Új privát üzeneted érkezett!

Dóri, szerintem azért egy telefont megér, hívd fel a dokid.

Lilló, Takács doktor. Jövő héten megyek AFP-re, majd akkor megcsinálják az összes vizsgálatot.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Dóri: biztos, hogy szabad. Nekem a doki ajánlotta,mivel állandóan begörcsölt a lábam.
shine
 
 


Sziasztok!

Dóri
Lehet, nekem is a doki ajánlotta, igaz én tablettába szedem napi 500mg-ot.

Holnap jöttök?

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 

 
 

Sziasztok!

Dóri! Nekem bőrkiütésem volt (persze nem tudni mitől, terhesség alatt bármitől lehet) és amikor rettenetesen viszketett, akkor mindig kalcium pezsgőtablettát ittam és az segített. A védőnő azt mondta, hogy nyugodtan lehet inni, de a calcium-sandozt, mert a többiben nagyon kevés a hasznos anyag.

Huncut

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok!

Holnap megyek a Bakoshoz a 12-hetes uh-ra és a vérvételre.
Csajok ugye jól tudom, hogy ezért nem kell fizetni?
dóri80
 
 


Sziasztok!!

Dóri voltam Bakos dokinál, jó volt 6 cm a drágám:-)) Jó a nyaki redő:-))))) Minden jó! Képet nem kértem mert azt mondták nem is kapunk, de velem beszélgetett nem sokat, de már attól megnyugodtam:-)) Velem rendes volt:-))

Nem tudjátok a vérvétel eredményét mikor kapjuk meg?

Puszi nektek!
Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Brik, vettek vért tőled is? Milyen vizsgálatokat végeztek? Neked is csapkodott meg ugrált a baba össze-vissza?

Puszi,
Kriszta

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Krisszi

Igen vettek vért elöször aztán 3 órát kint ültem:-(( Csak UH volt úgy mint lent:-)) Nem mondta hogy ugrál a bébim:-) És a monitort is csak ő látta:-(( Sajnos:-)) De én voltam lent csütörtökön UH-on ott 15 percig szembe feküdt velünk nem szeretett volna megmozdulni, aztán meg bukfenceket lejtett ott mozgékony volt:-)) Itt nem tudom. Te hány hetes terhes vagy? Ki a dokid?

Puszi!
Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Csak szeretném Veletek megosztani a tegnapi élményt! Láttuk Ágit és a Kisbabáját, mert a felkészítőn szülőszoba látogatás volt, meg a gyerekágyra is felmentünk! Szóval "legálisan" látogattuk meg. Kép Nagyon szép Kisfia van Kép

Szép napot!
Lilló (32+1)

lilló
 
 


Ági!

Hatalmas gratula a kisfiadhoz, sok tejcsit, egészséget, boldogságot.

Szerintetek nagy baj ha a 6 hetes kontrollra a 7-ik héten fogok menni? Nem fog lecseszni a doki?
Joe!- Te már voltál?

Mesa

Mesa, Luca

Kép
mesa
 
 


Lilló Kép
Tényleg nagyon édes Ági kisfia Kép Olyan kis apró, pedig majdnem 4 kilóval született Kép

Nem tudom Ti hogy vagytok vele, de nekem nagyon nagy élmény volt a szülőszoba látogatás, komolyan kedvet kaptam a szüléshez Kép

Annácska 35+2

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Mesa Kép
Szerintem nem gond, ha egy héttel később mész a kontrollra Kép
A lényeg, hogy a gyerekágyas időszak után hamar lásson a doki.

Annácska 35+2

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Annácska! Nekem is nagy élmény volt, és annak ellenére, hogy eddig paráztam nagyon a szüléstől, látva hogy hogyan néz ki a szülőszoba, már nem olyan rémisztő. Nagyon szép, és modern, és olyan megnyugtató az üvegezett folyosó, remélem lesz alkalmam majd ott sétálgatni,( nem leszek végig ctg-n), mert a klausztrofóbiámon sokat segítene. Bár asszem szülés alatt nem lesz időm a klausztrofóbiámmal foglalkozni Kép

Mi is azt beszéltük egyébként Ritával, hogy ahhoz képest, hogy majdnem 4kg volt Péter, mikor született, olyan kis picike.

Ja, még valami... Az öt ágyas szobákban nincs zuhanyzó meg WC? Mert úgy rémlik nem láttam ilyesmit... A folyosóra kell majd járni? Vagy csak én vagyok vak?

Lilló (32+1)

lilló
 
 


Mesa
Igen én már voltam. Szerintem nem gond.
Sőt, mi már voltunk Botival csípőszűrésen is tegnap. Kép
Neked miket tud már a kislányod? Átalussza az éjszakát? Mosolyog? Forog? Teszel fel képet?
Nagyon kiváncsi vagyok rá!Kép Kép Lécci!

Joe & Boti pont ma vagyunk 6 hetesek Kép

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Lilló! Van zuhi + WC is minden szobában, nyugi! Kép

Joe

Kép

Kép
joe
 
 


Szia Brigi!

15+3 vagyok, Takács doktorhoz járok, a 12. heti UH-t egy fiatal doki csinálta, nagy élmény volt! Folyamatosan kalimpált a kezével meg a lábával a baba, ha meg elunta, akkor ellökte magát a méhem egyik oldaláról, mint egy kis úszó. Kép NAgyokat nevettünk, meg azért pityeregtünk is, mert megható volt. Jövő héten AFP....

Mikor indul a következő tanfolyam? Kedvet kaptam a beszámolókbólKép
Puszi,
Kriszta

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Lilló Kép
Nagyon szupi a szülőszoba, csak azon drukkolok, hogy legyen hely mikor nekünk kell menni szülni Kép Sétálgatni én nagyon szeretnék a folyosón Kép
Nyugi van zuhanyzó meg wc minden szobában. A pelenkázó mellett volt egy ajtó és ott volt Kép

Joe Kép
Hogy rohan az idő, már 6 hetes Boti Kép

Annácska 35+2

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok,

Ági
Én még nem kívántam Péternek jó egészséget, sok tejet stb. de ezúton gyorsan pótolom, hiszen taegnap nagyon édes volt a legfiatalabb netes bébink :-) Olyan jól nézett ki a karjaidban :-)

Lilló
Mert amíg Te szomszédoltál, akkor mutatták, hogy minden szobához van wc+zuhanyzó, csak hát ezen öten kell osztozni, de azt még ki lehet bírni.

Jövő héten mi lesz? Ugyanez, csak mások mennek a szülőszobára és nekünk marad a légzéstechnika? Ugyanis nem találom a papírom :-(

Üdv,

gabi

Kép

Kép
gabek
 
 


Joe, Annácska, Gabek: Köszi a megnyugtatást Kép Hát így jár, aki szomszédol Kép De úgy örültem, hogy legálisan látogathatom az ismerőseimet, és ha már ott voltam, persze, hogy megnéztem az ismerős Kisbabákat Kép Mondjuk inkább osztozom ötödmagammal, mint egy egész folyosónyi emberrel.

Gabek: Jövő héten az újszülöttkorról lesz szó, hogy milyen vizsgálatokat csinálnak majd a kórházban a Babán, meg ilyesmi, aztán két hét múlva lesz megint szülőszoba, meg a lihegés, de asszem azt kihagyom, lihegünk kismamajógán eleget. KépMajd csak tornára megyek aznap, Barbit ki nem hagynám Kép

Lilló

lilló
 
 


Sziasztok!!

Meséljetek milyen a szülőszoba, kivülről tetszik:-))

Krisszi de jó hogy megkérdezted mert én is mennék a tanfolyamra:-))

Lilló te hova jársz kismamajógára, mennyibe kerül és mikor van?

Puszi nektek!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Nagyon ari volt a "kis" Peti!
Mindegyik olyan pici volt.
Az ember azt gondolná, hogy 4 kg milyen nagy. Mondjuk a többihez képest Peti tényleg nagyobb volt.
De inkább kint nőjenek meg.
A szülőszoba látogatás is tényleg jó volt.
Teljesen másképpen képzeltem. A filmekben sokkal szakadtabbnak tűnnek.
A védőnő is aranyos volt.

Apasági nyilatkozattal kapcsolatban tudtok segíteni?
Múlthét pénteken voltam az önkormányzatnál és meg kellett igényelni a hajadonsági nyilatkozatot.Azt mondták egy hét és kiküldik.
Pedig van valami új rendelet, hogy megnézzék a gépben, hogy valakinek milyen a családi állapota...
Ha ez a nyilatkozat megérkezik, mit kell tenni?
Megint be kell menni az önkormányzathoz és akkor végre megkapjuk az apasági nyilatkozat nyomtatványt?

Eddig odaadták rögtön a hajadonságit, most, hogy "egyszerűsítették" kell rá várni egy hetet.

Köszi

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Krisszi, Brik: Áprilisban megint kezdődik egy ilyen tanfolyam, 12 héten át tart, szóval még végig is tudjátok majd járni.

Brik: A Padmába járok jógázni, az Örsre. Asszem 1500 Ft egy alkalom, de ha bérletet veszel akkor sokkal olcsóbb, a 12 alkalmas bérlettel 900 Ft-ra jön ki egy alkalom. Szerintem jó hely, jók az oktatók is.

Dorka: Este jön haza a párom, akkor majd megírom, mert ő anyakönyvvezetésből írta a szakdolgozatát anno, de ha Neki nem rémlik, akkor felhívjuk a keresztanyját, ő anyakönyvvezető, biztos tud segíteni. Majd jelentkezem!

lilló
 
 


Szia Mesa!
Egyáltalán nem baj, ha csak a 7. héten mész a 6 hetes kontrollra. Én a 8. héten mentem, mert már nem volt időpont a 6. hétre.
Zsu
zsuzs74
 
 


Sziasztok!

Végre jelentkezem én is -a náthám miatt egész elzárva érzem magam a külvilágtól. (A munkahelyen egész nap a neten lógok...). Szóval, a szülőszoba szerintem is szuper volt, engem is nagyon megnyugtatott. Meg az is, hogy a nővérekhez be lehet tolni a gyereket, ha nagyon ki lennél purcanva - persze, nem fognak örülni neki, meg ahogy elnéztem, nem nagy rajongással kezelték a babákat, de lehet, hogy néha jó lesz szusszanni egyet. Persze, alapból az lenne a jó, ha végig velem lenne.

Többiek! Mindenképpen menjetek a tanfolyamra, szerinten nagy élmény, sokkal jobb, hogy az ember előre látja, hova fog kerülni.

Nos, képzeljétek el, ma voltunk ultrahangon, és van egy nagy HÍREM! Azon felül, hogy minden rendben van a babával, kiderült, hogy kisfiú!!! Úgyhogy én is csatlakozom a fiús anyukák népes táborához. :-) Úgy látom, a tábla hozám eső végében mindenki fiút vár (hű, valamiért nagyon tetszik neki ez a dolog, tiszta buli van a hasamban...). :-) Nagyon kedves volt az UH-os hölgy, 11-re mentünk, és fél óra alatt végeztünk, tényleg tök kevesen voltak. El is magyarázta, hogy hol mit látunk, és adott egy képet a zacsijáról - azt mondja, teljesen biztos, hogy fiú - lánynak nincs ilyen nagy micsodája ... :-)
Ez a napom híre!

Üdv mindenkinek!
Rita

Kép

Kép
rita81
 
 


Sziasztok!

Rita: Gratulálok a kisfiadhoz Kép Látod, látod... mondtam én, asszem elmehetek boszorkánynak. Kép Kép

Dorka: Rákérdeztem az apaságira. A keresztanyuka nap mint nap ezzel foglalkozik, és azt mondta, hogy van egy új jogszabály február 1-től mely szerint ha bemész az önkormányzathoz a hajadonságról azonnal tudnak kinyomtatni papírt, nem kell rá egy hetet várni, meg kiküldeni, az apaságihoz kell a várandós kiskönyved, amiben fontos hogy benne legyen a kiállítás dátuma, meg a szülés várható időpontja; mindkettőtök személyiigazolványa, illetve, hogy mindketten legyetek ott személyesen, az aláírások végett. Ez kb. 10 perces procedúra Ági szerint.

Szép napot!
Lilló

lilló
 
 


Sziasztok!!

Köszi Lilló hogy leírtad hova jársz jógázni:-)) És ez a jóga hány órakor kezdödik, milyen napokon?

Rita
Gratulálok a kisfiadhoz!!!:-))

Egy (buta) kérdés: Szerintetek terhesség alatt lehet hajat festetni?

Puszi nektek!!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


sziasztok,

Kilyukadt a kocsim kereke, így most a BKV-zók népes táborához csatlakoztam. Képzeljétek egy bácsi átadta nekem a helyet a villamoson :-). Mivel elég idős volt, ezért először nem is értettem, hogy miért akarja átadni a helyet, utána mondtam, hogy nekem nem annyira fontos maradjon csak, mire szinte rám kiabált, hogy üljek le.

Rita garatulálok a fiúhoz, nekünk is az lesz bár a táblában még nem javíttattam.

Üdv,

Gabi

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!

Köszi Lilló!
Úgy látszik csak engem szivatnak.
Akkor, ha kiküldik nekem a hajadonságit bemegyünk megint mind a ketten az önkormányzathoz és eltudjuk intézni az apaságit.

Rita Gratula a fiús mamák táborában.

Lányosok húzzatok bele!

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Gabek!
Igen, tudom, hogy neked is fiad lesz, emlékeztem rá.
Azért kicsit furának tartom, hogy a táblában csak fiús anyukák vannak (eddig). Nektek nem tűnt fel? Nem lehet, hogy érnek még minket meglepetések? Sógornőmnek 2 ultrahangon is azt mondták, hogy fiú, és kislány lett!...

Brik!
Nem hülye kérdés, és én valahol azt hallottam, hogy nem igazán jó festetni ilyenkor. Kérdeztem a dokinkat is, ő is azt mondta, hogy nem ajánlott. Mit mondtál, mikor mész hozzál legközelebb? Nekem a héten kellett volna, de nem tudtam megoldani - így jövő héten megyek 16:10-re.

Üdv,
Rita

Kép

Kép
rita81
 
 


Brik,

lehet hajat festetni!

Üdv,
kriszta

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Gabek
Ha hiszed, hanem Lilivel óriási hasam volt és senki nem adta át a helyet még egyszer egy idős bácsi mondta, hogy nekem nagyobb szükségem van arra hogy üljek, mint itt mindenkinek:-)) Ez volt egyetlen egyszer. Amikor meg Lilike megszületett volt olyan hogy a buszvezető szólt hogy felszállt egy anyuka kérem adják át a helyet:-))

Rita

Én csak 3 hét múlva megyek Valent dokihoz:-) Mindig elkerüljük egymást:-(Jó lenne találkozni egyszer:-))

Krisszi

Azt mondod festhetem, ennek örülök, mert hajmodellnek jelentkeztem és holnap kell menni és 10.-én kell bemutani a frizurám hogy milyen:-)) De ez csak holnap derül ki hogy mit lehet kezdeni a hajammal:-)) Én régóta szeretnék változtatni magamon, nem tudom miért pont most jött el az ideje, de ez is boldoggá tesz:-))

Puszi nektek!
Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!
Nem tudjátok véletlenül, esetleg a felkészítőn nem mondták, hogy mennyire kell frissnek lennie a házassági anyakönyvi kivonatnak? 90 nap vagy több?
Köszi!
pöttöm_panna
 
 


Sziasztok!

Rita, gratulálok a kis fütsköshöz.

Brik, Nekem a dokim azt mondta, nyugodtan festhetek hajat. Egyébként azt olvastam, hogy csak a szagok miatt nem ajánlják, vagyis, ha jó nagy helységben dolgoznak, nem lesz baj.

Gabek, javítalak akkor téged is a táblában. nálam is volt mostanában, hogy egy idős hölgyike állt fel a buszon. Olyan kínos volt, hogy leülök egy idős hölgy helyett. De bevallom nagyon jól esett. Kár hogy ritkán fordul elő.

Lányok, valaki írt nekem, hogy tegyem be a táblába, de a nick nevét nem írta meg. Így nem tudom beazonosítani. Ráadásul a levelet is kitöröltem így reménytelen az eset. Segítsetek!!!! Kép

Na ennyire futotta.
Minden jó, Indigo

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
indigo
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Pöttöm Panna: 300 napnál nem lehet régebbi a kivonat, a jogszabály is ezt írja, meg a védőnő is ezt mondta a felkészítőn.

Brik: Szabad hajat festeni. Én végig festettem. A felkészítőn is rákérdezett valaki, és ott is azt mondták, hogy lehet. A jógastúdió honlapján rajta van az órarend: www.jogastudio.hu. Mindennap vannak órák, van amikor csak egyszer, de van amikor kétszer is egy nap.


Dorka: Nem hiszem, hogy szivatnak, csak most változott meg a jogszabály februártól, és lehet nem naprakészek. Mondjuk ez is gáz Kép

Gabek: Ritka szerencse, mert általában nem adják át, illetve aki szeretné átadni az maga is rá van szorulva, és nincs pofája az embernek elfogadni. Nekem is volt kedden egy ilyen esetem egy nénivel. Aztán miközben győzködtem a nénit, hogy nehogy már fel tessék állni, felállt egy lány: "Na ülj le akkor ide, úgyis leszállok!". Ennyit erről.

Szép estét!
Lilló

lilló
 
 


Lilló,
köszi a választ, akkor elkezdem beszerezni a házassági anyak. kivonatot, most már nem fog elévülni. Kép
PP
pöttöm_panna
 
 


Dorka Kép
Én tegnap kértem ki a hajadonságit és kb 2 perc alatt a kezembe nyomták.
Bár Ági szerint már nem kötelezhetnek rá, hogy rohangáljak a hajadonsági után, mert házon belül ők is el tudják intézni, de úgy látszik ezt még nem tudják az ügyintézők Kép
Ha viszont a kezedben van a papír, akkor már tényleg csak 10 perc és kész az apasági Kép

Hajfestés:
Nyugodtan lehet, ha előtte éveken át festett volt, akkor nincs új anyag ami esetleg kárt okozhatna.

Annácska 35+3

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Érdekes ez a hajfestés téma, lehet, hogy valami babonából terjedt el ez is, mint a csirkemáj evés (hogy tilos), meg egyéb ilyen bohóságok.

Hol lehet beszerezni a házassági anyakönyvi kivonatot? Ott, ahol házasodtunk, vagy lehet az állandó lakhely szerint is?

Indigo, beraknád a táblába, hogy fiú? Neve nincs szegénynek, és ha így haladunk nem is lesz... egyszerűen nincs még olyan név, amin meg tudnánk egyezni apával, és ne lenne benne az első három leggyakoribb névben..

Lilló!
Most végre lesz időm írni neked!

Üdv,
Rita

Kép

Kép
rita81
 
 


Jó reggelt!

Rita: Elvileg onnan kell beszerezni, ahol házasodtatok, de lehet, hogy kiállítják máshol is, ha beviszed az eredetit. Ezt sajnos nem tudom pontosan, a Nagy Magyar Bürokrácia útvesztői nagyon kalandosak.
Egyébként jól vagy már? Meggyógyultál?
Várom a levelet, mindig örülök, ha írsz Kép
Vettem tegnap az Örsön elölgombos hálóingeket, 900Ft volt darabja, 1500-ról leértékelve Kép Nem egy Marks and Spencer, de arra a pár napra míg a kórházban leszek megteszi, de amúgy nem is olyan, mint amit öreganyám se venne fel. Szóval még a jóízlés határán belül vannak. De úgyse akarok majd senkit elcsábítani a kórházban, max. a fiamat, Neki meg szerintem mindegy lesz miben leszek Kép

Annácska: Örülök, hogy újra aktív tagja vagy a fórumnak Kép Ágiék mikor jönnek ki a kórházból?

Szép napot!
Lilló

lilló
 
 


Lilló!

Mail ment. :-) Akkor majd jól utánajárok ennek az anyakönyvi kivonat ügynek. De miért kell friss? Mert véletlenül elváltam közben, és így akarom megtéveszteni a hatóságokat, hogy mégis attól az apától van a gyerek??? (Aki egyébként ott is lesz velem...) Ti értitek ezt?

Hol vetted az Örsön a hálóingeket? Nekem is be kéne szerezni elölgombólósakat...

Tapasztalt mamák! Tényleg egy számmal nagyobb szoptatós melltartót vegyünk, mint ami a terhesség alatti méret? (Valahol ezt ajánlották...)

Kép

Kép
rita81
 
 


Rita, gratula a fiúhoz!!! Kép

Gabek, mázlid van, nekem tegnap másodszorra szúrták ki a kocsim 2 kerekét egyszerre(hogy ne legyen elég a pótkerékKép és a helyet sem adják át sehol! ez az én formámKép Sőt, az egyetemen a bejárati ajtóban a fiúk, férfiak inkább fellöknek, de nem engednek előre, gyakran percekig állok ott, mire be tudok jutni. elég gáz, nem?

Ez a rohadt bürokrácia teljesen kikészít, nem tudom, hogy ez hazánk sajátossága vagy mindenütt így van a világban??? Kép

Hajfestés: állítólag a régi (70-es, 80-as évek) festékeiben volt valami ammónium vagy hasonló származék, ami miatt nem javasolták a festést. A maiakban ez állítólag nincs, szóval nem káros. A műkörömről hallottam, hogy ott az oldószerek meg miegymás SZAGA miatt nem célszerű babavárás alatt műkörmöt építtetni. szerencsére engem ez nem érint.
Ha valaki nagyon fél a festéstől, az melíroztasson, ott nem érintkezik a fejbőrrel a festék, nem is kell olyan gyakran ismételni.

szissztok,
Krisszi

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Rita: Vannak ilyen butikok a Sugár előtt, ott vettem, de csupa XL meg XXL méret volt csak, úgy horgásztam néhány M-esre. De azt mondta a csaj, hogy majd lesznek kisebbek is. Ezek olyanok, hogy kb hasig ki lehet gombolni. Az elég. Nem?
Ne kérdezd, hogy miért kell a kivonat, ezt csak ők tudják, nekünk ráadásul csak pár napon fog múlni, hogy kicsúsztunk a 300 napból, még jó, hogy a párom keresztanyja adott össze minket, így ő csinálta az újat is.
Nekem azt mondták, hogy a kosárméret fog ugrani a melltartónál.

lilló
 
 


Rita,
nekem 1 számmal és 2 kosárral nagyobb szoptatós melltartó kellett, mint az eredeti. Mondjuk én nem voltam amúgy nagyon erős mellben. Kép A Kékgolyó utcában van az Anita bolt, ott volt egy nagyon-nagyon kedves eladó, aki a szülés előtt pár nappal (érdemes minél későbbre halasztani, mert amikor már lejjebb szállt a baba, jobban látszik, hogy mekkora kell) segített és nagyon profin végigpróbáltatott velem vagy 6 db melltartót. Végül rábeszélt egy óriási darabra - és igaza lett. Kép Plusz számolj azzal, hogy a melltartó betét is foglal valamennyi helyet a melltartóban. Naszóval, ha tudsz, érdemes profi helyen próbálni, sokat segítenek.
pöttöm_panna
 
 


Szia Rita! Nemcsak friss kell, hanem eredeti. Azt pedig csak ott tudják kiállítani, ahol összeadtak benneteket.
Zsu
zsuzs74
 
 


Melltartó: igen, tényleg sokkal nagyobb kell. Én A-s, néha B-s kosaratsat hordtam a terhesség előtt, és engem is a Kékgolyó utcai eladó beszélt rá a D-s re, és tényleg igaza lett.
Szval a legjobb bolt ahova mehetsz.
Zsu
zsuzs74
 
 


Sziasztok!

Az anyukakhoz lenne egy kérdésem! Nalatok hany honapos korban fordult meg a baba? Hasrol hatra vagy forditva??

Melltarto: Nekem 1 szammal és 1 kosarral nagyobb kellett. Tényleg fontos a legvégén venni, mert nagyon kényelmetlen, ha szorit + mellgyulladast is okozhat. én végül simat vettem, nem valt be a szoptatos, mindig utba volt a kosar, mert szinte csak fekve szopizunk.

BKV: Szerintem nem rosszindulatbol nem adjak at a helyet, csak nem veszik észre a pocakot. BKVn nem nagyon néznek körül az emberek az a baj, mi meg ugy érezzük terhessen, hogy nem lehet nem észrevenni a nagy pocakot.. Nekem nyaron és összel volt nagy hasam, nem volt rajtam kabat vagy mas bö ruha és max 5-6 szor NEM adtak at a helyet pedig majdnem mindennap BKVztam. Meg is voltam lepödve, mindig felpattant rögtön valaki. Csak a kis öregeket sajnaltam, mert nekik viszont senki nem adta at a helyét Kép Szl szerintem inkabb nem latjak.

Rita, gratula a kis fütyishez, üdv a fius klubba Kép

Agiékat mikor engedik haza? Mikor lathatunk képet a kis Péterröl?? Kép

Sára

Kép

Kép
saara
 
 


Sziasztok, Ági ma ment haza (ha minden igaz). Valószínűleg nemsokára jelentkezni fog.
andi70
 
 


Sziasztok!

Tegnap este MSN-eztem Ágival. Jól vannak mindketten, tegnap délben engedték őket haza! Azt ígérte, hogy amint lesz egy kis ideje jelentkezni fog, és rak fel képet is a kis Petiről!

Jó hétvégét Mindenkinek!
Lilló (32+4)

lilló
 
 


Sziasztok!!

Én is nagyon kiváncsi vagyok már kis Petire, meg hogy vannak, milyen volt neki, de jó legalább otthon vannak már:-))) Ott a legjobb:-))

Köszi Lillo a híreket!!! Andi neked is köszi!!!:-))

Puszi mindenkinek!!

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Brik!
Valaki azt mondja, hogy nem lehet, valaki azt, hogy lehet.
A festék nem károsítja a Babát, csak a szagok amiket belélegzel, azok nem a legjobbak.
De ha nem viszed túlzásba lehet.
A városban, otthon a tisztítószerekkel stb is belélegzel annyi mindent és ezeket úgy sem lehet kivédeni.

Lilló, Annácska
Csütörtökön érkezett meg a hajadonságim és tegnap eltudtuk intézni végre.
De az anyakönyvvezető elszólta magát, hogy ammennyit vártunk rá, addig eldutuk intézni a
hajadonságit.
Rendesek voltak.
Csak szerintem a múlt héten a népességnyilvántartóban már nem volt kedvük dolgozni.
Mindegy! A lényeg, hogy megvan.

Ágiék pénteken, azaz tegnap jöhettek ki a kórházból. Legalább is kedden nekem azt mondta, hogy pénteken jönnek.
Bocsi, de most olvastam végig.

Mit lehet beszedni, ha megvagyok fázva?
Eddig minden ami itthon van, rá van írva, hogy nem lehet.
Ezt a két hetet még kihúzhattam volna.
Minden járványt megúsztam. Eddig.

Tegnap voltunk a dokinál, minden rendben nálunk.
Úgy néz ki, hogy 13-án kell majd befeküdnöm és 14-én császároz meg.Ha addig a Pinduri nem gondolja meg magát.
Úgyhogy már vágom a centit.

Jó hétvégét
Mindenkinek!

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Sziasztok!

Dorka már nem sok van hátra:-)) Én úgy izgulok, amikor valaki következik a táblázatban szülni:-)) Szorítok nektek!!!

Én nekem maripent irtak fel, de nekem torokgyuszim volt.

Puszi

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?