Új privát üzeneted érkezett!

Potter,
na egy melegszendvicssütőt sztem be fogok szerezni! jó hogy mondod! Kép hálás lennék a receptekért, mert nem igazán tudnám, hogy fogjak hozzá! Kép
Doki és hurkapálca? Tényleg, legközelebb felvetem, hogy ő már annyit látott, tapizott, egyszer mutasson már ő is valamit, hadd lássam!Kép És még pénzt se fogok érte kérni! Kép

angel37
 
 


Angel, ilyen helyzetben én sem merek tovább kérdezni! Kép
Julcsi2
 


Angel!
Nekünk 2 óra alatt meglett az eredmény és Áginak igaza van, mert azt is nézik, hogy mennyi idő alatt lesz "elfolyós" szabad levegőn. Tuti, hogy megvan az eredmény.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

 
 

Jaj, Vica, gondolod? Ez tartott volna ennyi idejig? De jó lenne! Mert akkor valóban megnyugodhatnék! Kép
(Privát megfigyelés: sztem hamar elfolyósodik - legalábbis odabent Kép)

Julcsi! Kép

angel37
 
 


Na ANgel, elő az eredménnyel! KépKép
Ez tetszik, bár én jobban örülnék, ha az én dokim nem mutatná meg a hurkapálcáját!
Elég volt, hogy megmutatta a hugyhólyagomat és hogy mennyi pisi van benne. Azt hittem a röhögéstől legurulok a vizsgálóasztalról, a műszer meg bennem marad! Kép a képernyőn meg a mandulámat fogom látni.
Julcsi2
 


Sziasztok!
Nem nagyon tudtam meg visszaolvasni!De ennek orulok,mert sokat irtatok!KépKépKép

Angel!
Nekunk egybol megmondtak az eredmenyt!Mar biztos tudja a parod is!Es ha ezt mondta,
akkor minden OK!!!

En is beszallhatok a konyha versenybe??
Nekunk nincs se etkezonk,sem eloszobank de meg asztalunk sincs!!!KépIgaz hogy nagy darab vagyok,de akkor is csak en ferek be a konyhaba!
Akkor azt hiszem en vezetem a mini versenyt!!!!Kép

En is tapasztaltam hogy szakad az eso!Kép
El kellett vinnem Marcit orvoshoz,mert belazasodott este meg nagyon csunyan kohog!
Mikor elindultuk csopogott,aztan feluton ugy rakezdett hogy mire odaertunk csavartam a hajambol a vizet!

Kesobb meg jovok,csak megprobalom elaltatni!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jobbulást Marcinak! Kép

Itt jégeső esett!Kép
Julcsi2
 


lanyok szoktatok nezni hiradot?
mostmar kezdek bekergulni ettol a madarinfluenzatol.
nem felek tole egyaltalan.de egyik nap ezt mondjak masik anap azt.
mert kell hulyiteni az embereket.

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!
De jó hangulat van erre!Örül a lelekem!

Voltam UH-n!van dominááááááááááns tüszőm!Juhéééééé!Igaz,csak 13 mm,és mellette rengeteg aprócska van,de akkor is domináns!
Az endometrium 13 mm .

Angyal
A hőmérés kérdés tárgytalan,megtaláltam rá közben a választ!Kép

Kamilla
Juj,de szép házatok van!Kép

A konyha kié is volt?Elfelejtettem!KépMindenesetre elfogadnám!Nem cserélünk?

Monyoka
Nagyon ügyes vagy!Az én sütim max finom szokott lenni,de szép semmiképp!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Nem tudom, mi történt! Az előbb egy csomó hsz nem látszott Kép A gépem meg újraindította magát!

Potter, Ancsa,
egyre jobban kezdek bizakodni! Kép Kép

Reni,
bármi ami eltér a megszokottól gyanús lehet, de ugyanúgy a tünetmentesség is! Kép okos vagyok mi? Kép
szóval DRUKK neked! Kép

Julcsi Kép
UH-val?
Nekem múltkor manuális vizsgálat közben szólt a doki, hogy mintha tele lenne a hólyagja (mármint az enyém Kép)! Kép Ja!

angel37
 
 


Potter!
Nálunk mindenki imádja a melegszendvicset, legfőképpen a gyerekek. Elküldenéd mailben a recepteket? Előre is köszi! Címem a profilomban.

Na fedje már fel magát Tibi bácsi, mert kilyukad az oldalam! Kép

moni
 
 


Ancsa
Jobbulást!
Mi tegnap voltunk gyerekorvosnál!Szerncsére akkor hó esett!
Na,de ma majd hanyatt estem,mikor megláttam,mi esik!KépAzért elmentünk UH-ra.

Monyoka
Mi már egy éve nem eszünk csirkehúst!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Ági!

Melegszenvics téma engem is érdekel!!! Kép

Angel!

Ha nekem ilyet mondott volna a doki tapizás közben, rögtön kiürült volna a hólyagom a röhögéstől!! Kép

Betti
betti73
 
 


Figyeljetek már! Milyen köremilről van szó? Vagy engem nem érint? Kép

Szia Kriszta! Kép
Éljen a domináns tüsző! Kép De jó! Kép
Hű, milyen hőmérés kérdés? Most nem vágom Kép

angel37
 
 


Angel!
Miért bizakodsz? Hányadik napon vagy?

moni
 
 


Angyal
Á,elütöttem a billentyűtKéphőmérős helyesen.
A másik topikban a katonák felől érdeklődtem,de közben megtaláltam itt a választ!Kép

Tőlem ma azt kérdezte a szonográfus,mennyire van tele a hólyagom?Hát tudom én!Pisilni nem kellett!
Mondjuk ha számításba vesszük,hogy indulás előtt voltam pisilni,és azt,hogy a gyereket mire becipeltem egy vödör vizet kiizzadtam,akkor a szint úgy -2 lehetett!

KépKép

KépKép
okr
 
 


kriszta gratula a dominans tuszohoz.Kép

en elso nogyogyis vizsgalatom utan a parom kerdese:milyen volt?(hulye kerdes,fel is kaptam a vizet)
valasz:hat,dragam nagyobb ujja van mint nekedKép
parom aggodos arcal:De ugye nem elvezted...?Kép
no comment.

Kép
monyoka
 
 


SZia Móni!
Ja, nem abban! A párom eredményében! Kép
Egyébként 20.!

angel37
 
 


én is kérek e-mailt!mizsu5@freemail.hu

Tibi bácsi egyenlő Kamilla???Vagy kicsoda???

zsuzska80
Szombathely
 
 


Angyal
Á,elütöttem a billentyűthőmérős helyesen.
A másik topikban a katonák felől érdeklődtem,de közben megtaláltam itt a választ!Kép

Tőlem ma azt kérdezte a szonográfus,mennyire van tele a hólyagom?Hát tudom én!Pisilni nem kellett!
Mondjuk ha számításba vesszük,hogy indulás előtt voltam pisilni,és azt,hogy a gyereket mire becipeltem egy vödör vizet kiizzadtam,akkor a szint úgy -2 lehetett!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Mi 20? A spermaszám?

Azért nem voltál rajta a köremailen mert téged dumáltunk ki! Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Bocsi!Kétszer küldtem el!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Én is kérek e-mailt!!!!! KépKépKép

moni
 
 


Nekem hüvelyi uh volt. A monitor úgy van beállítva, hogy én is tökéletesen lássak mindent. Na most mikor a bemenethez rakta, akkor azt hittem elájulok. 10 szeres nagyításban láttam a puncimat (bocsánat). Mondtam is neki, hogy ezt nem biztos, hogy én szeretném látni. Aztán bent is mutogatta a dolgokat: "Látja ez itt a hólyag, van benne pisi is" Hát tényleg majdnem kijött! Kép Rázkódott is rendesen a monitoron a kép! Kép

Kriszta! Nagyon jó a domináns tüsző! Gratula!
Julcsi2
 


Úristen micsoda téma van megint! Kép
Na de Julcsi, kérlek, itt finom hülygek vannak...KépKépKép

A múltkori UH-n tőlem is megkérdezte a doki, hogy "Nagyon kell pisilni?". Én mondtam, hogy nem, miért? "Mert alig merem mozgatni a fejet nehogy bepisiljen, úgy tele van a hólyagja!" Pedig tényleg nem kellett. Kép

Angel!
És mit mondtak a 20-ra? Az jó, nem? Ez a minimum, úgy tudom, tehát normális!

Ha nem fedi fel a kilétét Tibi bácsi, elkapom a nadrágját és kiporolom! Legalább meglátom, hogy mit rejt a gatyesz. Mert ha nem kukis akkor nagy baj lesz, lányok!!!KépKépKép

Kamilla!
Most miért kellett elárulni???
Aki nem kapott mélt, azokat dumáltuk ki. Most már legalább tudjátok.

KépKépKépKépKép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Úgy látszik írni se tudok: hülygek=hölgyekKép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


SZiasztok! Én most elbúcsúzom, hétvégén nem leszek, de hétfőn jövök a teszteredménnyel.
Addig drukkoljatok.

Mindenkinek jó hétvégét.

Üdv.

Kamilla néni

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Vica, szerintem a 20 nem spermaszám volt, hanem 20. ciklusnap. De lehet én nem figyeltem jól.

Kamilla++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Julcsi2
 


Remélem azért nem voltam nagyon közönséges! Sorry!Írhattam volna berendezést is! Kép
Na sziasztok, én is lelépek lassan!

Reni, Neked is mennek a :++++++++++++++++++++++++++++++
Julcsi2
 


Anita, küldtem egy képet!
Julcsi2
 


Sziasztok!!!!

Hihetetlen jók voltatok ma!
Halálra röhögtem magam itt olvasás közben KépKép

Úgy elerültem az olvasásban, hogy nem is jegyzeteltem, úgyhogy csak nagyon nagyjál jegyeztem meg a dolgokat. bocsi!

Kamilla, Breni! Kép Kép
Ezerrel DRUKKOLOK Nektek!!!!!!KépKép

Kriszta! Kép
Gratulálok a domináns tűszöhöz!!!!

Tibi Bácsi! Kép
Nekem van tippem, ki vagy Kép Kép

Angel! Kép
Elárulod milyen lett az eredmény! Én azt tudom, hogy ha nagyon rossz, akkor azt rögtön látják. A párod nem úgy tűnt, hoyg el lenne szontyolodva Kép Kép

Hú nem is tudom mit akartam még, majd még olvasgatok.

Hajni, szerintem nemsokára jön, csak néha tud jönni, mert még nincs náluk Net.3

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Úgy látom, én ki lettem ma beszélve, mert nem kaptam körímélt! Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Pont akkor romlik el a Babanet,amikor vegre sokan vagyunkKép
Remelem gyorsan kijavitjak a hibat!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Hat nem semmi amiket irtatok! Jol esett.
Egy ideig annyira orultem, hogy ide tartoztam, de most mar orulok (mint ahogy ti is) ,hogy nem kell jonnom tegnap.

UI Csak felvilagositas keppen, ha terhesseget az utolso megjott mensi elso napjatol szamoljak, ami nekem januar 11. volt, es a babo januar 30an jott osssze, mikor elotte egy honapot kihagytunk, illetve nem azt mondtam Breninek, hogy a doki nem latott semmit, es a tesztem is ma reggel lett pozitiv. Nem kell elhinni, nekem, en boldog vagyok,mint allat, az a lenyeg, es nem erdekel ki hiszi es ki nem! Az mar a sajat dolga mindenkinek! HISZEN MESSZIROL JOTT EMBER, AZT MONDD AMIT AKAR! UGYE?????? :-)Ettol eltekintve sok sikert mindenkinek!!!!!

Kép
elizabeth25
 
 


eli ha igaz akkor gratula.

tudom hogy nem estek jol a szavak de kerlek probalj meg a sorok kozt olvasni.neha tenyleg nagyon furakat irtal.
szerintem nem artana magadba nezni egy kicsit.tudod vannak olyan dolgok amit az ember nem vesz eszre magan es neha jo ha masok dobbentenek ra a hibainkra.
Sok sikert.

Kép
monyoka
 
 


Koszi monyo a velemenyezest! Tovabbi sok sikert nektek is!

Kép
elizabeth25
 
 


sziasztok.

sehol senki?

Kép
monyoka
 
 


Szia!
Én vagyok!

KépKép

KépKép
okr
 
 


szia.

hogy vagy?

Kép
monyoka
 
 


Sajnos még mindig tombol a takonykór!KépMár egy csomó féle gyógyszert beszedtem,de semmi javulás!
Legnagyobb gond,hogy a gyerek is beteg még!Kép

Veletek mi újság?

KépKép

KépKép
okr
 
 


krisz en mar jobban vagyok.csak folyik az orrom faj a torkom meg kohogok.De mar eleg jol erzem magam.
Sajnalom hogy ti meg mindig betegek vagytokKép
ja,kepzeld.Faj a ....nem igazan tudom miert.Olyan mint amikor hevesebbek vagyunk es kidorzsolodik a dolog.De mar nem voltunk egyutt regen.Niveaval kenyegetem.szerinted mit tudnek meg vele csin-ni?

Kép
monyoka
 
 


Nem dörzsölhette ki a bugyi?
Sztem ha nem múlik menj el vele dokihoz!

KépKép

KépKép
okr
 
 


kriszti na az lehet hogy a hulye bugyim...Kép
varok vele.hatha csak tenyleg kidorzsolte a szenya bugyesz.
(pedig mar rakeszultem hogy este akcio,mert mar tombolnak a hormonjaim,de hat igy nem megyKép)

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!Kép
Mindenkinek szép napot!Kép
Tegnap valami gond volt a babanettel?
Sok minden nem látszott.
De úgy látom, megint volt itt némi nézeteltérés....Kép

Kriszti!, Monyoka!
Jobbulást nektek!
És magamnak isKép Lehet, hogy felfáztam: tegnap folyamatosan wc-re jártam...

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Sziasztok!! Kép

Bocsi, hogy megint felhozom a témát, de ezt még el akartam mondani!

Eliza!
Nézd, aki hasonló problémával küzd, mind mi (sajnos) az természetesen ide tartozik, és szívesen befogadunk mindenkit a topicba! DE! ez a topic nem csak egy emberről szól, hanem mindenkiről! tanácsokat, és segítséget adunk egymásnak, kérünk egymástól, megosztjuk egy-egy élményünket stb..
De szerintem az önzőség, ha valaki csak magával törődik, csak magáról ír, és rá sem kérdez a másikra, meg sem kérdezni, hogy mi van Vele, stb. Szerintem mindenkinek jól esik néha egy kis bíztatás, és szívesen adja át drukkjait a másiknak.
Szerintem ez inteligencia kérdése. Azért fórum, és "önéletrajz". ne haragudj, nem megbántani akartalak, csak próbálom leírni, hogy miért fordulhattunk el ennyien tőled.

A másik:
Azt írtad reninek az SMS-ben, hogy 6 hetes terhes vagy! Ezen voltunk kiakadva, hisz azt mondtad egy jó darabig nem voltatok együtt. Azért furcsálltuk a dolgot, hisz 6 hetes terhességet már látni (doki), nemhogy a teszt kimutatja. Ezek szerint 30-án jött össze a babó, akkor Õ most 2 és fél hetes. HA tényleg így van, GRATULÁLOK hozzá, sok sikert, és jó egészséget a kihordáshoz! ÉS gyere nyugodtan, ha már átgondoltad a dolgokat!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Krtiszta, Manyo! Kép
jobbulást a megfázásból!! Igyatok sok mézet, küldök fénypostával, ablakot kinyitni!Kép

Hopp ez egy baba lett, no de sebaj, ott van ám a zsákban a mézescsupor is Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Zsóka
SajnálomKép,és jobbulást!
Csíp is,vagy inkább csak gyakran kell menni?
Ajánlom a Nitrofurantoin nevű gyógyszert.Vizeletfertőtlenítő.
Nem lehet,hogy túl heves volt a sex?KépKépKép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Köszi Kriszti!Kép
Az is lehet, hogy túl hevesek voltunk..Kép
Inkább csak gyakran kell menni ( de valahogy ma már nem, inkább csak tegnap )..
Hétfőn majd megmondja a doktorbácsi.
Egyébként ez a Nitrofurantoin recept nélkül kapható?

Kép
Kép
zsazsóka73
 
 


Zsóka
Én tudom ,nem kell hozzá recept!Igaz,már régen kellett(szerencsére)
Jó,ha már múlik magától!KépLehet nem is kell semmi gyógyi!
Olvastam,hogy hétfőn UH.Nekem is!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr, az utolso mensi elso napjatol szamoljak a varandossagot, es nekem az jan 11.en volt. Ugy jon ki az 5,5 het, durvan a 6. Logikai szempontbol meg csak harom. Mindegy, nem szeretnek vitatkozni! Sok sikert itt mindenkinek a tovabbiakban! Kivanom mindenkinek, hogy mielobb babasodjon meg, mert fantasztikus erzes!!!!

Kép
elizabeth25
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?