Új privát üzeneted érkezett!

Szép estét!!!!
Nagyon lefogytunk!!!!!!!!A kezdeti nagy sebességből jól visszavettünk.Elmúlt a varázs?????????
Mi lehet Marcsival és Manóval?????Már nagyon rég nem írtak.
Nóra
Nagyon aranyos a kislányod.Szereti ha fényképezik.KépKépKép

Timi
mi is két fognál játszottuk ezt a belázosodok estére című történetet.mi minden éjjel 3x kelünk ha jön fog ha nem.KépKépKép

Dani délutánra jobban lett.evett is egy kis piritóst nem sokra rá megint rosszul lett.Azóta fekszik/alszik épphogy fürdeni kelt fel.KépKépKépNem tudom lehet jopbb lenne ha tudna hányni?Akkor talán elöbb túlesne rajta.
Szegénykém,így holnap nem lesz buli,pedig ma azt kérte hogy vigyem el.

jó éjszakát nektek!!!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Roli
nagyon sajnálom ami a fiaddal történik.Szegény lemarad a bulirol.Szerintem az bántja legjobban.Kép Doki mit mondott?
Azt hittem hogy a sebességcsökkenés az msn miatt van...Nem jol tudom?

Zsuu
Ti hogy álltok?Remélem gyogyulgattok.

Timi,Nora
Aranyosak a gyerekekKép
és a talis babák is!

Ha szebb idö lesz talizhatunk a szigeten.Ezt nem a nagy talira értem,ott mindenki jelen kellene legyen,de most csak aki ráér meg el tud jönni.

Jo éjt mindenkinek,és irjatok, irjatok sokat!
bizzo
 
 


Jó reggelt!!

Gyors írok aztán megyek ágyathúzni.Danikám most kezdett el hányni.Éjjel 38.5 volt a hője,most meg 38°.Remélem nem most kezdi igazán.Azt mondta a dokinéni 2-3nap alatt leszalad......
Úgyhogy éjjel ha nem Dodóhoz akkor Danihoz keltem.képzelhetitek milyen vagyok most.KépKépKépKépKép

Szóval nem tudom mennyit tudok ma jönni.

Szép napot nektek!!!!

Kovács Roland
roli
 
 

 
 

Jo reggelt mindenkinek!!

Heni nagyon sajnälom hogy Dani nincs jol.Probälj meg vele együtt pihizni,talän igy behozod az éjszakai lemaradäst.Persze ha Dodo mellett tudsz .

Nälunk minden ok.Giuliano tegnap alig köhögött,orra sem folyik mär és megint ébredésmentes volt az éjszakänk.Hät ennek nagyon örülök.Most mär elég rendszeres a dolog.Talän kezd ätällni??

Többiek :Mano,Marcsi !!!Tényleg nagyon eltüntetek.Merre järtok??

Jajj länyok még annyi a dolgom,most ällok neki vasalni,tegnap beväsäroltunk ,este meg bepakolok.Végül is maradta holnap esti induläs.Lesz ami lesz!
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Attilának még mindig nagyon folyik az orra, de legalább nem lázas.
Hétfőn megyünk a bölcsibe beíratkozni, hogy az év végére legyen hely.

Heni
Sajnálom én is szegény Danit, remélem gyorsan meggyógyul.

Többiek:
Jók a képek nagyon.

Zsu
Jó neked, hogy Giuliano átalussza az éjszakát, írígyellek érte.
Mi van a találkozóval?

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Szisztok!Kép
Ma már egyszer irtam, de elszállt. Vmi adminisztrátor hibát irt ki.

Mi végre végigaludtuk az éjszakát. Az esti hőemelkedés is csökkenőben.
Zsu
Gratula a gyógyuláshoz, már nagyon megérdemeltétek!
Jó utat hazafele!Kép
Roli
kitartás. Kép
Gyors gyógyulást!
A lelassuláshoz. Szerintem minden topik előbb-utóbb felvesz egy lassabb tempot. Szerintem nem is lehetett volna követni, ha marad az a tempo mint az első napokban. Na, meg gyerkőceinkkel, háztartássa, apákkal is kell foglalkozni.
Remélem most el tudom küldeni.

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!!!
Szép napot mindenkinek.

Heni.
Nagyon sajnálom kicsi Danit,mielőbbi gyógyulást.Remélem igaza lesz dokinéninek.Talán az a jobbik hogy így kijön rajta és nem húzódik el.
Dodókám jól van?

Tim.
Egyetértek.Nekem mostanában alíg van időm,energiám.Este 9kor ágyba dőlök.Dorkám is állandóan azt szeretné ha mellette ülnék.Egy bácsi a faluból a következőt mondta:
-Sétálunk,sétálunk?(babakocsiban toltam)
-Igen,muszáj.
-Hát ezért kapjátok a pénzeteket..............
Na erre nem tudtam mit mondani,ő azért kapja hogy kinn álljon a kapuban és mindenkit b@szogasson.......
Ez az egész jó fél éve történt,azóta is minden nap eszembe jut.Hát tényleg ezért kapom???????????Akkor úgy érzem nem eleget....Kép

Zsuu.
Örülök,hogy jöttök.Vigyázzatok ám az uton.Itthon is netközelben leszel?

Éva!
Dorka is náthás.....
Visszamész dolgozni?Én is gondolkodtam bölcsin,de messze van és vinni kéne,az apának plusz kiadás én meg ha dolgozok nem tudom vinni.Megvárjuk ovit,az van itt is....

Puszika
Vendég
 


Fuuu,vissza nem olvastam ,mert fözök ,mosok,vasalok még mindig.Csak gyorsan välaszolok.Igen netközelben leszek mindig.talälkozot beszéljük meg !!!Nekem mindegy én bärhovä elmegyek.
zsuu74
 
 


Sziasztok!
Nemrég keltünk fel,majd két órát aldtunk.Kép
Danika már sokkal jobban van.Reggel óta nem hányt és láza sincs.Evett egy kis főt rizst és fél óra múlva megfájdult a hasa,de benn maradt.Kép

Viki
Dodó szuperul van.épp most lopott magának croissant,mert szegény gyerek nem kap enni.KépKépKépKép
Mi baja Dorkának???Nózi folyik?
A bácsi kapja beeeeeeeeeee!!!!!

Éva
Megkérdezem én is Attilát bölcsibe adod?

Timi
Amikor nekem kiírja,hogy adminisztátor hiba,akkor mgnyomom a zöld visssza nyilat és újra küldöm a z üzit.Így nem száll el.Kép

Zsuu
Úgylátom ez a talidolog nem nagyon akar öszejönni.De ha pesten jársz hozzám beugorhatsz.KépKépKép

Majd még jövök!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Az elöbb nem kopogtam le rendesen.Daninak megint 38.5 a láza.Kapott gyógyszert és mindjárt elalszik.Ma egésznap ki se szállt az ágyból,csak pisilni reggel.KépKépKép
Dodóba meg kétszerannyi energia van,most hogy nem tudom kivinni.

Kovács Roland
roli
 
 


Most itt vagyunk fél 7 és még mindig nem akar lemenni a láz.tiszta ideg vagyok.Viszont megkívánt egy kis mandarint,de csak a levét szívta ki.De talán ez már valami.Most kérdezete meg pár perce,hogy elkezdődött már a tánc a suliba.Olyan édes volt.Kép

Mi van veletek?????

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!
Bizzo,Roli:köszi a dicséretet,Dorka tényleg szereti a fényképezőt.
Éva:mi hétfőn megyünk beiratkozni a bölibe,remélem,még lesz helyünk.
Zsuu:jó utat nektek
Reggel volt nálunk is a doktornénink,de Dorkának csak sima náthája van.Ettől függetlenül nem tud aludni,mert nem kap rendesen levegőt.A délutáni két órás alvása helyett fél órát aludt,így már elég fáradt.Éjjel is sokat forgolódott,remélem ma már nyugodtabban tud aludni.

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Én azt mondom hogy elöbb tisztázni kellene hogy ki jönne a talira.
Ha nem lennénk sokan,nálunk lehetne.ez kb 5-6 anyukát jelent.Annyit elbir a lakás,mondtam 46m2KépKépKép
bizzo
 
 


azt elfelejtettem irni hogy ma voltunk játszani,és utána nagyot sétáltunk a városligetben.Már ha lehet sétának nevezni,mert Tamásnak annyira tetszett hogy szabadon szaladgálhat, hogy folyton a nyomában kellett legyek ,ne menjen a vizbe...Kép
KépKép
KépKép
bizzo
 
 


Szép jó estét!

Teljesen ki vagyok, Attila nem akar elaludni, most apával nézik a jégkorongot.

Bizzo
Aranyosak a képek, látom ti is csajoztok rendesen.
Mi mennénk a találkozóra és mi apát is viszünk mindenhova, ha nem gond.
A mi lakásunk 90 m2, de mi nem Pesten lakunk. Hogy fértek el 46 m2-en, nekünk ez is kicsi.

Heni, Viki
Én csak januártól akartam bölcsibe adni, de azt mondták, hogy addig nem tudják tartani a helyet, úgyhogy szeptember - november között kell elkezdeni. Ahhoz meg most kell beiratkozni. Ez egy elég jó bölcsöde, ráadásul 2 utcára van tőlünk.

Többiek
Tényleg írjátok meg, hogy ki tudna jönni a találkozóra.
Az sem ártana, ha megbeszélnénk, hogy melyik nap legyen az.

Most újra megpróbálom elaltatni, majd jövök.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


elaludt, végre

Van itt valaki?

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!!

Nem lettem vidámabb este óta.Egész éjjel nem kellett felkelni,még Dodó is kímélt csak egyszer ébredt.De reggel 7kor megint arra keltünk,hogy Danci hány(dehogy mit??????)És a láza 39.2,és úgy fáj a feje,hogy sír.Méghogy 3 nap alatt lemegy.

Zsuu
Ma indultok este?

Éva
Attila délután sokat aludt,hogy olyan későn sikerült elaludnia.
A bölcsit azért kérdeztem,hogy vissza kell menned dolgozni?????????

Majd igyekszem jönni.

Kovács Roland
roli
 
 


Csajok most nézem ESIK A HÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ vagyis ilyen havasesős szerű valami.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Szomoru vagyok....Kezdtem reménykedni hogy kitavaszodik. Csalodtam...Most ülhetünk megint a házban,és kezdödik a hiszti elölröl....
Ti merre jártok?
bizzo
 
 


Sziasztok!

Én szívesen mennék a talira. Jó lenne tisztázni mikor lesz, mert a sulik miatt eléggé elfoglalt vagyok. Remélem össze jön valami.

Nálunk is esik a hó. Miért nincs már tavasz???

A kis betegeknek jobbulást. Kép
Vendég
 


Halihó!!!

Most ébredtünk délutáni pihiből.ilyenkor töltődöm,hogy bírjam estig.
Danika megint jobban.reggel óta no láz.ebédre már evett pár kanál üres nokedlit,nagyon éhes vagyok címszóval.KépKépKépSőt lefekvés elött ideült a géphez is egy kicsit játszani.A menése még eléggé akadozik,de hát két napja fekszik.

Sajna a tavasz csak naptárilag jön........
Mi már csütörtök óta nem voltunk utcán.Kezdek beleőszülni.KépKépKép

Zsuu
Na most merre jársz?Készülödsz már az útra?Vagy már elindultál?Azt hittem beköszönsz indulás elött.Kép

majd még jövök.Puszi

Kovács Roland
roli
 
 


nem mennek be az üzik

Kovács Roland
roli
 
 


Na erre bemegy.Nem értem na mindegy most meg én nemérek rá.

Kovács Roland
roli
 
 


HAli!

Ma egész eddig nem tudtam jönni, nem lehetett belépni.Kép
Mi nem hiszem,hogy talira tudnánk menni.
Betegeskedők gyógyuljatok!+++++++++++++

A fiam reklámfüggő. Ha megy a reklám lemerevedik és nézi. Mást nem igazán.

Bizo
A hó engem is elkeseített, azt hittem itt a tavasz. Már jó lenne.

Van valakinek tapasztalata Mala cipővel.Elég jó áron lehet rendelni a neten, csak félek láttatlanban rendelni.

Lego
Én is kiakadtam volna ezen a beszóláson.

Zsu már biztos uton van. Mindjárt hazaérnek.Kép


Kép

Mindenkinek jó pihit és további kellemes hétvégét.
Kép

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!!!

Dobok pár képet.Dodó egyfolytában Dani nyakán lóg,és baromira örül,hogy fel tud mászni az ágyraKép
....én már nem annyira......
Képmég a cica is rá vigyáz....
KépKép
KépKép
Kép

Sajnos Daninak megint megy fel a hője.Már 36.9nél vagyunk.KépKépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Helló.Jó reggelt.

Dorkám megint korán ébredt(3/4 6kor).Nem tudok mit csinálni vele.Tanács?Úgy írigykedem,hogy van olyan baba aki 9óráig is elalszik.Dorka még a vasárnapra sem volt tekintettel...Totál hulla vagyok.Kép

Tegnap 2x összepotyogtam...ma reggel se ébredtem túúúl jól.Nem tudom mi lehet bennem.Kerülget valami vírus...

Heni!
Danci hogy van?Láz?Hányás?Szegény nagyon nehezen vészeli.Arik a képek,a két kis jómadár.Már alíg várom hogy újra talizzunk.Úgy emlékszem,hogy most ti jöttök.Ugye?

Lányok.Nekem a tali bármikor lehet,maximum szabaddá teszem magam.Igaz apa nálunk is plusz 1 fő...Ezért jobbnak tartom a játszóházat,addig az apák tudnak csavarogni,körülnézni,stb...Végülis olyan hatalmas sok időről ugysem beszélhetünk,a gyerekek nehezen bírják.

Zsuu!!!!
Adj jelt magadról,hol jársz?Remélem már itthon vagyKép Milyen volt az út.Giuliano hogy bírta?

Na még valami!!!10 centis hó van nálunk és most is esik...KépSoha nem lesz tavasz....Ez szomorúKép

Jók legyetek
Vendég
 


Jó reggelt!!!!

A sz@rul ébredésről én is tudnék mesélni.....
Dodó éjjel 3xkelt de csak egyszer vettem ki.Úgy döntöttem,most fejezzük ezt be!!!Odaszóltamnbeki,hogy pencike és visszafeküdt,kicsivel később elaludt:Csak betakarni keltem fel.Talán rájön,hogy nem érdemes ezért felkelni.

Daninak nem ment feljebb a láza éjszaka.Most van egy kis hőemelkedése,de már nem hányt!!!!csak azt nem tudom,hogy holnap engedjem suliba vagy nem.mert még elég gyengus
Kép

Zsuu
Merre jársz!!!tegnap óta semmit nem tudunk rólatok!!!KépKépKép

Játszóház nekem is jó.A gyerkők tényleg hamar elfáradnak.

Hó az itt is esik,de nem marad meg.Ronda latyak van mindenhol.KépKépKépKép

Na megyek,mert apa mindjárt itthon van és addig még dolog van!!!!KépKépKép

Viki
Mennék Én hozzád,de hogyan?????????????????????
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Szerencsére múlóban van a náthánk,éjjel forgolódás nélkül aludt a Dorka,remélem délután is fog.
Lego:Dorkád este mikor alszik el?Napközben mikor alszik?
Timi:sokan ajánlották nekünk is a Mala cipőket,csak nehéz úgy rendelni,hogy nem próbáljuk fel.A Malához hasonló árban van a Casso cipő is,amit nagyon sok gyerekcipőboltban lehet kapni és az is betétes,nagyon jó minőségű.
Jöhetne már a tavasz,rossz bent lenni állandóan a lakásban.Bár nálunk megmaradt egy kis hó,azt hiszem,hogy ki is megyünk szánkózni.

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Heni!
Szerintem még ne engedd,jobb ha teljesen kimegy az a fránya vírus.1-2 nap nem számít,még elsőben sem.De ez az én véleményem...
Elmegyek én értetek,Budaőrsig.........hehehehehe
Vagy Tamás...,majd felküldöm,biztos örömmel felmegyKépKépKépKépKépKépKépKépHiszen olyan jól elvagytok néha....

Nóra.
Este 8-9 közt alszik el,mikor hogyan.Napközben ebéd után alszik 1-másfél órát.Szép kevés,ezért nem értem hogy miért kel ilyen korán...Tök sötét van a szobában,még zajt se lehet hallani,mégis max 6ig alszik el....
Még nem hallotatam a Mala cipőkről,se a cassoról.Az első szandink siesta volt,majd egy nike(ez még jó neki 1-2 hónapig),télre egy bundás fűzős csizmát vettem,de nem igazán használtuk ki.20-as,még picit nagy is neki,de jövő télre már kinövi,tiszta spórolás.....
Én most vmi ari félcipőt akarok tavaszra.Nézegettem de még nem döntöttem.

Ma egész nap pihizünk,apa is így döntött,nem megyünk sehova....
Dorkát is asszem 2x altatom.Mindjárt elkezdem...

Halika
Vendég
 


Sziasztok!
Lego:lehet,hogy ekkora az alvásigénye Dorkádnak.Van olyan ismerősöm,akinek felkel reggel korán a kislánya és napközben sem igényli a pihenést.Azt mondta az orvosuk,hogy kevés alvást igényel.Az én Dorkám pont az ellentéte,mert alig tudtuk leszoktatni a napi két alvásról.
Cipők:nálunk ahol Siesta van,ott van Casso is és nagyon szépek.Dorkának nagyon magas a lábfeje,alig találok rá cipőt.Mi is most vettünk egy zárt boka cipőt,mert a bundás már meleg volt(erre persze vissza jött a tél).

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!!!

Épp délutáni szunyókámat töltöm amikor megszólal a sütő.Ma apa csinálta az ebédet,de a sütő óráját nem kapcsolta ki az meg rákezdett.......képzelhetitek.Most lecsesszem vagy nem csesszem le ez itt a kérdés???????????????????????????????????????????Persze Õk alszanak tovább.

Danikám viszont már nagyon jól van.Úgy kelt reggel,hogy kutya bajaKépKépKépMár evettt is(de mondtam,hogy csak lassan)

Nóra
Örülök,hogy lánykád jobban van.KépSzegényeket még hallgatni is rossz amikor be van dugulva az orruk.Kép

Viki
Én benne vagyok,hogy Tamás eljön értünk,csak nem tudom Õ mit szólna hozzá.
De ha tejössz,kimegyek budaőrsig.KépKépKépKép

Dodónak is baromi magas a rüsztje.Így hiába van 19-es lába 21-es cípőt hord,mert a kissebbe nem megy bele.

Fiúk ha felkelnek,kimegyünk sétálni,remélem nem túl sz@r az idő.Scütörtök óta nem voltam utcánKépKépKép

Zsuu
hahóóóó hahóóóó halihóóóóóó!!!!Merre vagyoooool????

Nem tudom mikor tudok jönni,mert még tanulni is kell ma.
De azért puszi nektek!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok
Ezen dolgoztam az elmult napokban.Ha van kedvetek nézzétek meg: www.ujplussjatekok.gportal.hu


Kellemes vasárnapot mindenkinek!
bizzo
 
 


Sziasztok!

Rég nem jártam erre, de úgy látom, ti sem vittétek túlzásba.

Attila jobban van már, én pedig rosszabbul.

Heni
Ne cseszd le apát, legalább főzött, nálunk ilyen nem nagyon fordul elő.
Örülök, hogy Dani jobban van.

Bizzo
Nagyon ügyes vagy.

Üdv. a többieknek is.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!!!!

Délután apa elzavart minket Dodóval,hogy Danival tudjanak tanulni.KépKépKép
Dani már jól van,de holnap azért még nem megy suliba,mert még enni nem igazán eszik.Egy nap pihi még szerintem belefér.Ugye??????

Éva
Voltam én de dolog is volt,most,hogy két gyerekkel három fele kellett szaladnom.
Annak örülök,hogy Attila jobban van,de te ennyire nem akarsz gyógyulni.!?Ne csináld?Pihizel sokat?

Bizzo
Nagyon aranyosak ezek a plüssök.Már a múltkor a matricákba is belekukkoltam.Ti ezt csináljátok???

Többek nektek is puszi.KépKépKépMit ne mondjak,tényleg jól eltüntetek.
Ne tessék megijeszteni azzal,hogy eltüntök!!!!Kép

jó éjszakát!!!Puszi.Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Mi történt mindenkivel?
Roli
Mi auto-üléshuzatokkal foglalkozunk,és ezek a matricák meg plüssjátékok csak kiegészitésnek vannakKépIgazábol ezekkel én foglalkozom.Szoktunk napszemüvegeket és karácsonyfadiszeket is árulniKép
Meg kell élni valamiböl.
Hogy van Dani?Remélem gyogyulgat.

Többiek?
bizzo
 
 


Sziasztok!

Heni
Tényleg jobb, ha még hétfőn nem megy iskolába, nehogy visszaessen, mint én.


Attila így szokott megtámadni:

Kép

hogy lehet így pihenni?

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Bizzo
Az autó-ülés huzatokról nincs honlapotok?

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok!

Bizzo! Nagyon édi kis dolgokkal foglalkozol. Csak neten árulsz vagy boltban?

Roli! Jól teszed, ha nem engeded még pár napig. Inkább lábaljon ki belőle teljesen. Apa ari, hogy főz meg tanul a gyerekkel.

Évi! Gyógyulgass. Bár így tényleg nehéz. Az én babám sem hagy ha egy cseppet le akarok pihizni.

Lego! Az én lányom sem viszi túlzásba az alvást. Éjjel jól alszik egyszer sem kel fel 21-06 között de nappal nem sokat alszik. Pedig nekem nagyon jól jönne a tanulás miatt.

Timi30! Én csak siestát veszek meg jó minőségű edző cipőket mint pl. az Adidas. Csizmából amit lehet kapni de ugye azt nem sokat hordják. Meg játszóterezni szoktam venni még olcsóbb edzőcipőt. A többiről nincs tapasztalatom, de ezek maximálisan beváltak.

Nóri! Te hogy oldod meg a tanulást? Mennyit hagy a gyerkőc? Van segítséged?

Zsu! Mi van veletek? Megérkeztetek? Adj életjelet. Milyen volt az út? Lesz tali?????

Szép napot!!!

Gondoltam feldobom ezt is.</font>
<pre>
Nick név Név Kor Cím Baba neve Születés napja Súly Hossz
Balázs_Éva Éva 35 Cegléd Attila 2004.12.22. 3500 51
Bizzo Bernadett 24 Budapest X. Tamás 2004.12.02. 3140 51
Csanikó Anikó 31 Budapest XXI. Bianka 2004.12.17. 3500 56
Renáta 1995.08.24. 4000 53
Lego Viki 25 Becsvölgye Dorka 2004.12.26. 2580 48
Manó3 Móni 25 Balatonfüred Dorina 2004.12.20. 1130 38
Gréta 2004.12.20. 990 37
Gergő 2004.12.20. 1190 39
Marcsi41 Marcsi 43 Budapest IV. Péter 2004.12.22. 3200 55
Roli Heni 30 Budapest VI. Dominik 2004.12.21. 3700 56
Dani 1998.02.07. 3000 51
Sahi Szilvi 34 Szomód Tomi 2004.09.23. 3310 58
Patrik 1999.04.07. 2470 48
Timi30 Timi 31 Ebergőc Kristóf 2004.12.09. 2850 49
Vnora Nóra 24 Tata Dorka 2004.12.01. 4130 53
Zsuu74 Zsuzsa 32 Villnachern Giuliano 2004.12.08. 2970 47 </pre>
Vendég
 


Sziasztok!

A mosott rongy hozzám képest kutyafüle.Éjjel aludtunk összvissz 2órát.Dodó 11kor úgy döntött,hogy nem alszik tovább.Valamilye nagyon fájt,mert görcsössen dobálta magát.Egyszerűen csak állva volt hajlandó aludni.Hajnali egykor azért megengedte,hogy leüljek vele.Fél 2kor meg,hogy odategyem magam mellé.De egész éjjel forgolodott és közbe nyüszögött.Még soha nem csinált ilyet és remélem nem is lesz szokása.

Anikó
De jó,hogy megvagy!!!!Milyen a suli?Fáradt vagy nagyon????

Na most megyek,megpróbálok embert varázsolni magamból.Ki kell menni vásárólni.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Mi is felébredtünk. Én Rolihoz hasonlóan mosott szar vagyok, de nem Kristóf tehet róla. Tegnap este óta migrénem van. Minden mozdulatra ki akar esni az agyam.
Tegnap du-n elmentünk egy ismerős párhoz, ahol van egy 11 éves és egy 10 hónapos baba. Kíváncsian vártuk fiam reakcióit. Hát ha a kiscsaj sikogatott a fiam belémbújt. Na és mindig az kellett a kislánynak amivel Kristóf el kezdett játszani. Azért édesek voltak.
Nóra
Casso-ról nem tudok, de nekünk Asso cipőink vannak most. Nagyon jók én is szeretem. Siesta betét van bennük. Egy bundás, meg egy benti.
Egyébként nálunk is magas a fiam lábfeje.
Lego, Éva
Jobbulást! Remélem nem kap el semmi komolyabb nyavaja. Annyi vírusfertőzés van mostanában.
Mindenkinek SZÉP NAPOT! vagy jobbat mint az ébredés.
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!
Roli:tényleg szörnyű,amikor be vab dugulva az orruk a gyerekeknek.Dorkának még napi négyszer kiszívom,de őrület,hogy így is mennyi váladék jön szegénynek.
Nincs valakinek pesztonka orrszívója?Ha van,mi a vélemény róla?Szeretnék venni,de nem tudom,hogy szív-e annyira,mint a porszívós.Volt elemes orrszívónk is,de semmit sem szívott.
Anikó:csak vizsgaidőszak alatt tanulok,a Dorka délutáni alvása alatt.Segítség van(anyu),de egyenlőre nem kellett a tanulás miatt vigyáznia Dorkára.Szeptembertől meg bölcsibe megyünk,ma voltunk jelentkezni.Te hova jársz suliba?
Timi:szerintem egy cipő márkáról beszélünk,csak rosszul tudtam a nevét,de majd megnézem.

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Sziasztok!!

Merre vagytok??

Nóri
Szerintem a porszívós a legjobb, volt nekem pesztonka a mellszívóval együtt, de nem próbáltam ki (attól még lehet, hogy jó).
Mi is voltunk ma a bölcsibe beíratkozni, novembertől fog járni.

Van itt valaki? Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Jó reggelt!

Jé, első vagyok. (ilyen se volt még)

Nóri
Nekünk csak porszívós van. A kórházihoz képes az is gyengébb. Már most kell bölcsibe iratkozni?
Mit tanulsz? Lehet, hogy irtad, de szita az agyam.

Az én fiam azzal akaszt ki mostanság, hogy a szájába hordozza a tárgyakat. Õ persze nagy élvezettel, én meg frászban, hogy orra esik és kitörik az összes (7) foga.

Megint nagyon hideg van. Tegnap is csak egy röpkét sétáltunk.
Képzeljétek, volt tegnap egy érdeklédő a házról. Igaz csak telefonon. Lehet jövő hétfőn megnézi. Én mindjárt elkeztem sopánkodni a férjemnek, hogy hajléktalanok leszünk. De hol van az még...
Tényleg tudtok vmi. gyakran látogatott ingyenes ingatlanhirdetéses oldalt. Még pár helyre feltenném.

Többiek?
Remélem előkerültök.
Timi

Kép
Kép
tim30
 
 


Jó reggelt!

Timi
www.ingatlan.com - fénykép nélkül ingyenes.
Az www.ingatlan.lap.hu -n az ingatlan apró rovatban azt hiszem mind ingyenes.
www.origoingatlan.hu
Nagyon sok van.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!!!

Ma enyhén szólva lassú a rendszer.Kép

Dani már ment suliba,igaz elég nyögvenyelősen indult.

Dodókám éjjel megint 6x kelt.Képzelhetitek.ha nem pihez le vel ilyenkor akkor használhatatlan vagyok.de így meg elmegy az életem.Tegnap belekuksiztam a szájába.Totál fehér és duzzadt alul az ínye.Lehet,hogy jönnek a fogak.

Nóri
Nekem Pesztonka orrszívóm van.Meg vagyok vele elégedve.Teljesen leszívja a cuccot.A porszívósról hallottam,hogy jó.De nem vettünk külön.

Éva
Szép a szemed.van valami erotikus kisugárzása.Kép

Timi
Szurkoljunk,hogy tetszen a ház?????

képzeljétek Dodó vasárnap elesett a kádba(kicsúszott a kezem közül)beütöte kád szélébe a kicsi szemét és lett egy halvány monoklija.KépKépKép

Kép
Hál`égnek nem látszik annyira.Jobb szeme alatt.

Többiek merre vagytok.
Szerintetek Zsu itt van?Csak nem fér netközelbe?

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!!

Ma enyhén szólva lassú a rendszer.Kép

Dani már ment suliba,igaz elég nyögvenyelősen indult.

Dodókám éjjel megint 6x kelt.Képzelhetitek.ha nem pihez le vel ilyenkor akkor használhatatlan vagyok.de így meg elmegy az életem.Tegnap belekuksiztam a szájába.Totál fehér és duzzadt alul az ínye.Lehet,hogy jönnek a fogak.

Nóri
Nekem Pesztonka orrszívóm van.Meg vagyok vele elégedve.Teljesen leszívja a cuccot.A porszívósról hallottam,hogy jó.De nem vettünk külön.

Éva
Szép a szemed.van valami erotikus kisugárzása.

Timi
Szurkoljunk,hogy tetszen a ház?????

képzeljétek Dodó vasárnap elesett a kádba(kicsúszott a kezem közül)beütöte kád szélébe a kicsi szemét és lett egy halvány monoklija.KépKépKép


Hál`égnek nem látszik annyira.Jobb szeme alatt.

Többiek merre vagytok.
Szerintetek Zsu itt van?Csak nem fér netközelbe?

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!!

Ma enyhén szólva lassú a rendszer.Kép

Dani már ment suliba,igaz elég nyögvenyelősen indult.

Dodókám éjjel megint 6x kelt.Képzelhetitek.ha nem pihez le vel ilyenkor akkor használhatatlan vagyok.de így meg elmegy az életem.Tegnap belekuksiztam a szájába.Totál fehér és duzzadt alul az ínye.Lehet,hogy jönnek a fogak.

Nóri
Nekem Pesztonka orrszívóm van.Meg vagyok vele elégedve.Teljesen leszívja a cuccot.A porszívósról hallottam,hogy jó.De nem vettünk külön.

Éva
Szép a szemed.van valami erotikus kisugárzása.KépKépKép

Timi
Szurkoljunk,hogy tetszen a ház?????

képzeljétek Dodó vasárnap elesett a kádba(kicsúszott a kezem közül)beütöte kád szélébe a kicsi szemét és lett egy halvány monoklija.KépKépKép


Hál`égnek nem látszik annyira.Jobb szeme alatt.

Többiek merre vagytok.
Szerintetek Zsu itt van?Csak nem fér netközelbe?

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!!!

Ma enyhén szólva lassú a rendszer.Kép

Dani már ment suliba,igaz elég nyögvenyelősen indult.

Dodókám éjjel megint 6x kelt.Képzelhetitek.ha nem pihez le vel ilyenkor akkor használhatatlan vagyok.de így meg elmegy az életem.Tegnap belekuksiztam a szájába.Totál fehér és duzzadt alul az ínye.Lehet,hogy jönnek a fogak.

Nóri
Nekem Pesztonka orrszívóm van.Meg vagyok vele elégedve.Teljesen leszívja a cuccot.A porszívósról hallottam,hogy jó.De nem vettünk külön.

Éva
Szép a szemed.van valami erotikus kisugárzása.KépKépKép

Timi
Szurkoljunk,hogy tetszen a ház?????

képzeljétek Dodó vasárnap elesett a kádba(kicsúszott a kezem közül)beütöte kád szélébe a kicsi szemét és lett egy halvány monoklija.KépKépKép


Hál`égnek nem látszik annyira.Jobb szeme alatt.

Többiek merre vagytok.
Szerintetek Zsu itt van?Csak nem fér netközelbe?

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!
Az előbb megírtam egy hosszú levelet és eltűnt.
Timi:én sem gondoltam,hogy ekkora "harc"van a bölcsödei helyekért,de már most jelentkezni kell,hogy decemberben elkezdjük.Jogot tanulok a Pázmányon,meg szeptembertől kozmetikus suliba megyek,ha minden igaz.
Éva:nektek is annyi volt a beiratkozás,hogy kitöltöttél egy jelentkezési lapot?
Roli:mennyibe kerül a pesztonka orrszívó?
Szegény Dodó!Egyszer Dorka is így járt,csak neki a szája repedt fel.
Felteszek egy képet,amin Dorka a bátyám fiaival van.Az egyik fiú 60,a másik 80dkg súlyú volt a születéskor(26.hét)........és már ilyen szépek.

sziasztok,NóriKép
vnora
 
 


Sziasztok
Mi is rosszul aludtunk az éjjel,Tomi is sokszor megébredt,ami szerintem a fogaknak köszönhetö.Legalábbis remélem.megint láttam két uj fogacskát ami hamarosan ki fog bujni,és akkor 14lesz.Huha...ilyen sok???

Én is gondolkodtam már azon hol járhat Zsuu?

Roli
Nagyon aranyos Dodo azon a képen,kicsit látszik az arcán.

Nora
Dorka is nagyon ari a két pasi köztKépKépKép
Mi a porszivo-orrszivot használjuk,amivel tökéletesen meg vagyok elégedve,csak az a hátránya van,hogyha beteg a gyerek éjjel nem tudod használni.

Timi
Sok sikert a házeladáshoz.
Hova szeretnétek költözni?Vagy miért akarjátok eladni?Lehet hogy irtad csak ....sokfele kell figyelni.
bizzo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?