Új privát üzeneted érkezett!

Hali!
Jelentem febr. 10nél tartok. A fejemben kavarognak az infok.
Sahi
Csak most olvastam a történeteteket. Nem semmi!
Most mennem kell, jön egy asztalos, hogy ajtókat csináljon a lépcsőre. Tetőteres házban lakunk. A fiam úgynis állandóan felmászna rá, csak lejönni nem tudna, legfejebb repülni. Azt meg inkább ne tegye. Az ágyról tegnap is lefejelt, ma már óvatosabb. Próbálja leengedni a lábát is.
HúztamKép

Kép
Kép
tim30
 
 


Éva
Ez nagyon fini lehet.Ki is próbálomKép
Nagyon jók a képek
Reni tiszta nőKép
Patrik és Tomi nagyon édesek,mintha az én kettőmet látnám.Kép

Éva sikerült MSN-t letölteni????

Timi
Nagyon ügyi vagy!!!!Kép
csak győzd megjegyezni.JegyzeteljKépKépKépKép

Dodó ma macskázott...............
KépKép
KépKép
KépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok
Jol hangzik ez a recept.Ki is probálom holnap, fehérje napom lesz.
Ha még van valakinek valami jo légyszi tegyétek fel!
Roli
A cica hogy türi a birkozást?Kép)
bizzo
 
 

 
 

Sziasztok!

Hogy s mint?
Nekem nagyon nyűgi napom volt, egyre jobban fáj a torkom és már hőemelkedésem is van.
Apa forralt bort csinált nekem.
Ma alig volt türelmem a fiúkhoz, persze ők meg ezerrel dolgoztak rajta, hogy minél jobban kifáradjak tőlük.
Azt hiszem hamarosan ágyba vonulok.
Már van skype-om is. Sahiszilvi vagyok sahon@freemail.hu ez nem tudom kell e hozzá

Kép,
Kép
sahi
 
 


Szép jó estét!

Szilvi
Nyilván tőled kaptam el, az én torkom is fáj.

Merre vagytok? Mindenki máshol beszélget?

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Haliho!!!!

Na van megint gép!!!Vééégre!!Nagyon hiänyzottt ma.Alig telt ela napom.Igaz feltalältam magam,kivasaltam.Mär csak 2 ing van vissza.

Férjem nyüglödik,a gyerek mär elég jol van éééés tegnap ätaludta az éjszakät.märmint éjféltöl 7.30-ig.Nagyon jo volt aludni véégre ilyen sokat egyhuzamba.

Ma a babakocsit is elhoztam,apänak is tetszett.Nem morgottt!Csinältam neki fini levest,sok teät és most kiengeszteltem.

Most elugrok még kivasalnia 2 maradék inget és még bekukkantok.
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Csak bekukk elköszönni.

Bizzo te is fogyozól????Hol tartasz.

Macska hamar megunta a birkózást.Türelmesen arrébb ment.KépKépKép

Mi van lányok lebetegszünk-lebetegszünk.Gyorsan meggyógyulni.KépKépKép

Zsuu
Örülök,hogy apának tetszett a kocsi.
Csajok ma ennyi voltam megyek penci.
Ébredésmentes jó éjszakát!!!!!
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Ti gyerekeitek hogy alszanak mostanában?
Az én fiam sokszor ébred, és nem hajlando visszafeküdni,ki kell venni, hogy mászkáljon.

Roli
Én 90 napos diétát "üzöm", most 60kg vagyok, de 55ig szeretnék lemenni.

Merre jártok mostanában?
Vagy mindenki msn ezik?
bizzo
 
 


Sziasztok!

Biztos alszik már mindenki.

Milyen az a 90 napos diéta? Csak 5 kiló miatt, nem elég tornázni?

Én a szülés után lefogytam rendesen, csak november körül hiretelen felpattant nekem is +5 kg. Én nem diétázom, mert imádok enni, inkább tornázom napi 1 órát, már 2kg lement.

Bizzo
Milyen magas vagy, hogy sok a 60 kg?
Nekem a 60 a cél.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Van ám nekem is Msn-em is.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Jó reggelt!

Láttam Éva!!!!Fel is vettelek.KépKépKépKépKép

60kg??????Ifjú cseresznyefa koromba voltam annyi.75kg-mal jöttem ki a kórházból és azóta egy gramm annyi nem ment le.KépKépKépKép
Nekem a 63kg is jó lenne.........
Ezt a 90naposat már én is csináltam,de pont teherbe estem a 3.héten.Azt hittem azért nem jön meg mert fogyózok.Hát tévedtemKépKépKépKépKép
Bizzö

Alvást ne is kérdezd.Hullllllla vagyok.Dodó éjjel 3x minimum felkel.Úgyan nem akar mászkálni,de akkor is.Most éjjel volt olyan óra hogy 20percenként fent volt.Bezzeg nappal alszik.Kép

Marcsi?????????????
Manó???????????????

Na megyek készülődni.

Zsuu még mindig vasalsz????????????????????

Kovács Roland
roli
 
 


Jó reggelt!

Mi elég jól aludtunk, attól eltekintve, hogy úgy megfáztam, hogy már levegőt sem kapok.

Heni
90 napos - terhes, akkor én is kipróbálom, bár én mástól szoktam teherbe esni.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Szép jó reggelt!
Úgy látszik a babák többsége, beleértve az enyémet is tüntet az alvás ellen. Ilyen még nem volt, este egyszerüen nem akart elaludni. Ezért nem is jöttem, na meg a férjem lefoglalta a gépet. Nagy internetező.
Kristóf is játszani akart. Ha fogtam vagy beraktam a kiságyba vísításKép
De nem volt más megoldás hagytam sírni. Így olyan fél 10 körül elaludt. Lehet, hogy túl pörgött, mert látszott, hogy álmos.
Én nem bírom magam rászánni a fogyókúrára, pedig egy 5-7 kg-t jó lenne leadni. Most 62 kg vagyok, de csak 164 cm.
Zsuu ügyes voltál a sok vasalással, nekem is van egy kosárral. Küldhetem?
Éva
Egy ideje nekem is kapar a torkom, de talán komolyabbra nem fordul.
Marcsi tényleg régen írt.
Manót nem csodálom, 3 babóval nem lehet túl sok ideje. De szuperül megoldja.

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok!
Csak beköszönök,lépek ebédet csinálni.Sok éhes száj várla.Anyunál főzök ma:dédi,apu,anyu,férjem,Dorka,na és én.....

Dorka este 9 után aludt el,reggel 6kor kelt,rég volt ilyen.Mostanában 7ig mindig elaludt.Én meg kómázok.Kép
Nekem se ártana pár kg minusz,decemberben lefogytam 60 alá mentem jócskán,de most megint 60 vagyok,170cm....Nem bírok diétázni....Torna meg a vesztem....

A talit jó lenne ledumálni,mert mindenkinek úgy kell szervezni.Akit érdekel kapcsolódjon be a szervezésbe,jóóóóóóóóó?Kép

Pusza
Vendég
 


Jo reggelt!!!!

Näunk az éjszaka türhetö volt.1x kelt az öcsi,szopizott vagy 2 percig aztän visszakomält.Még most is alszik.De mär bärmelyik pill. kijöhet a szobäbol.Halälos ahogy vonul kifelé .

Timi!!!A kaparo torokra nagyon tudok ajänlani valamit.Pälinkäval gargarizälni.Nälam mindig bevält,és napközben meg szopogatok valami torokfertötlenitöt amig el nem mulik.Egyenlöre még minden ok nälam.Remélem igy is marad utazäsig.Még 8 nap.
Apropo fogyi.Hät nekem nem csak 5-6 kilot kéne fogynom.Legaläbb 10kg,de több sem ärtana.Mondjuk arrol nem is älmodok hogy olyan legyek mint az esküvönkkor.De legaläbb mint terhesség elött.Ma azt hiszem elmegyek futni.Szép enyhe az idö,néha még a nap is süt.(most is)

Szerintem simän összejöhetnénk valakinél!Nlc-s talin is ugy voltam.Voltunk vagy 30-an.Elfértünk.Szétszorodtunk.
zsuu74
 
 


Hellóka!

Most ébredtem.
csajok tiszta éjszaka van oda kinn.Nagyon csúny idővanKép

hívtalak titeket MSN-en,de le se bagóztok(Zsu és Éva)

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Hogy s mint vagytok? Én elég vacakul.
Hát Éva nem tudom én küldtem e neked néhány bacit, de ha igen akkor előtte nekem Heni küldött néhányat. A délelőtt folyamán az arcüregem is bedurrant.
Tomi ráadásul korán kelt és nem hatotta meg hogy anyukája alig vonszolja magát.
Patriknak ma van a farsangi bál, muszály vinnem Tomit is mert apának német vadászokat kell kísérnie délután. De nem fogom sokáig bírni azt hiszem megkérem a barátja anyukáját, hogy figyeljen rá is és hazajövünk. Ilyenkor nagyon jó lenne ha a nagyszülők közelebb laknának.
Heni az ég nálunk is így nézett ki egész délelőtt.
Van itt esetleg valaki?

Kép,
Kép
sahi
 
 


Én vagyok,csak rendek kellett raknom és nem hallottam .
Most még fel kell porszivoznom,de vagyok egyfolytäban.
Heni bocs!!!

Sahi!!!!Kurälgasd csak magad a hétvégén.
zsuu74
 
 


HAli!
Túl vagyok a főzésen.
Mai menü:- karalábéleves, finomfőzelés(alias vegyes tavaszi főzelék)
MSN-t én is gyártottam. Az ottani címem:
kisstimea@t-online.hu
Utánanézek a tieiteknek (ha nem baj)
De én sajnos nem mindig vagyok bekapcsolva.
Fránya korlátozott internet.
A rendrakás nekem is hátra van.
Holnap apóséknál disznóölés, nem tudom mikor tudok jöni.
Zsuu
Ezen a pálinka dolgon elgondolkozom. Inni úgyse bírnám.
A talira nem hiszem, hogy tudnék menni. Én ezer éve nem vezettem. Férjem meg nem hiszem, hogy csatlakozna.

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziamia mki!
Látom senki nem jutott semmire a talival kapcsolatban.Azt jó lenne eldönteni,hogy hol legyen,ha lesz egyáltalán.Egy napot tűzzünk ki és próbálja mki szabaddá tenni magát.A lakás jóó lenne,de ki vállalja be?Én vállalnám,de én zalai vagyok...Hm???

Na ha akad ötletetek írjátok már meg.Jóóó?Addig én is töröm a buksim.Kép

Du én is farsangra megyek,meghívott keresztfiam,meg szomszéd kiscsaj.Remélem Dorka nem fog hisztizni.

Jobbulást a betegeknek.
Vendég
 


Timi.
Milyen netetek van?
Vendég
 


Sziasztok!
Lego
Sima modemes, t-online (előtte Axelero) 100 órás csomag. 9000 Ft/hó
Lányok!
Nagy bajban vagyok. Lehet, hogy a férjem letilt a számítógépról. A Sims2-vel játszottam, a fiam meg tönkrevágott egy CD-t, ami egy munkatársáé.
Remélem nem túl fontos adatok voltak.
Ráadásul ma 10 éve ismerkedtünk meg, szép ajándékkal várom.KépKépKépKépKép

Kép
Kép
tim30
 
 


Timi!!Cirogasd meg apät ,hätha elnézi a bakit.

Talira sajnälom ha nem tudsz eljutni.Valaki nem lakik arra,hogy együtt utazhatnätok??
zsuu74
 
 


Tim!
Nekünk pannonos.500MB adatforgalom(nem óra)/7000Ft.De most 2 hónapig 1000MB.Simán beleférünk.
Eddig vagy 300M ment el,de töltöttünk is le.Írj bővebben a t-online-ről.Ugyanugy adatkártya kell hozzá?Nekünk sony-ericsonos.
Váltani akarunk,mert pannon kiszúrt velünk....KépKépKépKép
A cd teljesen tönkrement?Nem lehet olvasni?Szakember tuti tud vmit csinálni.
Na lépek,megyünk farsangolni.Sziasztok.Este ha tudok benézek.
Vendég
 


KépG. 2 napos
zsuu74
 
 


KépG. fél éves
zsuu74
 
 


KépG. 1 éves
zsuu74
 
 


Hééééé!!!!

Hovä tünt el mindenki????????????
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Lego
A T-onlinnal kell kötni. 100 óra, adatforgalom korlátozás nélkül. Már nincs időkorlátozás. Régebben csak du-n 4-től lehetett, előtte percdíj is volt.
A 100 órát akkor használod amikor akarod. Ha túl mész rajta, akkor 5 Ft/perc.
Ilyen is megesett már nálunk.

Zsuu
Annyira nem volt mérges. 5 régi 486-os gépre való játék volt rajta. Elég nehéz, de megpróbáljuk letöltögetni őket. Így talán nem lesz nagyobb gubanc. G.-nek micsoda kis öltöny szerkoja volt.Kép
Megkaptam előre a szülinapi ajimat.
Harry Potter és a félvér herceg. Csak legyen időm elolvasni ilyen ördögfióka mellett.
Na lelépek, ma szerintem már nem jövök, holnap is csak este. DisznóölésKépKép
Nyugis éjszakát! (magamnak is)

Kép
Kép
tim30
 
 


nincs itt senki???
bizzo
 
 


Sziasztok!
Szép napot mindenkinek.

zsuu

Kép


ma csakeste leszek,mert mamázunk.KépKépKép

Szép napot,pihit és gyógyulást kívánok.KépKépKép

Puszi Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Zsuu

bobcsi eltévesztettem a napot....................Holnap lesz.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Jo reggelt!!!

Henikém nem baj,elteszem holnapra!Ma koränkelö vagyok.Vendégek jönnek du. és még el akarunk menni meglätogatni egy bébikét.Kedden született.Egy olasz barätunk mäsodik babäja.Olyan kis picike.2,74 kg.Megyek is ,mert hajat akarok mosni mielött felkel a kis Gézenguz!Mindenkinek kellemes napot!Itt egy kép a pici Mattia-rolKép
zsuu74
 
 


Sziasztok.
Bekukucskálok.Mindjárt jön barátnőm meg picci bébije.
Nagyon szép napot mindenkinek.Csak este lesze.

Bizzo,ha ma ünnepeled boldog névnapot kívánok.Kép
Vendég
 


Halihó,szép estét!

Csuda szép nap volt ma.Gyönyörű idő napsütés......csak így tovább!!!!!Kép
7kor értünk haza mamától.Nagyon jól éreztük magunkat.Látom ti bébiztetetk.
Zsuu
nagyon édi-bébi.kicsit irigy vagyok.

Bizzo
csatlakozom az elöttem szólóhoz.
KépBoldog névnapot!!!

Pusza Heni

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Bizzo
Én is boldog névnapot kívánok
Kép

Látom mindenki jól eltünt, nyilván a hétvége miatt. Most megyek altani, utána jövök.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


ma Dodó nagyon sokat sétált.De csak a latyakban volt hajlandó.Kép
KépKép
KépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Jó estét!

Nekünk meg új kis autónk van ám:

Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!!!

Egész jo éjszakänk volt.Este 10-kor letettük Giulianot aludni.Kis siräs utän szépen el is aludt.Mi megnéztünk egy filmet és éjfélkor mi is lefeküdtünk.Apa ötletére odavettük magunk közé.Nem ébredt fel ,csak forgolodott kicsit.Reggel 8-kor arra ébredtem hogy besüt a nap és a gyerek még mindig alszik.Teljesen kipihent vagyok.20-ig aludt a nagysäga.Nem tudom mi lelte ,de egy hete nagyon jo alszik.Föleg ma éjjel.Fel sem ébredt.De most köhög egy kicsit ,ugyhogy gyorsan kapott köptetöt megint,had szakadjon fel neki ami még le van rakodva.

Tegnap de. bébinézöben voltunk.Jajj,länyok olyan kis pindurka volt Giuliano is 15 honapja.Alig hiszem el.Délutän rokonok jöttek lätogatoba Olaszorszägbol.

Heni!!Hogy milyen jo képregényelet csinälsz mindig.Én nem tudom ennyire lekicsinyiteni a képeket.Hogy kell??

Éva!!Szupi az uj auto és lätom nagyon tetszik Attilänak.

Bizzo!!!Utolag kivänok neked nagyon boldog névnapot!!!Kép
zsuu74
 
 


Jó reggelt!
Mi is egész jól aludtunk,bár az utóbbi időben visszaszokott a hajnali keléshez,ma pl 6kor...Kép
Azt hiszem nekem kell lemondanom az éjszakai netezéről,mert nagyon fáradt vagyok.

Zsuu!
Neked is kívánok minden szép és jót névnapod alkalmából.
Giulianonak mikor van?

Heni.
Igaz már mondtam,de tényleg jók a képek,hogy élvezi Dodó a sétát.Danin látszik hogy szereti az öcsikéjét.
Éva.
Használja is a kisautót?Dorka nem igazán tud mit kezdeni vele.Kép
Sahi?
Régen jelentkeztél.
Többiek?Bizzo?Timi?Anikó?Manó?Marcsi?
Vendég
 


Sziasztok, jó reggelt mindenkinek!

Mi nagyon rosszul aludtunk.

Viki
Imádja a kiasautót, alig lehet levenni róla.

Zsu
Boldog névnapot! Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Sziasztok!
Most találtam csak rá a 2004.decemberi babák topicjára.Lehet csatlakozni hozzátok?
Mi Tatán lakunk,kislányom Dorka 2004.december 01.-én született(4130gr-53cm).

sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Szia Nori!!!

Légy üdvözölve!!Persze hogy csatlakozhatsz.
Mesélj magatokrol,tegyél fel képet is ha tudsz!!
Kellemes napot.Zs.

Köszönöm a névnapi jokivänsägokat.Itt nem ünnepelnek névnapot,a férjem azt sem mondta hogy b................
zsuu74
 
 


Szia Nóra!
Üdv köztünk.Örülök,hogy csatlakoztál.
Nekem is Dorkám van,dec 26-án született.Úgy látom lánykád megelőzött mindenkit.
Írj bővebben,ha tudsz tegyél fel képet is.Mi nagyon kiváncsi társaság vagyunk.KépKép
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi a barátságos fogadtatást!
Magunkról:Dorka 2 év sikertelen próbálkozás után 2004.12.01.-én 16:05 perckor született meg,4130gr és 53 cm volt,ami meglepett mindenkit(160 cm vagyok és 50kg).26.héttől fenyegető koraszülés miatt kórházban voltam és a betöltött 41.héten indította meg a dokim Dorkát(4-5 óra alatt bújt ki).
A szülés csodás dolog,de engem nagyon megviselt az első 2 itthon töltött hónap,ami miatt most azt mondom,hogy nem lesz több gyerek.
Dorka 10 hónaposan elindult,azóta meg sem áll.Nagyon jó gyerek,2 hónapos kora óta alszik egyész éjjel és 4 hónapos volt,amikor átköltözött a saját szobájába.Napközben csak egyszer alszik 2-3 órát.Beszélni még nem akar,pedig jó volna."Bánatomra" nagyon apás,ha nem lát egész nap,az sem gond neki.Apa kap puszit,ölelést....anya nem.Apához oda bújik...anyához nem.
Azt már írtam azt hiszem,hogy Tatán lakunk,jelenleg a Dorkával vagyok itthon és szombatonként suliba járok Pestre.
Dorka88 néven van albumunk itt a babaneten,de megpróbálok ide is feltenni képet.
Igyekszem vissza olvasni a leveleiteket.

Sziasztok,Nóri
vnora
 
 


Nóri.
Megnéztem a képeket.Nagyon aranyos és ügyes.Az én lányom kicsit később indult el,13 hónaposan,de 1 nap alatt teljesen tökéletesen ment.Igaz első lépteit pont szilveszter napján tette meg,utána csak ha csalogattuk,de jan 28-án beindult,azóta nem mászik.KépKép
Most mekkora a babád?
A beszéddel se vagyunk előbbre,mint ti.Össz szókincs:mama,mámmá,anya,nemnem,de a maga nyelvén mondja...Ha vmire mutat,vmit akar:óóóóóó"zik"
Amugy nagyon értelmes,teljesen megérteti magát,ha bekakil hozza a pelust,ha álmos megy az ágyhoz és ráhajtja a fejét,ha szomjas kapaszkodik a konyhapultra.

Milyen suliba jársz?

Zsuu!Mért nem ünnepeltek?Vegyétek át a magyar szokást,elvégre te magyar vagy.Na készülsz már az utazásra?jó a mikrofonom.Este kipróbálhatjuk vagy holnap.Talán összejön.

Heni!
Már kerestelek msn-en,apa totál elfoglalta gépet,egyből kilépett.Sajnálom.
Vendég
 


Sziasztok!
Jól eltüntem.
A disznóölésből nem sokat láttam, hisz a fiammal a lakásban voltam. Nem tudom miért kellett egyáltalán oda mennünk. Ráadásul a nagyszülei náthásak, a kiságyat nem szerelték össze. Úgyhogy le is léptünk 1 óra után.
Zsuu
Mégha nem ünnepled akkor is
BOLDOG NÉVNAPOT Kép(F)

Nóra
Jó, hogy jöttél. Szerintem mindenki örül az újabb tagoknak.
A szókincsünk nekünk is nagyon gyér.
Tete, dede, nene, mama
Illetve ha vmit mondok neki és ő válaszolni akar: hmm hmm
Bár ma először és érthetően azt mondta: anyaKép
Igaz azóta nem, de körbecsókoltam érte.
Holnap megint csak este leszek.
Felüdülni próbálok: kozmetikushoz és fodrászhoz megyek. Öcsém lesz a dajka. Remélem jól meglesznek.

Kép
Kép
tim30
 
 


Sziasztok
Tegnap reggel ota nem volt nálunk internet,annyira hiányzott

Mindenkinek köszönöm a köszöntést,és én is szeretnék boldog névnapot kivánni Zsuu nak.mégha kicsit megkésve is.Kép

Vnora
Üdvözöllek a csapatban,örülök hogy idetaláltál!Mostmár nem mi vagyunk a legnagyobbak!Tamás dec2-án születettKépMegnéztem az albumot,nagyon aranyos kislányod van!

Roli
Dodo hány kilo és hány centi?
Na és a többi baba?

Éva
Attila ül az auton?Mi is most szereztünk egyet, de tomi csak tologatja.
bizzo
 
 


Sziasztok!SZép estét mindenkinek!!!!

Vnora
Szeretettel köszöntünk téged a csapatban.Meglátod nem bánod megKépKépKép
Tegyél fel ide is képet magatokról.

Timi
ennek a disznóölésnek tényleg nem sok értelme volt.De legalább kaptatok belőle husit?

Bizzo
Dodó 13.5kg és kb 80cm.

Éva
nagyon jó Attila az autón.Már én is gondolkodtam egy ilyenen.Motorunk van de az még magas.

Kovács Roland
roli
 
 


Szép jó estét mindenkinek!

Üdv. Nóri, várjuk a képeket.
Attila nem nagyon beszél, vagyis mondja folyamatosan, de nem értjük. És még csak el sem indult. Mindent kicsit később csinál, már megszületni sem akart, nálam is meg kellet indítani, de nem 4-5 óra volt, hanem 13.

Heni
Vegyetek ilyen kisautót, nem drága és nagyon élvezi.

Többiek?????

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?