Új privát üzeneted érkezett!

Halihó!!!!!!!

Láttom mindenkit lefoglalnak a gyerkőcökKép
VAgy át mentetek a babafalvára???

JuditKép

Nekem egyáltalán a szülés óta nem volt mensimKép
Pedig már gyógyszert is írattam a dokimmal de hát nem tudom elkezdeni mert a mensi 1 napjától kéne!!
De mensi sehol.
Igaz terhességem előtt sem volt rendszeres a mensim, de már igazán megjöhetne!!
Lehet hogy nekem is a hormonok zavarnak be???

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!

Judit, ugye nem vagy elkeseredve? Mindenesetre nem rossz otlet felkeresni a dokidat.

Edinka,
ez nem semmi, hogy lassan mar 1 eve szultel es meg nem jott meg azota. Pedig nem szoptatsz mar te sem, ugye?

Nicol,
a Gesztenyes park tulajdonkeppen a Kongresszusi kozpont melletti park, ahol most csinaltak egy szep jatszoteret is. Ha szebb lesz mar az ido huzamosabb ideig, batran megbeszelhetunk oda is randit.

Babus,
latom benyelt a wiw (vagy Kristof)?
Elkezdtem en is a csodafogyokurat. Nem olyan nehez betartani, de eleg lassan mennek le a kilok. Neked is igy volt? Tudom, hogy ez az egeszseges, csak eleg messze van meg az alagut vege. Osszesen 8 kg-t szeretnek lefogyni minimum, de nem egyszeru. Te teljesen atalltal erre az evesmodra vagy van, hogy vetkezel?

Mi jol vagyunk, nagyon orulok ennek a csodaszep idonek.
Nem mertem elkiabalni, de Mate raszokott a delelotti 1,5 oras alvasra. 2 hete egy nap kivetelevel minden delelott alszik 1,5 orat. Fantasztikus erzes, nem hittem volna, hogy van meg eselyunk erre.

Remelem jottok topiclakok es irtok ti is!

Vanda
vanda72
 
 


SziasztokKép

Megvagyok én is, csak Törpe 1000%-osan lefoglal.

Vanda
Nekem az elején nagyon gyorsan mentek le a kilók, 2 és fél hónap alatt -10 kiló, és nem volt drasztikus a fogyókúra, mi sem bizonyítja jobban, minthogy a tejcsim se lett kevesebb. És azon kívül, hogy Kristóf után rohangáltam, semmit se mozogtam.
Azóta viszont stagnálok, elértem a terhesség előtti 58kg-mat és már nincs az a nagy kényszer, hogy tovább fogyjak. Pedig kéne. 50kg a cél.
Egyébként azóta is folytatom ezt az egészségesebb étkezést, de ez így most csak arra elég, hogy stagnáljon a súlyom. Mivel viszont néha vétkezem, egy kis nasi itt, egy kis nasi ott, így nem fogyok tovább.
Na de most már érlelődik bennem az újabb elhatározás. Nyárra 50kg leszek!Ha törik, ha szakadKép

Nicol
Gratula a fogakhozKép


Mensi:
Nekem attól a hülye Cerazette-től nem volt mensim, csak össze-vissza vérezgettem, 4 hónap után abba is hagytam és további 4 hónapnak kellett eltelnie ahhoz, hogy végre megjöjjön. Mostanra úgy látszik kezd beállni 38 napra.


Most már mennem kellKép


Babus

Kép
babus2005
 
 

 
 

Babus,

akkor biztosan en csinalok valamit rosszul. En nem eszem edesseget, szenhidratot, rizst, krumplit, viszont eszem hust, tejtermeket, zoldseget, gyumolcsot, es megsem ment le csak 2,5 kg 2 het alatt. Es persze nem is iszom ilyen dobozos uditoket sem, mivel a legtobb abbol is tele van cukorral. Napi 1, neha 2 ora setaltatas, es persze nyaktoro gyakorlatok reggeltol estig Mate mellett.
De akkor mit csinalok rosszul?
Ha minden heten lemenne 1 kg, akkor vegulis az havi 4 kg. Ugy meg nekem is kijonne a 10kg 2,5 honap alatt, de gondolom volt olyan het neked is, amikor semmi sem ment le. Vagy nem?

Mit szoltok a tavaszhoz? Ma is 2 orat szelloztunk, olyan jo volt Kép

Vanda
vanda72
 
 


Vanda!Kép

Csodálatos volt ez a szép idő!!!!!
Mi is nagyokat sétáltunk de megint jön a télKépKépKépKép

Neeeee úgy utálom márKép

Lívike legújabb szokása h alszik egyet délelőtt meg délután de csak babakocsiban kintKépKépKép

Mindenkinek sok puszit küldünk!!!

Mea
mea
 
 


SziasztokKép

MeaKép
Örülünk hogy te is elő kerültél.
Mi is nagyokat sétálunk mindennap,de én is ugy hallottam hogy megint jön a hóKép

BabusKép
Nem tudnál nekem segíteni hogy hogyan kerülhetnék én is fel a WIWRE??????

Kép

Kép
edinka
 
 


HahóKép

Úgy láttom kezd kihalni a topicKép Kép
tegyünk érte hogy ne így legyen!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!

Na akkor en elkezdek "tenni" valamit a kihalas ellen Kép

Ujabban nagylegeny vagyok igy reggel 9 korul, mert Matesz raszokott az alvasra, es minimum 1 orat, de van, hogy 1,5-et alszik. Annyira jo, hogy az kimondhatatlan!

Egyebkent gondolom azert haldokluk a topicunk, mert lassan minden baba a ramolos, maszos, felallos korba er, ahol nagyon resen kell lenni, most mar en is tudom.

Meg a jarokaban is jo nagyokat tudnak esni, bar en igyekszem nem elkapni, hadd tanulja meg, mire is van (tobbek kozott) a kiparnazott popsi? Kép

Matesz egyebkent ujabban szinte csak tapszert eszik szivesen, a fozelekrol nem igazan akar hallani. Irto nehez vele, fejenallok, enekelek, nyavogok, ugatok, sziszegek es rofogok felvaltva, hatha nem veszi eszre, hogy mivel probalkozom. Nem a kaja izevel van baja, hanem utal egyhelyben lenni es unatkozni. Nagyon kemeny vele a deli etetes.
Pedig most mar rendes mennyisegeket fogyaszt napkozben, 1000-1100ml-et megeszik, ami osszessegeben teljesen jo a kozel 7,5 kg-os sulyahoz. Remenykedem benne, hogy hatha a fogai miatt van ez az egesz, de nem hiszem.

Edinka,
hogy van Viki? Miket csinal mar? Nalatok az eves sosem volt gond, ugye?

Judit,
merre jarsz? Voltal mar dokinal?

Mea,
mi ujsag a nagyhaju kiralylannyal? Lassan ti is 6 honaposak lesztek, ugye? Hogy rohan az ido...

Babus,
regen nem irtal, remelem azert jol vagy. Visszatert a joalvo Kristofka kozetek?

Gyongyirol es Judytrol tudok valamit? Majd mindjart bekukkantok az ikrek koze, hatha onnan felcsipek 1-2 infot roluk is.

Stella,
birod meg a kikepzest? Lassan marcius, es akkor mar mondhatjuk, hogy jovo honapban erkeznek a csodak Kép Mennyire gyorsan megy az ido, ez hihetetlen. Nemreg meg azert drukkoltunk, hogy megtapadjanak a kismaszatok Kép

Na en igyekeztem kitenni magunkert, hajra, hajra!!!

Vanda
vanda72
 
 


VandaKép

Szerencsére az evés nálunk tényleg soha nem volt gond!!!
Vikim már bármit megeszik és nem tudja hol a határKép
Akár mennyit teszek elé azt mind megeszi!!
Ezért is van az hogy túleszi magát szegénykém és este a 230 tápi már sugárba jön neki visszaKép

Vikinek sincs egy szabad perce sem hogy csak üldögéjen á az nem ő lenne!!!
Állandóan mászik és mindenben fel állKép
De érdekes amikor megfogom a kezét hogy sétáljunk azt nem akar egyből le gugol!!!
És szerencsémre nagyon elfárad most is alszik már 8 tól!!
Alvással nálunk szerncsére továbbra sincs gond délelött és délután is alszik másfél órákat!!!
HA sétáunk kinnt akkor többet is!!!
De mihánt felébred be kell jönnünk mert ki akar jönni a b.kocsibólKép

Máté is jó sulyban van viki 8 kg és ő is napi
1200-1300g kat eszikO

VAnda:9
Én is azon leszek hogy a topic tovább éjjen hisz jó kis csapat vagyunk és jó megosztani a gondokat/örömöket!!

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!
Csak nagyon gyors bekukk, mert elvileg en dolgozok...
Jo hallani, hogy milyen nagyok mar a babak, meg mennyi mindent tudnak! Annyira hihetetlen, hogy nemreg egymasnak szurkoltunk, hogy osszejojjon a baba, most meg mindjart az elso szulinapjukat unnepeljuk!!!Kép

EdinkaKép
Nagyon ugyes Viki, hogy ennyi mindent tud mar! Es milyen jo alvokaja van!

VandaKép
Mate is nagyon ugyi, hihetetlenul gyorsan fejlodik! A csajok total le vannak maradva tole.

BabusKép
Mar multkor akartam irni, hogy hihetetlen jol nezel ki!!! Szuper hogy Kristofnal javul az alvas. Az esesek miatti aggodalmat megertem, szerintem en is hasonloan leszek majd...

Pont ma volt nalunk a vedoneni, igy most tudok sulyadatokat mondani.
Emese 8.95 kg, Reka 8.54 kg. Tapit utaljak, kb. december kozepe ota nem nagyon hajlandok megenni. Most a darabossal probalkozunk, valtozo sikerrel. Egyebkent nem valogatosak, szinte mindent megesznek.

Gyongyi

Akartam meg kepet felrakni, de nem enged...Kép
photos.yahoo.com/gywerner cimen megnezhetitek, ha kivancsiak vagytok rajuk!

bgy
 
 


Babus!
Tesom benne van a Wiw rendszerben. És azt kérdezi, mikor fog tudni onnan meghívót küldeni? Kell lennie valahány számú ismerősnek ahhoz hogy rendelkezzen meghívóval?

Vanda!
Jó hallani, hogy megjött Máté étvágya. Vivi egyre rosszabbul eszik. Arra gondoltam, hogy egyik délután találkozhatnánk. A MOM park utcájában van egy játszóház az Apor Vilmos téren. Ott le lehet tenni egy kicsit a gyerkőcöket.Kép

Edinka!
Nagyon irigylem Viki alvókáját. Mi már 2. éjszaka virrasztunk. Vivi 2-3 óra körül ébred, sír, utána nagyon nehezen alszik vissza és sokat nyög alvás közben. Nem tudom mitől van, de már kész hulla vagyok. Vivi pont az elenkezője Vikinek. Kutat a kezem után és már rohan is. Egész nap tud le föl mászkálni a szobában. Már lusta valamiért elkúszni, inkább odajön hozzán, feláll és odasétál.

Gyöngyi!
Meglestem a képeket. Nagyon édi a két kislányKép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Eloszor is Edinka, nagyon boldog nevnapot kivanok!!!

Nicol,
nagyon jo otlet ez a jatszohaz, talalkozzunk!
Remelem nem sokan hozzak oda betegen a gyerekeiket.

Gyongyi,
nagyon jo sulyban vannak a csajok! Irigykedem, de foleg azert, mert ti igy mar hasznalhatjatok a rendes autosulest, amitol mi meg igen messze vagyunk Kép
Es hogy hogy dolgozol?

Nekem egyelore nem jott le ezen a cimen semmi a csajokrol, de megegyszer nekifutok. Kell ele www vagy http?

Edinka,
ne aggodj, hamarosan Viki is imadni fog totyogni, csak gyujtsd az erot!!! Embertprobalo feladat gornyedni veluk naphosszat, igaz, Nicol?

Nalatok is oriasi a ho es nem akar szunni a havazas?

Vanda
vanda72
 
 


Vanda!
Írd meg melyik nap lenne jó nektek. Nekem csak a kedd foglalt minden héten, és a péntek délelőtt is mert akkor zenélünk egy másik játszóházban. Amúgy ahová én hordom a lányzót játszani, oda soha nem hoznak beteg gyerekeket. Remélem ebbe a másikba sem. Az autósüllést szerintem nyugodtan használjátok. Vivi nincs még 7 kiló sem, de már használjuk. A hordozóba nem fér bele ezekben a téli cuccokban, nagyon kényelmetlen volt már neki. Vannak dönthető üllések is. Majdnem ugyanúgy fekszik benne, mint a hordózóban, csak sokkal kényelmesebb. Kép

Edinka!
Tényleg nagyon fárasztó egész nap görnyedve, vagy térden csúszva gyalogolni a picikkel. Sokszor este már alig érzem a derekam...

Itt is szakad a hó Kép Pedig már kezdtem örülni, hogy jön a tavasz.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok!
Most eltunok egy kis idore, mert jonnek a hazik, vizsgak, szakdoga. Mensi azota sehol, majd a heten megyek dokihoz.
MIKOR LESZ A TALALKA ES HOL?

udv
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Vanda72!
Stella bírja még a kiképzést,már amennyire 34 hetesen lehet.
Szerintünk már márciusban van esély arra,hogy Botond és Olivér világra jöjjön!
Legalábbis Stella így érzi!
Egy azonban biztos: az április elsejét - ha lehet - azért kihagynánk!
Üdv és Puszi!
stellapa
 
 


SziasztokKép

Kicsit el vagyok tűnve, de azt hiszem, ezekután se tudok majd gyakrabban jönni.
Én azt hittem, ennél már jobban nem foglalhat le Kristóf, hát tévedtem. 100000%-os odafigyelést igényel. Kora reggeltől estig pörög, egyhuzamban, fáradhatatlanul, járkál, rohangál, óriásiakat esik, napi 1 óriási fejkoppanás az minimum, de az olyat szól, hogy a konyhában mosogatás közben meghallom, amint bent a szobában a parkettán koppan a feje, egyszer tuti az ügyeleten kötünk majd ki vele.
Ha épp nem rohangál, én pedig épp nem a nyomában vagyok, de szó szerint 20 cm-es követési távolságban utána, akkor pedig rajtam mászkál. Amint meglátja, hogy leültem, szalad oda és csimpaszkodik belém. A számítógéphez leülni már nem is reménykedem, mert egyből itt terem és kikapcsolja a gépet, aztán újraindítja, újra ki, stb.
A játákaival egy pillanatog nem hajlandó játszani, nagy íven kikerüli őket, sőt, egyáltalán csak a fenekén megülni 5 percig se hajlandó. Odaadhatom neki a világ legérdekesebb kábeljét, leselejtezett elekromikai cuccot, semmi nem érdekli. A konyhán az összes edényt, lábast, szedőkanalat, mindent megúnt már, mosogatni egy rémálom mellette, hisztizik, hogy miért nem vele foglalkozom.
A főzésről ne is beszéljünk, olyan nálunk alig van.
Csak ÉN és ÉN meg a rohangálás és az esések.

Ráadásul másfél hétig náthás volt, épphogy meggyógyult, kb. 4-5 nap múlva jött hozzánk egy kislány, aki másnapra beteg lett, így Kristóf is visszakapta, de nem is akárhogy. folyik az orra, a hétvégén úgy köhögött, hogy a köhögéstől minden kaját visszahányt, az orra patakokban folyik, folyamatosan lehetne szívni, aludni alig tud, mert a köhögés vagy az orrdugulás vagy orrfolyás 10 percenként felébreszti. Nappal a szokásos 20 perceket aludja, pont most ébredt fel.
Mára már úgy hörög, hogy rossz hallgatni, délután megyünk is vissza a dokihoz.
Az hogy én is náthás lettem, már csak hab a tortán.
Lassan be is fejezem, mert már itt van, és piszkálja a billentyűzetet meg az egeret, félek, hogy mindent kitöröl.
Most is, annyit nem aludt, hogy ezt a hozzászólást végig tudjam írni. Elképesztő. És estig már nem is fog.
Ráadásul így betegen sétálni se tudunk menni, egyébként meg a babakocsiban sem alszik, max. 20-30 percet, ha már hullafáradt, egyébként nem.
Hát, lányok, akiknek alszik nappal a gyereke, el sem tudjátok képzelni, mekkora kincs az.

Na mindegy, pucolok Kristófozni.

Ja,
Edina
Csak meghívóval tudsz bejutni a Wiwre, ha valaki, aki ismer téged, küld az e-mail címedre egy meghívót.

Nicol
Úgy tudom, aki február 10.után regisztrált a Wiw-re, az most nem kapott meghívót, de egyébként, ha jól tudom, havonta jár 1 meghívó. Úgyhogy talán márciusban sikerül majd. Ha nekem lesz majd, én is szívesen meghívok majd valakit, de addig sajna nem tudok mit tenni.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Stellapa,
koszonom az infot es kitartast kivanok mindkettotoknek Kép
Marciusban mar teljesen jo, ha megszuletnek a fiuk, gondolom mar csodalatos a sulyuk, nem lehet veluk baj. En amikor Mateval betotlottem a 34. hetet, azt mondta a dokim, hogy most mar ha megszuletik nem lesz vele gond, talan inkubatorba sem kerul. Persze ez ikrekkel biztosan kicsit bonyolultabb, de annyira siman ment minden a terhesseggel, hogy remeljuk a vegen sem jon kozbe semmifele zavaro tenyezo.

Babus,
sajnalom nagyon ezt a betegeskedest, annal rosszabb dolog nem sok van, mikor beteg egy baba. Az ejszakaitok (nem betegen) normalizalodtak mar?

Nicol,
nekunk egy kora delutani idopont lenne jo, olyan 2-3 korul. Es nektek?

Judit,
ugy tudom, csak mi ketten Nicollal tervezunk egy osszeroffenest egy jatszohazban, mert nagyon kozel lakunk egymashoz. Termeszetesen Benneteket is varunk, nehogy valaki ugy erezze, hogy klikkezodunk Kép

Gyongyi,
megneztem en is a csajokat, fantasztikusan edesek. Olyan szep kislanyok, hogy csak na. Gyonyoru szemuk (is) van, teljesen el vagyok varazsolodva toluk.
Hogy birod az iramot kettovel? Van valami segitseged vagy tok egyedul huzod az igat?

Vanda
vanda72
 
 


Vanda!
Az az időpont nekünk is tökéletes. Pont két kajálás között van. A héten szerda vagy csütörtök? Kép Amúgy topictaliról is volt szó, a mi talinkon kívül, szerintem Judit erre gondolt.

Babus!
Sok-sok kitartást a betegséggel kapcsolatban, na meg a sok rohangáláshoz is. Abszolút átérzem a helyzeted. Vivi se nagyon marad egyhelyben egy percet sem. Állandóan menne.

Judit!
Ha szeretnél jönni a játszóházba te is, szívesen látunk. Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Vanda, Nicol!
Hat szerintem mi ezt kihagyjuk, mert ha jol emlekszem nem a kozeletekben lakunk. En azt hittem valahol beljebb a varosban lesz a tali. De azert megkerdezem, hogy merre van ez a jatszohaz?

En arra a talira gondoltam, amelyikre Babus is keszult jonni.

Na rohanok, meg tanulok egy kicsit.

puszi
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!
A Mom Park utcájában van a Tündérvár játszóház (Apor Vilmos tér). Neked van valami ötleted a topictali helyszinére?? Mert én a városban nem ismerek jó helyeket. Kezdetnek mondjuk kitüzhetnénk az időpontot, aztán majd kitaláljuk a helyszint is.Kép

TOPICTALI!!! MIT SZOLNÁTOK A Március 18-hoz vagy 25-höz?

Nicol

Kép
nicol
 
 


Nicol,
sajnos nem jo nekunk mar a heten semmi. Kicsit meg vagyok zavarodva, mert a ferjem 1 hetre magunkra hagyott es nem talalom onmagam.
Nem lenne nagy baj, ha jovo hetre halasztanank a jatszohazat?

Vanda
vanda72
 
 


Nicol!

En meg nem tudok idopontot mondani, mert ugy nez ki 18.an jon a konzulensem (eddig meg nem talalkoztunk, csak telefonon beszeltunk, es nem fogom tudni lemondani) es valamikor Pecsre is megyunk. Mondjuk a tanar utan el tudnek menni. De majd ha sikerul elerni a tanart, akkor majd irok.

Rohanok tanulni, mindenkit puszilok
Nagyon kihalt a topic.

udv
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Csak gyorsan:

Talira nekünk a 18. tuti nem jó, Apucim aznap Hatvanba megy egy barátjához és másnap mennek fel Pestre egy számítógépes találkozóra.
Max. a következő hétvége a jó. Bár nem tudom mit fog hozzá szólni, hogy hetente járunk Pestre. Mert 14.-én az anyósomékat visszük fel Ferihegyre, mert utaznak el Tunéziába. 19.-én Apucim számítógépes talija lesz, utána meg a mi talink. Jó kis hónap leszKép

Majd még megpróbálok jönniKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Vanda!
Semmi gond a jövőhét is jó lesz!Kép

Lányok lehet távolabbi időpontot is kitűzni a talira ha gondoljátok. Judit én szeretném hogy te is ott legyél, ha majd tudsz egy tuti időpontot valamikor, ami jó lenne, írd majd meg.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Feldobok gyorsan pár képet kissrácomról:
(bocsi, hogy kicsit homályosak a képek, de a kissrác villámgyorsan közlekedik, nehéz róla jó képet csinálniKép)

Jövés-menés közben:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Így telefonál:
Kép


És vigyorog ki a számítógépasztal alól:
Kép


Végül a nagypapi sakájában:
Kép

Kép
babus2005
 
 


HALIHÓKép!!!!!!

HOL VAGYTOK CSAJOK??????????????

BabusKép
Kristóf neked már nagyon ügyes, hogy már tud önálloan menniKép
ÉS nagyon szép kishapsi!!!
Vikinek ilyen kéne Kép
Megfogom nekiKép

RólunkKép
CSajom is néha megáll önállóan csak az a "baj" hogy annyira tetszik neki hogy sikongat,örül és ilyenkor elveszti az egyensúlyát és lehuppan a fenekéreKép
Olyan édi nap mint nap megzabálom őt!!!
Felénk jó az idő nagyokat sétálunk a lábamat már lejártam napi 2 óra sétávalKép

Puszi mindenkinek
irjatok???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
edinka
 
 


Kristof tenyleg tunderi, ki sem nezem belole azt a sok rosszcsontsagot, amit irsz Babus! Milyenek az ejszakaitok, visszaallt a regi rend?

Edinka,
en is nagyon elvezem ezt a szep idot, bar szo se rola kicsit kevesebb oltozkodessel is beernem mar, bar akkor meg nem lesz ennyire friss a levego.

Mi is jol vagyunk, mate mar mindenhol felall, lehajol felkezzel dolgokert es mar hetek ota nagyon ugyesen a fenekere erkezik, szinte nem is kell ra figyelni folyamatosan. Persze azert allando felugyelet alatt tartom, de nem vagyok a nyomaban. Meg kell tanulnia esni.

Vegre maszik is, amitol nagyon feltem, hogy kimarad, de teljesen magatol elkezdett maszni es most mar szinte csak maszva kozlekedik. Megnyugodtam, nem allt szandekomban ujra Devenyezni...

Annacska, mi van veletek?

Es Stella nalatok vannak uj hirek?

Judit,
voltal mar dokinal? Atti hogy van, miket muvel mar? Bar gondolom pont ugyanazt mint Mate, csak o meg kajalni is hajlando melle.

Nicol,
hol is van pontosan a jatszohaz? Melyik utcaban? Nem tudod veletlenul, hogy Tucsokzene mikor van a Momban? En oda szeretnem lassan elkezdeni hordani Matet.

Vanda
vanda72
 
 


SziasztokKép

Ok, akkor Kristóf lefoglalva VikinekKép

Vanda
Pedig sokak szerint már a szeme se áll jólKép, nagyon huncutul tud nézniKép, amikor meg vigyorog pláneKép Nagy lókötő lesz az biztosKép
Ráadásul kb. 1 hete megtanulta a NEM szót, azóta folyton mindenre azt mondja, hogy "Nem, nem!!!"

Éjszakáink hol ilyenek, hol olyanok. Volt, hogy átaludt pár éjszakát, de az utóbbi 2 napban 2-szer is felsírt éjszaka. Nem tudom mitől függ. Mindenesetre annyira nem vészesek az éjszakáink, mint voltak. Sőt, tegnap este egyedül aludt el Kristóf, 15 percig tartott míg álomba énekelte magát, de sikerültKép Büszke voltam ráKép (bár 7-8 hónapos koráig is magától aludt el, de aztán leszokott róla, úgyhogy ez most nagy dolog volt tőle)

Nálunk is szép idő van, bár hideg, de mi már 1 hete nem voltunk sétálni, mert Kristóf ugye beteg volt, mandulagyuszi meg hörgőgyuszi, és nem akartam tovább megfázítani. Már jobban van, de még mindig taknyos. Most már lassan sétálni is fogunkKép

Tényleg jó lenne újraéleszteni a topikot. Az a baj, hogy kevesen vagyunk. Kár, hogy az újabb pocakosok és babások közül alig írogat ide valakiKép

Ja, mondtam Apucimnak a talit. Hát, nem lelkesedett az ötletért. 2 babatali neki bőven elég volt. Nehéz lesz rávenni egy következőre. Pláne most a közeljövőben. De majd még fűzögetem.
Csak az lenne a jó, ha mindenki eljönne.

Na most már mennem kell, kissrác nem hagy békébenKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Vanda!
itt a játszóház honlap címe: http://www.tundervar.hu/ . A Csörsz utcán kell egészen az Apor Vilmos térig felsétálni és ott van. Nem is tudtam, hogy a MOM-parkban is van tücsök zene. Én gazdagréten járok egy játszóházba tücsökzenére. Vivi nagyon élvezi, tetszik neki a sok gyerek. Kép
Nagyon ügyes Máté már. Vivi is sok helyen feláll és ha megunta a sétát elengedi a kezem és popsira esik.

Babus!
Örülök, hogy már gyógyultok. Kép Azért próbáld megfűzni a párod a taliról, nagyon szeretnélek látni titeket. Most hogy már tudja Kristóf a nem szót, saját akarata van. Mire szokta mondani? Én örülök,hogy Vivinek még nem megy, különben ahogy kaját látna rögtön kiabálná hogy nem!

Már egy hete megint nem eszik a csajszi szinte semmit. Kép Már kész lelkibeteg vagyok miatta. Mi is jó sokat sétálunk, de sajnos újabban annyira élvezi a nézelődést, hogy nem alszik el. Így az ebéd utáni alvásnak lőttek, csak pihi van helyette.

Edinka!
Kép nincs? Olyan rég láttunk képek a lányzóról. Mindig örülök ha írsz magatokról, mert Viki van korban legközelebb Vivihez, így jó viszonyítási alap. Nagyon ügyes Viki, hogy már megáll egyedül.Kép

Nálunk most nagyon nagy sláger az autózás. Olyan fixen ül rajta és fogja a kormányát, s közben ha toljuk nagyokat nevet.
Kép

Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Hello Csajok!
Itt vagyok ám, de főként csak gyorsolvasó üzemben, mert elég nehéz már itt ülni. Nem fér sehova sem a pocakom Kép!

Új hírek nincsenek. Betöltöttük a 34. hetet és várjuk a nagy napot!
Apa majd tudósít, ha történik valami!!!
Pusza
Stella
34+2

Kép
stella9
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a gratulációkat és jókívánságokat Dórikám nevében is! Olyan büszke és boldog vagyok, mint még soha életemben! CSodás dolog az anyuciságKép

Bocs, most csak ennyira futja, még majd jövök, és teszek képeket is!

Sziasztok!
Évi

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Stella!
Örülök hogy jól vagytok. Kép Minden fejleményt izgatottan várunk.

Évi!
Olyan jó látni és hallani a boldogságodat. Nagyon örülök hogy ide is írtál, remélem fogsz is. Kép Nagyon ráfér a topicra a vérfrissítés, nagyon babázik mindenki így alig van itt élet. Már alig várom a képeketKép Nagyon szép kislányotok van!

Lányok Timikánál is beindultak a dolgok!

Hol van mindenki?? Ilyen szar időben még nagyon sétálni sem lehet.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Stella!Kép

De izgi a dolog!!!
Sokat gondolok rátokKép

NicolKép

Nagyon édes VivikeKép

Mi jól vagyunk, 2 fog teljesen kint alul Kép
Lívike megint alszik rendesen napközben is.
Sokat kint és néha bentKép


Dobok fel képeket róla, mert most 6 hós márKép


Általában ilyen a hangulatom:
Kép

Unokatesóval:
Kép

Anyukámmal:
Kép

Mea
mea
 
 


Évi!Kép

Én is gratulálni szeretnék és várjuk a képeketKép

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Hat jol eltuntunk mi is Kép

Evi!
GRATULALOK!!!!

Timinek megy a drukk! Kép

Stella!
itt van mar nemsokara a finish, nagyon drukkolok! Nem teszel fel pocis kepet. Biztos hatalmas mar. De jo, nemsokara szulok lesztek (vagyis mar vagytok Kép)

Nicol!
Milyen tucsok zenere jartok? Persze a mi kornyekunkon semmi ilyesmi nincs (legalabbis ugy tudom) Vivi nagyon nagy lany mar, hihetetlen.
Koszonom, jol esett amit irtal! Majd irok, ha tudo idopontot mondani.

Edinka!
Merre vagy? Mi van veletek?

Vanda!
Hat nem kellett vegul dokihoz menni, mert megjott, de nagyon furi,mert most mar nincs meg annyira. Eddig mindig Tena kellett az elso napokban, most meg a normal is sok. Lehet mostanra regeneralodtak odabenn a dolgok?
Atti ezerrel jar, fogja a kezunket es setal. Megtanult vegre negykezlab maszni. Szoval erdekes dolgokat muvel.

Mea!
Livi nagyon tunderi baba Kép

Judyt!
Mi van veletek? Hogy vannak a fiuk?

Babus!
Nagyon helyes Kristof, es mar van mobilja Kép

Na rohanok. Elnezest, ha valakit kihagytam

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Lanyok hol neztetek meg Evi baba fenykepeit? Szeretnem en is megnezni Dorit. Vegigneztem a regi topicban, de ott csak egy mobillal keszult kepet talaltam febr.28.-an. Olyan jo volt latni pocis kepeket Kép Hianyoznak azok az idok!

Annacska!
Veletek mi ujsag?

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Vendég
 


Évi!Kép

Nagyon cuki a babátok!!!!!!!Kép

Mea
mea
 
 


Evi,
tunderi ez a picilany!!! Nagyon sok szeretettel gratulalok es gyere minel elobb beszamolni az elso napokrol, hetekrol!!!

Judit,
ez erdekes, mert nekem is meg kevesebb lett a menzim! Sosem volt egy Niagara, de most pl csak 2-3 napig tartott. Erdekes ez.

Mi is jol vagyunk, tegnap volt nalunk a dr nenink, Matesz elvarazsolta ot. Mondjuk tenyleg hiper edes volt, bujocskazott es kacerkodott vele nagyon, meg en is meglepodtem! Persze nagyon meg volt vele elegedve, azt mondta, hogy mozgasat tekintve mar-mar 1 eves szinten van. Szerintem azert ez tulzas, de jo volt hallani.

Babus,
ti milyen tapszeren eltek? Esztek meg tapszert egyaltalan? Mi most mar attertunk a Baby Fit 2-re, de lepadloztam, mikor fizettem!!!
2 doboz valami 4300 vagy 4600 forint volt. Ez tenyleg ilyen draga vagy atvagtak veletlenul? Teljesen lementem hidba, csak mivel vettem magamnak egy arckremet is, azt hittem az volt ilyen draga, csak itthon neztem meg mi a dolog nyitja?

Imadom ezt a szep idot, annyira jo ez a friss, de napos ido! Ma is nagy setat rendezunk, gondolom mindeki!

Mea,
nagyon edes Livike es tenyleg nagyon nagy mar! O miket csinal mar mozgasilag?

Vanda
vanda72
 
 


Tundi!
Koszi szepen! Mi van Veled? Nagyon hianyyzol, sokat gondolok Rad.

Evi!
gratula, gyonyoru Dori!

Vanda!
Nekunk a mereteire mondta a vedono, hogy egy evesnek mar elmenne Kép Ma megyunk ujabb hossz, suly vizsgalatra. Tenyleg jo ez az ido, en is imadom. Atti tegnap kint az udvaron 3,5 orat aludt. Szinte hihetetlen!

puszi
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


SziasztokKép

Sajna megint csak röviden tudok írni, Kristóf egymás után harmadjára lett betegKép
Először hazahozta a náthát az apja, elkapta tőle Kristóf. Épphogy kigyógyult, amikor volt nálunk egy kislány, aki másnapra beteg lett, na következő napra Kristófon is újra kijött a nátha. Ezután én kaptam el tőle, majd kettős erővel megfertőztük Apucinkat, ő pedig az éppen meggyógyult Kristófot ismét, immár harmadjára visszafertőzte.
Úgyhogy már 4 hete küzdünk a náthával, orrszívással, gyógyszerekkel, sőt, tegnap óta lázas is a kissrác, nyomott, bágyadt, megint nem tudunk menni sétálni se, már 1 hónapja alig voltunk kint.
Pedig mindent megteszek, hogy ne fertőzzük meg egymást, agyba-főbe szellőztetek, amikor Apucim beteg, akkor nem fürdenek együtt, nem játszanak, dehát végülis egy család vagyunk, lehetetlen elzárni magunkat egymástól.

Vanda
Én 1 éves korig a Humana Baby Fit 1-et adtam Kristófnak, ezt 1 éves korig a dokinéni felírja receptre és így olcsó.
1 éves kor után már úgysem írnak fel receptre tápit, úgyhogy azóta veszegetem neki, először a Baby Fit 2-őt, de mostanság már a 3-as jelölésű babatejeket veszem neki, mert 1 éves kor után már állítólag az kell nekik, tehéntej helyett (legalábbis nálunk Gyöngyösön a dokinénik, védőnők azon a véleményen vannak, hogy tehéntejet 2 éves korig semmiképp se kapjon a gyerek, viszont a babatejre szükségük van), vettem már almás ízesítésű Humana 3-at, de a legnagyobb sláger a Mildibé 3 rizzsel, ez is olyan 1800Ft körül van. Szóval tényleg drágák.

Képeket megnéztem, Vivi, Livi és a kis Dóri is nagyon édiKép

Rólunk még annyit, hogy voltunk méricskélésen, 113oogr KristófKép, jó súlyban vanKép
És ezerrel járkál, már nagyon ügyi, alig esikKép
Amikor épp nem volt beteg, azon az 1-2 napon, gyalogosan sétáltunk az utcánKép, nagyon élvezteKép

Most ennyire futottaKép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Judit
Szivesen! Köszi a kérdést, de nincs velem semmi. Szó szerint semmi. Lelkileg nulla, üresség, céltalanság, fizikailag meg nem tom és nem is akarom tudni. Úgy értem nincs kedvem most dokihoz rohangálni. Lesz ami lesz alapon működik most a dolog. Semmi muszály meg erőltetés...pár hónapig biztos.

Tündi
Vendég
 


Tündi
Ejnye, ez nem te vagyKép Te az örök optimista, a cél előtt így letörni?!
Bocsi, ha én vagyok lemaradva, de valamikor még a jó múltkor nem azt írtad, hogy májustól lehet próbálkozni? Az már "csak" 2 hónap (tudom, ennyi hónap várakozás után ez is sok, de most előre tekints, ne hátra!), addig töltődj fel energiával, éld az életet, készülj a pocakosságra, mert tudod, hogy úgyis sikerül a baba, hisz mindenkinek sikerül, és utána már nem lesz rá alkalmad, mert tudod, a babák a boldog, kiegyensúlyozott anyukák pocakjába sokkal szívesebben költöznek be, mint a szomorú, lehangolt anyapocakbaKép
Ez a buksisimi csak neked:Kép
Ugye most már jobb?Kép


Velünk sincs sok jó.
Megint úgy tűnik, hogy rosszabul van a kissrác, még Panadol mellett is 37,0-37,5 között van a hője, alig eszik, de ami leginkább gyanús, hogy elképesztően nyomott lett mára. Folyton lefekszik a földre, ha járkál, akkor megáll az ágynál, és leteszi rá a fejét. Képes 10-15 percig is a vállamon feküdni, szó nélkül, mozdulatlanul, ma már másodjára alszik, (ez nála már feltűnő), az előbb mindennemű altatás nélkül elaludt a vállamon (ez is), míg a szomszédnál voltunk. Hazahoztam, levettem a rucijait, betettem az ágyába, és már 1 órája alszik (ez isKép).
Abszolút nem pörög, teljesen le van lassulva, valami nagyon nem stimmel vele. Ez a viselkedés nagyon nem rá vall. Eddig akármilyen beteg volt, a kedve akkor is töretlen volt, akkoris pörgött, nyüzsgött, mosolygott, de most nagyon nem.
Tegnap azt mondta a dokinéni, hogy a tüdeje tiszta, már csak picit piros a torka, de akkor mégis mitől? Úgy féltem. Szerintem megint meglátogatjuk a dokinénit, inkább gondoljon hülye túlaggódós anyukának, mintsem valami baja legyen kicsimnek.
Maj még jelentkezem.


Babus

Kép
babus2005
 
 


SziasztokKép

Most csak egy gyors véleményt szeretnék tőletek kérni!!Kép

Tudjátok január első heteiben voltam dokinál gyógyszert íratni a cerezette helyett!!
Írt is egy másikat de azt a mensi 1 napjától kéne elkezdenem szedni, de mensi azóta seholKép
Nem hiányzik de már kezd aggasztani hogy mért nem jön már meg!!
Szülés óta meg sem volt már Vikim lassab 1 eves lsez!Kép
Hát most nem tudom hogy mit csináljak??!!!!
Hallottam erről a Nurculot gyógyszeről amit állitolag 5 napig kell szedni és a 6-7 napon meghozza a mensit, de nem tudom hogy el e merjem kezdeni!!!! És utánna meg a fogigátlót!!
Szerintetek mit csináljak???????

Kép

Kép
edinka
 
 


Babus!Kép

Szomorúan olvasom, hogy Kristóf beteg lett, jobbulást neki!!!!!!!!!!

Vanda!Kép

Lívi megfordul hasra, megtámasztva ül, nagyon ügyesen fog meg a kicsi ujjaival mindent precízen végigtaperolKép
Ennyi, remélem megfelel a orának, szerintetek????
Most 6 hós.

Mea
mea
 
 


Edina
Szerintem menj el még egyszer dokihoz és beszéld meg vele. Talán csinál egy hormonlabort, aztán kiderül, miért nem jön meg. Lehet, hogy ő is a Norcolutot fogja mondani. Egyébként recept nélkül nem is tudnád megvenni, meghát csak úgy magadtól nem is ajánlatos szedni.
Én anno szedtem, nekem bevált.De csak orvosi javaslatra. UH és hormonlabor után.

Most csak ennyi.

Babus

Kép
babus2005
 
 


Hahó, mindenki eltűnt??????????


Babus

Kép
babus2005
 
 


BabusKép
Hát, tényleg elég nagy a csönd, de remélem felpörögnek majd a csajok!

Rólunk: még egyben és semmi jele, hogy ez mostanában változna!
Pedig már nagyon várom!

Puszi mindenkinek és tessék jelentkezni!!!!
Stella
35+4

Kép
stella9
 
 


Stella
Nagyon izgi márKép
Nem kell befeküdnöd, meg ilyesmi?
És ki fog minket értesíteni, ha kibújtak a pasik?
És egy utolsó óriáspocakos kép?!Kép

Babus

Kép
babus2005
 
 


Stella!Kép

Izgulok már nagyon, hogy mikor születnek meg a bébikKép

Tényleg többiek hol vagytok????

Mindenkit ennyire lehúz ez a szörnyű idő így március közepén???Kép Mert engem nagyon!!!

Mea
mea
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: