Új privát üzeneted érkezett!

Reno!
Valóban nagyon szép a pocakod, az a hat kiló meg semmi!!!!! Igen bűnözzél egy kicsit rád is fér most ennyi idegeskedés után!!!!!!!!!! Amúgy te mennyire vagy szigorú diétán?

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Timi, ZsebiKép
köszönöm!
Ma már ettem csokit, mogyorótKép
A dokim szerette volna ha 160gr-os szénhidrát diétára fogom magam, ez nem igazán jött össze, inkább olyan 180-200gr körül tartottam, eddig. De most már jobban eszem, hogy nőjjön a babaKép

puszi
reno
renoka
 
 


Csak bekukk, ma egész nap tanultam, majd este jövök még...

Renóka. Ne hallgass a dokidra, kérlek. Engem picit elbizonytalanítottak a tegnap írtak, hogy mit mondott- sugallt Győrffy, de a világért sem akarnám befolyásolni az érzéseidet... csak annyit, hogy több mértéktartó (!) írás szerint is, a 30.hétre 7-10 kg plusz az ideális. Te alatta vagy ennek! S mivel van rá esély, hogy Hanna előbb jön, stb, szerintem nyugodtan egyél, és szénhidrátot is!! Csak többször elosztva, kevesebbet, úgy a cukor nem ingadozik annyira! A doki le van szarva a 160 gr-os szénhidrátjával, tudod ki csinálja ezt, az a Kisegér, akit mondtam, inzulinfüggő diabeteses... Kép
Bocs ezt nem bírtam megállni... puszillak

Norka (22+6)
s_norka
 
 

 
 

Hello Csajok,

Renoka,
Ne szórakozzál velünk! Egyyyyéé! Hannát csókoltatjuk, és üzenjük Neki, hogy még jó pár hetet bírjon ki mert most kurvára szar idő van és még a tavasz sem nagyon bontogatja a szárnyait, meg mellesleg is nincs mit felvennie!Még egyszer is köszi a segítséget, hogy eljuttattál Kabdebo Istenhez, bár most így mlyen jó lett volna, ha tavaly ilyenkor tudtunk volna randizni,mert akkor most 2 átjárható vezetőm lenne, de Istenünk teljesen bizakodó volt, sőt az volt a benyomásom, hogy csak azért javasolta a külső segítséget - miután ránézett Macho Vereczkey bácsira- hogy járjak vissza az intézetbe. Mindjárt becsatolom a visszatérésemet, hogy teljes legyen a kép. Renoka szerinted mi tévő legyek? Először is fel sem fogtam, hogy most már normális tüszőéréssel képes vagyok teherbe esni, már ha jobb oldalon érik a peti, nem tudom hogy esetleg várjak-e még a külső segítséggel vagy mi legyen. Igaz már bejelentkeztünk a Kaáliba, hogy ha mást nem is akkor nézzünk egyáltalán hol és érik-e peti normálisan. Kész káosz van a fejemben, most minden összejött vagy lehet, hogy ezt is csak gondolom. Jövő héten megyek Violához és megbeszéljük, hogy a kis hülye fejem is kezdjen el örülni annak ami történt.

Nézem hogy ki hanyadik héten jár és baromira belehúztatok. Nagyon gyorsan elment az idő! Vigyázzatok mindannyiotokra és élvezzétek a pocakot! Köszi, hogy ilyen sokat gondoltatok ránk. Jövök ám ide is és olvasom a bébis dolgaitokat, a múltkor pont a gumilepedőre ugrottam be, jót röhögtem rajtatok, ebből is látszik, hogy mindenkinek más napi gondja van.

Timikém,
Az apácás cuccokra vevő vagyok! Nagyon beindultatok!

Akkor a visszatérésem első pillanatai:
szóval Drágáim,
Két frankó beöntés után hétfőn én lettem ketteske, 10:45 körül átléptem (tolva)a műtő kapuját, majd kértem, hogy amennyiben lehet -igaz beleegyeztem - nem kérném a vizeletes katétert, utólag tudjuk ez az álmom nem vált valóra, továbbá felterjesztettem javaslatomat, hogy a köldöki vágásomat tegyék szexisebbé, mert az annyire nem lett sikeres a korábbi műtéten. 11:45-kor már kint voltam és vártam a liftet, hogy kipihenjen a fáradalmaimat. Az első felkelés nem volt sikeres, mert a fejem behangyásodott, de másodjára már ügyesebben csináltam. A következő kanyarban kivetettem a katétert, majd itt elfogyott a cérna és kifeküdtem. Hajnali 1:50ig aludtam, majd önerőből kivonszoltam magam pisilni , majd visszakászálódtam a gyönyörű Louise Vutton testnedvek tartására behelyezett zacsimmal az ágyba (20perces túra volt), , délelőtt jöttek kivenni a zacsit, így nem sokáig volt ilyen menő szatyrom. A szatyoreltávolítás nem volt kellemes, de utána repülni tudtam volna, mert már nem nyomott belülről semmit, és normálisan tudtam közlekedni. Elmondták, hogy a baloldali vezetővel nem volt mit kezdeni, mert azt olyan szinten nyírták ki tavaly, hogy azzal nem lehetett mit kezdeni, most olvastam, hogy hosszanti irányban felvágták és úgy is hagyták, mert termelődik benne folyadék, ami eddig nem ürült sehová, hanem kialakított egy kis szatyrot maga mögött és ott gyüjtögetett(kleptomán gén), most már ez nem lesz. A jobb oldali vezetőt sikeresen kitágították, illetve mindkét petefészekbe égettek lyukakat (Hajnesz-most már fizikailag is hasonlítunk). A méhet teljesen rendben találták, illetve a hashártyán voltak összenövések, ezeket megszüntették. A baloldal PCO-s volt, illetve a találtak cisztákat, amelyeket eltávolítottak, esélyt látnak a spontán babókra, de javasolták a segítséget. Ma nagy nehezen elbúcsúztunk egymástól, alig bírtam lejattolni, Prof. Kabedo határozottan elzárkózott a hálámtól így csak Fülöp handsome dokinak és Vereczy macho csávónak köszöntem meg anyagilag a generálozást. Hajneszkám, telefonáltál már, legjobb tudomásom szerint a prof nem jön Márciusban, bár ez nem jelenti, hogy nem csinálnak ilyen műtéteket, mert most sem tudom ki csinálta az enyémet, nem is érdekel, ott volt mind és megvizslatták Kóbór János nyomait, ez utóbbiról nincs semmi a zárójelentésben, nem is tudom mit is gondoljak. Hétfőn megyek varratszedésre és Macho Vereczkeyvel megbeszéljük, mi legyen tovább, mondta hogy ha türelmesek vagyunk akkor próbálkozzunk 2-3 hónapig ha nem akkor ugorjunk az inszemre, mondtam neki, hogy a Clostis kúrát nem szeretném, mert nem igazán volt jó fizikailag, erre ő mondta, hogy sajnos sok helyen adják csak a Clostit, mindenféle egyéb támogatás (gyógyszer, UH) nélkül, hát ők ezt nem szponzorálják, bár maga a Closti jó gyógyszer. Szóval elég pozitív volt, illetve érezte, hogy tudjuk, hogy kell gyereket csinálni. Szerdára bejelentkeztünk Tímeához a Kaáliba, azt is szemügyre vesszük, én szeretnék a következő ciklusban indulni, ami még 7 nap. Vereczkey ecsetelte, hogy semmi értelemi mindenféle hormonos cuccal amortizálni a petesejtek számát, úgy hogy nincs mellette siker. Ez csak most eszembe jutott.
Szóval anyagilag a felébe került mint számoltuk, a privát szoba szuper volt és nővérek is nagyok rendesek voltak, remélem mielőbb szülni is mehetek oda, mert a Fülöp dokival nagyon meg voltam elégedve.

ui. a 90 napos diétát csinálom, és már olvadnak a kilók (7kg), még csak a felénél tartok, remélem elérem a 60kg-o és akkor a babócák szépen megindulnak gyorsan.

Millió puszkó Nektek Pocakos Drágáim (Timikém-én téged is annak tartalak)
Farkasok J

ui.Krisztiánka mandula műtéte is már szépen javul, így lassan visszatérünk a régi vágásba.

Kép
farkasok
 
 


Nóri!
Jó tanulást, bár ne vidd túlzába! Kép
Szeretnék tőled kérdezni valamit! Azt szeretném megtudni, hogy a terheléses cukorvételel együtt az intzulinszintet is meg tudják nézni, vagy ez külön van vagy hogy is van ez?

Köszönöm, előre is!

Kép

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Pocakmancik,
Jártatok már a www.baba-sarok.hu oldalon?

Talán biztos, csak most ajándékba kerestünk valamit és ráakadtam erre, egész jónak tűnik.

jó éjt
Farkasok J

Kép
farkasok
 
 


Jó'stét,

nemtom mi van velem, órákig eszembe van, hogy mit fogok ide írni és miről, de mire idejutok, hulla vagyok és nincs kedvem... Kép
Most este tanulás után mozogtunk meg úsztunk kicsit, kis vacsi, de már ragad le a szemem.

Zsebi! Igen, logikusan a terheléses vizsgálatnál veszik le a vért, és egyszerre nézik belőle a cukrot és az inzulint, tehát kétféle értéket. Viszont inzulint meddőségben kifejezetten csak PCOS gyanúja miatt néznek, mert van ez az inzulinrezisztencia, ami a PCOS-t okozza. Ha valakinek van rendszeres ciklusa, és nincs PCO-jellegű petefészke, akkor nincs értelme ezt nézni, ráadásul elég macera kiharcolni hogy ezt is nézzék, mert meglehetősen drága vizsgálat, kevés helyen végzik el a cukorterheléssel együtt.

Na velem annyi, hogy kézbe vettem a dolgot a suliban, és megszerveztem a diákok felkészítését, leosztottuk a feladatokat (a főnökasszonyt bizony kihagytuk belőle, mert amit eddig kavart, az valami katasztrófa volt), és úgy néz ki, a suliba ápr.14-én kell mennem utoljára órát tartani, aztán még csak kétszer vizsgáztatni. A szigorlat meg 24-e, és utána szabad leszek, mint a madár. Van egy olyan gondolatom, hogy végzek mindezzel, megkönnyebbülök, és nemhogy pihennék, hanem erre már májusban megérkezik Bogi. Hülye vagyok, mi?

Tegnap voltam dokinál, végülis keményedés csak stresszhelyzetben van, nem mindennapos, belefér, minden oké, a 6.5 kg-m miatt ment a dörmögés, de letojom. Már csak azt bánom, hogy az első trimeszterben úgy elengedtem magam evésileg, azóta is ezért vezekelek.

Farkaslány, azért fantasztikus, hogy ennyire jól sikerültek a dolgaid. Szerintem nem kéne most itt semmiféle mesterséges bizbaz, maximum egy kis Closty és terminált együttlét, maximum. De ez is csak azért, hogy mihamarabb bekapd már a legyet, és jöhess többet ide. Kép Na komolyan: sztem azért kéne mielőbb, mert most még friss a benti manipuláció hatása, ilyenkor valamiért könnyebben létrejönnek a terhességek. Egyébként ki égette el a másik vezetőt? Csaknem a Szabolcs utcában V.Miki???

Renóka, nagyon szépek vagytok-kívül belül! Kb. nekem is ekkora pocim lesz, mondjuk nekem picit feljebb van a csúcspontja, nagyon a fránya tetkó közelében feszít a kishölgy.

Stella, nagyon repül az idő... és végülis mikor kell akkor tuti biztosra befeküdnöd? Hogyan tervezitek világra hozni őket? Bocs, ha már esetleg írtad.

Kriszta, neked is jó nagy már a kisfiad. Miért is kell szolidabban táplálkoznod? Kilóilag hol jársz most? Tudod, az a vicc, én valahol nem fogom bánni, ha 32.hét táján Bogi ennyit nyom, mert akkor megnyugtat a tudat, hogy akármikor méltóztatik érkezni, már biztosan elég nagy gyerek. Kép

Na én el, kiesik a toll a kezemből.

Norka (22+6)
s_norka
 
 


Sziasztok !

Stella : eszméletlenül jól haladsz a 40. hét felé, a dokidat csak dícsérni tudom, hogy nem erőszakolja rád a befekvést ! Csak így tovább !

Renoka : igazán szép pocakod van, örülök, hogy rendben vagy belül is !!! Lassan hízókúrára kell téged fogni Kép Kép

Judit : nem semmi milyen profin elláttak a kórházban, úgy érzem, hogy nálatok most be fog jönni a spontán baba, tényleg ez az érzésem ! és szívből kívánom, hogy így legyen Kép

Nóri : a munka leosztását nagyon jól csináltad, tulajdonképpen már csak 2 hónapot kell kibírnod Kép

Kriszta : ejha, Máté tényleg nagy baba lesz, de ez legyen a legnagyobb baj, nemigaz ?

Puszilok mindenkit !

mniki
 
 


NorkaKép
biztosan ettől az időjárástól vagy levertebb, jön a melegfront hétvégére, nekem sem annyira jó a közérzetem, keményedik a pocakom is. Most már eszem, tegnap este is vacsorázni voltunk, csokit is ettem, szóval hallgatok a GyőrfyreKép
NikiKép
aranyos vagy, de a hízókúra távol álljon tőlem, a lombikok alatt felugrott úgy 3-4 kg, eleve nem voltam sovány, szóval, eszem, de azért majd le is fogom adni, meert nem szeretném eldobni a ruhatáramat (így is lapulnak dolgok a szekrényben. amik úgy másfél éve nem jönnek rám). Te jól vagy?
FarkasnéKép
Végre itthon, kicserélveKép. Jó hamar hazaengedtek, ez jó jel, gyorsan regenerálódsz. Akkor most én elmondom neked, hogy eszedbe ne jusson bármiféle gyógyszeres és inszemes stb. dologba belevágni!!!!Éppen ezért jó, hogy sikeres volt a műtét, mert most a természetre kell bíznotok a dolgot. Legalábbis egy ideig, tűzz ki egy időpontot, hogy mefddig próbálkoztok, nekünk 6 hónap volt, utána hívtam volna Dr. V-t, hogy kezdhetünk. Ám az 5. hónapban megtörtént a csoda, a többit tudod. Természetes, hogy neki az az érdeke, hogy kezelhessen, akkor dől a lé. De komolyan, ne feledkezzünk meg arról, hogy nála ez elsődleges szempont. A másik, 4 hónapon keresztül jártam mindig be a kórházba a saját dokimhoz, hogy ellenőrizzük a peteérést, ő mondta meg, hogy mikor mennyit szexeljünk. Amielőtt összejött a baba, nem mentem el, sőt meg is feledkeztem arról, hogy számolgassam a napokat, nyár volt, nyaralás stb. Utólag számioltam ki egy-két nappal, hogy hoppá, most volt itt az idejeKép TEHÁT, ha rám hallgatsz, inkább Violára adj ki még egy kis pénzt, a kórházat pedig úgy fél évig elkerülöd, utána ha teherbe esel, mehetsz eleget Kép. A másik eshetőségről pedig most ne agyalj, tényleg ráérsz ezen majd akkor gondolkodni, ha lépni kell. Persze, nem akarlak befolyásolni, de nagyon szeretném, ha folytatnád a sikersztoritKép Fogod is!
Ha vmi kérdésed van a témával kapcsolatban, ne habozz! Jó tanács: a varratoknál meghagyott cérna hosszúságból otthon ne csípj le, bármennyire is szúr, mert utána nagyon nehezen tudják csak kivenni (én így jártam). Annka pedig örülök, hogy nem "kellett" fizetnetek, szerintem vki rájuk küldött egy ellenőrt. Így legalább több nőnek van esélye, hogy bejusson Kabdebohoz.
A nővérek velem is nagyon rendesek voltak, remélem így lesz ez a szülésnél is. Pihengess!

Képzeljétek:
reno
30+0 Kép
renoka
 
 


Sziasztok Kismama-jelöltek!
Gondoltam ide is beköszönök,mivel feleségem Stella9 hozzátok is szokott irogatni.
Botond és Olivér már 32 hetesek,és az édesanyjuk egyre nehezebben bírja a két tökös folyamatos boxmeccsét a pociban,ezért én (is) fogok irni Nektek!
stellapa
 
 


Reno Kép
szuper csini pocid van Kép és milyen kis formás Kép nekem kb. a 18.héten volt ekkora Kép Kép Kép
jónak tűnik az akcióterv, hízlald a babád Kép de nem lesz semmi gond Kép 32. hét után már minden nap ajándék, ahogy az ikresek mondják Kép

Nos, mi elég sokat beszélgettünk Apával. Először építkezünk, utána tesó Kép telekkeresés sínen, most már az önkormányzatoknál informálódunk, hogy a meghirdetett telkek milyen övezetben vannak. Több jelöltünk is van, árban persze óriási szórással Kép
Ettől függetlenül a spontán esélye megmarad Kép de majd látva az építkezés alakulását talán szept. vagy jövő jan-febr. megyünk lombikra... majd kiderül Kép

ettől függetlenül nem tűnök el Kép jobb, ha tudjátok Kép

Farkaslány Kép
szuper ügyes vagy! meg a diétával is Kép
erről a 90 naposról eddig csak jót hallottam... lehet, hogy nekem is ezt kellene megpróbálni???
hol olvashatok róla részleteket meg tuti tippeket?

puszi mindenkinek,
Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Juditkám!

Neked is gyűjtök ruhákat. Májusban megyünk anyóshoz. Beülök a zsákok és a dobozok tetejére, és pofátlanul túrok.
Anyóspajtás mondta, hogy az új babcuccokat már előre kiveteti, mielőtt a többiek rátalálnának.

Nagyon jólesett, hogy engem is pocakosnak tartasz.
Köszönöm.

Szupi, hogy ilyen jól sikerült minden. Tutira spontán jön össze a baba.
nehogy elkezd a hormonkezelést. Azt, amit kellett helyrerakták, a természet pedig tudja a dolgát. Na meg Ti is. HAJRÁ!

Timi
latimi
 
 


Judit!

Izgatottan vártam a beszámolódat a műtét eredményéről, végre itt olvashattam. Veled örülök, hogy sikerült az egyiket átjárhatóvá tenni, s ez erőt ad, hisz neked + Renókának már sikerült ez a műtét. Nálam folyamatban van a második lombik, de ha véletlenül nem sikerülne, én is meg fogom csináltatni ezt a műtétet. Ha ez így lenne (remélem sose fog sor kerülni rá), s majd aktuális lesz, ugye vissza térhetek a témára? Kívánom neked, hogy minél előbb spontán teherbe ess!!zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Judit,
örülök, hogy minden okés és már otthon vagy Kép

Reno,
nagyon szép a baba és a mama egyaránt Kép

Timi,
köszi mégegyszer a ruhákat előre is Kép

Kriszta,
kifogó: elvileg azzal veszed ki a babát fürdetéskor a kádból, mert csúszik. Hát nem tudom, én már a rendeltetését sem igazán értem, meg Andort sem ejtettük el soha enélkül Kép

Egy kép a rosszalkodó Andorról, igazi csibész:
http://www.kepfeltoltes.hu/060217/v_021_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Pusz:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Szasztok csajok ,

Csupa jó hír van ma úgy látom KépKépKép
Lara,
Andor fantasztikus nagy srác már, ezen a képen valahogy nagyon rád hasonlít Kép

Judit,

Nagyon köszi az élménybeszámolót, már úgy hiányzott a szöveged innen KépKépKép Tudtam hogy jól fog sikerülni a műtét !!! Szerintem is hajrá a spontánra legalább nyárig KépKépKép Krisztián meg hergelje a farkaskomákat KépKép

Orsi,
Hát ne is próbálj eltűnni, akkor ki osztja nekünk para-mamáknak a jó tanácsokat majd pár hét múlva a finishben ?
A 90 napos diétát azt hiszem a házipatika.hu-n is megtalálod, de valszeg midnen női oldalon (nlc stb)

Renoka,

Nagyon csini a pocid, tényleg KépKépKép Jó étvágyat a 'hízókúrához' KépKép Na jó, csak módjával, de a szigorú diéta után már ez is felüdülés lesz.

Norka,
Látod, csak megoldódik ez a tanítás kérdés, akkor 30-31 héten te is leteheted a lantot Kép Na persze a szigorlat még biztos nagyon kemény dió lesz. Ne izgulj, beszéld meg Bogival hogy szeretnéd ha hagyna neked egy kis időt a pihenésre mielőtt megérkezik KépKépKép
Én most +11 kilónál tartok, csak vigyázni kéne hogy Máté ne legyen olyan óriásbébi hogy ne tudjam megszülniKép Persze jó érzés hogy már most is megszülethetne és nem lenne baja, de azért jobb szeretném ha mondjuk a 38. héten 4 kiló alatt születne, és természetes úton tudna kibújni anélkül, hogy nekem örökre elvenné a kedvemet a szüléstől KépKépKép Dehát sajnos nekem túl jó az étvágyam és túl gyenge az akaratom...lesz ennek még böjte biztos KépKépKép

Stellapapa,
Üdv itt ! Hirtelen azt hittem hogy azért írsz mert törtnént valami....de mami csak pihenjen sokat, hogy szépen nőjenek a pockok, te pedig tudósíts nekünk a fejleményekről Kép És ne hagyd többet takarítani, léccci !!

Kriszta
31+6

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kriszta Kép
nekem az öcsémék 4.600 ill. 4250 grammal születtek... hüvelyi úton Kép
a méret nem minden Kép Kép

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


OrsiKép
azért anyukád véleményét is meghallgatnám a méreteket illetőenKép Ja, és el ne tűnj nekem, szükségünk van rád! Kérnék egy friss képet az ikrekrőlKép

Kriszta, te csak egyél és élvezd a terhességed, ahogy eddig tetted. A 11kg nem sok. Mekkora most Máté?

LaraKép köszi a bókot! Andor tüneményes, nagyon huncut és tényleg rád hasonlít! Olyan kis kópés, nagyon jó lehet vele lenni!

UniqueKép mi van veled? mi újság a te házad környékén?

reno
renoka
 
 


Lara!

Andor egy kis vasgyúró. Öröm ránézni.

Timi
latimi
 
 


Sziasztok,

RenoKép
Köszönöm, hogy hiányoltál! Jól esett! Kép Gyönyörű a pocakod és a babó is! Kép

Úgy látszik, front van Csak beköszönök, nem tűntem el, csak picit kevesebbet tudok jönni. Mostanság nem vagyok túl jól.Kép Szerdán megerőltettem magam (sikerült bemennem dolgozni a céghez 7 órát végighúztam, majd irány a doki a havi vizsgálat miatt ). Szóval kipurtyantam. Ehhez még jött hozzá, hogy alacsony a vérnyomásom (100/60) és hogy vérszegény vagyok + meleg front. Csütörtökön délelőtt borzasztóan rosszul lettem a védőnéninél. Szédülés, alig kaptam levegőt (légszomj), hányinger. Nehezen múlt el, visszafele a férjem hozott haza. Estére megjavult. majd tegnap újra. Pedig ekkor már semmit sem csináltam, csütörtökön is végig pihentem a napot. Bementünk a kórházba, csináltak NST-t, babával minden OK, nincs méhtevékenység, méhnyak 3000-es, zárt. Szóval minden OK, csak voltak fájásaim is, elég sz.r volt. Most pár napig MagneB6 3x2, majd 3x1. És pihi van ezerrel. Még jobban, mint eddig. Még 3 hétig benn kellene tartani őfelségét. Mára már jobban vagyok, de nem szeretném túlfeszíteni a húrt. És közben szurkál a pocim alul, sokszor húzódik. Tutti, hogy nő a leányzó. Nehezen viselem.
Már jobban vagyok, elkedztem kimosni a baba ágyneműket, bútorok összerakva, a felét már ki is tisztítottuk. Mamám rengeteget segít. Sorban mosom a dolgokat már, nem szeretném az utolsó pillanatra hagyni.
Még vasalni is kell. Meg rendezkedni. Ez a legjobb része. Kép
Bocsi az önzőségért, de már pénteken is szerettem volna írni Nektek, de annyira volt erőm, hogy olvastam, amit írtatok és rosszul lettem Bocsi. Olvasgatlak, de írni kevesebbet tudok.

Mindenkit puszilok és természetesen olvaslak Benneteket, igyekszem minél gyakrabban jönni! Kép

KrisztiKép
Kérdezted az őssejt-dolgot, ha jól emlékszem. Mi az őssejt Sejtbank Kft-vel szerződtünk, a pici vérét két adagban fogják tárolni Hollandiában + Svájcban. Ezért választottuk őket. nem bízom a magyar egészségügy tárolási módszerében.
Ár: 342e Ft, ebből 150e-t fizettünk most, majd havi 16e x 12 hó. De lehet úgy is, hogy az egészet 24 havi részletre. És nem kell nekem vért vetetnem, a bevizsgáláshoz szükséges dolgokat elvégzik a baba véréből. Ez +20e. De nem akartam még azzal is szórakozni most, hogy egy halom vért levetessek magamból, amikor amúgy is vérszegény vagyok.

Puszi

Unique
34+2

KépKép
unique
 
 


Szasztok csajok,

Orsi,
Úristen, micsoda tesók !! Ugye ők nem ikrek ?Kép Hát nem tudom, azért én maradnék a max 4 kilónál ha lehetne kérni KépKép

Renoka,
Köszi, megfogadom a tanácsod Kép Máté a hét elején volt 2150 grKépKépKép

Unique,
Nagyon vigyázz ám te is magadra !! Hogy jutott eszedbe a 34. héten dolgozni menni, ejnye-bejnye !!! Most legalább jól magadra ilyesztettél és pihizel ! Jól teszed... Szerintem is ezek az utolsó hetek a legjobbak, mikor érzed hogy minden a helyére kerülKépKép Jövő hétre én is tervezem a mosások elkezdését, persze még rengeteg vásárolni való is van, de mostmár legalább képben vagyok hogy mit és hol érdemes venni. Azért minden nap átlapozom a Brendon katalógusát, mert abban aztán tényleg minden benne van, és tudom mit kell máshol megvenni KépKépKép

Õssejt témában köszi az infot, már én is megtaláltam az oldalukon a lehetőségeket. Õszintén szólva azt hiszem mi ezt kihagyjuk.

Tegnap reggel is voltam tornázni, hát mit mondjak, tisztára lefáradtam...Utána még bementem a Kikába, de már végig sem bírtam járni, úgy elfáradtam. Viszont annyira jó idő volt, hogy nyitott kabáttal közlekedtem és igy végre átadták a helyet a villamoson KépKépKépKép Ez az elmúlt 4 hónapban nem fordult elő egyszer sem...Aztán hazaértem, kajáltam, és két órára beájultam Kép Szóval én is kezdek fáradni, pedig még csak a 32. hét.

A párom elment tegnap síelni egy hétre, igy most itthon szomorkodom, és sajna rám maradt a takarítás...hát majd lightosra veszem, de szerencsére ebben a napsütésben még kedvem is van hozzá KépKépKép

Mindenkinek szép vasárnapot!

Kriszta
32+1

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Orsi,

www.mindmegette.hu

Szevasztok Növekvő Bálnáim,
Holnap megyek varatszedésre, Renoka- nem vágtam le, bár ez eszembe sem jutott, de belőled kinéztem, bár hozzá kell tennem, hogy beszólásod Unique-ra emlékeztetett.

Snori,
Jelzem én Farkas család kitöltötte a lombikos kérdőívet! Időbeosztásod egész jól hangzik, de majd Bogi eldönti, hogy drága édesanyja mit is fog csinálni!

Köszi Csajok hogy ennyit izgultatok értem!

Niki,
Bátran kérdezz majd akkor ha kell, de inkább nem kelljen!

Hétvégén elugrottunk Zircre, mindenütt jó de legjobb Otthon. Holnap megyek Vereczkey macho csávóhoz, majd szerdán Kaáliba és szerdán Viola nénihez is. Reméljük mi is hogy a törpe mielőbb beköltözik a pociba, ami talán aggaszt, hogy az utóbbi UH-on mindig PCO-snak láttak, sőt a műtét során is és ezért szeretném, ha legalább most néznék, hogy egyáltalán mi zajlik bent. Jelzem Stella anyánk gyógyfüveit a ciklus első napjától inni fogom, így már most szólok, hogy ha olyat írok : mi a szart kell még végigcsinálnom! akkor Stellám kérlek ne kezdj el csuklani! Nem tudom, hogy ezt az Adimed nevű PCO-s cuccot kell-e szednem bár én is szeretném ha drága természet anyánk a tettek mezejére lépne, mert mi már végigmentünk a kijelölt aknamezőn, de nem tudom meddig bírom majd elviselni, ha esetleg az első 2-3 hónapban nem sikerülne a projekt.

Pusszantalak Benneteket Farkasok J

Kép
farkasok
 
 


Te Judit!

PCOS-os vagy, vagy sem... most már nincsen idő vizsgálódni. Ha pici gyanúd is van a cukor rendetlenkedését illetően, mihamarabb harcolj ki egy 5 pontos cukorvizsgálatot, de még jobb lenne egy olyan, hogy éhgyomri és 2 órás, cukor ÉS inzulin. Ezt elvileg a háziorvos is meg tudja írni (beutaló). Infóim szerint mostmár a Szent István kórház II.sz. belgyógyászatán és a dél-pesti Jahn Ferenc laborjában is leveszik, meg több cukorambulancián is itt Pesten, az inzulint nem mindenhol szeretik nézni, azért mondok ilyen spéci helyeket. Sőt, a Szabolcs meddőségiben is leveszik. Ezzel ne késlekedj, mert akármikor meg lehet csinálni (nem ciklusfüggő), az inzulinos eredmény másfél hét, és utána Kováts Timi doktornő, ha az eredmény indokolja, azonnal felírja az Adimetet. Ezt viszont akkor nagyon kéne, mert 1-2 hónap kell, mire elkezd hatni. Addig is a metformin hatóanyagát tartalmazó kecskeruta fű teát éhgyomorra elkezdheted inni (nagyobb bioboltokban, egyes patikákban kapható kecskeruta), és a Premens-t szedni. Nehogy már ezen múljon a siker! Sajna ha PCO gyanú van, a Stella -féle hagyományos gyerekcsináló teák kevéssé műkszenek tapasztalat szerint. És olvass bele a Lombikbaba PCOS pontjaiba.

puszka
s_norka
 
 


Ja, és ha bármi kérdésed van ezzel kapcsolatban, ne habozz! Jövök és válaszolok
s_norka
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy ismeretlenül, és hogy ide írom a kérdésemet, sajnos (még) nem vagyok "babás", de már nagyon szeretném. Az első lombikon vagyunk túl, sajnos nem sikerült. Elmentem egy homeopátiás vizsgálatra, ahol azt mondták, hogy gyulladást látnak a méhben. (Mindkét petevezetőm el van záródva). A homeos orvos azt mondta, a gynevac sokat segíthetne a dolgon, de nem tudom, honnan szerezhetném be. A honlapjukon próbáltam, de sem az emailre, sem a telefonra nem válaszolnak.
Vagy ne törődjek ezzel, amit a homeos orvos mond? De mi van, ha ez egy most is "működő" gyulladás, nem csak a múltban létezett (s ami esetleg elzárta a petevezetőket)?
Nem tudtok véletlenül segíteni vagy a beszerzésben, vagy vmi tanáccsal? Nektek biztos nagyobb tapasztalatotok van a kérdéseben!
Előre is köszi!
Emese
mse9
 
 


Mse9Kép
ez a homeos doki nem mondta, hogy hol szerezd be a Gynevacot, ha egyszer most szüneteltetik a forgalmazását? Lehet, hogy erről ő nem tájékozódott. Csináltak neked petevezeték átjárhatósági vizsgálatot kórházban? HA igen, nem javasolták, hogy ha esetleg nem sikerülne a 2. lombik, meg kellene nézni laparral? Még az jutott eszembe, hogy hívj fel néhány patikát, hátha van még nelünk az injekcióból. Szerintem is használKép

JuditKép
mi vall rám anyukám? MAjd fogok én neked jótanácsokat osztogatni...Kép

UniqueKép
te aztán tényleg megszenveded ezt a terhességet. Sajnálom, hogy ilyen rosszul vagy megint, nekem "csak" a fejem fájdult meg tegnap, de nem volt vészes, a paráimat leszámítva, nincs semmi bajom. Mondjuk ez a meszesedő lepénykém aggaszt, de az áramlásvizsgálaton minden kiderül. Még meg sincs a baba, de én már a következő terhességemre gondolok, hogy nem leszek ilyen para-mamaKép

KrisztaKép
Máté baba hozza a súlyátKép, azt nem tudod, hogy most mennyit nőnek-híznak hetente? Most egyedül vagy? Nem is akartad elkísérni a párodat, csak hogy szép havas helyen legyél?

Velem minden oké, számolom a napokat, jó lenne már 4 héttel előrébb járni és tudni, hogy minden rendben van.

Norka, ez a PCO terhesség után előjöhet újra?

reno
30+3
renoka
 
 


Sziasztok,

Renoka,
Ugy tudom olyan 200 gr-okat nőnek hetente, bár Máté biztos többet KépKépMostmár kéthetente kell mennem, tehát jövő héten megint megnézzük mennyit nőtt a drágám Kép
Már nem akartam nekivágni a síelésnek, leginkább a hosszú autóútnak nem, ráadásul jól meg is járták, mivel kb. 12 óra alatt értek oda, pedig csak Olaszországba mentek, de akkora volt a hó meg a dugó...szóval azt nem hiszem hogy jól viseltem volna...még ha 4-5 hónapos terhes lennék, akkor elmententem volna....sebaj, majd jövőre... A havas táj hiányzik, de szerencsére mikor Sopronban voltunk, akkor is kaptam belőle egy kis ízelítőtKépKép Ma pedig Veszprémben voltam egy volt kolleganőmnél látogatóban, és ezt a gyönyörű napsütéses napot azért szintén élveztem KépKépKép
Szerintem ne siettesd az időt, igy is hamarabb eljön az a 4 hét múlva mint szeretnéd !!KépKép

Farkaslány,

Remélem ma szépen kiszedték a varratokat és természetanya elkezd dolgozni KépKép Timeát meg üdvözlöm ha találkozol vele add át KépKép Persze lehet hogy már nem is emlékszik rám Kép


Emese,
A homeos dokid hogy 'látta meg' a gyulladást ?? Fizikailag megvizsgált? Csak mert én is jártam homeos dokihoz, akivel csak beszélgettem, és úgy mérte fel a testi-lelki állapotomat, de ilyeneket nem mondott...(mellesleg nekem is el volt záródva mindkét petevezetőm, de laparoszkópiás műtéttel sikerült őket átjárhatóvá tenni !!)
A homeos orvosban pedig ha nem bízol, akkor megette a fene az egészet, ne menj hozzá többet, nem mindenkinek jön be...
Sajna ahogy a lányok is írták a Gynevacot egy ideje már nem nagyon lehet beszerezni...én ugyan nem próbáltam, de sokan esküsznek rá...Nem tudom hogy írtál-e a sima Kaális topicba, de ott is vannak olyanok akik végigcsinálták a kúrát, talán tudnak segíteni.

Kriszta
32+2

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


ja és egész hétvégén elfelejtettem feltenni a 8. hónapos pocakfotót, pedig Zolival megcsináltattam még péntek este, mielőtt elment Kép
Kép

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kriszta!
Nagyon szép a pocakod. Kép

Emese!
A neten a rendelő számát próbáltad hívni, mert mi is használtuk ezt a szurit két kúrát az elsőnél még meg tudtam venni boltban a másodiknál nem. A neten én se tudtam őket elérni, de aztán felhívtam és ott mondták hogy nekik még van készleteninyegn adtak egy kúrára valót ugyan a dobozon le van járva a szavatossága, de mondta a nő semmi bajunk nem lesz tőle.

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Judit !

A Nóri által felvetett 5 pontos terheléses vércukor ÉS inzulinszint méréséhez csak annyit, hogy az István Kh. II. Belosztályán 2 nap alatt megvan az összes eredmény ! Hidd el, megéri elvégeztetni, ha a PCO gyanúja felmerült. Csak egy beutaló kell és menjél be reggel 1/2 8-ra, fél citrom kíséretében (ezt érdemes a lötyibe beletenni, hogy iható legyen).
Én - úgy tűnik - éveket elvesztegettem, mert csak most derült ki, hogy szar az inzulinom és azt könnyen lehet orvosolni gyógyszerrel. Lehet, hogy simán spontán babás leszek, hiszen csak ez volt a gond. Ne vesztegesd az időt !!! KépKép

Kriszta : mááár a 8. hónapban vagy ? Aztaaaa, soha nem tudatosul bennem, hogy így szalad az idő. Szép nagy a pocid Kép

Stella : hogy vagytok ??? Bírod az időjárás változást ?

mniki
 
 


dupláztam Kép

mniki
 
 


Sziasztok,
nagyon köszönöm a válaszokat!
petevezeték-átjárhatóságin voltam, sajnos nálam van a probléma: mindkettő zárt. Ezután mentem el egy homos orvoshoz is, a vizsgálat Voll-diagnosztika volt, és ott azt látták, hogy gyulladás van még mindig. Vagyis a doki szerint lehet, hogy nem csak régen volt gyulladás, ami elzárta a vezetőket, hanem lehet, hogy még most is van.
Szerintetek ennek a vizsgálatnak az eredményére lehet adni? Vagy felejtsem el, és ne törődjek vele?
Próbáltam hívni azt a telefonszámot, ami a gynevac-os honlapon van, de egy hete senki nem veszi fel a telefont. És az emailre sem válaszolnak.
Nem tudom, most mit tegyek, feladjam a keresgetését, vagy valahol még van remény, hogy beszerezzem.
Emese
mse9
 
 


Kriszta!

Csini a pocakod. Szalad az idő. Hamarosan karodban tarthatod a babócátokat.

Timi
latimi
 
 


Helló Csajok Kép

Szakértő kerestetik!
Norka?

A lombikbaba.com-on futótűzként terjed a hír, hogy júniustól csak 3 lombikot támogatnak. Én ott akadtam el, hogy a 6-ért folyik a harc...
Hallott erről valaki valamit, vagy inkább minősíthetjük kacsának???

Köszi!
Kriszta Kép
Pont ilyen pocit szeretnék Kép

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Csak egy mondatra van időm, ebéd közben néztem be: szerintem kacsa. A Netes pletyka baromi hatékony tud lenni, egy értelmes fórumozó indította el, aki a petíciózásban sem vett részt. Majd akkor szörnyülködjünk, ha ez megtörténik, de könyörgöm, most választások lesznek, eleve nonszensz.

Norka (23+4)
s_norka
 
 


Köszi Norka, ez nagyon fontos volt!!!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


UniqueKép
Remélem jobban vagy és Laura bírja még odabennt pár hétig!
Pihenj sokat, most ez a legfontosabb!!

NorkaKép
Még nem írhattam a szülés várható módjáról, mert még én sem tudom. Fogalmam sincs mire készüljek. Két hét múlva találkozok legközelebb a dokimmal (addig külföldön lesz) és majd egyezkedünk.
De úgyis az lesz, ami a babáknak a legjobb.
Hogy bírod a hajtást? Remélem a kollégák kezdik már levenni a terhet a válladról. 23 hetesen nem lehet könnyü ennyi helyen helyt állni!
Le a kalappal előtted!

KrisztaKép
Szép nagyra növesztetted a pocakodat!
Derekad hogy bírja? Alvás megy még?

NikiKép
Nem érzek semmi különöset. Lehet, hogya fiúk igen, mert néha iszonyat hogy mennyire rugdalnak.
De azért remélem ők is immunisek lesznek az időjárásra!

Stella
32+5

Kép
stella9
 
 


Sziasztok,

Megint egy gyors bekukk: nagyon köszönök minden jó szót, amit írtatok nekünk! Kép Most már jobban vagyok, persze hála a napi sok-sok óra pihenésnek. Kép Viszont most már elkezdtem mosni a baba holmikat, most épp a babakocsi bélése van soron. Kép Nem is gondoltam volna, hogy ennyi idő lesz mindent kimosni! Gondoltam, 1-2 nap az a pár rugi és body... Na persze... Meg a többi... Kép Ágyneműk, stb-stb. Ti hogy fertőtlenítetek? Pl. mellszívót, stb??? Vettetek valami spéci szerkezetet vagy van rá valami jó módszer azon kívül is?

StellaKép
Úgy örülök, hogy még mindig egyben vagytok! Annyira drukkolok, hogy minél tovább így maradjon! Kép

KrisztiKép
Gyönyörű a pocid! Jó sok hely van benne Máténak! Kép
Jó vásárlást! Hát úgy jutott eszembe bemenni dolgozni, hogy sajnos be KELLETT mennem. Egyedül könyveltem a cégnél a 2005. évet és ezen a héten jöttek a könyvvizsgálók. Kép Készen kellett lennie és nem volt más, aki meg tudta volna csinálni Kép Ennyi. De már nem kell. Kép Remélem. Mondjuk ilyen sokáig tuti, hogy nem. Max. 1-1,5 órára. Remélem. Kép

RenoKép
4 hét múlva mész vissza kontrollra? Hát, én főleg az elejét szenvedtem meg és most. Most nagyon. Alig kapok néha levegőt. Szinte egész nap szellőztetek a lakásban (hála istennek szép tavaszi idő van), így kibírom valahogy. És este is lefekvéskor szellőztetek állandóan. Így tudom elviselni. Kép
De már sokkal jobb, mint a múlt héten volt. Kép
És csütörtökön megyünk a Praxisba! jaj, már úúúúgy várom! Kép

FarkaslányKép
Annyira örülök, hogy itt vagy velünk! Kép És nagyon szorítok Neked a spontán kis farkasokhoz! Kép hajrááááááááá

Puszilok mindenkit! Kép

Unique
34+5

KépKép
unique
 
 


Keves Kismamák! Kép
Én hiányolom a kényeztetést egy kis babaruha bemutató, egy kis helyzetkép a szobáról, pocakképek, uh- képek. Mi marad nekünk várakozóknak, Így soha ne fertőzödünk meg. (Kriszta és Reno, azért dobott pocak képet. Kép)

Nóri!
Felhívtam a dokit a progi szitn nézés miatt azt a választ kaptam, hogy lombiknál ez ne érdekes. Szrinted akkor nincs értelme magamtól a 14. és a 21. napon egy vérvételnek? Vagy Te mit tennél a helyemben?

Zsebi

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok,

Stella,
Szerencsére a derekam, hátam sokkal jobban bírja - egyelőre-mint reméltem. Egy időben elég hátfájós voltam, de most semmivel sem rosszabb mint általában. Na jó, a kanapén mindig a hátam mögé dugok egy párnát, de nem vészes. Most még az alvás is megy KépKépDe gondolom tényleg most jönnek a nehéz hetekKép
Remélem mostmár te is szépen pihengetsz KépKép

Unique,
Örülök hogy jobban vagyKép A mai felkészítőn a szülésznő azt mondta, hogy sterilizálni sima forrásban levő vízben is lehet, 5 percig, nem kell hozzá semmi extra kütyü...persze azért vehetsz, ha nagyon vágysz rá, de a cumisüveget -szerinte-elég egy héten egyszer kifőzni...a gyereknek szokni kell az életet, 1 évesen úgyis a földről fogja felszedegetni és a szájába venni a kosztKépKépKépKép

Niki,
Tényleg lehet hogy az inzulin volt csak a gát nálatok ??? Érdekes hogy erre eddig senki sem gondolt ??? Nagyon drukkolok a spontánhoz !!!!

Zsebi,
Nekem szerintem hétvégén már lesznek gyerekszoba képeim, ma vettem rácsvédőt az ágyhoz, meg Micimackós függönyanyagot, csak még meg kell varrnom...de lassan alakulunkKépÚjabb ruhákat egyelőre nem vettem, mostmár kivárom a tavaszi modelleket, és csendben rettegek hogy a sok 56-os ruci nem lesz jó Máténak már születésekor Kép

Emese,
Valaki mondta, hogy a petevezetőidet esély sincs átjárhatóvá tenni? Nem gondolkodtál még műtéten ? Nekem is segített(talán) de Renokanak van egy csodadokija, aki a legreménytelenebb eseteken is segít. Nemrég volt nála Farkasok Juditja is....tehát ha csak ez a gond, talán érdemes lenne megpróbálni...
A homeos voll vizsgálathoz nem tudok hozzászólni, de a homeo-ban szerintem mindenképp fontos hogy higgyen benne a paciens, különben nem fog használni...nekem pedig az az érzésem hogy te nagyon bizonytalan/kétkedő vagy...

Kriszta
32+3

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Kriszta, Unique,
Andort épp most raktam le a földre, hogy takarítson egy kicsit Kép
De a viccet félretéve szerintem az elején nagyon fontos a sterilizálás, hiszen a nem jól fertőtlenített cuccokban itt-ott bennmaradt tejci a baktériumok melegágya. És ilyen pici babáknál a pocakbajok nagyon veszélyesek lehetnek, hiszen hányás, hasmenés esetén kiszáradhatnak, így kórház és infúzió is lehet a vége. Szóval szerintem amíg tejcit kap a manó mondjuk üvegből, azt minden használat után ki kell fertőtleníteni, a mellszívót pedig napi 1*, de két használat között hűtőben tároljátok, mivel az anyatej hűtőben 24 órán át tárolható, így a rátapadt tejciben nem szaporodnak el a bacik. A sima játszós cumikat 3-4 naponta fertőtlenítettem, de mondjuk Andor nem nagyon cumizott, hamar megtalálta az ujját. Amióta tápszert és pépes kajákat kap, már nem fertőtlenítem az üvegeit, de a mellszívót így is minden nap. A fertőtlenítéshez már korábban javasoltam nektek a mikrós gőzsterilizálót, nagyon egyszerű a használata, és ha benne hagyod a cuccokat, még órákon keresztül steril is marad. Ebben persze fém cuccokat nem lehet sterilezni, azokhoz Chicco folyadékot vettem. 1 liter 1000 froncsi és még mindig megvan a fele. Persze a forralás is ugyanolyan jó, csak jóval macerásabb. De nagyon kérlek benneteket, ne hanyagoljátok el a sterilizálást az elején!!!

Pusz:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Lányok,

tegnap, amikor a kaáliban voltam, megkérdeztem a dokimat, hogy tud-e arról, hogy esetleg Szegeden is csinálják-e már a lézeres lapart. Mondja, hogy nem csinálják, és kérdi, hogy szerintem nekem mit tudna az segíteni. Mondom, hogy az elzáródott petevezetéken esetleg. Erre ő: Azon nem tud segíteni, a lézeres lapar nem arra való, meg amúgy is, ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor mindenkinek akinek elzáródása van, egycsapásra megoldódna a problémája. Szerintetek miért mondta ezt? Renókán is segített ez a műtét, meg Juditnak is sikerült az egyiket átjárhatóvá tenni. Én ezt nem értem. zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Sterilizálás terén én kicsit máshogy állok a dolgokhoz Kép
persze ehhez kellett, hogy az én fiaim csak szopjanak. de sokat fejtem, és 1-2 alkalommal kaptak üvegből is.
Én az első 2 hétben sterilizáltam a mellszívót, amíg a kórházban voltunk. Utána csak elmostam, és heti 1szer betettem a sterilizálós folyadékba... kb. a 2. hónapig, utána már azt sem.
kanalazni 5.5 hósan kezdtünk, folyadékot inni meg olyan 4 hósan talán... akkor sem sterilizáltam semmit.

én nem tulajdonítok ennek akkora jelentőséget, mert úgy gondolom, hogy az immunrendszernek ki kell fejlődnie. soha semmi gondunk nem volt ebből.

Orsi

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


A petevezeték megnyitással az a gond, hogy attól, hogy átjárhatóvá teszik, nem biztos, hogy a funkcióját is betölti.
Ugyani az ilyen műtéteknél nagy mértékben sérülnek a csillók, amik a petesejtet/zigótát terelgetik. Ezért sokszor megnő a méhen kívüli terhesség esélye.
Szerintem, ezért mondhatta talán.... de nem tudom.

O.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


UniqueKép
örülök, hogy jobban vagy, ez a tavaszi levegő tényleg nagyon jó! Hetente kell konrollra mennem, úgy ismertsz, hogy kibírnám 4 hétigKép? Pl. ma voltam, hála Istennek minden rendben, a baba nőtt, az áramlás tökéletes, magzatvíz átlagos, csak az a fránya meszesség ne lenne, sajnos én is láttam az UH képen. Ez van, minden hét ajándék , amit még bennem tölt a kincsem és táplálhatom.
ZsuzsiKép
Oesival egyetértve, a dokik eléggé kétkedve fogadják a megnyitott petevezetős dokikat, pont az említett ok miatt. HA a csillók összetapadtak, nem tudják terelgetni a petesejtet és a méhenkívüli terhesség nagyon veszélyes. Szóval ez egy kockázat, amit senki nem tud biztosra, hogy bekövetkezik vagy sem. Én vállaltam a lapart és újra vállalnám.
LaraKép
én is vettem mikros sterilizálót, viszont mellszívót a kórházból fogok bérelni, olyan "iparit", azt mondták a kismamák, hogy azzal a "legkönnyebb" fejni.
KrisztaKép
irto cuki a pocakod, Máté baba biztosan jókat lubickol benne!

Norka, gyere, mesélj!

reno
30+5
renoka
 
 


Sziasztok,
bocsánat, csak még egyszer zavarok.
Kriszta,
köszi, hogy írtál! Azt hiszem, az a baj, hogy túlságosan is hiszek abban, hogy a gynevac segíthet. Mivel más problémáknál nagyon jól hatottak nálam a homeos gyógyszerek, ezért nagyon bízom abban, hogy nekem ezen a téren is segítség lehet egy ilyen készítmény. Igazából ezért is írtam ide, mert gondoltam, hátha ti azt mondjátok, hogy nincs pozitív tapasztalatotok vele,s akkor megpróbálok lemondani róla. De persze rájöttem, hogy ez hülyeség részemről.
A másik ok, amiért ide írtam, az az, hogy a sikertelen lombik után végigolvastam a kaális fórum 2005-ös évét. Egyrészt, mert ez erőt adott, hogy mindannyian min mentetetek keresztül, s íme, most itt vagytok babával a pocakban! (Gratulálok mindenkinek, akinek sikerült; és sok erőt kívánok azoknak, akik még előtte állnak!)
Másrészt ott olvastam, hogy kb egy éve beszéltetek a gynevac-ról (s ezért ide jöttem, nem a másik kaális fórumba), és ha jól emlékszem, Orsi és Judit írták, hogy ők ismerik is a nénit, aki forgalmazza.
Tudom, hogy ez nagyon tolakodásnak tűnik, de szeretném megkérdezni: Orsi, Judit! Nem tudnátok segíteni a gynevac megszerzésében? Tudom, hogy ismeretlenül még durvább dolog, hogy ilyet kérek, de biztosan emlékeztek arra az időre, amikor ti is mindent megtettetek/megtennétek volna azért, hogy gyereketek lehessen.
Persze, az is lehet, hogy valamit rosszul olvastam, akkor bocsánat azért, hogy ilyeneket írok.
Bocsánat mindenkitől, hogy ismeretlenül idetolakodtam ezzel a kéréssel! Ne haragudjatok!
Emese
mse9
 
 


Orsi,Lara,

Köszi a véleményeket a sterilizálásról....ezért mondom én azt, hogy mindenkinek magának kell kitapasztalni a megfelelő utat KépKépKép Hadd ne mondjam hogy a Jánosos szülésznő egy harmadik verziót mondott (no sterilizáló folyadék, mert az is vegyszer....) Hát majd meglátom. Előre nem veszek se mellszívót se mikros sterilizálót, ha kellenek majd, akkor apa beszerziKép
Én mindig csak arra gondolok hogy mi is felnőttünk sterilizáló nélkül Kép

Emese,
Miért haragudnánk Kép Azért jön mindenki ide hogy tanácsot kérjen és megerősítést kapjonKép Akkor jó ha hiszem a homeo-ban, csak nekem nem igy jött le korábban Kép Gynevac témában pedig a csajok majd biztos segítenek ha tudnak. Sok sikert !!!

Na megyek is, most indulunk a Megatoys-ba babakocsinézőbe...remélem végre már találunk megfelelőt KépKép

Kriszta
32+4

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


Szevasztok,

Emese,
Mi 2-szer csináltunk Gynevac kúrát, Krisztián is! A Nagyvárad téri Klinikákon vagy ami ott van kórház ott dolgozik a drnő dr Lázár Erika. Simán hívd fel - nem találom a számot- a kórházban és keresd őt, van egyébként magán rendelése, de ha nagyon kell akkor esetleg a gyermekgyógyász doki társánál utána tudok nézni, hogy mi van most Gynevac projekttel. Próbálkozz kérlek a kórházban, csak tökösen tessék nyomulni, ne hagyd magad sehonnan se levakarni4, ha végképp nem megy akkor majd nyomulok én!

Zsebikém,
Nincs meg neked a dr Lázár Erika száma?

Ma voltunk a Kaáliban beszéltünk doki nénivel, és abban maradtunk, hogy most 2 hónapig UH-zunk a ciklus 1. felében, hogy lássuk mi érik! Esetleg egy repesztőt eresztünk majd meg de majd ezt meglátjuk. Ugyanakkor holnap megyek terheléses cukor és inzulin vizsgálatra a János kórházba, házidokim ismerőse dolgozik ott dr Winkler Gábor prof, aki meddőség és cukor/inzulin és PCO kapcsolatát kutatja a II. belgyógyászaton. Sikerült is vele beszélnem telefonon és egyből mondta, hogy reggel 7-re menjünk és csináljék is majd utána ha meg van az eredmény akkor megbeszéljük hogy van ilyenem, és eseteleg a lévő ill. nem-lévő PCO-ra találunk magyarázatot. Bízom benne hogy nem lesz semmi, de akkor legalább megnyugszunk, hogy akkor ezt is kizárhatjuk. Snori javaslatára beszereztem kecskerutafüvet amit iszogatok a PCO gyanura. Krisztián kedden viszi katonáékat számlálásra. Szóval röviden ennyi, még jó hogy csak szexelnünk kellene!
Ma már kezd megjönni a várvavárt mikulásom, holnapra tutira, szóval indul a mandula, remélem sikerrek járunk mielőbb de most nagyon beszarian nyilatkozok a témáról, mert még mindig nem hiszem el.
Most rohanok mert megyek Viola nénihez dumálni, majd beszámolok.

Kriszta,
Üdvözletedet átadtam Tímea dokinéninek és emlékezett rád, mondta, hogy szép nagy babóca és még tartsatok ki.

Teregetek és rohanok.

Puszi Farkasok J

Kép
farkasok
 
 


Zsebikém, DrágaKép
Egyelőre örülök, hogy élek, holnap ha visszajövünk a 4D UH-ról délutánra, teszek fel képet a picurról. Jó lesz így? Kép
Szerinted ez elég lesz a fertőzéshez? Kép

Kriszta, Lara, OrsiKép
Sterilizáló: köszi a véleményeket, megpróbálok majd egy középutat. Veszek ilyen sterilizáló folyadékot (bár a barátnőm szerint borzasztó büdös, és hát kicsit én is ódzkodom tőle, merthogy csak vegyszer), de szerintem a kifőzés marad a végső megoldás. legalábbis 2-3 hónapos korig biztosan. Aztán mire kialakul az immunrendszere, már nem is fog kelleni Kép Kép
Gondoltam, szopi után mindig bedobok egy kis homokot a szájába Kép Kép
Az biztos eltelít Kép

RenoKép
Én is valami pont ilyesmire gondoltam, hogy hogy is bírod ki 4 hétig Kép Nagyon örülök, hogy minden rendben (a lehetőségekhez mérten persze). És azért még pár hétig bírja ki a kicsi odabenn! Én is mindig ezt mondogatom a kicsi Laurámnak, hogy még ne legyen kíváncsi anyuékra, eljön még az az idő és meg is fogja unni. Kép Kb. kamasz korára biztosan Kép Kép Kép
És egyébként is még kell anyunak 1-2 hét mire mindent a helyére tesz és mindent kimos + kivasal. Nem kis meló Kép

NorkaKép
Mostanában nem írsz sokat magatokról, jól látom? Azért remélem, jól vagytok! Kép

KrisztiKép
Sikerült babakocsit venni? Milyenmilyenmilyen???? Kép

Lányok, kismamik, gyakorló mamikKép
Szülés előtt kb. 5 héttel egészen normális, hogy menzis görcseim vannak (nem vészesen fáj, de olyankor mindig irány a klotyó.. bocsi. )? Jelzi a picim, hogy lassan itt az idő, vagy van még idő, csak frászban élek fölöslegesen?
Amúgy jelentem: hétvégén összepakoltam. Kép Már csak a hazamenő rucik vannak hátra Laurának. Azt már elvileg nélkülem is megoldják anyuék Kép

Puszilok mindenkit!

Unique
34+6

KépKép
unique
 
 


Kriszta,
köszi a bíztatást!

Judit!
kösz a választ és a segítséget! Írtam neked emailt, hogy ne ezt a fórumot terheljem a problémámmal!
Szerencsére itt más miatt kell aggódni Kép

Emese
mse9
 
 


Sziasztok,

eltűnésem mögött nem áll semmi különös. Heti 3 nap isiben vagyok, tétel minden napra elvileg Kép (gyakorlatilag csak minden második nap), egy cikket most minden fogadkozásom ellenére vállaltam, mert ez petesejt donációs. Most pl. babalátogatóban voltam egy lombikos sorstársamnál. Holnap reggel én is megyek cukorterhelésre. Szóval mindig van valami.

Szerencsére jól bírom, de anyámnak rá kellett koppintani az orrára, hogy ugyan ne legyen már olyan kényelmes, mert azt várná, hogy hétvégén még akkor mi zötykölődünk le hozzá pihenés helyett, és már 1 hónapja nem voltunk, de az eszébe se jutott, hogy már egyszer ő is feljöhetne... az a baj, és ezt már látom, hogy azt hiszik, fasza erős csaj vagyok, akinek a vállára pocakkal is lehet pakolgatni, és eszükbe sem jut, hogy én is emberanyagból vagyok gyúrva. Ráadásul az éjszakák csak nem akarnak az igaziak lenni, ezek szerint nem alszom mélyen. Éjfélkor Bogi baba elkezdett csuklani... Kép Még csak nem is trenírozott szegény. Kép

Én 3 hét múlva terveznék egy 2 napos bécsi bevásárlós kiruccanást, mert utána már tényleg nagyon kell tanulni, és 33.hét után, mire megvan a vizsga, már nem lesz kedvem-erőm ilyesmihez, hiszen elnézem, Unique is tud már rosszul lenni... erre a párom tök ingerülten legyintget, hogy hagyjam ezzel békén. Kicsit vicces, de azt sem hiszi nagyon el, hogy Bogi 700 gr fele tendál, és tele van már vele a hasam néha. Ugyanis nincs nagy pocakom, és most egyelőre nem is hízok. Így azt hiszi, hogy hej ráérünk arra még, és most mondtam neki, ha 3 hónap múlva születne, se lenne már koraszülött... akkor csak meresztgeti a szemeit. Az öcsém dettó. De hát könyörgöm... Nem az van, hogy tényleg téves képet alakítok ki magamról?

Kriszta, neked viszont tényleg jóóó nagy hasad van már! Kép Hogy bírod?

Renóka, most ok, hogy ott van a meszesedés, de ha egyébként minden szuper? Mondott valamit a doki, valami intervallumot, hogy mennyi hétre számít még pluszban, vagy nem bocsátkozott jóslatokba? Egyébként ti fizikailag már teljesen fogadókészek vagytok Hannára?

Zsebi, itt válaszolok. Hát lombikos ciklusban nem, de spontán ciklusban miért ne nézhetnének neked progit 21.napon... hiszen alapból az a baj, ha barnázol, hogy valami hormon nem stimmel. Nem?

Unique, lassan finiselsz... Stellával együtt... olyan hihetetlen. Kép

pusz mindenkinek Norka (23+5)
s_norka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?