Új privát üzeneted érkezett!

Katuskám, ötlet király, bármikor vevők vagyunk rá, tudod...Kép
Kép
Mi meg nem tervezzük, hanem ide megyünk májusban a Zuggóékkal.Kép(Én hívtam mindenki...)
Esztikém remélem mára hazaértek Bencussal. Egyél sok husi levest, nyam-nyam.
Tegnap nagyon klassz házat néztünk meg Érden, Andrisnakl is tetszett, de mára elszállt az ihlete, előbújt belőle a budai sznob, aki nehogy má'Érdre költözzünk címszóval eléggé lelombozott.Kép
Csók

Kép

Kép
babszy
 
 


hírek a grace klinikárólKép
http://index.hu/kultur/media/rtl6231/

Kép

Kép
babszy
 
 


Jó reggelt! Vagy az már régen volt? Na mindegy, én a hétvégén annyit henyéltem, hogy az csak na. Tegnap is 12.10-kor sikerült kimásznom az ágyból....ma egy kicsit előbbKép

Remélem, Eszti-Bence-Peti család már hazafelé tart, és nem lombozza le őket ez a béna idő. Asszem ez most nem hó, hanem csak ilyen esős valami, de elég gázos.Kép
A bébi nagyon édi, a középső képen gondolom a cicás megnyilvánulása figyelhető megKép

Orsi, örülök, hogy nálatok is bejön a chilis bab. Hát abból nem is lehet keveset főzni...Egy 2 órás Auchant még én is nehezen viselek, úgyhogy Csillagbogár dupla rudit kell kapjon! Hát igen, az ember mit meg nem tesz a szülőkért...(na meg a rudiért)Kép

Bogi, tesómék is Érden laknak, és nagyon szeretik.Persze gondolom, többféle része van, és nem mind frankó, sajnos nem nagyon ismerem. Budai sznob. Ez jó.Kép

Kata, mostanában már nem kapok vásárfiát, mert nem kérek, és cserébe én se hozokKép Csak ha valami különleges helyre megy valamelyikőnk.

Na aki tud menjen szánkózni, aki nem meg jó étvágyat a vasárnapi ebédhez! (kicsit magyarosra sikerült úgy érzem..)
Puszi!
anniecoe
 
 

 
 

Eszti, én is remélem már otthon vagytok!Kép Bence gyerek egy tüneményKép Várjuk az otthoni beszámolókat is, hogy tetszik neki az ágya?

Köszi az infókat a grace klinikáról. Kép Én szerettem. Azért végig adhatták volna már ezt az évadot.

Akkor megdumáltuk, megyünk nyaralni. Szerintem Ausztriában, Szlovéniában biztos találunk ilyen helyet, illetve mint a kép mutatja a Tátrában is.Kép Minden évben tudunk új helyet találniKép

Kép

Kép
tikata
 
 


Sziasztok!

Esztiék ma minden bizonnyal hazamehetnek, Bence már nem sárga, Eszti meg már tejcsarnok, úgyhogy minden oké.Kép

Mi tegnap Bali mostoha unokatestvérének a szülinapi buliján voltunk egy bowlingclubban.Kép Íme néhány kép (van közte egy szolnoki isKép)
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


BAbszy, nagyon édes Balu, már alig várom, csak egy hónap és láthatjuk!

Eszti, Ti már biztos otthon! Remélem, jól alakulnak a dolgok, mondok egy közhelyet, de igaz, mindennappal egyre könnyebb!Kép

Csinibaba kismama (Kata)! Eszméletlen cuki pocakod van! Remélem a kis gézengúz nem köhög már, és jöttök a héten!

Ancsám, ma is lesz még chilis bab, na meg a jó öreg brassói,Mindjárt mutatok még képet, h mi történt tegnap-nem hittem el, h tényleg előfordulhat ilyenKép!

Dia, mostmár ugye jó a netetek? Gyere gyakran! Ja, de ma Bogiztok, ugye? na nem baj, akkor holnaptól!

Edó, hát miért nem alszik 4-5 között ez a ksi csibész?

Kép
seriff
 
 


Csajok!
Élünk, de betegek vagyunk, péntek óta horror a helyzet. Mindenki, én a legjobbanKép. Jövök ha már kapok levegőt és aludtam egy kicsit...
Szegény gepárdok is szenvednek. Tököm tele!!!

Kép
diane
 
 


Dia! Jobbulást, de gyorsan. Tudom milyen szar náthásan ... főleg hogy a gyerekek is. Most akkor mindketten megbetegedtek? Nekik is gyógypuszi!

Bogi! Balázs is nagyon nőtt! Nagyon helyes! Csudaszép helyre mentek májusban! Azt a házat néztétek meg amit átküldtél? Most akkor lehet hogy nem is akartok költözni?

Serif! Hát ha én azt tudnám, miért nem akar aludni... Mi történt tegnap?

Kép
edó75
 
 


Dinokám, remélem ,h lázasak nem vagytok! Gyorsan-gyorsan lábaljatok ki ebből a náthából! Mi már jó úton vagyunk, szinte nem is kell szívózni...

Edó, ja, majd elfelejtettem. Tegnap itt voltak a barátaink,akikkel síelni megyünk, és így elmaradt Hannácska d.u.-i alvása, ami után 7kor ez történt-én nem hittem ,h igaziak az ehhez hasonló képekKép!Kép

Kép
seriff
 
 


Szegénykém, kicsit fáradtnak tűnikKépKép, nagyon édes. Balu puszilgatja az éteren keresztül.Kép

Eszti kérünk képeket!!

Kata, ti hol és hogy vagytok? 4dről nincs képed?

Edó, gőzöm sincs.Kép

Pussykám, jobban vagytok?

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok,


végre itthon!!!!!!!!!!!

Jajjjj, de jó. Kép Kép

Vége a sárgaságnak (Serfi, én se gondoltam volna, de tényleg van ilyen vércsopi összeférhetetlenség, és emiatt sárgult be a mini), vége a folyamatos méricskélésnek, és szolizásnak!!!

Na, teszek hazafelé készült képeket, és itthoniakat is.

Pussz

Kép

Kép
Vendég
 


Nagyon szép!
Jó a sapija isKép!

Kép
seriff
 
 


Eszti! Nagyon édi, ahogy tentézik! Kép Hogy telt az első éjszaka otthon?

Serif! Elaludt kajcsi közben Hanna?

Kép
edó75
 
 


De édes!!!KépTiszta Eszti még mindig.Kép

Én gyerekem fél órája miu-zik és simogatja, puszilgatja Misi cicánk fényképét.Kép (Pussykám, tudom, hogy neked is a kedvenced!Kép)Mostanában nagyon puszilkodós korszaka van, mondjuk nem bánom...Kép
Ja, és még mindig szerelmes Ágicába, tesóm barátnőjébe, olyan zavarban van mellette, mint máskor soha.

Kata, Jóska mikor hozza végre a meleget??Nagyon kitartó ez a rusnya tél, belénkrúg még egy utolsót!Kép

Serfkó, tesómék is pont szombaton mennek síelni.KépAz egyik barátunk kislánya 2,5 éves és már síelt 2-3m-es lejtőn. Hihetetlen, hogy milyen ügyesek ebben a korban. Lehet, hogy Hanna is hasítani fog 2 év múlva.Kép

Csinikismama, hanyadik hétben vagy?

Kép

Kép
babszy
 
 


Kata, emlékszel erre?
Kép

Kép

Kép
babszy
 
 


Hi,

Babszy, mail ment. Jövőre tervezzük, h viszünk Hannácskának sílécetKép.De honnan szerzünk olyan kicsit?Kép NAgyon ügyesek, mert nincs veszélyérzetük,és alacsonyak, nem esnek nagyotKép!

Bali és Pety nagyon édesek! Annyira bírtam Petyának ezt a Tinódi-s frizurájátKép! Mondjuk Balué se gyengeKép!

Dia, javultok?

Kép
seriff
 
 


TinódisKépKépKép
Lehet ilyen babaléceket venni, kölcsönözni.Kép
Többiek?

Kép

Kép
babszy
 
 


Helló!

Jók a képekKép Mind egytől egyigKép
Bogi, már alig látszik az a 7-8 hónap különbség ami a fiúk között van. Várom már nagyon, h találkozzunk. Hanyadikán lesz pontosan?

Én is kíváncsi vagyok, milyen volt az első éjszaka otthon?

Képzeljétek, mi is megyünk síelni, márc15-19-ig. De én csak apánk iránt érzett szeretetből megyek, igazából nem mennék, hanem inkább Krk-re. Én akkor már nem akarok havat látni, de hát muszáj lesz. Még jó, h a társaság jó lesz. Mit fogok én ott csinálni?! Remélem mire hazajövünk, már tavasz lesz, és havat csak karácsonykor látok legközelebb.

Bogi én nem kaptam házas mélt. Vagy nem is volt olyan?!

Voltunk ma kontrolon, visszavittem Petit. MÁr csak egy picit taknyos. Én meg nagyon.Kép

Bogicám, túl vagyok a felén, 21. hetet betöltöttemKép Nem jöttök mostanában ebbe a szálóba? Meglátogatnánk!Kép

Drága Gepárd családnak meg gyors gyógyulást kívánok!!!

pusszancs

Kép

Kép
tikata
 
 


CSajok, szerintetek érdemes napszemüveget venni Hannácskának, h ne vakítsa a Nap és a hó? Vagy úgyis leszedi a fejéről? 4000 Ft-ért lehetne rendelni, és még ha ma 4-ig megteszem, ideér csütörtökön. Nem tudom milyen a lencséje, utánaolvasok. Gy szerint ennyiért csak gagyi lehet.

Kata, sétálsz, pihensz, szívod a friss levegőt! Bizti nem lesz már -10 fok! Hidd el, jó lesz! Kicsit én is parázok, de sokan leszünk, majd megoldjuk! Tényleg benáthásodtál? Kép

Bog, köszi a megerősítést!Kép

Ja, aranygaluska isteni lett,majdnem kijött a sütőbőlKép!

Kép
seriff
 
 


Kapunk kölcsön.

Megnéztem az Apja lánya c. filmet, bőgtem rajta, ez 30 fölött már így megy?Vagy még mindig a hormonok? Anyira cuki benne az a kislány, csodaszépKép!

Kép
seriff
 
 


Mindenki meggyógyult???

SerfikémKép Úgy látom egyedül maradtál a kérdéseddelKép, de megoldódott, látom. Jobb az ha kölcsön, lehet tényleg nem fogja komálni. De síszemüvege lesz, nem??? Olyan jó hogy Gy ilyen nagy síbajnok, így Hannus is megtanul. Ezen a téren mi elég kretének vagyunk. Nem is tudom milyen sportot kéne, hogy űzzenek... Szombaton mentek? Mennyi időre? És hová is?
A kép fantasztikus Hanciról! Én még nem láttam azt a filmet, csak egy jelenetet, amiben az apa nézi az anya képét, aki J Lo. Ez poén??? A kislány tényleg gyönyörű!!! Lehet rajta bőgni? Ú, öregszünk.
EsztikémKép Hogy vagytok??? Hogy telt az első éjszaka hármasban, végre otthon?? (Nekünk az első horror volt, non stop üvöltésKép) Gyönyörűek a képek. Olyan jó, hogy ilyen jól alakult minden!! Tejcsi van bőven? Anyud, apud a fellegekben? Jaj, annyi kérdésem lenne. Ha tudsz nézzél be, de megbocsájtjuk ha nemKép Puszi nektek!
KatámKép Akarom látni a pocakod!!!! (emlékszel mikor itt voltál nálunk a nyáron és lementünk a játszóra a Petivel? Pont a 20. héten voltam és a csaj a homokozónál döbbenten kérdezte, hogy hányas ikrek??Kép Pedig nem is volt olyan vészes hasam.) Jó lesz friss levegőt szívni, sétálni, esténként barátokkal beszélgetni! Élvezd ki minél többet, két gyerkőccel még nehezebb lesz, főleg az elején! A kép nagyon szép, benne vagyok én is. Csak azt nem tudom mikor menjünk, valaki mindig szülKép. De a Bogival beszéltük, hogy Szilveszterre kibérelhetnénk valamit. Hmm?? Mi egyébként megyünk (ha minden jól megy) Ausztriába (ilyen helyre) augusztusban. És persze a Váryékkal májusban. De előtte is márciusban a Bogiéknál!!! De jó lesz!
PussykámKép Tegnap még dobtam neked egy mailt. Bali nagyon cuki a képeken!!! Zsombi is ad puszit Kép (nyálpuszitKép)
AncsámKép Nem fajin Varsó? Hét jó, úgysincs időmKép Bogiékhoz jöttök, ugye?? Lehet bicepszre gyúrni!! Megjegyzem a dokinő mérlege egész máshogy mér mint az itthoni, jó 100 grammal többet. Én maradok az itthoni mérésnél.
EdókámKép Mostmár gyertek ti is márciusban!

Na rólunk. Kezdünk jobban lenni. Nálam vasárnap volt a mélypont. Dög betegek voltunk. A Bazsának persze megint külföldre kellett menni, pont a legjobbkor (ráadásul szegénykémnek tegnap volt a szülinapja, egyedül ünnepelteKép). Rettegtem a tegnap az éjszakától, de nem volt vészes. A Zsombi végigaludta, a Panci egyszer sírt csak fel. Reggel iszonyú mennyiséget szívtam le, de napközben csökkent. Mindenféle homeokat bevetek, remélem nemsokára OK lesz minden teljesen. Kis hősök, de ha már meglátnak a Sterimarral a kezemben már megy a bunyó (szabályosan kiverik a kezembőlKép)
Ja, a Malto. Hát tényleg brutál, de majd máskor elmesélem. Most nem kell adni amíg takonykór van. A Bazs amost hívott, hogy leszállt a gép, megvárom. Jó éjt!

Kép
diane
 
 


Helló Bagoly!

Örülök h jobbanKép Mi is javulgatunk. Bár jön az éjszaka, kezd dugulni az egyik orrom, mint már pár napja rendszeresenKép Én is úgy gondolom, h a következő pár évben még szülnek néhányan, ezért írtam a pár év múlvát, h menjünk nyaralniKép De persze valamit addig is össze kell majd hozniKépSzilveszter is király ötlet!!Kép
Szégyen, de kép nincs, mondtam is Józsinak legyen kedves valamit csinálni. Háát ez a második gyerekek sorsa, már pocakban kezdődik a hátrányos helyzet. Emlékszem én is arra a játszóteres szituraKép Meg arra is amikor Eszti a Serifék konyhájában április körül, mondta, h lassan ők is szeretnének babát, na bumm és már itt is van a Bence!!Kép Rohan az idő!!

Serfi, így lett a legjobb megoldás, h kaptatok kölcsön. Én ebben nem tudok tanácsot adni, szerintem az enyém nem tűrné meg magán, zavarná a mozgáskoordinációját. De ez az én véleményem az én gyerekemrőlKép De egy próbát megér. Egyébként először azt hittem csak viccelszKépKép BocsiKép

Én is várom az uram haza. És elkezdtem takarót varrni a Petinek, mert kinőtte a régit. Hasonló dizájnnal, mint az Esztiék játszószőnyege. De muszáj volt abba hagynom, mert kezd leszakadni a derekamKép

Szép álmokat mindenkinek!!!Kép

Kép

Kép
tikata
 
 


Hi, Ti meg miért nem alszotok?

Dia, no síszeműveg, ezért kell a nap, de ahogy ismerem nem nagyon fogja komálniKép. Szóval esetleg majd röplabdázhatnának, vagy Panci tornázhatKép, Zsombi meg vízilabdázzon Kép!
Ausztriába megyünk, szombattól szombatig.
Nem poén JLo az anya, van vagy 5-6 perc szerepe az elején-amíg szülKép. Bőgös,mert meghal az anya (JLo), és áhhh, nézd meg majd.
Hú a dokinőd passzolhatná a mérlegét az enyémhezKép! Malto ugye, mondtam, h gáz...(volt egy rózsaszín rugdalózonk, az első alkalommal csupa olyan lett, végül a hypo megoldotta, de fehéren szörnyű Kép).
Azért remélem, mostmár végleg kilábaltok ebből a náthából!
Mire hazaérünk , nekem jó idő legyen!

Enyém csaj borzasztó rossz, széttépett 620 reklámújságot, icipici darabokat szakított le minden oldalból,és azt még tovább miszlikelte.Percre le nem áll,mindjárt felmászik a fotelba. Persze kint a levegőn meg kiabált....
Megint talált vmit, pedig az előbb mindet kivittem a konyhaasztalra.

Kata, mikor jöttök? Mit csinált a Te férjed ilyen késő éjjel? Hol?

Kép
seriff
 
 


Hálló!

Kép
seriff
 
 


Biztos ismeritek, de egy kis tavasz:Kép

Kép
seriff
 
 


Jó reggelt!

Szép ez a tavasz, Serfi!Kép
Ma kiszaladunk hozzátok délután valamikor, jó?

Tegnap délután Pesten voltunk, össze is futottunk mr Gepárddal, illetve csak a Józsi. Kismama nadrágot szerettem volna venni főleg itthonra, de nem jött össze. VAn itt egy tök jó, de hihetetlen bugyirózsaszín a színe. De ha nem lesz más....

Kép

Kép
tikata
 
 


Kata,a világoszöld bársonyomat nemsokára visszaszerzem Ágótól, és odaadom, meg van egy vékonyabb alkalmi is, azt is, meg a farmert is.Oké? csak még Nála vannak, de vmikor márciusban elugrunk.Mondjuk, lehet már utána nem kell a bársony, vagyis reméljük, nem lesz olyan hideg. Kéred a pirosamat,amilyen Neked is van? Szívesen adom azt is. Majd még megkérdem a Bogit(nem a Szalayt), h jó-e Rá a szürke, és ha nem használja azt is odaadom, tudod az a nagy hasú,amit nyakig fel lehet húzni, otthoni. Szuper, az Alföldben vettem. GYertek persze!
Lehetek pofátlan? Kép Elkérhetjük a bébiőrt is erre a hétre? Nem baj ha nemKép!
puszi

Kép
seriff
 
 


Serfi, lehetsz pofátlan nyugodtanKép
Úgy 6 körül megyünk. Apánk most ment tárgyalni, Peti megmég dél óta alszik. Ma délelőtt nagyon-nagyon rossz volt.
Ruhákat majd felpróbálom, kösziKép

Többiek merre?
Eszti?

Kép

Kép
tikata
 
 


Oké várunk, vettem Petyának Túrórudit,meg Neked isKép! Ruhák közül jelenleg csaka pirosam van ittKépKép.
Ébredés után:Kép

Kép
seriff
 
 


Kép
Balunak meg ez a kedvenc szórakozása mostanában, a bunker egyébként az én "ágyam".Kép

Cuki ez az álmoskás kép.Kép

Serfi, összepakolva minden? Napszecsó?Kép

Kata, Petiről kép? Réges-régen nem láttuk.

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Esetleg valaki tud valami ebéd tippet adni, mert napok óta gőzöm sincs mit főzzek. Hm?

Kép

Kép
babszy
 
 


Szupik a képek!!! Nekem is kéne már dobnom egyet kettőtKép
PussykámKép Kapcsoljál a paprika TV-re, hátha látsz valamitKép
SerfiKép Mikor indultok? Csomagolsz ezerrel? Pipáljad a listátKép Vigyázzatok magatokra! És persze have fun!

Hétfőn 2 fok lesz megint. Fasza. Úgy néz ki a márc. 15-i héten megyünk Szolnokra. Remélem jó idő lesz. Még nem tudom hány napra. Most olyan jól alszanak, félek, hogy felborul minden. Vagy nem?
Elmondom, bár ilyenkor mindig elkiabálom, hogy valamelyik éjszaka a Zsombor annyira tombolt (mondjuk ebbe a nátha is benne volt valszeg), hogy sehol nem nyugodott meg. De ez már elalvás után volt úgy hajnali kettő körül. Szóval végső elkeseredésünkben beleraktuk a babakocsiba, ott tologattuk, fél mp alatt elaludt és becsempésztük az ágyába. Na ez a ráköv. nap úgyanígy alakult, de már a becsempészés nem sikerült. Felkelt és megint sírt, így otthagytukKép (igen, igen, a gyerek az előszobában aludt a babakocsiban...) Megjegyzem kurva jól érezte magát, csak az apja csattogására ébredt reggel - persze én nem aludtam semmit, mert óránként kirohangáltam, hogy mi van vele. Ott horkolt boldogan.
Na szóval, ez így nem lehet, a bundazsákot a babakocsiból beraktam az ágyába. Na azóta vacsi után belerakom, megpuszilgatom és villany lekapcs, a gyerek alszik. Bár nála sosem lehet tudni. Lehet, hogy mától újabb trükköt kell kitalálniKép (unalmas is lenne az élet)
A Panna mostanában egyfolytában sikítozik, cuki!
Fú, olyan jó, hogy újabb kislány érkezik, remélem barátnők lesznekKépKép Hanna, Panna, BlankaKép
Még jó, hogy Zsombinak itt lesz Bence, mert a nagyok már biztos kiközösítik majdKép Peti, Bali, PetiKép

Na eldugultam, majd még jövök!

Pussz

Kép
diane
 
 


Sziasztok!

Bogi, töltöttpaprika, brassói, borsóleves, frankfurti leves, rántott hús, hal, fasírt, natúr sült husi majonézessalival, tarhonyaleves, milánói, húsleves, gyümölcsleves, valamilyen főzelék pörköltttel, gombaleves, én tegnap stahl szakácskönyvből főztem gyömbéres, almás csirkét rizzsel. Jó lett, még Peti is ette. Na hirtelen ennyi jutott eszembeKép

Dia, az anyák leleményessége látom határtalan. Csak aludjon meg egyen a gyerekKép Van egy jó mondás, nálam nagyon igaz: "Eddig elveim voltak, most gyerekem" KépKép

Sajna nincs több időm, pakolok ezerrel, délben indulunk ZAlakarosra, barátokkal hétvégézni. Idő sajna szar lesz, de majd bent nyomjuk. Vasárnap este jövünk. Serifféknek jó sielést jó hetet, többieknek jó hétvégét.
puszi

(milyen jól rímelnek ezek a lánynevekKépKép)

Kép

Kép
tikata
 
 


KataKép, köszi, egyelőre lett belőle csülkös bableves, the first!Kép Amióta szoptatok nem ettem bablevest, pedig imádom, hát nesze.
Pussykám, neked is köszi, igazán sokat segítettél.KépKép Pussykám, képek??, reménytelen vagy.Kép

Zsombi meg látom, jóban van a kis szőrös bundazsákkal.KépHa az kell neki. A kis Benyó is azon nyomja, ha jól láttam a képeken. apropó, Eszti anya írjál nekünk valami élménybeszámolót.

Kata, Zalakaroson voltatok szilveszterkor is, ugye? Jó az a szálló?

Serfi családnak jó síelést és hisztimentes autóutat kívánunk!

Pussykám jövő héten kiruccanunk, de melyik nap? Egyébként lehet, hogy mi is akkor leszünk megint Szolnokon, majd meglátjuk.

Kép

Kép
babszy
 
 


Hú, de jó lenne!!!Kép Gyertek már! Az Andris is tudna jönni??? A Bazsa lent lesz 15-től.
Akkor, szerda de hívlak majd! Nézem a linket.
Csülkös bableves? Király vagy.
Én meggyszósz, sült csirkecomb rizzsel csináltam.

KatámKép Jó pihit! De jó nektek!

Mindenki jól van? Szupi hétvégét!!

pussz

Kép
diane
 
 


Hi, napszemüveg vicces, nem nagyon tűri a drágám. Azért itt ültünk este Apával napszemüvegben, HAnci meg nézett, mintha bolondok lennénk....

Képzeljétek , kaptam ajándék karkötőt a szülinapomra az Yves Rocher boltbanKép!Szép Kép

Holnap 8-kor startolunk, még nincs bepakolva, csak ki a vasalódeszka tetejére, néhány dolgot még ma d.e szereztünk, be, memória kártya a gépbe, stb...

Dia, babakocsi az előszobában király! HA ott, hát ott, de a bundazsák az ágyban még jobbKép!Ha Zsombi így nő, nem tudják kiközösíteni a nagyokKép!

Kata, nekünk van egy Blanka ismerősünk, egy pihehajú szöszke tündér, Blanci, nagyon édes névKép! Mégegyszer köszi a babakocsit, az ajándékot, és a piát a férjemnek! De igazán nem kellett volna! De majd jön Döbrögi!(3x)

Dia, sült csirkcombból küldjél Hancinak, olyan jóízűen ette Nálatok!

Balu, édes a bunkerben!

Eszti, mi újság? Beszippantottak a dolgos hétköznapok? Minden okés?

puszi mindenkienk!
Legyetek jók, én megpróbálom holnap elvinni a telet, és meghozni jövő héten a tavaszt!

puszi

Kép
seriff
 
 


Sziasztok!

Megint behavaztunk...KépKép
ennek ellenére elmentünk Nagykovácsiba telket nézni, találtunk nagyon szépeket viszonylag olcsóér', csak egy baj van, hogy a buszmegálló 1,5 km-re van, az meg egy iskolás gyereknek kissé sok. Kata, nálatok ez hogy lesz? Peti hogy fog hazajárni az isiből? Busszal vagy te fogod hozni kocsival? Nem egyszerű dolgok ezek...

Egyébként minden okés, beszéltem Esztivel, Kisbence is beléphet a mintagyerekek sorába, eszik, alszik, nem sír, simán elvan a kiságyában még ha ébren van akkor is(ilyen is létezik?Kép).

tesómék ma nem tudtak síelni, mert ott is fél m. hó esett, gondolom Serif család is inkább az apartmanban dekkolt.

Kata, ti hazaértetek szerencsésen a wellnessből? jó volt?

Többiek hogy vagytok?

Kép

Kép
babszy
 
 


Jó éjszakát, lányok!

Benyó, a toka- és pofizacsi király

Kép
Vendég
 


Na szevasztok,

na, Boguska, azért ne kiabáljuk el..... Kép

De tényleg igazi tündér a fiam, nem is értem. Én magunkból kiindulva elkészültem a legrosszabbra, erre tessék. 3-4 óránként felébred, kicsit gőgicsél, megkajol, aztán visszadurmol.
Éjszaka is. 8 körül fürcsi, kaja, aztán éjfél körül gőgicsélés, kaja, aztán 4 körül gőgicsélés, kaja, amúgy szunyahegyek. Szereti az ágyikóját, és tényleg elvan benne ébren is. Ma reggel pl. már hatkor hallottam, hogy ébren van, de még egy órácskát elgagyarászott. Mi meg addig is szundiztunk. Kép Imádom. Na nem ezért.... Kép

Ma délután fent volt 2 óta, na azért 7-kor már nyűgi volt, de amúgy jól elvolt itt kint a nappaliban. Nézelődik, elszunyókál.

Na, most viszont ezt mind jól LEKOPOGOM, aztán biztos jön még borúra derű. De azt hiszem, hogy talán az alaptermészete nem túl raplis. Nem is tudom, ezt honnan szedte, de hogy a szüleitől nem, az biztos. Talán anyósom ilyen természet, hála neki, ha tőle. Kép

Ezen kívül hasfájás még nem volt, hatalmasakat büffent, pukizni imád, kakilni még inkább, és ezeket keverni a legjobb!! Kép

Ma volt mérlegelés, kedden 3100-at mértünk, ma pedig 3370-et. Boguska aszonta, hogy simán, én azért meglepődtem. Mondjuk azért a felszedett tokaszerkezet csak van valahonnan.

Úgyhogy én tök nyugodt vagyok egyelőre, ami a kajálást illeti, plusz nem vagyok ultra fáradt, mert ki tudom éjszaka magam aludni, szóval faja.

Na, azért egy kis "baby-blue" (sógornőmtől tanultam ma) bejátszott, így az elmúlt napokon azért megtréfáltak a hormonjaim, de kifejezetten javuló tendenciát mutatok, és már nem minden pillanatban könnyes a szemem és bújnék a Petihez. Asszem ma még nem is sírtam..... Kép Sógornőm azért megnyugtatott, hogy nem lettem gyogyós, és amúgy is minden 2. friss anyucira rátör. Van amúgy baby-pink is, az meg az eufórikus élmény. Azért az biztos jobb..... Kép

No, de sebaj, összességében tök jól vagyunk, alakulunk egymáshoz, mostanra kezdünk kicsit jobban belejönni a napok folyásába, és már most készülünk a hét közepére jósolt jobb időre, hogy elkezdhessük a sétát.

Dia, köszi a jótanácsokat, azóta nem fejek, de úgy látom, hogy bőven van elég tejcsi. Ja, két napja rántott húst eszem almaszósszal, nagyon rulez!! Kép

Puszi nektek!
Vendég
 


Sziasztok Mindenki!
Azért most már sokkal jobbakat írtatok, mint a múltkor! Mindenki rendben van, és várja a tavaszt! CSak nem jön!!!Kép
Jókat kacarásztam a bundazsákos tréfán, meg a kaja előtt alvó HAnnán, akit mellesleg elképzeltem napszemüvegbenKép Na de valljuk be, a szülei sem gyengék, otthon abban ülnek, hátha Hanna azt hiszi, hogy ez így van rendjénKép

Benyó arany pofa, és nagyon rendi kiskrapek, hogy így viselkedik!Kép

Gyerekek, mi most elutazunk, majd csak jövő hét közepétől leszek, addig is puszi nektek! Meghozom a tavaszt, ha Serfinek nem sikerül.OK?
Meg képeket!

Csoki!
anniecoe
 
 


Sziasztok csajok!

Mi ez a nagy passzivitás? Kata, hazaértetek?

Mi ma megyünk Diáékhoz, holnap pedig megnézem a kis Benyó tokaberendezését, szóval jó hetünk lesz.Kép

Ancsa nektek jó utat, bárhol is vagytok, pihenjetek nagyot!!

Puszika

Kép

Kép
babszy
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk igen. Velünk minden rendben. Ma álmomban már gyereket is szültem, egy szöszke kislánytKép Hétvégénk nagyon jó volt. Peti olyan jól érezte magát, h sírt mikor eljöttünk. De jövőhéten ugyan ezekkel az emberkékkel megyünk síelni, úgyhogy ez megvígasztaltaKép
Bogi, ez nem szálló volt, hanem egy nagy ház, az egyik srác szüleié. 2-3 éve épült, van benne 5 hálószoba, két nagy fürdő, szauna, egy nagy étkező, konyha, és egy nagy nappali. Nagyon klassz, mert mindenkinek van külön szobája, de egyébként meg teljesen együtt vannak az emberek. Gyerekek este megint nagyokat fürödtek. Délután teszek fel képeket.

Eszti, tündér ez a gyerek. Szóval nem csak szép, hanem jó gyerek is. Szuper!!Kép Írjál még hogy telnek a napok! És halmozz el minket képekkel, mert én azért megvárom az áprilist, de akkor majd nagyon szeretném látni a picitKép És hát addig isKép

Bogi, nektek tényleg jó hetetek lesz, babázhatsz sokatKép És barátnőzhetsz isKép (írigy-írigyKép) Remélem jó időben hozzánk is eljöttök majd, a két fiú már biztos jól el rosszalkodnaKép

Dia, hogy vagytok?

Ancsa, magánúton van? Mert az kafi.
Edó?

Befejeztem Peti takaróját, jó lett. Délután erről is teszek fel képet. Addig feltöltöm a fényképezőt!
Gyönyörű idő van, csak kutya hideg. Én már nagyon rosszul tűröm a hodeget, tegnap o fokban majd szét fagytamKép

puszi

Kép

Kép
tikata
 
 


Így levegőzünk, egyelőre a szobában. Kép

Kép
Vendég
 


Hello.

Na az van, hogy akarok én képeket felrakni, de most egy új gépem van (fogalmazzunk úgy, hogy kevésbé szarKép) és nem rakták fel rá azt a képnézegetőt ami eddig volt. Szóval nem tudok kicsinyíteni, meg vagyok lőve. Mindegy, orvosoljuk idővel. Majd küldök át a Boginak, ő meg felrakja. Hmm?
Nagyon kis cukik, egyre ügyibbek. Fura módon még mindig nem forognak, de a Panci már kúszik hátrafelé és a Zsombi is egyre ügyesebb. Pancinak egyszer csak kinőtt 2 foga, Zsömikém kurva jól érzi magát a kis bundazsákjában - azóta mintaalvó, lerakom elalszik reggeligKép, szóval telnek a napok.
Egyik éjszaka volt vicces, valami csörgésre ébredek fél négykor. Mi a túró ez, hallgatózok, erre Bazsa mondja álmosan: játszik! Zsombikám kialudta magát és a tök sötétben megtalálta a kiskönyvét és olvasgatott. Egy óra múlva megunta, elkezdett beszélni - gondoltam várok amíg hangosan nem jelez, sír, ilyesmi. De visszaaludt, egyem a szívét, csak én nem bírtam utánaKép Na azóta elraktam éjszakára azt a könyvet.

KatámKép Hétvégén ruccanunk haza, Bogiék is jönnek. Maradunk csütörtökig. Nem jöttök??? Nagyon jó lehetett a 7végétek. Várom a képeket. Bár már tuti mondtad, de honnan ismered őket? És jó fejek? Csíped őket? Petyus hogy vagy? És a pocilakó szöszi (nem sok esélyt látokKép) lány?

EsztikémKép Gyönyörű a kis Benyó (maradunk ennél?)!! Ügyi vagy, szerintem szerencse, hogy nem kell fejni. Egyből beállt a tej és nem kell tökölnöd. Nem tudom velem mi történt tegnap, de ma reggel megint 2 görögdinnyével ébredtem. Kész vagyokKép, mindegy. Egyed csak az almaszószt meg a kalácsotKép! Az adatok fajinak, Zsombikám volt, hogy 500-at hízott egy hét alatt!
5 hósak voltak hatodikán, adatam nekik bio almát. Hááát... tejfaló fiam úgy köpködte, hogy öröm volt nézni, a Panci többet evett belőle, de édi pofákt vágott közbenKép. Csajok, hogy kell ezt csinálni??? Most adogatok a lereszelt alma kifacsart levéből, mindig kicsivel több kanállal. Aztán? Jöhet más? Mikor? Ti hogy csináltátok?

Na megyek mert a kis fogas felébredt.

Puszi az utazóknak!

Pussykám, várunk titeket nagyon!!!Kép

csók

Kép
diane
 
 


Naggyon cuki és szép!!!! Szia Bencus!!!KépKépKép

Kép
diane
 
 


Sziasztok!

Hát ez a kis Bence baba naggyon édes és naggyon jó fiú !! Kép Csak így tovább!!

Remélem Serif tényleg hozza a meleget, mert már rettenetesen várom!!

Dia! Már van foga Pannának? Kép Én is almalével kezdtem aztán mikor már az almapürét is megeszi onnantól már jöhet a többi íz, barack, krumpli, répa, sütőtök stb... Nálunk is volt ilyen hogy éjszaka közepén gagyarászott aztán elaludt, most bezzeg.. Éjjel 3-kor felkelt 4-ig felkelt-lefeküdt a kiságyába, aztán 4-kor eszébe jutott hogy cicizne, nem akartam kivenni, hogy már egy órát dumáltam hogy aludni kell, aztán üvőltés, de a durva fajta, és a végén cicizés és elalvás 3/4 5kor, fél 7-ig. Nem tudom ezt miért csinálja Kép Ja és az elmúlt napokban meg reggel 4-kor kelt KépKépKép Mit csináljak ???

Babszy! Ti még ciciztek? Vettem neki milupa cukormentes tápszert. szerintem hányinger! Ki issza azt meg? A Nestlés Junior milk finom, de azért Peti nincs elájulva tőle Kép

Kata! Várjuk a képeket!

Ancsának jó pihenést!

Puszi

Kép
edó75
 
 


Köszönjük a dícséreteket, anya mája dagad!!!!!! Kép Kép
Vendég
 


Apával játszani nagyon jó! Kép

Kép
Vendég
 


EsztiKép Nagyon édes a Bencus! És hogy figyel! Én úgy emlékszem, a kis gepárdok ilyenkor még csak ettek és aludtak, igazán figyelni csak 5-6 hetes kortól kezdtek!!!
EdóKép És az alma püréjét mikor adhatom, hány nap után? Most csak paszírozott levet adok. A Panci megeszi, azt hittem a Zsombor is, de utána jól kijött belőle, de azért próbálkozom!
Lehet, hogy éhes a Peti? Nem próbálod ki te is a Sinlacot? Abszolút tejmentes (szentjánoskenyér és rizsalapú), eddig akivel beszéltem, mindenki babája imádta. Ugyanakkor jól laktat, lehet ezzel kibírná tovább! Mikor eszik utoljára és mit? Ezt a tápit?

Itt voltak ma a BogiékKép! Gyerekek! A Bali annyira imádnivaló!! Kedves, mosolygós, szófogadó. Imádta az ikreket, folyton puszilgatta őket, dugdosta a szájukba a rágókát, beállt a járókájukba, etette őket, stb. Majd lesznek képek!

Puszi mindenkinek.

ui: Bencus tiszta apja!!!

Kép
diane
 
 


Eszti! Hát ez a gyerek gyönyörű és tényleg már nagyon okosan néz Kép

Dia! Sinlacot nem próbáltam és nem is nagyon hallottam róla Kép Szerintem ha Zsombiból kijött az alma akkor tarts egy pár nap szünetet és akkor próbáld újra. Legalább is így én így csinálnám. Ha már 4-5 kanál almalét megeszik nyugodtan próbálkozhatsz a péppel. Jaa Peti este 6-kor vacsizik főzeléket. Már vagy fél éve így van és eddig elég volt neki reggelig. Amióta beteg volt azóta van ez a kavirc, korán kelés és társai Kép Várjuk a képeket Kép Nagyon Kép

Kép
edó75
 
 

Vissza: Errõl - arról

Jegyzetfüzet: