Új privát üzeneted érkezett!

[color=#ff0000]
[color=#aa00aa]Kép

Tegnap nem volt netünk.Péntek este sosincs,így ma erre a jóhírre jöttem!!De jó!!!!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Beuka! KépKép
Nagyon ritkán nézek be ide, úgy látszik megéreztem, hogy valami nagy dolog történt.Ezt tényleg alig hiszem el! Elsírtam magam, amikor megláttam a teszted! Nagyon-nagyon örülök Nektek! KépKép
Én is one steppel teszteltem, a 35. napon.. egy ilyen erős csík nagyon is baba, ne aggódj, nem tud ekkorát tévedni egy teszt! Már most is látszik a petezsák, de egy hét, 10 nap múlva már szívműködés is lesz, de ezt majd a dokid elmondja!!!
Nagyon vigyázz magatokra, és majd írj mailt, ha kiheverted az izgalmakat és ráérsz!

Sok puszi Neked és a Megelepetésbabának!

Zafír (32+4)

Kép
Kép
zafír
 
 


Beuka,
KépKépKépKépKép
Gratulálok, nagyon örülök!!!!!!!!!!!
KépKépKépKépKép
Nekem a 49. napon látták a babót...igaz 1 héttel kisebbnek. Már kemény 3 mm is megvolt! Kép
Most lépek porszívózni...további kellemes 7végét mindenkinek!
potter_76
 
 

 
 

Hajni,
örülök a párod hírének, hogy nincs semmi baj! Kép
És nagy drukk Nektek keddre! ++++++
Azt nem mondom, hogy ne izgulj, nem lenne túl hiteles tőlem! Kép

angel37
 
 


Beuka!Kép
Most olvastam a hírt!
Nagyon gratulálok! És vigyázz magadra!Kép

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Szia Beu!!!!

Ezt nem hiszem el!!!!Hatalmas gratula!!!!!Nem gondoltam,hogy ilyen jó hírre jövök!!!

KOmolyan mondom,ez szinte hihetetlen!!!Még apának is megmutadtam a tesztedet,és ez egyértelmű baba!!!!!

Majd írok priviben!!!!!

Sok-sok puszi!!!!

Vigyázzatok magatokra!!!

Anita+Regina baba (22+3)haladunk!!!

u.i:ÜDVÖZLÖM A KIVÁNCSISKODÓKAT!!!
csanita
 
 


Beuka

Kép
Congratulation. Teljes szívemből gratulálok.

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Kép
Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!

BEUKA,
Éreztem én, hogy be kell néznem a 7végén! Kép Nagyon-nagyon gratulálok!!! Kép Teljesen libabőrös lettem, amikor megláttam a neved mellett ezt a baromi erős zebrát! KépKépKépKépKépKépKépKépKép
Vigyázz Magadra és nagyon boldog babavárást kívánok! Kép

Hajni,
Örülök, hogy minden rendben a férjednél! Gondolok ám Rátok gyakran! Kép Ne legyél depis! Mindjárt itt a tavasz, jönnek a gólyák... Kép

Zafír,
Örülök, hogy azért benéztél! Kép
Basszus, már 2 hónap sincs, hogy a kezedben tarthasd a babádat?! Hihetetlen, hogy telik az idő! Kép

Móni,
Nehogy nekem most megint negatív legyél! Igenis hinni kell a csodában! Kép Meríts erőt Beukáék példájából és ne arra gondolj, hogy ilyen kis közösségben nem történhet kétszer csoda! Kép Történni fog és kész! KépKép (és nem is kétszer, hanem többször is! Kép)

Puszi:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok LÁnyok!!!!

Annyira jó olvasni benneteket, komolyan, nem tudom elégszer megköszönni!!



Zafír! Kép
Annyira örülök, hogy benéztél!!!!
MA délután írok Neked!!!

Anita! Kép
TErmészetesen Neked is! Kép

Kriszta! Kép
Nagyon szép a kép, köszönöm!

Ági! Kép
A 49. ciklusnapon, ugye? (bocsi, kicsit még butuska vagyokKép)

Zsóka! Kép
Köszönöm! NAgyon vigyázok!

Inci! Kép
Köszönöm! Nagyon cuki a kutyus!!!

Kata! Kép
TÉnyleg hihetetlen, hogy épp most néztél be!
Olyna érzés ez nekem, mintha valamilyen telepátia folytán megéreztétek volna, hogy a 7végén be kell nézni Kép
Köszönöm!!!

Mutattam a páromnk is, hogy mennyire örültök nekünk.
Hihetetlen, hogy tulajdonképpen személyesen nem ismerjük egymást, (bár van akivel már több, mint egy éve beszélgetünk) és ennyire tudtok örülni, komolyan mondom, nem is tudok mit mondani!
KÖSZÖNÖM!!!
KÍVÁNOM MINDENKINEK MIELÕBB!!!!!

BEa

Kép
Kép
beuka
 
 


Inci! Kép

Úgy látom a kis Marcell baba nem hagyott éjjel aludni Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Ma reggel egyébként megint csináltunk tesztet, olyan bemártósat, nem lett olyan jó erős, mint a tegnapi, a párom ott állt mellettem, és tiszta ideg volt, hogy nem is lesz két csík!
De lett Kép

B.

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka,
Most már ne idegeskedjetek! Csík az a csík rendesen! Kép
(És tök jó, hogy az oldal legelső hozzászólása egy igenerős dupla csík! Kép)
Tényleg, máskor nem szoktam ezt érezni 7végén, hogy be kell néznem, de most valami idecsalt. Kép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Beuka,
49. cn, igen. Nekem is 19-20. napon volt a pém anno, LH teszttel néztem. A 36. napon még csak a vastag méhnyálkahártya látszott, másnap eluatztunk, és a 49. napon mentem vissza UHra. Én akkor reggel kezdtem el parázni, hogy lesz-e ott vki...és lett. Kép
Tényleg fura, hogy nem is láttuk még egymást, de mindenki bezsong. Kép
Elmondtátok már a családban vkinek, vagy még vártok?

Hajni,
örülök, hogy minden oksi a párod eredményével. Kép
Majd írd meg, mi volt a Kaáliban. Szorít-szorít.
potter_76
 
 


Sziasztok!

Nagy gratula beukának!Kép

Hajni a Te jó hírednek is nagyon örülök!
Akkor most már a babó is sikerül!

Pussz

zsuzska80
Szombathely
 
 


sziasztokKép

Beu micsoda jo hirKépKépGratulalok tiszta szivembolKép

hajni orulok hogy megnyugodtal.Kép

lanyok kepzeljetek lehet hogy volt pe-mKépma reggel mertem egy 36,9et.Ez nalam rekord mert 36,6 nal meg nem mertem mgasabb hot.Kép
letezik az hogy nekem a napkozbeni hom alacsonyabb a reggelinel?

Kép
monyoka
 
 


Jó reggelt Csajok!!!

BEUKA!!!

GRATULÁLOK!!! Annyira örülök nektek!!! Kép Megkönnyeztelek! Nekem is One Step volt a tesztem. Van is 3 ugyanilyen szép zebrás tesztem, mint a tied. Egyszerűen gyönyörűek a csíkok. Én szinte rögtön elmenetem a dokihoz, mert utazás előtt álltunk és közben vérezgettem és nem tudtam, hogy mi van. Tapintásra annyit mondott, hogy kezd felpuhulni a méhem, ami a terhesség jele. UH csak a 42-43. napon volt és akkor már látott szép petezsákot és szikhólyagot, aztán egy hétre rá már szívdobogás is volt.

Ne aggódjál, minden rendben lesz!!

Betti
betti73
 
 


Jó reggelt!
Beuka!Gratulálok!!!Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Ma sz.napos vagyok és éreztem ,hogy be kell néznem Kép


Beuka!
HATALMAS GRATULÁCIÓ Neked! Kép Kép Kép
Nagyon szép a teszted!Kép


Csajok!
Mindjárt itt tavasz és a gólyák mindenkinek meghozzák majdKép csak ki kell várni!!
Nálam semmi változás nincs ,ezért a lakáson kivül nem is tudok miröl irni neketek!Kép
A festök dolgoznak ezerel Kép a hétvégén már pakolunk !!Juhii alig várom csajok annyira jó érzés ,hogy legalább a lakás sikerült,még ha a babo várat is magára!!

Mindenkinek mielöbbi babásodást kivánnok!Kép

A kismamák meg vigyázzanak magukraKép!!
Puszi!Sziasztok!!
Vendég
 


Kamilla!

Neked is gratulálok a jó eredményekhez. Kép

Hajni!

Örülök, hogy nincs semmi baj a párod tüdejével.

Csupa jó hír!!

Betti
betti73
 
 


Mi van csajok ma mindenki dolgozik ,egy kicsit ráérek Kép!!
Vendég
 


Szia Editke!

Most vagyok, még. Kép Szerdától már nem tudok jönni, mert jön az új lány és át kell adni neki a számítógépet, így gép nélkül leszek még 5 napig. Szerdától már érdemi munkát nem is fogok csinálni, csak elmondok egy-két dolgot az új lánynak és itt leszek, ha kérdés van.

Betti
betti73
 
 


Szia Editke!

Most vagyok, még. Kép Szerdától már nem tudok jönni, mert jön az új lány és át kell adni neki a számítógépet, így gép nélkül leszek még 5 napig. Szerdától már érdemi munkát nem is fogok csinálni, csak elmondok egy-két dolgot az új lánynak és itt leszek, ha kérdés van.

Betti
betti73
 
 


Én itt vagyok!
Keditke!Mi újság?
Velem semmi.Szombaton bébiszitter voltam,csak az volt a baj hogy a kismanó aludt.Kép

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Betti,
de jó, hogy már látszik a munka vége! Kép
Fogsz majd tudni fórumozni valahonnan?

angel37
 
 


Angel!

Azon ügyködöm, hogy otthonról is tudjak majd netezni. Kép Nehezen bírnám nélkületek. Kép Meg persze a friss hírekre is kíváncsi leszek majd.

Betti
betti73
 
 


Sziasztok! Kép

Eltünt az üzimKép!
Beuka gratulálok!KépKépKépKépKépEz tényleg fantasztikus! Úgy örülök nektek!Kép
Azért a jó hírre én is ide találok ám!Kép

Velünk minden oké. A pocakom még alig észrevehető. Szerdán megyek nőgyógyászhoz, gondolom kapok beutalót afp-re. Az uh-ot már nagyon várom.Kép

Adi 15+2
adi77
 
 


Betti, Kép
fura lesz azért a váltás, de biztos nagyon jó lesz neked (nektek Kép) otthon! Kép
úúúgy szeretnék már ééén iiis!!!
reméljük sikeres lesz az ügyködésed is! Kép

angel37
 
 


Betti!!

Jaj de jooo neked/nektekKép!!
Vendég
 


Jaj Lányok, már annyira várom. Remélem, hogy nem fogok unatkozni. Kép

Meglátjátok mindenkinél eljön ez az idő!!!!

Betti
betti73
 
 


Betti
Én olyan boldog voltam,mikor kipakolhattam a szekrényem!!!Most meg visszakívánkozom.(persze egy hét után megbánnám)Elég fura egy szerzet az ember lánya!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Csajok én lépek,és nem tum mikor leszek legközelebb ,mert az új házba nem lesz egyböl internet!!Addig is
legyetek jokKép!!
Betti!
Aztán pihiz sokat ha már otthon leszelKép!!Remélem a proféta szol belöled h "mindenkinél eljön ez az idö",jaj énis-énis annyira várom!!
Puszi!!Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok LányokKép

Még új vagyok itt. Igazából nemis tudom, hogy jó helyen járok-e...? Egy időben írtam máshova, de rájöttem, hogy az nem az én topicom valahogy.

Mi is babát szeretnénk régóta a férjemmel, és az az igazság,hogy olyanokkal szeretnék beszélgetni, akik nem járnak meddőségi központba, nem inszemeznek, nem lombikoznak, stb..., hanem természetes úton küzdenek a babáért.
Jó helyen járok? Vagy tudnátok egy megfelelő topicot ajánlani?

SziasztokKép
haga_28
 
 


Szia Haga!

Üdv. itt!!! Jó helyen jársz itt, ne keress másik topicot. KépKérdezz bátran és írjál magadról is!

Betti
betti73
 
 


Üdv Haga!
Mesélj magadról,hogy jobban megismerjünk,ha gondolod.Mi is természetes úton próbálkozunk 6 hónapja,de ez idáig semmi,de nem adjuk fel.Ti mióta próbálkoztok?

Kép
breni
 
 


Szia Haga! Üdv itt! Kép

Természetes úton próbáljuk mi is, immáron egy éve... Kép
Ti mióta? Első baba lenne? Mennyi idős vagy?

angel37
 
 


Haga
Üdv!Mesélj magadról!Mi is spontán próbálkozunk,egy éve!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hello BettiKép

1-1,5 éve szeretnénk babócát. Orvosi vizsgálatok szerint minden oké nálunk, bár csináltak egy hormonvizsgálatot tavaly, amiről csak annit árult el a dokim, hogy van pé-m. Voltam eü kaparáson is, mert barnázgattam pár hónapig mensi előtt. Annak a lelete is az lett, hogy van pé-m. A műtét után megszűntek a panaszaim.Ezután 2 hónappal produkáltunk 3 pozitív terhességi tesztet, a doki mégis azt mondta, hogy fogadjam el, hogy nincs baba. Csinált uh-t, egyik nap látott valami kis pici kezdeményt, másik nap semmit.Elküldött vizelet vizsgálatra, az negatív lett.Érdekes módon nekem ugyanazon napon pozitív lett az ottnohi tesztem. Ez volt a 3.teszt. A doki ennyivel elintézte a dolgot, holott a vizsgálatnál is talált terhességre utaló jeleket... Hozzátette, hogy biztos mindegyik teszt rossz volt. A 2.Uh után fájni kezdett a hasam, és pár nap múlva megis jött a mensimKép Miután elmúlt a mensim, (ami iszonyatos volt) a teszt még mindig pozitív volt.(a 4. teszt)

Van egy másik problémám, hogy pár hónapja nem fáj a cicim mielőtt megjönne, régebben is csak 5-6 napig fájt a 18-23. napig. (A doki azt mondta, hogy addig illik fájnia, amig meg nem jön...)

A másik gondom, hogy a kaparás óta nem veszem észre magamon, hogy mikor van pé-m. A Billings módszer szerint próbálkoztunk eddig, de most ez nem megyKép

Hőmérőzés nem megy, mert nem mindig ugyanabban az időben kelek, van hogy alig alszok.

Mielőtt megkérdezné vki, hogy miért nem megyek a dokimhoz, elárulom, hogy otthagytam, amiért nem hitt nekem, nem figyelt oda rám. Voltam másik dokinál, de az meg mindenféle vizsgálat nélkül olyan bogyókat írt fel, amikre nincs is szükségem. Most azon vagyok, hogy keressek egy olyan orvost, aki tényleg figyel a betegére, hisz is neki és nemcsak az motiválja, hogy mennyi pénzt tud kiszedni belőle...

Ma a 23. cn-n vagyok, görcsölgetek, szombat este és tegnap barnáztam, ma semmi, csak kutyorog ott lent. Pedig úgy éreztük, hogy most sikerülni fog a babaKép

Röviden ennyi a történetem.

Bocsi, ha túl hosszúra és unalmasra sikeredett
haga_28
 
 


Hello MINDENKIKép
haga_28
 
 


Sajnálom amiért neked sem könnyen a babaproject.Hány naposak a ciklusaid?

Kép
breni
 
 


Haga
Nagyon sajnálom,ami veled történt!KépKépKép
Sztem keress egy megbízható orvost!Nem tudom merre laksz,itt biztos találsz olyat,aki tud ebben segíteni.
A terhességi tesztek vetélés után(mert sztem nálad ez történhetett)még pozitívak egy ideig.
A barnázás nem feltétlenül jelent rosszat!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sajnálom az "álpozitív" teszteket Kép
Sajnos két ilyen eset is volt itt a topicon az utóbbi időben Kép

Hm... abráziót végeztek a pecsételésre? Annak a leletéből hogy lehet pé-re következtetni?
De ha a hormon OK, akkor biztos rendben a pé! Kép

A cicifesz fura, hogy elmaradt... azt elvileg a progeszteron okozza...

angel37
 
 


Haga!

Szomorú, hogy ilyen dolgok történtek veled. Kép Az meg felháborító, hogy így állt hozzá az orvosod. Keress mindenképpen megfelelő orvost. Miért volt szükség a kaparásra?

Betti
betti73
 
 


Haga!

Ultrahanggal nem vizsgálták, hogy van-e pé-d?

Betti
betti73
 
 


Angel!Mi van ezzel a cicifeszüléssel?És a progeszteronnal?

Kép
breni
 
 


BEUKA!!!!!!!!!!!!!!!!
KépKépKép
KépKépKép

Kép

annyira örülök Nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Komolyan, még fel sem fogtam, ezt a meglepetést!!!!Kép
Nagyon vigyázz Magatokra! És írj légyszi!

Hajni javítalak és örülök, hogy Párodnál minden rendben!

Voltam ma az Intézetben: hormonok rendben!!!!KépApának menni kell andrológushoz, de dokibácsi azt mondta, hogy simán lehet spontán baba és adjunk még 3 hónapot magunknak. Ne csináljunk HSG-t. Hát nem tudom.
Julcsi2
 


Reni,
az hogy, a ciklus második felében a progi okozza a cicifeszt.
Többször beszéltük itt már, lehet, hogy nem mindenki érzi, de attól még minden valszeg OK.
De ha vkinek eddig volt a ciklusaiban, és egyszer csak már nem érez ilyet, az fura.

angel37
 
 


Julcsi,
az tök, jó, ha van esély spontánra! Kép
A HSG-t én is szívesen tolnám, mert fosok tőle, de már jobban hajt, hogy túllegyek rajta.
SZtem hallgass a dokira, és várjatok vele!
Mennyire vagy esélyes elzáródásra? Volt kismedencei gyulladásod v. nőgyőgy műtéted?

angel37
 
 


Julcsi!!

De jó hirKép!!

Haga!

Szomorú, hogy ilyen dolgok történtek veled.
Keress mindenképpen megfelelő orvost.
Vendég
 


Angel!Lehet értetlen vagyok,de akkor az jó ha van feszülés mindig.Ugye?

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?