Új privát üzeneted érkezett!

Hmmc,
Na ezt mind produkálja Lilla is, plusz ő mindenért ordít (SEMMI nem jó neki), és egész nap egy túlpörgött állapotban van. Továbbra is hajnalban kel, és nappal is alig alszik. Totál ki van tőle. Sokkosan üvölt, veri magát a földhöz, és VIGASZTALHATATLAN. Ráadásul kitört rajta a ruha és pelus fóbia. Állandóan le akarja tépni magáról. A pelenkázás eddig is nehéz volt, de most már gladiátor küzdelemmé vált. Egyszerűen nem akarja, hogy ráadjam. A ruhákat is utálja. Egyik nap lecseréltem a mellényét pulóverre, ettől annyira kiborult, hogy 1,5 órát üvöltött... És még sorolhatnám. Kép
Dorinának DRUKKK!!!! Kép

Szilvi,
Nagyon ügyes Enikő!!!! KépKép
Sajnos az eddigi tapasztalat az, hogy 1-2 hónap is lehet amíg ténylegesen kibújik a foga. Látni még semmi nem látszik csak produkálja, a nála ilyenkor jelentkező tüneteket.

Ilba,
Hát igen, neki mindig "segítenie" kell. Semmi nem történhet az aszisztálása nélkül. Kép
Ami nagyon nehéz is, mert szinte semmit nem lehet mellette csinálni. Derékig mászik a felmosóvödörbe, viszi a vizes rongyot, szivacsot stb. Ha egy tizedmásodpercre leteszek bármilyen eszközt, szerszámot már rohan is el vele. Nem győzöm kikapkodni a spaklit, csavarhúzót a kezéből. Amiért persze megint ordít.
Egyik nap Gergő a szegélylécet ragasztotta vissza a szobájában, ezért elbarikádoztuk a bejáratot. Látta, hogy pár bútorlapot becipel az Apja támasztéknak. Erre ő is rohant és képes volt egy nehéz lapot odacipelni majd a barikád elött fennhangon mondani, hogy tet-tet-tet (egyenlőre így mondja a tesséket), amíg Gergő el nem vette tőle, majd még kétszer megismételte a műveletet. KépKép

Viszont, hogy ne csak panaszkodjak, nagyon okos és ügyes. Számomra hihetetlen dolgokat produkál, bár lehet, hogy egy 1 éves gyereknél ez normális, csak nincs "összehasonlítási alapom".
Képes a tárgyakat fajta, anyag szerint szétválogatni. Azzal szórakozik, hogy külön kupacokba pakolja a ruhaneműt, a kartonpapírt, a nejlont, és a bútorlapot. Elég egyszer látnia, hogy melyik eszközt mire használunk, és onnantól kezdve ha megkaparintja ő is utánoz, és nem felejti el. (pl.: ronggyal port töröl, festőhengerrel fest, súrolókefével súról, az elektromos csatlakozót a konnektorba kell bedugni, még szerencse, hogy alapból biztonsági aljzatokat vettünk stb.) Tegnap azzal kápráztatott el, hogy talált egy kidobásra váró kallódó cd-t, és az íróasztal elött hisztizett vele. Nem tudtam mit akar, ezért felemeltem, és kiderült, hogy látta, hogy az asztalon van a tároló henger rajta sok-sok cd-vel. Õ pedig magától kikombinálta, hogy ott a helye, és azért visított mert rá szerette volna tenni csak nem érte el. Kép És még sok ilyet tud. KépKép
És kitört rajta a "mindent egyedül akarok csinálni" mánia. Pl.: séta közben nem foghatom a kezét, még a kapucniját se. Nem segíthetek neki semmiben. Inni mostanában szívószállal szokott, de nem tarthatom a poharat. Oda kell neki adni mindenestűl. Enni is csak úgy hajlandó ha magától kanalazhat. Ami viszont egyenlőre azért rossz, mert csak 5 perc az egy helyben nyugton ülök kapacitása. Ennyi idő alatt kell a pocijába juttatni a kaját, mert hiába éhes nincs türelme tovább enni. Most még működik a közben én is a szájába csempészek ennivalót egy másik kanállal módszer, de mi lesz késöbb?

Na mára ennyi, megyek pakolni.
Kíváncsi leszek mikor lesz ott végre netünk. Azért bezzeg már fel tudtak hívni, hogy miért mondjuk fel a Matáv vonalunkat (egyszerre faxoltuk el a papírokat)...
myra
 
 


Na, ma "csak" 1/2 2-től 1/2 3-ig volt műsor, de hasfájás volt a ludas, úgyhogy némi rotyogtatás után kidőlt. Nem semmi a 10 kilóját cipelni, hiába vettük magunk közé, dobálta magát, forgolódott, csak az ölemben összegömbölyödve volt jó! jajjj...
Viszont ami tuti, hogy megint tápi kell váltanunk! Kép

Laga
Azért ez jó hír! Kép
Az árak tényleg nem semmi, de ez van... A lényeg, hogy vannak szakemberek, akik tudnak segíteni! Kép

Ilba
Na majd megnézem, mostmár nagyon kíváncsi vagyok!

Szilvi
Enikőnek gratula! Ezek szerint nemcsak születési méretekben, hanem elképesztő tempójú mozgásfejlődésben is Sebi babérjaira tör! Kép
Hajrá Enikő!

Myra
Lilla-hiszti Kép Ráadásul ő is úgy ordít, hogy a fejed szétmegy tőle... Kép
Ruha-fóbia nálunk is van, ha csak egy szál body vagy póló van rajta, akkor húzza le magáról. Bár neki valszeg a kiütések is bezavarnak...
Viszont tényleg magyon ügyes!!! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas: kicsit megkésve boldog szülinapot! Kép (Bocs, tegnap nem jutottam el idáig)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

 
 

Boldog szülinapot a szülinaposoknak!

Laga
laga
 
 


Cory
Köszi! Kép
Nálatok mizujs? Leányzó pihizik? Kép

A köszöntést köszi mindenkinek! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Lányok! Minden szülinaposnak füle nőjjön bokáig! Kép

Laga! Matyi is hypotóni volt! És ő is baromi laza, szintén az anyukájától örökölte! Kép A torna és az úszás meglátod hamar helyrerázza a leányzót!
aranyhold
 
 


Cas: megvagyok. Kicsit bepara van, mert a doki csütörtökön azt mondta, kb 2 hét. Én meg valahogy még 1 hónappal számoltam Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory
Hú de elszaladt az időKép
Kitartást! Rendes szülés lesz?

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Megint 2 órás műsor volt az éjjel 1-től 3-ig. Kép
Teljesen kivagyok. Kép
Felébred vmire (most arra, hogy összepisilte magát, felmarta a kiütéseit is úgyhogy azok is viszkettek), aztán mire eljutunk odáig, hogy visszaaltatnám (teljes átöltöztetés, kenőcsözés stb. után), akkor már teljesen felébred. Esetleg szomjas.
Kellő mennyiségű ordítás után pedig már éhes is, de tápszert nem merünk már neki adni ilyenkor, mert rettentően néz ki tőle. Kép
Ma megyünk megint allergológushoz...
Remélem kitalál vmit, mert lassan megőrülök.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas
Kép Kép Nem irigyellek benneteket.
hmmc
 
 


Köszönöm a köszöntéseket.

Cas
Boldog szülinapot.Kép
Még van tápi, amire váltani tudtok? Már szinte mindet kipróbáltátok.

Nikcsi
Korinak boldog szülinapot.Kép
Ha jól emlékszem Te is februári vagy, nem?
Olyan érdekes, én gyakran gondolok vissza, hogy mi volt egy évvel ezelőtt, kiért izgultunk.
Mit szólt Kori a játékasztalhoz? Mi is felbuzdultunk és vettünk előre Fanni névnapjára.

Dorina
Boldog szülinapot és kiváncsian várjuk a vizsga eredményét.Kép

Szilvi
Erre jók a talik, Enikő is belehúz, hogy már játszhasson a többiekkel.Kép

Laga
Ez tényleg jó, hogy kiderült. És Vilmost annno nem kellett vinnetek sehova?
boglarka
 
 


Mivel mindig lemaradásban vagyok, ezért ezek még a régebbi hozzászólásokhoz:

Hmmc
Teljesen igazad van! Annyira hihetetlen, hogy ennyire szalad az idő?! Soha életemben nem telt ilyen gyorsan! Azt pl nagyon vártam, hogy végre 18 legyek, addig alig haladt az idő. Most nem szeretném, hogy ennyire repüljön az idő és mégis.
Korinál is volt ilyen matrica időszak, de így utólag nem volt vészes (időben). Korinál az van most, hogy nem csinálhatok semmit nélküle. Ha muffint csinálok a konyhába leköltözünk a földre és ott kevergetjük. Hihetetlen, de szombaton kivette a fakanalat a kezemből és kevergette az alapanyagot! Lehet, hogy Kori kezének köszönhető vagy inkább Aranyholdnak-szódabikarbóna, de megint isteniek lettek a muffinok (diós, mákos, kókuszos). Számomra hihetetlen, hogy egy egy éves gyereknek mennyi esze van? A morzsaporszívót és a sima porszívót is úgy tolja-húzza, mint én. A ruhákat a mosógépbe teszi és a kosárba veszi ki. Ha nincs ott a kosár odacipeli.
Fogzás: nálunk is 2-3 hét általában 1 fog. Ma éjjel is 4-5-ször keltem hozzá, már nagyon gondolkozom ezen a homeos bogyón!

Cas
Igen szeretném kérni a danubiuszost! Bár nem tudom mikor megyünk, mert a barátnőm is bebabázott, bár még csak 16 hetes, szóval remélem megyünk azért valamikor!

Szilvi
Mikor menjünk talira?


Annyit írtatok, hogy archívba kell visszamennem, na majd lemaradással megint jövök! Csak nehogy taliról maradjak le így! Kép
nikcsi
 
 


Egy kis hirdetés:

Gyermekfotózás saját otthonában Budapest egész területén! Naptárak, képeslapok, slideshow-k készítése, papírképek rendelése kedvező áron!
Bővebb információ, árak, időpont egyeztetés: www.b-photo.uw.hu

Kép Kép
joophe
 
 


NA voltunk tegnap allergológusnál, ő sem volt elragadtatva, hogy néz ki a gyerek... Pedig akkor még csak a kezeit látta!
Végül kaptunk Zyrtec cseppeket, kenőcsöt a kiütéseire és visszatértünk a legelső tápihoz. Este már azt kapta, meg cseppeket is előtte, fürcsi után pedig a csúnya részeket bekentem a kenőccsel. Reggel 7-ig hang nélkül aludt, és RENGETEGET javultak a kiütései.
VÉGRE! Kép

Hmmc
Köszi!

Boglárka
Köszi a köszöntést! Kép
Tápi még van olyan, ami már színtiszta aminosav, na arra még áttérhetünk, ha nagyon muszáj.

Nikcsi
Kori nagyon ügyes!
Sebi is kiszedi a szennyeseit a tartójából, de a legritkább esetben viszi oda a mosógéphez, inkább szétszórja a lakásban őket. Kép
Lehet, hogy a pasikban genetikailag kódolva van, hogy szeretik széthagyni a szennyest?! Kép

Szilvi
Mi van veletek? Eltűntél...
Megjött a pelus? Vmikor átugrunk majd érte. Vagy Zs.

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Ilba
Megnéztelek titeket a wiwen, tényleg ismerjük egymást látásból! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas!
nem, vagyok, csak mindenütt és nem itt Kép
látod, ez a lányok előnye Kép segítenek a háztartásban
ma megint rohangálok, ráér a pelus holnap is?

a buli kedden lesz, ha jöttök, ha nem Kép
ki jön?

Nóra!
boldog névnapot!!!Kép
szilvamag
 
 


Boglárka
Boldog névnapot! Kép
Jó közel van a szülinapodhoz! Kép Vagy van máskor is névnapod?

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Szilvi
A pelus ráér!
Akkor jövő kedden tali? Jól értem?

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Boglárka
Sok boldog névnapot.

Szilvi
Mi megyünk a talira.

Dorina holnap fog szóbelizni 12,45-re vagyunk hivatalosak. Szorítsatok légyszi.

Sára nálunk is pakol ki-be mindent állandóan, és láthatóan jön meg az esze. Aminek van kupakja vagy teteje azt próbálja rátenni. Eltanulta a nővérétől, hogyha azt mondom, hogy NEM rávágja, hogy DE. Ha azt szeretné, hogy menjek oda hozzá megy a DEJE, DEJE. Az apjának az kiabálja, hogy ÁÁÁÁÁÁ, Beni pedig VU, ő maga pedig BABA, én pedig MAMAMA vagy AJA. Ha be van zárva a szoba ajtaja, mert pl. Dorina tanul, vagy nincs kedve Sárához akkor dörömböl.
De még nagyon sok új dolgot csinál. Az állandó pakolászásáról nem is beszélve.

Cas
Sebi ki fogja nőni ezt az allergiát? Mit mond a doki. Szegény oviban és suliban mit fog enni?
hmmc
 
 


Hmmc
Előbb-utóbb feltehetőleg kinövi (öcsém is ilyen volt, ő is kinőtte), de pl. még oviban valszeg meg kell oldani az étkeztetését vhogy.
Waldorfban vállalnak ilyet, öcsém is majdnem oda ment, de aztán kifogott a közeli oviban egy olyan óvónénit, aki ismerte a problémát, és ő figyelt rá, hogy a menzakajából mit ehet meg, mit nem.
Ha hamar jön a kistesó, és amúgy is itthon leszek, akkor egyszerűbb lesz, mert akkor itthon eszik.
Még meglátjuk.
Dorinának megy a drukk!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


nézegettem a régi képeket
találós kérdés: ki ki?

KépKép
szilvamag
 
 


A nagyobb kép Kinga, a kicsi Enikő! Szerintem...
Nem semmi a két csaj! Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Ja, és megvan az elmúlt éjszakák órákig tartó bömbölésének másik vádlottja: Sebinek kint van a 7. foga. Gyanakodtam már rá, de semmi duzzanat nem látszot...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Saci, nyertKép
a fogacskáért pedig nagy puszi Sebinek Kép
szilvamag
 
 


Szilvi
Nem is tudtam, hogy ikreket szültél Kép
hmmc
 
 


Sziasztok, lányok!
Szilvi! Döbbenet a hasonlóság, én nem találtam volna ki, hogy két külön gyerkő, azt hittem mind a kettő Kingáról készül! Kép
A jövő keddi talira elvileg tudunk menni, remélem gyakorlatilag is! Kép
aranyhold
 
 


Aranyhold!
remélem tényleg el tudtok jönni Kép

a vicces az, hogy apjuknak is leküldtem a képeket és ő is csak a környezetből találta ki, melyik melyik gyerek
Kinga viszont megismeri magát Kép
szilvamag
 
 


Szilvi
Köszi a puszit, ez nagyon aranyos volt! Kép
Ilyenkor elszégyellem magam, hogy miért voltam vele olyan morcos - persze 3 órányi üvöltés után hajnali kettőkor érthető vmennyire, de szegény nem tehetett róla...
Remélem a talira tudunk menni mi is!

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


van +1 fogunk!!! Kép
szilvamag
 
 


cas,
jó-jó, de miért kell érte üvölteni
szilvamag
 
 


Szilvi
Mondtam én, hogy Enikőnek hamarabb lesz foga, mint Sárának. Sárának kihasadt az ínye és itt tartunk már 2 hete. De ez még csak egy!!!!! fog, a mellette lévő még sehol. Lassan a többieknek a maradandó fogai is kijönnek, amíg mi ezzel az egyetlen egy foggal szenvedünk. Szerintem 2 hét alatt már ki kellett volna jönnie Kép Kép
hmmc
 
 


Móni!
én még szívesen vártam volna egy kicsit, csak reménykedek, hogy nem kezd el rágni vele

ha bírod a pürésítést, akkor csak jó Sárának, mert kevesebbet kell mosni és kevesebb ideje lesz megromlani Kép
szilvamag
 
 


Nikcsi!
békás nem volt, tengeri állatos van helyette. Állítólag ugyanaz, csak kék. Ha nem jó, visszaveszik
szilvamag
 
 


Köszönöm mindenkinek a köszöntést.

Le vagyok maradva és el vagyok fáradva. Fanni nem akar enni. 30-40 g-okat eszik. Lehet, hogy a foga?
Illetve paradicsom az jöhet dögivel, de hát nem élhet csak azon. Kibontottam olyan bébiételt, ami ízlett neki, nem akarta azt sem. TV közben csempésztem a szájába, ez a módszer tuti. És egyébként minden etetés közben kész varieté műsort adunk le neki, hogy ne únja meg az evést. Állítólag a férjem is ilyen volt.

Cas
Õszibarackot köszi, de már egyáltalán nem akarja enni Fanni, hiába keverem mással.

Szilvi
Enikőnek már foga van? Hihetetlen.
boglarka
 
 


Boglárka
Jöttök ma tücsökzenére?
Utána mehetünk hozzátok játszani?

Szilvi
A ti fogacskátokhoz is gratula! Kép
Még nemtom mikor jutunk el a pelusokért...
Amúgy milyenek?

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Szilvi! Nem semmi Enikő tempója! Gratula neki a fogacskához! Kép

Boglarka, Matyit meg pont a paradicsomos kajákat nem eszi meg. Tiszta apja! Kép
aranyhold
 
 


Kori nevében köszönöm a köszöntéseket!

Myra
Köszi erről a vateráról fogalmam se volt, addig amíg Móniéknál nem volt tali. Amúgy fogalmam sincs továbbra sem, hogy lehet licitálni. De akkor épp nem is volt, végignéztem.

Szilvi
Persze, hogy elhoztuk az előkét, csak ennyire lemaradásban vagyok. Lementen a netet, írok és 2-3 nap után (mostanában ez sajnos általános) újra felmegyek, bemásolom az írtakat és aztán tessék, már nem is aktuális.

Laga
Ha te is ilyen laza voltál, akkor miért kell aggódni? Te talán kicsit könnyebb voltál?
Szép idő: kint voltunk 2,5 órát!

Hmmc
Bocsi, tényleg kimaradt, de csak a felnőttek vannak ide felírva. Amúgy kíváncsi lennék, hogy ki tartja a másikat ennyire számon? Úgy már könnyi, ha valaki megírja! Mert ezek a szülinapok nincsenek mindenki naptárjában benne. Jól van túlreagálom már!
Volt tortában turkálás, bár nagyon szolid Koris volt! De nagyon ízlett neki
Fűmag: ha ti csináljátok, akkor előtte jól el kell egyengetni a földet, fűmag, jól elhengerelni. Ezután jönnek a madarak, akik kicsipkedik, ja és a kutya jól betapossa, ill. egyengeti a földet, főleg ha jó esős idő van.

Mucus
Korinál teljesen kimaradt a 4kézláb hintázás, úgy sajnáltam, pedig olyan murisak akkor. Kori négykézláb alig ment (katonás/kommandósan kuszott), inkább a 2 lábon járás érdekelte.
Majdnem leírtam fiad gyönyörű nevét, de fő az inkognitó, szóval ő mit szólt a külön szobához, nagy ággyal?

Cas, Myra
Nem irigyellek titeket!

Boglárka
Nem én majdnem karácsonyi vagyok! Visszagondolás: nagyon sokat nosztalgiáztunk, bár ego módon csak rólunk volt szó. 18-án egy évvel ezelőtt nem is gondoltuk volna, hogy másnap már Kori kislányunk nem pocaklakó. 2006. 19-én reggel 5.52-kor Kori sírt, átmentem cumit adtam a szájába és szerencsére aludt tovább. Visszafekszem férjem mellé erre ilyet szól, kérem az EDA-t? Félig kómásan az gondoltam bolond a férjem, inkább altató kéne Korinak és nekem is nem pedig érzéstelenítő. Aztán rájöttem a normál ébredés után, hogy 2005. Febr. 19-én hajnali 6-kor próbáltak EDA-t adni, sajnos (6x) sikertelenül.
Ajándék: mennyire előre látóak vagytok!
Boldog névnapot!

Külön jönnek a képek!
nikcsi
 
 


Tortaevés, játékok, és egy kis divatbemutató. Kép
Szilvi tortás kép hátterében "kedvenc" sogornőm. Kép
KépKép
Kép
KépKép
Kép
KépKép
Kép
nikcsi
 
 


Képzeljétek, ma már Sebi egész bátor volt (önmagához képest) a tücsökzenén! CSak Lillától tartott még kicsit, de utána Boglárkáéknál már egész jól megbékélt vele! Kép

Nikcsi
Nagyon jók a képek! A királylánylakot majd megszemléljük élőben is, ha ilyen szép idő marad megyünk vmikor hozzátok sétálni egy nagyot meg játszani, jó?

Boglárka
Köszi mégegyszer a vendéglátást. Sebi már a Flóri melletti parkban beszunyált, és még mindig húzza a lóbőrt. Kép

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Cas, Myra
Remélem el voltatok a csap nélküliségünkben. Minket egyébként ez nagyon frusztrál, de azért nem lépünk az ügyben, sajna ilyenek vagyunk. Fanni hogy benyomta a banánt, amikor itt voltatok, csoda.

Nikcsi
Nagyon aranyos Kori. Ízlett a torta neki? Ez a királylánylak felakasztós vagy önmagában megáll?
Tudsz még olyan esernyős összecsukható babakocsit szerezni, mint Casnak? Már igencsak aktuális és sűrgős lenne, mert a mi nagy babakocsink egyrészt nagy, másrészt meg a levehető kerekeit most már mindig elhagyom, úgy gurul el mellettünk, én meg futok utánna.
boglarka
 
 


Boglárka
Mondom én, hogy Fanni is társasági evő! Kép
Egyél te is vele, ha más nem egy almát amikor ő eszik, hátha így jobb evő lesz...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Helló!

Cas
borzasztó lehet ez az allergiaKép Szegény Sebi milyen picike és mennyit szenved vele...Te/Ti meg az étkeztetésével.
Egyébként örökölhette? Mert hogy írtad, hogy az öcsédnek is volt.

Nikcsi
neve, nem bajKép
Egyébként elég jól alkalmazkodik így szerencsére eddig semmilyen váltás ill. új dolog nem viselte meg. A külön szoba kezdetektől meg volt, ott is aludt csak a rácsost (meg a szekrényeket) cseréltük le. Még segített is az apjának szét szerelni, és közben mondta, hogy Õ már nem fér el benne, meg van másik ágya.
Azt még nem akartam mondani, hogy majd kell a kistesónakKép

Jók a képek, látom Korinak nagyon tetszettek az ajándékok! Meg a torta....Kép

Boglárka
utólag is Boldog NévnapotKép
Jót nevettem ezen a gurul mellettünk a kocsi kerék szitunKép

Lilypie - Personal pictureLilypie Pregnancy tickers
mucus
Tm
 
 


Sziasztok!

kibújt a 2. fog is Kép

Boglárka!
elképzeltem a kerékkergető jelenetet Kép
miért ne ehetne paradicsomot? egészséges!
Kingának is nagy kedvence volt a paradicsomos krumpli
a paradicsomszószt pedig most is megenné előre, és nem maradna ebédre, ha nem figyelnék

Niki!
jók a képek Kép
a sapi is új?
milyenek a terepviszonyok felétek? nagy a sár? lehet kirándulni menni?
a pelusok jók, aranyos rákocskák is vannak :D

Saci!
még csak Nikcsi pelusait néztem meg, mert azok vannak felül, és olyan jól be van pakolva, nincs kedvem ki és bepakolni megint.
szilvamag
 
 


Mucus
Az allergiás hajlam örökölhető. Ráadásul nálunk anyai ágról van vmi enzimhiány, unokatesóm is szenved vele, anyu pl. gyerekkorában minden reggelt úgy kezdett, hogy megitattak vele egy bögre tejet (mert kell az a gyereknek), ő meg kihányta, aztán ment iskolába. Kép

Szilvi
Gyorsan ment! Sebinek is így 1-2 nap különbséggel bújtak ki az elsők anno. Kép
A pelus asszem már marad a taliig nálatok...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Potyognak itt a fogacskák jobbra-balra. Mi pedig még ezzel az eggyel sem vagyunk sehol. Elég érdekesen hangzik, hogy 11 hónaposan még nincs foga, de már nemsokára lesz 1!!! Kép

Cas
Dorina osztályába jár egy kisfiú, aki szegény szinte semmit sem ehet meg. Az anyukája viszi neki még az ebédet is. A munkahelyéről szalad délben a gyerekhez.

Tegnap voltunk a szóbelin. Dorina azt mondta, hogy nagyon jól sikerült, megdicsérték, hogy nagyon ügyes és szépen olvas. Hát meglátjuk!! Március 17-ig kell értesíteni, hogy felvették-e vagy sem.
hmmc
 
 


hajrá Dorina!!!!!!
ügyes vagy!!!
Kép



van egy 21%(!)-os Dm kuponom, holnap megyek. Valakinek valami?
szilvamag
 
 


Hmmc
Ne vigasztalj! Kép
Dorinának megy a drukk és gratula az eddigiekhez! Kép

Szilvi
Hát ha esetleg van Babylove bugyipelus rózsaszín (9-15 kg, 2 csomag), vagy Libero Up&go zöld (10-14 kg, 1 nagy kiszerelés v. 2 kicsi), akkor nagyon szépen megköszönném!
Persze ezt is csak kedden tudjuk elhozni valszeg, ha nem gond...

Kép
Kép
Kép
cas
 
 


Szilvi
Nekem is hoznál egy Libero (Discovery) 7-14 kg megapackot.
Köszi szépen.
hmmc
 
 


Cas, Móni!
OK

Cas!
nem bírtam ki, kihorgásztam egy-egy bugyipelust Kép
jónak tűnik, majd este kipróbálom (én is rendeltem Kingának)(38!, ill. 53 Ft)
az ökopelus is nagyon jól bevált
Biztos kell az Up&Go a DM-ből?
Kép
szilvamag
 
 


Szilvi! Ezek azok a pelusok, amiket Myra is rendelt?
Most már nincs gond a szállítással?
aranyhold
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?