Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mi is aug 3-án ünnepeljük a házassági évfordulónkat, és aug -6 ra vagyunk kiírva. Ebből még bármi lehetKép
Az adatok:
28 év
Jelenleg Bp. XXIII.ker
Kútvölgyi, Dr. Tóth Ferenc
2006.08.06.
?????
még nincs, Õ lesz az első

úgy tudom az első genetikai UH, a 12. héten van, aztán AFP. Tudjátok hogy mikor van a következő UH szűrés?
puszi:Zsu

Kép
zsu11
 
 


Sziasztok!
Mézgombi, na látod, erről beszéltem. Kép A tiétek a popóját mutatja, a miénk meg a töröküléssel szimpatizált anno. Kép
Zsu, a 12. heti UH és a 16. heti AFP vizsgálat után kb. a 18-20. héten van a következő UH szűrés, amikor is megnézik mindenét, hogy ép-e. Ezt is genetikai UH-nak nevezik... Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!!!

Tegnap megcsináltam a paradicsomos húsgombóckát!Kép
Fincsike lett!
Exdeus!Nagyon jók a képek,nőtt a pockód!Kép
A babus is nagyon édi!

Mézgombi!Pihizd ki magad!
Ja én nagy vásárló vagyok!Mot éppen kifogtam egy
mellszívót 1000Ft!

Mindíg nézelődök a babaszobán,és ami olcsó azt megveszem!Legutobb(lehet írtam már)400Ft egy baby takarót,olyan 1 évesig tudja használni!Ja,és tiszta pamut!
Érdemes,így nézelődni,pedig megfogadtam előre semmit nem veszünk,de kapkodni sem akarok!
9.-en laktok?Mi a 10.-en!Kép
Az tényleg jó,hogy a lakásra már nem kell külön költeni,nekünk 20 év!Elég kemény!De Zugló tényleg jó!Itt Palotán nagyon jó a lakások elosztása,ezért is szeretem,és zöldövezetes!

Üdvözlet az új kismamiknak!!!Kép
Tényleg jó,hogy még mindíg lesznek újak!

Na puszi mindenkinek!
Boldog Valentin Napot!
(Bár én,mi nem tartjuk,baromság)Szerintem ne csak ekkor lepjék meg egymást a szerelmesek)

Szilvi 26+3

Kép
szgoron
 
 

 
 

Szilvi, szerintem nem nőtt, csak kerekedett. Két hete amolyan lógós volt, most olyan szép kerek - legalábbis szerintem. Kép
Jó, hogy így vásárolgatsz. Nekünk - ahogy asszem már írtam - hirtelen csak kiságy kellene, és jöhetne a bébi. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek vidám Valentin napot kívánok!

Most jövök a MÁV kórházból. Ez a magyar egészségügyi ellátás még mindig fel tud bosszantani. Írtam, hogy fáj a vesém (szerintem a vesém), elég gyakran, de azért nem folyamatosan. Ma bementem a beutalóért hasi UH-ra, és kaptam is. Két hét múlva már mehetek is. Addig meg dögöljek meg. Ha úgy megyek be, hogy haldoklom a fájdalomtól, akkor talán megcsinálják azonnal. Na, ez kicsit felhúzott. Tegnap este pl. fél órán keresztül szenvedtem, elvileg akkor kellett volna a kórházba lennem. De aztán meg nem fájt. Szóval most akkor, hogy van ez. Kicsit kiborultam, bocsi. Kép

Mézgomb. Akkor most megkaptad a horkolást te is. Kép. Mi most szerencsére nagyon jól aludtunk, pont akkor kelt a lányom mikor kellett és apa már vitte is a bölcsibe.


Ex. Tök jó kép lett a babádról. Cuki. Azért nem semmi Szegeden egy 2+2 fél szobás 7M. Itt pesten az legalább 12M, és akkor az nem Zuglóban van.

Krisszi! Én úgy tudom, hogy ha jársz dokihoz meg a védőnőhöz rendszeresen, akkor a terhesgondozóba nem kell menned. Bár én az elsőnél még jártam, de a dokim nem ott volt, mégis elfogadták, és Õk küldtem mindenféle vizsgálatra.

Zsu. Az AFP után van ugye a genetikai a 18. héten. Aztán pedig orvosa válogatja. Én havonta járok, jártam hozzá az előzőnél is és minden alakalommal csinált UH-t. De, hogy mikor kötelező, azt sajna nem tudom.


Mi 03.03-án leszünk 3 éves házasok. Kép

Most lelövöm maga. Kép

Szasztok!

Kép
Kép
kanyin
 
 


Szilvi, tényleg ügyesen vásárolsz. Ha nem örökölnék, akkor valószínűleg én is így próbálnám beszerezni a dolgokat. De két helyről is kapok, megvárom, hogy mi hiányzik belőlük, utána én is nekiállok nézelődni, ha kell még vmi. Eddig csak pár babaruhám meg mellszívóm van, az utóbbival nagy mázlim volt, hogy kaptam, mert láttam egy prospektusban, hogy 14 ezer körül van, hát lehidaltam, mikor megláttam. (Én biztosan nem vettem volna ennyiért.)
20 év tényleg húzós! Nekünk meg egy autó kellene nagyon, nem tudom, hogy fogunk majd a szüleimhez motyózni vidékre, ha meglesz a baba... Eddig megvoltunk nélküle, de egy gyerek mellé azért nem ártana.

Ex, szerintem is kerekedett a pocid! Kép Nagyon jó nektek, hogy már ennyi minden megvan!

Mi úgy Valentin napozunk, hogy moziba megyünk, tegnap megvette a férjem a jegyeket. Meg lehet, hogy kajcsizunk is valamit. Egyébként én sem vagyok elájulva ettől az ünneptől, enélkül is szoktunk mozizni...

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Kanyin!Sajnálom,hogy felidegesített a korházi dolog,teljesen megértelek!
Ez a vese dolog nem játék!
Nekem sajna baj van vele,és amiket doki mondott,nem túl biztató!
Sőt még ha fáj is....!
Reméljük nincs baj!
Fel a fejjel!!!Kép

Exdeus!Aha,lehet kerekedett,de akkor nött isKép
Kiságyat hol veszel?Veszel a kiságyra majd ilyen merev pelenkázót?Az nem foglalja a helyet!
Nekem még azért sokminden kell!(kiskád,törölközők,pelenkák,cumüvegek,stb.)
Szép apránként majd meglesznek!

Mázgombi!Igen,sokat lehet spórolni ha kap az ember dolgokat!
Neked van jogsid?
Nekem nincs és nem is lesz,görcsösen félek a kocsiban!
Mit néztek meg a moziban?
Majd mesélj milyen volt!És a vacsit is!Kép

Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Kanyin!Sajnálom,hogy felidegesített a korházi dolog,teljesen megértelek!
Ez a vese dolog nem játék!
Nekem sajna baj van vele,és amiket doki mondott,nem túl biztató!
Sőt még ha fáj is....!
Reméljük nincs baj!
Fel a fejjel!!!Kép

Exdeus!Aha,lehet kerekedett,de akkor nött isKép
Kiságyat hol veszel?Veszel a kiságyra majd ilyen merev pelenkázót?Az nem foglalja a helyet!
Nekem még azért sokminden kell!(kiskád,törölközők,pelenkák,cumüvegek,stb.)
Szép apránként majd meglesznek!

Mézgombi!Igen,sokat lehet spórolni ha kap az ember dolgokat!
Neked van jogsid?
Nekem nincs és nem is lesz,görcsösen félek a kocsiban!
Mit néztek meg a moziban?
Majd mesélj milyen volt!És a vacsit is!Kép

Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Na ez kétszer ment el!Kép
Bocsesz!

Kép
szgoron
 
 


Kanyin, megértem, hogy felhúztak, és még azt gondolná az ember, hogy legalább a kismamákat előbbre veszik...

Szilvi, a Csak szex, és más semmit nézzük, azt hallottam, hogy jó, hát kíváncsi vagyok. Majd beszámolok. Kép
Nekem van jogsim, szeretek is vezetni, de most sajnos csak anyósom kocsiját tudom hébe-hóba.

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Szilvi! Neked fáj is a veséd? Mi volt a panaszod? Nekem még nem biztos, hogy az fáj, de ha nem, akkor nem tudom, hogy mi. Mert nem hiszem, hogy a derekam, mert csak bal oldalt érzem, időszakosan belenyilal, attól függetlenűl, hogy éppen milyen pózban vagyok. Tehát ha állok, ha ülök, ha fekszem akkor is. Ezért örültem volna, ha minél előbb megcsinálják az UH-t, hogy az ember tudja, hogy ha nem a vesém, akkor lehessen tovább keresni. Ráadásul ez a fájdalom sem túl kellemes, sokszor semmit nem tudok csinálni mellette, de hát ez nem igazán zavarja a betegellátást. Most szenvedhetek még két hetet, hogy egyáltalán megtudjam, hogy mi okozza a fájdalmat. Addig meg semmi ellenszer. Szóval undi ez az egész. Kép

Mézgomb. Majd mesélj,hogy milyen volt a film, mert én is megnézném, bár nekem nem sok esélyem van rá, de majd dvd-n. Ja, és jó étvágyat.

Én is pont azt találtam ki, hogy a páromnak márc.7-én van a szülinapja, 8-án a névnapja előtte meg ugye a házassági évfordulónk, hogy asztalt foglalok a Trófea étterembe. Az olyan annyit eszel amennyit bírsz hely, és elég jó kaják vannak.Kép

Na, pá!

Edit

Kép
Kép
kanyin
 
 


Üdv!
Edit, sajna mindenhol ilyen a rendszer... A férjem mesélte, hogy még nem ismertük egymást, becsípődött a dereka, felegyenesedni nem tudott, és három héttel későbbre adtak volna neki időpontot...azátn nagy nehezen aznap du. bejutott a rendelőbe.
Lakás: itt is vannak drágábbak, de egy panellakás ára 6-8 milla között mozog, a mi 2+1-es erkélyes lakásunkat tavaly októberben 6,7 millára értékelte az értékbecslő (hitelhez, tehát ennél vmivel többet ér).
Mézgombi, nekünk meg saját lakás kéne...kocsi az van. Kép Jogsi is, de nem használom ki, mert állandóan a férjem vezet. Én meg úgy nem, ha ő is ott ül.
Szilvi, Faktumos "Gabi" kiságyunk lesz, de olcsóbban, mint a bolti ár, mivel anyu egyik ismerőse ott valami kisfőnök, így 29 helyett 23 ezerért a miénk, csak ki kell menni érte Újszentivánra.
Ágyneműtartót nem kértünk hozzá, az a nagypapám feladata lesz, de egyébként se lehet olyan nehéz összeilleszteni pár fadarabot. Kép
Mi ma szerintem semmi érdekeset nem fogunk csinálni. Kimozdulni nincs sok kedvem, egy hete takonykóros vagyok, de már javul. Ez van...

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!
Jó ujra köztetek, hétvégén anyuéknál voltunk, sajnos vasárnap tök rosszul voltam, nagyon fájt a fejem, és végig hánytam a napot, de már jobb, nem tudom mi volt!
(Banya, én is vettem be gyógyszert, panadolt, két órán belül kettőt is, bár ki is hánytam őket, de azért van lelkiismeret furdalásom, na mindegy, csak nem gond)

Jót dumcsiztatok a kajákról, képzeljétek a férjem talált a neten egy olyan pizzériát, ahol buza mentes pizzát sütnek, oda megyünk ma este, tök aranyos, nem?!

Zsebecske!
Nektek is vannak kutyusaitok, nekünk is van kettő, westie ( házaspár ), már családtagok, gondolom nálatok is, majd beszélgetünk, hogy jön ki a babával!

Hallom már vásárolgattok, mi mult héten néztünk ki egy babakocsit, tök jól néz ki, de csak áprilisban vesszük meg. Bár ma láttam kutyaséti ,közben egy tök ugyanolyat, és ugy nyikorgott a kereke, hogy bozalmas, kicsit elbizonytalanodtam. Majd meglátjuk, egyébként én azt sem tudom még miket kell venni, majd dumálunk erről is?

Mézgombi!
Holnap torna?
9,20-kor a metró kijáratnál? 10-re kell menni, ugye?

Kanyin!
Jobbulást neked, tök szar, hogy ilyen tapasztalataid vannak, igazatok van, legalább a kismamákra odafigyelhetnének!

Ex!
Aranyos a pocid, és a picurod is, GRATULÁLOK!

Mi a 17. héten voltunk 4D.sen, majd talán a 30.-on elmegyünk még, de nem biztos. Hol 10E, mi 15-ért voltunk, egy kicsit húzós. De érdemes volt, láttam a kis fütyijét! Kép

Cila! Két gyűrűt már én sem tudok felvenni, szerintetek gáz? A lábam nem dagad, vagy csak nem látom?

Na jó lelővöm magam, SZÉP VALENTIN NAPOT MINDENKINEK! Kép Kép Kép
Andi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Sziasztok
Csandy
nekünk yorkijaink vannak, jelenleg hárman, meg két házőrző kint, kivi leszek, hogy mi lesz a babával, de szerintem imádni fogják, mert nagyon jó kis kutyik ők,
talán inkább egy idő után a kutyikat kell a babától óvni, merthogy ők nem hatalmas ebek ( 3kg körül)
Én még nem mertem semmit sem venni, de szerintetek mikortól kezdhetem el belevetni magam a vásárlásba?
üdv
Zseb
14+6
zsebecske
 
 


Pár napig nem voltam, de lehet, hogy fel sem tűnt Kép Jó sokat írtatok!

Gratula mindenkinek mindenhez. Kisfiúkhoz, kislányokhoz és az újonnan betöltött hetekhez Kép

Szilvi: szép nagy pocikád van. Kép

Mézgombi: a lábgörcsök ellen magnéziumot és kalciumot szoktak javasolni. Nekem terhesség előtt is sokszor előfordult.

Nyanya és Ex: nagyon becsüllek benneteket, hogy így be tudjátok tartani a diétát. Nem semmi mindent így számolgatni. Én képtelen lennék rá.

Ex: nagyon jó, hogy jó lett a cukor eredmény, viszont gyógyulj ki hamar a takonykórból.
Nagyon jó a babakép, és persze a pocid is : -)

Hello: nagyon hiányozhat a párod. Nem lehet túl jó így otthon. Az olimpiát viszont szoktam nézni. Ha már én nem sportolok, legalább nézzem Kép

Judit: én is Schöpf-Merei-s vagyok. Ha kérdezhetem te kit választottál szülésznőnek? Vagy minden dokinak megvan, hogy kivel szeret dolgozni? Tudsz valakit ajánlani? Ha nem vagyok pofátlan akkor mennyit kér egy szülésznő?

Zsebecske: üdvözöllek itt. Én is Schöpf-Mereis kismama vagyok. Kicsit hasonlítunk egymásra. Tudom milyen boldogok lehetettek most. Mi is sokáig vártunk a picire. Az Arnoldnál is jártunk, de csak a páromat vizsgálta. Engem a saját dokim vizsgált össze-vissza. Mi is már ott tartottunk, hogy inszem lesz belőle, de szerencsére egy kellemes hétvégi kikapcsolódás eredményeképp pocimban van Mogyorócska Kép

Zsu és Krisszi: titeket is üdvözöllek körünkben.

Krisszi: én egyszer sem voltam itt nálunk az SZTK-ban. Vidéken lakok, de Pesten fogok szülni. Én magándokihoz és védőnőhöz járok havonta. Ez a terhesgondozás nem? Vagy én tudok rosszul valamit? Nekem a dokim mindig ír és pecsétel a könyvecskémbe.
Ja és nekem a 17. héten mondta a doki, hogy valószínű kisfiú, de nem 100 %.

Az új építésű lakások nálunk iszonyatos áron vannak. Most épült egy 24 lakásos. 44 m2-t adnak 12 milláért. Normálisak? A mi kis 20 éves 60 m2-es panelunk ér kb. 10 millát. Jó mi?

Képzeljétek: Már kezdek egy-két erősebb mocorgást érezni. Amikor hasra fekszem annyira édes, mert akkor tuti beindul, nem akarja, hogy ráfeküdjek. Mindig vár pár percet és utána rákezdi a dübörgést Kép Tegnap meg hanyatt feküdtem az ágyon és odahívtam az apját, hogy fogja meg a pocim, hátha érzi már ő is, és mintha tudta volna a kis drága olyat mozdult, hogy simán érezte a férjem. Annyira megható és szuper érzés ez az egész Kép
De ti már ezt jócskán érzitek, de nekem ez most nagy élmény Kép
Egyébként meddig szabad hason aludni? Én imádok, így aludni.

Mindenkinek kellemes Valentinozást, már aki tartja!!!
Aki nem annak meg további szép napot. Mi nem ünneplünk, mert nekünk minden nap ünnep, főleg amióta a pici a pocimban van Kép

Puszi nektek.
Virág 18+4

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Csak egy gyors bekukk, mert rohanok a randinkra. Kép
Csandy, jó a torna, akkor holnap reggel ugyanott, mint múltkor! Kép10-re kell menni, 9.20 az szuper.

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Üdv!
Virág, jó, hogy nálatok érzi a párod. Ficergő nagyon sztrájkol, ha apu teszi a pocimra a kezét. Kép Meg se moccan!
Andi, nekem még minden gyűrűm simán feljön...igaz, nagyon vékony ujjaim vannak.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Doren!
Sokáig én is áthívtam, amíg ki nem próbáltam és rá nem jöttem, hogy ez milyen könnyű, ráadásul sokkal szebben csinálom. Volt olyan, hogy apukám után újra kellett vakolnom. Azért ha a vasbeton mennyetetet kell fúrni áthívom, mert ahhoz nincs erőm.

Kisvirág!
Nem lennél rá képtelen, ha rá lennél kényszerítve. Nekünk nincs más választásunk, de iszonyúan szenvedek tőle. Ma voltam a dokimnál és olyan szarok a cukoreredményeim, hogy be kell feküdnöm holnap profilra. Ez azt jelenti, hogy a főétkezések (7, 13, 19) előt és utána 1 órával vért vesznek és ha az egyik érték rossz, akkor inzulinbeállításra befektetnek és onnantól inzulin szülésig. Eléggé úgy néz ki, hogy ez lesz Kép

Ex!
Nagyon jó az UH Kép

Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok lányok!
Jó volt a mai termés. Jó sokat írtatok.

Szorgon. Szerintem a cumisüveget, meg a cumikat nem kell előre megvenni, úgyis ezek a legkedveltebb ajándékok egyike. Mi az esküvőre, meg a leánybúcsúra kaptunk 5 cumit, és 2 cumisüveget. Úgyhogy a gyerekszületéshez is listát fogok írni, mint a nászajándékokhoz, hogy mi az ami még kell. Kép

Kanyin: Van egy módszer, ahogy megnézheted, hogy a veséd fáj-e. Feküdj a hátadra, a férjed pedig a kezével óvatosan kopogtassa a hátad a veséd táján. Ha fájdalamat érzel, akkor az vese. Nekem is fájt még a babóca előtt. Mint kiderült keveset ittam, attól volt. (Napi 0,5l) Mióta babát várok 2,5l-t kényszerítek magamba. Te mennyit iszol?
Amúgy külföldön sem jobb a helyzet. Nekem a derekam csípődött be Auszrtiába, beutaltattam magam gyógytornászhoz, 4 hét múlva kaptam nála időpontot. Mire elmentem hozzá, már nem volt semmi bajom, mert a munkatársaimmal kikezeltettem magam. Kép

Exedus! A pici nálunk is sztrájkol. Ha valaki a hasamra teszi a kezét, mint ha ott sem lenne. Viszont sikerült kicseleznünk. Már látszik a pocakomon, a rugdos. Egészen vad, olyan Alienes Kép Van egy indián zenés cd, amit imád. Azt szoktam betenni a lejátszóba, ő eszeveszett rugdosásba kezd, mi meg gyönyörködünk, hogy ugrál a pocim. Kép

Van esetleg valaki aki az Istvánba szül és holnap jön előadásra? A gyógyszeres fájdalomcsillapításról lesz szó. Jöhet bárki, akit érdekel a téma és útba esik neki.

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Kriszta, szurkolok, hogy minden rendben legyen!

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Üdv!
Kriszta, ez nem vmi jó hír, de mindent a bébiért! Nekem egyelőre erre nincs szükségem, és egyre inkább reménykedek, hogy nem is lesz, de ezt persze csak óvatosan.
Melinda, nálunk csak a férjemnek sztrájkol, még a kozmetikusnak is rúgott, de a páromnak nem akarózik. Kép Kívülről nekem is látszik, de csak akkor, ha fekszek. És akkor a férjem is fekszik, de akkor a tv-t nézi. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok,
Kanyin!! Nekem az első várandősságnál volt hasonló panaszom. Elmesélem hogy volt, hátha ad valami használható infót. Nekem később (talán a 32. hét környékén) kezdődött.Elkezdett fájni az egyik oldalon a vesém. Fordulásnál, köhögésnél stb belenyilalt. Én is szóltam a dokimnak....szerencsére engem rögtön megnéztek uh-gal, ahol kiderült, hogy egyoldali tágulat alakult ki. Azt mondták, hogy ha nem rosszabbodik akkor nem kell semmit tenni ( de hetente megnézték uh-gal is) viszont ha romlana és nagyon erősödne a fájdalom akkor esetleg egy katétert kéne betenni a szülésig, de azt mondta az orvos, hogy erre ne is gondoljak, csak mint legrosszabb lehetőséget mondta el!! Kb 4 hétig fájt, nagyjából ugyanúgy, aztán elmúlt.Szerintem gyerkőc "tehénkedhetett" bele, aztán megunta. Mindenesetre én is elkezdtem töbet inni, bár addig sem ittam keveset, lehet, hogy az is segített.
Nem tudom, hogy esetleg akartál-e menni valamikor 4 d uh-ra, ha eleve tervezted akkor talán most jelentkezz be és akkor nem kell 2 hetet várnod. Ha megkéred akkor szerintem megnézik a babán kívül a te vesédet is.
Remélem minden ok lesz.
Mindenkinek minden jót kívánok.....ja nálunk is fiú lesz!!
acer
 
 


Jó estét,

Mézgombi, már bizti végignéztétek a filmet, nekem tetszett Kép laza, jópofa komédia

Exdeus, tényleg nőtt a pocid! Szüleidnek és nagyszüleidnek gratulálok! Gondoltam, hogy valami ilyen csalafintaság van a dologban Kép Igazán kivételes manapság, hogy ennyi ideig együtt maradnak. Sajnos, mármint hogy ritka. Az én szüleim áprilisban fogják ünnepelni a 35. házassági évfordulójukat.
Azt a múltkor is elfelejtettem, hogy jobbulást neked. Javul már valamicskét?

Kanyin, én is sajnálom a rossz élményedet, és főleg, hogy a két hét alatt még bármikor megfájdulhat megint a veséd, és nem tudsz mit csinálni...
A Trófea jó, ajánlani tudom.

Kisvirág, hiányoztál Kép
Az egyik dolog, amit nagyon szeretek a várandósságban, mikor már mocorog a baba. Tegnap pont itt a gép előtt ülve kaptam két olyan rugást, vagy könyöklést, hogy kidudorodott, és visszakopogtam, erre ő is "visszakopogott". Jól eltársalogtunk Kép

Nyanya, sajnálom, hogy minden erőfeszítésed ellenére rosszak lettek az eredmények. Kép Kitartás!

Kisasszonynak még mi sem vásároltunk semmit, bár ugye jópár dolgot örököl a bátyjától. De lassan én is elkezdek egy listát, hogy miket kell beszerezni direkt neki.

jó éjt,
Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Sziasztok!

Kriszta: kitartást a holnapi naphoz. Szorítunk, hogy jók legyenek az eredmények és ne keljen befeküdnöd.

Ex: csak tegnap produkálta magát az apjának. Ma vagy fél órát könyörögtünk neki, hogy moccanjon, de semmi. Most hogy leültem nektek írni egyből ficánkol. Úgyhogy most nektek megy a produkció Kép

Kanyin: Sajnálom, hogy nem vagy mostanában túl jól. Jobbulást neked.
És tényleg jópofák voltak a kórházban. Szerintem ne hagyd annyiban. Én simán visszamennék és balhéznák, hogy most fáj és nem két hét múlva fog. Vagy esetleg menj el másik kórházba, elvileg mehetsz nem?

Acer neked grat a kisfiúhoz.

Ahogy itt ülök idehívtam az apját, hogy most nézze meg a mocizást, de hát hülyére veszi az apját. Nem moccan. Biztos megnyugszik az apja kezétől Kép

Most megyünk aludni. Mindenkinek szép álmokat.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!
Acer, gratula a kisfiúhoz. Épp vmelyik nap gondoltam Rád, hogy vajon mi lehet veletek...
Doren, asszem elkiabáltam én ezt a gyógyulást, tegnapra megint jött az orrdugulás. De még mindig jobb, mint 2-3 napja.
Abban pedig maximálisan egyetértek, hogy a hosszú házasság ritka, mint a fehér holló.
Virág, az én férjem is azt szokta mondani, hogy tőle biztosan megnyukszik. Passz... Igaz, nekem csak fekve mozog, pontosabban: ülve nagyon ritkán érzem.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Kanyin!Nekem hála nem fáj a vesém,de 24-26 hét között nézik a veséket is UH-n!
Nekem ott,a jobb vesém meg van nagyobbodva,és ez azt jelenti,hogy nem ürűl le rendesen!Kép
Ezért kell azt a bizonyos kutyapózt csinálni!
De ha véletlenűl belázasodom,be kell feküdnöm a korházba,mert ez a vese dolog beindíthatja a szülést!
Ami nem lenne igazán jó!
Próbáld meg te is ezt a négykézlábas dolgot,szerintem ártani nem árt!Állítólag ez a testhelyzet tornáztatja a veséket!!!
Kitartás,és ne idegeskedj!!!

Melinda!Igen,az ilyen cumisüveg féle dolgokat mi is a végére terveztük!Köszi a tanácsot!Kép

Kisvirág!De jó,hogy már te is érzed,a babust!!!
Lesz ennél még erősebb rugi is!Kép
Jó érzés ugye???

Nyanya!Sajnálom,ez nem jó hír!Kép
Ha annyira nem írtózol a tűtöl akkor hozzá lehet szokni,tudom ez nem vigasz,de már nemsokára mindannyiunknak van egy szép picúrja!Kép

Acer!Gratulálok a kisfiúhoz!Kép

Mézgombi!Milyen volt a film,és a vacsi???
Mesélj!

Puszi mindenkinek!

Szilvi 26+4

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok!

Délelőtt tornán voltunk Csandyval, így most ültem le a géphez. Megint nagyon jó volt a torna, most labdán végeztük a gyakorlatokat, nekem bejött, még ilyet nem csináltam Kép

Szilvi, nagyon jó volt a film, egy csomót röhögtünk, ahogy Doren is írta, laza kis komédia. Persze a sztori vége kiszámítható, de jópofa jelenetekkel tűzdelve, és a szereplők is egész jót alakítottak. Tehát tudom ajánlani, nem beszélve arról, hogy nekünk valamilyen szinten témánkba vágó a történet. Végül csak pizzát ettünk a film előtt, mert a Lurdyban néztük a filmet, és én már nagyon kajás voltam, nem bírtam volna ki, ha még máshová is megyünk. Kép Szóval klassz volt az este! Kép

Nálunk reggel volt nagy mocorgás, és megint lehetett kívülről látni, a férjem is érezte, így köszönt el tőle a munkába indulása előtt. Kép
Persze a tornán is beindult, főleg amikor hason fekve csináltuk a légzés gyakorlatokat. Kicsit nehéz is volt így koncentrálni a ki-be fújkálásokra. Kép

Nyanya, én is sajnálom a nem túl jó hírt, és kitartás! Csandyt kérdeztem a torna körüli parkolási lehetőségről, de ő szerinte nincs ingyen parkoló arra. És tul.képpen nem is a kórházba kell menni, hanem mellé, talán sztk., de ezt Csandy jobban tudja. Szóval a legjobb BKV-val megközelíteni. A torna, ill. a mozgás csökkenti a cukrot, így már csak ezért is gyere! Kép (Bár gondolom ezzel Neked nem mondtam újat.)

Acer, én is gratulálok a fiúkához! Kép

Kisvirág, észrevettük ám, hogy nem voltál! Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Kedves Leánykák!

Először is üdvözlök Mindenkit!

Új gyermek vagyok itten és nagyon jó, hogy végre nem csak profik között lebzselhetek és van egy-két zöldfülű is mint én..Kép
A boldog harmadik hónapban járunk rooszullétek még a közelemben sem voltak soha..
És már most köszönöm gyermekemnek melltartóm kosárszámának növekedésétKép
Szóval eddig minden szuperKép Afp március harmadikán, remélem az is rendben lesz..már mérne lenne!

Exi!
kor:29
Budapest, Szent Imre Kórház, Dr Bálint Mihály
várható időpont:2006 aug.18
neme még rejtve
első baba

És már 6 cm! ez harmadik hónap első napjain elég nagynak számít azt hiszem..Kép
déé
 
 


Jahh hát és Mndenkinek nagyon gratulálok!!!Kép
déé
 
 


Déé, mindig örülünk az újaknak, így Te is légy üdvözölve köreinkben! Kép
A rosszullét-mentes hetekért azt hiszem sokan irigyelnek, nekem is szerencsére csak 2-3 hétig tartott, és eléggé az elején. A mellek növekedése talán az egyik legpozitívabb velejárója a terhességnek, és ez olyan dolog, ami senkit nem kerül el... Kép Neked már most óriás bébid van, megnéztem az uh-s papíromon, a mi picúrunk CRL-je 46 mm volt a 12. héten, jó mondjuk őt mindig fiatalabbnak látják az uh-kon. De a 6 cm az tényleg szép...

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Helló lányok!

Üdv Déé!

Az elkövetkezendő napokban mindenki készülhet az aktív babákra, mert melegfront jön, ilyenkor sokat rugdosnak.

Mézgombi a labdás feladatok tényleg nagyon jók, én is szoktam itthon dögleni a labdán, főleg, ha fáj a derekam. Meg tv nézésre is nagyon jó. Szék, vagy fotel helyett.

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Mézgombi köszönöm a szíves fogadtatástKép
Ti hogy álltok , mikorra várjátok a bébit?Kép

Szia Melinda! Bár érezném már....Kép

Van vki aki a Tétényiben hoztza világra csemetéjét?Kép
déé
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a segítő szándékot Mindenkinek! Már teljesen elbizonytalanodtam, hogy mi fáj nekem. De azt biztos, hogy mire beértem a munkahelyemre eléggé leizzadtam, pedig még nincs is nyár. Szóval fáj. Iszom mint az a bizonyos kefekötő. Remélem az segít.

Déé, üdv. közöttünk, jó hogy még gyarapszunk. Kép

Nyanya! Hát nem irigyellek. Sajnálom, de fel a fejjel.

Kisvirág! Feltűnt, már nagyon hiányoltalak. Örülök, hogy te is érzed a mozgolódást. Mi kb. egyidősek vagyunk babailag, és én is egy hete érzem a ficánkolást, de nagyon. Kép

Én is akarok tornázni. Előzőleg is jártam a MÁV-ba, de most 6 hétig főleg délutános leszek, ezért nem tudok menni. Kép Na majd március végén. Kép

Edit

Kép
Kép
kanyin
 
 


Most nézegettem a táblázatot és tényleg sokan hiányoznak. Pl. Esztianyó Finno-ból, Kari stb. Vagy Õk is akkor vonultak ki mikor az a bizonyos egyet nem értés volt?
Hol vagytok eltűntek???

Kép
Kép
kanyin
 
 


Sziasztok!
Mivel sokan lettünk újak, és új infok is vannak, teszek be egy új táblát. Kép
Mézgombi, mikor én 12. heti UH-n voltam, a mi bébink is kerek 6 centi volt, a barátnőmé pedig 6,2 centi. De ezek már 13. heti adatok inkább.

<pre>
Nick ék. Lakhely baba kora szülés várható kórház nem/név testvérek
Veráska 30 Siófok 30+0 2006.04.26 Várpalotai kh. elsö baba
Melanie77 28 Bp. XII. ker. 27+1 2006.05.16 Szt. Imre kh. Áron Anna
(2004.01.16.)
Clair 32 Bp. III. ker 27+0 2006.05.17 SOTE I. elsö baba
Szgoron 23 Bp. XV. ker. 26+6 2006.05.18 Nyírő Gy. Renáta elsö baba
Acer 32 26+2 2006.05.22 Szt. István kh. fiú fiú
(2004.10. hó)
Satuk 30 Bp. I. ker. 26+2 2006.05.22 Kútvölgyi kh. elsö baba
Tjuca 27 Budapest 26+1 2006.05.23 Szt. Margit
Dr. Sztanyik L. elsö baba
Gabek 30 Bp. III. ker 26+0 2006.05.24 II. sz. Női Klinika fiú első baba
Pannamari 25 Bp. IX. ker. 25+6 2006.05.25 Schöpf-Merei
Dr. Kósa Zsolt elsö baba
Mézgombi 24 Bp XIV. ker. 25+5 2006.05.26 Kiskunfélegyh. elsö baba
Doren 33 Bp. XII. ker. 25+4 2006.05.27 János kórház Virág Laci
(2004.01.20.)
Csandy 34 Bp. XIV. ker. 25+4 2006.05.27 Szt. Rókus kh. Gergő első baba
Judit_78 27 Bp. XI. ker. 25+2 2006.05.29 Schöpf-Merei
Dr. Arnold László Balázs 3. baba
Kari 27 Bp. XIII. ker. 25+2 2006.05.29 Schöpf-Merei
Sz.Gy. elsö baba
Hello 34 Bp. XII. ker. 25+1 2006.05.30 Budai Honvéd kh. János,Eugénia,Kamilla Gábor
(1991.09.02.)
István
(2004.05.26.)
Tarhonyanya 31 Tárnok 24+6 2006.06.01 MÁV kh. elsö baba
Trita 33 Göd 24+5 2006.06.02 SOTE I. Lili
(2004.06.26.)
Szőkemelinda 26 Bp. XX. ker. 24+4 2006.06.03 István kh. Máté első baba
AnnAnn 30 Hatvan 24+3 2006.06.04 MÁV kh. Hanna
(2003.11.04)
Exdeus 23 Szeged 24+3 2006.06.04 II. Kórház
dr. C.Z. Péter László elsö baba
Katus73 32 Békéscsaba 23+1 2006.06.13 B.csabai kh. Petra Kata
(2002.10.23)
Lreta 28 23+0 2006.06.14 szegedi Nöi Klinika elsö baba
Norwell 24 Tét 21+6 2006.06.22 Győr P.A. kh. Kende Kálmán elsö baba
Babszem27 27 21+5 2006.06.23 Uzsoki kh. Zsófi
(2003.09. hó)
Veraa 30 20+5 2006.06.30 Szt. István kh. elsö baba
Emy82 23 Szigetszt.m. 20+4 2006.07.01 István kh. elsö baba
Cila (Ildi) 34 Budapest 20+2 2006.07.03 Újpest
szülőotthon lány Levente
(2005.01. hó)
Esztianyo 36 Tampere
Finno. 19+0 2006.07.12 Tampere Norbert (98)
Renáta (99)
Kisvirág_30 30 18+5 2006.07.14 Schöpf-Merei fiú elsö baba
Kanyin 33 Bp. X. ker. 18+1 2006.07.18 MÁV kh.
T.ZS. lány (2,5 év)
Amica 32 Sopron 17+6 2006.07.20 Soproni kh. 3. baba
Nyanya67 38 Budapest 17+2 2006.07.24 Szabolcs u. Blanka Krisztina Balázs
(2002.12. hó)
Noémi22 27 Budapest 15+5 2006.08.04 elsö baba
Zsu11 28 Bp. XXIII. ker. 15+3 2006.08.06 Kútvölgyi kh.
Dr. Tóth Ferenc első baba
Banya 25 Pécs 14+4 2006.08.12 Pécsi Sz.Kl. elsö baba
Gira 24 Szeged 14+1 2006.08.15 szegedi Nöi Klinika Réka
(2005.04.18)
Zsebecske 29 Szsztmiklós 14+0 2006.08.16 Schöpf-Merei
Dr. Arnold László első baba
Déé 28 Budapest 13+5 2006.08.18 Szt. Imre kh.
Dr. Bálint Mihály első baba
Adi77 28 Pécs 13+4 2006.08.19 Pécsi Sz.Kl. első baba</pre>

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Déé, ne hari, megfiatalítottalak. De nem teszek ide most másik táblát...nem baj ugye?
Szóval kéretik Déé-nél az életkorhoz +1 évet hozzáadni. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Nem tudom, ti hogy vagytok, de én ma annyira álmos vagyok, hogy az egész napot átaludnám. Reggel is fél 11-kor keltem, de már ebéd után ledőltem tv-zni. És most is majd le ragad a szemem. Hát ez egy ilyen nap Kép

Ex: ezt a kis sajtkukacot minden testhelyzetben éreztem már. Igaz legjobban mikor fekszem Kép

Szilvi: nagyon szuper érzés. Annyira imádom amikor mocizik. Majd később bizti nem fogom ennyire élvezni, de most még olyan kis gyengéd Kép

Mézgombi: jó lehetett az estéd. Jó lenne, ha mi is egy kicsit elmennénk szórakozni, csak mostanában sokat dolgozik a párom.

Déé: üdv itt nálunk és grat a babóhoz. Irigyellek, hogy nincsenek rosszulléteid, mázlista vagy Kép A picur nekem is 6 cm volt 12. hetesen Kép És most is 2 héttel nagyobb a koránál.

Kanyin: gondolom te is nagyon élvezed az első rugikat. Annyira jó. Látszik, hogy nekem ez az első babám, mert nem tudok betelni vele Kép

Csajok hol lehet olyan nagy labdát venni???

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok, üdv Déé!
Képzeld, engem le is szúrt a dokim, h nem is 12 hetes a babóm az utsó menstruáció alapján, hanem csak 11+3.

Aztán megmérte és elnézést kért, mert CRL 5.7 volt, szóval rögtön 12+4-re taksálta.

A papája 195 centi, én meg 175 vagyok, lehet, h ez is közrejátszik magzatunk óriás méretébenKép

sziasztok!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers

Lilypie Kids Birthday tickers
krisszi
 
 


Akkor csak nekem van picúrkám... Mondjuk én kétszer voltam "12 hetesen", mert először még csak 10 hetes volt, utána sem volt egészen 12. Szóval nálam ezek a számok nem jelentenek semmit. (Egyébként a 6 cm már bőven 13 hetesnek felel meg az uh-s papíromon lévő táblázat szerint.)

Déé, én pénteken leszek 26 hetes - mondjuk már a táblából is láthatod - , de mint írtam is, ez nálam nem biztos, hogy a valóságot takarja.

Kisvirág, egyik kismama mondta, hogy neki van labdája, már nem emlékszem, hogy hol vette, de 9 ezerért. Szerintem nagyobb sportboltokban lehet kapni. (75 cm az átmérője.) Szerintem drága, de az biztos, hogy jó...

Ex, egyre nagyobb ez a tábla...Kép De ez csak jó!

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!
A labdához annyit, hogy mi a húgomnak vettünk a Rossmanban karira 2000 Ft-ér, most asszem nincs, de várható.. A Hervisben is láttam, van 2 féle, kisebb, nagyobb- 3-4ezerért..
Remélem tudtam segíteni.
Pusza mindenkinek!

satuk
 
 


Ja, és jó a labda, nem gagyi!Kép

satuk
 
 


Kedves anyukák/leendő anyukák!Üdvözlök Mindenkit!

Gyarapitanám a babavárók (hál istennek )népes táborát.28 éves vagyok/párom is,első babácskánkat várjuk,aki kislány lesz.A nyirő gy. kórházban fogok szülni,máj.8-ra vagyunk kiírva.A héten léptem a 28.hétbe és bevallom Nektek kicsit félek-inkább izgulok-a szülés miatt-de ez biztos annak is betudható hogy eü-s vagyok, mindig mi vagyunk a legrosszabb betegek is,na rám ez különösen igaz.De sajnos a nőgy.-szülészettel kapcsolatos dolgokról csak annyit tudok amit még anno a suliban tanitottak,meg ami zóta a könyvekből,ismerősöktől rám ragadt.

Lenne egy kérdésem,várom bárki véleményét,tapasztalatát.

Van e vki közületek aki aloe vera gélt iszik,és ha igen melyiket?ugyanis az egyik termékforgalazó a simát mondta,a másik szerint csak a berryt lehet terhesség alatt inni,így most teljesen tanácstalan vagyok.

Még egy kérdésem lenne,hogy álltok az éjszakai alvással,mert én nagyon rosszul alszok,éjszaka nagyon aktív a bébi,de nem tudom emiatt ébredek e fel mindig.

Sziasztok. Kriszta

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!
És bővült a tábla! Kép Kriszta, üdv itt!
Labda: én is szeretnék, a Tescoban is láttam, de az árát nem tudom.
Alvás: én még nagyon jól alszok, igaz, én hozzád képest négy héttel le vagyok maradva.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!!!

Mézgombi!Örülök,hogy jól sikerült az este!Kép+ a torna!

Exdeus!Jó sokan vagyunk már,lesz munkád!Kép

Déé,Pilchard!Üdvözöllek titeket!Nagy gratula a babákhoz!

Pilchard!Én is a Nyírőben szülök Fülöp dokinál!Te kinél?Ja és nekünk is csajszi!Kép
Elvileg máj.11,gyakorlatilag 18.-ra vagyok ki írva!!!Kép

Kisvirág!Nem csodálom,hogy nem tudsz betelni a mocorgással,még én sem pedig nov.29.-e óta érzem!Kép
Szerintem,a világ egyik legjobb érzése!

Sziasztok!
Szilvi

Kép
szgoron
 
 


Szgoron!
Nem írtózom a tűtől, de a diéta kikészít. Időre evés és nem ehetek többet az előírtnál. Ha inzulinos leszek, akkor ezt még nehezítik azzal, hogy kevesebbet sem ehetek. Elég macerás.

Mézgombi!
Köszi az infót a tornáról. Ma kiderítettem, hogy hol van a közelünkben terhestorna. Egy van az Újpesti szülőotthonban, de ott csak du 18-19-ig 500Ft-ért. Nekem meg délelőtt van oviban a gyerek és akkor tudnék menni. A másik a Visegrádi úton van és délelőtt ráadásul XIII kerületieknek ingyenes. Csak még meg kell kérdeznem a dokimat, hogy engedi e. Valószínű a mai vérvételek eredménye nem lesz jó, ami azt jelenti, hogy kb. 2 hétre befektetnek inzulinbeállításra. A mozgás csökkenti az inzulinszintet, ezért bezavarhat.

Mindenkinek köszi az együttérzést, bocsi, hogy nem név szerint válaszoltam. Úgy összeszúrkálták az ujjaimat, hogy alig tudok gépelni.

Az újaknak meg üdv. a csapatban Kép

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Kriszta, milyen érdekes a helyzet! Másnak meg mindig az lenne a jó, ha minden este lenne. Kép
Tornánál nem tudom mi a helyzet, nekem csak annyit írt rá a doki, hogy zárt a méhszájam, panaszom nincs, mehetek. Persze a Te helyzeted ehhez képest...hát kicsit gázosabb. De azért remélem, hogy nem tiltanak el a mozgástól.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Exdeus!
Fiamnál még nekem is a délutáni munka utáni torna volt a jó. Elméletileg férjem minden második héten délelöttös és akkor el tudnék menni, el is vállalná, de olyan hülyén érezném magam, hogy amíg a gyerek oviban én itthon lustálkodom, aztán mikor a férjem hazajön a munkából átpasszolom a gyereket és megyek tornázgatni. Akkor már inkább a délelőtt. Így mindenkinek jó és remélhetőleg kevesebben is vannak.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok,

Üdv Déé és Pilchard. Kép
Exdeus, tényleg egyre több dolgod lesz Kép

Hát csajok, akasztják a hóhért!
Voltam ma a dokinál, első mondata volt, hogy nincs jó híre. Õ kapta meg a terheléses véreredményeimet... 8,4.
Tartanom kell a 160-as diétát, és két hét múlva újabb terheléses vérvétel. Természetesen előrevetítette az inzulin lehetőségét, de gondolom ezt ijesztgetésnek szánta, hogy tartsam be a diétát.
Így édesapám fincsi alkotásainak pá-pát mondtam. Kép
Tényleg Nyanya, neked mennyi az értéked, aminél már inzulinra akarnak állítani?

Most meg még pluszban hányingerem is van (bocsi).
Egyébként babával szerencsére minden oké, továbbra is lányka, idejének megfelelő a nagysága, BPD:66.

Jó éjt,
Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Üdv!
Doren, milyen érdekes a rendszer! Nekem a 9,0-ra mondták, hogy először diéta, de lehet, hogy inzulin lesz a vége, mert ugye a 7,2-höz képest magas. De aztán az ijedtség megtehette a hatását. Igaz, nekem a köv. terheléses már reggeli utáni volt.
Én most viszonylag szabadon élek, a doktornő szerint bírja a vércukrom, de lehet, hogy nem bírom ki két hétig, és a jövő héten hétfőn vagy kedden elmászok a gyógyszertárba kajcsi utáni vércukormérésre (asszem kb. 200 Ft, azt még kibírom).

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!Kép

Ma itthon eszik a fene ezer dolog úszik a lakás...
de csak ülök és nézem..Kép
Lassan erőt kéne gyűjteni és neki állni..
Olyan törelmetlen vagyok, az elején ólomlábon jár az idő és még 2 hét az UH ig, Afp-ig.
Hogy sürgetjük mindig az időt és huss elszáll ez élet: majd ha 18 leszek, majd érettségi után, ha babám lesz, mikor jár már, mikor beszél aztán egyszer csak felnőtt lesz..Kép

Exedus! asse bántam volna ha 18 at írsz..:P Krisszi, Mézgombi: Nálam is így volt először visszavettek aztén feltolták, kortalanok ezek a mai fiatalokKép

Ti szedtek vitamint?
Én igen de már csak ritkán nem akarok 6kilós gyereket szülni, az elevittől nagyon megnőnek úgy hallottam.

Plichard!
Én eddig egy doboz barackos aloét fogyasztottam el, nem hallottam egyéb infót róla, csak magamtól ittam, azt sem tudom mit használ, mit nem..Kép
déé
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?