Új privát üzeneted érkezett!

Szia!
Mi gyümölcsből: alma, banán, körte, őszibarack, narancs, mandarin
Főzelékben: krumpli, rizs, répa, sütőtök, cékla, saláta
Kis olaj.
Lisztet, húst még nem, lassacskán majd az is jön.
Viki még minden evés után szopik is, így nem siettetem. Gyümölcsből elég sokat eszik, egy alma-egy banán reszelve egy kajára lecsúszik, a főzelékekből kevesebbet, de az laktatóbb is.

És én még mindig nem vagyok nagylány. Kép

Milyen volt a karácsony? Zsolti örült? Anna élvezte?

Boldog Új Évet!

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxi!

Nálunk minden jól sikerült.

Zsoltinak volt sok meglepije.
Annának kevesebb, de csörgős-zörgős.

Nálatok milyen volt?

Olyan aranyosak a picik. Kép

Annának adtam inni húsleves levét..ízlett neki.
Répa a nagy kedvenc.
Banán és alma verzíót ő is szereti: félalma,fél banán egyszerre bőven elég még. Mi sem hagytunk még ki szopizást.

Anyatej ügyben nem írtam, mert lett több jelentkező is. Ingyen odaadom nekik.

B.U.É.K.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!

Nálunk is nagyon jó volt a karácsony, Viki először megijedt a fenyfától, ahogy hoztuk be, de aztán nagyon tetszett neki a feldíszített karácsonyfa.
És ő is nagyon sok zörgős, meg rágható ajándékot kapott Kép

Nagyon Boldog Új Évet Kívánunk!

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 

 
 

Sok boldogságot kívánunk mi is 2006-ra!

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!

Hogy telik az Új Év?

Leszedtem ma a fát..hullott(pedig normann).
Nektek meg van még?
Anna nagyon élvezte, a fát..beraktuk alá ő meg húzgálta. Tetszett neki, hogy csörgött-zörgött. Kép
Nagyon aranyos volt. Tudod nagyon gyorsan eltelt ez az 1év! Mindjárt 1évesek vagyunk..na jó kicsit előre siettem Kép , de még csak most született és már 7 és fél hónapos.

Viki baba mit csinál már?
Anna ülni szépen tud, forgolódik, már hason is játszik egy darabon, tapsol Kép, beszél.
Már mondja: ba-ba,ma-ma,be-be,bö-be,pa-pa,a-nya,am-am..
Kiabálni is szokott,erős hangja van. Kép
Na mára ennyi, puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!

Mi cserepes fát vettünk, nem hullik, nagyon szép, remélem megmarad (szintén normann) Hét végén szedjük le és kezdjük aklimatizálni.

Viki is lassan 7 hós, ma döbbentem rá. Kép
Már ő is ül, rugózik, húzza magát álló helyzetbe, kúszik (legtöbbször még hátrafelé, de néha elindul előre is). Az én kezemen tapsol, pápát int. a-nya, mammmmma, babbbba, gümme, táti (ez valamiért a kutya lett). És sokat kiabál és sikít.

Megyek, lragad a szemem...

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxi!

Mi még nem mászunk.., de nem siettetem, majd a maga kis tempójában.
Nagyon édi lehet. Kép
Most olyan édesek, kis okosak is.

Anna mostanság kidobálja a játékait és elkezzd a-nya-nya-t mondani, majd mikor odamegyek mellé belenevet a képembe Kép
Vagy kidobálja a jázékát és utánna néz szomorúan, nyagyon kis okos fejű, amikor magyaráz olyan kis értelmes Kép Imádom!!!

Biztos te is hasonlóan érzel.

Megyek, mert altatás van..Annát most altatom, majd.

Jó éjt.

Sziszike

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok,

Egy lehetőség gyesen/gyeden lévő anyáknak:

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS NÕKNEK: Helyi, munkaerőpiaci képzési programban való részvételre.
Gödöllőn és a környező településeken élő kismamák számára is.

Info: www.euconsult.hu

Üdv,
Kinga
milanka
 
 


> http://gportal.hu/robin/
> regisztrálj ezen az oldalon, majd a többit megtudod, hogy befektetés nélkül
> kevés internetes munkával, hogy lehet pénzt keresni.
> www.g-portal.hu/baby-mami
> Ezen is nézz szét vagy ajánld ismerősöknek rokonoknak, vagy egyszerűen akit
> ismersz és szüksége van olcsó, jó minőségű baba és kismama ruhákra.
> Üdv: És köszönöm ha meglátogatod az oldalakat.
>
irénke
 
 


Sziszike!

Igen, én is épp így érzem Kép
Főleg most, hogy már olyan szépen fejlődik a beszéde, a mozgása is, felfedezi mindennek az okát is. Hiába no, tökéletesek Kép

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxigen!
Nehezen, de megtaláltalak... :-))) Szombaton találkozunk! Néha bekukk majd ide is...
Pusszancs
darhayet
 
 


Szia Oxi!

Olyan aranyosak és igen tényleg tökéletesek. Kép
Tapsol mostanság, amikor énekelek neki. Kép

Anyatejet ma vitték el, nagyon örültek neki, olyan valakit választottam, aki sajnos nem szoptathat.
2hónapos babája van és tápszerre is allergiás..szóval úgy érzem jó helyre került.
Beszéltünk róla esetleg folyamatosan adnék nekik..

Te azóta adtál, fejegetsz még?
Én elég rég óta nem fejtem, de reggeli etetés után szedtem nekik le frisset 90et tudtam, meg is lepődtem. Kép

Hogy van Viki baba?
Szombaton randid van? Kép
Ismerem? Kép

Hogy boldogulsz Fóton?

Puszi nektek.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia! Kép

Viki is tapsol, általában az én tenyerembe csapkodja a kezét, most kezdi felfedezni, hogy az ő két keze is alkalmas erre Kép

Én már nem fejek, biztos tudnám még szaporítani a tejem, de nem szeretném már. Az összes tejet elvitték, de akkor épp nem volt fejnivalóm (Viki épp növekedési ugrott és mindent megevett), aztán nem kezdtem újra.
Csodálom a kiatartásod, hogy most megint fejsz, én már nagyon nyűgnek éreztem.

Viki baba nagyon jól van, elkezdte felhúzni magát állásba, most evvel van elfoglalva, már nem sok hiányzik. Ilyenkor napokig semmi más nem érdekli, csak az új "produkció". Szerintem jövő hétre megoldja, bár ebben nem segítek neki semmit.

Igen, szombaton randim van Kép Darhayet esküvőjére megyünk Pestre. Nem hiszem, hoyg ismered, bár ti nem olyan messze laktok egymástól, ő most a Bosnyák környékén lakik. De szerintem ezt ti beszéljétek meg, hátha. Kép

Fóttal most épp megint sehogy sem állok, itt fent a hegyen nagyon nagy a sár, ha egyszer elindulok, akkor meg a pesti barátnőimhez megyek inkább pletyizni, mert itt nem ismerek senkit. Meg errefelé nem is nagyon lakik senki, csak nyáron. Így viszotn mindent Pesten intézek, de majd tavasszal, amikor Vikibaba már egy kicsit mobilisabb lesz, és nem kell feél óráig öltözni egy 10 perces levegőzéshez, hanem el tudunk menni messzebbre, meg kisebb babakocsi lesz, meg ilyenek, akkor majd megint ismerkedem.

Mi van a Te csodaszép gyermekeiddel? Zsolti ugye azóta nem volt kruppos? Anna hogy áll a kajákkal? Zsolti nem féltékeny a húgára?

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Kép

Viki egy hónappal ezelőtt... Kép

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Kép

És Viki szombaton Kép

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxi!

Tegnap írtam, de eltűnt a levelem-nem volt erőm újra kezdeni.

Viki, már fogat mos? Hány fogát is? 3at?

Zsolti imádja a kishugát, azóta nem jelentkezett a köhögési roham. kopp.kopp.kopp

Nagyon helyes a picilány. Kép

Fejegetek, mert megsajnáltam azt a 2hónapos babát. Meg azért is minél tovább szoptathassak.
Nyűgnek érzem most, de hálás feladat.

Esküvő, milyen volt?
Sok boldogságot kívánok nekik.

Anna eszik: alma, banán, sütőtök, babapiskóta, répa, krumpi, kelkáposztafőzelék, zöldborsó, leves, őszibarack.
Hát ennyi kb.
Ti?
Mit esztek már?


Most ennyi, mert ma korán fekszünk. Kép

puszi nektek.

Kép
sziszike1000
 
 


„Muzsikával az újszülöttekért!”


Különleges eseménynek, a Gólyahír Egyesület javára szervezett gálakoncertnek ad helyszínt hamarosan a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme!
Valóban különleges koncert ígérkezik ez estére, ami így is van rendjén: a segítendő cél sem hétköznapi!

A Magyar Állami Operaház művészei - jelenlegi és volt énekkari művészek, korrepetitorok - a Gólyahír Egyesület nemes és önzetlen tevékenységének segítésére muzsikálnak majd ez alkalommal!
A koncert fővédnöke Medveczky Ádám, a Magyar Állami Operaház karmestere.

A Gólyahír Egyesület a nem kívántként születendő újszülöttek életben maradásához és családba kerüléséhez nyújt segítséget.
Válsághelyzetbe került várandós anyák fordulnak hozzájuk, ezért egy ingyen hívható krízisvonalat működtetnek, mely Magyarország területéről az év minden napján reggel 6-tól este 22 óráig ingyen hívható.
Megyénként egy mobiltelefonos karitatív munkatárs végez szolgálatot, mely önfeláldozó munka nélkül megannyi sorsára hagyott várandós anya és születendő gyermek sorsa maradna továbbra is kilátástalan.
Fennállásuk óta végzet munkájuk eredményességéről legékesebben a tények beszélnek…

Az elmúlt öt év alatt:
- 234 anyát sikerült elhelyezniük anyaotthonban, hogy fedél legyen a fejük felett
- 311 esetben gondoskodtak kelengyéről a rászoruló újszülöttek számára

A Gólyahír Egyesület által gondoskodásba vett terhességek közül:

- 112 gyermeket előzetes örökbeadási szándékának megváltoztatásával végül
saját családja vállalt
- 220 újszülött alig egy hetesen örökbefogadó családokhoz kerülhetett
- 620 házaspárt világosítottak fel az örökbefogadással kapcsolatban.
- 39 családi találkozót szerveztek örökbefogadó családoknak Budapesten, Tatabányán, Veszprémben, Százhalombattán és Székesfehérváron
- 3 konferenciát is tartottak a nyílt örökbefogadásról szakemberek számára
- folyamatosan biztosítanak ellátást és szállást a krízishelyzetbe került várandósoknak
- 2004-ben könyvük jelent meg GÓLYAMESÉK címmel
- Az újságokban, rádiókban, televíziókban, 5 év alatt 145-ször esett szó munkájukról
Sajnos azonban az állami támogatás megvonása miatt mostanában igen nehéz anyagi körülmények között kénytelenek küzdeni pártfogásukba vett várandósaik és aprócska újszülöttjeik sorsáért…
A 2006. február 6-án, 17 órától tartandó jótékonysági operagála teljes bevétele ezen nemes tevékenység támogatására kerül majd felajánlásra!
Az este műsoráról Töreky Katalin, a koncert szervezője mesélt nekünk:

„A gálakoncert műsorának összeállításakor fontosnak tartottuk, hogy minden kedves megjelent számára emlékezetes pillanatokat jelentsen majd ez a korafebruári hétfő este!
Választásunk végül az operairodalom négy remekművére:
- Mozart: A varázsfuvola,
- Rossini: A sevillai borbély,
- Bizet: Carmen és
- J. Strauss: A denevér című művére esett.

Az opera műfaját jól ismerők bizonyára örömmel hallgatják majd e méltán népszerű művek felejthetetlen pillanatait, az operai dallamokkal ismerkedők pedig olyan ízelítőt kaphatnak, mely reményeink szerint kedvcsináló lehet az opera műfajának mélyebb megismeréséhez!
A koncert sikere a népszerű dallamokon túl természetesen az előadóművészeken is múlik.
Személyes érintettségem okán külön figyelemmel igyekeztem az operakórus olyan tehetséges művészeit - énekeseket, korrepetitorokat - megnyerni ez estére, akik személye már önmagában is garancia, hogy színvonalas és szórakoztató koncertnek lehessünk majd részesei!”


A Jótékonysági operagála időpontja tehát: 2006. február 6. (hétfő) - 17 óra.
Helyszíne a Magyar Állami Operaház Jókai utcai különterme - Bp. VI. ker., Jókai u. 4. (az Oktogontól 1 percre!)
Jegyek 2006. január 9-től kezdve válthatók a Magyar Állami Operaház jegypénztáraiban és szervezési osztályán (Bp. VI. ker., Andrássy út 22.), valamint beszerezhetők a Gólyahír Egyesület segítségével (tel. 06-30-529-8329, bankszámlaszám: 64800073-10705005).

Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokak döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni a remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával - melyek ára 1400 Ft - segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Szia!

Az esküvő nagyon jól sikerült, nem volt nagy felhajtás, és szerencsére Viki is jól bírta. Kép

Igen, 3 foga van, most érzem a felsőket is elindulni, kíváncsi vagyok, mikorra bújnak ki. Mindenesetre Viki nagyon dörzsölgeti a felső ínyét.

Viki si asonlókat eszik, bár kelkáposztát és borsót még nem kapott, de céklát, salátát, fehérrépát, paszternát már igen, és a csirkehús is bejött e repertoárba Kép
A babapiskótát nem szereti, rizspéppel sűrítem a gyümölcsöket.
Múltkor megkóstolta a kenyérhéjat, az is tetszett neki, meg most ajánlották a kölesgolyót, de arra még nem került sor Kép

Mi újakat csinál Anna? Viki már húzza magát állásba. Kép

Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia!

Nálunk a felülés van napirenden.
Nagyon ügyes Kép
Felállás, még várat magára, de nem bánom Kép
Mászni még nem mászik, de a pózt már tudja, szerintem hetek kérdése.
Megtetszik neki valami és, ha elveszem sír..már mos nagy az akarata. Kép

Majd rakok fel képet róla.

Ti mit csináltok? Másztok már?
Oltással, hogy álltok?

szió

Kép
sziszike1000
 
 


Igen, mi már félig kúszó, félig mászó helyzetben vagyunk, többnyire előre, de néha még hátra sikerül, és akkor nagyon dühösen sír, hogy hogy kibántak vele Kép
Hétfőn kapja a módosított 4 hónapos oltást. Úgy volt, hogy ma, de még egy vérvételre mégiscsak el kell menni még előtte, így megint csúszott a dolog.

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Annáról küldök egy képet. Kép

Kép


Gondolunk, majd rátok hétfőn. Kitartás és puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Mekkora lány lett Anna! És milyen nagy haja van! Kép
Látszik a huncutság a szemén Kép

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxi!

Ezt jól látod. Kép De szerintem Viki is huncut, legalább is ott a csapban annak tűnt.
Tudsz msn-ezni?
Holnapra sok virtuális puszi Vikinek(oltás utánra).


Kép

Jó éjt!

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszike: Igen, van MSNem, ha gondolod keress meg, a címem: hkoxigen@hotmail.com. Viki még csak nem is sírt az oltáson, meg előtte a vérvételen sem, ő egy hős Kép Most alszik, remélem éjjel is lesz alvás...

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Örülök, hogy túl vagytok rajta. Kép
Ti még akartok babát?
Tényleg hány cm, hány kiló Viki baba?

Ma voltam én is Fóton..Orvosi rendelőben 10:30 fele. Kép

Ti mikor voltatok?

Reméljük jól fog aludni a kis hősöd.

Szép napot nektek.

Kép
sziszike1000
 
 


Igen, még szeretnénk egy kistestvért, ha lehet, de majd egy kicsit később, most még friss az élmény Kép
Viki most 72 cm és pont 8 kiló, szépen fejlődik.

Mi nem Fótra járunk orvoshoz, a körzeti orvossal nem tudtam zöld ágra vergődni sehogy, így orvost váltottunk, Dunakeszire járunk át.

Na most megyek, mert leragad a szemem, hosszú nap volt így, reggel madarász, este oltás... engem jobban megvisel, mint a lányt.

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Megértelek.
Már nagyon nagyok vagytok. Kép
Majd megírjuk mi mekkorák vagyunk, ha persze megtudjuk. 1hét múlva lesz oltás.

Ó, az nagyon messze van..mi volt a gond a körzeti orvossal?

Madarász???

Hogy aludtatok?

Jó éjt.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!

A Madarászban voltunk reggel vérvételen.
Dunakeszi pedig egyáltalán nincs messze, egész a fóti végén rendel a doktornéni, autóval a rendelőtől csak 5 perc a különbség.
A gondot majd inkább privátban a doktornőről.

Ma csak most értem a gép elé, láttam, hoyg kerestél. Talán majd holnap összefutunk Kép

Oxigen

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziszike: Nagyon eltűntél, ugye nincs baj?
Milyen oltást kap Anna?

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Nincs baj!
Csak internetem nem volt. Kép
Lefagytak a tornyok. Kép

Talán, majd most..
Oltás: agyhártyaelleni.
Autóval mentetek? Vezetsz? Vagy párod vitt?

Megyek aztán hamarosan jelentkezem.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!

Autóval, igen, én vezetek, nagyon szeretek vezetni, és itt fent a hegyen nem is nagyon lehet autó nélkül meglenni. Kép

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Ujra Irénke mama vagyok.
Ajánlom figyelmetekbe az uj baba -kismama lapomat.
Keressétek az oldalt, böngésszetek, minden ruha uj és olcsó, aki már ismer és vásárolt tőlem visszajár.
Várok szeretettel mindkit ugy a neten mint a műhelyemben.
www.g-portal.hu/baba-kismama
Regisztráljatok , hogy az uj akciókról értesiteni tudjak mindenkit.
Én is megmutatom nektek a három unokám.Kép
irénke
 
 


Szia Oxi!

Mi van veletek?
Zsolti bárányhimlős lett, így nem tudtam írni..
Már lábalunk ki belőle. Kép

Anna nem kapta el eddig szerencsére,de oltást azért csak jhéten kapja meg.

pusz.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia Sziszike!

Akkor ezért vártalak hiába! Gyógyulást!

Nekem gégegyulladásom van, 39 fokos lázzal, úgy hogy mostanában én sem leszek Kép
Most már antibiot kapok, Viki meg fagyitejet, meg tápszert, remélem lsz még tejem, amire meggyógyulok.

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxi!

Jobbulást!
Olvastam Msn-en mi a helyzet.
Tegnap kerestelek..
Fejegess esetleg, hogy ne apadjon el. Kép

Viki jól van?

Sziszi

Kép
sziszike1000
 
 


Anna 8hónapos. Kép

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!
Láttam, hoyg kerestél, bocsi, de nem nagyon vagyok most gép előtt.
Anna egyre huncutabb Kép

Fejegetek, fejegetek, amikor van erőm, remélem meggyógyulok hamar.

Vikinek szerencsére semmi baja, azon kívül, hogy hiányolja a hangom, ezért állandóan erőltetem.

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Kép

Örülök neki..

És te javulgatsz? Hogy érzed magadat?
Hogy viseli, hogy nem kap cicit Viki baba?
Ha ráérsz, majd keress. Kép

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Hol jársz?
Itt egy mai kép róluk..

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!

Gratula Annának a felállásért! Viki is nagyon próbálja, de még magától nem megy neki, szerintem napok kérdése.

és most már jobban vagyok, voltak kritikus pillanatok, de szerencsére túléltük ezt is. iki ma kezdett megint szopizni, nagy lelkesen, csak egy kicsit megcsappant a mennyiség, most iszom a tejserkentő teát.

Ti hoyg vagytok?

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Megint én Kép
Viki is felállt! Kép Ezen annyira belelkesült, hogy elengedte a kezem, győztem elkapni Kép

Láttam, hogy kerestél, de csináljuk a fürdőszobát, napközben nem vagyok most itt sajna, csak a gépem dolgozik, azért nézek ki úgy, mintha...

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxi!

Nálunk a bárányka pusztított Zsolti 2hete van velem itthon. Kép
amúgy minden ok.
Gratulálok Vikinek.
Képzeld 6fogú Annám van. Kép

Ma hozták meg neki a baby-compot..nagyon tetszik neki. Kép

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Zsolti a kisbohóc..Anna viszont élvezi.

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Jajj, a kompot Viki is nagyon szereti Kép Bár most nem tudja asználni, ahogy fel van túrva minden, mert nincs annyi helye, hoyg száguldozzon vele Kép
Gartula Annának a 6 foghoz, nekünk megálltak a fogak, de nem is bánom, ráérnek még, addig sem romlanak Kép
Zsoltinak gyógyulást!

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia Oxi!

Nálunk nincs még romlás veszély. Kép
Napi 1* kap mást, mint cici..akkor is anyafőztje.
Akkor is Zöldség, gyümölcs.

Hány fogatok van?
Max. annak örülhetsz nem harapdál, mert engem, amikor nő neki... Kép

Zsolti jól van már..azt hiszem-megint nagyon eleven.

Viki mit csinál napközben?

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Szia!

Nálunk sincs olyan nagy romlásveszél, avval a 2 foggal sem, mindig én főzök neki, semmi cukor, meg édes, de mivel nekem lassan fogászatra kell mennem és nagyon nem szeretem, ez jutott eszembe Kép Vikinek a 2 alsó metsző van kint, és 4-5 fog hegye, ami már kopog, de csak a sarka van kint. Szerintem most pihenés van, és majd egyszerre jönnek ki.

Napközben mi mindenféléket csinálunk Kép Ha épp nem megyünk sehová, akkro reggel van nagy játék, még apával, aztán 10 órai, alvás. Dél körül kelés, utána, ha olyan idő van, akkor séta, ha nem, akkor kis felfedezés a lakásban Kép Aztán ebéd, hancúr, kis alcsi, uzsonna, aztán ismét hancúr apával, esti mese, fürcsi, vacsi, alvás Kép
És Anna?

Oxi

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia!

Anna nagyon kis huncut. Kép
Már addig forgolódik, csúszik, amíg eléri, amit akar.
A baby-comp, úgy látom bevált..
Zsolti még a héten velünk volt, így közös programok voltak.
Ha kettesben vagyok, olyan játékokat játszunk, ami fejleszti, sokat beszélek hozzá és szeretgetem. Hisz erre van a legnagyobb szüksége. Kép

hOGY ÁLL AZ ÁTALAKÍTÁS?
öRÜLÖK, HOGY A TEJCID ÁLL HELYRE. Kép

puszi nektek :Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszi: és milyeneket? Én néha nem tudom mit is kéne, te csak tapasztaltabb vagy Kép
Még csak bontunk, most épp az ajtót fogják a héten áthelyezni, aztán már betonozás, padlólap, csempe, stb... Lassan haladunk, mert midnent mi csinálunk, de azért halad a dolog Kép

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Sziszike: Nagyon eltűntél...

KépKép
oxigen
Györköny
 
 
 
 


Szia!
Itt vagyok, de msn-en is megnézhetsz.
Írtam neked választ, de mostanság ez a babanet...Kép

Annával sokat hintázunk, énekelek neki, babamasszázs, labdázunk, játszok vele, minél több legyen a testi kontaktus.
Most kezdtük a számok mutogatását...ez nem korai Kép
Utánzom őt, plussz egy kicsit hozzá teszek, s ő utánoz engem.
Most nem írok regényt, mert ez a front változás betett.

Hogy vagytok?
Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet: