Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!
Tényleg jok a babaképek,majd én is rakok be csak elő kell vadásznom öket,mert apa a virus miatt mindent kiirt cd-re,és azt nem tudom hová tette!!
Nyuszko!!
Én ís sajnálom a kutyust tudom mit érzel nekem sajna már kétszer át kellett élnem ilyet!!Többet nem fogok mert akkor megfogadtam hogy nem lesz több!!Bár most anyunak van de az mégse az enyém!!
Eveka!!
Köszi a szülinapi jó kivánságot,de még nem késtél le semmiről!!Juc-al együtt 1974.02.14-én születtünk de én idősebb vagyok pár orával!!Ja és nem egy korházban születtünk,ugyhogy nem vagyunk tesok!!Szoval majd holnap!!Valentinnapi szerelem gyerekek vagyunk mindketten!!
Na berakom gyorsan a képeket,mert rohanok fodrászhoz!!
Kicsít rossz a felbontása mert tul kicsíre csináltam,de a lényeg látszik!!

KépRemélem még soká veszi fel az igazit!!Apja szerint soha!!KépKép

KépBezzeg ő csajozhatot!!KépKép

KépApa egy ídő után belefáradt a futkosásba és felemelte!!

KépÕ pedig a keresztlányom Kíra melett,gondolhatjátok mit levágnak otthon is a csajok!!Nem csak a farsangi bálon képzelik magukat hercegnőknek!!KépKépKép

Hát ennyí majd holnap rakok fel babalátogatos képeket!
Mindenkinek szép napot!!
ANDI
Vendég
 


Tamesz

De ér!!! Kép
Amíg Fanni aludt keresgéltem és nagyon sok ismerőst találtam. Nagyon jó!! Kép Asszem függő leszek! babanet és wiw Kép

Timur, köszi, majd jelentkezek ismerősnek nálad is!

Eveka
Ez a Huggies sztori még nagyon régi, lehet kipróbáljuk amit javasoltál, bár nálunk a Pampers 5 is jónak bizonyul.

Na megyek kajálni, Fanni mászik megint monitor dísznek!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Fanka levadásztalak a wíwen!!Jol láttam hogy holnap után lesz neked is a szülinapod??Fogadjunk azért akartad eltitkolni,mert Juccal mi öreg banyák vagyunk hozzád képest!!
Timka!!!
Ha ennyíre élvezed,engem is megtalálsz!!
ANDI
Vendég
 

 
 

Jajj,jajj..engem is beszippantott a wiw Kép Már 1 órája a gép előtt ülök, zsibbad a nyakam, fáj a szemem. Pedig alhatnék is most kicsi lányom mellett!

Egyébként köszi mindenkinek a tanácsokat, Panni jobban van, szinte meg is gyógyult, csak az étványa nem az igazi.

Andi
Dehogyis vagytok öreg banyák Kép Igen, szerdán lesz a szülinapom, éljenek a vízöntők!!

Este próbálok jönni még egy kicsit, most megyek szundítani

KépKép
fanka
 
 


Sziasztok!

Én már kezdek lekattani a wiw-ről, de elég sokáig tartott Kép.

Timurr!
Nem az én barátnőm, hanem Andié, de én is nagyon sajnálom szegénykét.

Eveka

Kép
eveka
 
 


Sziasztok, csak gyorsan bekukkantok, kicsit nehezen lett internet itt a szálláson, de a lényeg, hogy megvagyunk, szuper a hely, tuti az idő, nagyokat sétálunk. Íme néhány kép:

Babakocsival a tó jegén:
Kép

Napfelkelte:
Kép

Együtt iszunk:
Kép

Ha éppen nem kirándulunk:
Kép

Majd ha lesz több időm, reagálok is a témákra. Egyelőre csak boldog szülinapot kívánok Andi ikernővéremnek Kép Kép Kép holnapra és Fanka kistesónak is Kép Kép Kép holnaputánra!!!

Sziasztok!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc

Nagyon jók a képek, komolyan irigykedem Kép !!! Hol vagytok most tul.képpen? Fúúú, az a kandalló!!
Neked is boldog szülinapot! Érezzétek jól magatokat.

KépKép
fanka
 
 


Juc,
Gyönyörű helyen vagytok, élvezzétek!!!! A kandallót kérem!!!Kép

Andi, Juc,
Na kis "csitri" szülinaposok, kívánunk Nektek nagyon sok boldog szülinapot Kicccsaládunk nevében!!!

Fanka Neked pedig 15-re sok boldogságot!!!

Reggel lemegyünk Marcival Egerbe, bár aput mégsem műtik, mert nincs szabad ágy az osztályon, a folyóson pedig nem szívesen feküdne! Majd talán egy hónap múlva, pedig már úgy rákészült lelkileg!Kép Nem baj, megyünk MArcival és kivisszük a Bükkbe bobozni, hóban csatangolni, és a Dédit is felturbózzuk kicsit!Kép

Szép álmokat, majd jelentkezem valamikor!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!!
Köszönöm a köszöntéseket!!
Juc Teso!!
Kívánok neked nagyon boldog szülinapot és még legalább 100 évet!!Huzzál bele a második babába mert levagy jocskán maradva tőlem!!
Lehet,hogy most levegő változásnál össze is jőn!!KépKép
Jó neked hogy el tudtatok utazni,nekünk sajna nem ment pedig pedzegettem egy welnes hétvégét Apának,de ő azt mondta hogy most inkább koncentáljunk a kocsíra!!Megaztán garázst kell épiteni mert ugye egy új autot nem lehet kinn hagyni!!KépAmi most van kocsínk annak meg ugyse árt már semmi,ugyhogy megvoltunk garázs nélkül!!
Most rohanok Kíráért majd még jövök!!
Szép napot!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok,

Sok Boldog Szülinapot Jucnak és Andinak!!! Remélem megünneplitek Kép.

Juc,
Szuper helyen vagytok, és az a kandalló egyszerűen csodálatos. Hát nagyon szeretnék a helyedben lenni Kép!

Köszönöm az együttérzést a kutyussal kapcsolatosan! Hát igazad van Andi, nagyon nehéz, folyton szembetűnik az üres kutyaház!
A képek valami karneválon készültek? Nagyon édes a hercegnőd Kép, persze a kisherceg is aranyos Kép.

Én kaphatnék egy meghívót a wiw-re? Már rég ki szerettem volna próbálni. Plízzz Kép.

Babus, Mukika, Flames,
Merre vagytok?

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Tamesz
ebben a korban ilyesmi nem számítKép

Andi
nagyon klasszul nézett ki Kíra

Eveka
bocsi

Hú Jucc nagyo jók a képek,irigykedem

Andi,Juc
Kép

Kép
Timurr&Maja baba
Vendég
 


Andi, Juc!
Nagyon-nagyon sok boldog szülinapot kívánunk nektek!

Nyuszko!
Itt vagyok, ne aggódj, csak néha nincs idő írni.

Juc!
Tényleg nagyon szép helyen vagytok, a hideg miatt lehet ám összebújni, full romantikaKép

Igaz, hogy még mi nem most leszünk 1 évesek, de azért rakok fel egy képet régi magunkról.

Én totál ki voltam készülve(látszik is), Lizi meg itt sztem majdnem 2 hetes volt, és mégis milyen picike:
Kép

Itt meg apájával a minibaba:
Kép

Muki

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Andi!
Nem semmi, Kíra már férjhez menni készül?Kép
Jók a képek.

Muki

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Juc, Andi!
Nagyon-nagyon sok boldog születésnapot kívánok Nektek!!!

Fanka!
Neked is nagyon-nagyon boldog szülinapot kívánok mr előre is, hátha holnap nem tudok jönni!

Juc!
Fantasztikus helyen vagytok! A kandalló gyönyörű!

Tamesz!
Szegény Apukád! A férjem keresztapjával játszák ezt már 3 hónapja, csak nála mindig mással indokolják a műtét elmaradását. Jó utat Nektek s jó "turbózást"!

Mukika!
Nagyon édes Lizike!

Én is teszek fel egy képet Marcipánról, de csak olyat még, amiben a pocakomban volt. No megy frisset is.

Kép

Kép

Eveka

Kép
eveka
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a köszöntéseket,nagyon aranyosak vagytok!!! Kép Kép Kép

Hát tényleg szupi helyen vagyunk, Graz mellett egy kis falucskában, nem olyan magasak itt a hegyek (1000 m körül), de azért van bőven sípálya is, bár mi csak kirándulgatunk. Szép hó is van, meg a nap is ezerrel süt. Kép A szállás meg csodálatos, tényleg nagyon jó az a kandalló, az a közös hallban van, de mivel csak pár vendég van, majdnem mindig mi tanyázunk ott. Kép Meg van egy játszósarok is, ott szokott Marci garázdálkodni, meg a házigazdáék 9 hónapos kisfiával játszani (képzelhetitek, hogyan, mindig elveszi a kisebbtől a játékát... Kép). A "lakosztályunk" is nagyon szép, itt minden teljesen új egyébként, mert júliusban nyílt ez a panzió, és minden természetes anyagból van, gyerekbarát, szuperjó! Ja, és Marci a kandalló láttán 5-6 lépést is megtett egyedül, rohant a tűzhöz... Kép

Wiw-függők, majd megyek oda is és megkereslek benneteket, de ti is bejelölhettek! Kép

Fanka, remélem, Panni jól van már! Mit adtál neki végül, amitől jobban lett?

Eveka, mi Maci pici korában használtunk HUggiest, de mostanában nekünk nem jött be. Kép Mindig előjönnek belőle azok a nedvszívó bogyók vagy mik Kép , alig tudom levakarni Marciról. Lehet, hogy túl sokáig hagytam rajta? Na mindegy, nekünk szerencsére ált. kibírja a Liberó is az éjszakát. Itt megnéztem a pelenkakínálatot, nincs sensitive Pampers. Kép

Tényleg, pelenka-állatkerti tali szerveződik? Msot még a rolósok is bejelentkeztek péntekre hozzánk, úgyhogy tényleg nagyon kevés időnk lesz, de valahogy eljutunk oda. Kép

Muki, Andi, nagyon jók a képek! Muki, milyen icipici kislány volt ez a Lizi!!! Andi, Kíra gyönyörű!!!

Andi, nagyon sajnálom a barátnődet, remélem, egyre javul a lelkiállapota, de szerintem teljesen természetes, hogy ki van borulva. Kép

Timka, remélem, Fanni nem lett beteg a Ringatótól!A mi dokinénink szinte megtiltotta, hogy ilyenkor tücsökzenére menjünk, mert hogy az anyukák jó része nem olyan aggódós-felelősségteljes, és ha a gyerek betegség miatt nem mehet oviba-bölcsibe, elviszi tücsökzenére... Kép Ez tényleg bosszantó... Bár a dokinyanya egy kicsit még nálam is parázósabb... Kép


Na, mennem kell, mert a háziak is szeretnének internetezni és csak egy kábel van, még teszek fel 2 új képet:

Itt éppen nem túl lelkes a fiatalember:
Kép


A vakmerő apa Kép :
Kép


Sziasztok, jó éjt!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok! Üdv Egerből! Itt is sütött a nap és a pálya is teljesen száraz volt!Apu és a dédi is élvezi Marci csibészségeit és pakolásat!

Juc,
csodálatos a hely!!!!!

Csajok,
akkor pénteken találkozunk állatkertben vagy sem? kit érdekel? Olyan jó lenne most már tényleg összejönni!!!! Persze nem kötelező!!!

Na megyek, mert igénye van a gyermekemnek rám!Kép
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Panni jobban van már, de nagyon anyás lett a betegség óta (ezért sem jövök nagyon mostanában). Meg olyan gyengécske még, kevesebbet is eszik, szóval nem gyógyult még meg teljesen. Igazából nem adtam neki semmit, csak Nurofent, mikor láza volt, 2szer.
Nagyon szeretnénk menni az Állatkertbe, de attól függ, hogy hoogy érzi magát a kicsike. Gondolkodtam, hol szedhette össze ezt a betegséget, nincs kizárva, hogy épp a Ringató-ban. Ott csütörtökön voltunk és péntekre már lerobbant szegény. Nem tudom.

Olyan jó a kirándulóknak! Mi március végére tervezünk egy utazást. Először a Kolpig szállóra gondoltunk, de marha drága, most egy soproni szállodán gondolkodunk.

Mukika, Eveka
Olyan jók a képek! Bámulatos látni, hogyan cseperednek a gyerekek!

Andi, Juc

NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT NEKTEK SZÜLINAPOTOKRA!
Kép

Andi
Ti már a második babán dolgoztok Kép ? Nagyon-nagyon szorítok, hogy hamar összejöjjön. Nálunk még tárgyalás alatt áll az ügy apával, de egyre inkább hajlunk affelé, hogy még idén belevágunk.

Juc
Nagyon jók a képek, az a hatalmas hó!! Marci is jól érzi magát? Nagyon ügyes, hogy már egyedül lépeget!

Mindenkinek köszönöm az elő-köszöntéseket!

KépKép
fanka
 
 


Fanka,
jobbulást! Remélem tudtok jönni pénteken! És mégegyszer sok boldogságot Neked a szülinapod alkalmából!!!

Flames,
szülinapi képeket és beszálmolót nem kapunk? Vagy még nem pihented ki a hétvégét?Kép

Muki,
hihetetlen milyen picike volt a kisasszony!!! Nagyon cuki!!!

Eveka,
nagyon nagy a változás a két kép között, a második jobban tetszik!Kép

Nyuszko,
én sajnos "ellőttem" Timkára a meghívómat erre a hónapra, de szívesen küldenék!!!Kép

Juc,
gratula az önálló lépésekhez, tényleg AMrci mit szól a rengeteg hóhoz?

Na megyek, még trécselek apuval! Szép álmokat!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Először is utólagosan kívánok nagyon boldog szülinapot az ünnepelteknek.

Szerencsére Fanni nak semi baja nincs, egészséges mint a makk! De én sajnos lebetegedtem.
Szerintem nagyon lazán voltam felöltözve pár napja amikor szánkóztunk és tegnaptól folyamatosan lázam van, ráz a hideg, mostmár köhögök mint a szamár, kezd folni az orrom, fájnak az ízületeim, nem részletezem tovább.
A kisasszony persze így is szopik sokat, remélem az antianyagok átmennek a tejcsivel és nem kapja el. És nagyon megértő a kis drga, ma kb. 5 percig úgy hízelgett mint még soha, azt hittem megzabálom!
Csajok, remélem jobban leszek péntekre, ha nem akkor most miattam nem megyünk, sajnálom. Nem akarom lebetegíteni a gyerkőceiteket

Tamesz
Lehet a 4-es pellust átpasszoljuk másnak, vagy ha jó nektek akkor inkább nem hozom el, félek, hogy kicsi lesz a combosomra. Mi már az 5-öst hazsnáljuk mert a 4+-nál is sokkal kényelmesebb. Remélem nem gáz!
Sorry a meghívó miatt, de Fanka gyorsabb volt.
Amúgy képzeljétek nekem nincs egy meghívóm sem, pedig nem küldtem eddig senkinek Kép

Na benézek a wiw-re, aztán húzok aludni Fanni mellé.

Szép napot mindenkinek!

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!!
Hát elöször is kőszőnöm köszöntéseket az ujjaktol!!
Fanka!!
Azt hiszem rosszul értelmezted!!Mi már nem dolgozunk a második babán,nekünk már van kettő!!Kíra lányom 6 éves,Míron fíam pedig 1 éves volt januárba!!Garantáltan nem is készülünk többre!!
Egyébként Jucnak ajánlottam figyelmébe,hogy le vannak maradva mert nekik mégcsak egy van!!Mint a legtöbbötöknek itt!!???KépKépKép
Timka!!
Korlátozva van a wíw meghivo,nem tudom milyen idöközönként lehet csak eggyet küldeni,és sajna az uj regisztáltak most nem kaptak majd a következő adagba!!Egyébként már árusítják akiknek nem kell!!Lehet rá licitálni!!KépKépKép
Kuráld magd és gyógyulj hamar hiszen olyan jó idő van lehet menni levegözni!!
Késöbb rakok be képet,csak most felébredt az Úr!!
Szép napot mindenkinek!!!


Fanka!!!
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!

KépÉn már tegnap este bepezsgőztem!!Fájt is a fejem reggel rendesen!!KépKépKép

KépRakd vázába!!!KépKépKép
Vendég
 


Hali!

Kicsit eltűntem, most is csak gyorsan. Nem túl rózsás itthon a helyzet. Apával sem + Adri lázas, de nem tudom mi lehet mert más baja nincs, se a torka, nem taknyos. Max a foga miatt lehet.
Szülinaposoknak Boldog Szülinapot! Dobok néhány bulis képet. Majd jövök, ha lenyugszanak a kedélyek, kicsit több időm lesz. Addig is olvasó üzemmódra váltok, bocsi. A péntekben mi is benne vagyunk, írjátok meg, mikor hol. A pelusért mennyi lóvét vigyünk?
új fotel, sikeresen fel is borult vele Kép
Kép
torták:
KépKép
Kép
Kép
legnagyobb ajándékként eljött Adri szerelme is Kép
KépKép

Csilla & Adri
flames
 
 


SziasztokKép

Én is eltűntem, valószínűleg ezután se tudok majd gyakrabban jönni.
A topikot már követni se tudom. Képeket megnéztem, nagyon jók, Adri szülinapi tortája különösen tetszikKép

Szülinaposaknak boldog szülinapot!!! Utólag is!Kép


Kristóf már ezerrel teper előre, sőt, ő nem is megy, hanem már egyenesen szalad. Pedig 1 hete indult még csak el.
Persze óriásiakat esik. 5-10 lépés után borul fel. Képtelen megtanulni esni, dől, mint a fa. Hátrafelé eséskor pl. véletlenül se fenékre esne, hanem még inkább a fejét dönti hátra, hogy az loccsanjon szét.
Pedig állásból már egész szépen fenékre tudott esni, de járásból még nagyon nem megy. Így egész nap szó szerint a nyomában kell lenni. Egy pillanatra sem lehet fél méternél távolabb menni tőle, mert akkor az történik mint tegnap, hogy befejelt a szekrény polcába, szemöldökén lett is jókora monokli. A konyhán pedig a konyhaszekrénybe verte a fejét, amikor elvágódott. A nappaliban a fotelt vitte el a fejével. Ja, a szobaajtót is lefejelte. Ezt mint egy nap. Rossz nézni, amit csinál.
Kapkod, felpörögve, sikongatva, nevetve rohan. Nem nézi mi van előtte, csak száguld. 10 gyerek nem ér fel vele.
Fut, aztán eldől, röhög egyet és megy tovább. Röhög, mert elkapom. Dehát mit tegyek, hagyjam, hogy a kövön szétloccsantsa a fejét? Ti hogy csináltátok?
Kristóf reggeltől estig csak szaladna. Nem érdekli semmi, a játékait nagy ívben kikerüli, akár ki is dobhatnám őket, hozzájuk sem ér, egyikhez sem. Csak a futás és a futás.
Mindezt pl. tegnap egész nap 10 perc déli alvással csinálta végig. És kibírta. Még este 6-kor is énekelt.
Képzelhetitek mennyi energiám van. Már az esti 2 szem Valeriana sem segít, napok óta megint 2-3-4 órákat alszom éjszaka. Már nem tud leállni az agyam éjszaka sem. Pedig Kristóf azért relatíve jól alszik, csak kb. 2-szer ébred, kivéve azt a pár napot, amikor beteg volt, akkor fuldokolva köhögött, éjszaka 2-3 óránként ez ébresztette fel. A nagy köhögéstől pedig folyton kihányta az előzőleg mregevett kaját, így volt, hogy fél éjszaka hányást takarítottam.

Na nem is untatok itt senkit tovább.
Ezért is nincs kedvem írni, mert reagálni nagyon nem tudok a hozzászólásokra, nagyon fellendült a topik, már azt se tudom, kivel mi van, magunkról írni meg uncsi másoknak.

Megyek is, mert megjött Apája és száguld felé ezerrel.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!!
Flames!!!Nagyon supik a torták!!És mindjárt 3 darab nem semmi!!Nem tul idös ez a fiuka hozzá??Bár a maí világba!!
Juc!!
Mi van te még mindig üdülsz???Nem semmi!!Legalább a felét átadhatad volna nekem,ha már tesok vagyunk!!KépKép
Gyorsan dobok be én is képeket!!

KépEgy bonusz Kíra farsangi báljábol!!!Nagyon élvezte,hogy anyáskodhatot Míron felett az ovístársaí elött!!KépKépKép

KépRitka pillanatok egyíke!!Folyton szalad ő ís!!

KépÉs íme a barátnőm kisfia!!Míron állandoan piszkálni akarta!!KépKépKép
Hát ennyí!!
Szép estét mindenkinek!!!
ANDI
Vendég
 


Hahó!

Flames, Adrinak mielőbbi gyógyulást! Nőjön ki gyorsan a foga! Kép A képek szuperek, hú, mennyi tortája volt!!! Kép

Andi, küldtem mailt! Nézd ám meg!!! Kép

Babus, kitartás az örökmozgóhoz!!!

Most mennem kell, lejárt a szabadidőm. Kép Holnap megyünk haza. De már nem is bánom, mert Marci szülinapjára is készülni kell.

Sziasztok!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Jóestét!

Megjöttünk Egerből, jó volt, bár visszafelé jó nagy köd volt, és találkoztunk azzal a busszal, ami ma karambolozott, éppen akkor vontatták, hú nagyon durván nézett ki az eleje!

Babus,
kitartás, egy pár nap és megtanul magabiztosan is menni Kristóf, és onnantól sokkal kevesebbszer fog esni, és majd esni is megtanul!!!! Négykézlábazin már nem hajlandó? Marci azóta nem csinálja, bár most apunál a küszöböknél kicsit letette a kezét, mert új volt neki és félt tőle, nálunk nincs küszöb!

Juc,
jó utat hazafelé, hoszzú és részletes élménybeszémolót kérünk sok-sok képpel! Hú, jövőre el kell mennünk most már sielni tényleg, annyira hiányzik a angy hó, ausztria és a nyugi egy hétig!!! Hacsak kistesó bele nem köp a levesünkbe?Kép

Flames,
remélem gyorsan javul a helyzet otthon, gyógyuljon meg Adri gyorsan, nem semmi a 3 torta, na és a ruha is nagyon csajszis!!!!!!

Timka,
tessék gyorsan meggyógyulni, neocitran vitamin és kész, vagy menjünk Neked is orrot porszívózni???Kép

Pénteken kinek mikor lenne jó a játszóház????
Vagy megint csak én maradok?Kép

Andi,
nagyon édes Miron, látom a picike neki is tetszik, hajrá a harmadikkal!!!Kép

Holnap este jön egy haverunk Münchenből és egy hétig nálunk lesz, vagyis jön velünk zágrábba is, majd elviszem csavarogni, bár a jövő hétvégén Pulába szeretnénk lemenni, mert ott már 15 fok van, elég volt a hidegből!!! Na szóval ő olyan, mint egy mási gyerek, enni kell neki adni, programot csinálni, szóval nem fogok unatkozni!Kép

Na szép estét! Marci már mindent szétpakolt, megtalálta a mesenyomdámat, és szépen lenyalta a tintát, "alig" lett lila a szája és a nyelve!Kép

Ja nem is meséltem, milyen őrült dolgok vannak nálunk, szombaton ügye lementünk Győrbe, apával kivitettem a bakancsom a kocsiba, a nagy hó miatt, majd vasárnap mikor hazaértünk halálra kerestük, amiior bobzni mentünk, de sehol, már kezdtem nagoyn berágni, mert nem volt olcsó. mindent megnéztük, ház, garázs, autók, apa utolsó ötlete a kuka volt, ahová a szaros pelenkák zacsijával együtt azt a zacsit is berakta, hát így végül meglett a kissé büdi baki, de már "megjavult"!Kép
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Mi történt, kiírtottam a topikot????KépKépKép
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Mi van a holnapi talival?!?

Csilla & Adri
flames
 
 


Írtam egy marha hosszút az előbb, de a küldes helyett a frissítésre kattintottam, én barom Kép

Szóval Tamesz, nem tűntem el, csak egy kicsit kivagyok, a legjobb barátnőm és a férjem meglepetésbulit szerveztek tegnap a szülinapomra. Miután lefektettük Pannit, elcsalt a férjem egy közeli helyre, hogy "koccintsunk egyet". Anyukámat is beavatta, ő átjött vigyázni a törpe álmát. Nekem marhára nem volt kedvem kimozdulni, ráadásul a kedvenc sorozatomat sem láttam így (Született feleségek). Duzzogva, de azért beleegyeztem, hogy menjünk. Ott derült ki a turpisság, annnnyira meglepődtem, egy csomó ezer éve nem látott egyetemi csoporttársam, barátom volt ott, tök jól esett. Kb 2re értünk haza, így nem voltam ma túl friss Kép
Szóval nekem ez az alibim, a többiek nem tudom hol vannak.
Bakancs-sztori Kép

Panni még nem 100%, így nem szívesen vinném közösségbe még, főleg gyerekek közé. Ha erre még összeszedne valamit, eléggé furdalna a lelkiismeret. Egy játszóházban pedig...Sajnálom, olyan jó lenne már megismerni Titeket!

Andi
Tiszta hülye vagyok, persze, hogy kettő van Kép Csak valahogy félreértettem... AMúgy nagyon édesek a képeken!!

Flames
Hogy van Adri? Nagyon cuki a szülinapos képeken! Remélem rendeződtek az "otthoni dolgok"!!

Timka
Jobbulást Neked!

Megyek vacsit főzni

Kép


szülinapi torta

KépKép
fanka
 
 


Kép
"buli"

KépKép
fanka
 
 


Kép
cipősdobozban...

KépKép
fanka
 
 


Sziasztok!!
Tamesz!!
Nem lesz harmadik!!KépKépEz biztos hacak nem válunk el és kifogok valami miliomos pasít aki ragaszkodik majd sajáthoz!!KépBár most ugy vagyok vele hogy se több gyerek se több férj!!KépKépKép
Juc!!!
Köszi az emaílt,nagyon jo a kép!!Vörösbor???
Én pezsgöztem aznap este és azt hiszem jo ideig nem fogom kivánni a pezsgöt!!Kép
Maradok a sőrnél!KépAzt imádom csak sajna nagyon hizlal!!Kép
Apa egy hétig otthon vagy betegállományba!!KépNagyon nem tetszik neki az uj munkakőre,ugyhogy ugy döntött lazit egy kicsít és így legalább több ideje van uj munkahelyet vadászni,na meg persze ránk!!KépKép
Megyek mert fürdés ídö van és már itt állnak pucéran engem követelve!!KépKép
Babus!!Ezt neked küldőm!!Ma találtam és egyböl rád gondoltam!!
Kép
Szép estét mindenkinek!!
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!

Én is bejelentkezem. Marci ma nagyon nyűgös volt. Nem tudom miért, csak abban reménykedem, hogy nem bújkál benne semmi vacak vírus. Próbálom a fogára fogni.

Tamesz!
Bakancs Kép

Fanka!
Buli Kép. Panni nagyon édes a cipősdoboz tetejében Kép.

Megyek, mert lassan leragad a szemem. Remélem az éjszakánk jobb lesz.

Eveka

Kép
eveka
 
 


csajok akkor lesz holnap valami vagy nem? Mert ma az egyik hengerem nem ment a kocsiban, és íkkor holnap elvinném szerelőhöz, hogy pucolja ki az indítótrafókat, mert a párás nyirkos időt nem bírják, de ha lesz összeröfi, akkor elhalasztom!
köszi
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Hahó!

Itt vagyok én is, hazaértünk! Kép Hát most hosszú beszámoló nem lesz Kép , mert itt tornyosulnak a tennivalók, megválaszolatlan levelek, mert a telelés alatt csak a babanetet néztem az interneten,mást nem is. Kép

Tali: Tamesz, nekünk nem sürgős a pelus, ha tényleg gázos az autó, akkor inkább szereltesd meg! Meg mi amúgy is kb. 5 percre tudnánk csak menni a nagy rohanásban, szóval miattunk nem kell feltétlenül most megrendezni. Mikor jöttök legközelebb haza?

Fanka, jaj de jó lehetett a meglepetésbuli!!! Én is úúúgy szeretnék egy olyat!!! Vagy nem is muszáj meglepetés, csak egy jóóó nag bulit! Főleg a 30. szülinapomra szerettem volna, de a Robi inkább megkérte a kezemet... Kép Kép
A wiw-en vagy mailben mindjárt válaszolok közös ismerősünk ügyében... Kép

Tamesz, hogy vannak a bakancsok? Kép Jó lehetett kihalászni őket... Kép

Andi, vörösbor volt, nekem az a kedvencem, de a sört sem vetem meg, főleg nyáron... Kép

Na, sziasztok, jó éjt, betegeknek gyógyulást!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Jóestét!

Akkor mi sem megyünk holnap!!! egyébként egy hét múlva jönnünk kell, mert van dolgunk, szóval majd legalább valakihez emgpróbálom eljuttatni és akkor Ti már hamarabb találkoztok!

Fanka,
nekem is apa szervezte a meglepi kertipartit a koliban, egy csomó régi emberke volt ott, hajnalig asztalon táncolás, még szerencse, hogy nyári szünet volt, így nyugodtan tombolhattunk. Engem elráncigált moziba, valami nagyon hosszú filmre, majd mikor mentünk haza a koliba, látom, hogy valami füstöl, sík ideg lettem, hogy az a 45 diák a nyár közepén képes felgyújtani a koit, de hát csak a húst sütötték a bulira, nagyon jól esett!

Na megyek, mert a másik "gyereknek", vendégnek is ágyaznom kell!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Akkor a holnap storno? Tamesz nyakadon maradnak a pelusok? Jövő héten üzletelünk? Olvasó üzemmódban vagyok, írjatok, mikor, hol lesz a business.

A képek szuperek. Babus továbbra is kitartás!!! Adri már jól van (2 napig lázas, nyűgös volt), biztos szegényt megviselik az itthoni dolgok is. Olyan gáz Kép Pedig igyekszem kihagyni. Ma is amikor elmentem dolgozni de. pár órára. Anyu vigyázott rá, nem akart elaludni ebéd után, csak ha megnézték a bejárati ajtónál, hogy tényleg nem vagyok ott, sírva beletörődött, elaludt Kép Most meg én vagyok náthás.
A 3 torta nem egy napon volt 2 szombaton, 1 vasárnap. Mind elfogyott még aznap Kép
Bocsi, most ritkábban jövök, nem tudok mindenre reagálni, máson kattog az agyam. De olvasok, és együtt sírok, nevetek veletek. Kép

CS

Csilla & Adri
flames
 
 


Sziasztok, hú, milyen rémes idő van... Kép

Flames, sok erőt és türelmet a problémákhoz, remélem, mielőbb rendeződnek!!! Azért gyere gyakran! Kell néha egy kis figyelemelterelés!

Pelustali jövő pénteken? Vagy Tamesz, mikor jöttök? Vagy menjen érte mindenki, ahogy tud?

Sziasztok!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!!!
Nálunk is nagyon pocsék idő van,de mivel Apa otthon van ezért engedtem egy szabad délelöttött magamnak és lementem a barátnőmhőz babázni!!Végre nyugodtan tudtunk beszélni nem kellett Míron után rohangálnom!!Mire hazaértem mindenki már meg volt ebédelve ,össze volt rámolva el volt mosogatva!!KépSzoval igy elvagyok kényesztetve!!Vagy ez csak valami vihar elötti csend??KépVagy esetleg valaminek a bevezetése??KépElöbb utobb kiderül!!Kép
Ha jobb idő lesz nekünk se lenne olyan messze az állatkert!!KépCsak már ne kelljen overáll mert nem akarom a buszon vetköztetni,és azért jó háromnegyed orát döcögnénk vele!!Kép
Ugyhogy majd figyelem mikor taliztok és esetleg mi is beutaznánk!!KépKépKép
Juc!!
Nekem a vörösbort receptre irta fel az orvosom terhesség alatt minden este kellett innnom egy decít!!KépDe csak tisztán szeretem!!És kizárolag az édeset!!De a sör a nyerő,de kitalálhatnának már valami fogyokurás sőrt is!!KépKép
Tamesz!!Nem semmi a bakancs story!!Kép
Eveka!!
Miron is nyügösebb mostanába talán érzik a tavaszt???Jó lenne!!Én inkább már erre akarom fogni mint a fogára!!Bár ezzel a 10.-dik foggal nagyon szenvedünk még mindig csak az eggyík fele van kinnt!!
A bárányhimlő oltásunkat,lestornoztuk ugyanis nem bizonyított hogy egész életre védetséget adna és ha késöbb kapja el (20 évesen)Akkor az már elég gáz lenne!!Pedig az én dokim nagyon támogatja,de én egy másikkal beszéltem,hogy neki mi a véleménye rola!!KépHát ezt mondta el!!KépNa most aztán legyünk okosak!!De ínkább akkor kibirok 3 hét pőttyöséget mint késöbb valami nagyobb gondott!!Hát ez van!!KépKépÁprilisba megyünk a 15 honaposra majd biztos fog duzzogni!!Kép
Most víszont megyek mert Kíra ítt duzzog,hogy apja megigérte,hogy játszhat a gépen és én mint gonosz boszi beelőztem amíg a wc-n ült!!
Szép napot mindenkinek,ebbe a cudar időbe!!
ANDIKép
Vendég
 


Hali!
Bárányhimlő oltás: A mi dokink is azt, mondta, nem véd egy életre, jobb elkapni gyerekként és örök védetséget szerezni. Főleg lányoknál rossz, ha családra, gyerekre készülődve kapja el. Ha mondjuk 13-15 éves koráig nem lesz bárányhimlős, akkor érdemes beoltani, mert akkor kb 30 éves koráig véd. Vagy ha gyengül az immunrendszere, beteg és lehetséges, hogy elkapja, akkor oltsuk be. Így úgy döntöttem mi sem adatjuk be.

Cs

Csilla & Adri
flames
 
 


Sziasztok!

Na autóm kész, "csak" 15 ezer volt a trafócsere, de legalább megy és jó, holnap be is rakom a garázsba megint egy hétre!

Bárányhimlő, én is kifaggattam a dokinéninket, ő is azt modnta, hogy mivel új, még nem bizonyított, hogy egy életre védettséget ad, de azt mondta, hogy mivel mi rengeteget jövünk-megyünk, utazunk, azt javasolja inkább adjuk be, mert talán akkor nem szedi össze és akkor nem vagyunk 3-6 hétig valamelyik lakáshoz odakötve, ügye amíg tombol, emg amíg még fertőz. Így én kiváltottam, nem olcsó, 6480 forintocska, de én elfogadom a javaslatát, nekünk most tényleg nem lenne jó, ha pl emiatt nem jöhetnénk-mehetnénk apával! Ha legközelebb jövünk majd beadja.

Találkozó: én már feladtam, én már nem szervezek semmit, háromszor próbálkoztam, nem nyert, hát majd valaki másnak megy!Kép Persze ha lesz bármi, szívesen elmegyünk mi is!Kép

Juc,
most vasárnap kimegyünk és vagy csütörtökön vagy pénteken jövünk, még nem tudjuk, de majd jelentkezem a kinti "turbo"netről!Kép

Kellemes hétvégét, itt már süt a nap és áll a víz, cipőben nem lehet közlekedni! Várjuk apát, már valahol a Balatonnál jár!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

nem nagyon tudtam visszaolvasni, így csak azt jöttem elmesélni, hogy még élek...
3 napig 38-39 fok fölötti lázam volt, a háziorvos szerint nem lett volna szabad Coldrexet bevenni, de ha nem veszem be, csak hütőfürdővel csillapítom szerintem elégtem volna.
Tegnap feljött anyósom, hogy segítsen mert nagyon le voltam pukkanva így tegnap el tudtam menni itt Veresen orvoshoz. Egy nagyon szuper pasi háziorvost sikerült kifognom, aki írt fel antibiotikumot, és azt mondta nyugogdtam szoptassam a gyereket. Bezzeg a pesti házidoki szinte lehülyézett, hogy miért szopik még a gyerek...
Ma már sokal-sokal jobban érzem magam, viszont a csajszi elkapta tőlem és most ő van lerobbanva. Voltam vele dokinéninél (kivételesen nem sírt) és ugyanazok a bacik vannak a torkában mint nekem. Elkezdtük neki adni az antibiotikumot, és szegénykémnek folyik az orra. Egyet tüsszent és csorog is a két kis csík.
Remélem hamar rendbejön, mert rossz nézni milyen kis elesett szegényke.

Ennyit most rólunk, igyekszünk meggyógyulni, hogy ha lesz majd valamikor tali akkor el tudjunk menni.

Szép napot mindenkinek!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Hahó!

Oltás: a mi dokinénink azt mondta, hogy esetleg újra kell oltani, ha lejár a 15 év vagy mennyi ideig hatásos, és ezért nem javasolta (merthogy túl bonyolult észben tartani...). Érdekes, hogy a kullancsoltást meg ezerrel ajánlotta, pedig azt meg 3 évente kell újra adni... De beadja persze ezt is, csak azt mondta, inkább nyáron, amikor kevesebb a fertőző betegség.

Tamesz, ne add fel a taliszervezést, olyan jó volt nálatok!!! Kép Ilyen beteges időben persze hogy nem jön össze egykönnyen a társaság, majd ha jön a tavasz!

Timka, gyógyuljatok meg hamar!

Sziasztok!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Gyorsan bekukkantottam...

Tamesz, szerintem se add fel, Te úgyis szeretsz szervezkedni, majd legközelebb összejön. Igaza van Jucnak, ilye beteges időszakban nem könnyű összehozni ennyi kisbabás embert, és én nagyon kíváncsi vagyok a házatokra is!!! Kép

Rémes éjszakánk volt, Fanninak nagyon folyt a taknya. Egyet tüsszentett és jött ki minden. Barátnőm azt mondta ilyenkor kell porszívózni, hát mi megtettük, de a gyerek üvöltött mint a sakál. Kb. 2-szer szívtuk, de sokkal több nem jött ki mint egy tüsszentésnél, úgyhogy nem kínoztam a gyereket. Végülis minket se porszívóztak mégis felnőttünk és nem fulladtunk meg. Levegőt kapott az orrán de ha nem akkor átváltott a szájlégzésre.
Viszont este anyós vállán elaludt és a Lost vége felé ébredt fel így aztán az éjszakánk borzalmas volt. Egy kicsit aludt velem is de utána kb. 2 órán keresztül játszottunk a szobájában mert nagyon kipihent volt, ráadásul a lázás is levitte a kúp. 1 óra körül aludt el nagy nehezen, onnantól viszont fél óránként felsírt. Ekkor az apja megint le akarta szívni az orrát, a gyerek már üvöltött előre, de szerencsére apa nem találta meg az orrszívót. Kb. 1/2 4-ig ő altatta, sétáltak aztán aludt rajta. Édesek voltak nagyon. Hajnaltól már jól aludt mellettem is, szépen vette a levegőt az orrán és 9-ig aludtunk. Most már jobb kedve van mint tegnap, én is jobban vagyok, csak nagyon csúnyán köhögök még.

Remélem csak mi betegeskedünk és mindenki más élvezi ezt a jó időt.
Szép napot nektek!

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok Lányok!

Már megint rég voltamKép

Eveka!
Marci nagyon édi gyerkőcKép

Flames!
Adri nagyon szép a képeken, és a torták baromi jól néztek ki. Mielőbbi probléma rendeződést Nektek!

Fanka!
1000 év késéssel, de hagy kívánjak én is nagyon boldog szülinapot Neked! Jók a képek, és klassz lehetett a buli, irigykedem kicsitKép

Timka!
Gyógyuljatok gyorsan, nem semmi lázad volt...

Juc!
Üdv itthon, azért majd legyen egy kis beszámoló, ha ráérsz.

Babus!
Továbbra is csak azt tudom mondani, mint a többiek, hogy kitartást, majdcsak egyre stabilabb lesz Kristóf járása és akkor Te is nyugodtabb leszel! AlvásKép Nem hiszem el, hogy nincs megoldás...csak tán van.

Tamesz!
Pula.....az aztán a szép helyKép

Nálunk semmi különös, szegény Lizimnek olyan csúnya fent az ínye, annyira lassan bújnak ki a fogai, a fenti 2 első már mindjárt kint van(szinte lukas az ínye), de úgy látom duzzadtak a mellette levő metszők is.

Kellemes hétvégét mindenkinek!

Muki

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


SziasztokKép

Timka
Gyógyulást nektek!!!

Bárányhimlő oltást én se adatom be Kristófnak.

És a jó hír,de csak nagyon suttogva jegyzem megKép, Kristóf hónapok óta ma először átaludta az éjszakát, egyhuzamban este fél 8-tól reggel fél 8-igKépKépKép
De nem írtam semmit se...Kép
Persze én 2-szer 1 órát virrasztottam az éjjel, dupla Valeriana mellett. De ezt már megszoktuk. Majd akkor szólok, ha egyszer én alszom át az éjszakátKép

Ja, megnéztem jobban ezt a Wiw-et, és mefgértettem, már van egy rakat ismerősömKép Tényleg nagyon szupiKép


Most már pucolok, elfáradtam eléggé, kószáltunk egész nap a városban, de legalább sikerrel jártunk, leárazva 3oooFt-ért vettünk Kristófnak Siesta bakancsot és 3500-ért kis Siesta szandit itthonraKép Szerintem jó vásár voltKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Először is a legdontosabb, JUC!!! BOldog szülinapot Nektek, remélem zajlik a családi ünneplés, kéepek és beszámolót kérünk!!!!

TAlálkozót nem adom, fel, csak megvárom a tavaszt vele, akkor már a kertben is lehet rohangálni ,és apu ígérte, hogy csinál majd hintát és homokozót! Sőt ha egyszer kész lesz a bográcsozónk, akkor csaphatunk egy jó kis kajálást is!

TImka,
jobbulást Nektek, remélem gyorsan rendbejöttök mind a ketten!!! Gondolom anyósod azért kicsit tud segíteni, hogy te is pihenhess! A házunk nem extra, csak mi szeretjük, és ez volt életünk angy vágya, hogy kertesház!!! Igaz iker, és kint van a halál f@...kán, ahogy az unokaöcsém mondja, de akkor is kertes!

Muki,
kitartás, mi a 6-ik fogat már 3 hete várjuk, duzzad, nyomja szegéynt, de már nem bírt áttörni!

Babus,
örülök az alvásnak, és hogy Te is élvezed már a wiw-et!

Kellemes hétévégét, voltunk bevásárolni kintre, majd letúrtuk mindenhonnan a havat, persze MArci is gyalog rohangált, egy fél órát, majd egyszercsak eldőlt, elfáradt, na a ruhák már száradnak, mert "alig" lett sáros!Kép
Holnap indulunk, még sok dolgom van, majd este benézek!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!!!
Csak gyorsan mert ki vagyok purcanva,ugyanis ma gyalogoltunk 15 km-ert!!Olyan jo idő volt,csak az a probléma hogy délelött kitakaritottam a lelkemet,hogy gyorsan készen legyek hogy ebéd után indulhassunk,szerintem ezért is vagyok iszonyatosan fáradt!!De a jó oldala,hogy a gyerekek már alszanak!!KépKépKép
Babus!!
Küldtem neked báránykákat alváshoz,lehet,hogy nem te számolgatad őket,hanem Kristof???

Juc!!!!
BOLDOG SZÜLINAPOT KIVÁNUNK MARCÍNAK!!!!!KépKépKép
KépKépKép
Vendég
 


Sziasztok, köszi a köszöntéseket! Kép

Nemrég mentek el a vendégek az első buliról, babazsúr volt 12 vendéggel (4 család), de nagyon helyesek voltak a gyerkőcök. Majd teszek föl 1-2 képet, bár nem sikerült igazán jókat csinálni.

Holnap meg jön a család köszönteni. De szerencsére ők is csak délután, így csak vmi rágcsálnivalót kellett vennünk, ja meg holnapra rendeltünk egy tortát (a mait én csináltam, de tortalapból, túróval, úgyhogy nem volt nagy kunszt...).

Tamesz, jó utat nektek, vigyázzatok magatokra!

Timka, gyógyuljatok tovább! Az orrszívás nálunk is rémes, de én kegyetlen anya vagyok... Kép De tényleg kipróbáltam a földön fekve, ahogy az Andi írta, és sokkal gyorsabb és kíméletesebb volt úgy (bár kinézetre szadinak tűnik...).

Babus, jó wiw-ezést! Kép

További jó hétvégét mindenkinek!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Ja, és szuper a zenélő chicco asztal, a férjemet egy órája nem lehet elrángatni tőle... Kép Kép Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc
Boldog szülinapot Marcinak!!!Kép

Babus és Kristóf

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?