Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,koránkelők!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jó reggelet!
Julcsi2
 


Sziasztok Csajok!

(Ha már ma reggel a két szavas hsz a menőKép)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

 
 

Jó reggelt Lányok!!

Látom, hogy még mindig megy a pörgés! Kép Ez nagyon jó!

Akkor azt hiszem, hogy a vérnyomásra a megoldás: kávé, tea, bor!!! Kép Gyerek meg hagy viháncoljon itt a pocimban. Kép

Tegnap voltam dokibácsinál. Méhszájam, mint a beton (minding ezt mondja Kép), minden rendben van, vérnyomásom kicsit helyreállt, egész magas volt magamhoz képest, 106/60-at mértek. Kép Pénteken megyünk egyet mozizni, megnézzük a picúrt!

Betti
betti73
 
 


Tegnap este olvastam az Ágitól kapott könyvet (Gyereket akarok) és végre mostmár tudom, hogy mi az az endometrium! Kép
Eddig csak a gyerekcsinálással kapcsolatos részeket olvastam. De arról már mindent tudok! Kép
Most pedik felfedezem a belsőmet!!!!!!!!!!! Kép
Julcsi2
 


szisztok!
na mi van kifogytunk a témából??KépKép

Julcsi dobsz egy táblát??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Tegnapi nap jó híre: főnököm aláírta a szabimat, így most már tényleg 10 nap van hátra. Kép Március 8-tól nem dolgozom. Kép Kép

Betti
betti73
 
 


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés -
Potter_76 2004.július 27+0 30 nap Budapest 29 év baba érkezése: máj.20 Kép
Betti 73 2005. június 24+6 29 nap Budapest 32 év baba érkezése:június 8. Kép
Banya 2005. febr. 110 28-30 nap Pécs 25 év - Kép
Adi 2005. aug. 14+5 ? Rendszertelen Pécs 28 év baba érkezése: augusztus 20. Kép
O. Kriszti 2005. febr. 22 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba*1.clostys ciklus -
Julcsi 2005. márc. 20 23-27 nap rendszeres Budapest 25 év febr.23vérvétel -
Kata 2005. dec. 20 29-31 nap rendszeres Budapest 28 év - -
Móni 2005. márc. 18 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba vizsgálatok*folyamatban -
Lara 2005. ápr. 12 24-36 nap Komló 26 év - -
Vk Hajni 2003. júl. 11 26-28 nap rendszeres Tatabánya 22 év - -
Ancsa 2003. okt. 8 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba -
Zsuzska 80 2005.jan. 7 28 nap Győr 24 év - -
Kamilla 2005. máj. 4 24-26 nap Budapest 27 év - -
Reni 2005. szept. 3 32-34 nap rendszeres Debrecen 24 év - - </pre>
Julcsi2
 


De jó Betti! Na most azért írígykedhetem egy kicsit!?Kép
Julcsi2
 


Sziasztok!

Hova lettetek???

Betti!
Kitartas meg erre a par napra!!KépOtthon van netetek?

Julcsi!
Koszonjuk a tablatKépKép!!

Monyoka mi van veled?????Regen jelentkeztelKép!Sikerult talalnod orvost?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Julcsi!Köszi a táblát,de egy kicsit szomorú lettem hogy legalul vagyok,nincs is ezzel baj,de egy gólya lehetne mellette.Kép
Holnap 23.-a.Várod?

Kép
breni
 
 


Igen, de holnap csak vérvétel. És talán kapunk egy konzultációs időpontot. Igazából ott indul be a dolog.
Julcsi2
 


Reni, tudom milyen rossz érzés a tábla alján lenni, mert soknak tűnik még az idő a következő mensiig. Én remélem már csak maximum kétszer leszek a tábla alján!Kép

Lányok, meglátjátok 2006 lesz a mi évünk!!!!! Kép együtt fogunk pocakosodni!!!!!!!!!!!! Kép

Monyóka, tényleg miért nem jössz?!

Lara mikor jön haza? Õ is hiányzik!
És Hajni is jöhetne gyakrabban! ?Kép
Julcsi2
 


Lányok, hello.
Kérdeznék.
A mégnemterhesek is válaszoljanak, mert biztos elképzeltétek már.

Amikor hazamentek a kórházból szülés után mit szeretnétek? Hármasban lenni egy darabig vagy jöjjenek rögtön a nagyszülők mosni, főzni, tanácsot adni?

Beuka,
minden jót a konzultációkhoz, vizsgálatokhoz. Lehet, hogy nem is kell minden vizsgálatra sort keríteni.

Betti,
ez szuper. Táppénzre mész, igaz? Akkor kirakhatod a munkahelyeden a faliújságra visszafelé a betűket, mint régen az Ó IÓ CIÓ-t. Kép (Z NZ ÉNZ)
De jó, mentek mozizni! Kép Bár nekünk a 2 hét múlvai lesz az, apának. Kép Bár az sima 2D lesz. Ha apa nagyon lelkes lesz, akkor lehet, hogy megyünk 4dre is majd. Kép
potter_76
 
 


SZiasztok Csajok!

Potter,
így, így, az expasi nem véletlenül ex! Kép
Zebrasegges fémdoboz? Kép Hol láttad??? Akarok!!!

Betti,
de jó! Kép szép nőnapi ajándék a főnöködtől! Kép

Julcsi,
drukk a vérvételhez! Kép

Rólam:
25. cn és még nem volt pecsét! Kép
én ugyan már nem dőlök be semminek, meg érzem is a hasamban, hogy meg fog jönni Kép

angel37
 
 


Agi!
Mikor mi hazajottunk a korhazbol,akkor Apanak vissza kellett mennie dolgozni!Ugy volt hogy itthon lesz velunk,erre kitett minket es ment is vissza!En meg itt ultem kezemben a gyerekkel es bogtem,mert megijedtem hogy nem fogok tudni egyedul megbirkozni a feladattal!Aztan anyukam itthon maradt velunk egy hetig,es ez nekem nagy segitseg volt!En csak ajanlani tudom!Nem tudom anyosoddal hogy jossz ki,de en a sajat anyukam tanacsat jobban megfogadtam mint anyosomet!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Potter,
ennyire nem mertem még előreképzelegni, de nálunk valszeg az lenne, hogy odaköltözés valamelyik szülőpároshoz, és így a dolog el is dőlt! Kép
Ha meg már ottvan nagymami, akkor kizárt, hogy nincs főzés, mosás és tanácsadás! Kép

angel37
 
 


Potter-Ági!
Nekünk titkos álmunk Apával, hogy az első 2-3 napban SENKI ne jöjjön. Olyan jó lenne. Végül is 3 napra elegendő kaja mindig van otthon, 3 napig a takarítás, mosás se életbevágó. Szerintem.
De nem hiszem, hogy akár egy tank is meg tudná állítani a boldog nagyszülőket.
(Hmmm...tényleg nem is rossz ötlet ez a tank, majd felvetem ApánakKép)

Nekem is meg fog jönni szerintem, mert görcsöl a pocim, pedig még van 2 napom.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szüleim 160 kilcsire, anyósék 240-re laknak tőlünk. Én anyóssal jobban el bírnám képzelni, mint anyuval, de abból hatalmas sértődés lenne. Kép
Anyós azt mondta, hogy bármikor szívesen jön, ha szólunk, de nem akar zavarni. Anya inkább tank típus.
Az nekem is jobban feküdne, ha néha bekukkantanának 1-1 órára, de ilyen távolságban ez lehetetlen. Reggeltől estig meg sok lenne, szeretnék közben punnyadni is.
Férjem marad itthon velem az első hetekben (1-2 hét), ezalatt szertnék csak magunkra figyelni. Alapvetően nem ilyen befelé koncentrálós vagyok, lehet, hogy pont emiatt van rá most igényem.
Na, valszeg persze tök máshogy lesz, mint ahogy eltervezzük.
Sajna anyukámmal sosem voltunk ilyen hagyományos anya-lánya kapcsolatban. Biztos fog ez a dolog némiképp szelídülni, de kétlem, hogy minden egyszercsak idilli lesz. Kép
Bocs, hogy ilyenekkel terhelem a topikot, de le vagyok törve emiatt a hétvége óta. Kép

Angyal,
Ráday és Mátyás utca sarkán az Oázis teaboltban láttam.
Na, expasik! Egész éjszaka az expasimmal álmodtam. Kép
potter_76
 
 


Miert,mi volt hetvegen????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


sziasztok.Nem tuntem el csak eleg suru volt a programom.

Tegnap volt a 4 eves evfordulonk.Hat az unneples elmaradt helyette 800!lada almat atvalogattunk es felpakoltunk a kamionra.Estere alig eltem.Szepen eltervezett estem azzal telt hogy borogattam magam.

breni,kamillaKépszurkoltam nektek nagyon,na de majd legkozelebbKép

latom jol porog a topik.

bocs hogy nem tudok mindenkinek irni de remeg kezem labam.
Ugy beszeltuk meg hogy iden nem lesz konyham.most telefonalt a parom hogy jon a mester mondjam el milyennek kepzelem el mert nemsokara megcsinaljuk.
tiszta ideg vagyopk.

Kép
monyoka
 
 


Ancsa,
Kép Anyuéknál voltunk. Beszélgettünk erről. Na, a beszélgetés szó nem állja meg a helyét, mert anya az 1. mondatom után kikattant. Végül persze úgy is az lesz, amit mi szeretnénk, de jó lenne, ha nem kéne emiatt mindig harcolni anyával. Na, mindegy. KépKép
Szerencsések vagytok, ha jó a kapcsolatotok anyukátokkal, mert ez a szülés után hatványozottan megtérül. Kép
potter_76
 
 


potter.

mi ezt mar megbeszeltukKép

anyosomek 20km-re anyumek 10 perszre a nagyszuleim pedig a szomszedainkKép

megbeszeltuk hogy harmasban leszunk az elso nap,ez tuti.anyat es anyosomekat pedig barmelyik pillanatban ugraszuk ha kell.
haztartasi dolgokat pedig mindent megcsinalnak,csak nem a mi othonunkban.)

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok! Kép

Beuka,
Megbocsátom! KépKép
Köszi, nekem is tetszik magamról az a kép! Kép (Meg is dícsértem érte a kedves ismerőst, mert nem vagyok túl fotogén és ritkán csinálnak rólam jó képeket, neki meg kettőből kettő jó lett! Kép)
Írsz nekem is a project beindulásáról?

Kriszti,
Kávé. Kép Én márciusi vagyok. Te? Kép

Ági,
Én ilyen szempontból anyaoroszlánnak érzem magam (vagy legalábbis azt képzelem Kép). Azt gondolom, hogy néhány napot mindenképpen 3-asban kell tölteni, hogy összecsiszolódhassunk, igazi családdá válhassunk! Kép Szóval én szeretném majd, ha pár napig senki nem zaklatna bennünket. Ehhez mondjuk az is kellene, hogy addigra vagy elköltözzünk, vagy kipateroljuk anyósomékat! KépKépKép
Aztán azt gondolom, hogy jöhetne az Anyukám. Kép
De attól tartok, hogy ez tényleg csak álmodozás... Asszem, Anyukám sem bírná ki, hogy ne jöjjön (valamilyen szinten ezt meg is értem Kép). Bár Õ (azt hiszem) tolerálná, ha megkérnénk, hogy néhány napot még bírjon ki. Kép Anyósomról nem tudom ugyanezt elképzelni... Kép Õ nem az a típus.

Milyen fémdoboz?! Kép Én is szeretnék! (azt is gyűjtöm... Kép)

Pussz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


lanyok nalatok is szokas az ugymond"gyerekagy"?
6 hetig az anyauka semmit nem csinal csak a babaval foglalkozik.Ebben az idoben a szulok csinalnak mindent,kajat,mosas,vasalasstb.
addig az anyuka fekszik vagy legalabbis pihenget.
nalunk ez be lesz tartva(najo bizti nem 6 hetig).
valami olyat mondott anyu hogy ezt azert van hogy a szules utan a meh teljesen visszaaljon az eredeti helyzetebe .van egy ismerosunk aki nem fekudte ki es eldeformalodott a mehe,megnyult es most vizelettartasi problemai vannak.

ja,a doki ugyben babonabol nem akarok nyilatkozni.

Kép
monyoka
 
 


Ági!

Nem táppénz lesz, hanem kiveszem a felgyülemlett szabikat. Még így is marad.Kép

Mi még nem beszéltük meg a "mi lesz, ha hazajövünk a kórházból" témát. Apa biztosan otthon marad legalább egy hétig. Azért hamarosan felvetem majd a dolgot otthon. Anyuék két szinttel alattunk laknak, szerencsére nem kell beköltözniük, otthon is tud főzni és felhozni, ha kell. Kép Egyébként nem egy nyomulós típus és anyós sem az. Azért gondolom, hogy az unoka miatt jobban fognak majd nyomulni. Kép

Betti
betti73
 
 


Csajok, most le kell lépnem. Du benézek.

Kata,
teásdoboz. Zebrás Kép

Monyó, van gyerekágy nálunk is. Meg mindenki máshogy viseli. Én is szeretnék punnyadni, de nem akarom csak azt csinálni. Mi 54 négyzetméteren lakunk. még ha csak napi 10 percet takarítunk is megvagyunk. A mosógép meg a mosogatógép dolgozik helyettünk, a vasalást is rövid úton megoldjuk. Férjemék melóhelye 10 percre van innen, olyan jó kajájuk van, amit vendéglőben kap az ember, könnyen el tudja hozni. Kicsit mást jelent a gyerekágy már nekem, m8int régebben, én szeretném kevésbé felfújni. Legyen nyugi, segítség jöhet, de férjem is megoldja azt a pár hetet, ha kell...nem sok minden van.
Persze ez mindenkinél más.
Na, megyek tényleg, sziasztok.
potter_76
 
 


Nálunk úgy volt, hogy Martinnál pont költözködés előtt álltunk, így a régi lakásba már nem mentünk haza, hanem 2 hónapig anyuéknál voltunk. Vikivel csak 2 hétig, de ha lesz 3.,akkor nem szeretném ezt megismételni. Jó volt nagyon, de külön mégis jobb.

moni
 
 


Na mi van? Mindenki hazament?Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


en itt vagyokKép

lanyok veletek is elofordult mar hogy babaprojekt ido alatt olyannyira eltereltetek a gondolatot a babarol hogy szinte nem is erdekelt a tema.Tehat bizonyos dolgok eloterbe kerulnek es a babadolog csak a sor vegen van?

Kép
monyoka
 
 


Én épp most kukkantottam be! Kép
kata1977
Hatvan
 
 


Szia Monyó!

Persze, én most így vagyok. Most nem zavarna, ha még pár hónapig nem lenne. Sokkal fontosabb kifizetni az egyik lakáshitelünket és sok más egyéb. Na meg aférjem. Õ az életem. A múltkor annyira meghatódott a drágám, mikor megmondtam neki, hogy ha semmi és senki más nem lenne nekem a világon csak Õ, én akkor is maradéktalaul boldog lennék.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Ancsa!

Bocsi, csak most láttam a kérdésedet, kicsit szelektív a figyelmem. Rendes netünk nincs otthon, csak betárcsázós, lassú és drága. Azért majd jövök, ha otthon leszek. Kép

Betti
betti73
 
 


Potter,
na oda nem megyek, arra lakik egy expasi, na de pont az, akire még se véletlenül se vagyok kíváncsi! Kép

Monyó,
800 láda alma, ejha! Kép

A kérdésedre: NEM! Kép
Egy egy pillanatra van olyan pl., hogy most éhes vagyok és az érdekel, de a központi dolog egy és ugyanaz...

angel37
 
 


lanyokKépegy ev helyett,legkesobb 1 honap mulva a sajat uj konyhamban fozhetem a az ebedetKép
meg nem tertem magamtol oromombenKép

most nem erdekel a babatema,sot neha megijedek magamtol hogy menyire nem erdekelKép

Kép
monyoka
 
 


Éljen az új konyha, és Monyó a tündére! Kép

A baba lehet, hogy arra vár, hogy ne rá gondolj... vagy a konyhára! Kép

angel37
 
 


Igen, Angelnek igaza van! Halottunk már egy pár olyan esetet, hogy építkezés alatt jött össze a rég áhított baba. Csak így tovább, előre a konyháért!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok! Kép

Betti!
Vigyázz magadra, pihenj sokat!Kép

A gondolatokat, sajnos nem nagyon tudja elterelni semmi a baba-dologról. És persze vannak kedves emberek, akik rendszeresen rá is kérdeznek. A médiában meg még soha nem vártak - szerintem - egyszerre ennyien babát....

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


angel.meg az is lehet hogy a sok tervezes meg melo melett eszre se veszem hogy bekoltozik a pocimbaKép
majd csak arra leszek figyelmes hogy a szuloszobara visznekKépKép

Kép
monyoka
 
 


zszsoka tolem is kerdezgetikKép

en altalaban azt mondom hogy mindennek eljon a maga idejeKép

Kép
monyoka
 
 


Engem eddig marhára idegesített, ha kérdezték, hogy mikor lesz már baba. De a 20 éves öcsémnek(!!!) kellett felvilágosítania róla, hogy ez nem szégyen, ne titkoljam, mert ezzel magam előtt is lejáratom magam. Érek én annyit, hogy elmondhassam, hogy igenis rajta vagyunk az ügyön, csak eddig még nem sikerült. Majd fog!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kata
Januári.Ezek szerint én vagyok az idősebbKép

Potter
Én sem vagyok igazi anya-lánya kacsolatban anyuval.Nem nyomultak szülés után,mert itt volt anyós egy hétig.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

NAgyon érdekes témát vetettetek ma föl, el is gondolkodtam rajta. mármint a szülés után itthon témán.
Én már előre félek ettől. Tudom magamról, hogy én nagyon nehezen fogom viselni az állandóan itt lévő családtagokat.
Az lenen a legegyszerúbb, ha beadnák a kaját és annyi Kép. Na jó csak vicceltem.
Szerintem az első pár napot jó lenne hármasban tölteni, hisz kaja úgyis lesz, a porszívót, meg a felmosót a párunk is ismeri, szóval nincs olyan dolog itthon, ami ne várna meg bennünket.
Aztán persze nagyon jól esne az anyukák hasznos tanácsait meghallgatni.
Szóval én nem tudom még hogy hogy lesz, de sajnos vagy nem sajnos nálunk mindkét anyuka itt van a közelben Kép

Köszönöm lányok a válaszokat, igyekszem válaszolni Kép

Esténként nem tud már jönni senki? Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Nekem olyan intenzív volt a melóm (mivel az intenzív osztályon dolgoztam Kép), ott olyan emberi tragédiák voltak, és nagy örömök is jócskán, hogy elterelték a figyelmemet. Át is formálták a gondolkodásomat. Otthon gondoltam rá, főleg mensi környékén. De gondolom a melóm is ludas volt benne, hogy nem jött össze hamarabb. Bár nagyon későn sem szerencsére. Ha több szabadidőt hagyott volna a melóm, hogy ezen gondolkozzak, biztos jobban megviselt volna. Így is voltak nehéz pillanatok...
A "kedves" szomszédunk egyenesen úgy fogalmazott, hogy "Öreg vagy már így is, miért nem szülsz már?" Az 1. gondolatom az "anyukája" volt.

Csajok,
ma kaptam 2 zsák bébiruhát. Kép Így alig kell cuccost venni a babának. Kép

Móni,
miért gondolod, hogy külön jobb lett volna?

Okr,
nálunk (anyánál) nagy "csendes terrort" váltana ki, ha anyós jönne. Kép

Beuka,
biztos fog még az jól jönni, hogy itt vannak a közelben.
potter_76
 
 


Ági! Kép
Az biztos, hogy lesz még előnye is!
Honnan kaptál ma ennyi babaruhát? Nem csodálom, hogy ilyen munka mellett nem gondoltál a babára!
de az a lényeg, hogy már ott hesszel a pocidban!

Én sajnos nem tudom kiverni a fejemből a dolgot. Fleg most nem Kép
NÉha a munkahelyemen beletemetkezem a melóba, akkor sikerül.

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


ANGEL!!!!!
KépKép

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka,
férjem unokatesójának van egy négy hónapos kislányuk, és tőle kaptuk a kinőtt rucikat. Nagy segítség, mert még lány létemre is elég fiús vagyok, kevés még az érzékem a bébidolgokhoz. Kép Elég fura még, hogy ezekben eccer baba lesz. Kép
Nem akarsz kicsit mesélni az orvoshoz menésről? csak ami publikus. Vagy azt már elmondtad? Kép
potter_76
 
 


Ági! Kép
Akkor szerencsések vagytok ruhaügyben Kép
Jó úton haladunk, igaz segítségre szorulunk, de majd meglátjuk mi lesz. (ha gondolod e-mailben többet is írok, csak nem tudom a címedet Kép)

Kata! Kép
Nem találtam meg a címedet, az IWIW-re meg nem tudtam felmenni. Add meg lécci!! És akkor írok Kép

Most már megyek, mert kifolyik a szemem!

JÓ ÉJT!

Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka,
hp76bp@lycos.com

Jó éjt!
potter_76
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem voltam.
Mi is volt a téma? Szülés után otthon? Hát én az anyukámat bármeddig el tudnám viselni. Nagyon jó fej és sose gondolnám azt, hogy kioktat vagy okoskodni akar. Tanár néni úgyhogy elég jól is ért a gyerekekhez. Meg a kapcsolatunk is nagyon jó, mindent megbeszélünk. Sokat segít most is nekem, tudja mi a helyzet nálunk gyerekfronton. Viszont sajna anyós alattunk lakik, úgyhogy nem hiszem, hogy mutteromat oda fogom költöztetni hetekre, mert azért két nagyszülő egyszerre már sok lenne. Bár, lehet, hogy ha anyut odahívnám, anyós nem nyomulna, mert tudná, hogy nem vagyok egyedül. Hmmm. Ezen majd elgondolkozok. Viszont az édes hármas tejlesen kizárt, halálra sértődne mindenki, ha bejelenteném, hogy 6 hétig ne jöjjön senki. Pedig jó lenne, de tuti nem így lesz. Na de ez még a jövő zenéje.

Jaj, nagy hír van! Ma este megyünk "férfidokihoz". A párom sík ideg, attól fél, hogy nem fog tudni "produkálni". De még azt se tudta eldönteni, hogy melyik a jobb, ha én is bemegyek vele, vagy ha egyedül csinálja. Majd meglátjuk. Drukkoljatok. Szerintetek egyből megmondják az eredményt?

Potter, nektek hány hónap után sikerült? Azt tudom, hogy elég sok, de pontosan mennyi?

Angel! Remélem ez a hónap a Tietek lesz! +++++++++

Beu! Engem is érdekelne, hogy hol tart a dolgotok. Persze, csak ha te is meg akarod osztani velem.

Kép

Kép
kamilla306
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?