Új privát üzeneted érkezett!

Eliza
Gratulálok!Kép
A várandósságot van szerencsém tudni,hogyan számolják,több okból kifolyólag is!
Bizti nekem akartad ezt írni?

Beuka
Csak most látom a hsz-d!KépNem tudom ezzel a babanettel!
Köszike!Méz egyébként sincs itthon,jól jön!
Baba fénypostávalKépNyitottam az ablakot!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Bocsi Okr, Beuskanak szantam! Na mindegy, nem nagyon fogok mar jonni, kicsit sziven utott amiket itt par ember irt! Az idegessegre meg most aztan nincs szuksegem! Legy jo es vigyazz magadra!

Kép
elizabeth25
 
 


Eli
A kritikát,amit a lányok is írtak próbáld meg saját javadra váltani.
Most főként fontos,hogy babát vártok!szép időszak a várandósság,és a gyreknevelés,de egyben nagyon nehéz is!A kapcsolatot,legyen az mégoly' szuper is ,próbára teszi!
A nézeteltéréseiteket a férjeddel sztem ,még idejében tisztázzátok.Beszéljétek meg mit vár egyikőtök,másikótok ettől a kapcsolattól,és egymástól.Ez nagyon fontos.
A másik a munkahely.Most kiszabadulsz onnan,de előbb utóbb(hidd el nagyon hamar)letelik az otthonlét,és újra munkába kell állni.Sajnos sokkal nehezebb körülmények között.
Szóval légyszi,mérlegelj,és úgy dönts!Legyen bármiről is szó!

KépKép

KépKép
okr
 
 

 
 

Köszi Kriszti!Kép
Akkor hétfőn ugyanaz a programunkKép

Eli!
Eddig nem szóltam hozzá a dologhoz.
Szerintem ez az oldal ne a duzzogásról és sértődésről szóljon! Ha valaki kritikát kap valamiért, akkor azon el kell gondolkodni!
Ha pedig több ember ugyanazzal a kritikával illeti, akkor nagyon el kell gondolkodni a dolgon!
Ennek a szurkálódásnak itt semmi értelme!

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Sziasztok!

Elolvastam Bea hozzászólását és még én is elpirultam Kép.

Ha van még táblátok akkor lécccci javítsatok a 7. napra. Asssszem. Tiszta hülye vagyok. Így tervezem én a babát Kép.

A páromnak a CT eredménye megvan, majd csütörtökön magyarázza el a doki. De én már láttam belülről az Édes Egyetlent Kép. Nagyon jól néz ám ki.

Bea, izgultok már? Én már igen. Ugye írsz majd hogy mi volt. Jövő hét szombaton ugye mindent elmesélsz. Annyra nagyon várom már.

Nem is meséltem nektek, hogy sárga már a kidudlink Kép. Annyira szép lett. Lassan már ház formája lesz a dolognak.

Na, sajna megint mennem kell. Remélem holnap már tudok egy kicsit olvasni is Kép. Jelenleg azt igérik, hogy március végén április elején lesz net. Alig várom. Nagyon hiányoztok.

Puszilok mindenkit

Hajni

Kép

Kép
vkhajni
 
 


eli ezt most nem ertem latott a doki valamit vagy nem latott?

Kép
monyoka
 
 


SZiasztok csajok! Kép

Tegnap délelőtt besz*rt a babanet, azóta most tudtam jönni!

Vica,
tegnap a 20 a ciklusnapomra vonatkozott! Kép

A párom eredménye summa summárum: fertilis! Kép Kép Kép

Beuka,
mélben írok neked részleteket! Kép

A "vitához" most egy igazi szurkapiszka jutott eszembe, így azt inkább visszanyelem! Kép

angel37
 
 


Hajni,
bocs de úgy látom sügér vagyok Kép
Mi az Édes Egyetlen, és mi az a kidudli?

Drukk a párod CT elemzéséhez! Remélem jókat fognak mondani!

Kamilla, Reni,
remélem hétfőn csíkokkal jöttök! Kép

angel37
 
 


Angel!
Ezt en nem ertem!Most jo vagy nem jo????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


szia angel.

gratula a ferjed eredmenyehez.
Akkor mar mehet a spermabankba?Kép

hajni tenyleg.en se tom mi aaz a kidudli.csak nem akartam szolni me aszittem ez valami magyar szo a mit nem ertek.

zsazsoka.jobbulastKép

Kép
monyoka
 
 


Ancsa,
jó! Kép Termékeny! Kép

Monyó,
ááá, végül nem kérték fel! Kép

angel37
 
 


Ja, csak a pontosság kedvéért: nem a férjem! Kép

angel37
 
 


bocsi ange.Kép

akkor is gratulaKép

Kép
monyoka
 
 


Semmi gond Kép, köszi! Kép

angel37
 
 


Vegre egy jo hir!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Angyal
Tegnap jól érezted magad?Kép

Hajni
Jó ,hogy jelentkeztél!Jó sokat kellett várni a CT-re!Na,de annál jobb lesz majd az erdménye!KépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Bocsi, azt hittem mindenki ismeri a kidudlinkat. Az a lépcsőház. Aki látta a képeket róla, szerintem rájön hogy miért. Szerintem teljesen képutánzó szó Kép.

Az Édes Egyetlen meg az én drága férjecském. Úgy törpént hogy láttam belülről, hogy nálunk van a CT-s CD, amit kell vinni majd a dokihoz. Nem bírtunk a kiváncsiságunkka.

Angel, de jó ezt hallani. Gondolom neked is nagy kő esett le. Örülök az eredményetekhez.

Na jó, tényleg megyek, immár másodszor Kép.

Puszi

Lehet holnap jövök még.

Kép

Kép
vkhajni
 
 


Sziasztok!

Huhaaa mennyi minden történt mig nem voltam ,jo hogy Vica is megint itt vanKép
Kamilla!

Ezt nevezem görbének nagyon-nagyon drukkolok neked++++++++++++++++++++++++++++++++++Kép.Annyira bánom h csak kedden tudom megnézni a + tesztedet!!

Eli!
Gratullálok nem teszed fel a tesztet olyan kiváncsi vagyok,szeretem a + tesztet látni!

Mindenkinek mennek drukkjaim!
Most még ritkábban tudok jönni ,mert jövö héten jön(csütörtökön a burkolo,ha ö végez akor utánna jön a festö)Ha minden jól megy akor március második hetébe mát beköltözünkKép,alig várom viszont egyböl még nem lesz net,de amint bekötetjük azonnal jövök a babanetre .
Majd ha teljessen elkészülünk teszek fel képeket bár nem olyan nagy 57 nm, 1 nagy- és 2 pici szoba,konyha,fürdö,spájz ,wc , szerintem nekünk böven elégKép!!

Mindenkinek jó hétvégét!!
Puszi.
Sziasztok!!Puszi!!
Vendég
 


Kriszta! Kép
AHA! Kép
Legközelebb eggyel többen leszünk, vagy kettővel? de legjobb lenne, ha hárommal! Kép

Hajni,
ó, csak úgy puffant! még jó, hogy nem esett a lábamra! Kép
Az Édes Egyetlenre ezt tippeltem! Kép Naná, hogy megnéztétek! Én is ez tettem volna!
Mikor a régi dokim a leleteimet küldte az újnak velem vitette a levelet, de a borítékot gondosan lezárta... én azért kinyitottam! Kép

SZia Editke! Kép
De jó, hogy halad a lakás! Kép
További jó hétvégét neked is!

angel37
 
 


Rajottem miert nincs itt senki!
Tibi bacsi van a TV-ben,es varjatok a pontos labdat,mi????????Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Editke,Hajni
Gyertek gyakrabban!

Ancsa
Tibi bácsi szuper jó volt,kár,hogy labdába nem rúghatott!KépKép

Angyal
Jó legyen 3!Üsse kő!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


FONTOS!!!

F I G Y E L J ! ! ! ! !



Az elkövetkező napokban még véletlenül sem nyisd meg azt a levelet,
amely az

egyik olyan személytől érkezett aki a levelező listádon van,az ő tudta
nélkül kaphatsz

egy "invitation"című levelet.Ez egy VÍRUS mégpdig olyan tipusú

amely az olimpiai lángot szimbolizálva leégeti a merev lemezed.02.02.-
án indult útjára és nincs még megfelelő védelem ellene.

Amennyiben megkaptad az " invitation" levelet,ne nyisd ki,töröld ,majd
kapcsold ki a géped.

Segíts ismerőseidnek és jelezd nekik is,főleg azoknak kik a listádon
vannak.
Vendég
 


Sziasztok!

Editke!
Koszi az infot!Kép

Zsuzska!
Nagyon sok boldog nevnapot(ha most tartod)!!!!!!
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Zsuzska! Kép
Én is nagyon nagyon boldog névnapt kívánok!!!
Kép

Reni! Kép
Mi újság??? Volt teszt? nagyon szorítok!!!

KAmilla! Kép
Holnapra 1000-rel drukkolok!!!!!

Julcsi! Kép
Leírod az e-mail címedet?

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Editke! Kép
Nemsokára itt a költözés ideje! olyan jóóóó!

Kép
Kép
beuka
 
 


Zsuzska
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Zsuzska!
Én is nagyon sok boldogságot kívánok névnapod alkalmából!

moni
 
 


Sziasztok!!!

Mindenkinek nagyon köszönöm olyan aranyosak vagytok!!!KépKépKépKépKép

Nem sokat kellett visszaolvasnom!
Látom Eli nem bírod ki hogy ne gyere , még szombaton sem...
Az a mondás hogy messziről jött ember azt mond amit akar, itt nagyon igaz, soha az életben nem fogjuk mi megtudni hogy te terhes vagy-e vagy nem. Majd a barátnőd terhességi tesztjét felteszed, és a pocifotójával büszkélkedsz.
Olvass egy kicsit vissza, és meglátod hogy ez nem lehet igaz.
Ennyi erővel és is terhes vagyok!Kép
Most ezért amit írtam lehet utálni!

Keditke!!Nincs teszt csak az orvos látta!!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Jó reggelt!
A tegnapi teszt negatív lett,de nem vagyok szomorú mivel semmi menszi jelet nem érzek,de én még reménykedem hogy mégis sikerült,elvileg tegnap-ma kellenne megjönnie ha 17.én volt pé.Addig míg nem jön meg én bízok.Egyébként nagyon melegem van egyfolytában és szédülök néha pedig rám jön hirtelen a hányinger.Ennyi!
Veletek mi újság?Meséljetek!!!
Kamilla!Remélem neked már van egy + teszted!!Gyere,mert kiváncsi vagyok nagyon.

Kép
breni
 
 


Breni!Sajnálom...nekem mikor meg szokott jönni mindig melegem van...Kép

Kamilla!Gyere má'!Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Jó reggelt Lányok!

Pénteken elhalt itt a babanet, ezért nem nagyon tudtam jönni. Látom, hogy volt élet rendesen!!! Kép

Angel!

Gratulálok az egészséges hadsereghez. Kép

Zsuzska!

Nagyon boldog névnapot így utólag.

Hajni!

Jó, hogy néha bekukkantasz egy kicsit. Tessék többet írni magadról.

Reni!

Sajnálom. Kép

Editke!

Kérünk fotót az új kégliről!!

Kamilla!

Mi a helyzet?

Bocsi, ha valakit kihagytam, de alig bírtam visszaolvasni. Kép

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Anita! A mára megbeszélteket nem tudnák átteni máskorra? Remélem még beolvasok délelőtt! Nekem közbejött egy nagyon gázos dolog, csak nehezen tudnám megoldani! Légyszi, jelentkezz!

Lányok, ma nem sokat fogok tudni jönne, mert 3-ra mennem kell a főnökömhöz és addig csinálnom kell rengeteg statisztikát, elemzést és beszámolót! Ha lessz egy kis időm visszaolvasok!

ReniKép Majd két nap múlva! Kép
Julcsi2
 


Szia Lányok!
Én egy másik topikba irogatok, de szoktalak olvasni Benneteket is.
Nagyon felkavart ez az "ELI ÜGY", úgyhogy vettem a fáradtságot és visszaolvastam mindent. Szerintem nem hazudik és lehetséges, hogy terhes. Atz utolsó mensije január 11-én volt, ha jól emlékszem január 30-31-e körül írta, hogy volt egy fergeteges együttlétük Tomival hosszú kihagyás után. Neki 30-31 napos ciklusai vannak, így ez nagyjából belefér a középidőbe. Kb 2-3 hét múlva derült ki, hogy terhes. Arról a korábbi vérzésről meg egyértelműen írta, hogy kevés, csak pecsétel, stb és tök bizonytalan volt, hogy most akkor mit mondjon a táblához, hanyadik cn.
Nem ismerem Elit és semmi érdekem nem fűz hozzá, hogy megvédjem, de szerintem van reális alapja, annak, hogy terhes legyen.

Kép
Kép
sosi
 
 


Lányok,ne sajnáljatok légyszíves.Még lehet pozitív.Én optimista vagyok.Oké?!
Zsuzska!Nekem sosem szokott melegem lenni,csak nyáron.
Kamilla?????????????????

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

Zsuzska, sok Boldog névnapot kívánok...
Egyetértek azzal amit Eliről írtál. Én sem tudom elhinni, hogy terhes.

Breni, mikor tesztelsz legközelebb? Elvileg én aznap teszteltem mikor meg kellett volna jönnie, mert később volt a peteérésem mint gondoltam (ezt az UH-ból állapította meg a doki) és azt mondta nagy szerencsém volt, hogy már pozitív lett a teszt. 2 teszt van ami szerinte nagyon érzékeny a Gabriel, meg a Pregnacare azthiszem így írják és én a másodikat használtam.

Magamról annyit, hogy szombat óta nagyon rosszul vagyok. Hányinger, fejfájás, gyomorégés stb. 2 óránknt rámtör akkor fél óráig lefekszem majd mintha elvágták volna elmúlik minden egyszerre. Az előző terhességemnél nem votam ennyire rosszul. De hát úgy gondolom szenvedni kell, hogy utána nagyon tudjunk örülni...

Kamilla remélem jó hírrel jössz ma!!!

Kép
Kép
janna
 
 


Reni
Remélem nem jön meg,és hamar pozitív lesz a teszted!Kép

Julcsi
Sajnálom a sok melodat!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Bocs akkor Reni, neked legyen igazad...

Janna, Betti köszike!Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Janna!Sajnálom hogy rosszul vagy,én sem érzem magam jól.Remélem nálam is még csak korai volt a teszt.Én a OneStep tesztet használtam ha jól emlékszem.Valószínű hogy szombaton tesztelek,ha addig nem jön meg.
Okr!Mi újság?

Kép
breni
 
 


Sziasztok! Kép

Reni,
akkor én nem sajnálom, OK? Kép Amíg nem jön meg van remény! Kép

Zsuzska,
utólag is nagyon boldog névnapot! Kép Kép Kép

Betti,
a gratulációt átadom a fiúknak! Kép

Kamilla???
Gyere a hírekkel! Kép

Eli-dolgohoz,
nem tudom, hogy terhes-e, meglehet... DE az a gond, hogy annyit beszélt itt össze-vissza, hogy igen nehéz (volt) rajta kiigazodni!
ha meg igen, akkor az ő stílusában akár mondhatnám is, hogy milyen igazságtalan ez, hogy miért neki, és miért nem annak, aki már egy éve, vagy régebb óta vár... uff (és bocs, ha ez durva volt)

angel37
 
 


Na egy gyors bekukk még, mert ekkora marha vagyok, ahelyett, hogy dolgoznék!


Zsuzska, Boldog Névnapot! Kép

Angel! Nagyon örülök a férjed eredményének gratula!Kép

Editke, kérjük a fényképeket! Kép

Beuka, a címemet id enem akarom feltenni, de lehet csinálok egy semlegeset és azt megírom itt. Ha Te felteszed a Tiedet, akkor írok Neked! Kép

Eli, sajnos, (vagy nem sajnos_) soha nem tudjuk meg az igazságot. De azért az elgondolkodtató, hogy bárki más megírná ezt a hírt, eszünkbe sem jutna kételkedni benne. Itt nem csak matematikáról van szó!

Ne tényleg elhúztam.....
Okr, kösziKép
Julcsi2
 


SZia Julcsi,
köszi! Kép
és dehogy vagy marha, vagy akkor én is??? Kép

angel37
 
 


Reni
Hogy bírsz szombatig várni?Húú,milyen türelmes vagy!!!!Kép
Velem annyi,megyek ma UH-ra ismét.Eléggé fájdogálok jobb oldalt,remélem egy nagy tüsző okán!KépKép

Angyal
Helloka!A drága ma már otthon lesz?Kép
Képzeld az én párom mégsem utazik!Nem engedték el munkából!KépKép

Janna
Most mennyi idős babás vagy?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszta,
igeeen! Kép
Akkor párod marad? Kép Az jó hír nem? Miért tettél szomorújelet?

angel37
 
 


Sziasztok!

Julcsi. Átírhatsz 2cn-re.
Spóroltam egy tesztet.

Most egy picit szomorú vagyok, de legalább hosszú idő után megjött végre.

Hát most egyelőre ennyi.
Elolvasom mik történtek hétvégén.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!

Kép Kép Reméljük, hogy azért a ciklusod rendeződött.

Betti
betti73
 
 


Kamilla!Kép nekem is megjött...

Köszi mindenkinek a névnapi köszöntőt!Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Mindenkinek,akinek megjött:KépKépKépKépKép
KépNe szomorkodjatok lányok!


Angyal
Azért szomorú jel,mert ő nem örült neki,és viszont igen.Pfujjj!Csúnya-csúnya!

Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Angel! Ez tényleg nagyon csúnya volt. Ilyesmire nem szabadna írigynek lenni.

Kép
Kép
sosi
 
 


Sosi! szerintem nem kéne ezzel foglakoznod. Tényleg nem ebbe a topicban írogattál szóval nem tudod az előzményeket sem, ha még visszaolvasol egy hónapot.
Szerintem zárjuk már le ezt a témát!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.
Február 3-tól szedem a Bromot (mert egy évvel a kisfiam születése után sem jött meg, és szerettünk volna kistesót). Az Lh teszt 12-13-14-én mutatott pozitívat. Ekkor volt is szex Kép
Már két napja fájdogál a derekam, émelygek, álmos vagyok, olyan fura a hasam is, mintha meg akarna jönni. De viszont azt olvastam, hogy a Bromo szedése után álatlában 28 napra jön meg. Tehát elég korai lenne a mesimet érezni. Hőt is mértem reggel, 37,3 volt, bár előtte nem hőmérőztem, nincs viszonyítási alapom.
Létezhet, hogy terhességi tüneteket érzékelek??? Viszont az is korai lenne, mert 7 nap telt el azóta. TEsztelni is korai lenne... Vagy a Bromo mellékhatása lenne? De miért csak most jönne elő??? Eddig nem voltam rosszul tőle, csak most meg tegnap. Tudna valaki segíteni??? Ötlet? Tanács??

Köszi
hellász
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?