Új privát üzeneted érkezett!

Hajnoca Kép
Most az dívik a Schöpfi-Nyírő tájékán, hogy mindkét helyre el kell menni vérvételre, hogy senki se bántódjon meg Kép. Eddig csak Zsuzsikához kellett menni, de a Nyírő kicsit beszigorított, és valahol persze igazuk is van, hiszen ott történik az izgi rész, ők teremtik meg a feltételeket, így oda is kell először visszamenni. És a pozitív hcg eredmény után pedig Zsuzsikához, hogy minden kerek legyen. Kép
Szépek a bébik, egyszer én is lefényképeztem őket, ott figyeltek a profilomban, de sajnos nem ők választottak minket, így inkább kivettem onnan, de tényleg izgi, nem sok szülő láthatja így a babáit!!! Drukkok mennek!!! Kép
BabaKép
Örülök, hogy nincs baj, vigyázz nagyon magatokra!!! Hú, már milyen nagyok!!! KépKép
Kósa is szokta magát Zsoltikának hívni!!! KépKép

ZsebikeKép
Mutasd meg nekik, hogy mennyivel jobbak a női vezetők!!! Kép Hajrá!!!
hajnesz
 
 


Hajnoca!
A borban az a titok, hogy ellazítja az izmokat, van olyan lány aki pálinkát ivott minden este. Soha nem lehet tudni, nekem eddig sajnos a vöribor sem jött, be amúgy én soha ne iszok, lehet, hogy most már jóval a lombik előtt elkezdem soha nem lehet tudni alapon. Kép

Hajnesz!
Igyekszem megmutatni, bár baromira félek.
Hogy vagy? Sikerült valamit dönteni a hogyan továbbról?


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

A borokról én is érdeklődtem az intézményben, de ott azt mondták igaz segít a vérképzésben(vérvétel után kiválló), de ők nem ajánlják, hiszen az is alkohol, ugye az meg nem jó...szóval megoszlanak a vélemények.....Kép szerintem ehez óriási szerencse is kell, mert van aki iszogat és összejön neki, és ezt tartja a csodaszernek(lehet anélkül is sikerült volna neki), van akinek nem segít az sem.... Kép
Vendég
 

 
 

Hi mindenkinek!

Megjöttünk síelésből, szuper volt!!!

Holnap lesz a nagy nap, reggel megyünk vérvételre, eléggé be vagyok sz. Valahogy mostanában annyira senkinek nem sikerül. És ez nagyon lelomboz. Szóval gondoljatok rám holnap, valahogy most olyan nehéz.
Puszi mindenkinek

Kép
lucia1
 
 


Lányok, el sem hiszem... Nem bírtam ki és csináltam egy tesztet!

Én még ilyet nem láttam, két csík van rajta!!! Kép Kép Kép

Kép
lucia1
 
 


Lucia!
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pedig mostanában sok lánynak sikerült és szerencsére te is közöttük vagy.

Én most tök elvesztettem a fonalat mi is volt neked?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

GRATULA!!!
Látod mindig vannak kivételek! Most TE voltál az aki erősítette a szabályt!! KépKép

Lányok,
én jól elkaptam ezt a valamit (náthás vagyok). Már második napja fáj mindenem és nemkapok levegőt. Ha meg igen, akkor csak rövid ideig.
Halljátok jól legyengítettek/tem engem/magam a gyogyikkal.
Már egy pár fortélyt bevetettem. (pl: inhalálás, nózi, mentolos balzsam, szopogatós cukorka, sok - sok folyadék meleg tea formályában, ...)
Valami kímélő praktikája van valakinek?

Valakinek kellett használnia Utrogestant?
Nem felülről!!
Eddig nekem csak fent kellett szedni, de most áttártünk a lenti használatra.
Szerintetek normális, hogy a felhelyezés utáni 1 - 2 órán belül elkezd fájni lent mindenem? (petefészkek és a méhem)
Lehet, hogy így fejti ki hatását a gyógyszer?
Sajnos a 'használatijában" nem írtak mellékhatást illetve nemtudtak róla beszámolni.
Vagy még mindig a punkció hatását érzem?

Hajnoca

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Lucia!KépKépKépKépKépKépKépKép
Óriási Gratula!
KépKép
Olyan nagyon örülök nektek Lucia,innentől nagyon vigyázz magatokra!!!!!


Látjátok lányok itt az én elméletem a borról meg a sikerről...van aki bort iszogat és úgy sikerül,annak a bor a csodaszere, van aki elmegy sielni és neki a sielés a csodaszere!!!!Sohasem tudhatjuk mikor toppan be a kisutód....ez az igazi természet,ha akar valamit akkor cselekszik.. jön a baba.Ez fantasztikus. egy igazi csoda....
Vendég
 


Hajnoca!Kép

Vigyázzzzz magadra most nagyon!!!!Sajnos praktikát nem tudok, de jó nagy adag mézes tea biztos jót fog tenni.
Én használtam hüvelyi utrogestant, nekem semmi különösebb tünetem nem volt, azon kívűl hogy pár óra múlva kifolyt,ami már nem kellett...Kép
Viszont a görcsölgetések, lehetnek jó jelek!bízzunk benne nagyon!
egy kicsit nekem is feszül még, olyan mintha megakarna jönni...így az is lehet, hogy a punkció hatását érzed...... de szeritem a manók készítik maguknak a jó puha ágyat !!!!Kép
Vendég
 


Lucia,
hát ez fantasztikus, tiszta szívből gratulálok Nektek! Látod, az élet azért nem mindig igazságtalan, téged nagyon hamar kárpótol! Bár elfelejteni biztosan nem tudod, ami történt, de hidd el, egy (vagy kettő ? :-)) ) manóval a pocakodban sokkal könnyebb lesz és ismét szépnek látod majd az életet!!! Hú, de szeretném én is követni a példádat és fagyibabák anyukája lenni!

Hajnóca,
én is használtam Utro hüvelytablettát 2 hétig, de én sem éreztem semmi különös mellékhatást. Remélhetőleg tényleg a babócák fészkelődnek, drukkolok Neked nagyon! Pihenj sokat és igyál sok teát!

Fanni
fanny1
 
 


Köszi a bíztató sorokat!
Ennek biztos így kell lennie, hogy pont most vagyok megfázva. Az is lehet, hogy azért érzem a helyzetet odalent, mert amúgyis fáj mindenem.

Szerintem ami kifolyt az már csak a kis bogyó külső rétege volt. Maga a 'csomagolás". Már más is mondta, hgy ilyen jelenségeket (fehér vmi kifolyása) fogok tapasztalni.
Ez olyan lehet, mint a fürdőgolyók. Amit ha vízbe raksz szétolvad. Azért valahol jó, hogy azt a műanyag 'trugyit" - akarom írni csomagolást - a szervezetünk ott nem képes lebontai.
Szépen néznék ki! Kép
Gondolj csak bele mi lenne, ha minden amit oda beteszünk vagy tesznek feloldódna?
Nem lenne apának nemiszerve!
Furin nézne ki! Kb, mint Ken! Barbie barátja. Kép Kép Kép

További kellemes beszélgetést.
Mennem kell, mert együtt szoktunk fürödni a párommal és hiányol.

Ha még tudok azért visszanézek!
Ha még sem akkor mindenkinek JóCéKát!
Hajnoca

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnoca!
Nekem semmi fájdalmam nem volt az utrotól.
A nátha remélem hamar elhagy mert nem lehet kellemes érzés.

A bogyóban a hatóanyag hamar felszívodik a mogyoroolaj, vagy mi a vivőanyaga ilyenkor már csak az távozik. De én ha egész este feküdtem vele akkor is jött ki szóval ez normális:

Luca!
Te vagy az élő példa, hogy nem kell a transzferrel fekündi. Jó nem mondom hogy én eddig végig feküdtem de kíméltem magam illetve a családtak. Tessék bátraké a szerencse. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Hajnoca!
Nekem semmi fájdalmam nem volt az utrotól.
A nátha remélem hamar elhagy mert nem lehet kellemes érzés.

A bogyóban a hatóanyag hamar felszívodik a mogyoroolaj, vagy mi a vivőanyaga ilyenkor már csak az távozik. De én ha egész este feküdtem vele akkor is jött ki szóval ez normális:

Luca!
Te vagy az élő példa, hogy nem kell a transzferrel fekündi. Jó nem mondom hogy én eddig végig feküdtem de kíméltem magam illetve a családtak. Tessék bátraké a szerencse. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Hallott már valaki a homeopátiás sepia bogyókról?Egy természetgyógyász javasolta egyik ismerősünknek nekik bevált, most én is elkezdem szedni.Most ráhajtunk a természetes gyógymódokra.Az uram szedi a cetrumot, mézet eszik cukor helyett, és most gyógynövénycseppeket kezdte el szedni(king-kongKép )ami a tesztoszteron-termelést segíti, ami nekünk nagyon jó lenne...reméljük beválik...ja és hallottatok már az okostojásról?állítólag férfiaknál nagyon hatékony, rendes tyúktojás de omega zsírsavakban sokkal gazdagabb, mint a normál tojás....most minden boszorkány trükköt bevetünk.Kép
Zsebi!
Ti mikor indultok?
Vendég
 


Lucia!
Gratulálok! De vérvételre azért elmész?

Helga

Kép

Kép
hel29
 
 


Sziasztok!

Sajnos most tudtuk meg, hogy nálunk nem működik a fagyasztásos verzió. Kép
Az elsőnél és most a másodiknál sem tudnak fagyasztani. Azt mondták, hogy késejtes állapotban maradtak és hogy nem voltak 'szépek".

De sebaj, mert reméljük nem is lesz/nne rájuk szükség.

Szerintetek lehet befolyásolni valahogy a petesejtek állapotát?
Azzal tisztában vagyok, hogy már adott, hogy mennyivel kezdtem meg az életem, de ha van vmi leghetőség - értem ez alatt a homeopátiás bogyikat - akkor kipróbálnám.

Kicsit rossz érzés, hogy soha ne tudnak lefagyasztani semennyit.Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Hajnoca!Kép
Sajnálom, hogy nem tudnak fagyizni, de még nekünk se volt soha fagyibabánkKép...ezen én nagyon sokat szoktak szomorkodni, mert ugye azzal is több lehetőségem lenne...én is azon vagyok, hogy erősítsem a sejtjeimet, nem tudom konkrétan mire is hat ez a homeopátiás bogyó,csak annyit tudok, hogy jótékony hatással van a szervezetre... ja és persze én nyáron lefogytam 9kg-t, ami jó is meg nem is ,hiszen a keringő méreganyagok elérhetik a sejteket ha tisztul ki gyorsan a szervezetből, de ezt gondolom tudja mindenki....
szerintem a sok sok fehérje egy megoldás lehet erre is hiszen mi is emberek fehérjékből épülünk fel.Már gondolkoztam a proteinporokon,mert nem fér belém sok kaja, nem tudom majd meglátjuk....

KépKépDe neked nem is kell ezeken gondolkoznod, hiszen ott lapulnak a pocidban a babók, akik bizony ott is maradnak!!!!!!KépKépKép
Vendég
 


Viki!
Még nem tudom mikor kezdünk ismét. Én hallottam sőt szedtem is a speia nevű homeos cuccot, nekem nem jött össze tőle lombik alatt is szedtem. Kép

Szeritnem itt is a vörösbor jön szóba van akinek segíte van akinek ettől se egy biztos ártani nem fog.
És hol lehet ilyen okostojást beszerezni? Még életemben nem hallottam.
Ez a homeos cucc amúgy mindenféle női dolgora jó.

Hajnoca!
Nekem is mindig ez a bajom ott a sok szép tüszencs és nem lehet fagyasztani. Kép Ez a mi sorsunk, de nem is bánnám ha legalább a pociba maradna.
Én a méhpempőről hallottam még hogy nagyon jó a nőknek és a férfiaknak is. Kép

Lucia!
Mi volt ma az itnézetben? Tessék jelentkezni!!!!!!!!!!!!!!


Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok lányok!

Nnnna most jöttem meg. Szóval 1 baba van, ennek nagyon-nagyon örülök!

Aranyosak voltak nagyon! Odamentünk reggel vérvételre, aztán elmentünk kávézni, meg a férjemmel a Földhivatalba, rettentően élveztem!! Kép És kb. fél 12re értünk vissza. A Konc amint meglátott, közölte, hogy "Maga terhes!" Mire a férjem: "Nekem mondja?!"

Az Utrogestanról kiderült, hogy nem vmi tökéletesen szívódik fel nálam, ugyanez volt múltkor is, akkor méregdrága Crinone gélt próbáltam, doboza 100 euro volt, és a 8. héten derült ki, hogy nem működik. Nálam is haematoma lett, mint nálatok, Baba, és rögtön lefektettek, meg Progestrerone injekciót kaptam, a 13. hétig. Úgyhogy mostantól megint Progesterone injekciót kapok, naponta 2 ampullát, férjem már profi a popsinböködésben. De hát sebaj, ez legyen a legnagyobb baj!
Éreztem, hogy vmi nem stimmel, mert tegnap megjelent egy fél vércsepp fele, nagyon megijedtem, a tesztet is ezért csináltam, mert különben megfogadtam, hogy soha-soha teszt, már annyi negatívat láttam. És tényleg ez volt az első pozitív!! Ahogy így elnézem, még mindig az. Kép Kép Kép

UH jövő hét pénteken lesz.

És képzeljétek, vettem egy nagy levegőt, és felhítvam a főnökömet... A 8. hétig biztosan nem dolgozhatom, sok-sok pihenés. Hát örült neki, de a gondot is kiéreztem a hangjából.

Na ennyit rólam. Mindjárt visszaolvasom, hogy kivel mi történt a napokban!

És lányok, nagyon-nagyon köszi a rengeteg drukkot, kívánom hogy hamarosan nálatok is minden rendben legyen!!!

Kép
lucia1
 
 


Zsebi!

Én most szedek a 'sok" bogyim mellett (Utro, Bromo, Duphaston, Prednisolon) olyan méhpempő (Bio) kapszulát amit a DMben vettem. Vita caps - Splendor

A barátnőm sokat járt edzeni és mellette proteinport ivott/evett. Aztán nem sokkal késöbb és persze a 2 hetes görög nászút után 'jelentkezett" egy kislányka, hogy szeretne náluk lakni.Kép Kép
Szerintem segített neki az is, hogy folyamatosan itta a fehérjeport.

Biztos sokat segít.

Lucia!
Mi a helyzet? Már mindenki tűkön ül és várja, hogy jelentkezz.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok lányok!

Nnnna most jöttem meg. Szóval 1 baba van, ennek nagyon-nagyon örülök!

Aranyosak voltak nagyon! Odamentünk reggel vérvételre, aztán elmentünk kávézni, meg a férjemmel a Földhivatalba, rettentően élveztem!! Kép És kb. fél 12re értünk vissza. A Konc amint meglátott, közölte, hogy "Maga terhes!" Mire a férjem: "Nekem mondja?!"

Az Utrogestanról kiderült, hogy nem vmi tökéletesen szívódik fel nálam, ugyanez volt múltkor is, akkor méregdrága Crinone gélt próbáltam, doboza 100 euro volt, és a 8. héten derült ki, hogy nem működik. Nálam is haematoma lett, mint nálatok, Baba, és rögtön lefektettek, meg Progestrerone injekciót kaptam, a 13. hétig. Úgyhogy mostantól megint Progesterone injekciót kapok, naponta 2 ampullát, férjem már profi a popsinböködésben. De hát sebaj, ez legyen a legnagyobb baj!
Éreztem, hogy vmi nem stimmel, mert tegnap megjelent egy fél vércsepp fele, nagyon megijedtem, a tesztet is ezért csináltam, mert különben megfogadtam, hogy soha-soha teszt, már annyi negatívat láttam. És tényleg ez volt az első pozitív!! Ahogy így elnézem, még mindig az. Kép Kép Kép

UH jövő hét pénteken lesz.

És képzeljétek, vettem egy nagy levegőt, és felhítvam a főnökömet... A 8. hétig biztosan nem dolgozhatom, sok-sok pihenés. Hát örült neki, de a gondot is kiéreztem a hangjából.

Na ennyit rólam. Mindjárt visszaolvasom, hogy kivel mi történt a napokban!

És lányok, nagyon-nagyon köszi a rengeteg drukkot, kívánom hogy hamarosan nálatok is minden rendben legyen!!!

Kép
lucia1
 
 


Sziasztok lányok!

Nnnna most jöttem meg. Szóval 1 baba van, ennek nagyon-nagyon örülök!

Aranyosak voltak nagyon! Odamentünk reggel vérvételre, aztán elmentünk kávézni, meg a férjemmel a Földhivatalba, rettentően élveztem!! Kép És kb. fél 12re értünk vissza. A Konc amint meglátott, közölte, hogy "Maga terhes!" Mire a férjem: "Nekem mondja?!"

Az Utrogestanról kiderült, hogy nem vmi tökéletesen szívódik fel nálam, ugyanez volt múltkor is, akkor méregdrága Crinone gélt próbáltam, doboza 100 euro volt, és a 8. héten derült ki, hogy nem működik. Nálam is haematoma lett, mint nálatok, Baba, és rögtön lefektettek, meg Progestrerone injekciót kaptam, a 13. hétig. Úgyhogy mostantól megint Progesterone injekciót kapok, naponta 2 ampullát, férjem már profi a popsinböködésben. De hát sebaj, ez legyen a legnagyobb baj!
Éreztem, hogy vmi nem stimmel, mert tegnap megjelent egy fél vércsepp fele, nagyon megijedtem, a tesztet is ezért csináltam, mert különben megfogadtam, hogy soha-soha teszt, már annyi negatívat láttam. És tényleg ez volt az első pozitív!! Ahogy így elnézem, még mindig az. Kép Kép Kép

UH jövő hét pénteken lesz.

És képzeljétek, vettem egy nagy levegőt, és felhítvam a főnökömet... A 8. hétig biztosan nem dolgozhatom, sok-sok pihenés. Hát örült neki, de a gondot is kiéreztem a hangjából.

Na ennyit rólam. Mindjárt visszaolvasom, hogy kivel mi történt a napokban!

És lányok, nagyon-nagyon köszi a rengeteg drukkot, kívánom hogy hamarosan nálatok is minden rendben legyen!!!

Kép
lucia1
 
 


Hajnoca,

ne aggódj, semmi szükségetek nem lesz a fagyasztásra! Kép Kép Kép Nagyon édesek a babócák! És a fényképezkedés most szerencsét hoz. Szerintem pont nálam olvastad, hogy a férjem megörökítette. Szóval ez most bejön. Az Uroval kapcsolatos tapasztalatom nem túl sok, elvileg én is azt használom, felülről 3x1, alulról 3x2, nekem is csaka burok jön ki, és hát az egyik pici burokdarabon tegnap az a fél cseppnél is kevesebb vérfonál.. Azóta ilyen szerencsére nem volt. Azért szerintem hívd fel őket, és kerdez meg, hátha a felszívódással van vmi, ne ezen múljon. Amúgy meg lehet, hogy a beleidet érzed görcsölni, a progeszteron (Utro) lassítja a bélműködést, és székrekedést okoz.

A biokapszulákról és a méhpempőről foggalmam sincsen. A vörösbor viszont tutira beválik, ártani legalábbis nem árt. Szerintem elfogyasztottam legalább egy üveg vörösbort az elmúlt héten, és hát a síelés is inkább a Hüttében történő forraltborozásból és némi napozásból állt, szóval nem én voltam a pályák ördöge.

Hajnesz, mi van veletek? Már én is akartam kérdezni, hogy hogyan döntöttetek?

Zsebi, ha jól emlékszem, nálatok március 20-án lesz eredmény az immunológiát illetően, utána belevágtok? Az immun tuti negatív lesz, és a következő én érzem, hogy sikerül!!! Kép Kép Kép

Kép
lucia1
 
 


Tina, gratulálok a bébihez, valahogy én is azt hittem, hogy ikreket vársz, de nagyon jó ez így is! Nagy mázli, hogy már a 12. héten látják a kis kukiját! Kép

Stella, Helga, nektek már igazán nincsen sok hátra, ez a vége eléggé nehéz, úgyhogy gondolok rátok nagyon!

Fanny, a fagyibabás nektek is be fog jönni, amint rászánjátok magatokat!

Na puszi mindenkinek, megyek alszom picit, az éjjel az alvás nem nagyon ment!

Kép
lucia1
 
 


Most néztem hányszor küldtem el! Ez a Ne meghülyült.

Kép
lucia1
 
 


LuciaKépKép
Hatalmas gratula a zaebrás teszthez!!!
Most tényleg nagyon sokaknak sikerül!!4
Csak tartson is ki jó sokáig ez a széria!!!

A pocakosság vége tényleg nem könnyü, de azért panaszra sincs igazán okom. Csak ez a bizonytalanság, hogy most érzel valamit és mi is az pontosan, most mért mozognak, most meg miért nem...
Az ember lánya sose tudhatja mi következik!!

HajnócaKép
Nekem is ment az Utro egészen a 12. hétig. De nem volt semmi mellékhatása.
Reméljük tényleg a babók rendezkednek!!!

VikiKép
Én is szedtem a Sepia Officinalis-t az uccsó lombiknál a transzfer napjától.
Lehet, hogy nekünk is ez volt a kulcs...
Drukkolok és örülök, hogy pozitív a hangulatod!!!
Előre a spontán babókért!!!

Kép
stella9
 
 


Szia Lucia!

Lehet, hogy igazad van és csak a beleim rendetlenkednek. Már nem is tudom, hogy mikor volt utoljára székletem! Kép Na jó, ez csak vicc volt.
Tegnap elött kb 10ml Levolacot ittam és az egy kicsit segített.
Nem hiszem, hogy a felszívódásával lehet gond, mert nekem soha nem egydarabban jön ki, hanem mintha az is szétolvadt volna. Lehet, hogy a túl jó felszívódás miatt lenne?
Holnap reggel szerintem felhívom a Zsuzsikát hátha tud nekem vmi okosat mondani.

Reméljük mindenkinek igaza lesz és tényleg a babók rendezkednek és még jót is teszek ezzel a megfázásos nyavalyámmal.
Képzeljétek a régi, jól bevált orrkenőcs segített!! Hogy ez hamarabb nem jutott eszembe!
Ami ott van a kezünk ügyében azt észre sem vesszük. Csak keressük a jobbnál jobb és lehet, hogy drágább készítményeket. És erre ott egy olcsó és használható lehetőség.
Ami persze segített.

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Zsebi!

okostojást a Tescoban illetve Coraban lehet venni, és ez a neve is.Napi 2 db állítólag nagyon jó hatással van a kiskatonákra(andrológus mondta).
Biztosan egészséges a bor, de én sosem bírtam az alkoholt.A nyári lombiknál én is iszogattam és már 1dl bor már a fejembe szállt...én tequila-s vagyokKépazt biromKép de azt tuti nem szabad inni...Kép

Hajnoca!
Kép

Stella!Kép Zsebi!Kép
Ti a sepiát milyen adagban szedtétek?Milyen hígítású volt?Nekem telefonban a természetgyógyász azt mondta, hogy hónap első napján este 5 szem, majd másnap reggel megint 5 szem...
Gondolom ezt lehet folyamatosan is szedni kisebb adagban????
Vendég
 


VikiKép
Nekem 9CH-s volt.
Reggel este 5-5 szemet szedtem. A bevétel elött és után 1/2 óráig ne egyél igyál semmit.)

Nem kell megijedni a mennyiségtől, mert nagyon pici golyócskákból áll.
Ahogy mondtam, én a transzfer napján este kezdtem és szedtem egészen addig, amíg kórházba nem kerültem. Oda elfelejtettem bevinni, volt épp elég bajom és bevennivaló bogyóm enélkül is!
Pusza

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Tinának tényleg ikrei voltak az elején lányok, de aztán az egyik uh-n már csak egy volt.
Hát irígykedek ám nagyon, hogy már a 12. heti uh-n kiderült, hogy mi a neme. Én már baromi kíváncsi vagyok!! Kép

Lucia, nagyon örülök, hogy nektek is sikerült, pihenj sokat, abból baj nem lehet!!!!

Kép
baba888
 
 


Hajnoca!
Én is azt a méhpempőt eszem, de hallottam hogy méhészeti boltban lehet kapni igazi tömémy méhpempőt, hát most ah elfog azt fogom venni és enni. Az biztos a fehérje töményen sokat segítehet. Nem tudod milyen fajtát evett.

Lucia!
Nagyon nagyon jó hírek ezek. Remélem minden rendben lesz és valóban nem könnyű a progi szuri, de mindent a siker érdekében. És akkor most utrot nem is kapsz már?

Remélem egy igazi jósnő veszett el benned és igazad lesz. Igen nekem márc. 20-án kell menni az immunológiára ott én is azt érzem minden ok lesz. Kép

Beteszlek téged is a táblába de írd meg a hozzá való adatokat légyszi. Kép

Viki!
Ha kis dózisut vettél modjuk a 15 CH-s abból öt szemet szedhetsz nyugodtan naponta nekem nagyobb dóziut adott (C200) és így én hetetne szedtem öt szemet. Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Lucia,
nagyon örülök Nektek, hatalmas gratula és tényleg pihenj sokat és vigyázz magatokra! (már a nap folyamán egyszer írtam Neked, csak haldoklott a babanet és elszállt az üzi, munkahelyről meg csak módjával tudok jelentkezni :-) )

Wish,
holnap lesz a vérvétel? Nagyon szorítok, hogy a múltkori tesztednek ne legyen igaza!
Te a Dévaiba jársz, ugye? Mik a tapasztalataid?
Épp ma voltam egy általános iskolai osztálytársamnál, akivel vagy 8 éve nem beszéltem, mert kiderült, hogy hasonló cipőben járunk. Õ is Dévais, 2 sikertelen lombikon túl, most még egyet megpróbál ott, de aztán lehet,hogy váltana.

Viki,
szerintem ezek a homeos cuccok biztosan segítenek, hisz régen is megtalálták mindenre a gyógyírt, amikor még nem volt ennyi "csodálatos" drága gyógyszer!

Jó éjt mindenkinek: Fanni
fanny1
 
 


Lucia, gratulálok a zebrához. Sok örömöt, még több rosszullétet.

Baba, nem tehetsz mást, mint hogy sokat pihensz. Egy barátnőmnek is ilyen problémái voltak. A házasélettől is vérzett. Egy hetet volt utána kórházban. Vigyázz magadra.

Lányok, csütörtökön leszek 13 hetes és még mindig émelygek. A tisztítószereket nem bírom. Tegnap kimostam a csapot, erre jól beletaccsoltam. Kezdhettem elölről mindent .
Képet, azért nem tudok felrakni, mert valamiért nem engedi a melléklet feltöltést. Hiába kattintok rá.
tina30
 
 


Zsebi,

megkérdeztem tőle. Még jó, hogy a párom által ingyen telefonálhatunk, mert kb. 40! percet csevegtünk. Õk is jól vannak. Múltkor mikor kérdeztem tőle, hogy milyen az AFPje, akkor meg is mondtam neki, hogy kislánya lesz. Néhány nap múlva - 4d UH után - kaptam smst tőle, hogy lányuk lesz. Már a nevét is tudják. Fuksz Patrícia

A fehérjepor neve: Anabolic Whey - SCITEC

http://www.fitnessexpress.hu/scitec_anabolic_whey.php

Azt tudni kell, hogy ő nem a babaproject miatt szedte, hanem 'karbantartás" miatt.

Lehet, hogy a legkisebb mennyiségbe belefogok.
Legfeljebb kipróbáltam, ha nem jön be.

MiKép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Stella!Kép
köszi az infót!Lassan eljön e ti időtök!babaszoba????

Zsebi!Kép
nekem is 200C homeo bogyóim vannak, tehát akkor azt jelenti, hogy heti 5 bogyót bevehetek????? Nem lesz semmi bajom???? igaz nekem már nem árt semmi, kezdek immunis lenni mindenre.
Most nagyon nagy dillemában vagyok.Ugye regisztrált munkanélküli vagyok, és most küldtek egy lapot, hogy indul diplomásoknak mérlegképes könyvelői tanfolyam(régi álmom)...csak ugye ez 6-7 hónapos(szept-okt-ig) képzés és csak az óraszám 10%-át lehet hiányozni(65 óra),még igazoltan is vagy fizethetem vissza a tanfolyamköltséget.Nos, márpedig minnél hamarabb indjuk a programot, akkor az a jobbik esetben is 2 hét kiesést jelent....nem tudom mit tegyek...nekem az első most a baba ez 100%,tehát nem megyek,de ha mennék lekötném magam....jajjjjjjjjjKép

Hajnoca!Kép
azt hiszem én is megpróbálom ezt a fehérjeport, hátha segít.a fehérje csak jó lehet nem????Hogy vagy/vagytok?
Vendég
 


Fanny!Kép
remélem igazad lesz és hatnak ezek a csodaszerek,mert nagyon nagyon bízok bennük.Kép
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Még egyszer köszönöm szépen a sok sok gratulációt! Olyan kedvesek vagytok! Kép Kép Kép

Most keltem.. ilyen is régvolt. Kép Zsebikém, BIZTOS! Caak úgy szabad hozzáállni! Ráadásul én érzem. Köszi szépen hogy beveszel, szóval az adatok: BMC, dr. Konc, 1 lombik + 1 fagyibabás, nem sokára 30 leszek, és 1 babóca.

Baba, hogy vagy? Gondolom fekszel. Minden rendben lesz, ne izgulj. Sok-sok fekvés, pihenés, és a haematoma szépen felszívódik.

Hajnoca, mi van veled? Csökkentek a görcsök?

Kép
lucia1
 
 


Wish, nagyon-nagyon gondolok rád, hogy Te is végül jó hírrel térjél vissza!

Kép
lucia1
 
 


Viki!
Igen az C200-ból nekem csak heti öt szemet lehetett szedni azt is úgy hogy öt hétig szedtem utána három hét szüntem majd megint öt hét.
A sulival kapcsolatban nagyon ismerős az érzés. Én is mindennel így voltam vagyok négy éve nem vágok bele mert mi babát szereténk és ha sikerül akkor csak rá szereténk figyelni. Ehhez képest már rég elvégezhettem volna a sulit, ezért járok most vezetni. Úgy vagyok vele elkezdem és majd lesz valahogy ha pont akkor fog jönni a lombik akkor jöjjön megoldom valahogy. Kép

Meg arról nem is beszélve hogy tökre leköti az embert ilyen vizsga olyan felkészülés mennek a napok, hetek és egyszer csak azt veszed észre hogy beköltözött a baba, de ha magától nem is költözik észreveszed, hogy megnyugodtál és tudsz mással foglalkozni. nekem ez most január óta nagyon sokat jelentett.
Most pl. a műszaki kérdések és a rutin tölti ki a napjaimat bele se merek gondolni, hogy mi lesz a vizsgával. Nem érek rá számolgatni.

Lucia!
Beteszlek a táblába. Kép

Wish!
Én is izgatottan várlak hogy mi volt Dévainál. Én még midnig hiszek és remélek.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok!

Jól vagyunk már. Sajnos úgy tűnik, hogy a bajaim forrása székrekedés volt. A dokim múltkor ajánlotta a Laevolacot. Most is segített.

Annyira jó, hogy korlátlan a netünk és az is, hogy RÁTOKTALÁLTAM!
Ilyen napsütésben és 'édes szobafogságban" csak így jó itthon lenni. VELETEK!

Lucia,
szerintem ez most megengedhető, hogy ilyen sokáig aludjatok.Kép
Van mit kipihennetek!

Baba,
veled mi a helyzet?

Viki,
nem tudom mit tennék a helyedben. Hisz biztos mindkettő - nem kérdés - nagyon fontos jelen pillanatban. Dönts úgy ahogy a szíved diktál! Akkor nem hiszem, hogy rosszul döntenél.

Wish,
nagyon eltűntél. Nincs semmi gond, ugye?

Tina,
vigyázz azért magadra. Ha vmi nem megy azt ne erőltesd. Azért vannak mellettünk a párjaink, hogy a 'nehéz" helyzetekben segítsenek. Nálad ez most az!
Nekem is nehéz megálni, de még jól is esik, hogy a párom mos, főz, takarít és persze babusgat minket. Nem mintha alpjáraton nem csinálná meg, sőt van amikor többet van ő kint a konyhában , mint én.
Szeret sütni (nem sütiket), főzni. Én viszont inkább sütiket szeretek csinálni vagy éppen agyagedényben finom, átsült dióját foghagymával és baconnal megtűzdelve, mellette főtt krumplival, köretnek krumplipüré céklával, ubival.......
Na, máris megéheztem!

Nehéz megállnom, hogy nem terigetem át a ruhákat (gondolom tudjátok miről beszélek)és nem mosogatok a fiúk (albérlőtárs)után, de hamár lehet, majd lassan rendberázom a lakást. Ezen most nem azt értem, hogy szalad és, hogy nemtudunk vendégeket fogadni, de nem az 'igazi". Ahogy én megszoktam.
De ez most egy ilyen időszak, hogy nekem/nekünk csak lustizni szabad.!!!
Kicsit jó ez a lazítás. Még!!!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Ezt próbáljátok ki!

Nekem nagyon bejött. Finom, hideg tejjel.

Csokoládés - diós muffin

Hozzávalók:
25 dkg liszt, 4 és fél dkg kakaópor, fél teáskanál szódabikarbóna,
2 teáskanál sütőpor, negyed teáskanál só, kb. 3 dl tej, 1 egész tojás,
30 dkg ukor, 2 ek. olaj, 1 teáskanál vanília aroma,
17 dkg darabolt étcsoki, 9 dkg durvára vágott dió

A lisztet, kakaóport, sütőport, szódabikarbónát és sót összekeverjük.
Egy másik edényben habosra keverjük a tojást a cukorral, tejjel, vaníliával és olajjal.
A lisztes keveréket hozzáadjuk és összekeverjük, majd belekeverjük a csokit és a diót.
A formákat 1/2ig, 3/4ig töltjük.Én kapsznikba szoktam tölteni.
Így könnyen kezelhető. (Kapszni ->Kaiser's - Fackelmann)
Nem vaníliaaromát teszek bele, hanem vaníliáscukrot.
Szódabikarbóna helyett 'még" sütőport teszek bele.
Nekem így sokkal jobban feljött.

Jóétvágyat hozzá!

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Wish még nem jelentkezett???

Hajnoca, lehet hgoy most egy ideig ki kellene bírnod diós-csokis kakaós csoda nélkül? Kép Kép Kép Bár a recept remek, viszont tutira szorulást csinál. Kép Kép Viszont örülök hogy megvan az ok. menni fog az (mármint a bébi), hidd el. Viszont inkább egyél sok gyümölcsöt, gyümölcslevet, rostosat, kefirt, joghurtot, stb. Én is imádom a csokit, de próbálom kerülni.

Viki, szerintem éld az életedet. Ezt Zsebi nagyon jól megfogalmazta, egyrészt úgy könnyebben megy az idő, másrészt eltereli a gondolataidat, és így könnyebben összejön.

Kép
lucia1
 
 


SziasztokKép
Most értünk haza. Sajnos megint nem sikerült, majd három hónap múlva nekifutunk a következőnek. Elötte lesz még egy hiszterom, hátha okosabbak leszünk tőle.

wish
 
 


Wish, nem akarok semmi közhelyet írni. Sokat gondoltam Rád és titokban nagyon bíztam. Nagyon sok erőt kívánok, és sok kitartást, mert meglesz az eredménye!

Kép
lucia1
 
 


Lucia!

Még csak a tudat van nálam, hogy kellene csinálni.
Nekiállni biztos nem fogok csak, ha már szabad dolgozgatni.
Hát még én hogy örülök, de kedves, hogy te is! Kép
Egy ötlet volt azoknak akik már sajnos ehetnek ilyet. Egy kis vidító. A csoki 'boldogsághormont" termel, a süti viszont 'megnyugtatja" a lelket.

Wish,
sajnálom, hogy ..... tudod a többit, de kívánom, hogy legközelebb másképp legyen.
Vidításképpen süss egy kis sütit. Azzal legalább egy kicsit lekötöd magad és kikapcsolhatsz.

Legyetek jók.
MiKép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Sziasztok!

Wish,
reméltem, hogy jó hírrel fogsz jelentkezni, sajnálom, hogy nem így lett. Viszont örömmel látom, hogy nem vesztegetitek az időt!!!

Tina,
én pénteken zárom le a 13.hetet, és hétfő-kedd reggel is visszaköszönt a reggeli. Kép Tegnap el is voltam kicsit kámpicsorodva, hogy itthon fekszem egész nap egyedül, két hónapja ez már elég uncsi, és még ráadásul ez a rosszullét is elveszi mindentől a kedvemet, ahelyett, hogy jól elmúlna már! Na de panaszból elég ennyi. Kép

Elég szépen nő már a hasam. A párom nálunk is mindent megcsinál. Illetve próbál, szegény néha úgy érzem nagyon le van terhelve, de derekasan bírja az iramot. Na, azért mától egy aranyos lány jár hozzánk takarítani, hogy legalább ez a teher lekerüljön a válláról. Kép

Lányok, látta valaki múlt szerdán a Született feleségeket? Egy rövid összefoglalót írjatok már, hogy mi történt? Ezt a sorozatot szoktam nézni, de múlt héten ugye kimaradtam a jóból.

Cserébe jó gyerek leszek, és felteszem az uh képet. Íme a két kis "horrorbébi", ahogy én hívom őket viccesen, a párom meg ki van ettől akadva. KépKépKép

Kép
baba888
 
 


szia Baba!

A lenti linken megtalálhatod azoknak a részeknek illetve az eddig levetített részeknek az ismertetőjét, rövid képes tartalmát. Nem olyan mint a film, de valamennyire képbehoz a sztorival kapcsolatban.
http://gportal.hu/portal/desperateclub/

Jó szemezgetést.
Szia

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Kép

Kép

Kép
baba888
 
 


Van egy másik oldal is. Csak sajnos Kép itt még leragadtak a 12. résznél.
http://www.szuletett-felesegek.fw.hu/

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 


Vagy a ....
http://www.szuletettfelesegek.extra.hu/desperate/

Ez szimpatikusabb mint az előző. Kép

Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie Maternity tickers
hajnoca
Dunakeszi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?