Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Gyors bekuk ,de kihallt ez a topicKép!!

Mindenkinek Boldog Valentin napot!!Kép

Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!
Szia AncsaKép
Kaptam egy utolsó esélyt, tehát ismét closty,én már nem hiszek benne.KépPénteken megyek uh-ra.Nem tudom mi lesz a köv.lépés,az orvost kérdeztem, azt mondta, sikerülnie kell, mert nincs semmi szervi elváltozásom. Szerintem pszichésen van gondom,pedig próbálom kontrollálni.
odett
 
 


Ancsa, a mási topikban olvastam a JÓÓÓÓ hírtKép, drukkolok nagyon!!!
odett
 
 

 
 

Sziasztok!

Keditke!
Nektek is boldog Valentin napot!!Kép

Odett!
Ellenanyag vizsgalatot nem csinaltak meg nalatok?Lehet hogy ilyesmi problema van!De hatha az utolso eselyre fog sikerulni!KépSzoritok nagyon+++++++++++++++++++++++++++++!!!!!
Koszonom hogy drukkolsz!KépRemelem 2nap mulva erosebb lesz!+

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa és érzel valamit? Mennyi napot késett?

Kép
elizabeth25
 
 


Szia Eli!
Ma vagyok a 28.napon!Elvileg ma lenne esedekes a mensim,csak en nagyon turelmetlen tipus vagyok es azert teszteltem mar ma!KépNem erzek semmit,es ezert aggodom egy kicsit!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Még egy kis cicifeszülést se érzel?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Csak neha kezd el fajdogalni!Feszulesrol nalam nem lehet beszelni,mert enyhen megereszkedett allapotban vannak!Igy inkabb csak kis nyilallasokat erzek!A hasam meg most ilyen megjovos erzeshez hasonlit!Azt folyamatosan erzem,csak van amikor jobban van amikor kevesbe!
En teljesen negativ tesztre szamitottam,mert Marcival tudtam,ereztem hogy terhes vagyok!Most meg...

Kép
Kép
ancsa81
 
 


ancsa.Te pe-kor sem erzel feszulest?
nekem nagyon nagy melleim vannak.soha nem ereztem meg cicifeszulest.(
marcinal se feszult a cicid?
nekem csak neha a mellbimbom faj es szurkal,de sohasem feszul.osszefugesben lehet a nagy mell es a feszules kimaradasa?

Kép
monyoka
 
 


Ez Breninek is reményt adhat, mert ő sem érez semmit!
Amúgy reggel csináltad a tesztet és milyet csináltál?

Kép
elizabeth25
 
 


En PE-kor is csak nyillalasokat ereztem a melleimben!A bimboim is inkabb csak erzekenyek szoktak lenni neha!Fajni nem szokott!Lehet hogy van osszefugges!En arra emlekszem hogy csak akkor feszult amikor volt tejem!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Lányok én már meghalok , két napja küszködök ezzel a hülye hányingerrel, egyre rosszabb. Reggel 9kor megmértem a hőmet, mert éreztem, mintha magasabb lenne (hónaljba), és 37.1 volt.

Kép
elizabeth25
 
 


Ancsi, csak halkan gratula!

Nem teszed fel a tesztet?

zsuzska80
Szombathely
 
 


Most mar elarulom hogy tegnap delutan mar csinaltam egyett,de azon nem volt semmi!Megvettem hogy ma reggel megcsinalom,de nem birtam megallni!Vetettem anyukammal egy masikat es azt csinaltam meg ma reggel!Gabriel nevut szoktam venni!
En is nagyon bizom abban hogy Renieknek is sikerult most!!!!+++++++++++++++++++++++++

Latod Angel!En aztan tenyleg nagyon turelmetlen vagyokKépKép!Most inkabb nem is megyek a gyogyszertar fele nehogy kisertesbe essek megint!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Zsuzska!
Koszi!
Hiaba teszem fel,mert nem latszik rajta semmi!A telefonommal tudom csak lefenykepezni es az eleg rossz minosegu!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, azért drukk!

Kép
elizabeth25
 
 


Látom! Kép

Pedig sztem pár nap múlva csinálj egyet, és azon lesz majd már jó erős csík! Kép

angel37
 
 


Ancsa!Köszi én is drukkolok neked.Én sem érzek semmit és a cicim sem fáj,pedig ilyenkor már szokott.

Kép
breni
 
 


Kép

Kép

Nem biztos hogy fogtok latni belole valamit!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


mikor csinálsz másikat?

És Te Reni??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Én látom az elsőn de nagyon halványan,de 2-3 nap múlva biztos erősebb lesz.Nyugi!Kép

Kép
breni
 
 


Zsuzska!Legszívesebben már most csinálnék,de úgyis - lenne,ma vagyok a 26.napon,17.napon volt pém.

Kép
breni
 
 


En csutortokre gondoltam,hogy csinalok megint!

Veled mi ujsag???

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,én is látom!Drukk!
Még nem csináltak ellenanyagvizsgálatot, pedig ez motoszkál nekem is a fejemben,legközelebb,azaz pénteken talán eszembe jut és megkérdezem a dokit erről.Ezt a nagyon elfoglalt nőgyógyász is megcsinálja, vagy csak a medd. központban vizsgálják ki?
odett
 
 


Ancsa,
köszi a kérdést!velem semmi extra, ma jött meg...kb úgy vagyok mint Kamilla...egy kimaradt...tervezem az orvoshoz menést de nem kapkodom el!Kép
köszi az érdeklődést, és kíváncsi vagyok Rád!
és drukkolok nagyon és Reninek is.

puszi Mindenkinek Zsuzska

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Zsuzska, örülök, hogy végre megjött. Én is erre várok már egy ideje. Remélem hétvégére nekem is megjön. Néztétek a babafalva oldalt?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Én néztem, nagyon jó! Kép

Hogy vagytok lányok amúgy?

Kép
elizabeth25
 
 


Hello Eli!
Elég jól vagyunk amúgy!
Neked nem a mai napot jósolta a kineziológusod gyerekcsinálásügyileg?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok Lányok!

Ancsa!

DRUKK, remélem, hogy beerősítettél már! Kép

Velem semmi extra, három hét múlva már nem jövök dolgozni. Nagyon várom már, hogy otthon legyek. Addig még sokat kell dolgoznom, amit már nagyon unok. Ez van! Kép

Betti
23+6

Betti
betti73
 
 


Eliza!
Inkább a másik topikban vannak a lányok, a hőmérősbe.
Velem annyi hogy kurvára elegem van nekem is ebből a szar munkahelyből.Teljesen hülyének néznek.Helyettesítek a pénztárba és a helyettesítési pénzt meg kellett volna kapnom fizetésnél,de nem.Rákérdeztem azt mondták majd most,de mivel a drága fönök asszonyom elment németországba és elfelejtette aláírni így nem lesz most sem.Kb 20 ezer forintról van szó,de akkor is.Tegnap este 10 kor be
kellett jönnöm mert a kaszában maradt a németországi valuta,amiről én nem is tudtam.Elegem van.

Kép
breni
 
 


Üdv,

Zsuzska,
de jó, hogy végre megjött! Kép
olyan ritkán vagy a topicon...

Betti,
azon a három héten túlleszel, és tök jó lesz majd otthon! Kép

Eli,
tényleg, ez a 16 nekem is rémlik...

angel37
 
 


Igen, lányok, ma "kell" együtt lennünk és holnap megyek hozzá, de végül is február 15-21 között mondta. Jó lenne ha már sikerült is volna, de egyre kevésbbé hiszek már én is az egészbe! Már tök elegem van!

Breni majd fölhívlak ma! Puszi

Kép
elizabeth25
 
 


Hát figyu Eli! Az tényleg elég meredek, hogy konkrétan mondott egy napot és már másnap meg tudja mondani, hogy sikerült-e. Idáig még az orvostudomány se jutott el. Talán abban lehet valami, hogy lelkileg helyrebillenti az embert és segít a pozitív gondolkodás elérésében. Ez nagyon sokat számít, hogy ki hogy áll lelkileg az egész babaprojekthez.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Csajok!Hormonvizsgálatra hova kell menni?Körzeti orvoshoz és ő ír beutalót vagy nőgyógyászhoz?És a pasiknak hova kell menni ahol megtudják nézni hogy minden rendben van e?Még csak érdeklődőm.Köszönöm

Kép
breni
 
 


Nézzd Kamilla, ez rajtam kivül tavaly 28 embernek bejött, február végéig úgy is kiderül, hogy terhes lettem vagy sem, de jelen pillanatban ez az egész már nem érdekel!

Kép
elizabeth25
 
 


Breni, szerintem 5. hónap próbálkozás után még nem kéne ilyennel foglalkoznod, mi 7. hónapja próbálkozunk és még engem sem foglalkoztat ez a dolog. Szerintem ha letelik az egy év, és nem sikerül, akkor majd ráérünk ezzel foglalkozni! Nyugi csajszi, lehet, hogy neked már megsem fog jönni! Amúgy te mérted a reggeli hődet?

Kamilla neked mi a véleményed erről a magasabb hő dologról? Én már megkérdeztem elég sok ismerőst, valakinek volt 37.0-t feletti hője, és volt akinek nem!

Kép
elizabeth25
 
 


Reni,
hormonhoz nőgyogyitól kérj beutalót! Kép
pasiknak pedig urológoshoz v. nőgyógyászaton az andrológiára kell menni! odamegy, és megmondja, hogy mit szeretene! Kép
párom a héten fog produkálni! Kép Kép

Eli,
bocs, én lemaradtam ott, hogy pecsételsz Kép
mikor jött meg rendesen?

angel37
 
 


Angel, nem jött meg rendesen!

Én lányok már belenyugodtam, hogy nekem nem lesz ilyenem (mellékelt kép-most küldte egy volt osztálytársnőm), pedig szívesen megleptem volna Tomit vele Valentín-napra. Kép Kép Kép Kép

Kép
elizabeth25
 
 


ELi,
akkor már jó régóta pecsétel...
És akkor most mi lesz a 16-ával? Hogy lesztek együtt?
Miért nem nézel egy tesztet? Lehet, hogy látnál egy ugyanilyet! Kép

angel37
 
 


Angel nem pecsételek már szombat este óta!
Együtt leszünk ma Tomival, és megyek holnap a kinezhez, aztán majd mondd valamit, de igazából már nem izgat, hogy mi lesz! Vasárnap csináltam egy tesztet, mikor megkellett volna jönnie, de negatív lett.

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!
Sajnos ez mar nem fog beerosodni,mert megjott!Kép
Engem is atvert a teszt!

Julcsi!
Atirnal 1cn-ra?Meg hogy ez a 3.Clostys honapom lesz!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


De nem akarok várni 1 évig 2 évig mert mi van ha baj van jobb hamarabb megtudni,mert ha lehet rajta segíteni.Ebből nem lehet baj ha megnézetem magam,de egyébként írtam hogy csak éerdeklődőm.Kép

Kép
breni
 
 


ancsaKép

eli.latom a kinez nekd nem sokat ertKép

Kép
monyoka
 
 


Eli,
akkor mi volt ez a pecsételés???

Ancsa,
szia Kép
nagyon sajnálom, hogy átvert ez a teszt... Kép

Reni,
szerintem jó gondolat, hogy megnézesd magad hormonilag! Kép Kérd meg a dokit, hogy írjon egy beutalót! Kép

angel37
 
 


angel a ferjed felkeszult a vizsgalatra?az enyem azt mondta o nem megy el ilyenreKépsajnos latta a tv-ben hogy ez hogy mukodik es teljesen megremult.Nem akartam neki mondani hogy nalunk ez sokkal rosszabb.

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok Csajok, gyors bekukk.

Ancsa,
hmmm...mennyire jött meg?

Kamilla,
szeretnék emilt küldeni neked. Leírnád a címed, ha publikus persze...?

Mindenki hőmérőzik? Kép
potter_76
 
 


Szia Agi!
Az elso naphoz kepest eleg erosen!
Hogy vagytok?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Breni, ahogy gondolod! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Angel nem tudom! Három napig volt, kedd-szerda-csütörtök, péntekre elmúlt, szo-vasárnap kellett volna megjönnie, de nem jött.

Monyo, miért nem ért semmit? Ezt nem tudhatod!

Kép
elizabeth25
 
 


Monyó,
abszolút felkészült! Kép
tegnap egyenesen azt mondta a Drága kis magabiztos, hogy ha nagyon jó az eredmény, akkor lehet, hogy megkérik, hogy adjon a spermabankba! Kép
Szóval remélem, hogy lesz egy jó közepes! Kép

SZia Potter! Kép

angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?