Új privát üzeneted érkezett!

Ja, és Andi, mail ment! Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Még nem késtem le: ISTEN ÉLTESSE KICSI MARCIT! Kép
Kép

KépKép
fanka
 
 


Nagyon Boldog szülinapot Marcinak!!

Cs+A

Csilla & Adri
flames
 
 

 
 

Köszönjük a további jókívánságokat! Kép

Itt egy friss tábla:

<pre>
Anyuka neve Anyuka kora Lakhely Baba neve Szülés ideje Kórház neve Születéskori méretek 6 hónapos méretek 1 éves méretek Baba kora
Rusovszky 29 Budapest Attila 2005. 01. 07. I. Női Klinika 3150g 50cm 8810g 11200g 76cm 13 hónapos és 1 hetes
Andi 31 Pilisvörösvár Miron 2005. 01. 14. Szt.Rókus 3200g 7780g 10000g 74cm 13 hónapos és 0 hetes
Bogacsi 30 Dunakeszi Szonja 2005. 01. 16. Szt.István 3860g 56cm 7590g 68cm 10390g 76cm 13 hónapos és 0 hetes
Bettimama 23 Dunakeszi Dorka 2005. 01. 17. Nyírő 3300g 53cm ? ? 13 hónapos és 0 hetes
Rahel 26 Kaposvár Peti 2005. 01. 17. Kaposvár 3200g 54cm 8040g ? 13 hónapos és 0 hetes
Babus 26 Gyöngyös Kristóf 2005. 01. 27. MÁV 2700g 52cm 7960g 66cm 10600g 77cm 12 hónapos és 3 hetes
Nyuszko 29 Marosvásárhely Ákos 2005. 01. 28. Marosvásárhely Megyei Kórház 3550g 55cm 8250g 70cm 10900g 79cm 12 hónapos és 2 hetes
Tamesz 33 Budapest XVII. Marcell 2005. 02. 08. Kistarcsai Kh. 3450g 53cm 7600g 68cm 9590g 78cm 12 hónapos és 1 hetes
Flames 28 Budapest XV. Adri 2005. 02. 10. MÁV 2700g 51cm 7080g 65cm ? 12 hónapos és 1 hetes
Juc 31 Budapest XII. Marci 2005. 02. 18. MÁV 3400g 60cm 7980g 71cm ? 12 hónapos és 0 hetes
Timka 30 Veresegyház Fanni 2005. 03. 04. SOTE II. 3420g 53cm 8200g ? 11 hónapos és 2 hetes
Fanka 28 Budapest XI. Panni 2005. 03. 06. Szt.Imre 3400g 56cm 7710g 70cm ? 11 hónapos és 1 hetes
Eveka 29 Budapest Marcell 2005. 03. 10. MÁV 3480g 55cm 8550g 67cm ? 11 hónapos és 1 hetes
Mukika 28 Szeged Aliz 2005. 04. 06. Szeged Női Klinika 2260g 44cm 6700g 64cm ? 10 hónapos és 1 hetes
Timurr 24 Kaposvár Maja 2005 .05. 13. Kaposi Mór Megyei Kórház 2600g 49cm ? ? 9 hónapos és 0 hetes </pre>

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Juc! Hűha, még épp időben : nagyon-nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánunk mi is Marcinak!

Babus!
Éjszaka Kép. Gyere, amikor csak tudsz. Én annak is örülök, ha valaki "csak" magáról ír. Szerintem nem unalmas. Elég sokat lehet egymástól tanulni.

Timka!
Gyors gyógyulást Nektek! SZerintem inkább porszívózd Fanni orrát. Marci is nagyon utálta. Rettenetesen sírt. Néhányszor nem is volt szívem megtenni és az egyik füle egy kicsit begyulladt. Azóta nincs kegyelem Kép. EGy fülgyulladás vagy arcüreggyulladás sokkal kellemetlenebb lehet. Bocs, hogy beleszólok.

Flames!
Sajnálom, hogy gondjaid vannak otthon. Remélem gyorsan megoldódnak!

Andi!
Én is remélem, hogy csak a tavaszt érzi Marcipán. De az hozzátartozik az igazsághoz, hogy 4 örlőfogat növeszt egyszerre. Mind a 4 helyén be van duzzadva az ínye, patakokban folyik a nyála és napközben nyúl a kezemért, hogy dörzsölgessem neki. Szegénykém Kép.

Tali: én is nagyon szeretnék menni, de amíg szinte mindig van valaki, aki takonykóros, nem igazán merek menni a mi "múltunkkal". Legyen már TAVASZ, ne legyen influenza és ne ijesztgessenek minket a madárinfluenzával sem!!!

Tamesz!
Jó utat Nektek. Remélem végig sütni fog a nap!

Jó éjt mindenkinek!

Eveka

Kép
eveka
 
 


Juc!
Mi a XIV. kerületben lakunk és kerületen belül fogunk költözni is.

Eveka

Kép
eveka
 
 


Juc!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk Marcinak!

Csilla és Szonja
bogacsi
 
 


Jó reggelt!

Itt van néhány kép tegnapról:

Kép

Kép

Kép

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Itt meg még néhány ausztriai kép:

Kép

Kép

Kép

Bocs, ha elárasztottalak benneteket. Kép

Szép vasárnapot!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok,

Juc,
Marcinak így utólag is Boldog Szülinapot kívánunk Ákossal!
Kép
Kép

Még nem volt időm visszaolvasni, de hamarosanKép

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Na sikerült úgy ahogy visszaolvasni. Rég nem néztem be és eléggé le voltam maradva.

Fanka,
Remélem nem haragszol meg, hogy ilyen későre köszöntelek fel: Sok Boldog Szülinapot!

Timka,
Jó gyógyulást nektek! Bárcsak jönne már a tavasz, már én is úgy unom a hűlést, nagyon nehezen lábaltunk ki belőle.

Jók a képek! Hát sajna többre nem futja, mert Ákos itt dörömböl az íróasztalon Kép.

Kép
Kép
nyuszko
 
 


SZiasztok!

Megérkeztünk épségben, gynyörű idő volt ma, itt -kor is fok volt, remélem marad a meleg!

FLames,
majd írok holnap!!!

A képek nem bírnak bejönni sajna, a szupernetünkön!
szép estét!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!!!
Képzeljétek tegnap nálunk is kutya temetés volt!!Elég szar volt Kíra sírt ,hogy miért nem inkább a Bruno halt meg!!Na azt hozzá kell tenni,hogy hála ístennek ezek közül egyík se a mi kutyánk csak itt laknak az udvarba és nagyon hozzánk nőttek!!Aki meghalt az tényleg nagyon jo kutyus volt de már egy éve emlödaganata volt ugyhogy sokat szenvedett szegény!!A Bruno egy nagyon nagy és csúnya kutya aki mindenkit fellők a nagy testével és előszeretettel koszolja őssze bárki ruháját!!Nagyon nem szeretjük!!Dehát nem tudunk mit csínálni vele nem a míenk!!Igy van ez ha közös udvarba laksz valakivel!!KépKépMuszáj nyelni!!Kép
Juc!!!
Zenét is lejátszott az üzenet???Mert ugy küldtem ám!!Kép
Nagyon jó idő volt ma ís!!Olvadhatna gyorsabban a ho mert olyan lucskos minden!!Miron nyakig sáros mindennap!!Ez neki tetszik!!KépKépMég dírekt jol pele is paskol és utána huncutul lesi,hogy nézem e!!KépUgyhogy minden másnap overáll mosás van!!):
Na jó megyek mert vár a vacsorám!!Kép
Szép napot mindenkinek!!
ANDI
Vendég
 


Jóreggelt!

Juc,
na most bejöttek a képek, lűátom a zongora nagyon tetszik a fiúknak!!!Kép Ausztria gyönyörű volt, nagyon szépek a képek!!!! Remélem feltőltődtetek rendesen! Hogy sikerült a családi buli????

Andi,
sajnálom a kutyát, nálunk is dívik a saraskodás, egy darabig szépen sétál, majd dagonya, na erre vettem a vízhatlan ruhát!Kép

Timka,
jobban vagytok már? REmélem Fanni jól viseli a betegséget, aludni tudtok? Nálunk a takonykórnál mindig az volt a szűk keresztmetcet!

Itt hétágra süt a nap, mivel van vendégünk a héten, megyünk és megmutatjuk neki a várost és csavargunke gy kicsit, majd fotózok, mert most jók a fényviszonyok!
Szép napot!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Juc!
Kis késéssel, de azért hagy kívánjunk Nagyon Boldog Szülinapot a Kicsi Fiadnak!

Muki és Lizi

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Jóreggelt!

Juc,
na most bejöttek a képek, lűátom a zongora nagyon tetszik a fiúknak!!!Kép Ausztria gyönyörű volt, nagyon szépek a képek!!!! Remélem feltőltődtetek rendesen! Hogy sikerült a családi buli????

Andi,
sajnálom a kutyát, nálunk is dívik a saraskodás, egy darabig szépen sétál, majd dagonya, na erre vettem a vízhatlan ruhát!Kép

Timka,
jobban vagytok már? REmélem Fanni jól viseli a betegséget, aludni tudtok? Nálunk a takonykórnál mindig az volt a szűk keresztmetcet!

Itt hétágra süt a nap, mivel van vendégünk a héten, megyünk és megmutatjuk neki a várost és csavargunke gy kicsit, majd fotózok, mert most jók a fényviszonyok!
Szép napot!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Köszi a további köszöntéseket! Kép

Hát sajnos egyáltalán nem vagyok oda a férjem családjáért Kép , mert tegnap az egyik kedves családtag betegen is eljött a buliba, gondolom, ettől van most Marcinak 38 fokos láza... Kép Kép Kép Szóval kissé ki vagyok akadva... Doktornénink meg szabadságon, úgyhogy ha nem javul, be kell vinnem vmi tök idegen nénihez... Kép

Remélem, a többi beteg már gyógyulóban, sőt meg is gyógyult!

Tamesz, jó városnézést!

Sziasztok!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok,

Juc,
Hát ez tényleg idegesítő, egyesek annyira meggondolatlanok tudnak lenni! Remélem hamar kilábaltok a betegségből. Nálunk sajnos elég sokáig tartott, és a végére már elkezdett köhögni is.

Timka,
Nálatok mi a helyzet? remélem nem rossz jel, hogy nem jelentkezel?!

Andi,
Sajnálom a kutyust, msot már én is tudom, milyen rossz érzés Kép.

Tamesz,
Jó fényképezést! Nálunk is szuper az idő, ragyogó napsütés, alig várom, hogy menjünk egyet csavarogni!

A szombati napunk nagyon zsúfolt volt. Délelőtt kirohantunk anyósomékhoz, délután meg szülinapra voltunk hivatalosak. Ákos kis barátja, Áron töltötte az egy évet Kép. Nagyon jól sikerült a buli, a két kisember remekül el volt egymással. Mi sajnos nem vittünk fényképezőgépet, de majd, ha a háziak elküldik, felteszek egy párat.
Reggel nagyon fura dolog történt, miközben utaztunk anyósomékhoz. Nem húztuk le az ablakokat az autóban, hogy Ákos meg ne fázzon. (És itt még megjegyzem, hogy egy nagyon öreg Dáciánk van, amit most készülünk végre lecserélni). Ákos elkezdett nyűgölődni az autóban, nem kapta a helyét. Egyre idegesebb lett, majd elkezdett sírni. Nem tudtuk elképzelni mi baja lehet. Egyszer csak engem is elkapott a rosszullét. Egyik percről a másikra. Szédültem, hányingerem lett és éreztem azonnal friss levegőre van szükségem. Félre is húztunk, ahogy kiszálltunk az autóból, mintha semmi bajom sem lett volna. Kis idő után visszaültünk és folytattuk az utat, most már lehúztuk az ablakot is. Ákos elaludt, de végig nyöszörgött. Erre mikor odaértünk anyósomékhoz, Ákos mindent kidobott magából (bocsi, hogy így részletezem), pedig ő nem az a hányós típus. Nem tudom, mi lehetett, talán az elégett gáz valamilyen úton módon beszívárgott az autóba. Fogalmam sincs, mindenesetre, ebben az autóban többet nincs kedvem utazni!

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Hali!

Timka, bejelöltelek a wiw-en! Kép Hogy vagytok?

Eveka, téged milyen néven kell keresni?

Nyuszko, te kaptál már meghívót a wiw-re? Ez az autós sztori elég ijesztően hangzik. Kép Lehet, hogy tényleg nagyon öreg már ez a kocsi.

Most megyek a kis beteg csibésznez...

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok,
Juc,
Sajnos még nem kaptam meghívót a wiw-re Kép. Te tudnál küldeni Kép?

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Nyuszko
Tényleg ijesztő a kocsi story Kép

Betegeknek jobbulást!!

Adri 1 éves adatai: 8320g 73cm

Csilla & Adri
flames
 
 


Nyuszko, küldök szívesen meghívót, én még nem használtam el a havi adagomat... Kép Mi az email-címed?

Marcinak elég magas lett a láza (38,8) Kép , és hiába csillapítom gyógyszerrel meg hűtőfürdővel, úgyhogy ha fölébred a délutáni alvásból, visszük az orvoshoz. Kép

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!!!
Ugy néz ki lehet,hogy mi is betegek leszünk mert Míron valamiért olyan nyafogos nyűgős és egésznap csak iszik!!Ma pl.3 cumisűveg vízet ívott ivott meg!!Máskor másfél elég neki!!Ráadásul nem kellett neki a tápszer se most este!!Mult éjjel alig aludtunk éjféltől fenn voltunk nagyon sokat!!De hála ístennek délután síkerült nekem is másfél orát aludnom!!KépKép Na azért nem mondom hogy kipihentem magam de íszonyu nyomi voltam egésznap!!
Juc!!
Marcínak jobbulást kivánunk!!Kép

Nyuszko!!
Tényleg rémisztö ez a kocsí storí én is félek néha már a mienbe beleűlni,de még ki kell huznunk őszig akkor veszünk ujjat!!Bár Apa már alkudozik,hogy jo lenne nyaralni menni már az uj kocsíval!!
Apropo nyaralás!!Ti mentek???Van valami jó tippetek??Olcso és aránylag nincs messze ja és persze gyerekestül mennénk,tehát bababarát legyen!!
Na jó megyek áztatni magam!!
Szép estét mindenkinek!!
ANDI
Vendég
 


Hellosztok,
Csak röviden tudok írni.

Juc,
Gyógyulást Marcinak. Az email címem: csenteri_erika@yahoo.com

Andi,
Nyaralást mi is tervezünk, de még nem döntöttük el, hogy hova.

Jó éjt.

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Nyuszko, küldtem meghívót a wiw-re! Kép

Köszönjük a jókívánságokat!

Orvosig nem jutottunk el, mert kb. ezren voltak a pici váróteremben, én oda nem mertem bevinni Marcit, csak elkap vmi újabb vírust. Délután csak hőemelkedése volt, de estére megint fölment a láza. Kép

Táblát majd holnap frissítem.

Most megyek, nézem a jó kis madárinfluenzás filmet... Hogy ez az rtl klub mikkel sokkolja a nézőközönséget!!! Kép mármint azokat a hülyéket, akik ezt nézik... Kép

Sziasztok

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

TEgnap mire elindultunk elkezdett csepegni az eső, nem volt parkoló sehol és mire sikerülkt találni, már ömlött az eső, így elmentünk bevásárolni!Kép
De ma megint süt a nap, és megyünk a Medvegradba, remélem mire odaérünk még nem fog esni!Kép

Juc,
az ilyen "kesves" rokont én lehet, hogy nagyon elküldeném valamerre, enyi esze hogy lehet egy felnőtt embernek??? REmélem nincs nagy gond és gyorsan rendbejöttök!

ANdi,
remélem nem lettetek betegek! Mi is tervezünk nyaralást, de még nem tudom mikor, viszont vsz. itt a horvátoknál, ha már ide száműztek minket!Kép

Mennem kell, várnak a fiúk, szép napot!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy nem jelentkeztem, de inkább Fannival voltam, mert nagyon kis elesett szegénykém.
Csütörtök óta itt volt anyós-pajtás, sokat segített, főzött, mosogatott, kivasalta a férjem összes ingét, takarított és vigyázott Fannira. Ma reggel már hazaengedtem mert én már jól vagyok (igaz néha elkep a köhögés) és Fanni is kezd jobban lenni, már nincs láza csak néha rettenetesen nyűgös, ami többek közt a fogainak is köszönhető. Nagyon nőnek azok a rágó fogak, de sehogy sem akarnak még kijönni. A gyógyszereket nem igazán szereti bevenni, pedig muszáj, így aztán már kezd neki is felszakadozni a köhögése, taknyolni pedig már kevésbé taknyol, de azért néha le kell neki szívni. Eddig esténként csináltuk fürdés iután, de ma már kétszer le kellett neki szívnom (egyedül!) az orrát annyira szörcsögött. Most pedig szépen szuszizva alszik.
Szóval még lábadozunk-lábadozunk!

Éjszaka (Tamesz kérdezted) szerencsére már két napja rendesen alszik, viszont egyszer-kétszer felébred arra, hogy köhög vagy hogy nem kap levegőt. Tegnap éjjel valahogy sikerült alvás közben egy kis orrkidugító-orrcseppet varázsolnom a nózijába, viszont hajnalban már felébredt arra, hogy alig kap levegőt. Sétáltam vele egy kicsit a sírástól pedig megindult a takony így szépen visszaludt rajtam.

Na megyek mert megint köhög és ha ott vagyok mellette még vissza tud aludni egy kicsit.

Szép napot nektek!

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok,

Juc,
Nagyon szépen köszönöm a meghívót. Még nem igazán volt időm szétnézni a wiw-en, de az igazság az, hogy vagy én vagyok a bubi, vagy időbe telik míg az ember belejön Kép, nem tudom...de nekem még nem sikerült ismerősöket találni. Csupa idegen ember, ha lesz egy pici időd, elmagyarázod légyszi, hogy működik ez az egész? Upsz, most meggyűlt a bajod velem Kép.
Remélem Marcika jobban van. Sikerült levinni a lázát?

Timka,
További jó gyógyulást!

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Sziasztok!!
Én vagyok az élő példa rá,hogy milyen jol müködnek az anyaí ösztönök!!Sajna tényleg betegek lettünk!!Benyalt Míron valami franko bélfertözést és egésznap hány meg hasímarsíja van!!Már az ősszes ágynemüt át kellett huznom meg már a harmadik adag mosásom megy ,folyamatosan fertötlenitek!!KépMég szerencse,hogy Apa itthon van és segit!!KépKira még birja de holnaptol ő se megy ovíba ugyanis dokinéni szerint 3 nap a lappangás és már lehet,hogy bennünk is ott van!KépMondjuk rám férne egy kis fogyás!!KépNa de ilyen áron??Remélem megusszuk!!KépEnni nem szik,de inni hála ístennek sokat,és már ívott végre répalevet is!!Kép
Jobbulást kivánok a betegeknek,mi is igyekszünk gyogyulni!!
Most megyek az én elesetnek látszo kisfiamhoz aki csak néz ki bután azzal a bocí szemeivel a kis fejéböl!!KépKép
Szép napot nektek!!
ANDI
Vendég
 


hahó!

Köszi a jókívánságokat! A változatosság kedvéért ma csak kis hőemelkedése van a legénynek, viszont elkezdett menni a hasa... Kép Azért nem olyan durván, mint Andi, nálatok. Viszont még mindig nem jutottunk el orvoshoz, most délután rendel a helyettesítő dokinéni, talán most sikerül.

Többi betegnek is gyors gyógyulást!

Nyuszko, a wiw-en lehet név, város, iskola stb. szerint keresni, úgyhogy a legegyszerűbb, ha beírsz egy ismerős nevet (pl. innen a babanetről Kép vagy régi osztálytársak közül), és aztán az ő ismerősei között újabb ismerősökre bukkanhatsz. Vagy rákeresel az iskolára, ahova jártál. De biztos bejelölnek a többiek is innen a fórumról! Kép

Megyek, mert Marci mindjárt kikapcsolja a gépet... Kép

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

HÁt mindenki beteg? Jobbulást az összes betegnek és lábadozónak, küldöm a napsütést és a 15 fokot, isteni tavasz van!!!

Ma nagyon csavarogtunk, felmentünk Megvedgrad-hoz, ez egy tatájárás idején épült vár, várrom, sajnos még elég elhanyagolt, de kezdik látogathatóvá varázsolni, viszont MArci cégre kirohangálhatta magát a vasárnapi autózás és a tegnapi eső után.
Íme két kép a MAzsoláról:
A kis komoly elcsodálkozó.
Kép
Támadás, anyánál a keksz!!!
Kép
Mindezek után még bementünk még a piacot megmuztattam a bártunknak, aki beávásrol némi helyi sajtokat, és Marci a tili-tolival elvarázsolta a kofákat, ő is kapott egy nagy darab kecskesajtot!

CSütörtök este megyünk haza, és elvileg vasárnap jövünk vissza, ha minden ok! Na leszállok a netről, mert a múltkor is sok volt és apa lecseszett!!!Kép
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Tamesz, nagyon helyes a komoly csodálkozó legény, látom, a szeméhez választottátok a sapit!!! Kép

Voltunk dokinál, szerencsére nem talált Marcinál semmi különöset, ill. azt mondta, várjuk ki, hogy légúti vagy bélrendszeri vírus lesz-e... Kép Jópofa...

Andi, Timka, hogy vagytok?

Elveszettek, merre jártok?

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Jajjaj, mindenki elveszett??? Kép Remélem, csak sétáltok a szép időben! Kép

Fanka, hogy vagytok? Jártok mostanában a MOM-ban?

Marci szerencsére jobban van, remélem, ez ilyen gyorsan gyógyuló dolog volt. Kép

Szép napot!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Jajjaj, mindenki elveszett??? Kép Remélem, csak sétáltok a szép időben! Kép

Fanka, hogy vagytok? Jártok mostanában a MOM-ban?

Marci szerencsére jobban van, remélem, ez ilyen gyorsan gyógyuló dolog volt. Kép

Szép napot!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


SZiasztok!

Jelentem itt vége a tavasznak, ma undi idő van, csöög!Kép

Mi történt itt? Mindenki csavarog? Elveszettek, betegek jelentkezzetek!

Juc,
örülök, hogy jobban vagytok, csak így tovább!
Megyek, főzök legalább valami fincsit, attól derűsebbek leszünk!Kép
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Kedvcsinálóul itt egy tábla Kép :

Marci adatai itthoni mérések, lehet, hogy kicsit sok az a 80 centi??? Bár akkora nagy ló ez a gyerek... Kép

<pre>
Anyuka neve Anyuka kora Lakhely Baba neve Szülés ideje Kórház neve Születéskori méretek 6 hónapos méretek 1 éves méretek Baba kora
Rusovszky 29 Budapest Attila 2005. 01. 07. I. Női Klinika 3150g 50cm 8810g 11200g 76cm 13 hónapos és 2 hetes
Andi 31 Pilisvörösvár Miron 2005. 01. 14. Szt.Rókus 3200g 7780g 10000g 74cm 13 hónapos és 1 hetes
Bogacsi 30 Dunakeszi Szonja 2005. 01. 16. Szt.István 3860g 56cm 7590g 68cm 10390g 76cm 13 hónapos és 0 hetes
Bettimama 23 Dunakeszi Dorka 2005. 01. 17. Nyírő 3300g 53cm ? ? 13 hónapos és 0 hetes
Rahel 26 Kaposvár Peti 2005. 01. 17. Kaposvár 3200g 54cm 8040g ? 13 hónapos és 0 hetes
Babus 26 Gyöngyös Kristóf 2005. 01. 27. MÁV 2700g 52cm 7960g 66cm 10600g 77cm 12 hónapos és 3 hetes
Nyuszko 29 Marosvásárhely Ákos 2005. 01. 28. Marosvásárhely Megyei Kórház 3550g 55cm 8250g 70cm 10900g 79cm 12 hónapos és 3 hetes
Tamesz 33 Budapest XVII. Marcell 2005. 02. 08. Kistarcsai Kh. 3450g 53cm 7600g 68cm 9590g 78cm 12 hónapos és 2 hetes
Flames 28 Budapest XV. Adri 2005. 02. 10. MÁV 2700g 51cm 7080g 65cm 8320g 73cm 12 hónapos és 1 hetes
Juc 31 Budapest XII. Marci 2005. 02. 18. MÁV 3400g 60cm 7980g 71cm 10280g 80cm 12 hónapos és 0 hetes
Timka 30 Veresegyház Fanni 2005. 03. 04. SOTE II. 3420g 53cm 8200g ? 11 hónapos és 2 hetes
Fanka 28 Budapest XI. Panni 2005. 03. 06. Szt.Imre 3400g 56cm 7710g 70cm ? 11 hónapos és 2 hetes
Eveka 29 Budapes XIV.t Marcell 2005. 03. 10. MÁV 3480g 55cm 8550g 67cm ? 11 hónapos és 1 hetes
Mukika 28 Szeged Aliz 2005. 04. 06. Szeged Női Klinika 2260g 44cm 6700g 64cm ? 10 hónapos és 2 hetes
Timurr 24 Kaposvár Maja 2005 .05. 13. Kaposi Mór Megyei Kórház 2600g 49cm ? ? 9 hónapos és 1 hetes </pre>

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok,

Ma valamilyen okból kifolyólag, Ákos nagyon nyűgös volt, és csak most délután 4kor sikerült lefektetni, holott ő mindig déli 1 óra körül alszik Kép. Remélem nem szedtünk össze ismét valami bacit!!!

Tamesz,
Mi jót készítettél? Én Négerkockát tervezek, remélem össze is jön, mármint, hogy a kisember nem akadékoskodik Kép.

Juc,
Úgy tűnik jobban van Marci. Remélem nem tévedek.

Na lépek, mert rengeteg a dolgom.

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Nyuszko,
remélem Ti nem lesztek betegek!!!

mai menünk: Kép
-karfiolleves sárgarépával, ebből Marci iszonyat mennyiséget megeszik,
-pulykamell borsóval tejfölös szavtosan összesütve-főzbe, nem tudom mi a neve, keresztanyámnál ettem hasonlót, majd továbbfejlesztettem és rizs,
-na meg sütöttem tönkölybúzás-rozsos kenyeret

Ma is voltunk sétálni, sajnos ma hűvösebb volt, és Marcit leginkább a földön lévő termések és a kavicsok megkóstolása izgatta, illetve a sárdagasztás, na meg egy kis játszóterezés is belefért!
Hú de izgi ez a sáros golyó!!!
Kép
Anya kirázza a rosszaságot belőlem!
Kép
szép estét, megek beejezem a vacsit, mert lassan jön apa!
tamesz

Elveszettek és betegek helyzetjelentést kérünk!!Kép

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Hahó!

Marci már minden kétséget kizáróan jár!!! Kép Ma beindult, most már az egész lakást végigtotyogja, kissé részegesen ugyan, de nagyon aranyosan!!! Kép Kép És jól is van hálistennek, csak egy kicsit keveset eszik. (Lehet, hogy csak a répát unja... mert szegény diétára van fogva)

Nyuszko, remélem, jól vagytok!

Tamesz, nem semmi a menütök! Kép

Többiek??? Merre vagytok? Kép Gyertek elő!!!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


A büszke apa küldi az animációt...

Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc,

gratula a járáshoz, nagyon édes a képen, ahogy egyensúlyoz Marci!!!! Remélem már teljesen renbejöttetek!

Na vendégünk most indult haza németországba én meg nekiállok ágyathúzni, mosni, takarítani, csomagolni és este húzunk haza, holnap pesten dolgozik apafej!
Szép napot!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Bejelntkezem én is. Bár már tegnapelőtt is megtettem, de elszállt az irományom, pedig végre mindenkinek sikerült írnom Kép. Most sajna csak gyorsan ömlesztve van időm, mert Marci mindjárt ébred.

Minden betegeskedőnek gyors gyógyulást!

Juc!
Marci nagyon édes, ahogy jár! Már én is úgy várom, de az Marcipánnak esze ágában sincs elindulni, csak négykézláb teper. De azt villámsebességgel Kép.

Most Marcinak az a mániája, hogyha kimegyek a szobából, bezárja utánam az ajtót, aztán kiabál, hogy nyissam ki, de azért nem megy arrébb Kép. Így csak reménykedem, hogy nem éppen áll az ajtó mögött és esik hanyatt, ahogyan én próbálom magam beküzdeni a nappaliba...

Apa hazahozott valami jó kis takonykórt. Õ már kiláballt belőle, én még nem Kép. Marci viszont egyelőre egészséges. Remélem nem most kiabáltam el.

Tamesz!
Nagyon édes Marci a "rázós" képen Kép. Jó utat Nektek!

Timka!
Remélem Ti is gyógyulgattok már! A Huggies mégsem jött be. Reggelre elől átszivárog a pisi a peluson. Ráadásul ha kis is bírja a pelus, Marci utálja, hogy annyira tele van. Kipróbálom majd újra a Pampers 5-öst, azt hiszem a múltkor egy selejtcsomagot sikerült venni, mert a külseje fehér volt, hiányoztak róla levelecskék.

Szép napot Nektek!

Eveka

Kép
eveka
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok, mert Rizi-Bizi mindjárt ébred.

Betegek, nekem gyorsan gyógyuljatok!!!

Tamesz!
Nagyon jók a képek a kislegényről, főleg a rázós, nagyon röhögős.

Juc!
Nagy-nagy gratula a járáshoz!

Tegnap voltunk tanácsadáson, kész katasztrófa volt, csízmillióan voltunk, vagy 2 órát kellett várni, hát remélem nem ragasztottak ránk semmit, mert abban a kis váróban már levegő sem volt(1x majnem rámjött az ájulás).
Képzeljétek, Lizi 8000 g. Hát hihetetlen, múltkor fogyott vagy 200g-ot, most meg hízott 630-at, hát ki érti ezt?!Már arra is gondoltam, hogy múltkor talán rosszul mérték, mert oké, jobban eszik most, de azért olyan bombasztikusan nem, hogy ennyit magára szedjen hirtelen.

Na pusza!

Muki

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Sziasztok!

Köszi a dicséreteket! Kép

Sajnos úgy néz ki, mégsem tökéletes a gyógyulás, Marci ma rázendített a fisifosira, úgyhogy voltunk megint orvosnál, írt föl gyógytápszert, de Marci nem hajlandó inni belőle... Kép Nagy nehezen beletuszkoltam egy kevéske répát, egyébként meg csak teát hajlandó inni. Meg is mértem, visszafogyott a 11 hós súlyára... Kép

Úgyhogy Muki, nagyon ügyesek vagytok a 630 gramm hízással!!! Kép Hajrá!

Tamesz, jó utat!

Eveka, ez az ajtóbezárás nálunk is műsoron van, szerencsére nálunk (majdnem) körbe lehet járni a lakást, úgyhogy iylenkor én beosonok a másik ajtón. Kép Gyógyulj meg hamar a takonykórból!

Sziasztok!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Mi sem vesztünk el, csak csomó minden összejött itthon, meg a szép idő miatt sokat vagyunk kint. Tagnap játszótereztünk (csúszdázott is, nagyon élvezte), ma az IKEÁban voltunk. Beültünk kajálni és Panni a bébikaja helyett befalta a húsgolyóimat, meg apja sültkrumpliját Kép Én meg ehettem a brokkolis csirkéjét... A popcornt pl. két kézzel tömi az arcába, ha hozzájut (párszor elcsente már az asztalról). Úgy utánoz mindent, amit csinálunk! A múltkor, mikor porszívóztam, jött utánam és látom, hogy az egyik kis kezével simizi a szőnyeget, úgy mint ha ő is takarítana. Azóta ez mindennapos, együtt porszívózunk Kép

Juc
Olyan édes Marci, ahogy jár! Nagyon ügyes. Sajnos Panni még közelében sincs a járásnak, néha feláll, de nagyon bizonytalanul. Megyünk újra gyógytornára, csak várólistán vagyunk Kép
Hogy csináltátok ezt az animációt? Nagyon jó!!

Nálunk is viszonylag sokáig húzódott a hányós vírus és Panni sem akart semmit megenni (kivéve a husilevest). Kb egy hét volt, míg helyrejött az étvágya. Azóta meg mintha be akarná pótolni, egyfolytában kajál, hihetetlen mennyiségeket. Ne aggódj, ha rendbejön a pocija, újra enni fog!
MOMban nem voltunk a héten, de jövő hét elején találkozhatunk, ha jó Nektek. Illetve hétvégén elmentünk sétálni a MOM mögötti Gesztenyés parkba, ahol nyakig ért a sár, a babakocsi többször megfeneklett a dagonyában, a csizmám sípcsontog trutyis lett, de én toltam, toltam a gyereket a kocsiban, olyan jó idő volt Kép Szóval jövő héten mehetünk!

Jajj, hogy mindenki beteg!! Jöhetne már tavasz-tündér... Mindenkinek jobbulást

Képzeljétek, március végén elutazunk Sopronba! Már úgy várom, lesz szauna, pezsgőfürdő, nem kell főznöm,stb,stb... Közvetlen az erdő mellett van a szálloda, nagyokat kirándulunk majd!!! Remélem Panni is jól viseli. Tavaly, mikor nyaraltunk nagyon meg volt zakkanva, éjjelente óránként felsírt, nehezen viselte az idegen helyet. Haza is jöttünk előbb. Remélem, most nem lesz ez!

Holnap után Megasztár!!!



Kép

KépKép
fanka
 
 


Sziasztok,

Hát úgy tűnik az úrfi, állandósítja a délután 4 órára áttett alvásprogrammját Kép. Persze a fáradtság miatt egy idő után szinte "levadul", morrog, rosszcsontoskodik, egyszóval szegény édesanyja idegeit rongálja Kép. Remélem nem lesz tartós ez az állapot. Szerencsére nem betegedett le, úgyhogy valószínű ismét a fogzás miatt van ez az egész, ugyanis ezerrel rág. Nem tudom hova siet, már így is 14 foga van, úgy látszik eltökélte, hogy meg sem áll míg az összes elő nem jön Kép. Persze mondanom sem kell, hogy éjszaka is ismét buli ezerrel,...ezt már nincs is értelme részletezni.

Juc,
Gratula a járáshoz, nagyon jó a mozgó kisfilm. Mi megmaradtunk annál a pár lépésnél, többet nem hajlandó produkálni Kép. Végül mit mondott a doki vagy nem vizsgálta meg Marcit?

Eveka,
Nálunk is divat az ajtócsukogatás, én mind azért aggódom, hogy nehogy az ujjára csukja.

Mukika,
Gratula a súlygyarapodáshoz.

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Sziasztok!

Muki,
gratula a 630-hzo, nem semmi, csak így tovább!

Juc,
ne aggódj Marci majd ha újra eszik behozza a visszaesést, bár ha elnidult, akkor elhet, hogy lerohangálja, mert a mi MArcink mióta ár, alig hízik, pedig eszik rendesen!

Eveka,
Ajtócsukogatás, pont ma reggel koppant, amikor bejöttem a szobába, szegényt úgy sajnáltam!Kép
Mi is pampers 5-öst használunk éjszakára, nappalra még van már 4+-os, de ez még nem ázott ki soha!

Nyuszko,
nem semmi a 14 fog, mi még mindig a 6-ikkal kínlódunk, bár már egy csomó nyomul mellette is, de most 3 hete nem bújk egy sem!

Fanka,
jó ez a kikapcsolódás tervezés, lassan nekünk is el kéne dönteni mikor menjünk a Kolpingba, már ránk férne, mert állandóan csak csomagolok, pakolok, utazunk!

Na megyek, mert még csomgaolnom kell!
Flames, Timka, Babus, többiek hahó! Mizu?
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


az előbb valamiért lemaradt a kép

Kép

KépKép
fanka
 
 


Na, most hogy végre írnék, jól lelécelt mindenki Kép

KépKép
fanka
 
 


Hahó!

Fanka, én itt vagyok, csak olvasok! Kép Nagyon helyes a kép! Kép Akkor jövő hét elején MOM? Állítólag már megint nagyon hideg lesz... Kép

Tamesz, jó utat! Ma a férjem Belgrádban volt 1 napra, mostanában kell megjönnie, de hát én úgy aggódom érte, nem is tudom, te hogy bírod ezt heti rendszerességgel. Kép

Na, mennem kell, mert Marci szétszedi a gépet.

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?