Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!!

Na végre be tudtam lépni,most meg majd az üzik tünnek el...
Ne is beszéljünk az éjszakákról...Kb 4 napja dícsértem itt nektek Dorkám,hogy milyen jól alszik éjszaka.Tegnap,tegnapelőtt éjjel vírrasztott.......mk nap 2-fél5ig fent volt.Reggel 6kor pedig ébredt.Napközben max fél óra...Már nem bíííííííírom...Kész vagyok,ha nem lát ordít mint a kismalac.Ott kell ülnöm az orra előtt,semmit nem csinál nélkülem.Látnotok kéne,most is itt sír a szék mellett......

Nóra
Nekünk is pesztonka van,hát lehetne jobb is,de viszonylag jól kiszívja a váladékot,de volt olyan hogy 10 percenként szívtam.Az árát nem tudom,mi úgy kaptuk a készüléket kölcsönbe,csak szilikon csövet,meg a tartozékokat vettük meg hozzá újan.

Heni!!!
Látom a rendszered dolgozott.KépKépKépKépKép
Vagy csak nálam jelent meg 4x Heni üzije?
Szegény Dodó,neeeem is látszik annyira,a másik szem alatt is duzzadt picit,így nem feltűnő.
Dani hogy bírta a sulit,gondolom ellustult míg otthon volt...

Bizzo!
14?????????????????Atya világ!!!!!!!!Nekünk talán kibújik a 4.fogacska,bár még szerintem pár hetet kell rá várni,a 3.is alíg látszik.....Mikor bújt Tominak az első???
Vendég
 


Sziasztok!!!!!!!!!!

Csak gyors beköszönés, holnaptól már leszek!!!!!!
Már nagyon vártam!!!!!!!
Hallottam Vikitől van egy tatai is köztünk.
Nóri üdv neked, most mi is Tatán lakunk!
Remélem mindenki jól van!!!!!!!

Kép,
Kép
sahi
 
 


Szép jó estét mindenkinek!

Szia Szilvi, örülök, hogy vagy.

Nóri
Jelentkezési lap? az nem volt, csak megkérdezték a nevét, a születési dátumát és a lakcímét, majd beírták egy spirál füzetbe. Erre vártunk fél órát a hidegben.

Viki
Tudom, hogy nem engem kérdeztél, de Attilának 12 foga van, ha jól látom, és az első 4 hónapos korában jött ki.

Heni
Örülök, hogy tetszett a szemem, bár ahogy feltettem, utána már nem mert írni senki.

Zsu-val nem tudom, mi van, nem jelentkezett senkinél?

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 

 
 

Sziasztok

Sahi
Örülök hogy visszajöttél.Mi történt,mesélj!Remélem minden rendben van.Na és a fiuk hogy vannak?

Tominak is 4honaposan bujt ki az elsö foga,a 8dik után kevés szünet,és most egymás után....nem tudom mikor fognak megállni.Csak ne fájna neki.
Nem tudom már ki irta hogy reklámfüggö a gyerek(bocs)hát Tomi is,rendesen rátapad a képernyöre,se lát,se hall amikor reklám van.Van erre magyarázat?Többi gyerek is szereti?

Lányok hova tüntetek??
Jo éjt mindenkinek.
bizzo
 
 


Kép
Régen tettem már képet.Ujabban az etetöszék a legjobb szorakozás, hol fel-le mászik,hol alája bujik,és közben követeli a papitKépKépKép
bizzo
 
 


Megerkeztunk szerencsesen.Begyulladt a szemem.Szarul vagyok,de meggyogyulok.Majd jelentkezek.Hamarosan!!!!!
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Bizzo:a porszívós tényleg nagyon jó,csak nekem is az a bajom vele,hogy cipelnem kell a porszívót az emeletre,onnan meg vissza.És vendégségben kölcsönkérni a porszívót.
Lego:így is sokszor kell szívnom Dorka orrát,mert egyszerre nem engedi sokáig.Van egy barátnőmnek is,majd kibpóbálom,aztán veszek egyet.
Szilvi:üdv. neked is,merre laktok?már vártalak,tudtam,hogy szomódi vagy,csak pont akkor történt vmi a házatokkal,amikor rátaláltam erre az oldalra.
Éva:nekünk volt jelentkezési lap,de hiányoltam,hogy nem vittek körbe,és megismerkedtem volna a gondozónénikkel is.Elméletileg júniusban lesz szülői,gondolom ott ez meg fog történni,de jó lett volna nem az utolsó pillanatra hagyni.
Megyek,mert kimegyünk az udvarra motorozni egy kicsit,elég kellemes időnek tűnik(bentről).

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!!!

Az éjszakát ne is kérdezzétek,már nem is számoltam hányszor keltünk.KépKépKép

Nóri
Nagyon aranyosak a manók.Akkor ez olyan nálatok is mint nálunk,mintha Dorkának testvérei lennének.Nem??
Nekünk Így van.Van egy húgom most lesz 10éves,de olyan Daninak,mint a tesója.Õ 28.hétre született 900grammmal.Kép

Bizzo
Mi azt nem is sejthetjük,hogy mennyi érdekes és izgalmas dolog lehet egy etetőszék alatt.KépKépKépNekünk még szerencsére nem jutott eszébe felmászni rá.Nálunk az ágy a favorit,de már attól is a hdeg ráz.

Éva
Meggyógyultatok?????

Szilvi
De jó,hogy újra itt vagy.Mesélj mi újság?Fiad most,hogy jár suliba?

Viki
Nektek nagy cuppanós.ne hari,hogy mostanába úgy elkerüljük egymást.de mióta Dani jól van rátapadt a gépre apával együtt.Esélyem sincs.KépKépKép
Tam mikor jön értünk????????????Kép

Zsuu
na végre,hogy előkerültél!!!!Mikor érkeztetek.Jó sokáig kimaradtál!!!!De örülök,hogy megvagy.Kép

Megyünk most csucsuzni.Ilyenkor pótoljuk az éjszakai kimaradást.

Szép napot!!!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Tegnap du-tól eddig nem birtam belépniKép
Hol a babanet nem jött be, hol a belsőbb mappa.
Már kész voltam.

Sahi
Örülök, hogy végre itt vagy! Nagyon izgultunk ám érted.

Zsu
Gyógyulást! De végre itthon. Gondolom most mindenki körberajong titeket.

Bizo
Kristóf is felfedezte az etetőszéket. Csak ő magára szeretné rántani. Illetve, ha enni akar akkor nem jön el előle. Ezt bezzeg megjegyezte.
Fogakhoz gratula, nekünk csak 8 hónaposan bújt ki az első, most is "csak" 7 van.

Roli
Látom téged is szivatott a rendszer. Én még belépni se tudtam. A monoklinak gyógyulást.

Vnora
Édesek a fiúk is. SZép nagyok. Gondolom élveznek hármasban lenni a gyerkők.

Éva
Köszi a linkeket. Eddig 9 helyen vagyunk fenn, de szeretném bővíteni.
Sopronba szeretnénk beköltözni. Ugyanis itt nincs óvi sem, a munkábajárást így nem tudnám megoldani. HAmarosan aktuális lesz, hacsak nem tudom apát még egy babóra rábeszélni. Tényleg ti szeretnétek még babát? Én hol igen, hol nem. Az éjszakázás nem hiányzik, de azt sem akarom, hogy a fiam egyedül legyen. Annyira meglátszik, hogy nincs gyerekek között. Fél, ha rikkant egyet egy másik gyerek. Vagy én csinálok valamit rosszul. Õ alapban egész nyugodt, nem nagyon szokott rikogatni. Elmélyülve is szokott játszani. állandóan autózik és berreg hozzá. Tegnap megnyírtam, volt ám űvöltés.:-O
Hétvégére anyukáméknál lesz.
Remélem még tudok jönni.

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Engem elkapott a fosós-hányós vírus. Csak fekve tudok létezni. Majd holnap jövök beszámolózni.

Puszika
Vendég
 


Sziasztok!

Remélem mindenki jól van már. Csak éppenhogy tudtam beleolvasni az előzőekbe, de igyekszem pótolni.
Mindenkinek nagyon szépen köszönöm hogy gondoltatok rám.
Azon a napon éppen befejeztem Henivel a beszélgetést, ebédelni akartunk, mikor a konyhában a sarokban azt vettem észre elkezdett befelé dőlni a fal, gyorsan hívtam apát, mire megjött bedőlt egy darab, de még nem tűnt vészesnek a dolog, de sajna fél óra elteltével újabb darab, aztán gyorsan elhagytuk a házat, kb. másfél óra volt az egész, 8 méter hosszan kidőlt a ház oldala, ma sem tudom mitől áll még.
Apóshoz kellett beköltözni Tatára, ami nem olyan haj de jó ..... Na mindegy, még 92 nap mire abba a házba költözhetünk, amit még ősszel lefoglalóztunk, május 31-vel költöznek ki az előző lakók, nagyon nagyon várjuk.
A házat elbontjuk és eladjuk teleknek.
Szóval mégegyszer örülök, hogy végre itt vagyok.
Nóri! Melyik bölcsibe iratkoztatok be? Én még novemberben kérdeztem azt mondták áprilisban kell a piros ovodában lévő bölcsibe.
Patrikot pedig hozzuk visszük, vagy buszozik, szerencsére a buszmegálló olyan helyen van, hogy nem kell úton átmennie, az iskolából pedig pont arra megy a napközisekkel együtt. Nagyon hiányzik neki, hogy nem lehet a barátaival annyit, amennyit szeretne.
Tomi elvan, két napja nagyon nyügi, nem akar ebéd után aludni, tegnap öt percet aludt, ma nagy harcok árán sikerült csak lefektetnem.

Kép,
Kép
sahi
 
 


Anikó!
Mielőbbi jobbulást!!! Már ilyen vírushoz sajna többször is volt szerencsém.

Viki, Heni!
Irigykedem ... Nagyon jó lehetett talizni!!!!
Nagyon jó képek voltak.

Nóri!
A Mikszáth K. utcában lakunk most, az Almási úti temetőnél. És ti merre laktok?

Kép,
Kép
sahi
 
 


Szép estét!
Végre be tudtam lépni.Látom nem csak nálunk vannak hibák,ennek picit örülök.Kép

Dorka a kádban,vacsi készen én kipurcanva...

Lányok ma Dorkám semmit sem aludt,éjszaka borzalmas volt...Meddig tart ez még?????????
Tegnap este nagyon megíjedtem,mert a füléhez kapkodott,csipkedte,rángatta a fejét.Nagyon vörös volt neki.Kapott nurofent,10 után elaludt.Ma nem piszkálja.Nem tudom mi lehetett,remélem "csak" megcsípte valami.
Mennyire tehetetlen tud lenni az ember ilyenkor...

Na még egy baj...olyan álmaim vannak,hogy csuda...3-4x felriadok éjszaka,mindig apával valami rossz történik.Ért valaki ehez?Mit jelenthet?Most éjszaka pl 30m magasból zuhant le a szemem láttára...Kép
Annyira előttem van az egész,nem tudok szabadulni tőle..KépKépKép

Zsuu:
Végre jelet adtál,már ez is valami.Gyógyulj meg gyorsan és térj vissza..KépGiuliano remélem jól van.

Szilvia.
Annyira megörültem tegnap neked,amikor megláttalak.KépNe izgulj majd mi jó kedvre derítünk a szürke hétköznapokban...Kép

Heni.
Tényleg mindig elkerüljük egymást,na de egyszer véged lesz ha elkaplak!!!!!!!!!!!!!KépKépKép
Apa indul...Kép

Anikó!
Kitartás.Remélem azért jut energiád mindenre.Szegényem jól el vagy havazva.

Na megyek intézem lányzót,majd benézek még.Puszika nektek.Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnálom, hogy nem elérhető senki sem.

Anikó!
Jobban vagy már?

Heni!
Nálatok minden rendben? Fiúk jól vannak?

Zsuu!
Már jól vagy? Ha nincs jól az ember nem olyan könnyű élvezni, hogy végre itthon lehetsz. G. jól van?

Bizzó, Éva , Timi, Nóri!
Nálatok mi újság?

Viki!
Na a dolgok nálunk is hasonlóan alakultak ma, de azért nagy nehezen sikerült rábeszélnem egy kis alvásra. Délután leesett a székről, mindenre felmászik, állandóan a frászt hozza rám, rengeteg őrangyalt foglalkoztat. Volt sírás elharapta a száját.

Lehetne valaki, most ráérek. Apa pesztrál.

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Attila elaludt.

Szilvi
Ne haragudj, nem vettelek észre, pont akkor írhattál, amikor Attila felébredt.
Most vagy még?

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!
Szép jó reggelt mindenkinek!
Hogy aludtatok?
Én elég rosszul, Tomi sokat forgolódott, amikor végre ő aludt, akkor meg én nem tudtam.

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Jobban vagyok. Két kilót fogytam ezzel a kis malőrrel. Hurrá!!! Ma mosok és főzök. Holnaptól nem vagyok mert megyek suliba. Majd vasárnap jövök.

Minednkinek szép napot!
Vendég
 


Sziasztok!

Anikó
Örülök, hogy jobban vagy.Kép Nálunk január volt tele ezzel a vírussal mindenkinél. Jó tanulást.

Szilvi
Gondolom várod a költözést. Én is. Csak nálunk előbb a házat kellene vkinek megvenni. Új házat vesztek vagy használtat. Én teljesen kihaltam a használtnál az illetéken. Plussz szoc. polt. sem lehet rá igénybe venni.

Lego
Rémálmokat nem irigylem. Remélem Dorkának semmi baja, max. 1 újabb fogacska.

Nálunk nem volt semmi különös. Azonkívül, hogy a fiam néha akkorákat esik. Elbambul, megy és a vége egy nagy hupp. A reklámok alatt viszont lemerevedik, úgy nézi őket. Nektek, hogy jut időtök mindenre? Én nálam teljesen szétesnek a dolgok, már apa is méltatlankodik. Valahonnan fel kellene már töltödnöm.

Legyen jó napotok!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok.Nagyon szép napot kívánok minden kedves anyukának és szépséges gyermekének,gyermekeiknek.KépKépKépKép

Éjszaka átlagos volt,reggel negyed7kor ébredt kisasszony.Most épp rosszalkodik,mint mindig....

Timi
A hitellel,szocpollal mi is pórul jártunk,8-9 hónapig húzódott az egész ügy,a végén kiderült nem is kapunk szocpolt...Anyumék emeletes családi házát bővítettük,illetve külön bejárattal átépítettük.Az építésügyi hatóság új háznak értékelte,a BB (bp.bank) mégsem adta meg.......Nagyon szemetek voltak.Dupla értékbecslést kértek a szocpol miatt,utána meg mégsem kaptuk meg.Olyan ráfizetés volt,hogy csuda...

Anikó
Végre valami jó hír.Örülök.Kép

Szilvia
Úgy látom valami front van,mindenki panaszkodik az éjszakákra...

Lányok Dorkámnak is mániája a reklám,főleg a 0640505050(provident kölcsön),a lábgomba reklám,a saridonos,stb.Ja és a madagaszkár........Ha dolgom van elég ha bekapcsolom....

Jók legyetek
Vendég
 


Sziasztok!

Tomi most aludt el, 3 napja nem alszik el ebéd után magától.

Timi!
Nem újat veszünk. Még tavaly októberben foglalóztuk le ezt a házat, 17,5 millió, tetőtérbeépítéses 4 szobás. 15 éves ház, nem kell vele csinálnunk semmit, csak festés.
Az illeték miatt én is ki vagyok akadva, mert amíg úgy volt hogy a házunkat eladva csere címén csak a különbözet után kell illetéket fizetni, mivel a házat le kell bontani és csak telekként tudjuk eladni, így az egész után kell az illetéket fizetni, potom 890 e Ft.
Szocpol meg nevetséges, hogy csak akkor jár ha 8 millióig veszünk használtat, annyiért talán 1 szobás tömblakást kap itt az ember, de csak talán.

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

Roli:igen,olyanok Dorkának a bátyám fiai,mintha testvérek lennének,sokat játszanak együtt.Nekünk egy telken van két ház,az egyikben mi lakunk,a másikban a férjem testvére.Neki van egy 9 éves kislánya,ő minden nap lent van nálunk,sőt hétvégén egész nap.Csak addig megy haza,amíg alszik a Dorka.Imádják egymást,na ő aztán tényleg olyan,mintha tesó lenne.

Csanikó:jobbulást!!!
Szilvi:a piros bölibe iratkoztunk be.Bementem,hogy megkérdezem,mikor lehet beiratkozni,de ha már ott voltam,kitölthettem a jelentkezési lapot.Még vacilálok,hogy nem lenne-e jobb a Bacsó Béla úton lévő böli.Mi Újhegyben lakunk,a 4.utcában.
Lego:nem lehet,hogy fáj a füle Dorkádnak?Mert olyankor rögtön piszkálják a fülüket.
Dorka is imád tv-t nézni,naponta megnézi a Shrek-Shrek2-t.Azt mondta a doktornénink,hogy a napi 1-2 mese nem gond.

Tegnap levágták a dorka haját,felnyírták neki,mint a nagyoknak.Azt hittem,hogy nem fog megülni,de még a fejét is úgy tartotta,hogy a fodrásznak jó legyen.
Délelőtt pedig sikeresen lendolt a földön....a 4.lépcsőfokról az udvaron,rögtön felrepedt a szája.Amint befejezt a sírást,mászott is vissza.
Szörnyű,de nálunk áll a hó az udvarban.Mikor jön már a tavasz???

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!

Nóri!
Akkor nem vagy innen messze. Majd talán találkozhatnánk ha gondolod.
Akkor én is bemegyek a bölibe. Tomi nem nézi a meséket, de a Patrik imádta a Shreket, képes volt mindennap megnézni.

Anikó!
Remélem már mégjobban vagy!

Nálunk most nyugalom van. Patrik alszik, Tomi próbálkozik vele, apa tévézik. Én meg fáradt vagyok. Ma Tomi teljesen lefárasztott.

Többiek?

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!

A változatosság kedvéért most Dodó lázas.Remélem csak a foga miatt.Nem akarom megint kezdeni azt ami Daninál volt.KépKépKép

Ma azért nem voltam,mert barátnőm volt itt kislányával,délután takarítgattam.

Ma csak ilyen rövidre van energiám.nagyon le vagyok eresztve.KépKépKép

Jó éjt!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


..........és hol van mindenki??????????

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!!!

Most ébredtem fel.Dodó még alszik.Nagynehezen levittem a lázát.De félek az estétől,hogy kezdődik minden elöről.KépKépKép
Most örülök,hogy nincs több gyerekem.Kép

Most megyek,mert délelött semmit nem csináltam:

Írjatok!!!!!

Puszi Heni

Kovács Roland
roli
 
 


sziasztok!

Heni!
Kitartás! Biztos gyorsan meggyógyul! Jobbulást neki és rengeteg gyógypuszi!!
Csak láza volt?

Viki!
Dorka jól van?

Zsuu?
Éva?
Timi?
Nóri?
Bizzó?
Anikó igazoltan távol, de hol vannak a többiek?

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok
Roli
Sajnálom ami veletek történik,tudom mit érzel,de kitartás!
Dodonak pedig mielöbbi gyogyulást!és sok puszit!

Én el vagyok foglalva,testet épitekKépKépKépNagyon meguntam már hogy minden testrészem lötyög,elmentem szereztem pár Norbikazit és most ezerrel dolgozom.Nagyon elszánt vagyok.Tamás meg ugrál mellettemKép

Minden jot nektek ,kellemes napot,és irjatok!
bizzo
 
 


Merre jártok lányok?
bizzo
 
 


Sziasztok!

Most fürcsiztünk,mindjárt kakaó és alvás remélem....Nagyon nyafi mostanában,2 fog is úgy néz ki bújik...Nagyon nem irigyylemKépKép

Bizzo.
Én is elkezdtem tornázni,keményen gyúrokKépKépMuszáj leadni pár kilót,a hasammal nem vagyok kibékülve,az izmokkal nincs gond,Dorkát emelgetni nem kis munka...Milyen kazikat vettél?

Heni!
Remélem jobban vagytok azóta hogy beszéltünk,vagyis remélem hogy nem romlott a helyzet...

HAHÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!Merre vagytok?Nagyon elfoglalt egy társaság vagyunk ámKépKépKép
Puszka nektek
Viki
Vendég
 


Sziasztok!


Ki döglöttem, nagyon fáradt vagyok. Ma korán megyek aludni a gyerekkel.

Látom nem nagyon termeltek.

Heni! Szegénykém most rátok jár a rúd rendesen. Jobbulást!!!

Bizzo! Nem te csinálod a kilencven napos diétát? Hogy haladsz? Mióta csinálod? Mennyi ment le? Én is azt csinálom de mozogni nem nagyon akarok. Nagyon lusta vagyok. Na meg ekkora testet megmozgatni már gyötrelem.

Lego, Sahi! Most nem jut eszembe semmi. Úgyhogy külön puszit kaptok.Kép

Nóri! Te mikor és mennyiszer jársz suliba?

Zsu????

Puszika! Holnapra is van igazolásom.Kép
Vendég
 


Sziasztok

Lego
Norbi aerobic kazettáit vettem meg,ami alaposan megizzaszt,de annyira jo közérzetem lesz töle.
Kakaot adsz Dorkának?Én még nem mertem.Annyira számüztem a cukrot a házbol,hogy kakaot sem adtam a gyereknek,ugy gondolom elég lesz akkor édességet adni,amikor követelni fogjaKépKépKépNehogy félreértsetek,nem vagyok megrögzött diátázo,vagy ilyesmi....

Aniko
Most tartok a 90napos felénél,és mindössze 2kilot fogytam,de 3méretet karcsusodtam.Ez nagyon komoly.Szomoruan méregetem magam minden nap,hátha 60alá mentem,de sajnos nem sikerül.Lehet azért is fogtam neki tornázni,és már annyira elegem van a diétábol.Nem ez az elsöKépLehet abba fogom hagyni,olyan rossz amikor gyümölcs vagy viz napom van,és fözni kellKép
Te hol tartasz?miota csinalod és mennyit sikerült fogyni?


Többiek merre vagytok?
bizzo
 
 


Helló!

Én kétés fél három hete kezdtem. De elég bűnöző fajta vagyok. Nem nagyon bírom betartani. Nekem is inkább a centikben látszik, kilóra talán kettő három. Nem mérem magam. Szigorubban bekéne tartani. Viznapra még nem voltam hajlandó. Már a gyümölcsnap is kikészít. Amúgy szerintem elég jó annak aki nem főz melette. Tehát nem nekem.
Vendég
 


Anikó!
Nem baj,majd holnap eszedbe jut...Képhehe

Bizzo.
Igen,kakaót,macis kávét,tejet,karamellát kap felváltva,utóbbit néha csak....Én adok neki édeset is,kinder tejszelet,pingui,turórudi...
Ezek mindennaposak,de a csokit se száműztem,kindet szeletet néha kap vagy milkiway-t.Főleg apa kenyerezi le vele Dorkámat.
A diétához hozzászólva, én is csináltam 90 napost,kevés sikerrel,hamar elcsábultam,amióta nem diétázok csak úgy röpködnek a dekák lefelé,tegnap 59 voltam,de ma 60....mikor hogy.

Na megyek,Zsuu msn-en vár
Vendég
 


Hello Csajok!!!

Megvagyunk még,csak a változatosság kedvéért most én betegeskedem.Kötöhártya javul,ost köhögök és a torkom is fáj.
Diéta viszont jol halad,egyáltalán nincs étvágyam.Giuliano teljesen meggyogyult.Koppp koppp.Visszaolvasok ám mindent ha hazamentünk.Jövö hétvége felé.

Tök jol esett hogy enyire kerestetek.Ez egy igazi összetarto csapat.
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Bizzó, Anikó!
Kitartás! Olyan ügyesek vagytok. Én akárhányszor nekiállok diétázni, mindig jön vmi buli és elcsábulok. Nekem 10 kg plusz van, de sajna hormonális alapon és nem sok esély van arra, hogy lemegy, doki szerint örüljek, hogy nem hízok tovább. Most rendben vagyok, de nem megy le. Én futni szeretek, várom már a tavaszt, ha fogyni nem is fogyok, de karban tart.

Nálunk ma egész jó nap volt.

Heni!
Hogy van Dodó!

Zsuu!
Ha benézel jobbulást neked is!

Többiek?

Kép,
Kép
sahi
 
 


Hahó!!!
Délutáni üzim nem jött be,pedig még képet is raktam.KépKépKép
Már nem is tudom mit írtam.

Dodó most aludt el,megint fölment a láza 38°.Egésznap 36.4volt.

Bizzo
Kitartást a testépítéshez.KépBárcsak én is eltudnám szánni magam.
Viki
Te honnan akarsz fogyni??????????Bárcsak olyan lennék mint te meg se szólalnék.KépKépKép
Anikó
Ezt a 90naposat én is csináltam,de én mindennap ettem husit(1-2szelet pulykasonka)de ez kellett,hogy bírjam.nekem 5 kiló ment le,de mint már korábban írtam pont terhes lettem és abbahagytam.Kép

Zsuu
Ritkán tetcik jönni??????????jól érzed magad itthon?
Szilvi
Miért nem szóltok a bartátnőtöknek hogy jöjjön ide.Iccsi ha jól emlékszem.Hisz Õ is decmamiKépKépKép
Felteszem a délutáni képeket újra.
KépKép

Jó éjt!!!!!

Puszi mindenkinek!

Kovács Roland
roli
 
 


Sziaztok!!!

Heni
Aranyosak a fiúk, remélem Dodó gyorsan meggyógyul.

Zsu
Te is gyógyulj meg, én is hasonlóan vagyok, viszont az étvágyam az megmaradt.

Anikó, Bizzo
Jó fogyózást, én nem vagyok rá képes, tehát marad a torna. Napi 1 órát tornázom és úgy néz ki, hogy alakul.

Puszilom a többieket is!!!

Üdv. Éva

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Szép napot!!!

Dodónak éjjel lement a láza,de úgyanúgy nem aludt.Már apa is felkelt hozzá,mert nem bírtam kimászni az ágyból olyan fáradt voltam.Óránként 2x fentvolt az tuti.KépKépKép

Ma megyünk mamázni.Ott legalább lógok egy kicsit.Kép
Szép napot mindenkinek,este jövök!!!
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Szép napot!Jó reggelt!

Éjszakánk tűrhető volt,de hajnalban(f6kor) keltünk....Hulla fáradt vagyok.Nehezen bírom majd a napot...,a fejem is ugyanúgy fáj.Kép

Heni!
Ismersz olyan nőt aki elégedett a testével?Ugye,hogy nem...Én se vagyok az:a hasam lehetne kockásabb,a cicim formásabb,a csípőm keskenyebb...Ennyi kezdetnek elég...KépKépNincsenek nagy igényeim,ugye?

Iccsi.Nem Iccsi amugy.A férje Iccsi(István),ő Ildi,de tegnap belekeveredett.KépKép
Remélem csatlakozik majd szilveszteri Aisa-jával.Kép

Jók legyetek
Vendég
 


Sziasztok!

Tegnap reggel Dorka megkapta a 15 hónapos oltást,aztán estére belázasodott.Ma reggel felhívtam a doktornéninket,mert az oltástól nem lehet,az 7-10 nap múlva jön ki.Tudtam,hogy beteg lett,ideges voltam,mert betegen lett ezek szerint beoltva.És az nem jó.Amint felhívtam a doktornénit,ki is jött.Tegnap is megvizsgálta az oltás előtt és semmi baja nem volt.Erre ma tiszta láz és csúnya a torka.De azt mondta,hogy semmi bajunk nem lesz,hogy így oltotta be.Kaptunk antibiotikumot,ami egy csodaszer.Beadtam Dorkának és egy óra múlva mintha kicserélték volna őt.Remélem így is marad.Nagyon nem lehet vészes a dolog,mert rendesen eszik,tehát nem fájhat nagyon a torka.

Bizzo:én is elkezdtem tornázni,mert a hasam nagyon csúnya maradt a szülés után.Én mondjuk nem itthon,mert ha itthon tornázok,mindig lecsalom.A többiek között meg muszáj csinálnom.

Anikó:minden héten szombaton megyek suliba,te hova jársz?

Jó hétvégét mindenkinek!!!

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Helló!

Nóri.
Szegény Dorka,jól ráfázott.Sajnálom,de örülök,hogy nem hagyta el magát,ez jó jel.Milyen antib. kaptatok?Nagyon sírt az oltáskor?Mi még előtte vagyunk,de már most félek...igaz megbízok dokinéninkben.Dorkám egyedül a 4hós oltáskor lázasodott be,de hamar elmúlt,nem volt duzzadt,kemény se a combja...
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon szar napon van, tegnap este óta fáj a fejem.Kép
Tegnap elvittem Kristófot anyukámékhoz, majd holnap megyünk érte. Ma fát fűrészeltünk a férjemmel. Vagyis ő fűrészelt én meg raktam. Jól kipurcantunk. Estére bált tervezntünk, de elment a kedvem, fáradt vagyok, fáj a fejem.
A fogyokúrázoknak kitartás. Nekem nincs vmi nagy akaraterőm. Kb. 5 kg van rajtam. Talán tavasszal, ha futkosok a fiam után lemegy.
Ha sikerülne eladni a házat, valószínüleg új lakást vennénk. Az illetéket szemét dolognak tartom.

Roli
Álommanókat küldöm Dodónak.

Nora
Mi jövő héten kapjuk. Úgy utálom az oltásokat. Az antibiotikumot úgy látszik eltalálta az orvos.

A ti babáitok beszélnek valamennyire. Az enyém csak szótagokat mondogat. A másodunokatesója (2 hét van közöttük) mondja neki: Sze baba, gyere át baba. Az enyém meg inkább megijed tőle.

jó pihit és hétvégét!
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Halihó!

Az előbb kitörlödött amit irtam.

Most csak röviden.
Tegnap elvittem a fiamat anyukámékhoz, holnap megyünk ebédre,na meg haza hozzuk.
Ma fát fűrészeltünk a férjemmel. Kipurccantam rendesen. Ráadásul tegnap óta megint fáj a fejem. Este bálba akartunk menni, de lemondtam inkább.
Fogyózoknak gratula. Nekem nincs kitartásom hozzá. Talán fiam utáni futkosásba lemegy valamennyi. + 5 kg-om van. A hasam a napokban mintha ment volna le, még anyósom is megjegyezte.
Mi a jövő héten kapjuk szerintem az oltást.
Éva
Te magadtól tornázol vagy kazira?
Most röviden ennyi.
Mindenkinek jó pihit!Kép

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Lego:Cedax Baby az antibiotikum neve,amit kaptunk.Sírt,amikor beadta neki a dokinéni,de rögtön utána abba hagyta.Ez a vállba megy,nem kell borogatni,csak várni a hatást 1 hét múlva.

Timi:én is utálom,ha oltás van.Kezdtem megnyugodni,hogy ezt megkapjuk,aztán a következőt csak 30v.36 hónaposan,mire közölte a doktornéni,hogy az új oltási rend miatt kapunk 18 hónaposan is.És mivel beadattam az agyhártyát,kiderült,hogy nem kettő,hanem három vakcina nyújt örök védelmet,így a 3. még hátra van.És mivel megyünk bölibe,beadja a bárányhimlőt is,mert nagyon csúnya lefolyásúak és szövődményesek a mostani bárányhimlők.Szóval az egy szuri helyett lesz négy.
Dorka egyáltalán nem akar beszélni,de mindent megért.Inkább mutogat.Pedig jó volna már,ha elkezdené.

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!!!

Timi
Én magamtól tornázom, sok kazettát láttam már és önmagában egyik sem felelt meg, de mindegyikből kiválogattam, ami nekem jó. (legalábbis én úgy gondolom)

Attila így aludt el délben (természetesen ebéd előtt):

Kép

és az esti pillanat kép:

Kép

Üdv. mindenkinek.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Elég rossz volt az éjszakánk,Dorka egyszer felsírt és sokat forgolódott.Reggel pedig már fél nyolckor felkelt.Nem tudtam,hogy mi lehetett a baj,egészen addig,amíg ki nem néztem az ablakon.Szakad a hó.Már jó adag van belőle az utakon.Még a végén kimegyünk egy kicsit szánkózni,a jó levegő miatt.Mikor jön már a tavasz?????????

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Jó reggelt!

Mi elég jól aludtunk.

Nálunk az eső esik és sötét van. Azt hittem, hogy elnéztem az órát és még nincs is reggel.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Nálunk még mindig esik a hó,hihetetlen.Voltunk kint a Dorkával egy órát,nagyon élvezte.Teszek fel róla képet.

Sziasztok,Nóri\popjpeg{374429,}
vnora
 
 


Szép jó estét!

Attila nagyon gyorsan elaludt.
Most már nálunk is nagy hó van és még mindig esik.

Nóri
a kép lemaradt

Lányok
merre vagytok?

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok
Mi megvagyunk,csak olyan a kedvünk mint az idöKépKépKép
nagyon csalodott vagyok,anyira várom a tavaszt.Ráadásul olyan vizes a ho hogy szánkozni sem lehet.Jobb legyen Tomi az éjjel legalább 5x ébredt sirva.Remélem ma nem igy lesz.

Kis betegek hogy vannak?
Sajnálom hogy nem lett semmi a talibol.

Jo éjt nektek.
bizzo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?