Új privát üzeneted érkezett!

Nem csináltam csak túrósat, mert olyan sok lett a túró, hogy nem bírtam hozzá elég palacsintát sütni!Kép egy kicsit elszámoltam. Kép
Hú Vica, a képeket már láttam, de azt eltitkoltad, hogy ez mind apa műve! Nem semmi! Gratula, nagyon ügyi férjecskéd van!
Julcsi2
 


Lányok, Pékné Anitáról nagyon szomorú híreket olvastam. Megírni nem szeretném, ha le akarja majd írni, akkor leírja itt is. Ha valaki kiváncsi, akkor a Várandósság/2006-ban akarok szülni topicban megtalálja. Kép

Anita!Ha olvasol minket, akkor kitartás, újra és újra talpra kell állni, bármilyen nehéz! Puszi Neked és minden jót!
Julcsi2
 


Vica,
Apát átküldthetnéd! Kép (mármint, h nekem is csináljon illllyen szééép konyhát - ja, bocs, még lakásunk sincs... Kép)
Csak hozza ám a hűtőmágneseket is, mert én azokat gyűjtöm!... Kép

Akartam már kérdezni, csak mindig elfelejtem: nincs vki regisztrálva az iwiw-en?! Kép

Ja, és Zsu,
Tudom, tudom, közeleg az a fránya 30 (amúgy egyáltalán nem zavar, h nem leszek már huszonakárhány) Kép Öööööö, most remélem, megoldjuk a lakáskérdést, aztán nyáron (remélem!) beleadunk apait, anyait (ja, csak apait kell, mert az anyai az nálam van! Kép). Nnna, befejezem - kissé lehet, h meghülyültem?! Kép

Pussz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 

 
 

Kata nekem csütörtökön küldtek meghívót és még mindig nem jött meg! Pedig nagyon szerettem volna, de már nem hiszem, hogy lesz belőle valami. Állítólag nagyon túlterhelt. Kép
Julcsi2
 


Vica,
ez igen! Kép büszke is lehetsz rá! Kép nagyon ügyes! Kép

Kata,
én nem vagyok regisztrálva!
túrós? Kép naná! Kép

És valóban van élet 30-on túl is! Kép Mégha kissé ötyésebb is! Kép Kép

Szegény Anita Kép még nem olvastam, de talán nem az, amire gondolok Kép

angel37
 
 


Voltam UH-n.A pénteki 13 mm-es tüszőnek nyomaveszett. :D (Persze a sok apró tüszőcske megmaradt,változatlanul.) Lehet,hogy megrepedt,legalábbis a vizsgáló orvos szerint.A sajátomnak is mutattam a leletet,szte is lehetséges a repi,mert az endometrium 14 mm.Nem volt még ennyi,mióta vizsgálódunk tüsző ügyben.
Sztem meg túl kicsi volt.
Felírta a Metformint,én meg kis is váltottam,azonnal.A lelkemre kötötte,hogy csak akkor kezdjem el,ha megjött.2x500 mg-ot írt.

Hellász
A bromotol lehetsz rosszul.Majd dumálunk róla jö?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr! Teljesen tudatlan vagyok ebben az ügyben. Az jó, hogyha már megrepedt?
(Egyébként ha valaki keresi az előbbieket, akkor a másik topicban a febr.15-i hozzászólásoknál keresse!)
Julcsi2
 


NA helló konyhatündérek! Kép

Nos én több, mint 1 éve vagyok enenk a topivnak a "lakója", és azt kell, hogy mondjam, hogy most kezd újra olyan lenni, mint régen. Amikor nem olyan volt, akkor elmentem.
Csak az a baj, hogy úgy pörög, hogy rendesen kimaradok belőle, itt az éjszakai műszakommal Kép.

Reni! Kép
Továbbra is nagyon drukkolok!!!

Betti! Kép
Dejó, már csak 11 napot dolgozol Kép

Julcsi! Kép
Hajninak sajnos megjött a múlt hétvégén Kép
Nagyon nagyon tetszett, amiket ma írtál! Szerintem tök egyformán gondolkodunk. Ráadásul ahogy elnéztem a munkák is "hasonló" statisztikák, meg beszámolók a főnöknek Kép

Kamilla! Kép
AAAnnyira sajnálooom!!! Kép. LEgyél újra erős!!!!

Zsuzska! Kép
Neked is megjött Kép Úgy sajnálom!!! Nagyon jól megmondtad ma! NAgyon tetszett!!!

Janna! Kép
Én talán még nem is gratuláltam Neked a picihez!!! GRATULÁLOK!!!
És a tesó mennyi idős?

Vica! Kép
Nagyon nagyon szép a konyha, minden elismerésem a párodé!!! Nagyon ügyes!

Ági! Kép
Sokszor nekem sincs ám időm főzni, és igenis nagyon jól jönnek a melegszenya receptek!

Nekem is jó alacsony a vérnyomim! múlt héten 70/60 volt, de ma is elég szarul voltam, pedig benn volt majd el liter tea, és 2 kv Kép

Megyek táncolok egyet, aztán visszanézek, hátha van még valaki az "éjszakai műszakban"

Kép
Kép
beuka
 
 


Ok, OKr,és nektek is köszi lányok, hogy válaszoltatok.
Mindenkinek babásodást kívánok!

Hellász
hellász
 
 


KATA!!!
ÉN IGEN!!! ÉS MÁR ÉN IS AKARTAM KÉRDEZNI!!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Majd megkeressük egymást, de most mennem kell Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!Kép Írtam mailt!
Julcsi2
 


Beuka,
Téged már megtaláltalak! Kép
kata1977
Hatvan
 
 


Na, túléltem a kínzást a kozmetikusnál. Lábaim simák, mint 2 rúd parízer. Kép Még az a jó a terhességben, hogy lassabban nő a szőrzet.

iwiw...a barátnőm megígérte, hogy regisztrál. Ez olyan jó dolog? Mert ő nagyon be volt zsongva, még az óvodai szerelmét is megtalálta, akinek most be is vallotta akkori reménytelen vonzalmát. Kép Az én óvodai szerelmem E. Péter volt, de nem volt nála esélyem. KépKép
Ti pasiztatok az oviban? Kép
potter_76
 
 


Sziasztok!

Vica!
Nagyon szep konyhatok van!Gratulalok a parodnakKép!!!

Julcsi!
En mar elejetol kezdve kovettem az esemenyeket P.Anitarol!Engem is nagyon sziven utott az esete!Nagyjabol egy idoben tortent az enyemmel,es ezert nagyon megertem mit erzett!Szornyen sajnalom ot!Kép Atirnal,mert a 7.napon leszek holnap!KOSZONOMKép

Olyan sokszor eszembe jut Lara!Biztos nagyon jol erzik magukat!Megesz az irigysegKép!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!!

Mennyi szörnyüsség történtKép.elöször én ,Ancsa,és P.Anita!Csajok annyira sajnálom Kép!

Kamilla!
Kép
Vica!
Nagyon szép a konyhátokKép!

Bocsi de nem olvastam végig ,és ne haragudjatok de nem tudok mindenkinek irni,most értem haza a melobol és fáradt vagyok.A párom meg tullorázikKép
Holnap délután megyek a házhoz takaritani,van mit mára teljessen kiköltöztek,csütörtökre minden pokhálot le kell szednem!!Puszi mindenkinek!!

Sziasztok!!!
Vendég
 


HAlihóó!

Kriszta! Kép
Reméljük, hoyg azért nem látta a doki, mert már megrepedt Kép. Kihasználtátok az időpontot?

Julcsi! Kép
Válosztam, bár igen röviden Kép

Kata! Kép
Akkor miért nem jelöltél ismerősnek? Kép

Ági! Kép
Én is átestem ma a gyantázáson, azt én csináltam magamnak, több-kevesebb sikerrel!
Ez komoly, hogy lassabban nő, terhesség alatt Kép

Ancsa! Kép
Én asszem lemaradtam valamiről. Mit örtént Veled? Csak ha akarod, nem akarom feltépni!

Editke!
Tényleg téged olvastalak, és annyira sajnálom! De már biztos felálltál, mert nagyo nerős vagy, igaz!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Úgy látom egyedül maradtam Kép

Megyek aludni!

JÓ ÉJT MINDENKINEK!!!!
Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Szuper a topic!Kép

Én is fenn vagyok az iwiw-en tessék rám kattintani!Kép

Sajnálom, Ancsa, és Pékné Anitát is igaz nem olvastam de sejtem mi azKépKépKépKép

Kata, akkor mindent bele , nyáron!!mikor lesz lakás??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Jó reggelt!
Julcsi!Én is olvastam Anitát a múlthéten.
Írd át légyszíves a táblát 2 cn-ra és 32-33 chosszra.Köszi Kép
Nem vagyok szomorú,ti se legyetek.Oké?Tegnap már éreztem.De legalább tudom mikor van pé és be is jött.Nekem már ez is haladás.Nézzük a jó oldalát.
Zsuzska!Mizu?Mi az a iwiw?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!
Reni
Azért én egy szomorú jelet teszek,mert sajnálom ámKép
De nézzük akkor a jó oldalt.Kép


Vica
most látom milyen szép a konyhád!Nagyon ügyes a férjed!!!!KépKépKépKép

Tényleg,mi az a iwiw?????

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!
Én is fenn vagyok az iwiw-en! Kép
Az iwiw ismerős kereső! Csak meghívóval lehet bekerülni.

moni
 
 


Helló!

Én is vagyok ám iwiwen!Kép Zsuzskánál megtaláltok.Kép

nem gondoltam voltna hogy ennyire sikere lesz akonyhácskámnak.Kép Most akkor bevallom, hogy IKEÁs.
ÁÁÁÁÁÁ, dehogy. Vicc volt. Tényleg s.k. Kép

Anitát mindjárt elolvasom,de sejtem mi lehet.Kép

Kata!
Kéne az uram, mi? KépKépKép
Amint lesz lakásotok, megyünk hozzátok és csinálunk egy fasza konyhát,jó?Kép

Tök jó, hogy megint felpörögtünk, nem győzök olvasniKép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Ha valaiknek van fölös meghívója küldjön nekem légysziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!

Reni, azért Kép, elhatároztátok magatokat a vizsgálatokra?

Gyantázás: én nem gyantázok, hanem epilálok géppel. Tegnap csináltam, azt hittem összesz....om magam. Régen fájt már ennyire. Az utóbbi két hónapban borotváltam és most borzalmas volt!Kép
A bajszomat gyantázom. Kép A bikinivonalnak megmarad a borotva, mert ott igen érzékeny vagyok. Kép Pedig nem tesz jót neki, azt tudomKép

Na akkor tábla:

<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés -
Potter_76 2004.július 26+6 30 nap Budapest 29 év baba érkezése: máj.20 Kép
Betti 73 2005. június 24+5 29 nap Budapest 32 év baba érkezése:június 8. Kép
Banya 2005. febr. 109 28-30 nap Pécs 25 év - Kép
Adi 2005. aug. 14+4 ? Rendszertelen Pécs 28 év baba érkezése: augusztus 20. Kép
O. Kriszti 2005. febr. 21 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba*1.clostys ciklus -
Julcsi 2005. márc. 19 23-27 nap rendszeres Budapest 25 év febr.23vérvétel -
Kata 2005. dec. 19 29-31 nap rendszeres Budapest 28 év - -
Móni 2005. márc. 17 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba vizsgálatok*folyamatban -
Lara 2005. ápr. 11 24-36 nap Komló 26 év - -
Vk Hajni 2003. júl. 10 26-28 nap rendszeres Tatabánya 22 év - -
Ancsa 2003. okt. 7 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba -
Zsuzska 80 2005.jan. 6 28 nap Győr 24 év - -
Kamilla 2005. máj. 3 24-26 nap Budapest 27 év - -
Reni 2005. szept. 2 33-37 nap rendszeres Debrecen 24 év - - </pre>
Julcsi2
 


Az iwiw az ismerős kereső...sajnos nekem nincs meghívóm!Valaki találjon már meg ...én nem tudom a vezetékneveteket...vagy Ti sem tudjátok az enyémet??KépKépKépKép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Jó reggelt Csajszik!

Vica baby! Szuper konyhát csinált neked apa!! Természetesen nem írjuk át a topic nevét!!!! Irgum-burgum!!! Kép

Reni!
Kép

Zsuzska!
Nekem a nővérem ígért meghívót az iwiw-re, még nem kaptam, de ha lesz, akkor mindenkit megjelölök. Kép

Ági!

Az nekem is feltűnt,hogy lassabban nő a szőr mostanság, de én a télnek tudtam be! Kép Nekem pl. a hajam nyáron sokkal gyorsabban nő. Mostanság borotvával próbálkozom, de az utóbbi időben bizonyos helyeket már nem látok, így eléggé ügyetlen vagyok.

Nem olvastam Pékné Anitát, de megnézem. Kép

Editke!

NAgyon szupi, hogy az új lakással tudsz foglalkozni, fárasztó nagyon, de meglátod milyen boldogság lesz, ha beköltöztök. Kép

Hirtelen ennyi sikerült tőlem.

Betti
betti73
 
 


Beuka írtam, remélem megkapod, mert szarakodik az az emailem, amire küldted! Alíg bírtam megnézni!

Editke, én nagyon szeretem ezt a részét az életünknek. Mármint, hogy lakberendezés. Már előre félek, hogy mi lesz ha befejezzük. Bár azt hiszem ahol kert van, mindig lesz mit csinálni. Azért a sok vásárlás hiányozni fog! Kép


Vica, tegnap jó ötletet adtál a konyhátokkal! A pult feletti polt tetszik. Mondtam is a Zuramnak, hogy csináljuk meg. Õ is kis ezermester. Úgyhogy most nyomtatom is ki és otthon lesz nagy tervezés!Kép
Julcsi2
 


Julcsi!A ciklushosszt is írd már át 32-34 re.Köszi írtam,csak biztos elfelejtetted,de ráér.Megbeszéltük,igen.Írhatnék neked egy e-mailt?

Kép
breni
 
 


Beut és Mónit már megtalátam az iwiw-en.
Sajnos én elajándékoztam öcsikémnek a meghívómat, nem tudom mikor akpunk újat. Az a baj, hogy nem számítottak ekkora sikerre és agy kissé megborult a rendszerük. hetekig nem lehetett meghívót küldeni, és most megengedtek mindenkinek 1 azaz egy darabot. na ebből is nagy káosz lett, mert 250.000 elküldött meghívóból már 230.000-en AZNAP DÉLRE regisztráltak, tehát megint össze suakadtak. Most megint nincs meghívás. Hát ez van. Amint lesz, mindenkit meghívok, akinek még nincs.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Okr!Te ígértél fényképet a szemöldöködről!
Julcsi te meg a hajadról!!Várom ám!!

mizsu5@freemail.hu

zsuzska80
Szombathely
 
 


Kriszta,
reméljük megrepedt az a tüszőcske! Kép
a mnyh-hoz gratula, én is el tudnék képzelni, egy ilyesmit! Kép

Reni,
de jó, hogy így tudod venni a dolgot! Kép bár tényleg ez a legjobb, amit a zember lánya tehet! Kép
azért zárójelben (Kép)

iwiw:
szinte ez egész ismeretségi köröm be van zsongva tőle, de én már csakazértse! Kép Kép
bevallom hősiesen attól félek jól rácuppannék, és az hiányzik még nekem a fórumozás mellé! Kép

angel37
 
 


Julcsi
Köszi a táblát!Kép

Zsuzska
Már le is van fotozva,csak nincs feltöltve a gépre.Sajnos ehhez béna vagyok,majd a párom,ha hazajön (holnap délután) megoldja.
Egyébként a jövő héten megyek áthúzatni.Egy kicsit világosnak találom,na meg van egy-két hely ahonnan kijött a festék.(a kozmetikus szólt,hogy elsőre nem lesz tökéletes)

Angyal
Sztem felszívódott a tüszőm,mert a hőm lejebb ment,ahelyett,hogy felkúszott volnaKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Hát ez nem igaz, nem tudok írni!!!Kép(Most majd odafigyelek)

Julcsi!
Tényleg hasznos az a polc ott a pult felett, mert így a sótartók, óra meg ilyenek nem foglalják a helyet a pulton. Nagyon irritál, mikor a munkafelületen van valami. Nem is tartok a pulton semmit csak 2 poharat meg egy kancsóban teát vagy üdítőt. Ott a képen látszik egy palack is, de azt Apa tette oda!Kép

Betti!
Nekem is lassabban nő a szőröm télen. Lehet hogy a fényre jönnek?Kép

Kata!
Valahogy tudasd már velem a vezeték nevedet, jó?
Lehet mélben is.

Editke!
Nagyon kíváncsi vagyok már az új lakásra!!! Majd áraszd el a topikot képpel,jó?Kép

Beu!
Te is szoktál táncolni otthon? Vagy eljársz valahová? Én is szoktam néha, mikor magam vagyok otthon. Van 2 bazi nagy hangfalunk, behúzoma függönyöket és magamban partizok.KépKép (Olyan dezsavü érzésem van, nem meséltem ezt már?)Kép

Okr!
Lehet hogy egy megtermnékenyült petike van útban a méhed felé?Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Angel!
Sajnos egyesek tényleg belehülyülnek ebbe az "ismerkedésbe". nekem is naponta 3-4 levél jön az iwiw-től, hogy x.y ismerősnek jelölt. Már néha nagyon unom. Főleg hogy olyan emberek találnak meg (csak azért hogy növeljék ez ismerősei számát) akikkel életemben nem beszéltem, csak max egy iskolába jártunk és megismerte az arcom. Az ilyet utálom. Arra jó, amit Ági mondott, hogy régi, elfeledett brátokat, szerelmeket lehet megtalálni. Engem is megtalált életem első "férfija" (értitek, ugye?Kép), de néhány levélváltás után (hogy vagy? mi van veled?) elmaradtunk egymás mellől. 5 éve nem láttam, nem érdekel mi van vele. Undok vagyok? Itt vagytok nekem ti, és sokkal többet tudok ólatok, mint róla, pedig vele le is.....Kép
Vagy ez már a "másik" topik témája?Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Potter,
gratula a párizsikhoz! Kép

Vica,
akkor jó, nemcsak nekem vannak ilyenjeim a pulttal kapcsolatban! Kép

Jó ez az önszórakoztató táncparty! Kép Még érdekesebb, ha a függönyt se húzod be! Kép

angel37
 
 


Angel!
Néha a függönyt se húzom be. De olyankor csak a matricáim vannak rajtam.KépKépKép

Ági!
Küldenél nekem új matricákat? Valami Garfieldosat emlegettél. Az utca lakói már nagyon unják a meglévőket.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok csajok!!!

Nem semmi mennyit írtatok!!!!!Alig bírtam vissza olvasni!!!

Vica!!
Nagyon szép a konyhátok!!

Én is szeretnék egy olyen nagy konyhát,de mi panelba lakunk és hát ott nem valami nagyok a helyiségek.Bár nekünk a panelhoz képest nagy konyhánk van.De majd talán jövőre!!!Mert idén szerettünk volna építkezni,de nem tudtuk volna befejezni a baba érkezéséig,és nem akartunk egy 1-2 hetes babával költözködni.Van is tervrajzunk,szupi lesz!!!Majd ha Reginánk 1 éves lesz akkor bele ugrunk.Addig maradunk itt,ez is a miénk,elférünk bőven.

Sajna derekam még mindig fáj,Apa vett nekem kenőcsöt,de nehogy azt higgyjétek olyan könnyű!!!Nagy nehezen talált a gyógyszerész néni,amit Én is használhatok!!De azt mondták ez még rosszabb lesz ha nő a pocak!!
Na sebaj erre vártunk!!!

Megyek kicsit össze szedem magam,majd jövök!!!
csanita
 
 


Vica, Potter, Kép
csak annyit, hogy a szivecskés és a csikítás stip-stop! Kép Kép azt dokibácsinak tartogatom! Kép

Vica,
nem vagy undok! Kép
engem már ez előző pasim sem érdekel, de egyáltalán az se, hogy mi van vele! Kép

angel37
 
 


Reni:

pihike@gportal.hu

És honapra javítom, ha a lyukas agyamból ki nem szivárog!

Zsuzska, küldöm! Kép
Julcsi2
 


Julcsi! Nekem is!Kép
vica1982@citromail.hu

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Nekem már megjött a hajam..én már nem tudok küldeni...
Julcsi szerintem tök jó, bár nem tudom mekkora volt eredetileg. arról nincs kép??
Várom!Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


megjött=megnőttKépKépKép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Milyen matricák?!
Milyen képek?!
Jajjjj, rébuszokban beszéltek, vagy én nem értek semmit?! KépKép
Zsut és Vicát is megtaláltam az iwiwen. Kép
Ja, az iwiw jelentése: international who is who. Kép
És én imádom! Kép Tényleg egy csomó régi-régi elfeledett embert meg lehet találni. Kép

Pussz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Ági,
Nekem is volt ovis szerelmem. Kép Egymás mellé is húztuk mindig azt a kis szétnyithatós ágyat és egymás kezét fogva aludtunk el. KépKépKép
És azt ígérte, h majd elvesz engem feleségül (és azóta sem tette Kép - igaz, nem is annyira szeretném Kép). Õt Miklósnak hívják. Aztán volt egy másik kisfiú (Matyi), aki meg nagyon odáig volt értem (nem tudom, h én miért Mikit választottam... Kép) és húsvétkor mindig versenyeztek, hogy ki ér oda hamarabb hozzánk. Kép És mindig Matyi nyert. Kép (Én meg sosem aludhattam sokáig, mert már 1/2 7 - 7 között ott volt... KépKép).

Vica,
Vigyázz ám az ilyen felelőtleg ígéretekkel, mert egyszercsak szavadon foglak! Kép

Én is 7végén szőrtelenítettem (legalábbis, amit epilátorral csinálok: hónalj, alsó lábszár). A gyantás részek erre a 7végére maradtak. Kép

Más most nem jut eszembe. Kép

Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!
En is olyan szivesen beszelgetnek regi ismerosokkel!Nem szoktam fellepni ilyen oldalakra,mert felek hogy olyan valaki talal meg akivel nem szeretnek beszelgetni!De ezt majd lehet hogy kiprobalomKép!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Elfeledett szerelemkből mindig csak baj adódik!Inkább nem is feszegetem soha a dolgot.Pedig sokat látok ám,gyakortaKépKépKép

Kata
A férjem Miki!KépKép
-Gondolom nem az a bizonyos.KépBár ki tudja?!

Vica,Angyal
A matricás dolgot nem értem én semKép

Hétvégén én is gyantázom.Jövő héten két buli is lesz,hozni kell a sima formát.Nem mintha látszódna a nadrág alattKépKépEsetleg ha leveszemKép
Más:Nálatok is tök lassú a babanet?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Nekem a párom szokta a gyantázni a lábam,hát kemény.De már vagy 3 hónapja borotválom.Megint rá kéne venni a párom hogy csinálja,csak nincs türelme.Pedig van gépem is de úgy fáj,csak a hónomalját tudom vele csinálni,meg a párom is.

Kép
breni
 
 


Anita, jobbulást Neked, kenegesse csak férjecskéd rendszeresen, meg maszírozza! Kép

Lányok, küldtem hosszú hajjal is képet!Kép

Na mi ez a pangás? Ebéd? akkor jó étvágyat! Mi pizzát rendelünk a kollégákkal! Kép
Julcsi2
 


Angel!
Elárulhatom?
Pedig nem titok, ha volna időtök, ami nincs, akkor visszaolvasva megtudnátok.
Na, jó, megsprórolok nektek egy napi olvasgatást.Kép
Angel! Javíts ki, ha nem jól emlékszem. Valahogy úgy kezdődött, hogy Angel-baby ment nőgyogyihoz, és mondtam neki, hogy legalább flitter-bikinit vegyen fel. Aztán ezt kezdtük el Potter-Ágival karöltve ragozni, hogy lehetne csillagocskás matricákat is ragasztania cicijére. Most meg pár hete Angel és Potter-Ági banán matricákat kapták fel. Hogy a doki bácsi cerkűájára lehet majd ragasztani "csikítás" matricákat. Hihihi!Kép
Egészítsétek ki, ha gondoljátok.Kép

Nekem is lassú!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


igen vhogy így! Kép
szóval ezt az agyatlanságot ragoztuk, és mindig előjön, ha dokihoz készülök! Kép Meg most már, úgy látszik, anélkül is! Kép
Egyébként ha vki nagyon ráér, érdemes visszakeresni azt a tömény sületlenséget! Kép

Vmi dísszerkót kéne majd kitalálni Kép arra az alkalomra, ha esetleg egyszer összejönne vki a pocimba... de azzal még sztem úgyis bőven ráérünk! Kép

Reni,
hónaljban jobban bírod, mint lábon? Kép

Én géppel szoktam, kivéve a nunivonalat, azt krémmel, mert legtöbbször lusta vagyok kozmetikushoz menni! Meg ugye a krém után rögtön szép sima Kép lehet szépen díszíteni! Kép Kép

angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?