Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Hogy vagytok?

Kép
breni
 
 


Jó reggelt Csajok!

Már csak 9 nap, illetve pontosan 8, mert holnap nem jövök, mert ügyeket intézünk az urammal. Többek között UH-zunk. Kép

Tegnap felvetettem este otthon apának a "mi lesz, ha hazajövünk a kórházból?" és megbeszéltük, hogy majd szólunk az anyukáinknak, ha segítség kell. Amíg apa is otthon lesz, addig ne nyüzsögjön senki, majd ha magamra maradok, akkor jöhet a segítség. Anyukám óvónő, nagyon ért a gyerekekhez, anyósóm is szépen felnevelte mindkét fiát. Biztosan fogom majd zaklatni őket a hülye kérdéseimmel. Olyan tudatlannak érzem magam gyereknevelés ügyben, szinte még nem is volt a kezemben kisbaba. Kép Majd beszerzek valami jó használati utasítást. Kép

Ági!

Írigyellek a ruhácskák miatt, nekünk egyelőre nincs kilátásban ilyen "örökség".

Angel!

Most már inkább zebrákat gyűjtesz?? Az én rókáim már nem is kellenek?? Kép

Beuka!

Engem is érdekel, hogyan álltok a doki üggyel. Nagyon drukkolok nektek.

Kamilla!

Hú, de jó!!! Akkor nálatok is elindult valami. Biztos minden rendben lesz. Majd kérjük a beszámolót.

Betti
25+0!!!! Már csak 15 hét van hátra. Jaj, de jó!!!

Betti
betti73
 
 


Szia Betti!

Pik-Pak elrepül az a 15 hét! Olyan gyorsan megy az idő, nem? Kerestem múltkor a házatokat, de a fotó alapján nem sikerült megtalálni. Lehet, hogy nem is jó helyen kerestem. Ne ijedj meg, nem fogok rád törni csak úgy! Csak hazafelé eszembe jutottál mikor kanyarodtam ki az iskolánál.

Kép

Kép
kamilla306
 
 

 
 

Kamilla!

Pont az iskola mögött van. Majd megírom az utca nevét mailben. Kép Egyébként nyugodtam rámtörhetsz, főleg, ha már otthon fogok lógni! Kép

Betti
betti73
 
 


Majd megdumáljuk. Én nem vagyok a híve a "váratlanul felugrunk a másikhoz" dolognak, mert én is utálom, ha csak úgy beállít valaki. A párom erről viszont másképp gondolkodik. Õ nagyon vendégszerető és sok barátja is van. Én meg mindig kiakadok, ha megjelennek nálunk csak úgy. Ha előre meg van beszélve, az más.

Már kérdeztem a másik topicban is, de azt hiszem ennek Potter a nagy szakértője. Milyennek kell lennie a spermaeredménynek ahhoz, hogy még esélyesek legyünk a spontán terhebeesésre?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


sziasztokKép

babaugyben:Nekem sincs tul sok tapasztalatom.egyszer fogtam egy 4 honapos pici babat.a komaszonyunket.nagyon feltem tole.Aztan kozosen megfurdettuk es feloltoztettemKépAzt mondta a csaj hogy bar picit lassu voltam nem volt benne hiba ahogy csinaltam.ez adott egy kis onbizalmat hogy nem olyan veszesKép

angelKép+++++++megy a druk.

kamilla.Szurkolok hogy a parod eredmenye kifogastalan legyenKép

betti.15 het?huha az mar mindjart ittvan.Most egy ici pici irigyseget erzek,de tenyleg hangynyitKép

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!

Betti!
Tök, jó, hogy alig egy hét múlva már otthon leszel, és már csak 15 hét...hihetetlen...KépÖrülök Nektek!

Kamilla!
Nem tudom olvastál-e a múltkor, mikor Angellel erről beszélgettünk és írtam akkor, hogy nekünk 2 óra alatt megvolt az eredménye a kiskatona vizsgálatnak. Mennyire este mentek? Mert ha nem túl későn, akkor biztos, hogy még akkor megtudjátok. Szorítok, hogy jól sikerüljön.Kép

Angel!
Mennek a drukkok!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Kép

Én nagyon jó viszonyban vagyok anyuval, olykor még túl jóban is, mert már nagyon aggódik, hogy mikor lesz már unoka. Múltkor még "viccelődött" is, mikor késett neki pár napot amensije, hogy majd szül ő nekem unokát. Hát nem repestem az örömtől. de vissza is szívta, mondta, hogy nem vicces. Hát nem...

Amúgy most jött meg. De nem baj, majd a következő. Ebben az almaecetben nagyon bízok, de tudtam, hogy még nem hat, hiszen a PÉ előtt pár nappal kezdtem el inni.
Tegnap este olyan fini almás pitét sütöttem, hogy na! Most is hoztam belőle. Nyamm-nyamm.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Már iwiw-es vagyok én is! Meg is találtam életem első szerelmét. Kép Persze nem jelöltem be. Most megkeresem a topictársaimat is. KépMindenkit bejelölök.

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Az előbb már írtam egy regényt,és gyorsan ki kellett lépnem! BrRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!

Na szóval:
Én úgy vagyok mint Kamilla: Anyukámat bármeddig el tudnám viselni. Sajnos nagyon messze laknak tőlünk, több mint 400 kmre. Elég ritkán látjuk egymást és nagyon hiányoznak. Köztünk mindig nagyon igazi volt a kapcsolat. A bátyám Kanadából is minden második nap hívja őket. Szóval anyukám ehy-két hétre majd biztos felköltözik hozzánk. Õ egyébként védőnő, úgyhogy tapaszutalt és hozzáértő kezekben leszünk nagyon. Neki ez a munkája, a hivatása, az élete.
Anyósom: 5 percre lakik tőlünk, és nagyon félek, hogy ránkszáll majd. Remélem kellemesen csalódok.

Kamilla, nagyon jó lenne, ha férjed nem izgulna, mert az nagyon megmutatkozik az eredményen. Valaohl van a neten egy táblázat. De nem olyan egyszerű a dolog. Ági biztosan tud segíteni.

Vica, tavasszal együtt babásodunk! Majd meglátod!

Beuka, írok mailt! Kép
Julcsi2
 


Ja és már én is iwiwes vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Kép
Julcsi2
 


Julcsi!
Ámen!Kép

Mindjárt megkeresek mindnenkit az iwiwen.Kép Reszkessetek!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Látom a másik topicon 20Millát írtak. Szerintem az csak akkor jó, ha 100%-a mozog. Nekünk 70 Milla volt, de abból csak 9 Milla mozgott. ez kevés, de inszemhez jó. 5 Milla kell az inszemhez, azalatt csak lombikot csinálnak. A Maca tabletta csodákra képes, akár meg is duplázhatja az eredményt. Ami nem csak a spontánhoz jó, de beültetés előtt is nagyobb így az esély, szóval mindenkinek csak ajánlani tudom. ez csak gyógynövény, DM.ben Rossmanban lehet kapni.
Julcsi2
 


Vica!

Téged nem találtalak még meg. :9

Julcsi!

Most te jössz!!! Kép

Betti
betti73
 
 


Csajok, köszi a drukkokat! Kép
Még mindig nincs pecsét se (ezzel már saját rekordot döntöttem Kép), de a hasam olyan megjövős érzés, cicik pedig veszítettek tegnapi csúcsformájukból Kép, így nem igazán merek reménykedni...

Kamilla,
két óra alatt megvan az eredmény!
Az értékekhez: http://www.oviklub.hu/betegeknek/1tabl.htm
Nagy drukk a párodnak!

Ja, az én Drágám tegnap mesélte, hogy akkor közben rányitottak Kép De ezt el ne mondd a párodnak! Kép

Betti,
olyan sokat vártam a rókákra és nem jöttek Kép vagyis a múltkor gyomorrontás formájában, és akkor írtam is neked, hogy ezennel lemondok Kép
Nincs harag ugye? Kép

angel37
 
 


Julcsi, Betti, megvagytok!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Angel!

Szegény párod!

Persze, hogy nincs harag, egy egész zebracsordát küldenék mindenkinek, ha rajtam múlna.

Betti
betti73
 
 


Én is utána néztem kicsit.
Azt találtam, hogy a minimum a 20 milla és ennek 60%-nak kell minimum jól mozognia. Az 12 milla. De ez tényleg a legalsó határ.
Hát kiváncsi vagyok. Ilyenkor bezzeg nagyon lassan telik az idő! fél6-ra megyünk, de addig nem tágítok míg meg nem mondják az eredményt.

Angel! Hajrá!!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Betti!
írtam mélt!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Azt hiszem a %-on van itt a hangsúly. Legalábbis egy lány írta a másik topicon, hogy a férjének 15M mozgó volt és az kevés. A doki inszemet javasolt. Lehet, hogy nálunk is az a baj, hogy egyébként sok van. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nem értem éne ezt! Kép
Julcsi2
 


Betti: Kép

Kamilla,
akkor 8 körül már lehet is eredmény! Kép drukk!

angel37
 
 


Meg kell lennie a min. 20M/cl spermaszámnak, és nagyon fontos a %! Sajnos hiába van akár 100M, ha abból 80% lassú v. egyáltalán nem mozog. Ezek akadályozzák élénkebb társaikat a haladásban! Ez a gond!

angel37
 
 


angel,ha nem jott meg akkor mehetnek tovabra is a drukokKépnagyooooooooooooooooooooon szoritokKép

lanyok rosszul vagyok,nagyonKép
Most voltam a leendo konyhamba(meg gyerekszoba)3 szobabol a cucokat kellene egy pici szobaba bezsufolni.azt se tom hol kezdjem.Raadasul pont most vagyok szarul.

Kép
monyoka
 
 


Hát biztos inkább az a fontos, hogy hány mozog, mert hiába van akár 100 millió, ha 1%-a mozog, nem?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Na jó. Sokan sokfélét mondanak. Majd holnap beszámolok mindenről.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Oké Angel, így már érthető! Köszi
Nem jó hír Kép
Julcsi2
 


Köszi Monyó! Kép

Mitől vagy rosszul? Mi a baj?

Kamilla,
sztem itt kb ugyanazokat mondtuk Kép
nézted a táblázatot? Kép

angel37
 
 


Tehát ha 20 Millából mozog 10 Milla az még jó, de ha 70 Millából mozog 10 Milla az nem jó. Pedig mindkettő 10 Milla mozgó. De mégis a % a fontos. Mert a nem mozgók gátolják a mozgókat. Kép
Pedig én hogy örültem a soknak. Gondoltam a mozgásukat majd feljavítjuk! Kép
Julcsi2
 


Néztem köszi.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Angel!
Szoritok nagyon++++++++++++++++++++++++++++++++++Kép

Kamilla!
Nektek is mennek a drukkok!!!++++++++++++++++++++
Nekunk talan 10percbe sem tellet,mire megkaptuk az eredmenyt!Otthonrol nem lehet vinni???????

Aztan nehogy mindenki atpartoljon arra az iwiw-reKépKép!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


angel.nemtom.de mostmar sirok,minden ok nelkul.

Kép
monyoka
 
 


Ez vicces Julcsi amit írtál, de tényleg így van. Szóval akkor, ha kevés mozog, akkor annak kell drukkolni, hogy a tolókocsisok is kevesen legyenek és lehetőleg ne ők legyenel polpozícióban.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Julcsi,
felének mozogni kell! és a mozgóknak is fele élénk kell, hogy legyen!

Ancsa,
köszi! Kép
ém tuti nem megyek az iwiw-re! Kép

Hallottam már olyat, hogy vki otthonról vitt, de nézik az elfolyósodási időt is, gondolom amiatt jobb helyben produkálni.

Monyóka,
ne sírj, kérlek! Kép Kép
főleg ha semmi okod rá! Kép
fáj valami? vagy épp rádszakadt a "mindenszar"?

angel37
 
 


Angel mikor tesztelsz?

Monyóka, ne má! Mi a baj?
Julcsi2
 


Tegnap azt mondtam, hogyha ma semmi, akkor holnap, de már nem vagyok ilyen biztos!

angel37
 
 


Hát akkor nincs mese. Gondolom, ekkora csodára a Maca sem képes! Sőt akkor van gáz, ha a 70 Millát megduplázza 140-re. Kép Jajj, akkor jól nézünk ki! Kép
Na mindegy, jobb ha nem találgatunk itt. Én ma voltam vérvételen. Eredményt csak később tudok majd. Fel kell hívnom az intézetet időpontért.
Julcsi2
 


Angel, miért nem?
Julcsi2
 


angel,julcsi.

annyi hogy faj a gyomrom.mar az este is fajt.nem anyira veszes csak hat nem tul jo erzes.
mert sirok.Igazabol nemtudom,de jol esik.
Kineztem az ablakon,lattam hogy sut a nap es elkezdtem sirni.
lehet hogfy a tudatalatimban anyi dolog felhalmozodott hogy most kijon.
az iden meg nem is sirtam,ugylatszik most volt itt az ideje.

Kép
monyoka
 
 


valami vidam tema?

A napsutesen kivulKép

Kép
monyoka
 
 


Hello Csajok,

Betti,
vmi eszembe jutott. Nem akkor esett le a vérnyomásod amikor a hátadra feküdtél?
Babacucc: Én sem gondoltam volna, hogy kapok, pláne, hogy ennyit. Kép
Nekem még 13 hét. De jó, meg hűha, mi lesz???!! Kép

Kamilla,
http://www.gfmer.ch/Endo/Lectures_09/semen_analysis.htm
Kicsit hosszú, de a 3. táblázat a lényeges. Ezek 1992-es normák. Ha nem értesz vmit, szólj.
Az a legmérvadóbb, ha a dokitól kérdezitek meg majd ma.
Drukkolok a férjednek! Csak ne mondd meg neki! Kép
Nálunk a 14. hónap volt sikeres. Amikor szabin voltunk. Kép

Mindenkit nagyon irígyelek, akinek jó a kapcsolata anyukájával!!!
potter_76
 
 


nekem is jo kapcsolatom anyukammal,csak neha olyan suletlensegeket mond hogy csak nagyokat pislogok.
apuval valahogy mindig kozelebb altunk egymashoz.
vele is ugyanugy megbeszelem a noi dolgaimat mint anyuval.
de amikor a parommal izeles elott eszrevettem hogy elfogyott az ovszer,aputol kertem,megis csak o a ferfi.

Kép
monyoka
 
 


Monyó!

Írtam mélt.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


SZia Potter!

Köszi az infokat.
Hát, ha közlöm vele, hogy az egész Babanet neki fog drukkolni, hogy sikerüljön kiv..ni, akkor tuti nem fog menni.
Najó. Szerintem már kellőképpen körbejártuk ezt a témát, úgyhogy lassan ezt is be lehet tenni a lejárt lemez kategóriába.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Én is szoktam itthon táncolni fülhallgatóval...énekelek is hozzá! Kép
Az előbb C.C.Catch meg Samantha Fox ment a rádióban. Kép
Na, a fiatalabbak már biztos nem is tudják, kik is ők. Kép
potter_76
 
 


vica meg nem kaptam semmitKép

Kép
monyoka
 
 


Potter-Ági!
A C-vel kezdődőt tényleg nem ismerem.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


megkaptam.mindjart irok.

Kép
monyoka
 
 


Ági!

Sajnos nem hátonfekvésben ért az alacsony vérnyomi. Nem is merek háton feküdni mostanában. Kép

C.C Catch? Megboldogult ifjú gimnazista koromat juttatja eszembe. Kép Hú, de öreg vagyok már. Kép

Kamilla!

Ne aggódjál, biztos minden rendben lesz.

Monyóka!
Ne sírj! Kérlek.

Betti
betti73
 
 


Monyó!
Pedig már 20 perce elküldtem.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica,
nekem még ilyen posztereim voltak kint a szobám falán. A Bros, Sabrina, Kylie Minogue, Jason Donovan, AHA. Kép
Na jó, volt U2 meg Depeche Mode is. Kép
potter_76
 
 


Betti! Nekem az általánost!
Nekem anno Popcornos plakátokkal volt tele a szobám. Az első kettő BROS és A-HA volt. Aztán jött a NKOTB. Meg voltam veszve értük!

Kép

Kép
kamilla306
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?