Új privát üzeneted érkezett!

KodaKép
Nagyon ügyi van..képzeld, anyukám is dekupázsozik mostanság, Hanna szobájába készít dekorációt. A múltokr a kreatívhobbi boltban körbenéztem, és tök jó kulcstartó dobozt talátam natúrt, amit ízlés szerint ki lehet pingálni...de nem merek hozzákezdeni, nekem az ecset sem áll jól a kezembenKép Már előre parázok, hogy mi lesz, amikor Hannának mindenféle izéket kell készíteni az oviba meg a suliba...aranykezű nagyanyja meg 180km-re...imádkozom, hogy az ő kézügyességét örökölje!

Marhára elegem van már ebből a havas latyakból...nektek nem?

Ja, Kebivel beszéltem, és panaszkodott, hogy nem engedi be a babanet..tudtok valami okot? Valami sütik nincsenek jól beálltva nekik?
Fény
fény
 
 


Sziasztok!

NevaKép
Vizsga hogy sikerült?
Nagyon jó lett a jelmez, végül mivel festetted a csíkokat?

EvaKép
Nagyon szép kis családod vanKép Visszategyelek a táblázatunkba?
Nekem Molli lassan 10 hónapos, Beni pedig nemsokára 3 éves.
A régi helyedre mentél vissza dolgozni?

CsacskaKép
Látom te sem unatkozol, elég aktív életet éltekKép

MarikaKép
De ugye azért áprilisban már nem fog esni a hóKép
Dorka beszólásaKép Beni is tud olyanokat mondani, hogy néha csak lesünk.
Rita sms-t még nem küldöttKép De tényleg régen írt.

Ági, KodaKép
Én is szeretek keresztszemezni, csak mostanában nem jut rá időm. Pedig van egy félig kész képem, valamikor olyan jó lenne befejezni.

BettiKép
Táblát frissítem és akkor dobok fel egyet.Kép

FényKép
De jó, akkor holnap végre megismerlek személyesen isKép

Hát tényleg elég már a télből. Jöhetne már a tavasz. Majd biztos megint hirtelen fog jönni a nagy meleg, a télből megyünk majd a nyárba.

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratot a jelmezhez, de igazából ez csak egy harisnya és egy póló összecsíkozva.Kép Textil filctollal készítettem. Az álarc már megvan pár éve, a mamuszt pedig nemrég vettem a coraban 500 Ft-ért! Farkinca is volt, a pólóból vágtam le egy csíkot azt tömtem meg vattával.
Nagyon jól érezte magát. Volt egy zenés előadás is (talán Diridongó együttes). Örülök, hogy bevittük. Ma már megy oviba, mert meggyógyult.

Vizsga egész jó lett(számvitel II.) de a törvényi szövegeket pár helyen elbaltáztam. De akkora agyrém ezt szó szerint megtanulni...
Pár nap múlva lesz eredmény, de már tanulom a következőt. Szinte hetente lesz most vizsga, ezért próbálom sűríteni. Bár az iroda is költözik hamarosan új helyre, szóval nem unatkozom.Kép
neva
 
 

 
 

Sziasztok!
Lányok lesz ma MM?Nem mentettem el Kriszta számát Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


Sziasztok.
Pár napig nem volt időm jönni.
A szopizás úgy néz ki kezd visszaállni.Kép
Biztos,hogy fáj az ine és szopizni sincs kedve néha.
Nem unjátok még ezt a havat?Múlthéten már olyan jó volt,erre tessék mégint esik.Én nagyon szeretem a havat,de ez már nekem is sok.

ancsi26
 
 


Neva!
Laura tök édi, mint kistigris! Jó a jelmeze!

Tabaanpepa!
Én is félreértelmeztem a szerepköröket a fényképen! Kép Szép a családod!
Én nagyon irigyellek, hogy a picid ilyen sokáig szopizik. Nagyon szomorú voltam, mikor Ádám 10 hónaposan már nem kérte a cicit.
Annának gratulálunk a felvételihez. Nekem az a véleményem, hogy érdemes mihamarabb megpróbálni a felvételit, mert ha most nem sikerül, még nincs gáz, járhat tovább elemibe, de később már nagyobb a gond. A hugom is 6-tól jár a Fényi Gyula Jezsuitába, és nagyon szereti.
A madárijesztős jelmez nagyon jó!! Ötletes! 10 pont!!!

Marika!
Sajnos már nincs felvétel, de ha lesz majd értesítelek! Kép Bár ez neked most nem esedékes...
A kiscsaj beszólása édes, Ádám is tud hasonlókat produkálni.

Búzaszem!
Köszi az infot. A nyilt napra mindenképpen el akarok menni, csak azt nem tudom, hogy a vegyes csoport jobb e, vagy a másik. Egymásnak ellentmondó információkat hallok erről.
Bár valószínűleg abban igazad van, hogy óvónénit kell választani (már ha lehet), és nem is annyiar ovit.


Panka!
Viugyázz a kiscsajra! Még a végén rákap! Kép
De mikor is jön a nyár???
És nem lesz mostanság tali?

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!
Tud valaki valami infót a szikszói kórházról?
Ott osztályvezető Dr. Szuchy Róbert, és nála szeretnék majd szülni.

Emese
vemese
 
 


Nemrég találkoztam a diósgyőri kórház 4D-s szórólapjával. Van valakinek valamilyen tapasztalata róla?

Emese
vemese
 
 


Sziasztok!

Bocsi, kicsit régen jelentkeztem.

Marika!
Aranyos vagy, hogy érdeklődsz utánunk. Te hogy vagy? Hány hetes is vagy? (Mi 37)


Én már eléggé szenvedősen viselem a terhesség utólsó heteit. Már nagyon várjuk, hogy kibújjon a Kislányunk (ha tényleg lányKép ) Holnap reggel megyünk NST-re.

Egyébkén nagyon szeretm a telet, ezt mostmár ki nem állhatom. Jöhetne már a tavasz.

Tabaanpepa!
Gratlálok a népes családodhoz! Annyira jó a nagy család szerintem. Én 5 gyereket terveztem, de mivel a jelenlegi Pocaklakó is császáros lesz, csak úgy, mint a nagyobb tesói, így úgy néz ki megálltunk.
Az én fiam 10 éves a Szilágyiba jár, nem felvételiztünk. A Te lányodnak gratula! A lányom elsős. A harmadiknak bő 2 hét múlva kellene születnie, de én akár már ma is mennék a műtőasztalra (programozott császár).

Vemese!
Az első gyermekemet Szuchynál szültem, de akkor még a Semmelweisben volt, most pedig a Diósgyóri kórházban szülök, és voltunk 3D-s u.h-n, azért nem 4D-en, mert az u.h-os nem ajánlotta csak a 27. hét után, mi pedig a 20.-22. voltunk. Mire vagy kíváncsi? Mikorra vagy kiírva?

Mindenkit üdvözlök: Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok!

Lenne egy sos kérdésem. Nem tudja valaki, hogy hol lehet natur fa palacktartó dobozt venni? Sajna a főutcán a borszaküzlet megszünt.
Várom az ötleteketKép

Koda, nem találom most azt az oldalt ahonnan fa dolgokat lehet rendelni, te biztos tudod a linkjét, dobj már meg vele légyszi, hátha náluk van.

Panka

panka
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy így betörök hozzátok, de ifnót szeretnék kérni tőletek erről a progiról:
http://www.boon.hu/engine.aspx/page/boon-article-detail-page/cn/boon-news-ed08-2 0060227-113737/dc/im:boon:news_special-borsod
Nem tudom hogy ismeritek-e és tudtok-e ajánlani valami mást hasonló jellegű foglalkozást?

Kata
bendegúzbaba05
 
 


SZiasztok!

Panka!

Esetleg a hobby boltokban (Metropolban, vagy a Weidlich udvarban a Melindában) ?
De mintha a Corában is láttam volna már a boros részen.

Ma volt Gyöngyék csoportjában nyílt nap. Jó volt látni, mit is tevékenykednek a délelőtt folyamán. Holnap is lesz.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

Hát ez a hóesés már nem hiányzott! Mi is alig várjuk a tavaszt.


Neva!
(bár tudom, hogy te haragszol rám)Tényleg nagyon jó lett a jelmez! El is teszem az ötletet az agyamba Vivinek még biztos jó lesz oviba.

Panka!
Nagyon aranyos az a kép Molliról!!
Leírnád megint a telszámát annak a családi napközinek a Petneházyn? Engem ez nagyon érdekel és láttam, hogy valakinek már írtad, de most nem találom.A palacktartóval kapcs sajna nem tudok segíteni.

Rita!
Pont így éreztem én is Rolival, alig vártam már, hogy végre kibujjon.

Tabaanpepa!
Nagyon aranyosak a gyerekeid!!!

Én is úgy mennék MM-re ahogy olvaslak titeket,biztos nagyon jó lehet, meg persze kimozdulni is jó lenne, de sajna nem tudom megoldani.

Roli múlt héten kapta az öt hónapos oltását, 7,56 kg és 66 cm. Szerencsére jól viselte. Vivi pedig szobatiszta lett egy hét alatt, aminek nagyon örülök, mert féltem, hogy mi lesz, hiszen amikor Roli megszületett teljesen visszaesett.

Lányok volna egy kérdésem Nem emlékszem volt-e már ez itt téma, de mennem kéne fogorvoshoz. Ismer valaki jó fogorvost akinél nem kell órákig várni és rendes is? Előre is köszi

Mennem kell mert Rol felébredt

Sziasztok

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Hahó!

Hát megint nem jutottunk el MM-re, most már nagyon mérges vagyok...mert reggel kettőt köhintett a lány éls az apja elkezdett duruzsolni, hogy várjunk még egy hetet, hogy teljesen meggyógyuljon...majd elvonult hajat mosni, zuhanyozni én meg fasorban nem tudtam elkészülniKép
néha olyan önzőek bírnak lenni...de jövő héten már vasvillával sem lehet visszatartani!

Panka, a villanyrendőr sarkán van egy ajándékbolt a pékség mellett, ott is körbenézhetsz!

na megyek teregetni
majd még jövök ma..elvile..
fény
fény
 
 


Vemese.
Én a Semmelweisben voltam 4duh-on,de oda biztos nem megyek mégegyszer.A Diósgyőriről sokkal jobbakat hallottam.Egy ismerősöm ott volt és nem akarta a baba megmutatni magát,kaptak egy másik időpontot akkor sem mutatta magát és erre csak a fele pénzt kérték el.
Nekem a csaj lezavarta 15perc alatt nagy fapofával,de nekem sem akart Meli nagyon mocorogni,viszont a 12000ft-ot szemrebbenés nélkül elvették,ráadásul a fényképen sem nagyon látni semmit.

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Emlékszik még rám itt valaki??? Kép
Na jó, csak vicceltem. Kép

Üdv az újaknak, akiket most pár heti hozzászólás után megismertem már nagyjából.

A szülinaposoknak, névnaposoknak így utólag is sok boldogságot kívánok.
És természetesen Dóri nevében én is köszönöm a névnapi köszöntéseket. Aranyosak vagytok, hogy nem felejtettetek el minket.

Gyöngyöske!
Ha én tudtam volna, hogy ennyire keresel... A lényeg, hogy megtaláltál. A nickedhez javaslok egy 007 végződést... Kép
Azért ha még szükség van rám, az msn-en megtaláltok. Nem akarom ide kiírni a címem, mert sajnos nem véletlenül kellett hanyagolnom a kgb-s emilem. Ditta tudja az új msn címem és ha szépen megkérem gondolom ott meg is adja majd nektek, vagy emilben bárkinek megírom.

Ancsi26!
Bocsi, hogy így ismeretlenül (gondolhatod Te) megszólítalak. Most először sajnálom, hogy nincs szkennelem. Szívesen megmutatnék Neked egy képet. Az első házasságomból született nagylányom fekszik hason a pelenkázón. Ha meglátnád, nem hinnél a szemednek... Kép De szerintem a párod sem.
Azonkívül, hogy a vezetéknevük ugyanaz, még úgy is néznek ki, mintha ikrek lennének (19 év korkülönbséggel).
De meg fogom próbálni digitális géppel lefotózni nappal azt a képet. Most próbáltam, de vakuval nem jó, mert visszafénylik.
Feladtam a leckét??? Kép

Marika!
Alig hittem a szememnek, hogy lassan Te is újra babázol.Kép

Panka!
Nem kellene engem kivenni a táblázatból? Ekkora nagy csajokkal már úgy nem illek a kisbabások közé... Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Huhh, lemaradtam valamiről?Kép
Cat, miért is haragszom én?

Éva
neva
 
 


Panka! Palacktartót a napokban láttam Miskolc Martinkertváros "Mediterrán" ajándékboltban!
Egyébként nagyon sok szép dolog volt még ott, mindenkinek ajánlom.
A gratulációkat Anna nevében köszönöm, majd beszámolok a tapasztalatokról, végülis gyorsan elrepülnek az évek, s maholnap mindenkinek iskolaválasztási gondjai lesznekKép)
MSE!
A jelmezt fél óra alatt "vagdostuk" és tűztük össze, egyszerű és könnyű elkészíteni. Sajnos, a túrórudis képek nem sikerültek, pedig az is nagyon aranyos lett, kár, hogy nem tudom megmutatni nektekKép(
Ritaa! sok sok erőre lesz szükséged, de egy jó férj mellett lehet vállalni nagy családot is még a mai időkben is. Az meg egyértelmű, hogy a nőkre mindig több hárul, ez már unott dolog, hogy ismételgetem, nekem csolálatos férjem van, mindenben segít, de még ő is rám szorul, ha probléma van, s ez főleg a lelkiekre értendő.Kép))
PankaKép) igen a régi helyemre mentem vissza, ill. helyileg máshová, de a kollégák maradtak azok, akik eddig. Nyugodtan rakd fel a táblázatba az adataimatKép) a kicsikéd aranyos, a dugó érdekelte?? vagy az üvegben lévő ??Kép

mindenkinek jóestét üdv éva
tabaanpepa
 
 


most jutott eszembe, szóval a nagylányom mondja, hogy közvetlen kapcsolatba tudok bárkivel lépni, tudjátok ezzel az MSN?? dologgal, meg mikrofon meg ilyesmi kell hozzá, szóval, ha valaki beszélgetni akar velem, a technika rendelkezésre áll, csak rajta!
tabaanpepa
 
 


Kép

Ezt az előző elejére akartam beilleszteni de nem akarta. Muszáj volt kipróbálni én felejtettem ennyit, vagy a babanet változott...

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kép

Ezt az előző elejére akartam beilleszteni de nem akarta. Muszáj volt kipróbálni, hogy én felejtettem ennyit, vagy a babanet változott...

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Bocs a duplázásért. Nem engedi törölni az egyiket. Kép

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Sziasztok!

Kata! Kép
Igen, majd még lenne kérdésem, majd kereslek, csak most épp vasalok, utánna meg mesélek a lányoknak.
Egyébként a hétvégén beszéltünk a párom nagybátyjával és ő is csak helyeselni tudta a döntésünket. Némi tapasztalata van a dolgokban, hisz iskolaigazgató.

Gyöngyöske.
gyöngyöske
 
 


Betti...lövésem nincs, hol találtam meg a receptet angolul, ...mindjárt utána nézek.
Fáj a fejem délután óta..most milyen front jön???
fény
 
 


Sziasztok!
EZt a tempót alig bírom követni Kép Kép

Panka Kép
Mire is írtam, hogy aug-ban szültem?? nem bírok rájönni Kép
tankolás.. közelünkben aral nincs, itt MOL van, ill Miskolocon a Shellt szoktuk választani.
Tali?
Natur fa cuccok a virágnagykerben szoktak lenni, a Búzánál.
Látom Molli baba is jó korán kezdi Kép
ezt nézd :


Kép


Melinda Kép
Az árakról
SZóval Zalakarosról hazafelé: mivel két kocsival voltunk mindkettőt tankolni kellett. Én hoztam az egyiket a gyerekkel, Anyukám a másikat . (de ez tök lényegtelen egyébként....) anyukám mol-nál tankolt, még aZ M3 eleje felé, én pedig Miskolcnál, lejövet a pályáról a legvégén. 6 Ft val olcsóbban tankoltam, ugyanazt a 95-ös benzint a Shellnél, mint Õ a MOLnál! Kicsit meglepett minket is.......

Neva
Köszi Kép ha egyszer arra járunk, tuti benézek!

MSE
ELküldenéd azt a Norbis táblázatos dolgot nekem is? Légyszi légyszi Kép

Tabaabpepa - Éva
Üdvözlet Kép Jók a képek.
Engem is megtévesztett elsőre, de aztán az adatlapod böngészésekor már gyanus volt valami, hátt be is jött!
Ez a madárijesztős jelmez tutti jó lett! Kép

Koda
De szépeket hímeztél Kép
Mintáid vannak esetleg? Pl az utolsó képen levők kifejezetten érdekelnének Kép

Nálunk ma is zuhogott a hó! Kész katasztrófa!!!

Niki
Jó, hogy benéztél! Kép

Ditta, Kriszta, hol vagytok?

Pusszantás,

Ági

delice
 
 


Ja ezt az oldalt szerintem érdemes nézegetni, szerettek sütni-főzni, úgy látomKép
http://hungaria.org/hal/culinaria/index.php?halid=2&%20menuid=244&dbcategoryid=4 &pagenum=6
fény
 
 


Detti, itt a sült tejberizs receptje, angolul.

OVEN-BAKED MILK CUSTARD

Half a glass of rice flour and half a glass of semolina are added to five milk and cooked for about ten minutes while stirring continuously in the same direction. 240 grammes of sugar is added and cooked for about two more minutes. Vanilla is added and stirred. A teflon tray is greased and sprinkled generously with powdered sugar. The readied custard is spread evenly into the tray, which is then kept on very low fire or in the furnace for about fifteen minutes to become slightly brownish. It is then taken off the fire or furnace and placed into a larger tray filled with cold water and afterward into a refrigerator to thicken. Cuts are made into six equal pieced for service.
fény
 
 


Rita

Most a 23. hét után vagyok, június 24-re vagyok kiírva. Szuchy most kint van a szikszói kórházban, szerintem nagyon jó orvos, bár kedvesem szerint elég gyorsan "lezavarja" a vizsgálatokat. Neki egyedül ez nem szimpatikus, de én ehhez vagyok szokva, bár néha tényleg jól esne (biztosan neki is), ha nem kellene rohannia azonnal egy másik pácienshez.
Most fogunk kiköltözni a Kiliánba, s ennek ellenére bevállaltam, ha minden jól megy, nála a szikszói kórházban fogok szülni. Neked hogyan zajlott/ak az utolsó nap/ok az első babánál, hogyan reagált a doki az adott helyzetre?
Nekem az első baba, tehát semmi tapasztalatom sincs.

3D-s ultrahangot most csináltak a múlt héten nálunk, de szertnénk a 4D-st is kipróbálni. Azt hiszem inkább a diósgyőri kórházban fogok érdeklődni.

Ha valakinek ezzel kapcsolatosan viszonylag friss tapasztalata van, kérem írja meg, mert az a 10-12 e Ft nekünk pláne most nem kevés pénz.

Mindenkinek jó éjt

Emese
vemese
 
 


Sziasztok!

Mi a Semmelweisben voltunk még a 14-15. hét körül.Az 12000 volt. Kb. 15 perc. Minden lényeges dolgot a sima 2D uh-val nézett meg a nő. Ezért a pénzért megkaptuk dvd-n a felvételt és egy képet. Nem voltam nagyon megelégedve, de láttam a gyerekem és ez mindent felülmúlt. Annyi, hogy így én jobban merek kérdezni, mert hát én fizetek érte.
A Diósgyőri olcsóbb állítólag, de nekem a védőnő mondta, hogy kicsit rosszabb a minősége. Nem tudom. Nekünk még nagyon picurka volt akkor a babánk, lehet ezért nem is nézték annyira. Most is készülünk menni, de nem tudom hová még, mert a Megyeiben is van és ott lenne ismerős. Talán úgy kicsit olcsóbb lenne!

Tegnap voltunk az AFP eredménnyel sima UH-n. SZerencsére mindent rendben találtak, nincsen semmi eltérés. Megint megfordult, így ismét rosszul fekszik. Nem erősítették meg, hogy puncis, de nem is nézte a doki. Párom ezért szeretne elmenni megint 4D-re, mert ott mindent elmondanak amit kérdezel. Jó, drága, de akkor is. Csak azért nem akartam, mert 5 hét múlva kell mennem ismét sima Uh-ra, utána meg már itt van a saját dokim, aki mindent elmond normálisan. 5 hét pedig nem olyan nagy idő, hogy ne bírnám ki! De majd megnézzük a költségvetést!

Voltam rengeteget turizni! Nagyon élvezem, mert kikapcsol. Találtam édek kis cuccokat. Az elején vettem pár rózsaszínt is, de egy belső hang azt súgta inkább maradjak a semlegeseknél. Így most inkább próbálok semleges színeket választani, ami nagyon nehéz, mert több a helyes csajszikra való!
Köszönöm a segítséget a turikkal kapcsolatban! Igazából a Gezengúz és a Cók-MÓk jött be. A Flórában isteni cuccok vannak, de megis kérik az árát. Hétfőnként is nagyon jók akik az Arany Jánoson vnnak, bár tegnap nem volt bébicucc. Így a "fiamnak" vettünk pár dolgot. Anyós szerint már van egy fiam ( a férjem ),mivel s férfiak sosem nőnek fel, így szüljek csak lányt! Kép

Kép
tokajkincse
 
 


Delice!
Bocsi, de otthon van a táblázat, és ott nem férek a géphez.

Valaki, akinek már átküldtem a táblázatot, dobja már át Áginak!!!
Előre is köszi!

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Hahó!

Én a diósgyőri kórházban voltam 4d-s uh-n..illetve legjobb tudomásom szerint sehol nincs 4d-s, mindenütt 3d-s van, ami azt jelenti 3 dimenziós álló képeket készít a babáról. De folyamtos filmet, azaz klippeket 2-d változatban ad mindenhol. A 4d-s elnevezés eléggé félreviszi a kismamákat, sajna egyelőre még nem tudják kivitelezni.
szóval, a diósgyőri nem olyan modern, bár én kb. egy éve voltam, nem tudom, azóta mi változott.
A doki aranyos, és valóban mindent megtesz, hogy sikeres legyen a szeánsz, de ha a babó úgy dönt, hogy nehogymá nézzetek, akkor nem nagyon lehet mit teeni. Ezért taláták ki, hogy csak a felét kell kifizetni a lóvénak, ha nem sikerül a 3-d kép. Mi is így jártunk, de cserében kaptunk elég sok használható 2d-s klippet, amin mozog a baba, kivehető mindene. Hogy őszinte legyek, jobban is tetszett, mint az a sárga eltorzult izé, mert nem alkotott hamis képzetet, nem volt kiábrándító. Ami viszont nem tetszett, hogy nem tudtam rendesen felfeküdni az ágyra, csak felültem és hátrdőltem, a lábam lógott szinte, valami zsámolyféle volt alatta. Kicsi és levegőtlen volt a helyiség, rosszul is lettem, ablakot kellett nyitni. Én már 30 hetes körül voltam akkor, és rohadtul nem tudtam sokáig hanyatt feküdni, majd' megfulladtam.Ami a legrosszabb volt, csak a doki előtt volt monitort, ezt nézte a párom és az asszitenső, én meg semmmit nem láttam, csak ha oda fordította felém. Így nekem unalmas is volt a csaknem félórás babamozi.
Hát ezek a tapasztalataim, lehet, hgy azóta változott egysmás, utána kell érdeklődni.
Fény
fény
 
 


A Semmelweisben rendesen le lehet feküdni, kényelmes. Nagy kivetítőn nézheted végig az egészet. Mi az, hogy a kismama nem látja? És aki egyedül megy?
A negyedik demenzió az idő, így már van 4D is. A Semmelweisben is az van. Tulajdonképpen csak annyi, hogy látod a mozgását is 3D-ben.

Kép
tokajkincse
 
 


A Diósgyőribe most már mindig a szonográfus hölgy csinálja a 3 és a 4D-s u.h.-t is. Õ nagyon aranyos, mi kb. 1 órát voltunk bent. Felém fordított a monitort, de úgy hogy a férjem és a gyerekeim is jól látták és mindent részletesen mutatott, magyarázott. A 4D-s 9000 Ft, a 3D-s 4000 Ft.

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Na akkor nem értem! Mi a különbség? A 3D-nél csak képeket mutat? A 4D pedig a folyamatos mozgást is?
Ismerősöm most írta, hogy ott csak a 26. hét után csinálják.

Kép
tokajkincse
 
 


Csak gyorsan. Most már van a Diósgyőriban is egy nagy (viszonylag) monitor, ahol a kismama nézheti. És szerintem most már kezdenek érteni is hozzáKép

marika
 
 


na majd a 2. babánál már még okosabbak leszünkKép
képzeljétek, elromlott a kávéfőzőnk és a mikrónk
Kép
és egyiket sem tudják megjavítani..úgyhogy most mehetünk vásárolniKép
fény
 
 


Sziasztok!

Panka, ÁgiKép
Ha már itt tartunk, egy tavalyi kép:
Kép

KataKép
Nyugi, én emlékszem rád!!KépKép

D.

Kép

Kép
ditta76
 
 


No akkor irgum-burgum!
Micsoda egy alkoholista brigádKép

Na közben kiderült a rejtély: Cat, senki sem haragszik Kép

Ma fűfejeket gyártottunk. Kíváncsi vagyok mikor fog kinőni a haja. Laura megállás nélkül locsolgatjaKép
neva
 
 


Ritaa

Tudnál nekem esetleg egy 4D-s képet küldeni a babáról, mert még a diósgyőri kórház felvételeiből egyet sem láttam, s ha össze tudnám hasonlítani egy másikkal, akkor talán végre el tudnám dönteni, hogy hová menjünk.
Előre is köszi

Emese
vemese
 
 


Amikor tavaly egyik alkalommal a párommal a szokásos ellenőrzésen voltunk uh-án, mondja a dokim, hogy a nagy ultrahangos gép is tud ám 3d-s képeket csinálni. Ja ez a Semmelweis alagsorában van. Szóval kérdi a csendes vasárnap reggelen a dokim, hogy nézzünk babát 3d-ben? Mondom, naná. Hát az én babómról akkor sem sikerült valami káprázatos felvétel, de a dokim humoránál volt, és hogy legyen mit mutogatni a nagyszülőknek, megmutatott a telefonján egy 3d-s képet egy fiúcskáról, király volt. Át is küldte emilen, és még úgy is kitűnő volt a kép. Mesélem később kismamagondozáson Sylkének, néhányan talán emlékeztek a nevére, hogy milyen jópofa volt a dokink (egy orvoshoz jártunk), mire rámnéz: Te az az én kisfiam képe!! Annyira jól sikerült azzal a szar géppel, hogy a doki még a telefonjára is átküldte és mutogatja mindenkinek, mintha a sajátja lenneKép
Ez csak arról jutott ezsembe, amit Emese írtál, hogy egyrészt gépfüggő a dolog, de hidd el, nagyon sokat számít, hogy a babóca hogyan helyezkedik el, nem árnyékolja-e a magzatvíz, a köldökzsinór, vagy maga a lepény...nekünk eccerűen menet közben hátat fordítottKép
Slyke egyébként már 24 hetes körül elment a Litoterápiás Intézetbe 3d-re, és azt mondta, ragyogóan sikerült, végig mozgott a baba. Úgyhogy nagyban múlik a babán is, és a szerencsén is. Talán ennyiből humánusabb a Diósgyőri, a díjazás tekintetében.

Lányok!
Nagy fába vágtuk apjukkal a fejszénket. Holnap elkezdjük az ötnapos, vagy Level-diéta néven is ismert fogyókúránkat...nem tudom, meddig bírjuk ki, eléggé sovány a menü, bár éhen halni nem lehet melletteKép

Itt írom le a kezdősúlyunkat:
enyém:90 kg, párom 112.
remélem hamarosan szebb számok lesznek itt...olyan jó lenne, ha végig tudnám csinálni..talán így, hogy ketten csináljuk, könnyebb lesz...
Szorítsatok nekünk!
fény
 
 


Sziasztok,

már tutira nem is emlékeztek rám, úgyhogy gyorsan leírom a legfrisebb híreket rólunk (hátha érdekel vkit)

3 hete vettem egy gyorstesztet, mert már időszerű lett volna nemkívánatos, de hasznos piros napok beköszöntésének. A teszt viszont 2!!!! csíkot mutatott!!!! Férjemet felhívva, nagy zsibogáls hallottam a telefonban, majd beleszólt, hogy leejtette a készüléket a kezéből!
Ebből a hatásból még mindig nem sikerült feleszmélnie, sőt én is csatlakoztam hozzá. Tegnap voltam dokinál, csak mostanra kaptam időpontot Egerben, mivel az első babócánkat is ott szültem tavaly áprilisban, most is ott fogok majd, vmikor októberben. Vagyis még nagyon az elején vagyunk, a 6. héten. Tehát még bármi megtörténhet, de reméljük minden rendben lesz.
Még nem tudom örüljek-e vagy mi is legyen, a munkahelyemen ki fognak akadni, mert már szeptembertől vártak volna vissza, így még ezt elhalasztom vagy 2 évvel.
A pénz miatt igzulok egy kicsit, hogyan alakul majd az életünk 2 gyerekkel, de nem mi leszünk az elsők, úgyhogy majdcsak átvészeljük az akadályokat. A nagyobb problémám az, hogy totál semmi segítségem nem lesz, mert anyukám 2006 szeptemberben megy nyugdíjba és nem itt laknak a környékünkön. Anyósom ő sajnos beteg, rá nem nagyon számíthatok. Így elég nehéz lesz majd a 2 kicsivel.
Már biztos sokaknak közületek van tapasztalata, hogy egy újszülött babát melyik szobába rakjon az ember, mert nekünk 1 háló és 1 gyerekszobánk van, a 3. szoba átjárós az a dolgozós és a mindenes egyben. Ti mit javasoltok??????

A 3-4D-s ultrahanggal kapcsolatban mi tavaly a Semmelweisben voltunk, de az én lányom (akiről csak a születésekor derült ki, hogy milyen nemű) egyáltalán nem akarta megmutatni magát, vagyis a nemét, alig fordult meg egész idő alatt. Így most tutira nem megyek el ilyen kukucskálásra, pedig nagyon kíváncsi leszek majd. A 12e Ft elég sok lesz nekünk is. Tavaly még lazább volt a dolog.

Terhesség ide vagy oda, totál dögre meg vagyok fázva, szerintetek ilyenkor mit lehet szedni? Citromos tea, gyümi, savanyú káposzta és ennyi ugye?
Bocs, ha nagyon hosszúra sikeredtem.
Mindenkinek mindenféle jókat kívánok
Maris

Maris
feketemaris
 
 


Kérdezte valaki, hogy honnan szereztem a mondókákat, hát ezeket az oldalakat talátam mostanában:

http://kincsestar.radio.hu/mese99/index.php
Szépen szóló mesék, a magyar rádió honlapján...

www.egyszervolt.hu
dalok, mesék, játékok

www.freeweb.hu/gedeon/index.html
mondókák, vesrikék szövegek, dalok

http://marci.co-net.hu/index.html
szintén

aranybánya innen a babanetről:
http://www.babanet.hu/ujgep/discus4/messages/39/344.html?993323593

MariskámKép
Hát ez naccerű hír, nagy-nagy gratulaKép
A problémád ismerős, nekünk is van egy nappali, egy gyerekszoba, és egy külön bejáratú kis szoba, ami a hálónk lett volna, de most dolgozó lesz. A nappali egybe van nyitva az étkezővel és a konyhával, jó ám a konyhában aludniKép)
Merthogy végül is ott alszunk. Nekünk még nem jön a 2. baba, de szinte biztos, hogy előbb-utóbb rászánjuk magunkat. Segítségem nekem is jobbára csak a párom, anyukámék messze vannak.
Kitartás, most örüljetek, majd lesz valahogy! Olyan még nem volt, hogy sehogyse legyen!

Fény
fény
 
 


Maris!
GRATULALOK!!!!! Neked is szep es problemamentes varandossagot kivanok!!!!

MINDENKI!!
A babaszoban talaltam egy gyerekcipokkel foglalkozo not, kozvetlenul a gyartotol hozatja, annyi a bibi, hogy egy modellt tobb embernek meg kell rendelni, hogy a gyartasa beinduljon. Szepek a cipok, en mar rendeltem is, kb. 2 het mulva itt lesz. Ha elore utalsz, nincs postakoltseg!!!
Ahol megnezhetitiek:babaszoba.hu - csevego - Adok-veszek:cipo, a nick: FIRST-STEP (igy nagybetuvel).

Angelika
angelika27
 
 


Sziasztok.

Kata.
Nagyon kiváncsi lennék arra a fotóra.Szóval a te lányod is Siroki?Elég ritka ez a név.Próbáld meg feltenni azt a képet.
Majd megkérdezem a páromat ,hogy 14évesen nem-e csábitott el téged,.KépKép

ancsi26
 
 


Sziasztok

Vemese!
Sajnos nem tudok 4D-s képet küldeni, mert mi 3D-sen voltunk a diósgyőriben, ott 40 db. pár másodpercig mozgó fekete-fehér képet csináltak. DVD-n nem tudjuk megnézni, ide meg nem engedi felrakni, én pedig nem tudom amozgóból hogy lehetne állót csinálni.

Maris!
ÓRIÁSI GRATULA a legújabb pocaklakóhoz!
Nálunk két hét múlva jön a 3. baba, és csak a férjem a segítség mindenben!
Nálunk most úgy lesz, hogy a pici a mi hálónkban lesz velünk kb. fél-egy éves koráig (A nagyoknak külön szobájuk van).

Rita

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok!

Gyöngyöske!
Keress nyugodtan. Most már idebent is jobban ráérek.

Ancsi!
Megpróbálom feltenni. De megnyugodhatsz, nem ő csábított el, hanem egy rokona aki 13 évig volt a férjem. Szerintem a S. vér a hasonlóság oka. Nem feltételezem a párodról, hogy többször nősült, de ha Téged nem 2-3 éve vett el, hanem régebben, akkor még az esküvőtökön is voltunk. Kép 6 éve váltam el, úgyhogy ez az esküvő még előtte lehetett.
Ugye milyen kicsi a világ? Kép

K.

KépKép


KépKép
kata007
 
 


Kata.
Most te akkor ismered a páromat?
Én 3éve vagyok vele,de ő előtte nős volt úgyhogy az ő esküvőjükön lehettél.Szirmabesenyőben volt.

Megnéztem a honlapodon a fényképeket,hát tényleg van hasonlóság.Kép

ancsi26
 
 


Kata007!

Dejó, hogy látlak. Az általad ajánlott ügyfél megtalált, tavalyi évet megcsináltam és úgy néz ki maradnak nálam.Kép
Köszi, tündér vagyKép
Éva
neva
 
 


Na mi ez pangás..hol vagytok??
Utálom a telet, a havat, a latyakot, és hogy a kölköt overálban kell izzasztani...és éhes is vagyokKép
fény
 
 


Sziasztok,
még élünkKép csak pár napja olyan hulla vagyok, nem bírok este itt ülni a gép elött, valamelyik este majd´leszédültem innen. Remélem, hogy ez már a tavaszi fáradtságKépMajd megpróbálok nappal jönni.
Puszi, Janka

panka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?