném.

moni
 
 


Monyo!
Írd le nyugodtan.

moni
 
 


Angyal
Teljesen hiteles!Kép

Vica
Főztem neked hepigombalevest!
KépJó étvágyat!

KépKép

KépKép
okr
 
 


na szoval a tortenet 4 emberol szol.
A baratnom,a parja,a ferjem es en.

A bartnom parja a ferjem legjobb bartja es egyben munkatarsa is es az en legjobb fiu baratom.Tehat mi negyen mindenfelekepp baratok vagyunk.
Namarmost a baratnom szombaton felrelepett.A parja egyik haverjaval.Kozben en megtudtam hogy a baratnom baratja el akarja venni a baratnomet.
szoval eleg komplikalt a helyzet.Persze en elmondtam a paromnak a megcsalas dolgot.o nem szolt ra semmit.megigerte hogy nem szol senkinek.
Most akarhogy nezzuk en vagyok a legnagyobb sz..ban.mert ha kisderul a a baratnom baratja joggal fogja mondani hogy mert nem szoltam,hisz nagyon joban vagyunk.A masik dolog hogy a baratnom baratja egyutt jar sorozni a baratnom "szeretojevel".Szerintem ez nem tul tiszteseges es az en meglatasom szerint meg hazasag elott tisztazni kene a dolgot.
hetfon voltam bent a parom munkahelyen es a bartnom baratja nagyon kedvesen beszelgetni akart velem de en ket epkezlabb mondatot nem tudtam kinyogni,a parom hazaert es mondta hogy ne viselkedjek igy mert le fogok bukni.
kellet ez nekem a hulye fejemnek.Tudom hogy ez ovis dolog de itt egy szamomra ket fontos ember jovojerol van szo.
azota azon gondolkodom hogy mi lenne a helyes.Valahogy megis jo lenne ha hazasag elott kiderulne.Szerintetek most mit csinaljak?aljak a baratnom melle,akinek a tettet nagyon elitelem vagy inkabb azon legyek hogy kideruljon a dolog?ti voltatok mar hasonlo helyzetenben?
bocsi hogy ilyen hulyesegekkel jovok de engem ez aggaszt.

Kép
monyoka
 
 


Monyó!
Halljuk!

Angel!
Igazad van, de most nem nagyon megy. Tegnap elpöfögtettem mindet...na jó egy halvány mosolyt megeresztek:Kép
De ilyen hangulatom van:

Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Monyo!Hát ez elég szar ügy,de én a te helyedben nem szólnék senkinek semmit,ez az ő dolguk.Szerintem!Lehet sosem tudja meg és boldogan élnek míg meg nem.........

Kép
breni
 
 


Hú Vica, máris fedezékbe vonultam, áááá

Monyó,
azt hiszem én hallgatnék, ez legyen az ő dolguk, hogy hogy rendezik el!

angel37
 
 


Kriszta!
Drága vagy, köszönöm!KépKépKépMáris jobb kedvem lett.Kép

Monyó!
Én megpróbálnám rávenni a barátnődet, hogy mondja el. Te semmi képpen ne mondd el szerintem, mert akármilyen jó barátok vagytok, ez mégis csak az ő dolguk.
Előbbutóbb úgyis kibukik a dolog, és minden elrendeződik, akár megbocsájtással, akár szakítással. Nem lehet valami komoly a barátnőd szándéka ebben a akapcsolatban, ha a pasija legjobb haverjával képes...
Na mindegy ez az én véleményem, és csak magamból tudok kiindulni. Sosem voltam megcsalás-párti, inkább előbb dobtam a pasit.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


az eszem tudja hogy hallgatnom kene,de a szivem...
A baratnom egy link alak viszont a parja egy tok aranyos ficko es egyaltalan nem ezt erdemli.
Olyan merges voltam a baratnomre hogy azt el sem tudom mondani.
igazabol az a mi zavar hogy a baratnom kepes lenne hozzamenni igy hogy ilyen titkot hallgat el.
szerintem jogaban alla pasinak megtudnia az igazat.hogy aztan donthesen hogy igy is elvenne a baratnomet.
olyan rosz ezzel a titokkal egyutt elnem.
mondtam is a baratnomnek hogy most egy darabig ne jojjunk ossze negyesben bulizni.

Kép
monyoka
 
 


Monyo!
Én nem mondanám el, mert akkor te lennél a hibás. Rád fognák, hogy te ugrasztottad össze őket. Két ember kapcsolatába egy 3.-nak nem szabad beleavatkoznia! A barátnődnek kellene tisztáznia a helyzetet!!!! Ne szólj szám, nem fáj fejem tartja a mondás! És ez nagyon igaz!!!

moni
 
 


Kriszta,
az a kép egy merénylet! Kép
először azt hittem pizza, de nagyon-nagyon jól néz ki! Kép

Monyó,
Mónival csak egyetérteni tudok, jól írta!
A "jogában áll" dolog erre nem húzható rá! Kívülről te így gondolod, de nem biztos, hogy a pasi szeretne ezzel a joggal élni!
Gondolj a három majomra: "see no evil..."

angel37
 
 


Sziasztok!

Agi!
A leheto legtobb huzat legyen leveheto!A kulso nalunk azert fontos,mert volt hogy a kutya raugrott oromeben,vagy volt amikor a macskank(amig volt)belemaszott,vagy epp Marci torolte bele a saras kezet!

Monyoka!
Szerintem is a baratnod dolga lenne hogy bevallja!Mond meg neki hogy milyen komolyak a szandekai a fiunak!En meg lehet hogy meg is zsarolnam a lanyt!Elobb utobb ugy is kiderul!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Vica!
Miért puskaporos a hangulatod?

moni
 
 


Ancsa
A Graco-ról olvastam,hogy levető a huzata.

Angyal
Kép

Monyoka
Csatlakozom az előttem szólókhoz.Ez az ő dolguk!

KépKép

KépKép
okr
 
 


oke koszi lanyok,meggyoztetekKép
nagyon orulok hogy ezt elmondhattam es koszonom a sok hasznos tanacsot.Mostmar nayugodtan varok es bizom benne hogy a hazugsag kiderul es minden jora fordulKép

Kép
monyoka
 
 


Móni!
Nem tudom, így keltem. Még jó, hogy otthon csak légpuska van, golyó nincs hozzá...
Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


azert az meg hozzatartozik a tortenethez hogy a parom gyuloli a baratnomet.De miattam nem mutatja ki.
Amikor beteg voltam akkor megprobalt szetszedni minket.majdnem sikerult.

na tema lezarva.

Kép
monyoka
 
 


Vica!
Pedig olyan szép idő van! Legalábbis itt nálunk, süt nap! Meg már péntek van, itt a hétvége! KépKépKép Küldök neked sok-sok jókedvre derítő mosolyt! KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

moni
 
 


Jó hétvégét mindenkinek.
Puszi Reni

Kép
breni
 
 


Vica!

Itt is süt a nap és végre péntek van!!!! Kép Kép Kép Tessék mosolyogni.

Kriszta!

Pontosan 26+1 vagyok és nagyon várom már, hogy megszülessen a baba. Mostanság azért szoktak rémálmaim lenni (pl. ellopták a gyereket és örökbe adták valami vadidegennek).

Betti
betti73
 
 


SZia Reni, jó hétvégét neked is!

Betti,
jaj, micsoda rémálmok! Kép azért legalább amíg pocakban van, ezekre kevés az esély! Kép

angel37
 
 


Köszi, Lányok!
Olyan aranyosak vagytok. Tényleg nem tudom mi van/volt velem. Most már itt is rendesen süt a nap, úgyhogy igyekszem mosolygósabb lenni.Kép
Teszek ide nektek egy jó-kedv-képet:
Kép
A nyelvnyújtogatós macskám.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kép
Micsoda zöld szeme van!

angel37
 
 


Kép

AngelKépmeg egy kis zoldKép
O breki a bekamKépMost alszik de nyaron nagyon aktivKép

Kép
monyoka
 
 


Angel!
Csak a vaku miatt ilyen zöld, amúgy nem.Kép
Az a vicc az egészben, hogy itt éppen ALSZIK!
Csak éppen nem fekszik, nincs becsukva a szeme és ki dugta a nyelvét. Hát...ilyen extrém macsekom van.Kép
(Amúgy komolyan szokott félig nyitott szemmel aludni)

Monyó!
Mit jelent brekinél az hogy aktív?Kép
Hangoskodik?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kép

oket meg naszajandekbe kaptuk a kuztyusuntolKéppenteken szulettek szombaton hazasodtunk es vasarnap pedig harom kiscica szuletett.
Hogy is van ez?nalunk csak az allvilag szaporodikKépKép

Kép
monyoka
 
 


oket meg naszajandekbe kaptuk a kuztyusuntolKéppenteken szulettek szombaton hazasodtunk es vasarnap pedig harom kiscica szuletett.
Hogy is van ez?nalunk csak az allvilag szaporodikKépKép

Kép
monyoka
 
 


vica hat igen.Idecsoditi a tobbi brekit es iszonyu hangzavart csinalnakKép
de olyan aranyos,egy parszor mar meg is tudtam simogatni:o
Itt lakik a diofankon.
Meg van sunink is csak rola nemtom hol a kep.Azt meg eleg kozelrol tudjuk etetni.Olyan edi.
viszont a macskam a legundokabb a vilagon.
A te cicusodat hogy hivjak?

Kép
monyoka
 
 


Vica,
a kutyánk is szokott félig nyitott szemmel aludni! elég ijesztően néz ki olyankor! Kép
Béka: Kép
Nyáron néha ott ugrálnak az ajtó környékén, a kutya meg hülyét kap: meredten figyeli, és mikor a béka szökken egyet, akkor ő is! Kép Kép

Monyó,
de édesek! milyen fajták? van tippem, de nem akarok hülyeséget mondani!

angel37
 
 


angel.KeverekekKépgondolom nem erre gondoltal.
Az anyjuk farkas keverek az apjuk...?hat ezt csak dns el lehetne meghataroni mert az aktus utan lelepettKép
az az erdekes hogy csak kismeretu kutyak jottek udvarolni,nem tudom hogy sikerult nekik osszehozni.
egyebkent 3 an ikrek csak egy elmaszott a keprolKép

lanyok ezt mar meg akartam kerdezni.Aki panellben lakik azt hogy tart kutyat,macskat?marmint hova jar wcre meg stb.

Kép
monyoka
 
 


Régen mi is lakásban tartottuk, igaz nem panelban! Olyankor rendszeresen ki kell vinni! Amíg nem szobatiszta, addig marad a felmosás, vagy villámgyors reflexekkel alátolod a rongyot/újságpapírt! Kép

angel37
 
 


Angyal
Vagy bepelenkázod!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Nálunk félig szobacicák, mert van macska-ajtójuk, és azon ki-be mászkálhatnak. (Kertes házban élünk) De éjszakára mindig bezárjuk őket, különben behordják a környéken lévő összes ÉLÕ egeret, tücsköt, sáskát, cickányt, lótetőt, stb. Komolyan!
A wc-zést meg úgy oldottuk meg, hogy van a "mi wc-nk" mellett nekik is alom. Csak egyszer kakáltak be, akkor jól belenyomtam az orrát (állatvédők kíméljenekKép) azóta nem volt baj.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kép Kép

Baratnőm mesélte, hogy ők otthon adtak vmi gumibugyiszerűsget a kutyára, mikor tüzelt!
Az volt vicces, mikor a kutyus kiszaladt a lépcsőházba! Kép

Mizújs, Kriszta?

Monyó,
nem a "játszótéri fajtisztára" gondoltam Kép
Azt hittem, esetleg erdélyi kopó! Kép

angel37
 
 


Mi soha nem engedjuk be sem a macskat sem a kutyat.
most a maniam egy fehereger de a parom nem engedi mert a muszaly lenne bent tartani.
na meg anyosom fel az egerektol,hioaba igergetem hogy eldugom ha tudom hogy jon..

Kép
monyoka
 
 


angel az eleg viccesen nezhetet kiKép
a mamam a nagyeszu pedig pebente a kutyat valami undorito kolnivel.
hat nem is lett nekik kiskutyajuk de szegeny kutya mar kilometerekrol buzlottKép

Kép
monyoka
 
 


2 "művészi" kép a macskákról:

Kép
Kacor
Kép
és Cirr-murr.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Monyó,
az jó, mert távoltartja a kanokat!
mi wc szagtalanítóval fújtunk a kutya seggére...

Vica,
jó képek! Kép

Na mentem, jó hétvégét, majd lehet, hogy még benézek!

angel37
 
 


Én is húztam buygit a macskámra mikor bagzódott. Mikor a Zuram hazaért fetrengett a röhögéstöl.
Kép
Bezzeg ha neki pucsított volna egész nap!Kép

Angel!
És akutya farkát (a szőrösetKép) hoza tették a bugyiban?Kép

Monyó!
Sógornőmnek is volt fehér egere, aztán mikor ott aludtunk náluk, nem tudtam aludni a zajtól, amit az egér csinált. Egész éjjel futott a kis mókus kerekében, de az meg nyikorgott...vááááá!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


vica tok jooo kepekKép

kacor milyen fenyarban uszik.
minden elismeresem a fotosnakKép

Kép
monyoka
 
 


vica.Az ocsemnek ketto is van.
olyan edik.Képok nem csapnak nagy zajt.
amikor anyueknal beszelgettunk akkor csak csorogtek egy kicsit meg kapartak.
Egyszer ketszer rajuk is szoltam..akkor hallgatak egy sarabigKép

Kép
monyoka
 
 


na jo en is befejezem maraKéplehet kesobb visszanezek de most lepihenek egy kicsitKép
mindenkinek kellemes hetvegetKép

Kép
monyoka
 
 


Monyó!
Ha nem macskáim lettek volna akkor én is tartanék fehér egeret, vagy tengeri malacot vagy ilyesmit, dehát ettől a két vérengzőtől nem lehet.Kép

A fotó dics-dicst köszi, én követtem el.Kép

Szép hétvégét mindenkinek!

CuPp, CuPp!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica,
fogalmam sincs, mert sajnos nem láttam a bugyogós ebet Kép De sztem lett vágva luk a szőrös faroknak! Kép
(Na most elképzeltem, hogy szegénynek becsomagolták azt is! Kép Micsoda mozgás lenne odabent a csóválástól! Kép)

Az egér ebből a szempontból borzasztó, mert éjszaka van elemében! Egész éjjel képes teperni abban a kerékben, vagy ha nem, akkor is smotrog!

Ezért jó a madár! Letakarod, és a hülye azt hiszi, éjszaka van!

angel37
 
 


Sziasztok!!!

Kriszta! Kép
Nagyon drukkolok kedden! (ha kibírod addigKép)

Ági! Kép
Minden nap megnevettetsz a ciciddel Kép Mikor mész nyelvvizsgálzni? Német középfok?

Angel! Kép Vica! Kép
Köszönöm! Kép

Móni! Kép
7M volt, aminek csak 30%-a jó, célirányos.
A dokinő a Kaáliban azt mondta, hogy ezzel semmi esélyünk arra, hogy a kár egy is feljusson a petesejtig (no comment).
Úgyhogy légyszi ne add fel, és nem mondj ilyet, hoyg nem bízol!! Sokat gondolok rátok, és sok erőt és kitartást kívánok!!

Julcsi! Kép
Tegnap elkerülhette a figyelmemet, írtad, hoyg ma nem leszel? Vagy mi van Veled?
Akkor kérhetnék egy új táblába kerülést Kép
25 éves vagyok, 2004 szeptember óta próbálkoztunk, első baba, Bács-Kiskun megye.
Köszi Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?