Új privát üzeneted érkezett!

Kamilla,
ez igen! Kép

Anita,
tied is tök jó! Kép az enyém mindenestül beleférne! Kép

Vica,
bizony néha én is szoktam így kedvezni a petéimnek...

Ja, nem vagyok egy nagy főzős Kép De ez a konyha miatt van! Kép

angel37
 
 


Csajok Én megyek,mert leszakad a derekam!!Nm jó ez a sok ülés!!!

REgi is mocorog szerintem neki sem kényelmes!!

Pussz mindenkinek!!!

Holnap jövök!!!!
csanita
 
 


És itt dolgozom:Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

 
 

Szia Bambis! Üdv itt!
Szóval egy külsős is átlát a szitán! Kép
Írj egy kicsit magadról, ha van kedved!
Julcsi2
 


itt vagyok,hazaszallitotam apat.)faj a foga.bibibi nekem meg mindenem.Licitalhatunk egymasra ki van szarabbulKép

lanyok.Remelem hogy eli tenyleg terhes,es nem arra ment ki a jatek hogy bekopte ezt itt nekunk.Mert ha megse az akkor mar nem kinezre van szuksege,ez annal komolyabb dolog.

nalunk a kaja.konzervhal,margarin,kenyer,meg valami savanyusagKépezt mint egyedul vettem a boltbaKép

udv bambis.meselj magadrol.Kép

breni.semmi gond hogy ertesitettel bennunket mi van elivel,nyugodtan baratkozz vele.

csanita kamilla.gyonyuru a konyhatok.Faaaaaaj a szivem hogy nekem nincs ilyenem es valszeg nem is leszKép

en max a kertunkrol tudok feltenni kepet vagy a szobainrol.A kertunk viszont nagyon szepKéptele van zoldelKép

Kép
monyoka
 
 


Julcsi!
Nálunk szerencsére nem gond a vasalás, mert csak akkor kell, ha vendégségbe megyünk, vagy valami alkalomra kell inget, nadrágot vasalni. Egyábként meg szeretek vasalni. Vagy azért mert keveset kell? Kép
Miért nem dicséri meg a munkádat? Ejnye-ejnye! Csinálná ő!

Angel!
Hát igen, az emberi hülyeség határtalan. itt nyavajgunk, deennyire nem vagyunk képesek, hogy letegyük végleg. Hát ez van. Kép

Bambis!
Te nem közülönk valóvagy véletlenül? Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kép
Ez egyike a sok vicces képeknek a hülye macskáimról.
Szegény Kacor éppen mosásban van.KépKépKép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica,
na ja, nagy az isten állatkertje és alacsony a kerítés Kép
egyébként nem hiszem, hogy az általam elfogyasztott mennyiség akadályozna, mert az tényleg minimális, de fogom még ezt gondolni így se...

SZia Bambis!

Vica, mire célzol! Kép

angel37
 
 


Vica,
na ja, nagy az isten állatkertje és alacsony a kerítés Kép
egyébként nem hiszem, hogy az általam elfogyasztott mennyiség akadályozna, mert az tényleg minimális, de fogom még ezt gondolni így se...

SZia Bambis!

Vica, mire célzol! Kép

angel37
 
 


Na ez meg miért került ide 2x??? Én csak egyszer küldtem...

Jó a kép! Kép

angel37
 
 


Angel!
Én is csak koca bagós vagyok. Kb 2 hónap alatt fogy el egy doboz normál kerékvágásban, de az a buli váratlanul jött és nem volr nálam az 1 mg-os cigim és vennem kellett egyet, de ott meg csak erősebbet árultak. És hát szívni mindenképpen kellett valamit.KépKépKép Jobb híjján cigit.KépKépKép
Fújj, undorító vagyok!Kép

Arra célzok, hogy magamból indulok ki Bambisnál is.
Ugyanis alig merem elárulni, de [size=-2]én voltam Mirázs[/size] Köpjetek le, na. itt vagyok.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Hello Csajok,

na, megen 40 perc, mire elolvastam a mai termést. Szép volt! Kép

Konyhatündérek!
Hozzátok képest hedonista lustaság vagyok. Szuper konyhám van, de alig főzök benne. Férjem ha hazajön nem akar megint meleget enni. Este én sem, ebédre pedig nem szeretek mindennap meleget enni, kb 2-3 naponta. Vagy összeütök vmi gyors finomat, vagy rendelek kaját (amit 2 napig eszek), és főzés helyett olvasok, tanulok, netezem. Hétvégente utazás anyóshoz vagy anyuékhoz. Lehet, hogy ezeken majd kénytelen leszek változtatni? Hihihi, én a "házitündér".

Breni,
az én férjem is kádban pancsolós. Van kisrákja is a fürcsiben, amivel játszhat. Kép (Na, itt tényleg egy műanyag mesefigurára gondolok ám! Kép)
Szal Breni, van remény!

Vica,
te nem vagy rajta a képen! De a biztonsági kamera rögzítette, hogy éppen lógsz. Kép Megkaptad az emiljeimet?

Na, a ma kajált palacsinta leszívta az agyam. Kép

Minden beteg gyereknek és felnőttnek jobbulást! Az én terhességem velejárója a 9 hónap nonstop herpesz. Kép

Angyal,
nagyon helyes Micimackó és barátais matricákat láttam neked! Kép És a DM-ben rányalhatós tetkókat: ez lesz a nyári trend a rendelőkben! KépKépKép Nemtom, rányalhatós "csikítás" van-e? KépKépKép Vagy ez már ama másik topikba illene? KépKépKép
potter_76
 
 


SZia PotterKép

Én is ilyesmi "tündérke" vagyok! Kép
Hű, minden matrica érdekel! Kép Otthon van ám egy sorozat malackás! Kép Talán majd teherbeesésem örömére azzal fogom díszíteni magam! Kép Kép Vagy kellene vmi alkalomhoz illőbb? Á, erre még ráérek!

Vica,
Akkor akkor kb egyforma kocák vagyunk! Kép
Ki az az apróbetűs???

angel37
 
 


Ági!
Megkaptam és válaszoltam is! Talán Te nem kaptad meg?Kép Te konyhatündér!Kép

Na lelépek, mára elegem van magamból.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Angel!
Mirázs. Én voltam. Csak nem mertem a saját nevemmel, és ösze vissza handabandáztam, hogy ne ismerjetek fel. Szánom-bánom.
Mindjárt írok azzal a névvel is hogy lásd.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Hahó!
Látod? Ez is én vagyok.
mirázs
 
 


OK, közben visszakerestem, és így már emlékszem is! Kép Szó ami szó, nekem eszembe se jutott, hogy te vagy, így jól sikerült az álcázás! Kép
De Kívülálló már nem te voltál, ugye?

angel37
 
 


Vica,
ma még nem néztem.

2 sejpítős utazik a szekéren. Elhúz felettük egy repülő:
- Jé, mirázs!
Erre a másik:
- Hát a sekér!

Kép
Nem nagyon emlékszem, csak a névre. Azon filóztam, hogy olyan fiús az illető, hogy tudja, hogy az egy repcsi, vagy nagyon rózsaszín. Kép Nos? Kép

Angyal,
Nő elmegy dokihoz, hogy terhes-e. Doki rányom egy pecsétet a hasára, hazaküldi. Nő nem tudja elolvasni, mi van ráírva, majd 2 hét múlva igen:
"Asszonyom, ön terhes. Haladéktalanul forduljon orvoshoz!"

Kép
potter_76
 
 


Vica, hogy te milyen cseles vagy! Kép Nem tudok köpni, pedig már mondtam a Zuramnak, hogy tanítson meg!
Nem, ő nem Eli! Különben nem írta volna szerintem azt az utolsó mondatot!
Vagy nem erre gondolsz?
Julcsi2
 


Potter!
Tudom, hogy egy repcsi, mert az uram nagy vadászgép-fun.Kép Nem vagyok rózsaszín!!! Esetleg halvány piros. És azt is tudom, hogy ez egy japán vagy orosz (bocs ezt nem tudom) technológia csak a franciák ellopták. (Lehet hogy a nemzeteket keverem.)

Nem, nem Kívülálló nem én voltam. Na jól nézünk ki, bevallok valamit és mindent rámkentek. Na szép. Jó, befogtam, megérdemlem.Kép

Julcsi!
Ezt az Eli dolgot nem értem.Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Potter, Kép Kép
na hallod, a legközelebbi látogatás után tuti megnézem a hasam tükörrel, nagyítóval stb Kép Remélem nem belülre rejti az infót! Kép

angel37
 
 


Szia Ági%

Viszont lassan én is búcsúzom! Puszi mindenkinek!
Azért kiváncsi lennék én is ki volt a kivülálló!
Julcsi2
 


besza..as mit muveltekKép
szetrohogom az agyamKép

sutom a piskotat csak beugrottamKép

Kép
monyoka
 
 


KépKépKépKép
Bocs, lányok, eznagyon off volt.
leléptem, de tényleg!Kép
mirázs
 
 


Azt hittem arra célzól, hogy Bambis Eli. Na mindegy!
Ja vadászgépek: Az én tesókám vadászpilóta (vagyis még tart a kiképzés) Kanadában! Bibiiiiiiiiiii!
Julcsi2
 


Vica Kép
dehogy, épp azt írtam, hogy biztos nem! Kép

angel37
 
 


Sziasztok Csajszik! Kép

Gyorsan olvasok vissza egy kicsit. Kép

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Hát,lányok zajlik az élet itt!

Ide írassátok be az uratokat,osztán kinez is lesz,meg férj is egyben!Ennél jobb párosítás nem is lehetne.100 000-ből kijön a vizsga,egy lombik is többe kerül!!!!!Nem megéri???
http://www.eti.hu/ képzések lapra---- természetgyógyászati vizsgákra jelentkezésről!

Én általában minden nap főzök!KépMondjuk a betegségem most felment alóla ha-ha KépKépKépennyi jó van benne!Pizzat eszünk,meg éttermi kaját!
A gyerkőc pedig bébiételt,meg tápszert,mert mást nem hajlandó jelenleg hamizni!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Monyoka
Köszi az infót a hőmérősbe!KépKépKép

Amúgy Eli ha tényleg igaz,hát gratulálok!KépKép

Milyen szép konyháitok vannak,az enyém szinte csak egy luk!Ketten el sem férünk!(jó a gyerekkel igenKép ,ő átfér a fenekem alatt még)

Nálunk esik a hó,egész nap!Lehet síelni,meg szánkózni!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


SZia Druszám! Kép Kép De jó, hogy te is megjelentél! Kép

Kriszta! Kép
Te biztos "tündérebb" vagy! Kép
Na a pizza most nálam nem nyerő! Kép

angel37
 
 


Kriszta,
éljen a lukkonyha! Kép
ketten OK, le is tudunk ülni (ha kinyitom az asztalt), de +1 fő max a pultra tud ülni! Kép
Ja, főzéshez: vagy két hete a főzőlapot eltettem a szekrénybe, hogy ne foglalja a helyet! Kép

angel37
 
 


Angyal
Na,igen tudom hogy jártál a pizzaval múltkor!Én a rántott karfiollal vagyok így,pedig még gyerek voltam,mikor rosszul lettem tőle!(igaz akkor egy hétig nyomtam az ágyat)

ÁÁÁ,nálunk az asztal már külön helységben van.Ajtó nincs,így olyan Amerikás!Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Egyre jobb! Akkor fokozzuk, nálunk egyben van az előszobával! Kép

Na, kellemes estét Mindenkinek! Kép

Párom szólt, hogy ne vesződjek kajával, hazafelé beszalad McDonaldhoz! Kép Nekem jó, csak holnap ügyes legyen! Kép Kép

angel37
 
 


Angyal
Tényleg,akkor ti most cölibátusban vagytok!KépHolnapra drukk a katoknáknak!(jó,hogy nem hétfőn kell,mert akkor fuccs lenne a hétvégénekKép )

KépKép

KépKép
okr
 
 


Bizony! Remélem szépen csatasorba állnak! Kép
A hétvégének így is fuccs, mert külön leszünk Kép

Na tényleg megyek! Puszi! Kép

angel37
 
 


Húúúú,
Én teljesen elvesztettem a fonalat... Kép
Most kinek van már baba a pocakjában, és kinek nem? És ki hazudik?! Vagy mi van? Kép
Lehet, h ha az elejéről kezdtem volna, akkor lenne értelme a dolgoknak, de így visszafelé... Kép Vki homályosítson már föl! KépKép

Pusz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Szia Kata!!!

Van ez az Eli nevű csajszi aki össze-vissza irogatott mindent,szinte nem is lehetett követni.Egyszer azt írta válik,mert rossz a házasága másik nap minden ok.Aztán januárban azt írta nincsenek eggyütt,mert betegek felváltva,no sex.Elment kinezeológushoz,remélem jól írtam,Õ mondta neki mikor legyenek együtt azt hiszem a tegnapi napot mondta neki.És ha ma vissza megy hozzá meg mondja neki van-e baba??

Tegnap kicsit ideges lettem a sok zagyvaságára és leírtam neki a véleményemet,erre fel buzdulva mindenki igazat adott!!!kÖszi csajok!!!!!

Aztán ma képzeld mit írt!!!!6 hetes terhes!!!!Na ezt add össze!!!!Szóval képtelenség,mert amiket írt abból lehet vissza számólni.Sehogy sem jön ki!!

Röviden ennyi!!!!

Jól vagy????
Hajniról tudsz valamit??Mi újság náluk??
csanita
 
 


<font color="0000ff">Sziasztok csajok.

Köszönjük a gratulciókat.
Marci megkapta a kéthós kombinált oltását amit 1 nyekkenés nélkültűrt.
Most 61 cm és kerek 5kg.
Tündérien tud mosolyogni és dumálni.

Pusz mindenkinek,további jó pocakosodást és türelmes várakozást.

Inci és Marcell</font>

Kép

Kép
Kép
incike
 
 


<font color="0000ff">Vica

Igazán cserélnék veled fürdőszobát, nekünk csak zuhanyzónk van.</font>

Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok!Kép

Annyira jó látni, hogy pörög a topic!!!!
MEGÍGÉREM, HOGY HOLNAP VAGY HÉTVÉVÉN ÍROK IS!!!!
ADDIG IS PUSZI MINDENKINEK!!!!

Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Inci! Kép

GYÖNYÖRÛ a MARCELL!!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Nagyon jó lett a topic örülök neki!

És ha lehet vissza is szeretnék kerülni a táblába ma vagyok 2 cn.

Ezt már szeretem...nagyon jó a hangulat, szívesen jön is az ember!

Az Eli meg jobb lenne ha egy kicsit megnyugodna, aztán mikor az agya helyreállt, akkor vágna bele a babaprojektbe.Téma részemről lezárva.

Mindenkinek gyönyörű konyhája van!:-)

zsuzska80
Szombathely
 
 


Angel!

Nézd az Activity-t szombaton este a TV2-n.

Eli! Gratulálok!
Látod, Tibi bácsi mindent elintéz!
tibi_bácsi
 
 


Mondjátok meg már ki az a tibi bácsi???

zsuzska80
Szombathely
 
 


Jó reggelt!

Kép
breni
 
 


Engem is érdekelne Tibi bácsi valós énje. Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Valószínűleg sokminden hibás most a táblában. Légyszi írjátok meg, mit módosítsak! És ha valaki szeretne még visszajönni táblatagnak, annak nagyon örülnénk. Azért csak jó tudni, hogy ki hogy áll!

Kata, Te is vissza tudsz jönni? A múltkor írtad, hogy nincs már netetek. Ha mégis, nem szeretnéd visszakapni a táblát?

Marci egyre szebb! Kép

AngelKép Magányos hétvége. Brrrrrrrrrrrrrrrr! Bár nekem is lesz a közeljöbőben egy hetem is.

Beuka! Ezt nevezem konyhának! Kép

<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés -
Potter_76 2004.július 26+2 30 nap Budapest 29 év baba érkezése: máj.20 Kép
Betti 73 2005. június 24+1 29 nap Budapest 32 év baba érkezése:június 8. Kép
Banya 2005. febr. 105 28-30 nap Pécs 25 év - Kép
Adi 2005. aug. 14+0 ? Rendszertelen Pécs 28 év baba érkezése: augusztus 20. Kép
Vk Hajni 2003. júl. 34 26-28 nap rendszeres Tatabánya 22 év - -
Reni 2005. szept. 29 33-37 nap rendszeres Debrecen 24 év - -
O. Kriszti 2005. febr. 17 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba*1.clostys ciklus -
Julcsi 2005. márc. 15 23-27 nap rendszeres Budapest 25 év febr.23vérvétel -
Kata 2005. dec. 15 29-31 nap rendszeres Budapest 28 év - -
Móni 2005. márc. 13 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3. Baba vizsgálatok*folyamatban -
Lara 2005. ápr. 7 24-36 nap Komló 26 év - -
Ancsa 2003. okt. 2 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba -
Zsuzska 80 2005.jan. 2 28 nap Győr 24 év - -
Kamilla 2005. máj. 54 24-26 nap Budapest 27 év - - </pre>


Banya, nem találom a hozzászólásodat. Mennyi idősek vagytok?

Hajni, hol vagy? Mi van veled?
Julcsi2
 


Jó reggelt Csajszik!

Látom tényleg felpörgött itt az élet!! KépEnnek nagyon örülök, remélem, hogy ha otthon leszek, akkor is tudok majd egy kicsit netezni. Alig tudtam visszaolvasni.

Nekünk nagy konyhánk van, imádnék benne főzni, csak most nem nagyon van időm rá, majd ha otthon leszek. Tegnap apa fözött fincsi vacsit. Kész főnyeremény a párocskám. Kép Mire hazaértem, már kész is volt. Vica, te már félig láttad is a konyhát a képen, amit küldtem.

Betti
24+1

Betti
betti73
 
 


Ancsa, emlékszem, hogy Neked is volt kérésed a táblával kapcsolatban! Nem találooooooooooooooom! Légyszi írd meg mégegyszer!
Julcsi2
 


Igen,Betti, láttam és nagyon tetszik!!!!!!!!!Kép
De olyan konyhátok biztos nincs,m int nekem, mert nekem Apa csinálta, bibibííííí!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?