Új privát üzeneted érkezett!

Bocsánat az előzőért!
Egyszerűen nem enged írni....

Szép hétvégét minenkinek!Kép

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Szia Moni!
Írtam múlt héten email.t,megkaptad?Néha olyan nehezen mennek át az üzenetek!Kép

Jó hétvégét Mindenkinek!Kép
b.
bambis
 
 


Hello Csajok,

csak most tudtam jönni.

Angyal,
affene. Mikor is mész hsgre?
Most jut eszembe, hogy én is ittam ginzeng teát a 2 utolsó ciklusomban, mert LH teszt szerint nem volt peteérésem. A Julcsinak adott könyvben benne van, hogy nőknél mire jó. De csak akkor ittam, ha eszembe jutott.
Na, majd meséld el, mit reagált "csúcsfertilis"
pasasod a kapszulára. Kép
Télleg zöld a malacka???...a Mazsolára gondolsz? Hát, teljesen kész vagyok!!!

Dokihoz menők,
szorít-szorít!
Kép

A hasam eszméletlen tempóban meglódult...már lehet, hogy be is hoztam Bettit. Kép A baba még mindig vagy keresztben, vagy lábaival lefelé. Remélem valamikor azért beáll "irányba". A némettanárnőm az 5-en lakik, nincs lift, a végén lihegek, mint egy kutya. Kép
Már nem látok köldöktől lefelé, ami az "intim-fodrászkodást" kicsit bonyolítja. Kép Nem akarok Nelli, az elefánt lenni! KépKépKép

Inci,
Marci baba nagyon szép baba! Kép
potter_76
 
 

 
 

Sziasztok!

látom sz@rakodik a babanet, úgyhogy próbálkozom Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Na úgy látom ha lasasn is, de működik Kép

Kamilla! Kép
Gtatulálok az eredményhez!!!
Szeritnem nyugodtan hívd fel a dokit, és kérj iőpontot. A legtöbben így mennek el egy új dokihoz! Akkor most jönnek a hormonvérvételek?
A hísteroscopia egy olyan vizsgálat, melynél egy optikával belenéznek a méhembe, hogy megnézzék jó-e belólről, nincs-e mioma, sövény, polip, vagy bármi rendellenesség. Altatásban végzik Kép
Azt mondta a doktornő, hogy mielőtt behelyezzük a megtermékenyített petikét oda, előtte meg kell róla győződnünk, hogy jó helyre kerülhessen Kép
Mikor jelentkezel be az új dokihoz?

Julcsi! Kép
Igazad van, nincs mit szégyellnem nekem se! Mi mindent megteszünk azért, hogy lehessen babónk, van aki meg ... na nem is folytatom.
Hétfőn mentek! De jó! Akkor már biztos tudni fogod mikor lesz a HSG, és mikor indulhat az inszem!
Én is szoktam barnázni, szinte mindig. Nálam volt, hogy jó volt a hormontükör, mégis volt barna. A dokik nem mondanak rá egyértelmű választ, hogy mitől lehet.

Vica! Kép
Nem is tudod elképzelni mennyire jól esett nekem, amit ma írtál! köszönöm!

Angel! Kép
Annyira sajnálom, hogy megjött Kép
Kitartás!! Sikerült már elérni a dokit?

Zsóka! Kép
Köszi!

Kép
Kép
beuka
 
 


Vica! Kép
Én lehet, hogy leszek holnap délelőtt, feltéve, ha fel tudok kelni, mert ma este bálba megyünk. Bár nem sok kedvem van Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Potter,
Zöld bizony! Kép Bennem is egy világ omlott össze! Kép
Ma bevallottam a kapszulát! Kép Azt mondta, csak készítsem ki neki(meg teát, meg bármit), mire esténként hazajön, és ő beveszi! Kép Kép Kép Hát nem imádnivaló? Kép

HSG a következő megjövetel után!

Nelli! Kép Kép

Beuka,
Köszi Kép A dokit hétfőn próbálom!
Jó bálozást!
Sokszor indultam én már bulizni kedv nélkül Kép

Látom többen készülünk itt beavatkozásra Kép
Julcsi, Beu! Drukk, drukk!

angel37
 
 



Jó reggelt!!

Van valaki?

Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Na jó, úgysem tudom sokáig magamban tartani!Kép

Ezt produkáltam reggel:

Kép

MÉG MINDIG NEM HISZEM EL!!!!
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Szia Bea!

Megkaptad a mailt?
Most is dolgozom, így ha olvasod, részletekben tudok írni mail-darabkákat.
nolina
 
 


GRATULÁLOK!!! Megkönnyeztelek...
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
nolina
 
 


Megbeszéltük a párommal, hogy hoz még két tesztet, holnap és holnapután is megcsinálom, aztán irány a doki.

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Hanyadik napon vagy? Milyen teszt volt? Együtt csináltátok?
nolina
 
 


Nolina! Kép
Köszönöm szépen!!! Nagyon jól esik!
Megkaptam, igen, és nemsokára válaszolok! Kép
Olyan jó, hogy itt vagy!
Szegénykém, Te most is dologzol Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


A 35. napon vagyok, a hőgörbém szerint pénteken kellet volna megjönnie. Már gyanús volt, hogy még nem barnáztam. Megkockáztattam egy tesztet (One Step, remélem nem csapott be).
Megcsináltam reggel, és felkeltetem szegény páromat, mert én nem hittem a szememnek Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Istenem Beu!
Annyira, de annyira örülök nektek, hogy el se hiszed!!!!

El se tudom hinni, úgy örülök!!!KépKépKépKépKép Spontán baba a lombik előtt, ez egy csoda! Jajj, komlyan jobban örülök, mintha velem történt volna!
Remélem Te vagy az aki elindítja a zebra esőt!!!
És tudod, hogy miben egyeztünk meg?! Hogy együtt babásodunk, erre Te beelőzöl, hát ilyet...
Ne baj, 1 hónap eltérés azért még együtt babásodás, nem?Kép Igyezkszek utánad!Kép
Jajj, majdnem megkönnyeztelek....Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Képzeld, még Apának is elmeséltelek, pedig sosem szoktam, ő is gratulál!
Nem birom abbahagyni a lelkendezést!KépKépKépKépKép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Annyira jó! Nagyon erős a 2. csík! Gyönyörű zebra!Hihetetlen, milyen sok baba sikerül épp a beavatkozások előtt. Aranyos a babátok, hogy sok mindentől megkímélt benneteket.
nolina
 
 


Vica! Kép
Köszönöm szépen! Annyira jó érzés, hogy így örültök!
Ne haragudj, hogy beelőztelek, de Igen 1 hónap eltérés, az még semmi, úgyhogy hajrá!! Nagyon szeretném, ha követnél!! Nagyon remélem, hogy elindítottam a zebralavinát!
De még annyira friss a dolog, kicsit félek, nehogy történjen valami, vagy becsapjon a tesz.
Na de nem sopánkodom Kép
B.

Kép
Kép
beuka
 
 


Nolina! Kép
Igen, szerintem is nagyon aranyos, csak kapaszkodjon Kép. Valószínű kicsit megnyugodtunk, hoyg mostmár biztos lesz valami, hisz segítenek rajtunk, erre tessék! bebizonyította a szervezetem, hoyg neki nem kell segítség Kép

Vica! Kép
Köszönöm a párodnak is Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu!
Nyugodj meg, ilyen bazi erős tesztet régen láttam...
Biztosan minden rendben lesz!Kép
Nem szeretnétek várni a dokival, úgy értem az UH-val, mert nehogy úgy járj mint Lara. Mikor volt PÉ-d?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Ne makarok rögtön elmenni dokihoz, akartam is kérdezni, hogy szerintetek mikor menjek?
két, három hét?

Itt a görbém, vagy akkor volt pé, amikor a fertility mutatja, vagy két nappal később.


Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Nekem anno a dokim azt mondta, hogy a teszt után másfél- két hétel menjek.

Milyen szép a görbéd utolsó 5 napja.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Úgyis föl kell hívnom a dokimat, mert úgy beszéltük meg, hogy kedden reggel megjelenek nála a kórházban és megbeszéljük hogy miyeln vizsgálatok kellenek a hysteroscopia előtt.
Megmondom neki, hogy + lett a tesztem, meg hogy mikor volt meg utoljára stb. és megkérdezem, hogy szerinte mikor menjek. Majd ha Õ azt mondda, hogy látja a petezsákot, akkor hiszem el igazán Kép
A párom azért ettől függetlenül elmegy az andrológushoz, hisz már van időpontja, legalább megnézik a kiskatonákat, hogy ennyit javultak, vagy csak valamelyik ennyire ügyi volt Kép Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu!
A párod már ennyire szereti ott csinálni? Fujj, rossz vicc.
Szerintem az enyémat 2 lóval se lehetne elhúzni mégegyszer, pedig nem volt rossz.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kép

Egy barátját kísérte volna el, és szakvéleményt kért volna a dokitól (az még kellett a Kaáliba), és ha már úgyis van időpont lecsekkeli Kép
Lehet, hogy nem bízik meg bennem ?!?!?!?!
Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Hát elég érdekes lenne, ha kiderülne, mondjuk hogy egy darab sincs.Kép
Na, ez tényleg hülység.Kép
Kíváncsi vagyok, hogy a többiek mit szólnak majd hétfő reggel.Kép
Zsuzskának már megírtam sms-ben.Kép Remélemnem baj, hogy ilyen nagy dobra verem.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Nem baj Kép

DOlgozol? Meddig leszel?

Kép
Kép
beuka
 
 


Délig itt vagyok. Most látom, hogy már tele beszéltünk egy oladlt.Kép

Apa mit szólt? Hogy fogadta? Részletesen meséld el, jó?Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Tényleg teleírtuk az oldalt, és olyan ciki, hogy végig rólam szól Kép

Nem volt semmi különös. Szerintem titkon mindenki kigondolja, hogy hogyan mondja el a párjának, de én reggel, amikor megcsináltam a tesztet, annyira nem hittem el, hogy rögtön fölébresztettem, és megkérdeztem tőle, hogy szerinted akkor most mi van?
Szegénykém azt sem tudta, hogy hol van! Lassan fölébredezett, és elkeztünk együtt örülni.

A múltkor tettél fel képet az üzletről, ahol dolgozol! nem mondom jó sok cucc van odabenn! Hogy bírod? Tanítani nem fogsz? Bár miért is kellene új állást keresni, hisz nemsokára kismama leszel! Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Beuka!
Igy eltitkolni!!!!!KépIlyen hirre nem is szamitottam mikor bekapcsoltam a gepet!NAGYON-NAGYON-NAGYON GRATULALOK!!!!!!!KépKépKépKépKépKépKépKépKép
Aztan vigyazz magatokra mostmar!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Beu!
Bocsi, hogy csak most válaszolok.
Miért lenne ciki, hogy rólad szól az oldal? Te vagy ma a nap fénypontja, olyan jó kezdődött a napom, és ezt a Te jó hírednak köszönhetem!Kép
Hát igen, a legtöbb "elteveztem-hogy-mondom-meg-Apának"-sztori pont nem úgy szokott elsülni.Kép De majd a következő babánál, pár év múlva.KépKépKép Vagy ne gondolkodjak ennyire előre?Kép
Nem szeretnék tanítani, igazából nem azért mentem tanítóképzőbe, hanem a rajz szak miatt. Iparművészetire úgyse vettek volna fel, vagy fizetősre, azt meg nem akartam. de nagyon jól van ez így, hiszen a szüleimé a bolt, zsebből kapoma fizetést, jó fizuval vagyok bejelntve (A leendő Gyes miatt), akkor megyek szabira amikor akarok, Anyu bejön helyettem, amikor kérem, itt az internet, ismerem a vevőket, ők is engem, még szeretnek is, szóvalarany életem van.Kép Miért akarnék másik állást?
Ráadásul egy potenciális kismama-jelölt nem foglalkozik állás kereséssel, igaz?Kép
Na mára ennyit rólam. Inkább Te mesélj, hogy mit érzel? Semmi tünet?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Beuka!!!!!!!!!!
HIPP-HIPP-HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!
ANNNNNNYIRA ÖRÜLÖK NEKTEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!
Mostanában nem örültem ennyire zebrának!!!!!!!!!!
KépKépKépKépKépKépKépKép
Pont tegnap mondtam a férjemnek, hogy olyan szörnyű, hogy iylen sokaknak miylen nehezen jön össze, és a lombikhoz kell fordulniuk! Erre tessék!!!
Vigyázz magatokra, és természetesen nem lesz semmi baj!
Sz.tem az a kis angyal aki kinézett titeket magának úgy gondolta, hogy a jó meleg pocakban jobb megfoganni, mint a hideg edénykében!
Sőt pont éjjel gondoltam arra, hogy miylen jó lenne, ha nekem is, hozzád hasonlóan elmaradna a lapar. De egy topicban két iylen csoda úgysem történik, pláne iylen rövid időn belül, úgyhogy készítem a lelkem a laparra.

moni
 
 


KÖSZÖNÖM LÁnyok! Kép
Én viszonylag ritkán sírok, de most sikerült. Nem hiszitek el, hogy mennyire jól esik Nekem, amiket írtok. Komolyan mondom legszivesebben odarohannék minegyikőtökhöz és átölelnélek benneteket!!!
Akkora támaszt adtok nekem, hoyg el sem tudom mondani, és meg sem tudom köszönni igazán!!

Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Moni! Kép

De igen, megtörténhet, és nagyon nagyon szorítok, hogy ne kelljen laparra menned!!!!!

Vica! Kép
Nos igen egy ilyen jó munkát otthagyni ki akarna!
Nagyon jó helyed van!
Örülök, hogy jót tettem a napoddal! Kép
Várom viszon!! Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Ancsa! Kép
köszi! nme akartam én eltitkolni, csak elkiabálni nem akartam. Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!
Annyi csalódáson vagyok már túl, hogy nem merek reménykedni. Amikor megfrodult afejemben ez a gondolat, akkor is azonnal próbáltam elhessegetni, mert oylan jó volt, hogy legutóbb mikor megjött, és nem borultam ki, hanem tök természetesnek vettem. Ha meg most elkezdek reménykedni, akkor tuti biztos, hogy kiborulás lesz a vége. Még egy hetem van a megjövetelig.

moni
 
 


Móni!
Jól teszed, hogy nem éled bele magad, de azt tudnod kell, hogy a csodákat nem kilóra adják. Ahol már van, ott miért ne lehetne több is?KépKépKép

Beu!
Ezt az ölelős igéretet beválthatod, ha majd jöttök ide nyaralni.Kép
Remélem akkor majd azon morfondírozunk, hogy kinek nagyobb a pocakja.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Beuka,
HATALMAS GRATULÁCIÓ Neked! Kép Kép Kép
Nagyon szép a teszted! Kép
És naná, hogy minimum egy oldal rólad szól! Kép
(Ezt majd én is elvárom ám, ha egyszer... Kép Kép Kép)
A férjed eredményét lehet, hogy érdekes lenne tudni...

angel37
 
 


Móni! Kép
Éppen azért kell most sikerülni, mert annyi csalódáson vagytok Ti is túl!
de igazad van, nem szabad reménykedni, hisz rossz esetben nagyon nagy csalódás lehet.
De én nagyon nagyon drukkolok! tényleg!

Vica! Kép
Én is remélem! Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Angel! Kép
Köszi! Most már ott tartunk, hogy lassan 2 oldal tele lesz!.
Remélem, hogy hamarosan Veled is tele lesz Kép
Ez a ciklus legyen neked sikeres Kép

Na mostmár eldugulok, mert a porszívó itt árválkodik mellettem.

B.

Kép
Kép
beuka
 
 


Köszi csajok! KépKépKépKép
Tényleg a topic törzstagjai már olyan régóta vágynak pocaklakóra, hogy nagyon megérdemlik!

Beu!
Írtam mailt is! Kép

moni
 
 


Beuka,
hogy tud érdekelni most a porszívó??? Kép

És köszi! Kép

angel37
 
 


Beu!
Jó porszívózást, de csak óvatosan.Kép
Én is lassan lépek, még fel kell takarítanom azt a rengeteg sarat, amit behordtak a vevők.
Nálatok is havazik? Itt még eső is társul hozzá. Hmmm...f*sza lesz hazabiciklizni.

Jó hétvégét Mindenkinek, és ha nem haragszanak meg a Többiek, akkor Beu, Neked külön kívánok, szép hétvégét!Kép

Sziasztok!

V.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica,
itt is esik Kép nagyon utálom Kép

És nem haragszunk! Kép

angel37
 
 


Sziasztok!!

Át szoktam olvasgatni hozzátok! De most a lányok a másik topicon már ezzel a jó hírrel fogadtak!! Nem bírtam ki, h ne gratuláljak én is Beukának!

Úgyhogy: gratula Beuka!
Vendég
 


Halihó!

Azért nem hagyhatom, hogy megeygenek bennünket a porcicák, akermennyire is máson jár most az eszem Kép

Vica! Kép
Köszi, és jó hétvégét Nektek is!!!Nehogy megfázz a bicajozástól!!

Ildi! Kép
Köszönöm!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Bea extra jó híre után nekem is van egy kevésbé jó. De nekünk legalább olyan fontos.
A párom CT eredményével voltunk csütörtökön dokinál, és azt mondta, hogy csak egy régi tüdőgyulladás heggjét látjuk. Úgy hogy vége az idegeskedésnek, jöhet a többi Kép.

Nem tudom mit írjak még nektek, nem törpénik velem semmi. Délelőtt alszom, délután dolgozom, aztán megint alszom. Szóval várom hogy elmúljon ez a hónap és megint nekiláthassunk a babának.

Kicsit elegem van mindenből, depis vagyok, izgulok a kedd miatt (Kaáli). Szóval inkább hagylak benneteket majd jövök jövő héten.

Puszi mindenkinek

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Julcsi, megtennéd nekem, hogy a táblában egy évvel öregebbre javítasz? A múlkor szerintem elkerülte a figyelmedet. 23 vagyok a ciklusnapom tökéletes. Köszike

Kép

Kép
vkhajni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?