Új privát üzeneted érkezett!

A gyantázást magam csinálom, viszont a hajamat a zuram festi! olyan szuperül és hamar meg is van...néha ki is szokta vasalni...Kép

Nála is k. laasú...

Julcsi nem tudom megnézni a képet, ha lehet akkor a cégesre küld!köszike

zsuzska80
Szombathely
 
 


Angel!Jól bírom,nem fáj egyáltalán,meg nekem csak egy pár szál van,sose volt sok,14 éves korom óta csinálom.A lábamat nem bírom pedig az az új fagyasztós gépem van.Kép
Julcsi!Nekem is elküldöd a képeket?!Köszi

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Hú de sokat kellett visszaolvasnom!Kép

Betti,Kép
alacsony vérnyomás: egy hasznos tipp- napi 1-2dl VÖRÖS BOR!!!
A kávétól viszont óva intelek! (Bocsi Potter!)
A kávé valóban felviszi a vérnyomást, de hamarosan visszazuhan és ráadásul még alacsonyabb lesz mint volt. Ez tuti!!!

Az Anitát még nem olvastam Kép.

Kata, Beuka, Zsuzsa, Moni, Vica Kép
én is benne vagyok az iwiw-ben! Sajna sok időmet el is veszi, de ma éppen megtaláltam az általános iskolai rajz tanárnőmetKép.

Adi 14+4
adi77
 
 

 
 

Angel!
Szerintem mikor babás leszel, akor küldj be a babádnak egy pár matricát. Ha kiscsaj, akkor 2 csillagot a cickójára, ha kispöckös, akkor meg egy csikításat a cerkára. majd nagyot néz a doki bácsi az UH-n!KépKépKép

Julcsi!
Magkaptam a képed, nagyon-nagyon jó!
Nekem a rövid jobban tetszik. Apa megbékült már vele?Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Adi!
Én is ezt tapasztaltam a kávéval, mondjuk nem terhesen. Mikor megiszom egy darabig jobb, de aztán meg elalszom.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica,
OK! teccik az ötlet! Kép
de magamra mit tegyek??? a bejárathoz is illene vmit, nem??? Kép

Kávézni nem szoktam, a vörösbor jobban tetszik! Kép Már amennyiben érinteni fog a probléma.

Julcsi,
megnézhetem én is a frizurát? Kép

angel37
 
 


Lányok!

Lehet, hogy ezért kívánom én a vörösbort olyan nagyon, amióta terhes vagyok? Kép Sosem voltam alkesz, de amióta le vagyok tiltva az alkoholról, tiszta elvonási tüneteim vannak. Kép Akkor inkább abból iszom egy kicsit.

Betti
betti73
 
 


Ancsa,
Nem muszáj ám mindenkivel beszélgetni is! Kép

Jajjj, Ti, ezekkel a matricákkal! Kép Vmi rémlett régről, csak ugye kiesett egy kevéske idő és nem tudtam, h ez még ugyanaz a matricás dolog-e! KépKép

Zsu,
Az én pasim nem szereti, ha ki van vasalva a hajam - azt mondja, az nem is én vagyok! Kép
De gyantázni szívesen segít (hátul a combomat)! Kép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!!

De jó,hogy megint pörög a topicKép!!
Képeket majd csak a festés+beköltözés után tudok feltenni.kb:2 hét!!Március,6.-héten már szoltam szabi ügybeKép,ha vki bekever akor meg megyek táppénzreKép!!
No de megyek mert megjön a párom akor megyünk a lakáshoz dolgozni és föleg a zárat lecserélni!!

Betti!
A vörösbor tényleg használ anyu is mesélte,neki azt kellett inni végig a 9 hónap alatt!!
Sziasztok!!
Vendég
 


Angel, Zsuzska, ha dobtok egy emailcímet, akkor küldöm! Kép

Editke! Hát nem is tudom mit kívánjak most! Érezzétek jól magatokat, Tudom, hogy mennyire izgalmas birtokba venni minden zeg-zugot! Kép
Julcsi2
 


Julcsi,
Én is kapok képeket?

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Editke!
Én úgy szeretnék olyan képeket is nézegetni, ahol 2 féle változat van: ilyen volt-ilyen lett. Nagyon bánom, hogy az építkezés elején kevés képet csináltunk, de mióta digit.gépünk van, minden marhaságot lefotózok. CD van ezer, miért ne legyenek öreg koromra emlékeim? (Már ha öregkoromra lesz még számítógép...)
Szóval csinálj képeket a mostani állpotról is!Kép

Kata!
Úgy örülök, hogy megint itt vagy!
A te pasid meg jöhetne hozzám, mert az enyém az Isten fél lábáért nem segítene gyantázni.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Julcsi!Én még nem kaptam képeket.

Kép
breni
 
 


Kata, Tőled is kérek címet! Nem találom, pedig megvolt!Kép
Julcsi2
 


Igen, kedves Druszám! Kép Bizony, még mindig a régi matricás nóta! Kép Kép

Julcsi,
angel.37@freemail.hu Kép

Editke,
de jó lehet beköltözködni! Kép

angel37
 
 


Vica, köszi!Nekem egy kicsit hiányzik azért a hosszú. Apa megbékélt. Legalábbis nem téma köztünk a hajam. De ő mindig is hosszúpárti marad!Kép

Angel, Reni küldtem!
Julcsi2
 


Lányok én is szeretnék Rólatok képeket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Aki tud, küldjön! Kép
Julcsi2
 


Julcsi, Vica átküldte a hosszú hajadat!Kép van még mert küldhtesz ám!!

Kata, a párom azt mondja mióta rövidebb hajam van kivasalva jobb, egyébként a göndörért van oda! de megmondta soha többet ne vágassam le.

Miért is voltatok itt Pápán?Foci miatt??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Hú lányok! Mindig is rövid egyenes hajra vágytam, de nekem gyárilag göndör és a párocskám letiltott a vágásról. Kép Neki is a hosszú hajzuhatag a mániája. Régebben volt, hogy kiszárította a fodrász, de azt sem szereti. Legyen göndör és hosszú, mert az vagyok én. Kép Ezek a férfiak már csak ilyenek.

Betti
betti73
 
 


Kérek én is képeket!!!!!!!

Betti
betti73
 
 


A férjem engem tüsi hajjal ismert meg és abba szeretett bele. Azóta is nyvajog mindig, hogy ne hagyjam magnőni. Most viszont belement a növesztésbe. Õ még nem tudja, hogy én már unm!Kép Szóval ha beköszönt a nyár, megyek megint tüskésíteni.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Igen, szerintem a férfiak inkább a változtatástól félnek. Az én volt pasim hallani sem akart a hosszú hajról, ha már egy kicsit nőtt akkor irány a fodrász! De mivel férjem hosszú hajjal ismert meg, nehezen emészti a rövidet. Kép
Julcsi2
 


En nem kapok kepetKépKép???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Julcsi,
pkata1977@freemail.hu

Nálunk igen vicces a helyzet, mert a apsim alapvetően imádja a rövidhajú nőket (vagyis azok tetszenek Neki igazán), de engem mégis hosszú hajjal szeret. Kép Igaz, az enyém vagy nagyon rövid, vagy már karfiolfej (mikrofonfej, fészek Kép). Szóval lehet, hogy tényleg jobb így. Én is megszoktam már, hogy hosszú, csak néha úúúúgy levágatnám! Kép (Igaz, most 7végén is vágtam belőle vagy 10 centit, de senki sem vette észre... Kép)

Vica,
Ezt a dolgot majd elintézzük bartelba: Ti csináltok nekünk konyhát (vagy csinálják a fiúk, mi meg elmegyünk valahova dumcsizni Kép), cserébe meg a pasim legyantázza a lábadat. NNNNa?! Kép

Zsu,
Igen, volt ott próbajátékon a pasimnak egy játékosa és a cuccaiért mentünk.

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Kata!
Benne vagyok!Kép De amig a pasid az én lábammal lesz elfoglalva, addig ti mit csináltok az urammal?KépKépKép
Hoppá! erről jut eszembe! Visszavárunk ám a másikba is!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Megkaptam,koszonom!KépKépKép
A rovid jobb szerintem is!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Julcsi
Küldesz nekem is?KépLÉgyszike!

CsikítaKépKépKép

Az én férjem a rövid hajat szereti,bár derékigérő göndör hajjal ismert meg.KépEgyébként szte tök mindegy milyen hosszú,és színű a hajam,mert mindenhogy jó.Anyu is folyton ezzel a hülyeséggel idegesít,bár ő színben kitart a fekete mellett.Most különben vörös,piros csíkokkal.Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Na, hajas babák!Kép
Itt hagylak titeket, trécseljetek sokat, hogy legyen mit olvasnom reggel.

Sok puszi: Vica

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Jó pihit Vica!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Vica,
Asszem, még kigondolom én ezt! Kép Nem hiszem, h a pasim hagyna nekem bármiféle lehetőséget ilyesmire! Kép (Mármint hogy addig én szórakoztassam a férjedet... Kép) ... Gondolkozom! Vagy elmegyek Vele inni vhova, vagy én meg legyantázom Õt! Kép Nnnna, milyen ötleteim vannak?! KépKép

Kezdem azt hinni, h itt mindenkinek hosszú, göndör haja van... KépKépKép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


CSANITA,
pocaktartó öv derékfájás ellen az anitában, itt balra a milupa reklám alatt. Már írtam, biztos elkerülte a figyelmed.

Kávé,
még nem hallottam, hogy leviszi a vérnyomást utólag, de biztos így van akkor. A bor szuper, de nem hiszem, hogy az emeli, mert minden alkohol értágulatot okoz, vérnyomás így le valamelyest. De alhasi vérbőséget okoz, és a libidót tuti emeli. Kép
De, Betti, igyad bátran, én is azt teszem. Kép
Az alkohol a krónikus alkeszeknél elvonáskor visszacsap, akkor emeli a vérnyomást. Mármint a pia hiánya. Betti, akkor igyál mindig sok bort, és utána hagyj szünetet. Kép
Bár fiataloknál egész jól be van állítva a vérnyomás, így nem igazán tudjuk se le se felvinni , csak kicsit és átmenetileg. Így tökmindegy, mit csinálunk.

Ma voltam dokibácsinál, nagyon gyors volt a kis keféjével, semmit sem vettem észre belőle. Kép
Méhszájam zárt, UHU márc. 8-án. Bejön apa is, ha épp nem külhonban lesz. Dejó. Kép

Kata,
nekem állig érő kócos hajam van, nem göndör.
Én duci, gombafrizurás (kösz, anya) lány voltam oviban, nem esett belém senki se. Kép

Angyal,
én se tudom mi van az expasijaimmal, nem hiányzik, hogy felhívjam őket. Általában a szakításkor láttam őket utóljára.
Szoktál teázni? Láttam tegnap egy teásdobozt faros zebrával! Kép

Szoktam usziba járni, így eléggé figyelnem kell, mikor nő meg a bundám. Télen télleg lassabban nő, de október végén voltam utóljára, ebből gondolom, hogy most lassabb. Leszorítódtak bennem a férfihormonok. Kép

Férjem nem is tudom, milyen lépet vágna, ha megkérném, hogy gyantázzon engem. Kép De tippem az van. Kép
Unokatesóm eccer elkezdte szőrteleníteni a pasija lábát géppel, de leégett a motor. Kép
Átírhatnánk a topicot: Szőrt nem szeretnék címre. Kép

Okr,
remélem felhasználtátok a domináns tüszőt. Kép
potter_76
 
 


Ági,
Megnyugtatásként közlöm, h utoljára óvodában voltak odáig értem a pasik tömegesen... Kép Azóta nemtom, mi történhetett (na, tippem azért van... KépKép). Igaz, a 6 éven aluli pasikra azóta is nagy hatással vagyok (kár, hogy én már kinőttem abból a korosztályból! Kép). KépKépKép

Ja, azt felejtettem el egészen idáig, h én viszont az íze miatt iszom a kávét. Egész egyszerűen imádom az ízét! Kép Este is simán iszom egyet, ha megkívánom és akár rögtön utána is képes vagyok lefeküdni és elaludni (na, jó, persze fogat, aaaazt mosok! Kép).
És persze a bort is szeretem! Kép De legeslegjobban a pezsgőőőőőt! Kép
Szóval azt mondjátok, h ha terhes leszek egyszer, akkor 'legálisan' ihatok végre minden este?! KépKépKép (Juhhhhééééjjjj! Kép)

Pussz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Helló Mindenki!!

Már ha még itt van Valaki Kép Remélem!
Láttam hogy megjelöltetek, illetve üzentetek az IWIW-en. , de olyan leterhelt, hoyg nem tudom megnyitni Kép

Ma beindítottuk a Kaáli projektet. Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!
Írj részleteket légyszi! KépKépKép

moni
 
 


KATA!!!!
Annyira Kép
Úgy szégyelelm magam! Még be is jelöltelek, hoyg ismerlek, és akartam is mondani, hogy annyira jó rólad az a kép a pályán!
tök hülye vagyok, és egy kicsit ziziKép

Vica, Móni, Zsu! Bejelöltelek Benneteket, is Kép
Vica!: Nem otthon táncolok Kép Bár néha ott is Kép
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Móni! Kép
e-mailben küldtem Kép
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Beuka!
Kerdezted meg tegnap este hogy mi tortent velem!
14-en reggel csinaltam tesztet,ami nagyon halvany pozitiv eredmenyt adott!En ezt el hittem hogy vegre sikerult,mert akkor volt eloszor PE-m!Aztan mar aznap este elkezdtem verezni!Valoszinu hogy elkezdodott a terhesseg,csak nem tudott megmaradni!Majd jovohet hetfon megyek orvoshoz es remelem hogy kapok ra valaszt is!

Odett!
Ha jol tudom kozepidoben vagy!Voltal tuszonezoben?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Én is Én is!!!!

Szia Beu!!!

Annyit gondoltam ma rád!!!!Remélem minden jól alakult!!!!?????
csanita
 
 


Ancsa!
Sajnálom Kép. A doki biztos mond valami okosat.

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Kata
A göndörség művi volt!KépJa,most sima és nagy jóindulattal a vállamig ér!Kép
Én is imádom a kávé ízét!Lehett vmi front 1977-ben!KépTe melyik hóban születtél?

Potter
Hááááát a vasárnap megvolt,de sajnos tegnap a drága elaludt,ma meg ügyel,holnap hulla lesz.Szóval ennyit a tüszőről!!!Nem csak babásodni nehéz,de az embert becserkészni is kész csoda.Kép

Ancsa
Marci meggyógyult már?

Beuka
Akkor most már események sorozata jön!

Csanita
A babucid alszik már a pociban?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszti!
Koszonom kerdesed!KépMeg egy kicsit kohog,de mar jol van!Szerencsere nagyon gyorsan levonult rajta!
Ti jol vagytok?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Nem igazán.Ha elfogy az antibioticum visszaviszem a dokihoz,mert nagyon bronchitis-n köhög.Nem tudja még felköhögni ,pedig az anyja jó példával jár elő!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Most éppen fent van,táncolgat,ma nagyon aktív volt!!!Lehet ezek a frontok rá is hatnak!!!

Na megyeg fürcsizni,aztán alvás.Olyan jó lenne egy jó nagyot fürödni a kádba!!De marad a tusolás!!!

Jó jszakát mindenkinek!!!!
csanita
 
 


Csanita
Az sztem sokáig álom marad!Nekem pl. most időm nincs rá.Kép
A frontok bizony már ott is megérintik őket!Még jó,hogy ilyenkor halkan dolgoznakKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Anita!
Nektek is jo ejszakat!Kép

Kriszti!
SzegenykemKép!Nekunk Mucoprontot kellett szedni!Marci is visszanyelte,ezert oklendezesek utan jott ki(bocsanat)!

Beuka!
Remelem hamar megoldodik nalatok is a problemaKép!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Mostmar elkoszonok en is!
Jo ejszakat mindenkinek!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa
Mi nappal Lándzsás utifüvet iszunk,este Sinecodot.Plussz az antibia,meg a Fenistil csepp.A gyerek már takarja a szemét,mikor előszedem őket.Ma meg az esti adagot elfelejjjjjjjtettttttem beadni neki.KépTiszta hülye vagyok!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kép
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ancsa! Kép
Köszi!

Ancsa, Kriszta! jobbulást a piciknek!!!

JÓ ÉJT MINDENKINEK!
Kép
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Jó reggelt!

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?