Új privát üzeneted érkezett!

beuka.szep a konyhad.Naon teccikKép

incike.gyonyoru marci baba.en is ilyet akarooookKép

lanyok nekem kicsi en nem szep konyham van de tudok ilyet csinalni benne ilyet is .bibibiKép
Kép

Kép
monyoka
 
 


Hű Monyoka te olyan ügyi vagy.Nyami-Nyami!!!!!!!

Kép
breni
 
 


Sziasztok csajok!!!

Nagyon nem jól aludtam éjjel!!Nem tudom lehet ettől a meleg fronttól??

Kismamik!!!!

Betti,POtter(Ági)

Nektek nem szokott fájni a derekatok???nekem tegnap óta leakar szakadni!!De nem egyszerűen!!!Alig bírok ülni,állni!!!Mit lehetne csinálni vele???
Eddig semmi bajom nem volt,se hányinger,se hányás,tök szupin éreztem magam,most meg ez a derák fájás!!!Belehet kenni valamivel???
csanita
 
 

 
 

Üdv! Kép

De jó, hogy szépen jövögettek vissza a topicra! Kép Kép Kép

Tibi bácsi! Kép
Köszi az infót!
Így már világos Eliza esete is! Kép

Julcsi,
nem vagyok szomorú! néha belefér! Kép Szülőknél leszek, és még kutya is van! Kép

Monyó,
ez naggyon jóóó! Kép ezt alkottad tegnap?

angel37
 
 


angel.nem.azt meg nem diszitettem ki.majd egy ket ora mulva.Na mutatok meg 1-2 tortat es befejezem.
Kép
Kép

Kép
monyoka
 
 


Méghogy kineziológus!
tibi_bácsi
 
 


szia tibi bacsiKép
te ki vagyol?Kép

Kép
monyoka
 
 


Monyó,
ezek nagyon szépek! Kép

angel37
 
 


Aztán most már mondjátok meg ki-kicsoda,mert kilyukad az oldalam a kiváncsiságtól!!!!Most ki-kivel van??

Vagy csak Én kiváncsiskodok????

Megyek vásárólni főzéshez!!!
csanita
 
 


Vica!

Na jóóóó, a Te konyhád biztosan szebb!!! Nekem viszont apa festette ki. Kép

Inci!

Édes pici fiad van, remélem, hogy az én fiacskám is ilyen helyes kis pasi lesz. Kép

Anita!

Nekem nem nagyon szokott fájni a derekam, ha sokat takarítok, akkor egy kicsit igen. Viszont nekem a jobb oldali forgóm szokott kipurcanni. Nem tudom, hogy mit kellene tenned. Pihenjél sokat.

Monyóka!

Kérek én is fincsi tortát!!!!

Betti
betti73
 
 


angel koszi.Ezek amolyan rutin tortak.Semmi izgalom megcsinalni oket.Igazabol szerettem volna mestercukrasznak tanulni mert az vonz,csak nem jott ossze.

betti.Ha lehetne fenypostan kuldeni,bizony kuldenek mindenkinek.)

Kép
monyoka
 
 


Húúúúúúú Monyoka, Te nagyon ügyi vagy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Az én konyhámat meg apa járólapozta! Bibiiiiiiii! Kép

Tibi bácsi nekünk is varázsoljál má valamit!
Julcsi2
 


KépkosziKép

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok!
Most akkor tilos olyanokról beszélni, hogy pl. én hétfőn tesztelek? A hőmérősbe feldobtam a görbém, ha érdekel valakit.

Itten-e lakunk mink. Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


kamilla lattam a gorbed.jol alakul.En szoritok neked a hetfoi teszteleshezKép

Kép
monyoka
 
 


Kamilla, húú! Akkor xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx így vagyok keresztbe!

Ez az egész ház a Tietek? Hány nm? Nem semmi!!!!!!!
Julcsi2
 


Kamilla,
jó kis kéró! Kép Az egész a tiétek?

angel37
 
 


Julcsi. Mielőtt elájulnál, itt 3 generáció lakik, pontosabban még csak kettő, mert a harmadik most van folyamatban. (Remélem hétfőtől a harmadik generáció is képviselteti már magát.)A mienk a középső szint ez kb. 240nm, de egyelőre csak 100-on lakunk, a többit nyárra tervezzük befejezni. (oda 3 gyerekszoba van tervezve. de egyelőre még csak egy nagy rész az egész és tele van rakva minden szarral.)
Szemből:

Csajok! Zuhog az eső! Ha ez mind ráfagy az útra este....!)Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!Drukkolok!Hű ez tényleg jó nagy ház!De én nem irigykedem mert ki is kell vkinek takarítani.KépÉn utálom csinálni.KépNa jó azért egy kicsit.
Én vasárnap tesztelek.

Kép
breni
 
 


Kamilla,
na azért ez így se semmi! Kép
a mi lakásunk 28nm! Kép

Reméljük a köv. generáció hamarosan jelt ad! Kép

Reni, az már csak két nap (vagy még két nap?) Kép hajrá! Kép

angel37
 
 


Kamilla!

Szupi nagyon a ház. Eddig azt, hittem, hogy nagy házunk van, de most már látom, hogy a tiétekhez képest kicsi. Kép

Betti
betti73
 
 


Kamilla, ez így is jó nagy!!!!!!!!!!! Ez szupi! A miénk 140. Hát bizony takarítani ezt is elég, de én imádom a tágas tereket. Úgyhogy én szeretnék nagyobb házat. Majd egyszerKép egy bejárónővelKép
Julcsi2
 


De jó Breni!
Drukkolok nagyon neked!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Betti!
Nem azt mondtam ám, hogy a mi konyhánk szebb, hanem hogy ilyen nics senkinek. (Ilyen kicsi)KépKépKép

Kamilla!
Kezem, bábam keresztben!!! Ilyen hőgörbével...hmmmm.Kép

Reni!
Hanyadik napon leszel vasárnap? Szorítok!!!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kamilla, írtam egy mailt.

Reni, akkor hétfőn jó hírekkel gyere!!!!!! Kép
Julcsi2
 


Angel!Inkább én azt mondanám még 2 nap,alig bírom.Akkor leszek a 31. napon,lehet ha mégis terhes lennék amit nem érzek nem fogja kimutatni.17.én volt pé.

Kép
breni
 
 


Mondjátok már meg, hogy ki a Tibi bácsi!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Nem rajtam múlik.Elírtam 17.napon volt pé,nem 17.én!!!

Kép
breni
 
 


Reni,
hát tovább tuti se bírnám, drukk neked! Kép
hogy nem érzel semmit, attól még bőven lehetsz! Kép

Én hittem a mi lakásunk kicsi, és az is! Kép

angel37
 
 


Vica,
hát Dévényi Tibor maga! Kép

angel37
 
 


Kamilla!

Ez igen, szuper a görbéd!! Kép Hosszú ciklus ide vagy oda, azért nagyon bíztató!!! DRUKKKKKKKKKKKK

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!
Áruljátok már el ki a Tibi bácsi, és miért kell szombton az Activityt nézni? Kép Nem értem, nem áll össze a kép, lassú a felfogásom... Kép

moni
 
 


Angel !Te tuti tudod ki Tibi bá!Mondd meg már légyszi!!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Móni!
Levél nem jött még?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Julcsi!
Küld át még egyszer a mailt, mert nem kaptam tőled egyelőre semmit. Most néztem.
kamilla306@freemail.hu

Azért kell az Activity-t nézni, mert ő fog játszani benne és hozza a pontos labdáját is.

Kép

Kép
kamilla306
 
 



Lányok!

Írtam a kör e-mailre én is egy levélkét.

Kamilla!
Írtam neked is levélkét.

Betti
betti73
 
 


Dévényi Tibi bácsi: az előjegyezhető házibulimajom
Ezt egy honlapon olvastam.KépKépKépKép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Na én már végképp nem értem ezt a Tibi bácsis dolgot...

moni
 
 


Láttam én is tegnap az Activity ajánlót! Ott vihogtunk a párommal! Párocskám nagyszerűen tudja utánozni Tibi bácsi hangját. Kép

Betti
betti73
 
 


Elküldtem megint!Kép erre küldtem először is!

Na Angel!!!!!!!! Áruld el! Én sem értem miért kell nézni az Activityt! Kép

Ma este héjában, egészben sült krumplit(Kép) csinálok juhtúróval és lila hagymával! Már nagyon várom. Nyammm...
Julcsi2
 


Én eddig sem értettem,de most már végképp nem tudom......de azért valaki elárúlhatná!!!!

Ramaty idő van esik az eső,legalábbis nálunk!!!Megyek főzöcskézek egy kis milánóit!!!!!Na meg a tegnapi palacsintára felbuzdúlva sütök Én is!!!
csanita
 
 


Elküldtem megint!Kép erre küldtem először is!

Na Angel!!!!!!!! Áruld el! Én sem értem miért kell nézni az Activityt! Kép

Ma este héjában, egészben sült krumplit(Kép) csinálok juhtúróval és lila hagymával! Már nagyon várom. Nyammm...
Julcsi2
 


Hopsz! Ez kétszer megjelent! Kép

Szóval ő lesz az Activityben. Ja!!!!!

Betti, válaszoltam a köremailre! Kép
Julcsi2
 


en is akarok emilt.)

orcic@yunord.net

Kép
monyoka
 
 


Azt én is inkább csak gondoltam, hogy ő lesz az Activityben!
Hogy hogy ki az? Hát Dévényi Tibi bácsi! Kép Vagy nem? Kép Esküszöm nem én írogatok ezen a néven!

Julcsi,
most jól kiszúrtál velem Kép mindjárt éhen halok! Kép

Ja, párom leadta az "anyagot"! Kép Fél hétkor ment otthonról, és 10 után került elő! Úgy hallottam a hangján, hogy kicsit mintha kiakadt volna emiatt, de annyit azért mondott, hogy megnyugodhatok! Kép Csodálkoznék, ha máris lenne eredmény, így gondolom inkább arra értette, hogy megcsinálta, kész! Kép Tovább nem mertem kérdezni...

angel37
 
 


Hello Csajok,

konyhák, házak, torták...mindegyikhez gratulálok.

Angyal,
ez jó, hogy elraktad a főzőlapot! Kép Én pl a melegszenyasütővel vagyok nagy virtuóz, és kis helyen elfér! Küldjek receptet? Kép
Ha a dokibácsid tényleg belűlre rakja az infót, akkor mutass már be neki engem, léci. Jó nagy hurkapálcája lehet. Kép
Párodnak hajrá. Ha esetleg nem adná le az egész cuccost, nem kéne esélytelenűl telnie a hétvégédnek. Kép

Csanita,
nekem sem fáj a derekam. Pihenj, próbáld ki az úszást, vegyél az Anitában pocitartó övet, az a derékféjés csökkentésére van. Itt rájuk klikkelhetsz balra a képernyőn a Milupa reklám alatt.

Vica,
nagy szakértő vagy repcsi téren. Kép

Breni, Kamilla,
ollé! Kép

Mi lehet Hajnival? Már listavezető a tábla szerint.

Móni,
Kamillát kérdezd Tibi bácsi ügyben. Asszem neki van "összeköttetése".

Incike,
5 kg már a bébi? Kép Nagyon vidám. Kép

Monyó,
nagy bűvész vagy a tortákkal. Kár hogy nem tucc küldeni fénypostával, akkor ebédelhetném azt. Kép
potter_76
 
 


Móni!

Akkor a levelet, amit kérdeztem, most már ne küldje el a kollégád, mert megoldottam máshogy!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Angyal,
én úgy tudom a cuccost frissen kell megnézni, mert hamar elpunnyad szabad levegőn a század (ezred?), biztos van eredmény már.
potter_76
 
 


Debrecenben is zuhog az eső.
Én sem értem ezt a Tibi bácsi dolgot.Kép
Angel!Most pont nagyon szédülök.Ilyenkor amikor megjön előtte kb.egy héttel elkezd fájni a bimbóm,de most semmi,tegnap a párom mondta hogy nagyon száraz( bocsika Kép ).

Kép
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?