Új privát üzeneted érkezett!

helyesbítés:
nem 13, hanem 18 óra, na ezt hogy számolhattam el?

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Éva!
Akkor nem lehetett könnyű szülésed.Nagyon maradni akart Attila.Kép

Lányok Sahi üzenetét közvetítem,sajna történt náluk egy elég nagy baj, a házuk egyik fala szó szerint kidől.Át kellett költözniük apósához.Juniusban tudnak csak másikba költözni,addig valószínű,hogy nem tud netezni.De puszil mindenkit és nagyon szomoru.KépKépKép
Vendég
 


Hű, az elég nagy gáz, Szilvi, ha olvasod, remélem hamarosan minden megoldódik, itt leszünk júniusban is, ha addig esetleg nem tudsz jönni. Várunk vissza!!!!

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 

 
 

Kép

<font color="0000ff">Zsu! Boldog névnapot.

Sahi! Részvétem. Várunk vissza.

Évi! Nekünk is van kisautónk de nem megy vel csak rá ül.

Roli! Édesek a fiúk még mindig. Nem esett sokat a picurka a hóban?

Timi! Disznóvágás: Kicsivel nem éppen a legjobb. Azért remélem husit kaptatok.

Lego! Nekem is van mikrofonom. dumcsizhatunk.

Nóri! Üdv! Felvettelek a táblázatba is. Milyen suliba jársz? És mit tanulsz? </font>

<pre>
Nick név Név Kor Cím Baba neve Születés napja Súly Hossz
Balázs_Éva Éva 35 Cegléd Attila 2004.12.22. 3500 51
Bizzo Bernadett 24 Budapest X. Tamás 2004.12.02. 3140 51
Csanikó Anikó 31 Budapest XXI. Bianka 2004.12.17. 3500 56
Renáta 1995.08.24. 4000 53
Lego Viki 25 Becsvölgye Dorka 2004.12.26. 2580 48
Manó3 Móni 25 Balatonfüred Dorina 2004.12.20. 1130 38
Gréta 2004.12.20. 990 37
Gergő 2004.12.20. 1190 39
Marcsi41 Marcsi 43 Budapest IV. Péter 2004.12.22. 3200 55
Roli Heni 30 Budapest VI. Dominik 2004.12.21. 3700 56
Dani 1998.02.07. 3000 51
Sahi Szilvi 34 Szomód Tomi 2004.09.23. 3310 58
Patrik 1999.04.07. 2470 48
Timi30 Timi 31 Ebergőc Kristóf 2004.12.09. 2850 49
Vnora Nóra 24 Tata Dorka 2004.12.01. 4130 53
Zsuu74 Zsuzsa 32 Villnachern Giuliano 2004.12.08. 2970 47 </pre>
<font color="ff0000">Nekem a hétvégén volt az első konzultációm. Nagyon jó volt. Remélem tudtátok, hogy azért nem jöttem? Szóval a statisztika tanár észvesztő de a többi az jó. Állítólag rendes a vizsgákon. Az is valami. Ma angolos napom van és tanulok. Úgyhogy lépek is.

Csaó!</font>
Vendég
 


Sziasztok.Szép napot.

Remélem jól telt mindenkinek az éjszaka,nálunk tűrhető volt.De a nappalok borzalmasak.Dorka olyan földhözverős hisztiket vág le....Már nagyon elegem van,nem tudok vele mit kezdeni.Tehetetlen vagyok.

Bizzo.Tegnap elfelejtettem.Dorka kb 9,5-10 kg.75-6 cm.Tamás?

Anikó
Látpm van dolgod,nem unatkozol.Hogy bírod gyerekek mellett?Van segítséged?

Lányok,átadom Szilvinek az üzeneteket,ő nem látja.Sajna.....

Heni!
Holnap......RemélemKépKépKépKépKépKépKépKép

TALÁLKOZÓ LESZ????????????????
Nyilatkozzatok,lécike.
Éva áll a tegnapi?

Puszi nektek és babáknak

Halika
Vendég
 


Viki
Most nézem a térképen, ti nagyon messze laktok. Lehet hogy Pest mégis jobb lenne.

Lehet, hogy nem is tudunk menni, Attila is beteg lett.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Jo reggelt!!!

Giulianonak is kb. hasonlok a méretei mint Dorkänak(Viki Dorkäja)9,7-10kg,76 cm.
Nora!!Én is megnéztem az albumotokat,Dorka nagyon szép kisläny,mind szépek vagytok.

Giuliano ma reggelre megint szarakodik,torka is fäjhat és nekem is kapar.Köhögés is ujra visszajött ugyhogy megyünk dokihoz ma.Sürget a gyogyuläs hisz szombat este indulunk.Unom mär ezt a megfäzäst.Férjem viszont elég jol van.

Most csäszärozzäk az itteni magyar barätnömet.Szoritsatok neki Ti is.Na most lelépek,reggelizünk valamit aztän leszek megint,de délben el kell vinnem a laptopot apänak az irodäba.Kell neki a munkäjähoz.Gyertek addig légysziiiii!!!
zsuu74
 
 


Halihó sziasztok!!!!

gyönyörű szép napunk van ma is.Igaz még nem voltunk utcán.
viki
mond meg Szilvinek,hogy nagyon sajnáljuk és várjuk vissza.Addig te meg dobdt neki az infókat rólunk.

Éva
Mi baja Attilának?Neki is a torka fáj.Gyógyipuszi neki.Kép

Zsuu
Szorítunk. a barátnődnek.Kép

Anikó
Én tudtam hogy azért nem vagy.Jó tanulást.Kép

Többiek????Mit tetszenek csinálni?????????


KépHeni

Kovács Roland
roli
 
 


Viki
Kisbetűvel írtam a neved.Meg tudsz nekem bocsájtani???????Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!
Reggel már írtam egy hosszú "levelet" ide,de eltűnt!!!!!!
Köszi mindenkinek mégegyszer az üdvözlést!
Iskolába Pestre járok a Pázmány Péter Egyetemre,jogász szakra.
Dorka kb.12 kg és 80 cm.De majd lemérem pontosan.
A mi éjszakánk jól telt,21-9-ig aludt a Dorka.
Jön valaki a Kismamás börzére?
Nagyon szép idő van kint,úgyhogy le megyünk a tópartra sétálni.
Fényképet nem tudok feltenni ide,mert mindig azt írja ki,hogy nagy a mérete.Lehet valahogy csökkenteni?
Rohanok,mert megyek fodrászhoz!

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Heni!
Estetleg,talán.............De még puncsolj kérlek,olyan jó "hallgatni".Kép

Éva.
Hát igen zala nem Magyarország közepe.Csodálkoztam is tegnap rajta,hogy egyből igent mondtál.

Zsuu.
Én is szorítok barátnődnek,meg annak is hogy tudjatok jönni.

Dorkám elaludt kaja közben,ilyen még nem volt.KépKép
De legalább nem nyafizott.Kép

Itt jó idő lenne,ha az a hüle szél nem fújna.Dorka nem tudott sétálni kint mert fellökte a aszél,ezért úgy döntöttem ma kihagyjuk....Majd holnap szívunk egy kis pesti levegőt.Kép
Vendég
 


Mostär bärmelyik piilanatban värom hogy apa hivjon és mennem kell a laptop-al.Brühühü!!!

Szilviéket én is nagyon sajnälom.Remélem hamarosan megint tud jönni.Addig is üdv. neki!!!!

5.45-re kell mennem a dokihoz Giulianoval.Remélem kap valamit ami gyorsan elmulasztja ezt a fränya köhögést.
zsuu74
 
 


Nóri

Fénykép jobb klikk,társítás,paint,ctrl-W,itt leveszed a százalékot,maj mented más néven.
Én is csjoktól tanultam.Kép

Szép legyélKép
Vendég
 


Sziasztok!

Természetesen kaptunk husit és kolbit is.Kép

Ma egy kis kikapcsolodáson voltam. És jó volt.
A fiam állítólag jól viselkedett, bezzeg mióta itthon vagyon hiperaktív.
Most apát boldogítja.

Sahi!
Ez szörnyű. Sajnáljuk és várunk.
Mennem kell eltőrött a mécses.

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!

Én tuti megyek a börzére. Csak nem árulni fogsz?
Vendég
 


Milyen börze, hol, mikor?

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok
Hulla vagyok,a gyerek minden energiámat leszivja....Ma gyönyörü idö volt, sokat sétáltunk, de a friss levegö ellenére sem fáradt el...

Sahit én is sajnálom, borzaszto ami vele történt.Remélem megoldodik hamarKép

Zsuu
Szerintem eddig megvan a csöppségKépKisfiu vagy kislány?

Aniko,Nora
Milyen érzés ismét tanulni?Na és hogy fér össze a gyerekkel/gyerekekkel?Nekem is a terveim közt volt idén, de sajnos nem jött össze.Talán jövöre.

A börzére mi is megyünk.

Mamik a talival mi lesz?
Jo éjt mindenkinek,a kis betegeknek pedig gyogyulást!
bizzo
 
 


Sziasztok!

Nóri
Te hirdetsz babakocsit, megvan még, van róla képed?

Én tényleg nem tudom, hogy milyen börzéről beszéltek.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!!!

Apa elég késön ért haza és mint irtam elvittem neki a laptopot délutän.Fuuu de sz@r az élet computer,internet nélkül.

Barätnömnél sikeresen zajlott a szülés.4070 grammos,51 centis lett a kisfiu,Dävid a neve.Nagyon ari kisbaba.Megprobälok képet is rakni rola.Giulianot elvittem orvoshoz,kapott szirupot a köhögésre.Remélem meggyogyul szombatig.De ma nagyon szépen evett.Na most elteszem magam holnapra ,hulla vagyok.
Reggel jövök!!
zsuu74
 
 


Kép
zsuu74
 
 


Jó reggelt.Ma korán kelő vagyok.Csudaszép napnak nézünk elébé.Már alíg várom hogy világos legyen.

Ilyen éjszakánk a majd 14 hónap alatt még nem volt.11órára sikerült ágyba keverednem,Dorka éjfélkor ébresztőt fújt,negyed 5ig fent volt!!!!!!!!!Azt hittem hogy soha nem akar visszaaludni.Most bezzeg mint egy mormota.Jól kicseszett velem.Remélem vigigordítja az utat Pestig(apa örömére).

Zsuu!
Nagyon szép a kis Dávid,mikor lett meg?
Tesód ma érkezik?Gondolom nagyon örülsz.

Éva.
Szerintem a babaruhabörzéről beszélnek,amit minden fél éveben rendeznek.Kismama magazin.Ugye lányok?Vagy tévedek?

Bizzo.
Ne aggódj.Dorkát se lehet lelőni napközben,mint egy körhinta,pörög egész nap.KépKép

Heni.
Már csak pár óra.Úgy várom.Látod egyik napról a másikra megoldódott.Én meg aggódtam hogy februárban sem lesz belőle semmi!!!És lám....Kép
Remélem úgy érünk,hogy Dominik pont nem szundikál.Dorkánál nem jött össze amit terveztem.Ebéd után tuti álmos lesz,de ha van kivel játszani akkor nem lesz gond.Minden a legnagyobb tutkeráj!!!!!!!!!!!!Kép

Puszim mindenkinek.Ma nem hiszem,hogy leszek.Írjatok,írjatok,hogy tudjak olvasni ha hazaértem.
Sziasztok.
Vendég
 


Ezeket elfelejtettemKépKép

KépKép

Az első képen iszik szívószállal úgy hogy megemeli a dobozt,mintha pohár lenne,de hisztis mert így nem jön belőle semmi.A 2. képen segít takarítani,csak picit távol van.Kép
Teljesen világos lett.KépKépKépKépKépIlyen lassu lennék?
Vendég
 


Sziasztok!

Évi!Börze. BNV márc 25. A nagy baba-mama börze, egy évben kétszer van.

Lego! Mit csináltok pesten? Nekünk is ilyen a járólapunk.

Bizzo! Én még nem tudom, hogy fogom megoldani a főiskolát gyerek melett de szerintem menni fog. Annyi mindenkinek sikerült már így. Én sem vagyok hülyébb. Az angolt már szept. óta tanulom az megy valahogy. Még jó, hogy van rá négyévem. Addigra kell csak a nyelvvizsgát letennem.

Zsu! Jobbulást.

Tali??? Én mennék ha lesz. Csak mondjátok mikor és hol?????
Vendég
 


Sziasztok!!!!

Csak gyors bekukk,mert vendégeim jönnek.
Nem fogjátok kitalálni.
Viki jön hozzám Dorkával.Még 1-2óra és itt lesznek.
Tavaly augusztus óta beszélünk erről........

Na megyek.
Szép napot!!!!!!!!Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Heni
Remélem visz neked pezsgőt.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Éva
Megkérdezem.Jóóóóóóóóóóóóóóóóóóó?

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!
Viki:köszi a segítséget,megpróbálom kicsinyíteni a kép méretét.
Anikó:megyek árulni a börzére,már harmadszorra.
Éva:a kismama újság minden évben kétszer rendez börzét Pesten,ez talán a 28.
Nagyon jó,új és használt holmik is vannak.Kint vannak a gyártók is:pl:liberó:2500ft,instant teák:300ft,tejpépek:300,és a bébikaják is olcsóbbak.A nagy dobozos tápszer is 1000ft volt.
Bizzo:a fősuli után mentem rögtön az egyetemre,így nem volt furcsa újra tanulni.Csak így már kevesebb időm jut a tanulásra.(amikor alszik a Dorka)
Éva:igen én hirdetem a babakocsit.Esernyőkocsi helyett vettem a Dorkának,mert ez dönthető,viszont kis helyen elfér.De 3 kocsink van már és kettőtől meg kell válnom,mert nem fér már el az előszobában.Tudok képet küldeni,de csak e-mailben.
Sahiékkal ami történt,tényleg rémes.Õ Szomódon lakik?

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Évi:kismamás börze:BNV,április22.
sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Nóri

Ide küldheted a képet:
balazsevi@freemail.hu

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Jo reggelt!!!

Egész jol aludtunk .Viszont én fél 7-kor felébredtem és csinältam egy teät G.-nak.Älmäban felvettem megitattam és szegényem ugy el kezdett köhögni hogy räm hänyta az összes teät.Ät kellett öltöztetnek ,felébredt.9-kor visszaaludt,még mindig alszik.De utänna mär nem köhögött ,csak az orra folyt ezerrel.Gondolom azt köhögte fel ami éjjel hätrafolyt neki alväs közben.De mikor felkel mindjärt az orra kezd el folyni.
Na hogy ebböl mikor keveredünk ki,nem tudom.Férjem is elég jol van mär,ö is csak reggel köhög.Tömi magäba kétpofära a homeos cuccokat.Én egyenlöre virulok!

Lehet hogy elöbb kell indulnunk ,mert havat mondanak a hétvégére.Tesom este indul,holnap reggel 7-kor ér ide.

Heni nektek jo talizäst kivänok!!!!
zsuu74
 
 


Szép jó napot mindenkinek!Kép

Viki, Heni
Irigy a taliért. NEkem legnagyobb bánatomra a környéken nem nagyon van kismami.Kép
Készen lettek az ajtók a lépcsőre.Kép Ma reggel szerelték fel. 7000 Ft-ot fizettem érte. Az nem sok úgye?
Zsuu
Szegény G. Jól rájár a rúd betegségből. De egyszer csak vége szakad. De te szuperül viseled.

A börze tényleg jó lehet. Csak jó messze van.

A pörgös babák anyuinak kitartást!KépKépKép

Kép
Kép
tim30
 
 


Kis ízelítőőőőőőőőKépKépKép

Kép

Kovács Roland
roli
 
 


<font color="ff0000">Sziasztok!

Jújjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!! Dejó!!!!!!!!! Irigyek vagyunk. Bizony-bizony....

Azért jó szórakozást nektek.

Puszika</font>
Vendég
 


Sziasztok!!!!!

Nemrég mentek el Vikiék.Én nagyon jól éreztem magam.Mondtam is Vikinek nálam lehetne talizni csak kicsi a lakás.

Most vissza kell adnom az asztalt Daninak,hogy megírja a leckét,de este teszek fel képeket.

Anikó te ha jól emlékszem nem messze vagy tölem,ha gondolod össze szaladhatunk egyszerKépKépKép

Timi

gyerekrácsot szereltettél fel?Szerintemnem volt drága.én az ajtóra akartam tetetni,hogy ne tudjon Dó kijönni a konyhába de tizenvalahány ezer pénz volt.Kép

Zsuu
Szegény fiad nagyon lassan gyógyul.Puszika neki.

Éva
Attila hogy van????

Többiek?????Marcsiról,Manóról nem tudtok semmit??


Este jövök.
Puszi Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Attila elaludt:



Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!

Roli! Ok benne vagyok. Majd ha jobb idő lesz. Megyünk csavarogni. Most kicsit sok a dolgom amíg bele jövök, hogyan tudom az időmet beosztani. Alig várom már, hogy kiszabaduljunk a szigetre meg a ligetbe. Várom a képeket.

Ma voltunk kint sétálni bkocsi nélkül. Hát elég fárasztó volt de jó. állítólag megint jön a fagy. JÚÚÚÚÚÚÚJ!!!!

Tényleg eltüntek páran. Csajok merre vagytok???

Puszika mindenkinek.
Vendég
 


Sziasztok.Újra itthonKép

Nagyon nagyon jó volt kimozdulni,főleg hogy végre talizhattam Heniékkel.Az út hosszu volt és fárasztó,de Dorka jól bírta,leszámítva azt,hogy 60km megtétele után sugárban kihányta a reggeli kakaóját,maj 5km később a maradékot,így a váltás ruhánk is oda lett.A gyerekülés,anyós,a játékok és én is......Utána elaludt,fel Pestig,hazafelé szintén aludt.Most itt pörög a lábam alatt,de remélem hamarosan elalszik.
Teszek fel képeket,bizti Heni is fog majd.Sok puszi nektek

KépKép
KépKép
KépKép
Vendég
 


De jo volt nektek....Irigykedek!Na és hogy eggyeztek a gyerekek?Én is szivesen taliznék veletek(bárkivel).
A talibol lesz valami,mert szeretnélek személyesen is megismerni benneteketKép
nekünk 46M2-es a lakásunkKépNemrég volt nálunk tali5 anyukával és 5 babával,annyit még elbir a lakás, de mi többen vagyunk,ami természetesen jo, de én még mindig a játszoház mellett állok.

Képzeljétek ma viznapot tartottam,a diéta miatt, havi egy alkalommal kell.Borzalmas voltKép
Hogy tereljem a figyelmemet elvittem Tomit a margitszigeti játszotérre.Annnnyira jol érezte magát, hogy nekem is sikerült kikapcsolodni kicsitKépTeszek képeket is

Aniko
Milyen volt a séta?Azért kérdem mert Tamás mindig visszafele szeretne menni,már gondolkodtam azon hogy legközelebb ellenkezö irányba indulunk el,és akkor tutti hamarabb odaérünkKép

Éva
Aranyos AttilaKépTomi csak a saját kiságyában hajlando elalunni.

Ez a márciusi börze milyen?
Mi a kismama börzéjére szoktunk menni, de az áprilisban lesz.

Zsuu
Gratula a barátnödnek.nagyon szép kisbabája van...de szerintem nem olyan mint egy ujszülött,Pár hetes babának néz ki, de nagyon aranyosKépIlyenkor annyira szeretnék még egy kisbabát,de....

Tényleg ti szeretnétek még gyereket?

Mi holnap zenebölécsibe megyünk, nagyon kiváncsi vagyok mit fog szolni Tomi.Attol tartok ott is elkezd majd szaladgálniKép

Ébredésmentes jo éjt mindenkinek!
bizzo
 
 


Itt vannak a képek:
KépKép
KépKép
bizzo
 
 


Sziasztok,jó reggelt!!!!

drága kisfiam 5.50kor kelt és 6.10kor sikeresen visszaaludt.Én már minek.KépKép

Na akkor most én is dobok pár képet.
KépKép
KépKép
KépKép................


Bizzo

én is szívesen találkoznék bárkivel közületek.egyszerre külön-külön.Nekem mindegy!!!!!

A képek nagyon jók.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

A börzét elírtam tényleg áprilisban lesz 22-én. Bocsi. Én is ugyanarról beszlek mint a többiek.

Bizzo én is a kilencven napost csinálom ma van a 13. nap. Én már a gyümölcs napon is kiakadok.
Legközelebb megbeszélhetjük, hogy talizunk a szigeten ha ilyen szép idő van. Én nagyon szeretek ott lenni.

Jó volt a séta de nem volt konkrét uticél csak úgy mentünk igy nem voltam dühös, hogy nem haladtunk semerre.

Nagyon jók a tali fotók. Szegény kis Dorka jól meg járta. Még szerencse, hogy nem viselte meg. Fú nagyon édesek.
Vendég
 


Jóóóóó reggelt.Szép napot.
Dorka 3/4 6kor ébredt.Nem aludt vissza,csak forgolódott,kínlódott.Meguntam és felkeltünk.
Heni,biztos a macsek szelleme üldözi,tudod a 8 életből az egyik.Kép
Este is nehezen aludt el.Kép

Bizzó.Nagyon ügyi Tomi.
Nem féltél,hogy leeseik?Az a baj velem,hogy keveset engedek Dorkámnak,mindig rajta a két szemem+ a kezeim.Evéskor se adom a kanalat a kezébe,mindig azt mondom erre még ráérünk.De lassan azért el kéne kezdeni...

Heni!
Ne mááááááááááááár.Miért csak én vagyok a képeken?A gyerekeket alíg látni!!!!KépKép

Anikó!
Még jobb,poénosabb képeket is csinálhattunk volna,csak mire előkeveredett a fényképezőgép arra már 2 írányba futottak.Kép
Nagyon elevenek voltak,Dorkán egyáltalán nem látszott,hogy az út nem ment simán.Amúgy mintha ezer éve ismerték volna egymást a gyerekek,mintha minden nap találkoznának.Jó az összhang köztük.Remélem 20 év múlva is az lesz.

Még 1-2 fotó,hogy Heni se maradjon ki a szórásból.KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Kép
KépKépKép
Vendég
 


Sziasztok!

Éva
Attila nagyon édes a képen.

A talis babák nagyon jól feltalálták egymást. Na ez egy kicsit rossz megfogalmazás volt.

Mi is mentünk volna sétálni tegnap, de a fiam a kaputól nem akart eljönni, mert a kutyánkkal játszott. Ha el akartam vezetni, földhöz vágta magát. Ezt a mutatványt a kórházban tanulta januárban. Igy kénytelen voltam berakni a kocsiba és úgy mentünk egyet. A faluban is találkoztunk egy kutyával és nagyon jót játszottak. Gyerekes családé a kutyus. Azt játszották, hogy a Kristóf megakarta fogni, a kutyus meg arrább ment mindig pár métert. De volt olyan, hogy a kutyus a hátán hempergett, a fiacskám meg a lendülettől seggre ült. Édesek voltak.

11-kor hazautazunk anyukámékhoz, sajnos csak du-ig. Este majd benézek.

Ja, ma elnéztem az órát és felkeltünk véletlenül 7 órakor. Ekkora pechetKép

Sikerült megtanulnom a telefonról átrakni a képet. Kipróbálom
KépKép

Kép
Kép
tim30
 
 


haliho!!!

Merre järtok csajok????

Megérkezett reggel a tesom,most alszik a hosszu ut utän.Jol kitikkadt.G. is alszik 2 oräja,de mindjärt felkeltem.

Azt hiszem még nem irtam hogy hörghurutja van(igy kell irni?????).Nagyon hösiesen viselkedik,nem nyafog,szépen hagyja magät tömni.Éjjel 3x keltünk,szerintem a torka is fäj ,merta doki mondta hogy piros neki.Talän ma éjjel jobb lesz.Jajjjj annnyira elegem van mär belöle.Märminta betegségböl.Ez a tél nagyon fos.Nyarat akarok és meleget.

Timi!!Ügyi vagy hogy ätraktad a mobilrol a képeket,nekem valamiért nem megy!
zsuu74
 
 


Sziasztok

Csak panaszkodni jöttem.Szegény Dancikám belázasodott.Délután semmi baja egyszer csak leül holt sápadtan és azt mondja,hogy fáj a feje.Egy óra múlva már 37.2 volt.( kor megmértem és lázcsillapítóval van neki 37.6.Úgyhogy holnap dki hegyek.Reggel Dodót vinnem kell egészséges rendelésre,mivel kukija vissza lenőtt.Utánna mg Danit betegrendelésre viszem.Szegénynek pénteken van a suliba svábbál.2hója erre készül.KépKépKép
Tiszta pech......és szomi vagyokKépKépKépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki elfoglalt. Én is húzok tanulni. Bár ez nem újdonság gondolom. Csak beugrottam.

Jobbulást a kis betegnek. Szegény kimarad a jó kis buliból. Kép
Vendég
 


Sziasztok,jo reggelt!!!!

Tiszta üdén keltem ma reggel,Giuliano még alszik ,és egyszer sem kelt fel az éjjel.Ez jo jel,ugylätszik javulgat.

Heni!!!Danci jobban van mär??Hogy telt az éjszaka???Remélem azért tudtatok aludni.

Még mindig nagyon bizonytalan vagyok hogy melyik nap induljunk,hétvégére jön megint a ho.

Mär 1 adag ruhät levittem mosni,ma reggel nagyon aktiv vagyok.
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk a dokitól.Dodónak hál`ég nincs lenővése.Csak baromira félrenéztem.De nem röhögött ki,mert tényleg csalóka.A vércseppek meg attól voltak,hogy oldalt van neki egy mikroszkópikus méretű felmaródás.Úgyhogy egy jó nagy kő esett le a szívemről.remélem még Svájcba is lehetett hallani.Kép
Danikám drága meg kaja helyett vírust eszik.Szegénykém olyan gyenge,hogy alig bír talpon lenni.Alszik este óta.Éjjel többször rázta a hideg.hajnalra 38.2 volt.

Most mind akét gyerkő alszik na meg apa.

Zsuu
örülök,hogy Giuliano jobban van.KépKépKép

Anikó
Tanulgass csak.Néha azért nézz be hozzánk.Örömmel látunk.KépKépKép

Puszi mindenkinek.

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!
Először is jobbulást a betegeknek.Dorkának is folyik az orra,remélem nem lesz komolyabb baja,mert oltást kell kapnia,azon meg jobb lenne túl lennie.
Igazán jöhetne már a tavasz,olyan jó volt kint sétálni a napsütésben.

Sziasztok,NóriKép
vnora
 
 


Sziasztok!

Nem nagyon tudtam tegnap óta írni, mert Apa lefoglalta a gépet. Ma itthon maradt(gépezni?)
Mi 3x keltünk az éjjel és 3 napig este mindig 38 fok volt a hőmérséklete. Fránya 8-aska? Még nem látszik, addig szokott hőemelkedése lenni. Remélem hamarosan kibújik neki.
Tegnap apukáméknál egész a nap jött-ment. Fél 3-kor felkéreszkedett apukámhoz és az ölébe aludt egy órát. Nagyon meghatódott rajta.Kép

Kép
Kép
tim30
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?