Új privát üzeneted érkezett!

Kép

Rambóka nagyon jót nevettem.
Bennem ennél azért sokkal kevesebb a férfias vonás. De büszke vagyok a jó tájékozódási képeszségemre, nagyon jól navigálok kocsiban. Kép
Egy óriás parkolóban bárhol hagyjuk a kocsit és nem ugyanazzal a liftel megyünk le, akkor én vagyok az aki tudja, hogy merre hagytuk.Kép Ez utóbbi képességemmel mindig elismerést vivok ki a velünk egy kocsiban utazók körében. Én sajnos nem tudok semmilyen szerelést. Azt viszont tudom, hogy néha egy jól irányított ütés vagy rugás, egy toll vagy drót sok mindenben segíthet. KépKépKép
Szeretem a sminket, a vörös, piros, bordó szinű körömlakkot, a hosszú hajat, bár most elég rövid ahoz képest, hogy kb két éve rá tudtam ülni...) és a lányokkal is jó barátságban tudok lenni, sőt a három igazi jó barátnőm NÕ.
Kép
Vendég
 


Nálunk a párom az akinek megmondtam h. ha egyszer tele lesz vele a hócipőm, akkor elviszem egy külföldi nyaralásra és az első nagyáruházban úgy otthagyom h. mire kitalál én már rég itthon árulom a lakást! Kép Kép Kép
De lehet h. elég lenne felvinnem Pestre? Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka
Varrattam egy bézs színű ruhát.Sajnos a fotók letörlődtek a gépről,szkennerünk pedig nincs,így ha esetleg érdekel lefotozom,és felrakom(pocak nélkül)Kép
Engem anyu nagyon fiúnak várt.Csalódott volt,hogy lány lettem.
Gyermekkorom legjobb barátai fiúk voltak,igaz hasonló korú lány nem volt a környéken,és az összes uncsitesóm is fiú.
Mai napig a férfiakkal könyebben szót értek,.Érdekes a férjem ezalól időnként kivétel.Kép
Azt hiszem a sors ezért is adott nekem lány gyermeket.Kép
Amúgy a sminket imádom,minden nap használok vmi minimálist belőle.A férjemet így szoktam hazavárni.

Kavicska
vörös,bordó,piros ez az,én is imádom!Na meg a francia manikűrt.
A hajam 2 éve még derékig ért.Viszont gyermek,és tini koromban extra rövid volt.
Egyszer a haverunk autóját csiszoltuk le festés előtt,és a nagypapa kezetrázott velem:"ügyes vagy fiam" szavakkal kísérve.KépKép


Azt hiszem,ahogy öregszem,úgy fordulok a nőiesebb dolgok irányába.Kép
A linket megpróbálom újra beszúrni.

A mai nap megkoronázásaként a gyerkőc fürdővizébe testápolót öntöttem,a fürdető helyett.Nem tudom,lehet a Hold állása bolondít meg,vagy vmi mágneses vihar dúl erre,de kész vagyok mai önmagamtól.

KépKép

KépKép
okr
 
 

 
 

Tájékozódás terén egy nulla vagyok!
Akárhol el tudok veszni.KépKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Megnéztem a családineten a linket.Azt hiszem úgy tudodjátok csak megnézni,ha be vagytok lépve az nlc-re.
Vagytok ott regisztrálva?
Beszúrom ide is,hátha sikerül megnézni:
http://www.nlcafe.hu/bemoldal.php?bem_userid=498951

KépKép

KépKép
okr
 
 


Én is úgy tudok csak térképet olvasni, ha forgatomKép A térlátásom egyenlő a nullávalKép)))
csakegysokadnick
 
 


Azt hiszem helyesen írni is elfelejtettem.Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Csak most tudok bekapcsolódni. Földrajztanár létemre BÁRHOL el tudok tévedni, ha kijövök egy étteremből, nem tudom jobbról mentünk-e be vagy balról! Parkolóházak a rémálmaim! Én abszolút nőies jelenség vagyok kívül-belül, de a határozottság, ambíciók, dupla adag öntudat nálam is megvan. Hja, a tesztoszteron KépFérjecském szenved is velem eleget, mikor nem tudjuk eldönteni, hogy ki hordja a nadrágotKép
(Szerencsére benne annyira túlteng a tesztoszteron, hogy mindig "rendbe tud tenni")

Rambóka, remélem akkor még nem gond a hányinger-hányásmentesség, még most fog majd elkezdődni!
Boldogságházában esküsztök? Akkor megnézlek!! KépKépKépzeld, nálam is, terhesség ide vagy oda, magas ösztogénszint ide -vagy oda, maradtak a pattanások, elegem is van már belőlük.

Kavics, én is 180 vagyok, mármint centibenKép

Kép

Kép
rejo
 
 


tőlem jelszót kér az nlc...
csakegysokadnick
 
 


okr!

megnéztem volna a bemutatkozó oldalad de jelszót kér!!
Vendég
 


Jelszóért kukk be a profilomba.A névnél van beírva.Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Csakegy, koszi a linket, ma este vacsi utan en is bevasaroltam.:-) Az LH tesztet most fogom eloszor hasznalni, mert eddig nem izgatott. Tankonyvbe illo gorbeim vannak, es ezek szerint szepen ovulalok. Most viszont ketsegeim tamadtak, mivel a hogorbe az egyetlen eszkoz amira tamaszkodhatom. Tegnapelott lazas lettem egy megfazasbol kifolyolag, most eloszor miota merem a homersekletemet, es ekkor jott a nagy otlet az LH teszt alkalmazasaval kapcsolatban. Nektek bevalt?
Aranykavics, magamra ismertem a leirasodbol...en is nagy bandavezer voltam gyerekkoromban, es verekedtem is nem keveset, akarcsak Ramboka. Szerencsere a szakmam miatt eddig mindig ferfias kornyezetbe dolgoztam, de en is utalom a "hatadmogottkibeszellek" jelenseget.
A ferjem pedig idegbajt kap tole, hogy allandoan ugymond felulbiralom az orvosokat (igazi orvoscsaladbol szarmazik, innen a hatartalan bizalom!)...de en sajna nem valtozom, ez mindigis igy volt. Raadasul megorulok, ha nem tudom kontrollalni a dolgokat (mint pl. jelen esetben is )... A tesztoszteronban is lehet valami igazsag, en eppen a felso hatarertek alatt vagyok. Engem szinten fiunak vartak, ezt a rokonok elmondasbol tudom ... volt nagy csalodas.
Ramboka, gratulalok az eskuvohoz, meg persze babahoz is.:-)
Tovabbi jo estet mindenkinek!
alice27
 
 


Alice: valszeg műxikKép (max. nálam most nem volt nyerő ez a ciklus...)
csakegysokadnick
 
 


Okr!
Köszönöm ,nagyon cukiiiiiiiii!Olyan jó lehet őket gyomrozni
Vendég
 


Kincs
Hát jó húsban van,az tuti!Egész nap eszik.Hihetetlen.
KösziKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Halihó!

Jót derültem a hszkonKép Vidám egy napKép

Kriszta! Ha meg feszülök sem enged be ez a net. Pedig regisztráltattam, de úgy tűnik nem az én jelszavam kell. Pedig nagyon kiváncsi vagyok a kislányodraKép És rád isKép

Rejoka

Nahát!! Még egy magas nő. Világ életemben én voltam a legmagasabb. Középiskolában a második év után kezdtek utolérni a fiúk növésben. KépKép Addig én voltam az osztályban a legmagasabb. De a lány torna sorban, mindig az ELSÕ!!!
A barátnőim jóval alacsonyabbak. Az egyetemen volt egy lány csoporttársam aki 2 cmvel volt magasabb mint én. Nagyon szerettünk együtt menni mindenhováKép

Engem is fiúnak vártak. Mert anyukámnak "úgy állt a hasa"Kép Nem is gondolkodtak lány névenKépKép VOlt nagy meglepetésKépKép
Vendég
 


Sziasztok!
A praenatalis élet ezek szerint döntő,a hormonjainkat illetően!Kép
Szuper!Én kezdetektől fogva lányt vártam!Volt egy visszatérő álmom pár hetesen,hogy szülés után kibontom,és cunija van.

Kavicska
Kattints rá az okr-re, itt a hsz mellett.A teljes név címszónál megtalálod a jelszót!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszta!

Már megnéztem, megírtam a családinetenKép Köszike szépenKép

Lányok holnap megyünk síelni. Ha esetleg nem jelentkeznék keddig akkor mindkét kezem eltörtem Kép De akkor is le tudom majd ütni a billentyűket az orrommalKépKép Csak a fenék törlés lesz macerásKép Vagy a páromnak lediktálom az írni valóm.
Vendég
 


Kavics, én csak azért voltam második a lány tornasorban, mert sportiskolába jártam és kosaras osztályba!KépViszont engem abszolút lánynak vártak, nem is volt fiúnevük anyuéknak. Apa csak annyit kiáltott be a szülőszoba felé menet anyunak, ha mégis fiú lesz, csak József ne legyen(mert már van 5db. Józsi a családban)Kép

Még mindig irigyellek azért a síelésért, na jó, csak egy kicsitKép

Alice, nálam abszolút bevált az LH-teszt!!!!KépAz eredménye is megvan! Csak melegen tudom ajánlani! ha ráadásul jó hőgörbéd van, akkor még azt is könnyű lesz megállapítani, mikor kell tesztelned, és megúszod havi pár tesztcsíkból!

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Érdekes amit írtatok a "fiús" dolgaitokról, ez szerintem sem lehet véletlen. Én is ugyanilyen voltam, vagyok, mint sokan közületek.

Engem nem vártak fiúnak, és próbáltak is lánynak nevelni, de nehezen ment Kép. Óvodás koromban már nem voltam hajlandó szoknyát felvenni - egy óriási nagy hiszti után végül többet nem eröltették, így kb. 16 éves koromban volt először "lányruha" rajtam. A babákat szintén ki nem álltam, anyuék ezt felfogták, de a rokonok nehezebben, így kaptam egyik karácsonyra egy hatalas szőke hajasbabát, ami a dobozában állt fenn a szekrény tetején - szintén még óvodás korú lehettem ekkor. Csak az autók, szerelés, bügykölés, rosszalkodás érdekelt, és kizárólag fiúkkal barátkoztam.
Aztán már gimis voltam, amikor a fizikatanáromnak feltűnt, hogy milyen jó érzékem van hozzá, így elkezdett felkészíteni versenyre. Az országos döntőben 30-an voltunk, én egyedül lány - na többet nem mentem, ez a fiú társaság annyira rossz élmény volt... Kép És még sorolhatnám ezeket a történeteket...

Most már próbálom magamra erőltetni, hogy NÕ vagyok, és így babával a pocakomban néha már sikerül is - de a párom még mindig sokszor mondja, hogy olyan vagyok, és úgy nézek ki, mint egy rossz kölök.... Kép
És nálunk is én vagyok otthon a "szerelőmester", és ha esetleg fizikailag nem bírom, akkor is én irányítok Kép(na ebből azért van néha vita Kép). Pedig a párom mérnök - én pedig csak egy közgazdász...

puszi,

Almodo
(11+3)

Kép
almodo
 
 


Sziasztok,
Rejo, orulok, ha neked igy bevalt a LH teszt...en a jovo honapban kezdem majd...ebben a honapban, mivel beteg voltam, ugysem realis a gorbem, meg mar lekestem.
Aranykavics, jo sielest Nektek!
Almodo, a leirasodban magamra ismertem...oviban en sem voltam hajlando szoknyat felvenni, csakis kizarolag sortot. A babakat is utaltam...Persze volt beloluk egy keszlet a rokonoktol. A legemlekezetesebb a keresztmamim ajandeka volt, egy hatalmas szoke hajasbaba...es a hab a tortan, meg egy gyonyoru babakocsi is volt hozza. Erre en (kb. harom evesen) el is sirtam magam a csalodottsagtol, hogy nem epitokockat kaptam. En is kömal-oztam, meg oktv-tem annakidejen fizikabol, matekbol...Felkeszito taborokba is jartam, a mi evjaratunkban harom lany volt velem egyutt, a tobbi fiu...Ja, es az ott levo fiukat szornyen idetlennek talaltam...A baratnoim a fotok lattan azt kerdeztek hogy tudtak ennyi csunyacska fiut osszegyujteni egy helyre...(A poen, hogy egyik kozos pont a parommal, hogy vegul mindketten bejutottunk az oktv-n az elso tizbe, csak eppen nem egy evjaratban...de ha egyidosek lennek, akkor elmeletileg mar ekkor ismerhettuk volna egymast.)
Raadasul az en parom is mernok, es en is eredetileg kozgazdasz voltam...(de azota mar atkepeztem magam mernokke). Az egyelen eltero pont, hogy nalunk en nem szerelek, o ugyanis imad szerelni, es meg ha akarnek sem tudnek hozzajutni. Nala ez egyfajta hobbiva valt...de en sem torom magam, hogy kivegyem a kezebol. Viszont fozni azt imadok...foleg szeretem a furcsa, meglepo izeket. Pl. imadom az endiviat, amibol a legtobb baratunk egy falatot sem tud enni, annyira keserunek tartjak. De jo is igy, mert a parom egyaltan nem foz, igy legalabb munkamegosztas van.
Tovabbi jo napot mindenkinek!
alice27
 
 


én is közgazdász vagyokKép))) (igaz, én egy kb. Rambóka méretű példányKép
csakegysokadnick
 
 


Sziasztok!
Azt hiszem engem is fiúnak vártak,mivel első gyerek voltam apu egy picit csalódott is.Viszont úgy érzem ,hogy teljesen nő vagyok, semmi fiús tipus,kicsi koromtól az anyu ruciait és cipőit hordtam,ceruzával sminkeltem, az ovónéni is azért adta a táska jelet mert állandóan az utcán sétálgattam lyukas esernyővel ,tűsarkú cipőben piros táskával.Lehet nem véletlen a szakma választásom sem,kozmetikus.? De ne gondoljatok cicababának, pl. sminkelni csak ritkán szoktam magam és a sportos ruhákat kedvelem.Ja és én is a munkás réteghez sorolnám magam.

Almodo
Épp tegnap gondoltam rád,rég "láttalak".Vagy csak elkerültük egymást,te az indexen is voltál ugye?Hogy vagytok?
Vendég
 


Lányok egyre ijesztőbb, amit magunkról leírunk... Kép

Már csak az a kérdés, hogy ezek a pasik akik minket feleségül vettek, vagy vesznek, szerencsések e, vagy fogalmuk sincs mit választottak becses személyünkbenKép
Én már többször megkérdeztem a párom, hogy szeretné e, ha mai divat plázacica lennék? Akit el kell tartani, heti fodrász pénz, kozmetikus, műkörmös, fittness bérlet, új ruhák... stb. Azt mondta, ha ilyen lennék el sem vett volna feleségül, sőt meg sem kisérelte volna, hogy megismerjen... Kép Alapvetően naturalista beállítottságú. Szeret mindent ami természetes. Hosszú, loboncos haj lehetőleg természetes színű (amilyen Évának lehetett a Paradicsomban) ez alapjáratban meglenne, csak fogrász segítségével adtam valami formát a fejemnek..Kép, no smink, a szőrök sem zavarják (ami az én esetemben rendkívűl kellemes dolog), sőt az időnként arcomon leledző pattanások sem Kép Nem zavarja ha egy napig nem mosogatok, sőt inkább elmegyünk kajáldába, csak ne a főzéssel töltsük a hétvége amúgy is igen rövid óráit. És mindemellett nagyon házias: főz, mos, mosogat, takarít, bevásárol, kivasalja az ingeit (mert csak abban hajlandó járni). És rengeteg türelme van hozzámKép Bár a múltkor a huga megállapította, hogy szerinte hozzá kell több türelemKép Csak én nem veszem észre???
Anyósom kifejezetten örül, hogy ilyen menye van, mint ÉN!!! Szerinte jó hatással vagyok a fiára Kép Na ehez mit szóltok, ilyen hozzáállás is ritka.
Bár az én szelid párom is sokat változott, amióta baleseti sebészeten dolgozik... az a meló kihozza a pasiból a FÉRFIT!! Annyi keménykezű férfi között muszáj talpon maradniKép

Bár néha elgondolkodom azon, hogy nem e lenne jobb ha kitartott nő lennék??? Nem törném magam tanuláson, pénz keresésenKép De ennek már annyi, nem így neveltek...Kép KépKép
Vendég
 


Aranykavics... kísérteties a szituKép) Amikor a férjem megismert, merő ragya voltam... az már csak bónusz volt neki, amikor elkezdtek eltűnni a ragyáimKép))) mondjuk ő szereti, ha nőiesen öltözök, de mivel erre ritkán lehet engem rávenni, így legalább értékeli isKép (tényleg ritkán... pl. az esküvőnkönKép))))) (nálunk ő szokott főzni... igaz, ő csak napi 3 órát dolgozik, így neki az idejébe is jobban belefér...) Ha meglesz a gyerek, ő fog majd érte járni stb. stb. (ja... és ahogy ő szokta mondani: nálunk ő hordja a nadrágot... és ő is vasaljaKép))) (de vezetni CSAK ő szokott... )... Ja, és a hajamat is akkor kezdtem csak el megnöveszteni amikor összejöttünk...
csakegysokadnick
 
 


Hát.....
Természetes barna, hosszú haj.Vezetni szinte mindíg Õ vezet,segíteni a házimunkában szokott,de nem kedvence,viszont én szívesen csinálom,élvezem a háztartás vezetést.
Vendég
 


Húúú, ez baromi érdekes, amit a "férfias nő" mivoltotokról írtatok!Kép
Ránézésre velem sincs semmi "baj". De pl. sohasem szerettem szoknyát hordani, de nem azért mert nem tetszik, hanem azért mert viselkedni kell benne, én meg szeretek kényelmesen ülni, állni, lenni stb.
Nem sminkelem magam (megjegyzem, hogy még így is szebbnek érzem magam, mint a sok, mázasképű, mosolytalan csaj) A körömlakk sem jön be igazán. Másokon tetszik, de én sajnálom rá az időmet, hogy ezzel pepecseljek.
Nő létemre nagyon jól vezetek és tájékozódom.
Kiskoromban ugyan szerettem babázni, de ugyanennyire szerettem autókkal játszani, sőt focizni is! A matek és a fizika sem állt távol tőlem.
A fiúk mindig is értékelték a remek humorérzékemet és általában jól érzik magukat a társaságomban. A barátnőim is elfogadták, hogy néha másképp látom a dolgokat, mint ők, sőt még hasznukra is válik!Kép
Azt is olvastam valahol, hogy azok a nők, akiknek több tesztoszteronja van, jobban élvezik a szexet!! Szóval hajrá lányok!Kép

Kép

Képurl]
espero
 
 


Én nem gondolkozom férfiasan... és a matekot is rühellem (egyetem alatt mondjuk ment, mert benne voltam, de soha nem voltam tehetséges)... a marketing és a kreatív cuccos viszont bejön... katasztrofálisan tájékozódom stb. A lakást is én csinosítgatom (igaz, glettelni, tapétázni stb. már nagyon tudok)... barkácsolni is szeretek... és a szoknyát is praktikussági okokból mellőzöm...

Nem lehet, hogy nekünk PCO-soknak egyszerűen magasabb az IQ-nk és ez okozza a problémát?Kép (komolyan... ha felmérést készítenénk, ki mennyit agyal a nap során, szerintem magasról vezetnénk...)
csakegysokadnick
 
 


Ti lányok! Kép

Nem lehet, hogy a férfias viselkedésünk miatt megzavarodik az agyunk és letiltja a pé-t? Kép

Én már nem is írok magamról, mert mindent leírtatok már (matekversenyek, nadrág, autóvezetés mintha versenyeznék, jobban tájékozódom az uramnál, életemben tán 4-szer volt rajtam körömlakk, kondicionáló sport, erőszakos vagyok és túl határozott stb.).

Ideírnék két jellemző dolgot:
- anyósomnak egyszem fia van. Õ maga egy tipikus nőci (ruhák tömkelege, nem dolgozik már, fodrász-kozmetika hetente stb.) Legnagyobb bánata, hogy engem sem öltöztethet, hiába szeretné. Amennyi ruhát meg bizsut idehordott már nekem...
- párom kb. 15.hétben kibökte, hogy ő bizony lányt akar. Kérdem, miért? Erre: "Mert akkor ő bújni fog hozzám, nem úgy, mint te!"

No comment. Kép
s_norka
 
 


Na asszem talizni kéne... valami azt súgja, hogy jó hangulat lenne ottKép))))
csakegysokadnick
 
 


Norka!!

Nagyon jót nevettem. Akkor anyósoddal elég érdekes lehet a kapcsolatod. Egy szem fia... hmm... ez rázós szokott lenniKép A párodnak megvan az öröme. Lánya leszKépKép
Micsoda társaság!!!!KépKépKép Jól egymásra találtunkKép
Vendég
 


Kavics téged viszonz nagyon irigyellek férjuradért (ilyen pasi nincs isKép)meg anyósodért. Nálunk nagyon rosz a viszonyunk anyósommal.

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejoka!

Köszönöm amit a páromról írtál. Nagyon büszke vagyok ráKép
Azért jó anyósommal a viszony, szerintem, mert három gyereke van, két fia, 1 lány, (a párom az elsőszülött) és még mindig szeretik egymást a férjévelKép Apóska megfőzi rendszeresen a kávét, időnként ágyba is viszi stb, kémyezteti a feleségétKép Szóval így szerintem el tudták engedni a gyermekeiketKép Ja és 300 kmre lakunk tőlük. Kb 4-6 hetente találkozunkKép

Na lányok, lehet, hogy vasárnapig ez az utolsó hozzászolásomKép Puszika Mindenkinek.
Sziasztok!
Vendég
 


Sziasztok,

Először is Kavicskának jó síelést, babásoknak jó várakozást, babátlanoknak sok gyermeket!

no meg egy sztori, amit egyik hétvégén láttam a tv-ben a fiús-lány lányos-fiú kérdésben és most eszembe jutott, ahogy olvastam a mai termést:
Állítólag a férfiaknak a gyűrűs ujjuk hosszabb, mint a mutató ujjuk a nőknek meg pont fordítva.
Ha egy nőnek hosszabb a gyűrűs mint a mutató akkor fiús lány . A pasiknál pedig pont fordítva.
Én meg voltam győződve, hogy én tuti fiús lány vagyok (nincsen szoknyám, rúzsom, imádok vezetni, ejtőernyőztem, motorozom, stb.) és abban is biztos voltam, hogy a férjem meg lányos fiú, hiszen imád főzni, olyan lányosan eltűntet dolgokat stb.
De ujj elemzés után rá kellett jönnünk, hogy pont olyanok vagyunk az ujjaink szerint, amilyennek lennie kell.
Irodában unalmas meetingeken szoktam figyelni kollégáim kezét és mindig jót mosolygok magamba, ha egy hadvezér tipusú férfiről kiderül, hogy lányos. Gondolom ez nála biztos otthon jön elő, az irodában meg adja a kemény legényt, mert ezt várják el tőle.
Üdv
O.
orshe
 
 


Lányok Kép!

Azért jó olvasni, hogy nem csak én voltam / vagyok ilyen fiús... Kép

Alice!
Én is épp a keresztanyáméktól kaptam a szőke hajasbabát, ami még a dobozából sem került ki soha Kép. Hihetetlen ez a sok hasonlóság...

7kincs!
Köszi az érdeklődést, jól vagyunk Kép. jövő héten megyek a 12. heti uh-ra, kicsit izgulok, de remélem minden rendben lesz. Igazából még mindig nagyon nehéz elhinni, hogy sikerült - semmit nem érzek még. Nem voltam még egyszer sem rosszul, nem vagyok fáradt, és semmi egyéb tipikus tünet... És még a hasamon sem látszik semmi. Kép De gondolom még 1-2 hét, és már nem is tagadhatom majd le Kép...

Puszi,

Almodo
11+3

Kép
almodo
 
 


Én meg nem tudok rájönni, mitől függ, hogy hányingerem van-e az Adimettől... tegnapelőtt totál 0 volt, azt hittem, végleg vége... erre tegnap egész nap émelyegtem (nagyon enyhén) viszont este végig hányingerem volt... Én már azon is filóztam, hogy elkezdem írni, mikor mit eszek... hátha ott a megoldás..

(most joghurttal kezdtem, biztos ami biztos alapon... )

Tapasztalatok?

(ld. másnál is ezt szokta játszani? ld. hullámokban támad...)

Na nem olyan vészes, az émelygés ha nem figyelek rá, alig észrevehető... de a tegnapi egész estés hányinger nem esett valami jól... (ja... és hasmenésem stb. az nincs... sőt.. )

Ja és a hömérösbe már írtam, de valszeg megvan, miért tünik nálam néha úgy, mintha PÉ-m lenne... (miközben nincs)... hát a D vitamin miatt... olvastam néhány cikket és azok is a hömérséklet emelkedését írják... igaz, ök néhány órán belül mérik, de miért ne lehetne néhány napos hatása?
csakegysokadnick
 
 


Csakegy!
Nyugi én már 20napja szedem az adimetet és tegnap este én is azt hittem elhányom magam, pedig már napok óta semmi ilyen nem volt. Nálam az jött be hogy olyankor enni kell egy kicsit és elmúlik.
Ja és hasmenés nálam sincs sőt!
orshe
 
 


Sziasztok!

Mindenki dolgozik?, helyes. Majd én is fogok.

Mony!
Hogy vagytok? Ha olvasol jelentkezz,jó!?
Vendég
 


Kincs
Ha Ada rendbejön a lázból,akkor jövő hét elején megyünk Debrecenbe!Ha kell a teó(Ada így hívja)viszemKép
Jó munkát!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Orshe: émelygésnél nálam is műxik a kajálás... de hányingernél már a kaja gondolatától is rosszul voltam... de ma reggelre már minden OK lettKép (ld. én halászlézés után éreztem, hogy túl sok volt a fehérje... lehet, hogy attól? mert ebédre is halat ettem...)

Te nem találtál eddig rendszert ebben? (Ld. mit nem kéne enni nap közben?)
csakegysokadnick
 
 


Okr
Ok.Kedden valószínű,hogy debiben leszünk mi is(vérvétel).Majd pontosítunk!
Vendég
 


Kincs
A klinikákra mentek?mert milyen véletlen,mi oda megyünk!Kép Meg ,jut eszembe a Kenézybe is.Kép
Addig persze még megbeszéljük majd pontosan!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Tényleg, mi lehet Monyval? Ha netközelbe jutsz Mony, írdd meg mi van a genetikai vizsgálatokkal meg a babócáddal!

Rambóka, tegnap te sem voltál! Kép

Kép

Kép
rejo
 
 


Csakegy!
rendszert még nem kerestem, de adtál egy ötletet és elkezdem figyelni mikor mit eszem mi lesz a hatása. Annyira már rájöttem, hogy a hányingert általában gyomorgörcs követi azt pedig a várva várt kaki Kép
orshe
 
 


Sziasztok!

Rejo!

Tegnap csak olvasó funkcióban működtem, mert mostanában nagyon elfáradok estére. Néha még a gépet sincs kedvem bekapcsolni( pedig erősen függő vagyok!!!!! Kép )
De rendkívül jól szórakoztam a "fiús lány topicon". Vajon mennyi lehetett a tesztoszteronszintünk gyerekkorunkban?
Most sajnálom h. nem nőgy.-nak mentem, mert az biztos h. már keményen dolgoznék egy olyan kutatás beindításáért, ami hosszútávon vizsgálja nagyobb népességcsoportban a gyermekkori hormonszintek és a felnőttkori nőgy.-i elváltozások közti összefüggéseket!

A találkozó engem is érdekelne!!!!!!!

Csakegy!

Nálam leginkább cukros dolgokat követően volt vízszerű hasmenés, a hányinger állandó volt de kb. 3 hét alatt elmúlt.

Orshe!

Egy darabig én is elhittem a gyűrüsujjhossz dolgot, aztán a párom megmutatta h. ha picit megdöntöd a középső ujjadat a kisujjad ill. a hüvelykujjad felé akkor változik a mutató- és a gyűrűsujjegymáshoz viszonyított hossza!De tényleg!Próbáld ki!

Mony!

Jelentkezz!!! Csak nincs vmi baj?

Rejo!

Lenne egy javaslatom h. írjuk ki mi is h. hol tartunk( már ha nem sértünk vele másokat), mert én szenilis vagyok és sose tudom h. te hol tartassz!(örülök ha a sajátomnak utána tudok számolni! Kép )
Szóval:

Rambóka( 9+5) Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Rambóka!

Arra nem válaszoltál, hogy Pécsen esküsztök-e Boldogságházában? Ha nem gond akkor megnézlek májusban! Kép

Rejo(7)

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!

A Pécs stimmel, de a Boldogságházába nem szándékozom betenni a lábamat! Két esküvőn voltam ott, de kevés annyira ódivatú, nyomasztó és depresszív helyen jártam!Kép
Külső helyszínt keresünk, pillanatnyilag a Pezsgőház kisterme, a Barbakán, a Székesegyház alatti rommaradvány, a Bagolyvár étterem jön számításba, csak sajnos nem vagyunk vendéglőbe járósok és nem ismerünk jó helyeket!
De holnap megyek esküvőszervezőhöz, majd ő segít!! Kép

Mi van, nem láttál még fehér mini bálnát? Kép Kép Kép
Nem gond, május 12. 17 óra, a helyszín majd kiderül!

Egyébként holnap megyek 1. orvosi vizsgálatra is.
Kicsit zavar az Utro-trutymó, én mindig kimosakodva szoktam dokihoz menni, de ezt nem merem magamból kipucolni, nehogy baj legyen, mert mindig is sárgatest elégtelenségem volt!!!
Bár gondolom a dokim már látott ilyet! Kép

(9+5)

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
rambóka
 
 


Panorámát szereted? SZOTT üdülő terasza? Ott van panorámás terasz és csupaüveg étterem is gyönyörű kilátással, mi oda szoktunk menni apával nyáron romantikusat vacsorázni!

Húzok aludni, mert álmos vagyok én is !

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Van még ébren valaki?
A premens vagy keckerutától lehet szédülni?Egy kicsit szédelgek.

okr
Klinika
Vendég
 


7kincs: nekem a premenstől 5 percig tartó hányingerem szokott csak lenniKép (valami nagyon dzsuva aromája van és én hajlamos vagyok víz nélkül bevenniKép A kecskeruta viszont olyan, mint a Metformin, tehát attól simán szédülhetsz...
csakegysokadnick
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?