Új privát üzeneted érkezett!

Eliza,
Nem lehetett esetleg beágyazódás? Most kéne egy teszt!

angel37
 
 


eli.ugy ertem hogy szerintem pozitivan kellene hozzaalnod a dologhoz.nem azt mondani hogy ugy sem sikerul,meg te ugysem latsz majd pozitiv tesztet.Ez hulyeseg.azert jarsz kinezhez hogy rendbetegyen lelkileg.En ugy erzem hogy e teren meg nem teljes a siker.

angel.Ez jo.OKépfo az onbizalom.
tegnap a parom munkatarsanak megszuletett a kislanya.van mar egy 3 eves kisfia.
a parom megkerdezte hogy hogy tudta igy osszehozni hogy elso fiu masodik kislany(mi is igy szeretnenk)erre a valasz:
o profi ebben,ha gaz van szolj batran,fedeztetest vallalok.
nem mondom,ezek a ferfiak....

Kép
monyoka
 
 


Monyo, most nem igazán van jó kedvem!

Angel, én is hallottam már olyat, sőt a dokim is azt mondta, hogy a beágyazódásnál a vérzés végül is normális, sok nőnél előfordul, de azt mondta, hogy csak jövő hét végén csináljak tesztet! Akkor már tuti eredményt fog mutatni! Hát majd elválik.
Csütörtök-péntek nem leszek, hétfőn meg majd jövök és mesélek!

Kép
elizabeth25
 
 

 
 

Monyó,
Kép Kép
férfi önbizalomban nincs hiány!

angel37
 
 


angel az okeKépde aze mar fedeztetes?Képez mar sokkoltKép
Zarojelben megjegyzem ha nem lenne ferjem,szivesen belemennek a dologbaKépnagyon jo pasiKép

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok csajszik!!!

Gyak gyors bekukk!!!

Eli!!!

Neked szeretnék írni!!!!

Nem hiszem el,hogy állandóan csak negatív dolgokat tudsz írni!!!!Gondolg végig,hányan vannak akik már régóta várnakbabára,és nem 7 hónapja hanem évek óta!!!!

Nézd vissza a régi táblát,abba benne vannak az adatok!!!Most nem akarok példálózni!!!Hiszen sokszor leírtam már de Mi "csak" 20 hónapot vártunk a babára és nem traktáltam a csajokat mindenféle eszement hülyeségekkel!!!Azért vagyunk itt,hogy segítsük egymást lelkileg!!!!Ez nem példamutatás!!!!

Ha Te magad sem hiszel benne,szerintem akkor felesleges az egész!!!!Akkor a kinezbe hogyan hiszel????

Kamilla!!!
Egyet értek veled!!!Orvostudomány itt tartana akkor nem lenne ilyen problémája senkinek!!!

Breni!!!
Én nagyon ajállom az orvosomat,aki segített ekünk a babához!!!Csak jókat tudok róla írni!!!

Eli!!

Remélem nem haragudtál meg amiért ezt leírtam,de nincs kedvem jönni mert csak a Te nyavajgásodat olvasom!!!
És kezd elég kihalt lenni sajna a topik is!!!!

Pussz mindenkinek!!!

Anita&Regina baba (21)!!!!!!!!!!!!!!
csanita
 
 


Jövő hét végééén? Az jó messze van! Én ki nem bírnám! Ha az a pecsételés beágyazódás volt, akkor az már kimutatható!
De OK, a dokimra én is hallgatok!

És most ne bántódj meg, de egy ilyen eléggé biztató helyzetben miért mondod állandóan, hogy neked soha nem fog sikerülni? Azért most igazán helyénvaló lenne egy kis optimizmus! Kép

angel37
 
 


szia csanita.

hogy vagytok?ha nem gond,megkerdezhetem hogy vegul is mi volt a gond,amiert nem jott ossze?
ha indiszkret akkor bocsi.

Kép
monyoka
 
 


szia csanita.

hogy vagytok?ha nem gond,megkerdezhetem hogy vegul is mi volt a gond,amiert nem jott ossze?
ha indiszkret akkor bocsi.

Kép
monyoka
 
 


Csanita!Köszike!De tényleg csak érdeklődtem hogy ne csak mindig a babákról beszéljek(beszéljünk),meg érdekel is,csak még tényleg korai,legalábbis ha most megjön elgondolkozok rajta,de ártani nem árt.Az a baj,hogy én debreceni vagyok,te pedig budapesti,de azért tényleg köszi.

Kép
breni
 
 


Monyó,
még jó, hogy a férjed nem olvassa! Kép

Szia Anita! Kép
Egyetértek!
És gratula a 21 hetes Regina babához! Kép

angel37
 
 


Bocsi Csanita, ha ez neked nyavajgás.
Akkor nem jövök ide többet, mindenkinek további szépeket és jókat! Remélem most boldog vagy!
Nekem egyszer sem volt nyavajgás, mikor napokig lovagolt itt bárki bármin! Tudod? Na mindegy! Szia

Kép
elizabeth25
 
 


Breni!!

Ha Én előről kezdeném akkor biztos előbb elmentünk volna orvoshoz és nem vártam volna ennyit!!!Szerintem nyugodtan kérj beutalót vérvizsgálatra és ha ot minden ok,akkor jöhet apa vizsgálata!!!

Monyo!!!

Köszi jól vagyunk,növögetünk szépen!!!Eddig csak Én éreztem Regina mocorgásait,de szombat óta apa is!!!Akkorákat rugdalózott,apa kezét boxolta!!!Apa tiszta extázisba van azóta,nem tud vele betelni!!!Már most "szerelmes" a lányába!!!Lehet kicsit kiesek a kosárból??Na jó nem leszek féltékeny!!!
Nekem nem volt jó a hormonom,prolaktinom nagyon magas volt,arra kaptam gyógyszert,aztán volt agy cisztám,ami nem szívodott fel és laparral megműtöttek,csináltak egy átjárhatóságit is egyuttal ami szupi lett!!!Ez volt szeptember 16-án!!!Összenövések voltak a petevezetéken is,amit szépen meg tudtak tisztítani,És októberben megjött a menszim,az volt az uccsó!!!Szóval csajok elkell menni orvoshoz,minél hamarabb!!Nem kell megvárni at 1 évet!!!!Ha elkezdik a vizsgálódást azzal nem ártanak senkinek!!!Mi márciusba mentünk a F.Intézetbe,és szeptemberig ment a vizsgálódás!!!

Debrecenbe van a Kááli intzet!!!Ott vannak jó orvosok,érdemes oda menni,és nem csak lombikot csinálnak,hanem sima nőgyógyászeti rendelés is van!!!
csanita
 
 


Eli!!

A legkönnyebb meg sértődni!!!Tudod!!!!De nem akarok veszekedni mert ez a fórum nem azért van,csak kicsit elgondolkodhatnál miért nincs nagy mozgás mostanába!!!

Szerintem itt mindenki meghallgat mindenkit,bizonyos határokon belül!!!

Szóljatok ha ez nem így van!!Vagy Én látom másként???
csanita
 
 


Hello Angyal,
hogy haladsz a petesejserkentő tornával?
Pasasod Kép
Ma voltam védőnőnél, hallgattunk babaszívhangot, persze csak miután abbahagyta a vizsgálófej püfölését Kép

Ancsa,
Kép
Nem hiszem, hogy ez a beágyazódás, mert hcg csak utána lenne. De persze kívánom, hogy ne legyen igazam. Nekem is mondta anno a gyakvezem szülészetből, hogy olyan érzékenyek ezek a mai gyógyszertári tesztek, hogy kezdetleges beágyazódást is jelezhetnek. Gyakori a vetélés az első pár napon, csak eddig nem tudtak róla a nők, mert megjött és kész. Most meg a tesztek révén tudomást szereznek róla. Nemtom, hogy lesz ez most nálatok, de már ez is egész bíztató, még ha most ez a legkevésbé sem vigasztal. A closti miatt nehéz bármilyen okosságot levonni a mensidből.

Mi jól vagyunk, köszi. Minden nap hasonló, és boldog. Kép

Szia Anita, Breni, Monyó. Kép
potter_76
 
 


Ja és Én enélkül is nagyon boldog vagyok a kis családommal!!!

De nem elüldözni akartalak,csak a véleményemet írtam le,mint mindenki!!!ha ez téged bánt sajnálom!!

Én azért írogatnék!!
csanita
 
 


Végre valaki megmondta neki!Húzz el innen hülye picsa!!!!!!!!!
kívülálló
 
 


Csanita!Akkor is kell a nőgyógyásztól beutaló ha a Kááliba megyek?A körzeti orvos is be tud utalni vérvizsgálatra,vagy a hormon más fajta?Melyik nődokitól kell kérni,mert van körzeti és van magán dokim?!Köszi
Biztos nagyon jó lehet a terhesség.Hát ha megszületett a baba,akkor meg pláne ő lesz a szerelme,te a 2.leszel.KépDe ez így van rendjén.Most ő az első Kép

Kép
breni
 
 


Szia Ági!Mi újság?Jó hallan hogy minden rendben van veletek.Velem semmi különös.

Kép
breni
 
 


Szerintem nem kell betaló!!De erre nem esküszöm meg!!!
Ha van nőgyógyászod akkor Õ ír beutalót vérvizsgálatra!!!
csanita
 
 


SZia Potter! Kép

Így ciklus második felében csak módjával csinálgatom, mert vannak "meghozó jellegű" gyakorlatok, így maradnak a láblendítősek! Kép

De jó lehetett nektek, UHfej-püfölés, szívhang! Kép Kép

Eli,
ne légy igazságtalan!
Anita ettől nem boldogabb!
És senki nem akar elűzni!

angel37
 
 


Anita!

Már nálunk is érzi apa a boxolást. Mostanában esténként aktívabb a picúrka, ezért sikerült elkapnia, előtte inkább napközben volt műsor.

Betti
betti73
 
 


Csanita!Köszi meg is találtam a honlapot és rajta van a debreceni is,van telefonszám meg e-mail cím.Megkérdezem majd.
Jobb lett a kedvem is.Puszi ezért
Lehet írtad már de hogy fogják hívni a kicsit?(ha publikus)

Kép
breni
 
 


Angel!

Most neked lesz valami kivizsgálás? Van apa jön először?

Betti
betti73
 
 


Angyal,
akkor nehogy összekeverd a gyakorlatokat! Kép
Jő volt, tényleg. De majd meglátod, minden egyes nap jó lesz. Pláne miután elkezded érezni a kis "alient".

Csajok, ne veszekedjetek. Sokfélék vagyunk.
Eli, ne kattanj már ki. Ma jó formában kell lenned, nem igaz? Kép
potter_76
 
 


Sziasztok!

Szijjjjjjjjjjjjjja Anita!

Egyetértek! Eli, ne haragudj, de én is ezért jövök kevesebbet. Ez az igazság!
Néha nagyon ellentmondásos dolgokat írsz. ami az egyik sorban fehér, a másikban fekete. Na mindegy, nem is akarok belefolyni ebbe.

Reni, szerintem is nyugodtan kivizsgáltathatod magad. Csak annyira, hogy az alapok rendben vannak e. Én is sajnálom, hogy ennyit várta. Ha egy fél évvel ezelőtt megyek, már máshogy lehetne.....

Ancsa, már a másik topicban írtam. De kitartás!!!!!!!!!!!!

Szia Ági!Kép
Julcsi2
 


Háj, Betti! Kép
Na, már megint fél nappal kevesebb. Kép

Breni,
nem sok az újdonság, mert sokat jövök, és leírom, ha van valami extra. Cuccost még semmit sem vettünk. Kár, hogy nincs alapcsomag kezdő szülőknek nyári babához. Kép Az nekünk való lenne.
potter_76
 
 


Háj Ági! Kép

Már csak 14 és fél nap!!!! Kép Kép

Alapcsomag nekem is jól jönne, ha lenne. Még mi sem vettünk semmit, igazság szerint még nem merek megvenni semmit. Kép

Betti
betti73
 
 


Potter,
szerencsére nehéz őket összekeverni! Kép

SZia Betti,
Apa produkciózik pénteken! Kép Izgulok ám, nagyon! (Õ persze nem!) Kép
Ha az OK, akkor jövök én: HSG+méhszájtágítás Kép

Bár már ott tartanánk, vagy azon is túl, vagy nem is kéne! Kép

angel37
 
 


Tudjátok mit lányok? Hogy ne legyek ennyire ellentmondásos, kimegyek a klotyóba és csinálok egy tesztet! És akkor legalább nem szidtok tovább, ok?, és utána akármi lesz az eredmény eltűnök!

Puszi


UI: Nem sértődtem meg!

Kép
elizabeth25
 
 


szerintem is hülyeség veszekedni, de én is ez miatt nem jövök (más miatt sem).
Probáljuk meg a topic hangulatát feldobni , megváltoztatni. Ne csak erről beszéljünk, mert már a kefét is széjjelrágtátok!Kép
És ha más lesz a hangulat többen jönnek is szerintem...

zsuzska80
Szombathely
 
 


Képzeljétek nálunk van ilyen alapcsomag csecsemőknek az egyik bababolt ajtaján láttam kiírva.De nem tudom mit takar,de ha arra járok bemegyek megkérdezem nektek.Péntek körül megyek arra és remélhetőleg hétfőn megírom,ha nem felejtem el,mert hajlam van rá.Kép

Kép
breni
 
 


Breni,
dejó, tényleg van??? KépKépKép ("Tapasztalt Anya-szimulátor" nem kapható?" Biztos vennék, ha találnék ilyen összeállított cuccost. Várom az infót nagyon, köszi.

Most mennem kell.
Legyetek jók, és mékpísznatvór! Kép
potter_76
 
 


Sziasztok!

Néha olvaslak titeket, de már régen elmondott okoból nem irogatok. Most is csak azért, mert olyan véleményem van, amit már régen el kellett volna mondanom, de nem aktív tag lévén, mégis befogtam a szám. Most viszont mivel már más is megírta, így én aljas módon kihasználom ezt és csatlakozom, Csanitához, Julcsihoz, és Zsuzskához.
Eliza!
Egyelten mondat csak: Miattad és a hülyeségeid miatt hullt szét a topik. Köszi.

Tényleg ilyet csak a kerítés mögül ugató kutya csinál, hogy csak akkor kezd el ugatni, mikor a többiek is, el is ismerem, hogy utolsó dolog, de mégegyszer hangsúlyozom, hogy mivel már nem járok ide rendszeresen nem volt jogom ilyet írni.

Sok puszi Mindenkinek!!!Kép

Vica

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!
Bocsi, de kivételesen dolgoznom kellett.

Potter! A címem kamilla306@freemail.hu

Eli! Kérdezted ezt a hő dolgot. Szerintem teljesen egyénfüggő, hogy kinek mi számít magasnak. Szerintem nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy csak 37 felett lehet baba. A lényeg csak a bifázis.
Én most örülök, mert 37 körül mozog és ez nálam jót jelent!
Na visszaolvasom ezt a nézeteltérős dolgot, mert erről lemaradtam.

Potter várom a mailt.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Ági! Kép Kép Kép majd megkérdezem.

Kép
breni
 
 


Sziaaaaa Julcsi!!!!!!

Köszi a mélt!!!!!Éshogy jobb kedved van,örülök!!!!!

Breni!!!

Regina Anna lesz a kisasszony!!!!

Vica!!

De jó rólad hallani!!!Ugye minden rendben???Ha van kedved írhatnál priviben!!!!Címem a profilomba!!!!!

Csajok!!!

Most jól elindítottam a lavinát!!!!Na de mindeggy!!!
Témát Én evvel le is zárnám.De azárt igazam volt!!!!

Anita
csanita
 
 


Hé! Vica! Most te jösz, ám! (Én hétfőn írtam)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Írtam a Kaáliba,ezt írta a doki:

Hormonvizsgálathoz nem szükséges beutaló, hiszen a Kaáli Intézet egy
magánintézet, TB támogatás az ilyen típusú vizsgálatokra nincs, a
költségek Önöket terhelik. Az alaphormon vizsgálat 10-12 ezer Ft körül
van, mely 4-5 hormon meghatározását tartalmazza. Telefonon érdemes
bejelentkezni, de komplex meddőségi tanácsadás és orvosi konzultáció
nélkül ez csak egy laborszolgáltatás, azaz leletközlés marad.

Ez nekem elég lenne elsőre.Igaz?
Na ezzel én is befejeztem ezt a témát.

Kép
breni
 
 


Kamilla!
TudomKépKépKép. De olyan nehéz összerázni egy helyre a kis agyamat, hogy használni is tudjam.Kép

Csanita!
Írok neked is!Kép

Írjak még másnak is? KépKépKép Most levélíró üzemmódba lépek!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!

Kb. 1 órája írtam neked mailt!! Kép

Betti
betti73
 
 


Vica nekem igen! Bár lehet, hogy én következek? Kép Régen írkáltunk már!De ha már úgyis mindenki írkál mindenkinek talán itt is beszélgethenénk végre. Mindenféle görcsölés nélkül! Hmmm? Kép

Reni, hát látod mindennek ára van! A Kaáliban apa kiskatonáit is megvizsgálják szerintem. Kép Gondoljátok meg. Perzse, ha úgy érzed,hogy nem vagy erre felkészülve, akkor még adj időt magatoknak. Mert ha baj is van, akkor is összejöhet spontán. Nagyon sokan vannak akik a két lombik közötti pihenőidőben spontán összehozták a babát. Sok véletlennek is lehet egy babuska az eredménye. Ha úgy érzed kezdesz begolyózni, akkor menjetek el vizsgálatokra. Az erőt ad, adott nekem is. Mert nincs rosszabb a bizonytalanségnál!
Julcsi2
 


Betti!
Neked is íródik, Kamillának most küldtem el, és neked most írok!Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Julcsi!Köszi ez nagyon jól esett,de tényleg.Én ezért járok ide mert mindig meg tudtok nyugtatni.

Megyek haza,holnap jövök.

Kép
breni
 
 


SZia Vica! Kép
Tényleg, nem akarsz visszatérni "rendesen"? Kép

Reni,
lehet, hogy én előbb megpróbálnám sima nődokinál kérni a hormonvizsgát! Kép Kibírható az a 12e, de minek, ha pénz nélkül is megy? Kép
A Kaáli-pasivizsgálat-dologhoz annyit, hogy tudok konkrét esetet, ahol a kiskatona-vizsgálatot kérő férfival szóba sem álltak nőgyogyi beutaló ill. az előző vizsgálatok leletei nélkül! Kép

angel37
 
 


huha.mi tortent itt meg en az agyat nyomtam.

eli.A problemak elol nem elmenekulni kell hanem megoldani.Ennyi.

csanita.koszi hogy leirtad.valszeg nekem is hormonproblemaim vannak.en is a magas proklatinra gondolok.Neked volt valamien tuneted.marmint ugy ertem hogy valami fura.nekem tejszivargas van.Vagy olyasmi.

betti,anita.Képolyan jo olvasni ahogy a picikrol meseltekKépez az apa dolog nekem is teccik.mar elkepzeltem ahogy simizi a parom a pocimat.....Monyoka almodozikKép

angel,meg jo hogy nem olvassa.letiltana a netrol mert kidumcsizom.A pasit tudja hogy teccikKép

vica.szijjja.Tudtad hogy a sexes topik befucsoltKép?

kamilla mikor tesztelsz?

jo otlet ujra feldobni a topikotKépen azert kezdtem ide jarni mert nagyon teccet hogy porgott az elet.)

potter.szia.)

Kép
monyoka
 
 


Reni. Ezt a Kenézy kórház honlapján meghtalálod:

.I. Meddőség
Diagnosztika:

hormonvizsgálatok
hüvelyváladék
endometrium biopszia
ultrahangvizsgálat
mikrobiológiai és szerológiai vizsgálatok
hysterosalpingographia (HSG)
laparoszkópia
hiszteroszkópia
Terápia :

ovulatios zavarok kezelése
sebészi kezelés :
laparoszkópia
mikrosebészet (refertilizációs műtétek)
makrosebészet (myomaenucleatio, metroplastica)
petefészkek ékrezekciója
petefészek cysták UH vezérelt leszívása
hiszteroszkópia
Kórházunk Urológiai Osztályán a meddÅ‘ pár férfi tagjának kivizsgálásában és kezelésében az alábbi lehetÅ‘ségeink vannak:

Diagnosztika :

spermiumtermelés megítélése
sperma biokémiai vizsgálata
andrológiai vizsgálatok
endokrinológiai vizsgálat
szexuális vagy ejaculatios zavarok vizsgálata
Terápia:

spermatogenesis és a spermium functio stimulálása
impotentia kezelése
ejaculatiós működészavar kezelése
urológiai műtétek
Andrológiai Szakrendelés

Helye: Kenézy Gyula Kórház-RendelÅ‘intézet Urológiai-Sebészeti Osztály
Ambulanciája, Dorottya utca
Rendelési idÅ‘: csütörtök 1300-1500

A vizsgálat elÅ‘jegyzés alapján történik. IdÅ‘pontot személyesen, vagy telefonon /511-777/1103 mellék/ lehet kérni.

A rendelést vezeti: Dr. Bógyi György adjunktus

A VIZSGÁLAT ID&PONTJA ELŐTT PONTOSAN 5 NAPPAL ÉLJENEK HÁZASÉLETET!

Itt találod meg:

http://www.kenezykorhaz.hu/

ezen belül:

osztályok/betegellátóosztályok/szülészet-nőgyógyászat/speciális szakrendelések/meddőség
Julcsi2
 


Monyo!!!!

Különösebb tünetem nem volt,csak rendszertelenül jött a menszeszem.Megjött,csipp-csepp 3-4 napig,utána meg jött rendesen aztán 2 hát múlv megint!!!

Tessék nyugodtan álmodozni,avva is feltud az ember töltődni!!!

Julcsi!!!!!!!!!!!!!!!!

Dévais topikba az a csajszi ma volt uh-n akinek az első inszemje volt és van babóóóóó!!!!!
Ez tök jó!!!!Annyira jó ilyeneket olvasni amikor Te is előtte állsz!!!!

Vica!!!!

Ugye engem nem hagysz ki?????
csanita
 
 


Hú, pedig milyen jó volt az a topic! Mármint a szextopikunk. Élesszük már fel!

Monyo! Mér szerinted mikor teszteljek? 13 DPO-n vagyok.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Bocsánat a többiektől, ez egy kicsit hosszú volt.

Reni, szerintem az ottani vizsgálatok TB támogatottak. Legfeljebb azt kell mondani, hogy már egy éve nem védekeztek!

Szia Monyoka!Kép
Julcsi2
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?