Új privát üzeneted érkezett!

Na nálunk nem jött be ez a leteszem a kiságyba- hagyom zokogni-néha megnyugtatom mizéria. 3 órát simán végig bőgte.
Ráadásul a legújabb, h éjjel eszik 100-120-at, nappal meg alig 50-60-at. Ki érti ezt?
Ja és csak a hordozóban hajlandó elaludni, ha ringatom. Máshol nem. Asszem azért mert akkor itt vagyok én is. Rajta szoktam kapni, h kinyitja a szemét körbe néz, s vissza alszik. Szerintem megnézi itt vagyok-e.
A hordozóban lehet baja a gerincének?

Séta: már kétszer mentünk ki sétálni, nemhogy elaludt volna, de még jobban sírt. már attól tartottam kihívják a zsarukat Kép

nálunk szerencsére nincs gond azzal, h ki hogy nyúl hozzá, mert még amikor terhes voltam, akkor mondtam mindenkinek, h készüljenek fel, h nem fogom engedni.
Bár múltkor apósomék jöttek hozzánk, s a kapunk bejöttek szó nélkül, majd az ajtón meg kopogtak, de rögtön nyitották az ajtót is. Én meg épp etettem a szobába. (nálunk egy légtér a szoba, konyha, előszoba) Ki is fakadtam Kép Miért nem csöngetnek, telefonálnak, stb. A párom persze mellém állt, úgyhogy remélem többet nem jönnek szó nélkül. Bár nálunk régen is volt ebből gond, mikor a nagynénje állított be egyik nyáron. Õ frankón bejött a lakásba, miközben még aludtunk. S ha mást csinálunk Kép Akkor is hatalmas hepaj vágtam ki. De tudnék mesélni Kép Kép Kép

Annyira irigyellek benneteket, h alszanak a csöppségek. Szerencsére azért éjjel nincs gond.

Vicces, h inkább elviseli a mosogatógép, tv, számítógép zaját, csak a közelembe legyen. Kép

Na jó asszem most marha sokat írtam. Kép Kép
MERT ALSZIK Kép Kép Kép Kép

pussz
4+5

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Sziasztok

Ma már egy kicsit jobban vagyok, bár az arcom még mindig egy Zombira hasonlít Kép

Szilpa, nem igazán értem a párodat. Ha ennyire fontosak vagytok neki, akkor miért nem akar egy normális családot?
Én is egyetértek Zseppyvel. Neked kell az anyósodat helyre tenni. Még most kell rászoktatni, hogy telefonáljon mikor jöhet és mosson kezet érkezéskor. Lehet, hogy először megsértődik, de utána rutinból fogja csinálni. Te vagy a legfontosabb Kendével, ezt neki is meg kell érteni.

Sajna lemaradtak a képek, pedig kivi vagyok ám Kép

Zseppy, a párod éjszaka felkel a picihez?

Sajna nálunk Viki nagyon nyűgös, szerintem megérzi, hogy nem vagyok jól. Na mindegy, túl leszünk rajta.

Vannak új képek a weblapon:
http://viktoria.try.hu

A két kedvencemet ide is felrakom:


Kép
Kép

Kati

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Zseppy, akkor valószínűleg mind a két fajta bogyó a serkentést szolgálja. Kép

Hát a nagyszülőkkel néha valóban nagyon nehéz. Kép Nálunk is vannak ám problémák, tudjátok mi anyámék felett lakunk a tetőtérben. Na, most nekik amikor kedvük szottyan, fogják magukat és feljönnek, kopogás minden nélkül. Kép Amikor nincs éppen itthon a párom, akkor nem zavar, legalább van egy kis társaságom, de amikor ő is velünk van, akkor azért jó volna egy kis nyugalom, magánélet. Már én is ott tartok, hogy szólok nekik. Csak most az a gáz nálunk, hogy apukám sajnos komoly beteg, és hogy ő se legyen egyedül lent egész nap, ezért sokat jár fel számítógépezni stb. Na most neki nincs szívem azt mondani, hogy ne jöjjön, következésképpen anyumat se zárhatom ki. Kép Szóval nehéz így egy kicsit nekünk is. Õk mondjuk ilyeneket nem csinálnak, hogy felébresztik, vagy piszkos kézzel nyúlnak hozzá, de bőven elég, hogy sokszor jönnek.

Szilpa, még én sem voltam kontrollon, pedig nagyon időszerű volna megcsináltatni. Lehet hogy nekem is be kéne jelentkeznem? Gondolom Gizike jól le fog majd cseszerinteni, de valahogy nem volt kedvem menni. Egyrészt Aisa miatt, mit csináljak ott vele egy órán keresztül? Te Kendével mész vagy anyukádra hagyod addig?

Otyka, nem olyan a babakocsitok, hogy a hordozkában is ki tudod vinni sétálni? Én mindig oda rakom be Aisát (nem a fekvős részbe), és jókat szokott aludni. Ha abban szeret elaludni, akkor lehet hogy a levegőn is elaludna.

Zseppy, ha küldesz címet, akkor postán elküldöm neked a kupont. Csak ki kell tölteni, és a szül. anyakönyvi kivonat másolatával együtt leadni egy dm-ben. Aztán majd értesítenek, hogy mikor és hol tudod átvenni a kuponfüzetet stb. Kép

Szilpa, én sem igazán értem a párod viselkedését, de biztosan hamarosan megjön az esze. És gondolom az új párjának (ha megvan még) sem fog tetszeni, hogy minden idejét veletek tölti... Képeket megpróbálod mégegyszer feltenni???

Kati, ti nagyon aranyosak vagytok a képeken, Viki már igazi nagylány. Aisa olyan kis pöttöm hozzá képest... Kép De már egész jól elvan hason is, bár eddig nem tartotta ki a fejét rendesen, de most már rájöttem a trükkre, és sokkal ügyesebb így. Igaz, ha elfárad elkezd hisztizni, de most már majdnem minden pelusozáskor próbálkozunk, és általában 1-2 percet mindig kibír. Kép Még nem nagyon adja jelét, hogy megfordulna, de ő szerintem még gyenge ehhez.

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 

 
 

Én nem tudom mi van ma, de kb. fél 11 óta alszik a lányom. Kép Ilyet már nagyon régóta nem csinált, főleg nem bent a lakásban. Lassan már ébredezik, de jó is mert szétdurran a cicim! KépKép

Aisa és Hajni
odex
 
 


nekem kb. egy órát volt hajlandó aludni a hordozóban
de már fent is van Kép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Otyka, én úgy tudom, hogy nem igazán tesz jót a kisbabának (ill. a gerincének), ha sokáig van hordozóban. Az utazás erejéig legyen benne, de abban nem szerencsés altatni. Persze könnyen dumálokKép , de biztos találsz vmi olyan alternatív megoldást, ahol/amiben elalszik a baba és nem árt(hat) a babának. (pl. babakocsiban nem tudod elaltatni? Ugyanúgy rázod a fenekét, de mégis vízszintesen fexik..)

Verus

Kép
verus
 
 


Odex
Múltkor láttam, h van nektek iylen pihenőszéketek. Az jó? Aisa tud benne aludni?Vagy szokott?

Voltunk ma kint tobb mint 30 percet. Végig aludta, csak aztán a Párom behozta, merthogy tök hideg van Kép Pedig tök meleg volt mindene. Kép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Otyka igen, jól láttad! Kép Én csak kölcsönbe kaptam a barátnőmtől. Amikor Aisa még kisebb volt, akkor szívesen ücsörgött és nézelődött benne, de most hogy már felfedezte a kezeit és lábait inkább vízszintben fekszik. Így jobban tudja mozgatni mindenét, szabadon rúgkapálhat stb. Aludni akkoriban aludt benne, de nem sok időt sosem. Én a helyedben nem vennék, de ha kölcsibe tudsz kérni valakitől akkor oké. Én odaadnám szívesen, de mivel nekem is kölcsibe van csak, így nem tudom. Kép

Szerintem hamarosan hozzá fog szokni ő is ahhoz hogy "rendes" pozícióban aludjon el.
A kint altatással kapcsolatban: -5 fokig simán kint lehet hagyni, nem fog megfázni. JÓl be kell bugyolálni és kész...

Aisa és Hajni
odex
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Zseppy!
A kisfiadat nagyon sajnálom,hogy sírva is levágták a pici haját.
Anyós valszeg nem jön többet. Anyu össze veszett vele más miatt. Így most járhatok én át hozzá a gyerekkel. De legalább így az én időrendem szerint élhetek.

Otyka!
Ez a rátok nyitás tányleg durva. Kép
Amíg ott laktampáromáknál, anyós is folyton ránk nyitotta aszobaajtót. Sok éi hisztizés uztán sikerült rászoktatni, hogy az esetek 80%-ában kopogjon. De utána röghtön benyit. Meg se várja, hogy kiszóljunk, hogy szabad. Kép Szal felemásra sikerült. Többek között ezért is beszéltem rá páromat a külön költözésre. Már neki is terhes volt az együtt lakás. Õ is rájött, hogy így nem lehetünk igazi normális család. Ezért vettünk anyósnak egy egyszobás lakást. Csak miközben at felújítás alatt állt, szétmentünk. Kép
Jól eltereltem a témát. Bocsi.
Én is úgy tudom, hogy nem jó a gerincének, ha állandóan a hordozóban van, és abban alszik.

Zkatica!
Szerintem azért nem, mert már nem érez irántam többe, csak tiszteletet, hogy megszültem a fiát. És hogy mégiscsak együtt voltunk 9 évig.
Viki nagyon szép. Jók a képek.

Odex!
Még nem tudom, hogy viszem-e Kendét is. Ha apu elvisz, akkor lehet, hogy meggondolom. De ha egyedül kell mennem, akkor inkább itthagyom, és anyu vigyáz majd rá.
Holnap bejelentkezek Gizikéhez, ha el nem felejtem, ahogy edig is. Te mikor mennél? Nem megyünk együtt? Hozod Aisát??
Apa viselkedését már én sem értem. Majdnem minden este sírok miatta. Egyik nap azért, mert úgy érzem, ennyi volt, másnap meg azért, mert azt hiszem, hogy kellek még neki, de akkor miért nem vagyunk együtt?? Már nagyon kivagyok a helyzettől. Kép
Sajnos azt sem tudom kipuhatolni, hogy meg van-e még neki az a ribi. Kép
Persze, felteszem a képeket mégegyszer. Hátha.....
Sajnálom apudat. Kép Kép

Szilpa & Kende
5+4</font>
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


<font color="ff6000">Úgy tűnik, sikerült. Kép Kép Kép

Ja, képzeljétek, ma az 5 és fél hetes gyerek kétszer is 160-at evett!!!!!!!!!!!! És a kettő között sima 120-at. Pedig azt hittem elég lesz egy ekkora adag után kevesebb is. És pont 3 óra után éhes is volt. Még az időt sem húzta ki!!!
Kezdek tőle megijedni. Kiszívja az összes erőm Kép Én meg szépen eltűnök... Kép

Az első ilyen nagyobb kaja közben folyamatosan rotyogtatott. Szopi előtt tisztába volt téve, mégis itt a végeredmény:</font>
Kép
Kép


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok

Odex: mi is hetekkel hamarabb elkezdtük a hasra fordítgatást, hogy mire fordulni tud, addigra ne legyen ordítás a hason létből. Nálunk bejött. Most mindenáron fordulni szeretne, aminek teli gyomorral hányás a vége, így küzdök vele rendszeresen, hogy mikor fordulhat meg. Annyira élvezi, hogy hihetetlen. Persze 2-3 perc után Õ is vissza akar fordulni. Szerintem folytassátok Ti is a hason létet, mert meglásd iszonyú gyorsan forogni kezd majd, onnantól pedig nincs nyugtod, mert a kiságyon kívül már sehol sem hagyhatod magára.

Otyka, neked van mózeskosarad is, abban is nyugodtan kirakhatod a levegőre! Apának pedig mondd meg légyszi, hogy a gyereknek nagyon jót tesz a friss levegő, és hagyja nyugodtan kint aludni. Ha nagyon aggódik, akkor ajánlom nektek a babakocsi zsákot. Majd lefotózom ma a miénket és felrakom megmutatni. Ez belül szörmés, kívül anorák, és olyan, mint egy felnőtt múmia hálózsák. Ebbe nem kell agyonöltöztetni a gyereket, mert nagyon meleg. Ha plusz 4-5 fok van, akkor már nem is rakom bele. Mégegy előnye, hogy könnyebb vele kiemelni a gyereket úgy a babakocsiból, hogy nem ébred fel.

Szilpa, nem irigyellek. Nehéz lehet ez a bizonytalanság és az ember idegeit totál felőrli. Nem érzel magadban kellő bátorságot, hogy leülj vele beszélni és tisztázzátok a helyzetet? Akkor végre vége lenne a bizonytalanságnak. Szerintem jobb az ilyen dolgokon túlesni.
Tegnap végre mi is háromszor kakiltunk, és háromszor átöltöztünk, hasonló kinézettel, mint Kende. Én nagyon örültem neki, és inkább mostam ezerrel, csak ne fájjon a baba hasa.

Sajna a fogam helye nem gyógyul, még mindig gyulladt és gennyes. Nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, de Viki napok óta fogy. Sajna nem veszem észre, hogy kevesebbet enne, lehet, hogy a tejem minősége lett silányabb? Még várok egy napot, aztán lehet, hogy felhívom a védőnénit. Úgy sajnálom szegénykémet :o(

Kati

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Szilpa!
Mehetünk együtt a kontrollra! Kép Legalább van motiváció hogy bemenjek. Kép Neked mikor lenne jó? Én asszem jövő héten minden reggel oké lenne, majd úgy szervezem a dolgokat, hogy ne legyen más program, és legyen autóm. Én kénytelen vagyok Aisával jönni, mert anyum dolgozik, párom úgyszintén, apum meg ki tudja itthon lesz-e (most is kórházban van KépKépKép). Meg aztán még nem nagyon hagytam egyedül a nagyszülőkkel a babát, inkább viszem magammal mindenhová. Szerintem csináljuk úgy, hogy te bejelentkezel vmikorra, és utána én is felhívom Gizikét és ugyanazt az időpontot kérem! Kép Legalább nem unatkozunk majd az egy órában, amíg várni kell! Kép De akkor hozzad te is Kendét, olyan kíváncsi vagyok rá! Kép
Ha kell, akkor eljövök érted előtte!
Húú ez a kakis kép nem semmi! Aisa is szokott néha produkálni, de ez túltesz mindenen! Kép Amit Kati ír, hogy próbálj meg esetleg beszélni a pároddal, nem rossz ötlet, bár gondolom elég kényes egy ilyen beszélgetést kezdeményezni. Nem irigyellek, hogy ilyen helyzetbe kerültél, és pont olyankor amikor az embernek leginkább szüksége van a párjára. Kép

Kati, továbbra is erőltetem a hason fektetést, igaz nem sok időre, de egyre többször, és egész jól viseli Aisa. Kép Pedig én sokszor a kanapén fektetem Aisát, ezek szerint felejtős lesz ha elkezd forgolódni! Kép Remélem minden rendben lesz, és Viki nem fog fogyni többet már. Lehet, hogy nem olyan tápláló már a tejci, és azért nem hízik. Kép Kérdezd meg a védőnénit, hátha tud valami okosat mondani erre. Mennyiket eszik egyébként Viki mostanság? Méred még?

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


Sziasztok

Beszéltem a védőnővel és a fogdokival is. Most már nyugodtabb vagyok.

Védőnéni azt mondta, hogy pár dekával ne foglalkozzak, egyáltalán nem biztos, hogy ennek a fogyásnak köze van a fogamhoz. Azt is mondta, hogy a pempős kajálás, mert most csak ilyet tudok enni, nem befolyásolja a tejemet, mert még hetekig jut az anyatejbe minden kellő anyag a szervezetemből, azt éli fel a gyerek. Szóval nem kell izgulnom, ha utána is fogyna, miután rendbe jön a fogam, akkor kezdjünk csak el gondolkodni., Remélem nem kerül rá sor.

A fogdoki pedig ajánlott egy másik öblögetőt, még egy napig avval kell próbálkoznom, ha ez sem használ, akkor holnap felnyitják a sebet és kipucolják. Szóval most drukkolok Kép

Most Õ sem eszik sokat, úgy 150-160-at átlagban, 7-8 szor naponta.
Már nem mérem minden nap, csak ha valamiért érdekel, pl most, hogy nem vagyok jól.
Esténként viszont még mindig mérjük fördetés előtt.

Kati

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Szilpa,
És ha Te mész Te döntheted el, hogy mikor mészKépKépKép
Ma mi is bemutattunk hasonlót, csak mi előtte hason aludtunk.
Figyusz, Ti ma nem voltatok doki néninél délelőtt? Mintha Te száltál volna be egy opelba a füst milán utcánál. Lehet ugyan ahhoz a doki nénihez járnak gyerekeink???

Katica,
Nem próbáltad a grapefruit mag kivonatot? Próbáld meg azzal beecsetelni, ha hozzá tudsz egyáltalán nyúlni. Ja, és már akartam írni, hogy még mindig nagyon jó képek készülnek Rólatok. Viki csúcs. Én a nem hízásra azt írtam volna, hogy ne csodálkozz, hiszen elkezdett mozogni. Ha új mozgást tanul meg, akkor mi mindig megálltunk. Aztán megint híztunk.

Otyka,
Ne izgulj én Párom is hasonlóan aggódó. Pedig már azért neki lehetne tapasztalata. Ha sír a gyerkőc csak éhes lehet. Szóval tömné szegénykémet tápszerrel, de szerencsére gyerkőcnek több esze van.

Odex,
Nem kell elküldeni, mert a honlapról is le lehet tölteni. Nyelvtanulást nem tudom támogatják-e, de szakképzés és főiskola és egyetem az megy állam által. Párom járt így suliba anno, mert 7 hónapos korától nagyfiúval Õ volt itthon, én meg most fejezem be az egyetemet. Csak igazolás kell a munkahelyedről, hogy szülési szabadságon vagy.

Mi ma vagyunk egy hónaposak. Nagyon szalad az idő!!!

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!!

Hasratétel: Kende is utálja, de egyre többször próbálgatom. Sőt van néha olyan, hogy éjszaka csak így tud nyugodtan elaludni. Néha. Pl. ma is. Visított, mint egy kismalac, hiába sétáltam, agamhoz fogtam. Evett rendesen, pelus tiszta, hasa nem fáj, legalábbis nem feszítgeti. Tettem egy próbát. A combomon hasra fodítottam. Abban a pillanatban elhallgatott, becsukta a szemét, és 3 perc múlva lerakhattam hasra az ágyra. Azóta is alszik. Kb 1 órája. Ki érti ezt???? Ébren meg soxor visít, ha hasra fordítom.

Zkatica!
Nem merek leülni beszélni vele, mert elájulnék a választól úgy érzem. Kép 9 év után is szerelmes vagyok belé, és sajna minden hülyeségét meg tudnám bocsájtani, csak velem legyen. Igaz, a tüskét érzem mindig, de nem merem emlegetni, nehogy odébb álljon Kép Már tiszta ideg vagyok magamra. Ha nincs velem, mindig elhatározom, hogy na most megmondom a magamét, de amint meglátom, nem megy. Kép
Hát igen, én is inkább szívesen mosok. Úgy tűnik, ráállunk a nai egy kakira. Ma is csak egyszer volt, fürdés után. Kép De az jó nagy adag volt. Most szerencsére bent maradt a pelusban. Kép
A fogadat sajnálom, remélem, hamar meggyógyul.
Viki pedig remélem hamar enni fog rendesen, és elkezd hízni. Én is azt hallottam, hogy ha elkezdenek mozogni, akkor megáll a hízás. Szerintem még ne aggódj!

Odex!
Megpróbállak tédeg is bejelenteni Gizikéhez, mert lehet, hogy egy nap nem lehet sokan menni, és akor inkább úgy kérem a napot, amikor kettőnknek is van hely. Oké?
Jó, akkor viszem Kendét is. Kép
Nagyon hiányzik mellőlem apa. Főleg amikor már napok óta nem jut egy fél órám magamra, és egész nap sír, pedig elvileg minden rendben van vele, csak hisztis, vagy fáj a hasa, akkor éjjelre teljesen kikészülök, és az éjszaka közepén ringatás közben szoktam én is bőgni, hogy miért nincs itt velem, meg miért nem segít. igaz, hogy "csak" lelkileg tudna ilyenkor, de az lenne a legnagyobb segítség!!! Ilyenkor hiányzik a legjobban. Bár egész nap rá gondolok. Kép

Zseppy!
De igen, én voltam aki beszállt az opelbe a doki néninél. Csak nem te voltál, aki annyira nézett??? Kezedben egy babahordozó, mögötted meg lemaradva apa??
Mi aSchulteisz dr. nénihez járunk. Nekem is ő volt a gyerekdokim kiskoromban Kép
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!! Kép Kép Kép

Így alszok anyán, ha máshol nem vagyok hajlandó elaludni:
Kép
Szilpa & Kende
5+5</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


<font color="ff6000">Ja, ma voltunk a doktornéninél tanácsadáson.
Kisfiam két hét alatt hízott 670 g-ot. Most 5 hét 5 naposan 5210g!!! Hát a rendelőben volt nagy csodálkozás. Állítólag csak egy baba van, aki hasonlóan rohamosan hízik. Igaz, ha azt nézzük, akkor a másik baba 1 kilóval nehezebben született, tehát arányaiban nézve a Kende a leghízósabb baba a dr.néninél. Kép
Félek, nehogy baj legyen később ebből. Kép
A születési súlyához képest 1310-et hízott, a kórházból hazajövős súlyhoz képest pedig 1490-et 5 hét alatt!!
Egyébként minden rendben van velünk. Majd 21.-én megyünk legközelebb, és akkor majd oltást is kap Kép Előre sajnálom szegényt!

Szilpa & Kende
5+5</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


<font color="ff6000">Mindig elfejeltek valamit. Kép

Kaja: Ma a legkisebb a 110 volt. Egyébként 130, 140, meg egyszer 150!!!! Ez kicsit sok egy 5 és fél hetes babától, de mit csinálhatok!?! Nem fogom kivenni a szájából. Ráadásul, ha ő nem érzi úgy, hogy elég, akkor ordít, hogy mééééééég!!! Persze ha kiköpi, 5 perc múlva akkor is simán enne tovább, ha hagynám. Kép A kis beles!!!</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szilpa!
Oké, jelents be akkor engem is! Kép Aztán a többit majd megbeszéljük!
Majd írok később, de Aisa hiányol! Kép

Aisa és Hajni
odex
 
 


Na elaludt a leányzó! Kép
Szóval Szilpa, ha megvan hogy mikor tudunk menni a Gizikéhez, írj és akkor megbeszéljük, hogy hol talizunk! Kép
Tudod mi a vicc, hogy Aisa a maga közel 4 hónapjával érte el ugyanazt a súlyt, amit Kende. Igaz, mi 2450 gr-val születtünk,tehát így már megdupláztuk a súlyt, de akkor is.... Pedig Aisa is eszik általában rendesen, fene tudja miért nem hízik ilyen elképesztő sebességgel.

Zseppy, akkor a jelentkezési lapot nem küldöm el, de ha megkérlek akkor csatolod majd hozzá az én "ajánlható ajánlatomat"?? Tudod, ez után én kapnék valami ajándékot.... KépKépKép Megteszed nekem?? Én elküldöm postán, csak hozzá kell majd csatolni... Kép

Tényleg Szilpa, nem sikerült neked még semmit megtudni a tanulással kapcsolatban?

Kati, remélem jobban van már a fogad (helye).. Kép

Na, megyek összerakom egy kicsit a lakást, míg szunya van! Kép
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


hello

van vmi otletetek, mivel kenhetnem be az arcat? nagyon szaraz. a furdetokrem nem jo, mert piros foltos lesz az arca.

Kati
fantasztikus a gyerek Kép Már akkora Kép Ja mikor lesz már a baba-mama tali? Remélem jobban van már a fogad (helye)? Kép

Zseppy
Te mikor mesz vissza controllra? Az én párom is egyfolytában tömné kajával. Ha elkezd sírni, rögtön mondja éhes Kép Pedig előtte fejeztük be 5 perce a kaját. Kép Kép

Szilpa
Jó sokat hízott Kép Én ekkora mennyiséggel nem büszkélkedhetek Kép mi csak 650 g-ot híztunk 3 hét alatt.

kenguruba mennyi idoset lehet vinni?
meg tudna hivni valaki iwiw-be?

na most en is lemerem mennyit eszik. remelem nem -10 g jon ki mint multkor Kép

pussz
5 hét!!!!

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Odex!
Bejelentettem magunkat jövő csütörtökre!!!
Mindegy hány órára megyünk, csak éhgyomorra menjünk. Előtte kell venni a gyógyszertárban 75g-os cukrot. Gizike éhgyomorra vesz vér, utána cukor ivás 10 perc alatt, majd 2 óra múlva vérvétel. Szal ha akarnám se hagyhatnám itthon Kendét, mert közben tuti van kajaidő. Lefejni meg nincs kedvem.
Akkor majd beszéljük meg, hogy mikorra menjünk.

Aisa is szépen hízik, ne viccelj!!! Az igenis jó, ha már megduplázta a súlyát!!!

A tanulásról még én sem kaptam infót.
Majd rákérdezek.

Otyka!
Az elvileg pont jó hízás. Állítólag egy hét alatt 17-20 dkg körül kell hízni. Akkor nektek ez pont megvan. És így pont jó. Kép
Kenguruba majd csak akkortól rakhatod, amikor már tud ülni. Addig ne, mert nem jó a gerincének. Viszont hordozókendőbe már újszülött kortól hurcolhatod!!!!
Én sem vagyok még fent a wiw-en. Kép Hiába kérem már napok óta a másik topikban is, hogy hívjanak meg!!! Kép

Zkatica!
Fogad??? Remélem azzal a hírrel jösz, hogy már semmi baja!!!!!! Hiszen hűlt helye... Kép

Szilpa & Kende
5+6</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szilpa
Én meghívtalak a iwiw-en, te pedig meg tudod hívni Otykát. Fogalmam sincs, hogy miért csak 1 meghívót adott, még nem néztem át rendesen az oldalt.

A hízás miatt ne aggódjatok teljesen normálisan nőnek a babucik. Azt mondják az okosok, hogy a 6. hónap végére meg kell duplázni, 1 éves korig pedig meg kell triplázni a születési súlyt. A kisebb súllyal született babáknak ez könnyen megy. Sára nálam már a harmadik hónapra megduplázta a súlyát.
hmmc
 
 


Szilpa,
Na tessék. Igen, mert nagyon ismerős volt az arcod és gondolkodni kellett vajon honnan. Aztán kapcsoltam, csak nem volt idő odamenni, mert már így is késésben voltunk. Hát, mi nem lettünk megdicsérve, bosszúból jól lepisiltük a vizsgáló asztalt. Apukád nagyon szimpi volt viszont. Rögtön Apu jutott eszembe. Teljesen oda van az unokáiért. Eddig nem nagyon jött Õ hozzánk, de mióta Enikő meg van nagyon sokat jön. Legalább annyira, hogy elringassa a legkisebb unokáját. KépKépKép

Otyka,
Nekem Doki bácsi azt mondta a szülés napjához képest 6 héttel kell menni. És előre jelentkezzünk be, mert lehet pont nem lesz. Szóval én jövő héten telefonálok, mert 16-án kellene menni. Látod, össze kéne zárni Pasijainkat, biztos jól el lennénekKépKépKép
Ja, a sebem tegnap este viszkedett, de iszonyatosan. Viszont ma zuhanyzás után (pont ahol szivárgott) tiszta piros. Párom szerint mintha kipállott volna. szerinted mit csináljak?

Lányok,
mi az az iwiw???

Odex,
Naná hogy csatolom...Szóval küldöm a címem mélben oké?? Amiatt meg ne izgulj, hogy mennyi haja van Aisanak. Majd meg fog nőni... Nekünk most már nagyon kicsit, de hullik a hajunk. Ja, és nagy fiamnak éppen annyi és olyan színű haja volt, mint most a Gyönyörűségednek.

Katica,
Remélem fogad hűlt helye már tényleg rendben van.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Szilpa
meghívott a hugicám Kép szólok neki, h hívjon meg téged is. asszem korlátlant lehet

Még valaki szeretné, ha meghívnák?

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Otyka
Csak 1 meghívója van mostanában mindenkinek. Kénytelenek voltak korlátozást bevezetni, mert annyira megugrott a felhasználók száma, hogy nem győzték.
De szépen sorban meghívhatjátok egymást, és akkor mindenki fent lehet. Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


De Lányok,
Ez mi a csoda????

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok

Sajna a fogam helye még mindig nem ok, de mégsem megyek el a fogdokihoz. Hétfőig még adtam magamnak időt a gyógyulásra.

Viki végre hízott! Remélem vége a nyűgös időszakának.

Szilpa, megértem, hogy nehéz, de így folyamatos libikókában vagy, ebbe bele lehet dilizni. Biztos vagy benne, hogy ki fogod bírni ezt a bizonytalanságot még sokáig?
Nem semmi mennyit eszik és hízik Kende! A mi dokinénink azt mondta, hogy egy anyatejes gyereket nem lehet elhízlalni, így nyugodtan etesd csak Kép

Otyka, Vikinek is nagyon érzékeny a bőre. Velünk Lipobase-Repair krémet vetetett a dokinő a patikába. Ez nem olcsó ezer forint felett van, de eddig bevált. A fürdetőkrém nem is jó arcra.

Én már raktam kenguruba, igaz csak pár percre. Lehet viszont olyan kengurut kapni, amiben vízszintesen is lehet a picurt vinni. Abba már most is beleteheted.

Tegnap lemértem a kiscsajt 67cm Kép Nem csoda, hogy kinőttük a 68-as rucikat. Sajna a fogyás miatt még mindig csak 6870g-ot nyomunk.

Kati

Niki&Viki & Kati

Kép
Kép
zkatica
 
 


Szilpa, köszi akkor csütörtökön talizunk, a részleteket majd megbeszéljük. Én azt hittem, hogy egy éhgyomri és reggeli utáni vérvétel lesz, nem terheléses... Pedig azt hittem már nem kell több cukros löttyöt inni egyelőre... Kép

Hmmc, neked is kis súllyal született a gyereked, hogy a 3. hónapra megduplázta a súlyát?? MÁr olyan régóta keresek egy anyukát, akinek hasonló súlyú a babája. Mert ezekhez az óriásbébikhez én nem tudom viszonyítani Aisa fejlődését. Kép

Szégyen, de én sem tudom pontosan, mi az az iwiw. Érdekelne engem is, hátha lesz időm. Bár én asszem már kaptam meghívót barátnőmtől, de nem regisztráltam. Kép

Zseppy, előre is köszi, várom a mail-t és küldöm a kupont! Köszike! KépKép

Mi holnap méreckedünk megint, remélem, jó eredménye lesz, mert most egész héten nem mértem, és már nagyon kíváncsi vagyok! Kép
De egy másik fórumban kérdeztem egy gyerekorvost, elmondtam, hogy miket csinál Aisa (sok bukás, még a köv. kaja előtt is stb.) és azt mondta, hogy ez refluxos tünet, de nem komoly. Jövő héten jön a mi dokinénink oltást adni, és akkor megkérdezem őt is. Állítólag van valami sűrítő vagy mi a fene, amit kaja előtt kell adni, és akkor nem lesz ez a sok bukás. Hát remélem, hogy nem refluxos Aisa....

Na, puszi mindenkinek, és jó hétvégét! Kép
Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


<font color="ff6000">Hmmc!
Igen, láttam. Köszi.
Nem tudom meghívni Otykát, mert még nincs meghívóm. Nem tudom, mikor kapok. A másik topikban azt mondták, hogy kell egy kis idő hozzá, hogy kapjunk.

Odex!
A férjed is a Vargába járt??? Megtaláltam Kép
De téged nem talállak az iwiw-n. Nem vagy fent?

Zkatica!
Sajnálom a fogad.
Libikókát még bírom. Egyelőre.

Otyka!
Megjelöltelek.

Szilpa</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Odex
Nekem Sára 3050 gr-mal született.
Fejlődése látványos volt, általában 150-180-kat szopott 2-2,5 óránként. Egyáltalán nem volt hajlandó semmilyen folyadékot meginni az anyatej helyett, 8 hónapos koráig még cumisüvegből sem tudott inni. 5-6 féle cumisüveget kipróbáltunk, mire az öcsém küldött egy új fejlesztésű "szelepes"-et. Ebből tud inni, semmi másból a mai napig sem.
Súlygyarapodása:
03.17. 3050 gr
04.27. 4760 gr
05.25. 5590 gr
06.22. 6160 gr
07.24. 6820 gr
08.24. 7450 gr
09.27. 7980 gr
11.02. 8500 gr
01.11. 9400 gr
hmmc
 
 


Cas
Én úgy tudom, h a régiek még annyi embert hívhatnak meg, amennyit akarnak.

Zseppy, Odex
Az iWiW egy magyar közösségi webhely, mely 2002. április 14-én kezdte meg működését WiW néven. A rendszerbe csak meghívással lehet bekerülni. A rendszer üzemeltetője az iWiW Kft. A iWiW név az angol &#8222;international who is who&#8221; (&#8222;nemzetközi ki kicsoda&#8221;) rövidítése.

Meg lehet keresnni vele, régi iskolatársakat pl. stb...

Kati
Próbáld meg a Phlogosol nevű gyógynövényes valamit. Én is használtam ínygyulladáskor, de a Te problémádra is jó lehet talán.

Szilpa
MegvagyKép

Ma mi is aludtunk 2,5 órát Kép Hason a mózeskosárba Kép
Rájöttem, h nappal nem hajlandó kiságyban aludni.

hmmc
majd 2 kiló 1 hónap alatt! Az igen! Kép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Sziasztok,
Végre tudom mi az az iwiw...KépKép

Szilpa,
Csak ne bízza el Apuka magát, de tényleg. Szerintem vegyél egy nagy levegőt és próbáljátok meg tisztázni a dolgot. Amiket írsz az alapján nem hiszem, hogy lenne mellette valaki. Na, de nem akarok jobban beleszólni, de egyáltalán nem irigyellek a helyzet miatt.

Gyerkőc alszik 7 óra óta. azt hiszem lassan megyek fejni, mert szétdurran a cicim.

Gyerekek,
nálunk még csak egyszer volt kint a védőnéni. Egyszerűen kriminális. Ja, ha meg keresem telefonon sosincs bent. Jó mi? Anyu teljesen ki akadt. Nem mintha hiányozna, hogy hetente jön. Csak pont ma mondták a hírekben, hogy amerikában egy ápoló (aki gyilkolászta a betegeit, viszont nem tudják még azt sem hány beteget ölt meg) azzal a felkiáltással ítélt a bíró életfogytiglanra, mert szégyent hozott a szakmájára. Na, ez jutott eszembe, hogy akkor a magyar egészséggyi dolgozók nagyrésze már vonulhatna is be. (hú, ez most nagyon kijött bocsi)

Szilpa,
Ti mikor mentek legközelebb? mi ápr.6-án, ha jól emlékszem. Ja, és persze oltást is kapunk. Majd utána még felmegyek Apuékhoz lehet egy kis nyugtatásra. Ez az egyetlen baj, hogy innen járunk ki békásra dokihoz.

Otyka,
Nálunk nagyon bejön a hason alvás. Főleg Apa mellkasánKépKép egyébként meg nincs igazuk? kijönnek a hasunkból (mindig társaságban voltak) és azt várjuk Tőlük, hogy akkor viseljék el az egyedül létet? Naná, hogy Õk is társaságban érzik jól magukat.Mi lassan elhozzuk a járókát.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


<font color="ff6000">Zseppy!
Sajnos van mellette valaki. Már 1 éve. És én mindig megérzem, mikor megy hozzá. Bár nem lehet belőle kihúzni semmit, meg ha célozgatok, eltereli, mintha letagadná, de utólag még több ráutaló jel et tapasztalok, tehát még mindig együtt vannak.
Mivel párom is fent van az iwiw-en, és ráadásul az a picsa "hívta meg", még nem is olyan rég, de így végre megnézhettem az adatlapján, hogy pontosan mikor született, hogy néz ki, honnan jött, stb. Szégyenlem magam. Ha egy jobb csajjal lép le, akkor sem esik jól, de hát ez van. De ez?????!!!!!! Szerintem csúnya. Mi a pics...val fogta meg???? Mert állítólag szerelmes belé. Ááááááááááá
Most nagyon kivagyok. Kép Kép Kép 4 órája ezt nézegetem. Teljesen felhúztam magam. És már aludni sem tudok. Kép

Mi legközelebb márc. 21.-én megyünk. Pont akkor lesz 2 hónapos, és ezt szegénykémnek oltással ünnepeljük meg. Kép Húúú, de gonoszság. Most jöttem rá Kép Kép

Rajtam is szeret Kende hason aludni. Kép

Nektek ki a védőnénitek?
Nekünk az, aki a dokinéni mellett szokott lenni. Bajkóné Lohner Éva. Szerintem egy tündér. Én nagyon szeretem.

Szilpa & Kende
5+6</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Na, az éjjeli baglyokKépKép

Szilpa,
mi itt launk a Batthyányin, szóval itteni a védőnénink. Az a védőnéni egy nayon aranyos és lelkiismeretes, és tuti a szakmája a mindene. A miénk??????? na mindegy. Még szerencse, hogy anyu tud a munkatársaitól tanácsot kérni, ha valamit nagyon nem tudunk...

Viszont az vígasztaljon oltás ügyben, hogy most már legalább csak egyszer szúrnak. Nagy fiamnál volt olyan, hogy a két lába és egyik keze is szúra volt. Ja, észre sem fogja venni. És ha ott van védőnénitek, akkor nagyon jól el fogja maszírozni és észre sem veszitek...KépKép (nagyon szerencsés vagy védőnéniddel)

Én nem tudom elképzelni, hogy Pasidnak ne jönne meg az esze. Csak tudod mit, remélem már késő lesz, mert már Te is boldog leszel.

Most nézek babakocsikat. A baj az, hogy én az esernyő foggantjúsat szeretem.KépKép

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Zseppy
Elvileg én is 16-án megyek dokihoz. Nem találkozunk ott?

Szilpa
Biztos majd akkor jön rá a tévedédére a pasid, mikor már késő lesz.

Nem tudjátok mivel kenhetném magam? A melltartó környékén annyira viszket a bőröm majd meghülyülök. Ott ahol hozzáér az anyaga a bőrömhöz. Levenni nem tudom, mert különben leszakadnak a cickóim.

És még valami. Ismer valaki laktózmentes fogamzásgátlót?

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Zseppy
Mi Peg Perego Pliko (P3) babakocsit vettünk. Azt használom az első pillanattól fogva és nem bántam meg, hogy nem nagyobbat vettünk. Esernyőre csukható, könnyű és nagyon jól bírja még a macskaköves járdát is.
hmmc
 
 


Otyka
A 2003-as elég régi? Kép Én az vagyok, és tényleg korlátlan volt a meghívóküldés, de most még nekünk is lekorlátozták, néha kapunk egyet-egyet. Kép
Kenőcs: kérj a gyógyszertárban testápolót, olyat, amilyet ők maguk kevernek. Abban tudtommal semmi olyan nincs, ami beszívódva árthatna, viszont rövid a szavatossága, de sebaj...

Szilpa
A pasik általában a farkuk és a hasuk után mennek... Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas
Bocsi. Csak a húgomnak még mindig korlátlan. Legalábbis úgy tudom
Köszi a kenőcs tippet.

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


Otyka
Én bocsi, nem akartam okoskodni, csak nekem meg így van! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Hmmc,
Későn olvastalak.Vettünk Piere Cardin-t. ez volt a legkönnyebb. Szerintem ez is jó sokáig használható lesz, és remélem szeretni is fogom.

Otyka,
Remélem, hogy kapok 16-ra időpontot. Ja, és nem kell hamarabb mennem. betadinnal törölgetjük most a császár sebnél lévő piros foltot. Nagyobb nem lett, de azért idegesít. Hétfőn telefonálok. Több mint valószínű nagy lánnyal megyek majd... Kenőcs és minden ilyen probléma esetén a legjobb a gyógyszertári keverésű. De azért mondjad, hogy szoptatsz.

Lányok,
Aho vettük a babakocsit az szerintem nagyon jó hely. Szerintem viszonylag jó áraik is vannak, de ugyanakkor a mrkásabb dolgokból is tartanak.
itt a honlapjuk: http://bababolt.echt.hu/

Otyka,
még olyan széket is lehet kapni, én eddig 18 ezer körül láttam olyan etetőszékes, fenékrázósat, itt meg már 11 ezerért is volt. Most elkezdtem gondolkodni, hoy esetleg veszünkKép

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Zseppy
Akartam is kerdezni, h hogy van a sebed. Nekem is elég piros lett a napokban. Eddig olyan rózsaszín volt, de most szabályosan vörös lett. Nem tudom miért. Kép

Ma megint aludtunk egy csomót Kép Sőt ma megdöntöttük rekordunkat is, mert 130-at ettünk. ÉS 1 óra múlva még adnom kellett nki, mert olyan éhes volt. Akkor még 80-at benyomott. HihetetlenKép

pussz: Otyka
-----------------------------------------------------------

Kép
otyka
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Zseppy!
Akkor hogy-hogy ide jártok doktor nénihez???
Egyébként én a babakocsit a Lehel úton vettem a babadiszkontban. Ott is sokkal olcsóbbnak találtam a kocsikat, mint máshol.

Cas!
Farkukkal? Hát nem én találtam ki, de abban a témában eddig mindenki dicsért, és "vissza akartak járni".
Hasukkal? Õ imád kotyvasztani. Kis konyhatündér. Nem tudom, hogy ott éjjel, amikor átjárt, akkor kapott-e valamit. Mármint enni. De nem is érdekel ez a téma.

Hát Kende ma megint alkotott. Megint nem volt kaki tegnap, és ma délelőtt már nagyon feszítette. Szokásos folyamatos erőlködés-nyomás, eredmény nulla, tehát ordítok c. előadás ment. Délben meguntam, és kaja előtt, meg fél órával kaja után is kapott teát. Persze megfelelő hőmérsékleten, különben válogatós királyfi kiköpi. Kép Utána 20 percig "beszélgettünk", és egyszer csak hallok a gatyából 2 óriási robbanást, és megint nyakig-kaki babává változott. Ugyanolyan lett, mint a 3 nappal ezelőtti fényképen. Kép

Szilpa & Kende
6!!!!!!!!!!!!!!!!!!</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Szilpa
Na, csak viccesen akartalak vigasztalni! Kép
Bár tudom, hogy ez a téma nem épp viccelődni való. Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Otyka,
Párom naponta 3x letörölte betadinnal tegnap (ma is ez a menü) és estére bekentük bepantennel. Szóval mára már csak rózsaszín a foltom. Remélem elmúlik teljesen.

Cas,
Viccet félre téve, mélységesen igazad van pasi ügyben.

Szilpa,
nem semmi a fiad. Azóta mutogatom a képedet, hogy feltetted (ha nem baj). De inkább nézzen ki így.
Azért járunk oda, mert nagyfiam még békásra született, és akkor Doki nénit választottuk neki. 5 hónapos volt, amikor ide költöztünk, és nem akartam dokit váltani, mert Õ ismeri mégis csak, és úgy gondoltam ennyi idősen fontosabb, hogy ugyanaz a doki lássa mindig. Így nem volt kérdéses, hogy maradunk, mert váltani most sem akartam. Ráadásul fiam szereti a doki nénijét.

Zseppy

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sziasztok lányok, jó sokat írtatok ám! Kép Persze amikor többet vagyok netközelben, akkor senki nem ír órákig..most meg... Kép

Szilpa, az oltás miatt szerintem nem kell aggódni, nálunk sem volt szerencsére sosem gond. Ha van rá lehetőséged, akkor rögtön a szuri után kapd a kezedbe a babát, és próbáljátok meg elterelni a figyelmét valami hangos csörgővel stb. NÁlunk a dokinéni (igaz házhoz jött Kép) csattogtatta össze a Lidocainos spray-t a kupakjával, és az annyira lekötötte Aisát, hogy el is felejtett sírni! Kép Utána egy jót aludt, és ment minden tovább.

Hmmc!
Aisa 2450 grammal született, és most 5180 gr volt. Mostanság hetente csak 10-15 dekát hízik, így nagyon lassan megy a gyarapodás. Pedig azért eszik rendesen (bár nem mérem), csak anyatejet kap ő is és csak ciciből. Valószínű nekünk ilyen a fejlődési tempónk, nem tudok mit tenni ellene.

Zseppy, pont egyik nap jutott nekem is eszembe, hogy már tök rég nem volt itt a védőnő. Az elején hetente jött, aztán mondta hogy fél éves koráig csak havonta egyszer fog jönni. Na most utoljára januárban volt itt valamikor. Majd felhívom, hogy vigyem-e én le, vagy mi legyen... Nekem nem hiányzik, mert sokmindent nem csinált/segített. Megkérdezte, hogy minden rendben van-e, van-e kérdésem (ami persze olyankor sosem jutott eszembe), aztán már ment is tovább.

Jövő héten kapjuk mi is az uccsó szurit már végre! Kép

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 


<font color="ff6000">Sziasztok!

Cas!
Bocsi. Kép Nem értettem.

Zseppy!
Tényleg jó doki.

Odex!
Nem aggódok a szuri miatt, csak olyan hülyén ön ki, hogy pont a 2. hó-szülinapján. Kép
Csütörtökön meddig tudsz majd értem jönni?
Apu kérdezi, mert hogy el kell-e vinnie, vagy tervezhet-e munkát magának?

Ma egész délután vasaltam. Kép Olyan édesek ezek a pici rucik. Utálok vasalalni, de a fiam kedvéért még ráadásul szívesen csinálom. Sosem gondoltam volna. Mi jó sok ruhát kaptunk. Még ki kell találni, hogy fogom mind betuszkolni a kis komódjába. Kép

Ma is nyakig érő, ruhát átáztató kakánk volt. Kép De ma tea nélkül. Kép

Hasfájás: Lehet, hogy mégsincs fordulópont? Tegnap hajnali 3-ig sétálgatam vele, mire a görcsök között elaludt, de egy órában kb 2* felsírt(visított). És erre vagy felébredt(Kép), vagy vissza is aludt rögtön. Ez ment egész éjjel. Ma nem mertem tükörbe nézni Kép. Ma egész délelőtt nyűgi volt egészen a kakiig. Utána aludt a következő kaja szünetben, de azóta nem. Megint csak feszeng, meg sír. Hiába Infacol, torna, maszázs, hasmelegítés. Az édeskömény teát nem issza semmilyen hőmérsékleten. Kép Csak a kamillát. Dehát az ugye nem a szélre van, hanem arra, ha nincs kaki, és ki kell csalogatni. Szal most félkezezek, és ringatom, miközben hol sír-el akar aludni-erőt gyűjt a sírásra-sír-el akar.... stb. Megint szép éjszaka elé nézünk. Kép Szegénykém. Kép

Végre sikerült elkapni egy reggeli üdvözlő mosolyt:
Kép

Szilpa & Kende
6+1</font>


Kép
2006.01.21.
Kép
2008.07.12.
szilpa
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Friss babások!

Ne vegyétek tolakodásnak és kötözködésnek, de pont azért indult még anno a "Margit kh babái" című topik, hogy a terhesség és szülés utánni babás témák ott kerüljenek megbeszélésre, mert hogy itt szívesen "beszélgetnének" továbbra is az új és újabb kismamák, de így senki nem akar "beleszólni" a kialakult kis társaság mindennapjiba.
Ha jól emlékszem onnan már jó párszor átinvitáltak a lányok benneteketKép

Lányok! erősítést!!!Kép

Még egyszer! ne vegyétek ezt sértésnek, de ha vissza gondoltok, Ti is szívesen megosztottátok egymással a gondokat, örömöket és tapasztalatokat a terhesség témában...

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Szilpa
Nagyon édes Kende!!!
Ezek a reggeli mosolyok MINDENT feledtetnek, még az éjszakai órákig tartó üvöltéseket is! Kép (Még szerencse... Kép)

Babás lányok
Tényleg sok szeretettel várunk Benneteket a babás topicban!!!

Mucus
Asszem a babás topickal is pont ez lehet a baja a lányoknak, hogy "így senki nem akar "beleszólni" a kialakult kis társaság mindennapjaiba", mert ott meg még az előző babaözön csapata van eléggé együtt.
így nehéz bekapcsolódni, hiába invitáltuk őket, meg járunk vissza ide néha kotnyeleskedni. A mi gyerekeink egy másik korosztály, az övék is egy másik. Teljesen érthető.
Nemtom mi lenne a megoldás...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Mucus! Melletted! Kép
Ha meg nem akarnak átjönni a "másik" társaságba, miért is ne nyithatnának ők egy "Margit Kórház Babái 2"-t?
aranyhold
 
 


Szilpa, nekem mindegy hogy mikor megyünk csütörtökön. Beszéljünk meg valamit és akkor úgy intézem a kajálást stb. Szerintem úgy lenne jó, hogy kb. 1/2 9 körül legkésőbb a kórházban legyünk, hogy ne kelljen olyan nagyon sokáig éhgyomorra lenni. Mert én minden reggel farkas éhesen kelek... Kép Ha 8-ra érted megyek, az jó??? Hol laksz?? Küldd el a címedet légyszi! Kép

Mucus, Cas, Aranyhold!
Abszolút igazatok van az "átköltözéssel" kapcsolatban, de én próbálkoztam vele, szívesen is fogadtatok, de az van amit Cas is írt. Ti egy teljesen jól összeszokott társaság vagytok (úgy ahogy mi is), ismeritek egymást, és nehéz becsatlakozni újként. MÁs korúak a gyerkőcök, mások a problémák, örömök stb.
Megpróbálhatunk nyitni egy másik topicot, ahogy Aranyhold is írja, és akkor itt nyugodtan tudnak majd beszélgetni a még pocakosok.
Többiek mit szóltok hozzá???

Zseppy, ma postára adtam már a kupont! Kép Köszi!

Hajni

Aisa és Hajni
odex
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?