Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Ancsi!
Mi szerettünk volna menni a koncertre, de még nem tudom, pedig már a mult hónapban "lestoppoltam" ezt az estét a nagyiéknál.Csak közben elmentünk a farsangra itthagytuk rájuk Rolit és bizony ahogy álmos lett üvöltött és nem akart elaludni. Bármit csináltak vele csak sírt.15 perc múlva, belefáradva az üvöltésbe elaludt. Ennek ellenére Anya azt mondta menjünk csak el. Hát én nem tudom.Tavaly előtt voltunk, és akkor nagyon jó volt. Gondolom ti mentek. A jegyeket már megvettétek?
Puszi

Cat

Kata/Cat
Kép
Kép
Kép
cat26
 
 


Sziasztok!

Szép napot mindenkinek!

Mi megyünk a koncertre, bár a férjem nem nagyon lelkesedik,mert nem az ő stílusa a V-tech zenéje, de valahogy csak kibírja. 8-))
Kíváncsi vagyok milyen lesz.

Augusztusig mi is jártunk MM-re, de aztán abbahagytuk. Marci nagyon szeretett oda járni. NÁlunk az a gond, hogy Amióta nem járunk, nagyon elszokott a gyerekektől. Most én is gondolkozom az újrakezdésen.
Vendég
 


Hahó..Hanna is beteg, meg én isKép
Köhögünk, mint a fakutyaKép
fény
fény
 
 

 
 

Sziasztok!

Van egy határidős munkám, 20.-ig meg kell csinálni, még a neheze hátra vanKép, de utána jövök megint rendesenKép

Molli is beteg lett, három napos láz, tegnap jöttek ki a pöttyök, remélem hamar elmúlik, bár ahogy visszaemlékszem Beninél elég nehezen múltak el.

KodaKép
Oltást megkapta már Marci?

BabómamóKép
Petneházy u. 17., előre be kell jelentkezni, tel: Pintérné Gabi:70-3815395.

MarikaKép
Autóvásárlással hogy álltok?
Aranyérre nekem a sima körömvirágkenőcs nagyon bejött.
Hát ez a hét - hónap érdekes dolog, én is mindig gondban voltam mikor kérdezték, hogy hanyadik hónapban vagyok? Mert ugye a terhesség 40 hét és akárhogy is nézzük a 40hét az 10hónap, a terhesség meg azt mondják, hogy 9 hónap. 32 hetesen ha elölről számoljuk 8 hónapos vagy ha hátulról akkor 7, 7,5-hez mit szólnál?Kép
Piroskáról fotót kérünk. Én egy Teletubbies jelmezt varrtam Beninek.Kép

FényKép
Gyógyuljatok meg gyorsanKép

KrisztaKép
Megkésve, de itt is sok-sok boldog szülinapot kívánunk BencénekKép

DittaKép
Jó volt találkozni, csak nem sokat tudtunk beszélgetni.
A gyereksarkot Beni is szereti, a csúszdát mindig haza akarja hozniKép

FeketemarisKép
Keresztlányod hogy van?
Oviba itt Mc-on év közben is felveszik a gyerkőcöket, a bölcsit nem tudom, hogy hogy van.

NikiKép
A három oviból amit felsoroltál én a Középszer utcait választanám. Hejőcsabán csak az az egy ovi van?

CsacskaKép
Akkor Ti voltatok azok MM-enKép Mondta Kriszta, hogy szerinte a Babanetről vagytok, de nem tudtalak beazonosítani, bocsi. Bence nagyon édes volt amikor járkált körbe énekelveKép Szerintem adj egy kis időt neki, egy alkalom még semmi. Attól, hogy mi azt hisszük, hogy nem figyelnek oda, ők nagyon jól megjegyzik a dolgokat. Beni is még a mai napig is inkább itthon mondogatja, énekli a dalokat, mondókákat.
Én 18 évesen voltam bárányhimlős, bennem is elég rossz élményként maradt meg, ezért is gondolkozom az oltáson.

KebiKép
Gyors gyógyulást kívánok nektek.
Esetleg egy kis Béres csepp nem használna?
Írd már meg a mailcímed és akkor átküldök egy táblázatot. Excelben jó lesz vagy inkább képként szeretnéd?
Kenyérsütő nekünk Panasonic van, szerintem nagyon szuper.

AncsiKép
Nagyon édesek vagytok, látom nagyon belejöttél már a képfelrakásbaKép A falatokra Micimackóék vannak festve?

MelindaKép
És ha ráklikkelsz a képre melyik prorammal nyitja meg?
Párom a Chevrolet Négykerékben dolgozik a Lorántffy úton.

BeaKép
BabaprojektKép De jó, úgy látom nemsokára megint lesznek új kismamáinkKép

NevaKép
Esetleg textilfesték?Kép

GyöngyöskeKép
Nekem a Gracoba Beni 1,5-2 évesen is kényelmesen tudott aludni téli ruhában, igaz ez a modellje egy kicsit tágasabb mint a többi. Én most sportkocsit akarok venni, de nekem is túl nagyok az igényeimKép Három olyan kocsit találtam végül, ami lenne, de ezeknem meg az árával nem vagyok kibékülveKép Hát nem egyszerű a babakocsivásárlás, pláne úgy, hogy az embernek már van tapasztalata.
Táblázat mehet excelben vagy inkább képként küldjem?

ZsuzsaKép
Gratulálok a kislányhozKépKép És hogy fogjátok hívni?
Meddig dolgozol még?
Stahlos receptek jöhetnek.
Vannak megint ruhák és most jöttek újak is. Itt megtudod nézni, de személyes talit is összehozhatunkKép
Mosható fürdőpelusa van a Kushies-nak is, a Brendon árulja.

AngelikaKép
Babanetes egyenfürdőruhaKép jó ötletKép

Na megyek tovább dolgozni.

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Köszi az ötleteket, vettem textil filcet. Kipróbálom és ha nem elég akkor inkább festéket veszek legközelebb. Még van 1 hetünk szerencsére. Kép
Látom nagy a láz a koncert miatt.KépNem is tudtam, hogy ez az együttes ilyen népszerű. Persze talán több zenekar is lesz.
Minket ez nem érint. Jó szórakozást nektek!
neva
 
 


Sziasztok.
Cat.
Igen mi megyünk.Már tartottunk egy próbát,hogy cici nélkül elalszik-e.Anyukám cumisüvegből megetette és egy szó nélkül elaludt.Kép

Panka.
Köszi.Nagy nehezen csak sikerült ez a képfelrakás.
Igen,micimackóék vannak a falon.Apa festette a pici tündérjének.Kép

ancsi26
 
 



Sziasztok

Aki kérte Stahl recepteket, ma reggel küldtem, jó sütés-főzést mindenkinek!

Farsangolók!

A tegnapi Szuperinfóba találtam egy hirdetést:
"Holland bálás cipő és ruhabolt; Miskolc, Horváth Lajos u. 22. (Vám- és Pénzügyőrséggel szemben)
Téli ajánlat: Farsangi jelmez gyerek-felnőtt nagy választékban!"

Panka

Boglárkának fogják hívni a kislányunkat, és már nagyon-nagyon várjuk. Úgy néz ki március végéig dolgozom, így is gáz eljönni, mivel az egyik pesti kollégám felmondott, a másik szintén kisbabát vár, így lassan a főnökön kívül nem marad senki, amúgy januártól már megint visszavár. Egy pár napja nem tudtam olvasni a Babanetet, de jók értem, Molli most bárányhimlős? Hogyan sikerült elkapni?

Anita
Nagyon szépek micimackóék. Ilyen ügyes kézügyessége van a férjednek vagy ezzel foglalkozik?
nzsuzsa
 
 


Nzsuzsa.
Köszi.Nem ezzel foglalkozik a párom csak ilyen ügyes.Egy képeslapról másolta le.Kép
Nekem is elküldenéd a Sthal recepteket?
Az e-mail cimem a profilomban megtalálod.Köszi.

ancsi26
 
 


Pár napja adok Melinek délelőtt reszelt almát.
Tanácsokat szeretnék kérni,hogy mi legyen a következő lépés.

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Jöttem egy kicsit pihenniKép

Mit szóltok ehhez az időhöz? Még jó, hogy azt mondták, hogy jön a felmelegedés.

AncsiKép
Hú, ez nagyon szuperKép Nagyon ügyes a párod, áruljátok el a titkot, hogy hogy csináltaKép csak úgy "simán" rajzolta? És mennyi idő alatt készült el vele?
Következő lépés esetleg őszibarack?

ZsuzsaKép
Köszi a recepteket.
Szép nevet választottatokKép
Nem, nem bárányhimlős Molli szerencsére. Nem tudom, hogy mi a hivatalos neve a betegségnek, én csak 3 napos láznak hívomKép 3 nap láz, utána pedig jönnek a kiütések. 1 éves kor alatti betegség, vírus okozza, de nem fertőző, még gyógyszert sem kell szednünk rá.

Puszi, Panka

panka
 
 


Panka!
Hogy neked milyen szemed van. Én észre sem vettem.
Az idő brrrr. Múlt héten is akkor esett, amikor be kellett mennem Miskolcra. Most meg mit ad Isten uh-n voltam ma is Miskolcon. Remélem ez nem lesz mindíg így, mert ha NST-re fogok járni, akkor márciusban és áprilisban hóakadályok lesznekKép
Ma is megerősítették, hogy kisfiú, úgyhogy nyugodtan vásároljak.
Ja nehogy agyondolgozd magad. Kocsi úgy néz ki jó elsz, amit az ismerősök árulnak, majd kiderülKép

Ancsi!
Szuper, mint írtam nekem fel sem tűnt. De fantasztikus. Lehet, hogy a párodnak ezzel kellene foglalkozniKép

Képzeljétek Dorkának kedd este egy kis hőemelkedése volt, meg tegnap is, így farsang lefújva. Még jó, hogy nem invesztáltam bele seokatKép Ha lesz kedve Dorkának, akkor beöltöztetem.

Fény!
Jobbulást nektekKép Gyógypuszit nem küldök, nehogy fertőző legyenKép

Megyek mert a lányom a varrógépnél próbálkozikKép

Pá, Marika

marika
 
 


Ancsi
Krumpli, sütőtök, sárgarépa...

Zsu
Szerintem annyira aranyos volt Bence hetfon. Egyutt enekelt a tobbivel, lattad, hogy Angelika is maszkalt korbe es csak neha tudtunk igazan bekapcsolodni. Majd megszokja.

LANYOK!!!
SOS!!
Vasarnap szeretnenk menni Tapolcara a termalba, de az egyik ismerosunk szerint csak 1 melegvizes medence van, a tobbi hideg es az oltozes kesz tortura, rosszul van megoldva. Igaz, ok korabban voltak, ugye mar nem igy van???

Nincs valakinek elado Kismamas hordozokendoje?

Angelika
angelika27
 
 


Ancsi banánt is reszelhetsz neki az almához, imádni fogja...és sütőtök, krumpli sárgarépa.

Mocskosul köhögünk, be nem áll a szánk, de lázunk nincs szerencsére.
fény
 
 


Panka,Marika.Kép
Köszi.
Az egyik kezében a képeslap amiről másolta,a másik kezében ceruza és csak rajzolt és rajzolt...csak úgy egyszerűen.Aztán vettünk kis tubusos falfesték szinezőket és festettünk.
Eltartott vagy egy hónapig,de nem siettünk vele mert jóval Meli születése előtt elkezdtük.

Angelika.
Ezeket először külön-külön adjam?
Az alma szerintetek megfogja a hasát?Mert ma nagyon sokat szenvedett mire kakilt.Mig nem adtam neki addig reggel mindig kakilt,most meg 4óra volt mire sikerült neki.Kép
Ilyenkor mit kell tenni?

ancsi26
 
 


Ancsi
Az almale lazito, a reszelt alma hasfogo hatasu.
Kemenyet kakilt? Az sztem nem szamit, hogy kesobb kakilt, az allaga fontos.
Eloszor mindent kulon-kulon adj neki 3 napig, aztan ha semmi allergia, johet a kovetkezo.

Angelika
angelika27
 
 


Sziasztok4
Köszi mindenkinek a biztatást!Még 1x megpróbálom elvinni és majd meglátjuk.A védőnö is azt mondta, hogy tök normalis dolog ahogy viselkedik mostanában. Remélem igy van.Én is próbáltalak beazonositani titeket/már utólag/, de az ember elég nyúl, hogy megszólaljon.Igazából a fiacskámat nézegettem, hogy mit alakit.
Jobbulást a csemetéknek!!!

Most vettem észre, hogy hiába erőltettem magam,amit irtam nem ment el.
Akkor még 1x MSE! Képet sajna nem tudok egyenlőre küldeni, mert levittük a biciklit nagyiékhoz. Hétvégén megyünk és majd lefényképezzük.Nem 1 nagy szám, de arra jó, hogy megtanulja, hogy hogyan kell pedálozni.Kb.2x ha ült rajta, nem tetszett.Inkább motorozott.
Zsu
csacska
 
 


Sziasztok!
Angelika a napozó elkelt.A barlangfürdőbe akartunk menni,én irtam nekikKépha érdekel majd leiromKép
Bius beteg KépKép semmi más csak folyik orra de nem köhög,eszik rendesen.Viszont lázas Kép este 38.6 volt Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 


Ancsi!
Az alábbi dolgok hasfogó (széklet keményítő hatásúak):alma, banán, krumpli.
Széklet lazítók: körte, barack, szőlő, szilva.
Legjobb a szilva, ha megeszi a kikapart kicsit összepépesített belét.

Bea!
Jobbulást a picurnak!

Csacska!
Köszi szépen, de közben tegnap délután kaptunk egy megfelelő járgányt, így már tárgytalan.

Emese

Üdv: Emese
mse173
 
 


Na betegebb vagyok, mint HannaKép Remélem, nem fertőzöm meg jobbanKép
Fény
fény
 
 


Köszi a válaszokat lányok.

Angelika.
Mi Tiszaújvárosba szoktunk menni a termálba.Nagyon jó és sokkal olcsóbb,mint a tapolcai.

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Segitségeteket szeretném kérni egy barátnőm nevében. Van egy 11 hónapos kislánya Regina aki mindig meg van fázva hol a torka piros hol az orra folyik de ha nem folyik az orra akkor is olyan mintha lenne az orrába valami de nem jön belőle semmi. Néha hörög meg olyan furán veszi a levegőt. Szeretne elmenni vele egy fül orr gégészhez de nem szeretne menni a gyekbe. Ismer valaki ilyen orvost? Mondta hogy inkább rászánja a pénzt csak csináljon valamit. A férje már szidja hogy mért nem vigyáz rá jobban meg minek viszi a levegőre amig nem gyógyul meg de állandóan nem lehetnek bezárva sem főleg hogy még hőemelkedése sincs a gyereknek
Zsuzsa !
Te Benit kihez vitted amikor a füle fájt?
Köszike

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Búzaszem!
Sajnos én is sokat kinlódtam Olivérrel amíg kicsi volt, neki az orra folyt sokat.Mi Dr. Kispál Erzsébethez 06/20/9276698 járunk, jártunk.Nekem valahogy nem teljesen jött be , de Õ egy nagy szaktekintély, sok gyereket kigyógyított már.A Városháztéren a Viton hallásgondozóban érhtő el, de érdemes előtte hívni , mert nem rendel minden nap.


Melinda
adnilem
 
 


szerintetek miért olyan népszerűtlen a gyek?

Én csipőficam szűrésre sem oda vittem, mert több rosszat hallottam Riskó doktornőről, mint jót.
De télleg...mi van, ha nem oda visszük a gyereket? Mennyire kötelező?
Tud errről valaki valamit?
Fény
fény
 
 


Fény
Én a GYEK-be vittem Angelikat csiposzuresre, sokan voltak, a rontgen egy remalom, mert nem tul kedvesek, de kibirtuk. Mar unom, hogy TB fizeto letemre ha normalis orvosi ellatast szeretnek, fizetnem kell....
Az a baj, hogy nincs penz felujitasra, es eleg lehangolo a GYEK..

Ancsi
Irnal Tiszaujvarosrol? Babaval is el lehet lenni? Van eleg hely, gyerekeknek melegvizes medence stb? Elore is koszi a valaszt!
Hogy megy a hozzataplalas?

Buzaszem
En a GYEKbe vittem Angelikat, epp Dr. Bango Erzsebet volt ott. Ha tudsz egy nevet mondani, mindjart kedvesebbek veled a telefonba.
Ha nektek nincs messze, itt a GYori kapuban van a PPS MED, ahol keddenkent egy tunderi doktorno van. Idopontot kell kerni, de nem kell fizetni es egyelore (erre azert kerdezz ra) beutalo se kell. Nekem nagyon jok a tapasztalataim.

DELICE
Hol vagy?

Angelika
angelika27
 
 


Sziasztok!
Voltam ma két turiban. Az egyik a Gézengúz volt. Volt elég sok ruci piciknek. Vettem is 5 bodyt, 1 tipegőt, 1 nacit.
A másiknak nem tudom a nevét, de ott van a Plazanál a Szentpálin. Na ott sokkal több ruha volt. Kicsit drágább. voltak nagyon édesek. Itt is vásároltam 2 tipegőt. A Gézengúzban több volt a számomra ismerős márka, de másik helyen sokkal több a ruha.

Van még valahol kifejezetten gyerek turi? Még a Centrumnál lévőben nem voltam ( ott a Matróz mellett). Hétfőn elmentem az Arany Jánosra, a lottózó mellé. Ott sajnos csak nagyobbakra volt ruha, de szerintem nagyon jó minőség van náluk és jó, hogy súlyra van, mert úgy olcsóbb lenne.

Gyermekem egyre aktívabb. Már sokat mocorog. Jövő héten mennénk a 19. heti UH-ra, de nincsen még kész az AFP eredményem, mert nincsen hozzá teszt. Ilyenkor nem tudom mi van!

Orsi

Kép
tokajkincse
 
 


Tokajkicse
A HAGA-ban sok es szep gyerekruci van, a Corvin utcan, ahol regen a nagy Amfora volt. A Soho kozon kell atmenni.
A Tarka-barkaba hetfon jon gyerekaru, az a Gasztrofollal atellenben van, a Hagatol par lepesre. Gyonyoru rucik vannak a Flora balaban, a K&H kozben (vagy Tulipan) koz, ode kedden jon uj aru.
Angelika
angelika27
 
 


Szia!
A Haga-t ismerem, de szerintem drága ott a gyerekruha. Párom kedvenc turija. Ott simán elnézelődik, mert talál magának is ruhákat. A többit nem bírja. Majd a másik kettőt is megnézem. Még nem olyan sürgős, de gondoltam elkezdem már most begyűjteni őket, mert később tuti nem lesz amit keresek. A szekrényben eláll!
Furcsa, de alig találok semleges színeket. Sárga, zöld, barna alig van. Azt mondták csajszi lesz, ezért már vettem rózsaszínt is, de azért jó lenne más is. Még a végén megutálnám azt a színt.

Köszi!

Kép
tokajkincse
 
 


Angelika!
Ez a PPS MED hol van pontosabban? Telefonszámot nem tudnál mondani?

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Buzaszem
Mennyire ismered a Gyori kaput? A mentoallomastol nincs messze. Van arra egy ovi, a Szazszorszep ovoda, pont mellette van. Dr. Barbocz Erzsebet a doktorno neve, nagyon aranyos.
Sajnos a szamukat elgortam vhova, de hetfon megkerdezhetem neked a mi doktorneninket. Talan a tudakozo megmondja.

Angelika
angelika27
 
 


Büzaszem!
A PPS MED pont a Százszorszém ovival van egy tömbmben (azt hiszem régen az a rész volt a bölcsi).

Tokajkincse!
A Gézengúzzal majdnem szemben egy kapulajban van a MixiMix (fel kell menni az emeletre), ott viszonylag jó árak vannak, és van kínálat is bőven.

MSE

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!
Sajna még mindig beteg Bius de mostmár én is Kép nagyon fáj a torkom Kép
Angelika! Nem megyünk MM-re de majd jövőhéten Kép és akkor elviszem a farit Kép
Lányok!
Ha nem tudunk menni MM-re elég ha mélt küldök Krisztának (már tegnap v.tegnapelőtt küldtem)
vagy telefonon szóljak?
Bius kezd javulni (homeosat szedünk Kép kicsit még taknyos ,de már csak hőemelkedése van Kép
Nekem viszont naaaaaaaagyon fáj a torkom Kép
na megyek lefeküldni még egy kicsit
pusz bea

bea
beatron
 
 


SZiasztok!
Megvagyok Kép el se vesztem Kép
Angelika Kép Jól esett, hogy hiányoltál Kép
Csak nyaralni voltunk... és képzeljétek híztam két kilót KépKépKép

Most csak gyors lejelentkezem Kép
Ittgyönyörűen süt a napocska, olvad a hó. és sajnos az udvar egy része máris vízben áll Kép

Bea
Szerintem hívjad, mert utolsó információim szerint még nincs nete.

Mindenki
Melyikőtök mikor jár MM-re? hétfő?kedd? szerda?
lassan tényleg bekapcsolódnánk. Azt hiszem a gyerekemnek baba-hiánya van Kép

Ági

delice
 
 


Sziasztok!
Ági! Amugy hol voltatok nyaralni ?
Mi hétfőn járunk 9.45-től Kép
Hivtam Krisztát de ki van kapcsolva,ugyhogy irtam neki sms-t Kép
Lányok nagyon beteg vagyok Kép Bius már javulgat Kép
pusz bea

bea
beatron
 
 



Delice
MM: Hetfo 9:45.

Ancsi
Kicsit taknyos Angelika, ugyhogy halasztottuk a jovo hetre. egyebkent gyerekkel is lehet nyugodtan menni? Tiszta?

Angelika
angelika27
 
 


Bea, jobbulást!
Én már kifele megyek belőle, Hanna is alig köhögött már ma, ellenben a párom megy bele szegény...várható volt...de szerintem nincs rosszabb egy beteg pasinál...én le sem tudtam feküdni, ugyan nem voltam lázas, de jó mélyről köhögtem, és tüsszögtem, és könnyem folyt, de a gyerkőc miatt nem tudtam feküdni.
De ha a páromnak elkezd fájni a torka...hajjaj, rögtön temeti magátKép
mi még nem megyünk holnap MM-re,mert nem gyógyultunk meg 100 százalékosan, de jövő héten, már csak belevágunkKép
szép estét!

Fény
fény
 
 


Sziasztok!

Betegeinknek gyors gyógyulást kívánokKép

MarikaKép
Én mindent észreveszekKép
Dorka hogy van?

FényKép
És ti így hol voltatok csípőszűrésen?

TokajkincseKép
Hol vették le a vért az AFP-hez? Ilyenről még nem is hallottam, hogy nincs hozzá teszt, ez azért egy elég gyakori vizsgálat. Szerintem az uh ettől függetlenül meglesz, legfeljebb majd az AFP eredménnyel a kezedben lesz egy ismétlés.Kép

ÁgiKép
És merre jártatok?
Nálunk is áll az udvaron a víz, Beni meg ugye azzal szeretne játszani.Kép
MM: a belvárosban most csak hétfőnként van 9.45-től.

Ha már így szóbakerültek megint a turikKép a Földes és az APEH közötti angol turiban volt már valaki? Talán London-tár a neve.

Puszi mindenkinek, Panka

panka
 
 


Sziasztok!
Lenne egy SOS kérdésem!

Mennénk ma be látogatni a megyeibe. Most szült a barátnőm. Hogy van ott a látogatás?? Azt mondják, szigorú a rend....Mit tudtok erről??

Puszi

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Panka a Semmelweisben vették le! Egyik kismama ismerősöm ott dolgozott és ő mondta, hogy neki sencsen még, pedig előttem vették le. Majd kiderül!

Kép
tokajkincse
 
 


Koda,
nálunk májusban még bármikor jöhettek a látogatok, uncsitesóm szeptemberben szült és akkor már kötött látogatási rend volt. Már sajna nem emlékszem rá, hogy mettől meddig, de du. lehetett menni talán 5-ig. De telefonon biztos meg tudják mondani.
Panka

panka
 
 


Köszi Panka!
Telefonon is érdeklődtem, de ott meg 8-18-ig mondták.... De a barátnőm is azt mondta, aki ott fekszik, hogy időbe menjünk, mert egy hülye portásnő van, aki csak 5-ig enged be .....Na majd igyekszünkKép
Amúgy beadattam Marcinak az oltást. Észre sem vette. Ott akart maradni játszani, alig bírtuk kitessékelni a rendelőből. Annyit azért elmesélnék, hogy az oltást eltörte Marci, mikor beértünk a rendelőbe......Épp akasztottam fel a kabátokat, mikor kibontotta a doboz. Minden leesett és az egyik része eltört. Szerencsére a dokinő megoldotta, így nem kellett újat venni.....De semmi baja nem volt az oltástól, a helye sem látszik szinte.

Sziasztok!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Angelika!

Még jó hogy abban az oviban dolgoztam 3 évig és nem is tudtam hogy van ott ilyen rendelés.
Köszike megmondtam a barátnőmnek.
Tegnap megvolt az első szülinapi partink. Majd teszek fel képeket a nagylányról.
Először amikor megérkeztek a vendégek sirt, de hamar megbékélt. Mama készitett neki gyönyörű barbie-s tortát. Ahhoz képest hogy nem cukrász nagyon jól sikerült. IGaz 5 óra alatt lett kész. Rendeltünk egy másikat is az Éden cukrászdából csokis tejszines nagyon finom volt az is.
Igaz én a Norbi update miatt ma reggel kóstoltam meg.
Hanna baba csak úgy gyűrte be a marcipánt meg a tortát. A tüzijátékot meg olyan áhitattal nézte.
Rengeteg sok szép hasznos dolgot kapott.
Kisasztalt székkekkel játékokat ruhákat stb.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


sziasztok!
Bea
Jobbulást!

Fény
Nektek is Kép

Bea, Panka Kép
Zalakaroson voltunk, sokat pancsiztunk Kép

köszi az MM infókat.

Koda
Én augusztusban szültem, akkor még "szabad volt a vásár" Kép
de azért durva is volt, hogy reggeltől estig bárki ott máaszkálhatott...

Közben rakosgattam fel képeket, jó sok elmaradás volt...

Van kedvetek nézelődni?

innen korábbi képek , 18. hónap vége

Útban Zalakarosra Pesten kicsi Hugomékat meglátogattunk, ezek a közös képek :

Itt pedig a zalakarosi nyaralós képeink:

delice
 
 


Rakok pár képet Meliről.
Igy szeretek ülni:
Kép
Kép
Elfáradtam a sétában:
Kép
És ilyen jókedvűen ébredtem séta után:
Kép

ancsi26
 
 


Helló mindekinek!

Javulunk, lassan...nekem még elég kappanhangom van hehe...már úgy mennénk ki sétálni, ma is olyan szép idő volt, de Hanna már elaludt az ágyában, amikor észbe kaptunk, hogy az erkélyre kellett volna kirakni aludni a babakocsiban. Tegnap vagy két órát olyan jóízűen aludt odakinn...
Köszönjük a jókívánságokat, ránkférne a gyógyulás, mert most főleg engem nagyon elkapott.
Képzeljétek, még suliba sem tudtam elmenni, pedig úgy vártamKép
No megyek ágyikóba, mert ma egész nap úgy fájt a fejem, szerintem még a náthától, akármit vettem be, semmi nem használt. Aludni kéneKép
...képzeljétek, egy ideje főleg lefekvéskor, amikor hanyatt fekszem, meg-megszédülök...a terhességem alatt volt ilyen főleg a vége felé. Voltam a dokinál, adott beutalót az ideggondozóba, szerinte valami nyaki vagy agyi ér probléma lehet. Na eddig halogattam, erre ma délután ülve is megfordult velem a szoba.
Tudom, hogy el kell menni kivizsgálásra, csak parázok az eredménytőlKép
Nektek volt már iolyen szédüléses izé?
Fény
fény
 
 


Meg tudja nekem valaki mondani hogy miért nem tudok felrakni képet? Hiába kattintok a melléklet feltöltésére nem reagál rá
Meli baba nagyon tünemény kiscsaj.
Jó éjt!

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Búzaszem!
Talán nagy méretű a kép?

Fény!
Ne halogasd...
neva
 
 


hm..Neva...ez elég baljósan hangzott...de igazad van..
fény
 
 


Fény!
Tényleg nem érdemes halogatni, nekem is volt ilyen gondom pár éve, először bemérték a vérnyomásomat (azzal akkor nem volt gond), utána pedig kiderítették, hogy frontérzékeny vagyok, szedtem rá egy fél évig Antifront cseppet, és utána elmúlt.

Búzaszem!
Gratulálok az első szülinapi bulihoz!
Szerintem képeket inkább albumba tegyél, úgy egyszerűbb.

MSE

Üdv: Emese
mse173
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?