Új privát üzeneted érkezett!

Ana!
Dehogy sértődtem! Inkább én kérek bocsánatot, hogy így bepöccentem, pedig semmi olyat nem írtál. Érzékenyen érint, ha ilyesmiről van szó, mert sokan nem értenek meg, általában mániának vagy csak simán hülyeségnek nyilvánítják az érzéseim/gondolataim, lassan már tényleg nem beszélek senkivel az érzéseimről, mert nem látom értelmét. Szal most meg már mindenkinek az a baja, hogy begubózok. Pedig nem, csak nincs kedvem magyarázkodni, hogy aztán úgyis csak legyintsenek rám.
Huhh, megint rádszabadítottam a dolgaimat, nehariKép. Ígérem többet nem fárasztalak;)

Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Ildi!
A képen az én lánykám természetesen az óvónénin csüng Kép
Pont azon gondolkodom pár napja, hogy mi lehet Szilvivel.. lehet hogy du. felugrom megnézni, csak hát nem akarok zavarni..

Katácska!
Már miért lennél gáz, meg gyáva nyulam-bulam? Olyan csúszósak az utak, hogy egy rutinosnak is meginog a bátorsága ilyenkor. Meg hát hiába vezet az ember biztonságosan, ha túl sok az óvatlan sofőr. Bátorság, drukkolok!;)

No, mostmár tényleg megyek, vár a mosnivaló..
Betti

KépKép
KépKép
szabobetti
 
 


Hahó!

Köszi az érdeklődést, megvagyok és még egyben, szerdáig megint Ancsi sulis ügyeit intéztem, nyílt nap, szülői...
Tegnap meg anyukám segítségével raktam a fészkem (csemete hazahozós cuccainak elrendezése, stb.) Most meg mindjárt indulok nőgyogyihoz...
Vigyázzatok magatokra odakinn, reggel nem volt semmi elcsúszni az oviig, most meg hazaevickélni.

Katácska!

Bátor fiad van, reméljük, ez is a kinövős betegségek egyike!

Betti!

Örülök, hogy te is pozitívan vélekedsz az oviról, jó vannak gondok (kevés az óvónő, nehéz a helyettesítésüket megoldani), de szerintem kreatívak, készségesek.
Mendi nem mesélt róla, hogy szerdán pizsamás nagycsoportosok jártak náluk? Ancsi látta Mendit és a Mátét is! Ugyanis pizsamabált tartottak, és végigjárták az összes csoportot!
Egyébként a mi csoportunkban sosem volt jellemző a farsangra sem, hogy "túllihegték" volna a szülők, most is nagyon szolidan zajlott... mégis jól érezték magukat.

Majd még jövök, de készülődnöm kell az SZTK-ba

Szilvi

keksz
 
 

 
 

Sziasztok!

Szabobetti!

Nos nem vagyok hős! Apával úgy döntöttünk, hogy ma nem viszem be este fél 6-kor a lurkókat edzésre. Sosem lehet tudni alapon, jobb félni! Hát mi inkább félünk kicsit!Kép


Lili!
Júj milyen szép neved van! Nekem ez az egyik kedvenc lány nevem!!!KépKépKép
Gratula a fiacskádhoz!Most lehet nagyon csúnya leszek ( ugyanis nem tudom) de mikorra várjátok????


Edit!
Miért voltatok ma Pesten? Lehet ezt is el kéne olvasnom, de nincs hozzá lelkierőm!
Remélem minden rendben van és haza is értetek ebben az időben épségben!Kép


Heppi!
Jobban avygtok már???
Már alig várom a jó időt és azt hátha tudunk újra találkozni! Persze semmi képp nem szeretnénk a terhetekre lenni!!


Kata!
Jelentkeztetek valamelyik suliba végül????



Szilvi!
Én nagyon élveztem az utolsó idők fészekrakó rohamát! Naponta hajtogattam át Etelém pici ruháit és elképzeltem milyen is lesz benne a picike babánk! Nagyon tóürelmetlenül vártam, hogy végre a kezembe fogjam, pusziljam és megszaglásszam....
Mennyi van még hátra??


Egyenlőre ennyi volt, de este még leszek!

Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok

Betti
Szerintem pont beszélned kellene az érzéseidről és nem egy-két elejtett mondatban, hanem részletesen. És akkor elkerüljük az olyan félreértéseket mint ez volt. Tényleg nem akartalak megbántani. Szerintem próbálj meg egy kicsit kikapcsolódni.
Mendi-cicaKépKépKép

Nekem szinte mindenhova kocsival kell mennem. A két lurkóval nemtudok besétálni a városba és sajna nincs senki aki elintézné helyettem a dolgaimat. Ebben a trutyis időben nekem sincs kedvem kimozdulni.
Meg hát akkora sár van, hogy nyakig süllyedünk mire beérünk a házba. Persze Milcsinek ez is tetszik.

Katácska
Kitartás! Nemsokára jön a tavasz......remélem.

Edit
Mire jutottak a dokik a csajszi popijával?
Kocsit még nem néztem át, majd ha Ati hazajön megnézem, mert a gyerkőcök megint sztrájkolnak az alvás ellen.

Pusz mindenkinek

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Csak egy percre tudok felugrani...

Betti! Boldog névnapot kívánok így előre is! (Hétvégén nem tudok jönni)

Kép

Mindenkinek sok puszi!

Adri
radra
 
 


Betti!

Nagyon boldog névnapot kívánok!
Kép

Pusz

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Edit!
Ne már,hogy Anyósod megbántott véletlenül!Úgysem hiszem el!Kép
Légyszi írj,mi volt Pesten!!!
Ti is ilyen ügyesek vagytok a tornán,mint a bemutató videón?


Ana!
Oksi,bevesszük a Te Anyósodat is a Föld körüli project-be!Kép
Tegnapi éjszaka nálunk is nyugodtabb volt,bízom a mai hasonlóban!


Betti!
Ok,azt hittem teljesen kihagyták Mendiéket a beöltözésből.Köszi a képet,nagyon aranyos!KépSzimpatikus az óvónéni!
Én is hallottam többféle variációt farsangra.Van,ahol a gyerekek az óvónénikkel készítik el a jelmezt,de olyan is,ahol verseny van és gebedj meg,mire találsz,vagy csinálsz valami trendi jelmezt.



Katácska!
A nyulam-bulam az én vagyok,azóta sem vezettem.Kép
Feladtam végül is a jelentkezési paírokat,de csak egy helyre.


Szilvi!
Jó,hogy írtál!KépMi volt a dokinál?
Hamarosan mi is megyünk nyílt napra,már nagyon várom.Olyan gyorsan eljött ez az iskolásosdi,igaz?Kép


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Betti!

Nagyon boldog névnapot neked!
Kép

Kata!

És melyik az az egy hely?
Amikor a csajok suliba mentek olyan felfoghatatlan volt az egész. Hisz alig látszottak ki a földből, Alexa nem volt 18 kg és a táska ( pedig viszonylag kicsit vettünk) kétszer akkora volt mint a háta.....Olyan kicsike volt és olyan büszke és én nagyon kétfélét éreztem...
Szóval írtó gyorsan repül az idő, hisz a fiam is már 19 hónapos...


Ana-Edit!

Hova jártok tornázni??
Nagyon kéne nekem is mert lassan vetekszem a vizipacival és ez nekem nem tetszik!!!
SOS torna!! De én nem szeretek sehova egyedül járni! Jön velem valaki?????



Tegnap nem mentünk végül sehova, próbáltunk rendet rakni és takarítani! Hát inkább kisebb, mint nagyobb sikerrel jártunk.....
Ma délután vendégeink lesznek, jön a szeretett sogornóm Attilát, Etelét köszönteni..........


Heppi!
Jobban vagytok már?


Katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


Boldog Névnapot Betti!
Kép





Puszi Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Helló!

Betti
Boldog Névnapot.Kép

Katácska
Írok privit.Kép

Kata
Voltunk Pesten,írt egy halom kenőcsöt a főorvosnő, hétfőn 8:15-kor kontrollra kell visszamennünk.
DE.Csütörtökön vettem a gyógyszertárban egy Curiosa nevű sebkezelő gélt.Ez mindenféle sebre való a gyógyszertárban ajánlották.
Péntek estére ez a gél teljesen rendbe hozta a sebeket,csak halvány foltok maradtak,amit az itteni orvos írt nem is kentem rá.
Most azt a krémet kenem amit a Heim Pálban írtak úgymond szintentartónak használom.Kép
Viszont belázasodott a drágám és nem akar le sem menni neki tegnap óta.A fiúk Pesten maradtak Anyuval,holnap utánuk megyek a lánnyal ha jobban lesz.
Mennem kell nagyon sír.Kép

Jó hétvégét.
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Betti!
Boldog Névnapot!Kép


Katácska!
Sote Eü.Főiskola,betegellátás,ápoló szakirány-ide jelentkeztem.Itt a másik választható szakirány a szülésznő volt.Levelezőt írtam be.
Iskolakezdéssel kapcsoltos kétféle érzést én is kezdem megtapasztalni.Az ovis ballagásra viszek egy zacsi zsebkendőt.Kép
Hogy sikerült a sógornő(Ági,ugye?)látogatása?


Edit!
De jó,hogy elmentetek Pestre!Nagyon örülök,hogy ilyen szépen reagál a seb a kencére!
Láz.KépRemélem semmi komoly!Majd írj,ha tudsz!


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok

Most értünk haza Pestről. Cirkuszban voltunk! Szuper volt. Milcsi nagyon élvezte (én meg jobban mint ő). Kiskölök annyira élvezte, hogy bepisolt, pont az ölembe. Úgyhogy én is úgy néztem ki mintha bepisiltam volna.

Jó éjszakát mindenkinek

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok mindenki!
Milyen sokat írtatok mióta nem voltam.Sajna nem volt jó a netünk pár napig és utánna meg időm se volt.Ettől az időtől molyan rossz hangulatom volt.Nincs kedvem semmihez és senkihez csak a kisfiamhoz.Még kimozdulni se volt erőm.Köszi mindenkinek a névnapi köaszöntéstKép(bár lehet nem nekem írtátok)

Edit!
Jobb már a popsija a gyereknek? Szegénykém mennyit szenved vele.Biztos nem kellemesKép

Ildi!
Nem vagyunk betegek csak nem volt netünk és időm se nagyon.Örülök hogy ti már meggyógyultatokKép
Karcsika mekkora már?Nemsoká megint szuriKép :0=
Köszi a köszöntéstKép

Szabobetti!
Boldog névnapot így utólag.Sajna énis így vagyok a továbbtanulással hogy sokmindent szeretnék csinálni,de ami igazán tetszik azt valami miatt nem tudom.Utállok magyarázkodni énis és nem nagyon beszélek a gondjaimról senkinek mert felesleges....Aranyos a lányod az ovidai képen és az ovónéni is szimpi.

Lilli!
Gratula a kisfiadhoz.Mi lessz a neve?

Kata!
küldöm a cukrász nevét és tel számát amit igértem:Pieczka Mihaly Pilis Zrinyi 28 Tel 497/46o nagyon jo tortakat csinal olcson.

Heppi.
K0szi a pellus infot,lehet kiprobalom.

Syar vmi a gepen es nem ir rendesen.Bocsi mindenkinek.

Sziasztok
Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

RBetti! SzBetti!
Bocsi, tényleg többes számban kellett volna írni a köszöntést! De mindkettőtöknek szól!
Mégegyszer (utólag is) BOLDOG NÉVNAPOT!

Most nem írok mindenkinek külön, mert mennem kell "babázni".
A nagyfiamnak már megint mandulagyulladása van. Kép Az idén már másodszor! A héten elfelejthetjük az ovit. (Természetesen a farsang most csütörtökön lesz! Kép Tavaly is pont olyankor volt beteg. Szinte már nem is csodálkozom...)

Remélem Ti (mindannyian) jól vagytok!

Puszi, Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Ház jöhetne a jobb idő olyan unalmasak a napok
mivel hiába süt a nap, de pocsékok az utak erre fele,hogy bokáig lehet sülyedni ahol nincs járda. És ez miatt nem nagyon tudok kimozdulni babakocsival.


Radra!
Mihamarabbi gyogyulást a fiadnak!

RBetti!
Hát sajna igen megint szuri.
Hogy van Milán?És te?
Milán is sokat dumál már?

Ana!
Ha gondolod msn-en is beszélhetünk ha van kedved

Merre vagytok? Hahó!

Puszi Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok

Mindenki eltűnt?

Radra
Gyógyulást Nándikának!

RBetti
Tényleg többesszámban kellett volna írni a névnapi köszöntőtKép Remélem úgy vettedm mintha mind a kettőtöknek szólt volna Kép
Jöhetne már a tavaszKép

Ildi
anagyomber@freemail.hu ez az msn címem
lenne kedvem beszélni msn-n isKép

Edit
HOL VAGY?

Katácska
privi mentKép

Most csak ennyire volt időm
Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!
úgy látom nem maradtam le sokmindenrőlKépHol vagytok többiek?

Ana!
Köszi a köszöntést.Úgy vettem minha nekem is szólnaKépJól vagytok?Gyerekkel minden oké?Mit csináltok ebbe a jó időbe?

Adri!
Nekedis köszike a köszöntéstKépAz nem jó ha betegeskedik a kisfiadKépNem bántja hogy nem mehet a farsangra?Szegényke kimarad a jelmezes buliból.Gyógyuljatok meg minnél előbbKép

Ildi!
Köszike jól vagyok csak egy kicsit depis néha.Milán jól van és rengeteget dumál.Nagyon mozgékony gyerekKépKarcsika miket csinál már?Nálatok is nagy a sár?Képzeld ma voltunk usziba apával és a Milánnal.Nagyon élvezte a vizetKép és nekem is jót tett mert úsztam és remélem sikerül,rendszeresen eljárni és talán így a mozgástól lemegy néhány kiló mert már utálom ezt a fölöslegetKép

Többiek merre vannak?Üdv nektek is
Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok

Na innen mindenik eltűnt?

Hol vagytok?

Hé!!!!!!!!!

Rbetti
Kösz, mi megvagyunk. Gyerkőcök élvezik, hogy többet tudunk kimenni. Oléver már nem csak kúszik, henem elkezdett mászniKép Kicsit még sutaKép de nagyon édes.

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Tényleg teljesen kihalt minden zene se szól...

Ana
Jobban vagy?
Tegnap nem volt az Éva,az Ildi és a Réka sem. Viszont volt kettő új csaj.KépSzegények.Nagyon rázták.De lelkesek nagyon.KépViszont miattuk lightosabb volt az edzés.Kép
Katácska
Merre vagy?Jól vagytok?Ugye minden rendben.
Átment a privim pénteken?
Keksz
Hogy birod?Már nincs sokKép
RBetti
Ne haragudj amiért csak egy Bettit írtam,teljesen kiment a fejemből,hogy kettő Betti van.Utólag is Isten éltessen sokáig.Kép
Köszönöm a kislány feneke teljesen rendbe jött.Kép
Horcsog
Majdcsak jobb idő lesz már.KépA hétvége nagyon tuti volt.Most meg csepereg.
Kata
Lázon túl vagyunk,mostmár lassan átment mind a három gyereken.De jól vannak azért.Kép
Anna feneke teljesen meggyógyult.Voltunk hétfőn Pesten megint,két hét múlva megint megnézik.
Egyenlőre tünetmentes.Kép
Ti hogy vagytok?Mindig csak én szenvedek itt.
Igen mi is nagyon ügyesek vagyunk a tornán.Épp gondoltam érdemes lenne bekamerázni a termet.Kép
Hadd röhögjön mindenki velünk.
Többiek?
Betti
Nem tudtam menni a hétvégén a kiscsaj annyit bömbőlt,hogy kiment a fejemből a papír.Kép

Sziasztok
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!


Megint én.Kép
Vasárnap du.3-kor lesz nálam Tupperware bemutató.Az ovónénink tartja,semmi kötelezettséggel nem jár.
Eljöttök,sütünk sütit,dumálunk és ennyi.
Ha valakit érdekel szerettel várom.Kép
Címet priviben ha érdekel.Kép
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok

Na mi van?
Mindenki eltűnt?

Edit
Rajtunk kívül mindenki kihaltKép ?

Többiek!
Merre vagytok?

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Én vagyok, csak éha elég össze-vissza!

Ana!

Ne haragudj, de ma mikor kerestél pont megjött apa és bizony már nagyon-nagyon hiányzott nekem!!!!


Edit!

Hűű! engem nagyon érdekelne, de ez a vasárnap nem jó nekem! Na hátha lesz nálatok még bemutató!!!!


Amúgy mi jól vagyunk, holnap megpróbálok jönni este!Kép


Heppi!
Minden rendben nálatok?

Üdv

katácska

Kép
Kép
katácska
 
 


Sziasztok!Merre vagytok csajok?Sehol senki?Tegnap azért nem voltam mert babauszáson voltunk a Milánnal és énis usztam+itthon biciglizek is.Most már remélem megszabadulok a fölös kilóktólKépKitartónak kell lennem.Kép

Ana!
Mennyi idős a fiad?Mióta kúszik?Nagyon ari lehetKépMi is élveztük a jó időt,de ma elég borongósKép

Edit!
Köszi a köszöntést!jo hogy minden ok a popsival

na ennyi
Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok

Hát én is igyekszem jó néhány kilótól megszabadulni. Kb 15-tőlKép

Edit
Ma már megyek tornázni. Csak az orrom folyik. Egyébként jól vagyok. Mingyá megyünk sétálniKép

Katácska
Nem haragszomKép
Én is dobok csapot-papot, ha apa hazajönKép
Hétvégére már megint havat mondanakKép
Tegnap Oli 1 órát aludt a babakocsiban a ház előtt. Ez nagy csoda, mert nem szokott benne aludni. Sőt nem is szereti.

RBetti
Mármint melyik fiam? Oli 8 hós lesz jövő héten. Asszem 6 hós kora óta kúszik. 7 hósan ült meg egyedül és még aznap sikerült felülnie is. Milcsikém 2,5 éves. Õ csak 9 hósan kezdett mászni és nem kúszott.
Te Milánkád mit csinál már?

Pusza


Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Mi van veletek?
Remélem nem betegeskedik senki.Kép
Ana
Este BULIIII!KépKépKép
Katácska
Mail átment?

Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!
RBetti!
Szivesen a köszöntést.
Kari jobbra-balra fordul.Hasrol vissza és felfedezte a lábait is és probálja bekapni.
Sokat magyaráz egyre változatosabb és sokat kacag.De ami a legjobban tetszik amikor buborékot fuj nyálból.

Edit!
Hát jöhetne a jó idő mert nemkéne szegény babót ennyire beöltöztettni.Ti hogy vagytok?

Ana!
Amit nem kérdeztem újság tépkedés megy még?

SzBetti!
Neked is szólt a névnapi köstöntö!
Hogy vagytok?Helyes a kiscicád a képen.

Katácska!
Messze dolgozik,hogy hiányzott?

Radra!
Remélem nagyfiad már nembeteg.

Kata!Heppy!Szilvi!Mica!
Merre vagytok?Hogy vagytok?

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Kép

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!
Már megint itt vagyok.Barátnőm sajna ma nem jött ezért van 1 kis időm.Milán elaludt nagy nehezenKép

Ana!
Olira gondoltamKépBocsi hogy nem írtam oda!Milán forog,oldalra fordul,ha felültetjük akkor ül egy idejig egyedül és feláll ha fogjuk a kezét.Nem nagyon engedem neki hogy álljon mert még kicsi és féltem nehogy megerőltesse a lábát,de mindig kirúgja magátKépMostanába lusta mert hiába jár a lába 1000-re csak oldalra fordul vagy fölhúzza a lábait és nem akar átfordulniKépTe hogy bírsz a gyerekekkel?Nem nehéz két picivel?

Edit!
Mi nem vagyunk betegek.Veletek mi van?

Többiek merre vannak?Megyek mert bicajozni kéne még mert így sose fogyok leKép
Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy nem írogatok, de még mindig nagyon betegek vagyunk. Ma már vizeletet és vért is vettek Nándikától. Holnap lesz meg a laboreredmény.
Tegnap hányt, hasmenése volt, folyamatosan fájlalta a gyomrát. Ja, és fogyott 2 kilót!
Most elköszönök.
Majd írok, ha lesz rá lehetőségem!

Puszi, Adri
radra
 
 


szisztok

Adri
Szegény Nándika! Nagy gyógypuszit küldök neki! Hogy bírta a vizsgálatokat? Vérvételt? Majd írd meg az eredményt.

Katácska
Mail megjött. Jó bulizást a farsanghoz.

RBetti
Nagyon ügyi a kisfiad!

Edit
Gyerekeknek gyógypuszi!
Lement Anna láza?
Majd dumájunk.
Akkor vasárnap lefújva?

Nálunk Olit kapta el a kórság. Hajnalban orrszívás volt.
Na megyek is, mert felébred!

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok megint!

Délutánra Milán is benáthásodott! Már kikészültem az orrszívástól!

Edit
Hogy vagytok?
Fiúk láza lement már?

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


SZIASZTOK!
Mindenki beteg?
Ildi!
Karcsika is nagyon ügyi már.Miket csináltok otthon?Nekünk nagyon beindult a fogunk.Szegénykém elég rosszul viseli főleg este felé.Éjszaka is felkel és cicit kér.Nektek nincs még foggal bajotok?

Ana!
Nem lehet kellemes orrot szívniKépRemélem nekem soká lessz bene részem.Köszi a dicséretet átadtam a fiamnakKép

Adri!
Szegény gyerekKépHogy bírta a kiképzést?Szurit és a többit.Gyógyuljatok meg és hízzatok egy kicsitKép

Többiekkel mi van?Remélem minden oké velük.

Puszi:Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Megvagyok,csak néhány napig nem volt gépem.Most végre van-egy kicsit jobb,mint az előző.Kép
De időm sem lett volna jönni:Patrik tegnapelőtt éjjel éjféltől reggel 6-ig nem aludt,felváltva dumált és sírt,láthatóan fájt valamilye.KépTegnap éjjel hőemelkedése is volt.Irtó nyűgös.
Doktornő szerint a rágófogai kínozzák meg ennyire,mást nem talált.
Lehet,hogy az óvatosan elkezdett tehéntej-adagolás is bántotta a hasát.Ezzel most le is álltunk.
Azt gondoltam,most már próbálkozhatnánk a szopi mellett a tehéntejjel,a tápszereket nem fogadja el.Hasmenése nem volt,úgyhogy lehet,hogy ez nem játszott közre a nyűgösségben,de inkább hanyagoljuk most-pedig úgy kéri!
Tornázni sem tudok járni,el sem enged maga mellől.Szóval ülök a fenekemen,és érzem,hogy egyre pocsékabb a kedvem.Kép


Edit!
Látod,nem csak Te szenvedsz!Gyerekek meggyógyultak?
Hogy sikerült a BULI?Kép
Nagyon örülök,hogy rendbejött Anna popója!!!Kép


Ana!
Minket most hagyott el a takonykór,de az orrszívót még nem mertem eltenni.Jobbulást a fiúknak!!
Gratulálok a mászó Olivérhez!Kép


R.Betti!
Hová jártok úszni?
Köszi a cukrász-elérhetőségeket!Kép


Ildi!
A Te kicsi fiadnak pedig a forgolódáshoz gratulálok!Kép
Ha jó idő lesz,tényleg összefuthanánk!Kép
Új játszóra szoktatok járni?


Adri!
Szegény Nándika!Gyógypuszik mennek!Azért írj majd,ha tudsz,jobban lett-e a nagyfiú!


Katácska!
Neked is puszi!Kép


Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!
Ezt küldöm nektek ebben a komor időben,hogy csaljon kis mosolyt az arcotokra!

Kép

Ezt meg a kis betegeknek!

Kép

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok

Mára már én is úszok a takonyban. Pedig nálam kedden kezdődött és utána pár napig olyan volt mintha jobb lenne,de ma már........
Na mindegy! Olival ma voltunk az ügyeleten, de a MIlánt nem vittük. Én hülye! Hát megmutathattam volna őt is! Estére már Milcsi is belázasodott. Reggel ügyelet megintKép

Edit
Javultok már?
Kívánok neked egy jó kis átaludt éjszakátKép
Bocsi, hogy nem tudtunk dumálni, de Oli már nagyon nyűgi volt. Végigordította a fürdést. Ilyen még nem volt. Egyáltalán nem kap levegőt. Leszívon az orrát és két perc múlva már megint tele van. Kész vagyok én is. Remélem nálatok már jobb a helyzet. Ati jövő héttől focizni jár. Még nem tudja melyik nap. Mondtam neki, hogy bármelyik lehet kivéve a keddet és a csütörtököt.

RBetti
Hát elég utálatos dolog az orrszívás, de szerencsére egyik lurkó sem ordít közben. Sőt Oli mosolyog. Milcsi pedig már magának szívja. Szóval annyira nem vészes, pedig nekünk porszívos van.

Kata
Mikor milcsinek jöttek a rágófogai Õ is nehezen viselte. Hőemelkedés, piros popsi, ....stb. Lehet tényleg attól volt nálatok is.
Ennyire szereti a tejet? Én Olinak még nem adtam, majd 1 éves kora után. MIlcsi most kezdett tejet inni, de most már állandóan azt kéri reggel.
Engem a torna tart életbenKép egyébként megbolondulnékKép

Ildi
Köszi a képet a gyerekek nevébenKép
Amúgy papírtépkedés még mindig megvanKép
Mellette minden újság, papír veszélyben vanKép
Olivér meg állandóan megenné.
Hú, dugdosnom kell állandóanKép

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


SZIASZTOK!

Kata!
Szivesen acukrász címét.Remélem hasznát veszedKépPatrikkal mi van?Aludtatok már?Szegénykém gyógyuljon meg mert biztos rossz lehet neki is hogy nem alszikKépNappal aludt legalább?Jobbulást nektek!Milyen tornára jársz?Hányszor egy héten?

Ildi!
Mi nem vagyunk betegek de köszi a képeket amit feltettél.Nagyon arikKépJól vagytok?Mit csináltok ebbe a rossz időbe?

Ana!
Jobban vagy már?Gyerekek még betegek?Jobbulást nektek!Kíváncsi leszek nekünk milyen lessz majd az orrszívásKépRemélem még egy ideig nem tudom meg.

Megyek pihenni mert hulla vagyok.
Rbetti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Ana!
Jobban vagytok?
Orrszívást tűri Oli??Sajnos Patrikot le kell fogni,már ettől rosszul van,Raul is ilyen volt.
Patrik szeretné a tejet,de egy darabig nem kap,szerintem a hasa fájt.Pedig elmúlt 15 hónapos,eddig vártam,de úgy látszik még mindig korai.A tápszereket nem fogadja el.
Engem is feldobna a torna,de jó ideig nem tudok menni.KépLehet,hogy meg is bolondulok.KépEz volt az egyetlen kikapcsolódásom.
Editék jól vannak?
Bettiről tudsz valamit?Úgy eltűnt.Kép


R.Betti!
Köszi,az alvás rendeződni látszik.Két napig kapott egy kevés tejet Patrik,higítva,mégis megkínozta.Mióta nem kap,nappal jól alszik,éjjel csak a szokásos 2 ébredés van.Nálatok minden rendben alvás téren?
Amolyan "nyugdíjas"tornára járok,nagyon jó.Az ugrálósabbat lehet,hogy nem is bírnám.Hetente 2x van.


Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a gyógypuszikat! Kép Úgy néz ki hatottak! Legalábbis a múlt heti betegségre. (Eszik, és sokkal jobb a közérzete.)
Persze, hogy most se legyen túl jó, bárányhimlősek vagyunk! Kép Hurrá! KépKépKép
(Bálintka még nem, de nyilván az is csak idő kérdése, hogy Õ is megkapja!)
Szóval zajlik az élet! (Az időjárásról meg inkább ne beszéljünk!) Kép

Remélem a többi kis beteg rendbe jött!

Most mennem kell, majd még írok, ha tudok.

Adri

ui.: Nándika eredményei sem lettek valami fényesek, de azt mondta a dokibácsi, hogy ne aggódjak, minden rendben lesz!
Megpróbálom!
radra
 
 


Szia Adri!
Örülök,hogy jobban vagytok!!KépBárányhimlő.KépMi tavaly estünk át rajta,mindkét fiú egy más után.Patrik fél éves volt.Hát,nem sírom vissza!
Puszi Nektek!

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Sziasztok!

Bocsánat a kimaradásért.Agresszív betegségen vagyunk lassan túl,már csak a köhögés és az orrfolyás maradt.Annának még két foga is kijött.Kép
Legalább tudom,hogy ezért sírt napokig amikor láztalan volt,kentem én neki de csak az egyik helyen a másik oldalon nem láttam nyomát,hogy jön.Kép
Mindegy most két éjszakát át aludt,nem is merek megszólalni,nehogy elkiabáljam.Anyutól hoztunk neki egy nagy plüss játékot mert annyira megszerette ott,most is azzal bajlódik mindig ,akkora majdnem mint ő.Avval mászkál,alszik,úgyhogy kicsit helyetettesít engem,olyan érzésem van.
Kata
Köszi érdeklődésed.Élünk.Kép
Mindegy az milyen torna csak kicsit kimozdúlj otthonról.
Adri
örülök,hogy jobban van a kicsi fiad.Kép
Bárányhímlő?Uhh mi még nem voltunk egyikőnk sem nem tudom mikor üt ki rajtunk az oviban már hallottam hírét.Kép
Jobbulást nektek.Kép
Kekszről tud valaki valamit?Megszűlhetett?
Horcsog
Köszi a képet jobban is lettünk.Kép
Ana
Remélem ti is hamar rendbe jöttök.
Milánnak milyen a nyelve?Azóta sem foglalkozik vele?remélem csak átmenetileg nincs neted.
Elvonási tüneteim lesznek ha nem vagy.KépKép

Megyek megiszom a reggeli kávém az kimaradt a zsivajban.Kép
Edit.
edit01
 
 


Sziasztok!

Sajnos, még nem szülök, hamarosan indulok a Kórházba Flow-metriára, mert kevés a magzatvíz, remélem, még hazajövök. Egyébként péntek a kiírt időpont, kezdek már türelmetlen lenni!

Betegségekhez kitartást!

Edit!
Tudsz valamit Bettiről?

Sziasztok!

Szilvi

keksz
 
 


Sziasztok!

Keksz
Péntek!KépKép
Gondolok rád!Írj légyszi,hogy mi volt Flow-n.
Vigyázz magadra.Kép
Bettiről nem tudok többet mint ti sajnos.Kép

Ana
Jó volt,hogy itt voltatok.KépMost teljesen elégedettek,nem nyüzsögnek a fiúk.Mind a három ül és játszik.KépNem minden gyerek van ilyen hatással a gyerekekre.
Megitták az összes üdítőt amíg beneteket kiengedtelek.Kép
Rájöttem,hogy már rég túl vagyunk az altatási időn azt hiszem ma nem teszem le őket,este hamarabb mennek aludni.Legalább nyugtom lesz.Kép
Helló!
Edit
edit01
 
 


Sziasztok lányok!

De beindult mindenkiKép

Ruszlána
Igen, Oli tűri az orrszívást, szerencsére mind a két fiú bírja a kiképzést.
Én sem bírom az agyonugrálós tornát:D Lehet azért, mert nem ehhez a súlyhoz vagyok hozzászokva:D
Vigyázz, meg nem bolondulj!!!!!
Bettiről semmit nem tudok.

RBetti
Köszi, már gyógyulgatunk. Kölkök már jól vannak, mára az apjukon jött ki a betegségKép

Adri
Jó, hogy már túl vagytok a nagy betegségenKép
Bárányhimlőn meg legalább most túllesztek.
jobbulást! Asszem 3 hét a bárányhimlő lappangási ideje, úgyhogy lehet hogy Bálintkán csak akkor jön ki. De jobb lenne ha el sem kapná.

Keksz
Hűűű, akkor már nagyon a finisben vagy!
Flowmetrián mi vol? írd meg légysz

Edit
Milcsi is nagyon jól érezte magát!!!!
De szerintem ezt te is láttad.
Üditő biztos fini voltKép
Nálunk is kimaradt ma az alvás. Bár mind a két gyerkőc aludt a kocsiban. Kerültem is velük egy kört, mert ha kiveszem őket az autóból mindig felébrednek. Mikor hazaértem megint nem volt netünk. Nemtom mi lehet, de ha megint elmegy felhívom hogy mi a gáz.
Képzeld, annak az ökopelusnak olyan színe van hót koszos lenne. Kép Kiváncsi vagyok milyen.
Az az olcsóbb bugyipelus majdnem ugyanaz mint amit te vettél, csak más a mintája.

Pusza
Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek voltunk orvosnál. Nem bárányhimlő, hanem herpesz! (Nem tudom, hogy ennek most örülnöm kellene-e vagy sem?!) Kép (Vajon melyik a jobb?) Adott a doki egy kenőcsöt, azzal kell kezelni. (Szóval, még a bárányhimlő előttünk áll! Az oviban Nándikáék csoportjában az idén már többen átestek rajta.)

Szilvi! Nagyon drukkolok Nektek! Biztosan minden rendben lesz! Már csak pár nap...
Gondolunk Rád pénteken - hátha napra pontosan jön a baby. Kép

Puszi, Adri
radra
 
 


Sziasztok!

Na ugy látszik a jó idő még várat magára.
Nekem megint torok fájásom van de se baj elmúlik.
a gyerekkek jol vannak.
Utálom a hideget.

RBetti!
Mivel nemsok mindent tudok csinálni kinn igy vagy a gép elött ülök vagy játszok Karcsikával.
Mondjuk ma elmentem anyuékhoz hajat festeni.

Szilvi!
Szorítok nektek! De azért bírd ki 6.-ig akkor van az én szülinapom is.

Kata!
Voltál a baba-mama körben?
Hát nálunk is meredek az orrszivás nekem sincs aki segítsen.Nálunk apa akkor megy ki a szobábol amikor kaka van.

Radra !
Szerintem egyik se jó.
Gondolom mind kettö nagyon viszked.

A még betegeskedönek mihamarabbi gyogyulás.

Puszilok mindenkit Ildi.

Ildi
Kép
Kép
horcsog
 
 


Sziasztok!

Uh-n minden oké, nem annyival kevesebb a magzatvíz, hogy gondot jelentene.

Időpontban nekünk a 3-a lenne az ideális, a férjem akkor lesz 34!

Adri!
Sztem "jobb" a herpesz, mint a bárányhimlő. Rosszul tudom, hogy van már ellene védőoltás? Ancsi átesett rajta 2 évesen, fogalmunk sincs, honnan szedte. Negyedik éve jár oviba, azóta nem volt járvány náluk, valahogy manapság mintha ritkább lenne, mint a mi gyerekkorunkban.

Betti!
Legalább egy sort írj, hogy nincs baj, nem is láttalak már vagy két hete! E-mailt küldtem névnapodra, de nem tudom, megkaptad-e egyáltalán?!

Sziasztok!

Szilvi

keksz
 
 


Sziasztok!

El vagyok keseredve Patrik anyásságától.KépHa pár lépést távolodok Tőle,azonnal sír,de úgy komolyan.Teljesen kikészít.


Szilvi!
Nagy drukk megy!!!KépKépKép
Ancsi hogy van?

Ana!
Hozzánk is jöhetnétek gyerekmegjavítani!Bár,azt hiszem az enyémek javíthatatlanok.Kép
Aptyukodnak jobbulást!

Adri!
Szerintem is "jobb"a herpesz.Gyors gyógyulást!Kép

Edit!
Örülök,hogy jobban vagytok!KépGratulálok a két új fogacskához!KépAranyos lehet Anna a plüssel!Kép

Ildi!
Torokfájás.Kép
Nem voltam a baba-mamában,Patrik taknyos volt.


Holnap megyünk a 15 hós oltásra.Szerintem Patrik leordítja a dokinő fejét.

Puszi.

Kata

Kép
Kép
ruszlána
 
 


Szasztok

Adri
Milyen herpesz? Nekem eddig a számon volt csak.
Jobbulást!

Ruszlána
Oltáshoz kitartás
Anyásság szerintem idővel elmúlik. Olinak sem lehet hátatfordítanom, mert rögtön nyavajog.
Apánknak átadtam a jobbulást. Köszöni szépen. Fekszik az ágyon és úgy scsinál mintha halásos beteg lenneKépLátványosan szenvedKép
Gyerekmegjavítás ügyben szerintem kölköm csak lefárasztotta az Edit fiaitKép Elég rosszak voltak együttKép

Edit
Lackónak gyógypuszi. Szegény! Tényleg nagyon elkapta a kórság.
Neked pedig jó faltakarítást.

Keksz
Könnyű és gyors szülést kívánok!

Jó éjszakát mindenkinek

Ana

üdv: Ana, Milán & Olivér

Kép
gyomberana
 
 


Sziasztok!

Ana!
A doki azt mondta, hogy valószínűleg a múlt heti betegség miatt legyengült immunrendszere miatt támadta meg a vírus Nándikát. Kép
Persze az sincs kizárva, hogy valamilyen étel "csapta ki". (Pár napja nagyon rászokott a vajas kenyérre, és gyermekkoromban nekem is sokszor volt vajtól kiütésem.)

Szilvi!
Azt nem tudom, van-e ellene védőoltás.
A neten olvastam, hogy a bárányhimlő utóhatása is lehet, de az Nándinak még nem volt. (Lehet, hogy nálunk ez a "bevezető".)

Kata!
Túl vagytok már az oltáson? Szegény Patrik! Kép

Ildi!
Szerintem is az a fő, hogy a gyerkőcök egészségesek legyenek! Persze az sem árt, ha a szülők is azok. Jobbulást Neked!

Edit!
Remélem már teljesen meggyógyultatok!
Végülis volt Tupper bemutató Nálatok?

Vajon mi lehet Katácskával, Bettivel és Heppivel?

Minden jót Nektek!

Adri
radra
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?