Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!
Le vagyok tiltva a gépröl most is csak gyorsan amig fürdik a Gábor!!
Szal:elég kemény ízomgyulladásom van a nyakamba vállamba és szinte az egész bal oldalamba!!Ugy elzsíbbadok,hogy az már ijesztő!!Azt hittem infarktusom lesz tegnap este,ugy feszitett már a mellkasom is!!Ugyhogy ma kénytelen voltam dokihoz menni!!Kaptam antibiotikumot,és pihennem kell!!Szivecskémmel minden ok vszinü az idegeségtöl feszitett a mellkasom!!Ugyhogy a temetésem elmarad,de most lehet,hogy tényleg pihenöre fogom magam pár napig!!Szülinapomra muszáj összekapnom magam mert bálba megyünk!!
Puszi mindenkinek!!
Igyekszem gyogyulni és majd jövök!!
Olvasni se olvashatok mert már most is lebuktam itt áll mögöttem apa mint egy őrmester,mert azt mondtam,hogy csak olvasok!!Most már azt se lehet!!KépKépKép
ANDI
Vendég
 


Sziasztok!

Megvagyunk ám mi is! Délelőtt voltunk a Fonóban a Ringató foglalkozáson. Ez egy játékos, mondókás zenei csoportfoglalkozás egészen kicsiknek. Hát, nagy sikere volt, Panni végigröhögte az egészet. Igaz, csomót késtünk, mert a hóban én is bénáztam a babakocsival (tisztára bedurrant a karom, olyan erővel kellett tolni néha a hóban), de nagyon megérte elmenni. Volt hegedű, furulya, csomó ének és főleg babatársaság! Panni mindenkinek oda akarta adni a kis maciját és az egyik anyuka lábába pedig majdnem beleharapott Kép
Ha érdekel valakit: www.ringato.hu.

Annyi szó esett már erről a bobról, hogy holnap mi is megnézzük a Kikában Kép

Tamesz
Utólag bár, de nagyon sok boldogságot kívánok a gyönyörű Marci fiúnak szülinapja alkalmából! Belenéztem a tavaly ilyenkor írt hozzászólásokba, és láttam Marci születéskori képeit! Hát, mekkora apróság lesz egy ilyen kis csöppségből egy év alatt Kép.
Az állatkerti játszóház jó ötlet, nagyon tetszik, amiket a honlapon láttam.

Rus
Irtó aranyosak a gyerekeid! Megkérdezhetem, hol vettétek a babát, ami a kislányod kezében van az egyik fotón? Szeretnénk valami hasonlót szülinapra a kicsinek.

Babus,
Csúcs a sütős sorozat! Nagyon ügyes Kristóf, hogy elindult! Kép

Kép
ilyen jó kedvünk volt ma

KépKép
fanka
 
 


Fanka, ugyanilyen autónk és zoknink van nekünk is... Kép

Mi tücsökzenén voltunk egyszer még régebben a MOM Művelődési Házban, de a nagyobb gyerekek majdnem eltaposták Marcit, aki akkor kezdett mászni. Azóta nem voltunk, majd esetleg tavasszal. De az egyszerűbb, ott nincs hegedű, furulya. Lehet, hogy érdemes ezt a ringatót kipróbálni...

Andi, jobbulást!!! Milyen bál? A szülinapod tiszteletére rendezik? Kép

Jó éjt!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 

 
 

Andi
Elég rémísztő, amiket írtál, remélem hamar meggyógyulsz!!!

Így az 1 éves szülinaphoz közeledve engem elkapott a nosztalgia! Remélem, nem haragszotok, ha felrakok pár születési képet Panniról. Ti is felraknátok? Olyan jó látni, hogyan változtak meg egy év alatt!

Kép
Kép
Kép

KépKép
fanka
 
 


Juc

Zokni, autó Kép
Itt kifejezetten kicsi gyerekek vannak, és nincsenek sokan, max. 8-10. Volt 3 hónapos is, de a legtöbb úgy 1 év körüli. Legalábbis ma... Ha van kedvetek, gyertek majd!

KépKép
fanka
 
 


Fanka, szépek a születési képek!!! Már egyszer tettünk föl ide ilyen képeket, de azért szívesen felteszek egyet mégegyszer... Kép

Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Mi is tettünk-vettünk egész nap, jó látni, hogy estére egy kicsit felélénkült a topic.

Tamesz
Bezsétem apával, azt mondta vasárnap elmehetünk, de kételkedik benne, hogy nekünk még jó a 4-es méret. Megírnád, hogy az hány kg-ig van?
A simából 5-öst használunk és tegnap vettem Liberot is XL-est. Lehet lepasszolom másnak, ha nagyon kicsi lenne.
Viszont az Állatkertes játszóházas tali jól hangzik, oda szívesebben mennék mint az Árkádba vagy Ikeába. Ott jóformán le sem lehet tenni a gyerkőcöket.
Ez esetben viszont nem zargatnánk titeket hétvégén.
Apának jó utat. Nem lenne egyszerűbb ha vmi fapadossal repülne? mégiscsak kényelmesebb.

Fanka
Mi is járunk Ringatóra, csak mi az Almássy térre. Ott laktunk tőle egy köpése és oda járunk vissza. December óta most voltunk újra, Fanninak is nagyon tetszik a dolog. A furulya teljesen elvarázsolja.
Ma elfelejttem fényképezőgépet vinni, de legközelebb nem marad itthon!
Viszon ma nagyon sokan voltunk. Volt tényleg olyan alkalom hogy csak 8-10-en voltunk, de ma rengeteg baba ott, így nem volt olyan hangulatos, de Fanni nagyon élvezte.

Andi
Gyorsan gyógyulj meg! Apa pedig ne legyen olyam zsarnok, mert mi csak pozitív energiákat küldünk, úgyhogy olvasó üzemmód nem árthat. De akkor te se csalj! Kép

Babus
Jó hogy előkerültél és aképek is nagyon szuperek.
Fanni is felmászott már a mosogatógép ajtajára, de egyből leszedtem mert félek, hogy letörik alatt Kép.
Csodálom, hogy Te nyugodtan fényképezted. Kép

Mi is voltunk ma szánkózni. Mivel ezen nincs szíj meg semmi rögzítésre alkalmas eszköz bevetettem a hordozókendőmet. Amúgy a bobban van vmi amivel le lehet őket kötni? Nem túl hideg az alulról nekik? (ez lehet, hogy hülye kédés volt?)
Íme egy szánkós kép:
KépKépKép

Régen mindenféle mütyürt tartottam a monitor tetjén, mostani kedvencem (látszik, hogy a monitort össze-vissza tapizza)
Kép

És íme a barikádunk (a macska elől nem lehet elzárni semmit)
Kép

Jó sok képpel bombáztalak titeket, úgyhogy most már megyek pihenni.
Jó éjt mindenkinek!

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Szaisztok!
Annyira nincs időm,na de egy kicsit vissza olvasokKép

Timka
gyönyörű a kis combos (nekem sajnos nem áll ilyen jól),hogy tartja a kis lábát.
8 év szoptatás az már morbid szerintem,vagy még sem?mindenesetre érdekes.Maja is szopik még,naponta 1-2 alkalommal,de szerintem csak csepeg már neki.
Nagyon jó a bilis kép is és milyen szépen nézi a könyvet.Fanni nyugis kislány nem?Annak látszik.
Hasonló a napirendünkKép
nagyon csinos Fanni a pisisi-balerinás képeken.
tvistenKép


Rusovszky
nagyon szépek a képek amiket felraktálKép
milyen kakaót keversz a bebába?

Flames
amit apáról írtál,sajnos ez van nálunk isKépbiztos ők csak ücsörögtek 1 éves koruk körül


Bogacsi
szegény Szonja,de perzs egratula,ő már túl van rajta


Tamesz
nagyon boldog első születésnapot kívánunk Marcinak (így utólag)
Kép
Marci még megmaarda a hálózsákba?Hogy a csudába?

Nyuszkó
édes a lurkó





Eveka
Maja is megijed a köhögéstől,tüsszentétől néz nagy szemekkel,hogy mi van,sőt ha rossz paszban van sírva is fakad.


Juc
családon belüli erőszakKép
az nálunk is megy ,állandóan tépi a szám,a fejem és harap is a ded.
maja sincs oda a könyvekért.SajnosKép
gartula abilibe kakihoz,érti a dörgést a srácKép


Babus
tök jó,hogy bevált a dupla vacsi.
Jobbulást Kristófnak
És nagy gratula a járáshozKép


Andi
jobbulást




Fanka
durva ez a régi dokitok.
Nagyon jók a minitalis képekKépés a többi isKép


Kép

Kép
Timka az ott FranciKép

Kép
Bár az itteni babák már nagyobbak,de biztos jártak ők is úgy,hogy hipp-hopp elűnt a talajKép

Timurr
Vendég
 


Sziasztok!!
Gyorsan belogtam mig Apa elvitte Kírát oviba!!Csak még este eszembe voltak a szülinaposok,de aztán a nagy lebukásba elfelejtettem!!

Tamesz!utolag is boldog szülinapot Marcínak!!

Flames!Adrinak is kivánunk boldog szülinapot!

Kép Kép
Vendég
 


Hahó!

Adrinak sok boldog szülinapot kíván Kép

Juc+Marci

Kép

Juc

Kép
juc14
 
 


Sziasztok!

Adrinak nagyon boldog 1. születésnapot kívánunk!

Csilla & Szonja
bogacsi
 
 


Adrika!
Nagyon sok boldog szülinapot kívánunk Neked!

Bogácsi!
Nem semmi a fog ügy, de legalább már ezen túl vagytok!

Babus!
Gratula a lépegetéshez!

Juc!
Nektek pedig a bilibe kakihoz, tök jó!Kép

Rus!
Nagyon jók a képek! Azért sztem nem egyforma a két gyerkőc, a kislányod lényegesen lányosabbKépKép(mily meglepő)
A bezártság valóban nagyon rossz, de reméljük egyszer majd jön a jó idő és akkor könnyebb lesz.

Hú, nem is tudom mit akartam még írni, ja, de:
Timurr!
Majának hihetetlen szemei vannak!

Lizi egyre jobban gyakorolja, az állást, van hogy egész hosszan sikerül, meg a fal ill. a bútorok mellett sétálástKép

Muki

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Elsősorban:
Nagyon Sok Boldog Szülinapot kívánunk Adrinak!
Erika és Ákos
Kép

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Sziasztok,

Nem akartam a szülinapi kívánság mellé szomorú híreket tenni, ezért nyitottam egy újabb hozzászólást. Sajnos a kutyusunk elment Kép. Pedig egy pár napig újra fel volt dobódva a vitaminoktól. Biztos ez így jobb, nem kellett többet szenvedjen, mert utólag kiderült, hogy szegénykének daganatja volt.

Na de nem akarok mindenkit elszomorítaní...

A gyerkőcök mind nagyon aranyosak Kép, Juc, a bilis kép az király. Nagyon élveztük a párommal.
Jó volt nézni, hogy az aprócska tökmagokból, mekkora szép kisbabák lettek. Én is felteszek egy pár képet Ákosról, sajnos nekünk nincs közvetlen születés utáni kép. A legkorábbi felvétel a születését követő délután készült, de remélem ez is megteszi Kép.
Kép
És itt már két napos:
Kép

Babus,
Gratula az első lépésekhez! Kristóf nagyon szapora, Ákos múlt héten kezdte el a lépegetést, de még mindig csak 2-3 lépést tesz egyedül.

Rus,
Gyönyörűek a gyerekeid, én is nagyon szeretném, ha már meglenne a második babóc is.

Andi,
Mielőbbi gyógyulást!!!

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Sziasztok%

Csajok, akkor mi lenne, ha esetleg jövő pénteken délelőtt elmennénk az Állatkerti játszóházba kollektíven? Én viszem a pelusokat is, és ha kell valakit szívesen felveszek ahogy megyek útközben. A délutánba nagyon későn nem lenne jó belecsúszni, mert a péntek délutáni közlekeséd katasztrófa a városban.

Ma bent voltunk a koliban, megnéztük a kollégákat, angyon aranyosak voltak, mert felköszöntötték Marcit, aki cserébe mindenkivel haverkodott, bár legjobban a szekrénykulcsok izgatták!

Andi,
jobbulást Neked, remélem hamar rendbejössz! Köszönjük a köszöntést!

Eveka,
nem volt olcsó, alsó+felső kb 8000Ft, de úgy vettem, hogy még ősszel is jó legyen rá! Akár az overállra is rá lehet húzni, és akkor tutti nem ázik át, meg majd tavasszal a vizes fűbe is ki tudom rakni "legelni"!

Nyuszko,
sajnálom a kutyust, talán így jobb nkei és már nem szenved tovább.Kép Képek nagyon jók!

Timurr,
köszi Neked is a gratulációt, Marci szletésétől kezdve zsákban aludt, bár menni is tud benne, mert megtanult, teljesen természetes, hogy este megkapja, amikor aludni megyünk, nem tiltakozik ellene, nekem meg nem kell állandóan takargatnom! Látom Maja is elérkezett a pakolós korszakához!

Timka,
a pelus 7-18 kg-ig van. Nagoyn "dögös" szerkója van a szánkós csajnak! Marci már majdnem mindhová felmászik, így őt nem állítaná meg a barikád!Kép A mi összes monitorunk és a TV, meg a tükrök is így néznek ki, de már nem izgatom rajta magam! Ha eldöntjük a jövő pénteki játszóházat, akkor ott is találkozhatunk, csak szólj időben, metr úgy jövünk akkor haza vasárnap!Kép

Fanka, Juc,
jaj nagyon picikék a gyerkőcök, de nagyon édesek, egyre jobban elfog a vágy egy tökmag iránt!Kép

Szép napot, ma is lapátoltam egy kicsit, mert apa reggeli bambaságában csak a saját autóját tolta körbe, persze az enyémet nem, így ahol Marcit berakom ott boka fölé ért a hó, és persze be is jutott a cipőmbe!Kép
Megyek, megnézem a lefárasztott csemetém meddig szundizik még!
tamesz
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Adrinak boldog születésnapot kívánunk!!!

Nyuszko!
Sajnálom a kutyátokat Kép.

Az én Marcim is hálózsákban alszik születése óta. Persze vékony pamutban és én be is takarom ( Kép), de őt sem zavarja. Ügyesen áll és lépeget is benne (persze még csak kapaszkodva).
Sőt az elején az ortopéd orvos azt javasolta, hogy nappal is abban legyen, mert szerinte fájt Neki, hogy szétválasztottam a lábait.

Az állatkerti játszóházról hol találok infókat?
Jövő pénteken mennyire délelőtt gondoljátok a játszóházi találkát? A délelőtt nekünk is jó lenne, csak az a gond, hogy Marci mostanában 11-től alszik másfél-két órát. Így ha csak 10-kor nyit, akkor nekünk nem jó. De ha mondjuk 9-től, akkor egy órára mi is beugranánk. Délután pedig jönnek anyósék, így nekünk az kiesik.
Én is autóval mennék, de az enyém elég kicsi, de ha befér még egy gyerekülés a mienk mellé, szívesen segítek én is a közlekedésben. Egy hordozó tutira befér. Én az Örstől lakom néhány percre.

Eveka

Kép
eveka
 
 


Andi!
Jobbulást neked!

Nyuszko!
Én is sajnálom a kutyinkádat, de gondolj arra, hogy már nem fáj neki semmi.
A képek tényleg nagyon jók a mini Ákosról.

Muki

Muki
KépKép
KépKép
mukika
 
 


Sziasztok!


Előszöris, Adrinak nagyon boldog születésnapot kívánunk mi is!!!

Ma délelőtt voltunk Gödölőn fodrásznál, egy kicsit rendbe rakták kívülről a fejemet. Kép Sokkal jobban érzem magam, bár egy kis kozmetikázás is elkelne.
Fanni nagyon élvezte a dolgot, össze-vissza dobálta a csavarókat. A csajok is aranyosank voltak mert foglalkoztak vele, cipelték a nagy fenekét mert a végén már kicsit nyűgi volt.
Hazafelé bealudt így voltam vásárolni is egy-két boltban, az alvó kisasszonyt pedig kint hagytam a kocsiban.
Persze mikor hazaértünk már nem akart aludni tovább és azóta most dőlt ki.

Tamesz
Akkor 7végén nem megyünk, inkább pénteken talizzunk. Attól függően, hogy mikor kelünk nekünk jó a délelőtt, de az Eveka által javasolt 9 óra nekünk nagyon korai lenne.

Nyuszko
Kutyusodnak így biztos jobb, sajnálom!

Timur
Fanni nyugis lány? - hmmm Kép Nem az, nyüzsög állandóan, csak akkor nyugis amikor alszik. De mindeki azt mondja, hogy kiegyensúglyozott gyerek, látszik, hogy sokat foglalkoznak vele. Ami tény és való. Igazából nem tudom mihez, kihez viszonyítani.
A te lányod kitől örökölte ezeket a hatalmas kék szemeket?

Ma este egyedül leszünk valameddig. Apa ma Győrben dolgozik, hazajön, aztán megy vissza Bp-re HS7 koncertre. Kép
Jó neki! cserébe viszont lehet hogy beszervezek 7végére egy mozit a barátnőmmel, úgyse voltam már 11 hónapja, csak rohadtul nem tudom kikapcsolni az agyam és mindig Fanni körül járnának a gondolataim, hogy vajon jól elvan-e az apjával, nem hiányzom-e neki. Eddig 1 óránál tovább sosem hagytam magára, kivéve a júliusi U2 koncertet, Anyukám azóta is emlegeti, pedig akkor még csak 4 hónapos volt.

Na megyek, barangolok még máshol is a neten.
További szép napot!
Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan, mert fürcsihez készülök, a játszóház reggel 9-től este 8-ig van nyitva, hát 9-re szerintem mi sem érünk oda, de 10 körülre igen, mert mostanában csak 8 körül kel őfelsége és mire összeszedjük magunkat kell egy óra, és emg bemenni is kb 45-55 perc.
itt a link mégegyszer: http://www.jatekmester.hu/jatszohaz_allatkert.php

Na mentem, Timka, akkor vasárnap nem, hanem pénteken!!!

Kellemes hétvégét Mindenkinek, mi babakocsi helyet bobot viszunnk győrbe!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Flames
Adrinak boldog 1.szülinapot!!!!

Nyuszkó
Annyira sajnálom a kutyusotokat...KépKépKép
Amúgy Kristóf sem most kezdte a lépegést, már vagy 2-3 hete próbálkozik vele, de 2-3 lendületből megtett, anya nyakába borulós lépéstől többet még nem sikerült ezidáig megtennie.
Aztán vasárnap itt volt a keresztanyukája és kiadta neki parancsba, hogy 1 hét múlvára tanuljon meg járni. Szófogadó a kissrácKép


Timka
Én is Apucim nélkül leszek ma éjszaka, ő meg a barátaival megy egy haverjának a szülinapi bulijára és valószínűleg ott is alszik, (jobb is, ha olyan állapotban nem jön hazaKép)
Viszont én cserébe áthívtam hozzánk anyukámat és Dolfi kutyusomat, így nem lesz olyan uncsi, meghát megvallom őszintén, elég beszari alak vagyok, én félnék itthon éjszaka egyedül(illtve Kristóffal).

Újszülöttes képeket majd rögtön dobok fel én isKép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Szóval: (kicsit sok lettKép):

1 naposan:
Kép

2 naposan:
Kép

Kép


Kb. 2-3 hetesen:
Kép


Pár hónaposan:
Kép

Kép

Kép
babus2005
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!

Hulla vagyok a takarítástól, tortagyártástól.
Adri kivételesen azzal lepett meg a szülinapján, hogy csak 1 órát aludt du. Jelentlezem a hétvégi szülinapi bulik után.

Nyuszko
Sajnálom a kutyusodKép

Cs
3 percesen
Kép
2 naposan
Kép
most 1 évesen
Kép

Csilla & Adri
flames
 
 


Na rakok én is pár képet:

2 percesen még köldökzsinórral összekötve:
Kép
1 órásan ismerkedünk:
Kép
6 naposan az első mosoly:
Kép
Na most gyorsan ennyi, kicsit dolgozok, mert én is "egyedül" vagyok, apa búcsúbulin van, Marci pedig elájult kivételesen korán!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!

Csak gyorsan írok pár sort, mert nagy csomagolásban vagyunk. Meg dobok föl egy táblát, mert azt nem fogom tudni frissíteni Ausztriából.

Nagyon jók a születéskori fotók!!! Kép

Flames, jó bulizást holnapra, holnaputánra! Kép

Babus, egyelőre nálunk még csak 1-1 lépést tesz meg Marci, kíváncsi vagyok, ő mikor indul meg.

Nyuszko, sajnálom szegény kutyátokat. Kép

Tamesz, jó utat Győrbe! Kép Mikor mentek? Nem suhanunk el majd el egymás mellet az autópályán? Kép Mi sztem 10 körül indulunk.

Hát mi inkább csak elugrunk a pelusért, annyi dolgunk lesz pénteken (nálunk köv. hétvégén lesznek a bulik), úgyhogy nekünk az ikea vagy az árkád jobb lett volna, de így is jó, majd megoldjuk valahogy, mert egyébként ez belépős ez a játszóház, nem?

Timurr! Csodaszép kislány ez a Maja! Kép

Hálózsák: nálunk is az van pár hónapos korától, takaró nincs rajta, azt úgyis lerúgná 10 perc alatt... Kép Szerencsére még nem tud kimászni belőle, de lépeget benne. Kép

Timka, te kinn mered hagyni az alvó gyerkőcöt a kocsiban? Vagy nem volt egyedül?

Na, megyek csomagolni, ja, még a táblázat:

<pre>
Anyuka neve Anyuka kora Lakhely Baba neve Szülés ideje Kórház neve Születéskori méretek 6 hónapos méretek 1 éves méretek Baba kora
Rusovszky 29 Budapest Attila 2005. 01. 07. I. Női Klinika 3150g 50cm 8810g 11200g 76cm 13 hónapos és 0 hetes
Andi 31 Pilisvörösvár Miron 2005. 01. 14. Szt.Rókus 3200g 7780g 10000g 74cm 12 hónapos és 3 hetes
Bogacsi 30 Dunakeszi Szonja 2005. 01. 16. Szt.István 3860g 56cm 7590g 68cm 10390g 76cm 12 hónapos és 3 hetes
Bettimama 23 Dunakeszi Dorka 2005. 01. 17. Nyírő 3300g 53cm ? ? 12 hónapos és 3 hetes
Rahel 26 Kaposvár Peti 2005. 01. 17. Kaposvár 3200g 54cm 8040g ? 12 hónapos és 3 hetes
Babus 26 Gyöngyös Kristóf 2005. 01. 27. MÁV 2700g 52cm 7960g 66cm 10600g 77cm 12 hónapos és 1 hetes
Nyuszko 29 Marosvásárhely Ákos 2005. 01. 28. Marosvásárhely Megyei Kórház 3550g 55cm 8250g 70cm 10900g 79cm 12 hónapos és 1 hetes
Tamesz 33 Budapest XVII. Marcell 2005. 02. 08. Kistarcsai Kh. 3450g 53cm 7600g 68cm 9590g 78cm 12 hónapos és 0 hetes
Flames 28 Budapest XV. Adri 2005. 02. 10. MÁV 2700g 51cm 7080g 65cm ? 12 hónapos és 0 hetes
Juc 31 Budapest XII. Marci 2005. 02. 18. MÁV 3400g 60cm 7980g 71cm ? 11 hónapos és 3 hetes
Timka 30 Veresegyház Fanni 2005. 03. 04. SOTE II. 3420g 53cm 8200g ? 11 hónapos és 0 hetes
Fanka 28 Budapest XI. Panni 2005. 03. 06. Szt.Imre 3400g 56cm 7710g 70cm ? 11 hónapos és 0 hetes
Eveka 29 Budapest Marcell 2005. 03. 10. MÁV 3480g 55cm 8550g 67cm ? 11 hónapos és 0 hetes
Mukika 28 Szeged Aliz 2005. 04. 06. Szeged Női Klinika 2260g 44cm 6700g 64cm ? 10 hónapos és 0 hetes
Timurr 24 Kaposvár Maja 2005 .05. 13. Kaposi Mór Megyei Kórház 2600g 49cm ? ? 8 hónapos és 3 hetes </pre>

Sziasztok!

Juc

Juc

Kép
juc14
 
 


Juc,
Kellemes pihenést Nektek, remélem fincsi időtök lesz és kipihenitek magatokat rendesen a következő hónapokra!
Ok, találkozót összehozzuk!

Szerintem mi is 9-10 között indulunk, bár mi a nulláson suhanunk egy darabig, egy rendkívül mocskos bordó rovert nézzetek, színes zenélő bocival a jobb hátsó ablakban!Kép Mi milyet nézzünk?Kép

Befejeztem anyósomnak a képválogatást, mert reklamált, hogy december közepe óta nem küldtem, de hát olyan sok időm volt, kintről meg "szupergyors" a net!Kép
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!
A kislányom kezében lévő babát az Auchanban vették a bátyámék, még Karácsony előtt.Semmi különös márkája nincs, de tud pár dolgot.Sír, büfizik cumizik...Petrus Baby Bornra vágyik ,de az ugye horribilis árban van.Sajna.
Az állatkerti játszóházat mi imádjuk! Szerintem fantasztikusan jó. Van fenn valahol róla, de már nem emlékszem pontosan a honlapra. Valami játéktár...nem tudom.
A Bebábe simán Nesquik kakót keverek. Szerti ,és így nem annyira egyhangú. Este kakaót iszik, reggel meg a sima tápit.Teszek fel én is születési képet Ateszról.
Kislányról nem tudok, mert ő korababa volt. elment a magzatvíz a 33. héten, és rohanvást mentünk a klinikára... fényképező maradt itthon.

Sajnáloma kutyust. A nagynénim néetjuhásza is most pusztult el, nagyon megviselte...
rusovszky
 
 


Valaki nem szeretne egy alig használt járássegítőt? Karácsonyra kaptuk ,de már akkor is későn, mert már egy hónapja járt. Szintén a bátyámék vették, csak jóval korábban...Tényleg nem használtuk, legfeljebb a kütyüket tekergették rajta.
Amúgy Tesco a "márka", de nagyon kis helyes. Teszek fel képet róla.Úgy 5000Ft körül volt újonnan, én 3500Ft-ért odadom...már bocs, hogy itt árulom ,de amúgy is meghirdetem valahol...hátha titeket érdekel,először megkérdezem tőletek.
Rakom a képeket, csak előbb kicsinyítek..
rusovszky
 
 


Kép
rusovszky
 
 


http://www.jatekmester.hu/jatszohaz_allatkert.php
Itt találtok infókat az állatkerti játszóházról.
rusovszky
 
 


Flames
Adrinak nagyon boldog szülinapot!KépKép
Nagyon szép a kishölgyKép

Tamesz
az a mosolygós kép annyira édi

Juc
köszönjükKép
És érezzétek nagyon jól magatokat.

Nyuszkó
sajnálom a kutyustKép

Timka
persze a képek csalhatnak,de olyan nyugisnak látszik Fanni,szerintem Majának a szeme se áll jól,ha fent van mászik,áll,esik,sír,mászik,áll,esik,sírKép
egy percre nem áll meg
Tőlem örökölte,de az övé sokkal szebb.
Kép
Bonifác a sötétbenKép
Kép

Bár Maja még messze van az első szülinapjától mutizok én is újszülöttes képet,ha nem baj.
Kép
Kép

Timurr
Vendég
 


Sziasztok!

Jó Nektek, hogy ilyen hétalvó gyereketek van Kép. Nekünk az már késő, ha csak 10 körül találkozunk. De sebaj, majd máskor. Vigyetek fényképezőt és tegyetek fel képeket, hogy mi is kedvet kapjunk hozzá. Bár lehet, hogy rábeszélem az egyik barátnőmet, hogy kedden vagy szerdán nézzünk el. Akkor viszont én teszek fel képeket! Sajnos az Õ kislányának is egészen más a napközbeni alvásideje Kép.

Köszönöm, hogy felraktátok a linket!

Nagyon édesek a születéskori képek! Én majd egy hónap múlve teszem fel a Marci képeit Kép!

Jó éjt Nektek!

Eveka

Kép
eveka
 
 


A wiw-en újra működik a meghívóküldés.

Kép
eveka
 
 


Sziasztok

Gyerek megfürdetve, már alszik, én meg egy kicsit félek most itthon egyedül. Napközben nincs gond, de estére megszoktam, hogy mindig itthon van apa.
Sajnos én ilyenkor nem tudok senkit riasztani, hogy jöjjön, olyan egyedül vagyok! Kép Kép
Rakok fel én is pár képet, amik a kórházban készültek.
Pár percesen (meztelenül szültem, ezért nincs rajtam zöld hacuka)
Kép

Ismerkedés anyával, már felöltözve:
Kép

1 naposan (vigyázat, csalok - még nem vagyok 4 napos)
Kép

2 naposan
Kép

3 naposan
KépKép

és végül 4 naposan, nemsokára mehetünk haza...
Kép

Első kép otthon:
Kép

Jelenleg ez az utolsó kép, ami kb. a 4-5 ezredik!!
Kép

Bocs a sok-sok képért, de olyan jó volt visszanézni őket, és nagyon belelkesültem.

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Tamesz
Jó utat!

Timur
Kacsintó macsek Kép Kép

Eveka
wiw Kép, de jó, lécci küldj nekem vmi meghívót, mert nagyon-nagyon kíváncsi vagyok. Hogyan működik ez a meghívás?
Profilomban megtalálsz egy-két személyes dolgot.
Előre is köszi!

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok,

Nagyon jók a képek a kis manókról, főként, ahogy így látni mindegyik mekkorát fejlődött, mekkorát nőtt. Hihetetlen Kép! Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem nem jön hogy elhiggyem mennyire hamar elröppent ez az év!

Hálózsák:
Ákos is hálózsákban alszik, sőt én még be is takarom. Lehet, hogy ez túlzás, de nekem az az érzésem, hogy nem elegendő a hálózsák.

Remélem nem bánjátok, hogy felteszek a kutyusunk emlékére néhány képet.
Kép
Édesapámmal:
Kép
A szüleimmel, tesómmal és persze Szindivel, a kutyussal:
Kép

Kép
Kép
nyuszko
 
 


Sziasztok!

Olyan jó, hogy raktatok fel képeket a kicsikről!! Köszi. Mindegyik annyira szép, és olyan fura látni, hogy az alapvonásaik semmit sem változtak!

Nyuszko,
Igazán szép kutyus volt, nagyon sajnálom, ami vele történt, őszintén!
Én is betakarom még Pannit a hálózsákon kívűl. Kb 21 fokban alszunk.

Sajnos Panni tegnapra lebetegedett: magas láz, hasmenés, hányás. Teljesen kivan szegényke, olyan gyenge, gyámoltalan lett. Mára már jobban van, de folyton csak aludna, sehogy sem érzi jól magát. Még nem volt eddig beteg, csak egyszer náthás, így most nem érti szegény ezt az új helyzetet Kép
Volt másoknál is ilyen mostanában? Babus, asszem te írtad pár hete, hogy hányt Kristófka (?) A dokink Nurofen-t javasolt a lázra, de mást nem írt fel. Nálatok hogy volt ez?
Megyek, mesélek neki a kedvenc cicás könyvéből, hátha felderíti.

Jó hétvégét!

KépKép
fanka
 
 


Sziasztok!

A képek nagyon jók, minden picur nagyon tündéri és tényleg olyan furcsa, hogy mennyit változnak majd egy év alatt.

Fanka!
Nálunk kb. ugyanez volt 2 hete Szonjával, mint nálatok Pannival, csak neki nem volt magas láza. Nekünk a hányásra a Dédalon-éta kúp vált be. Amúgy mást nekünk sem írt fel a doktornő. Ezen kívül a calcimus injekcióból kellett neki 2x 0,4 ml adni.

Jobbulást nektek!

Csilla
bogacsi
 
 


Rus
El ne add a Tescos játékot!! Érdekli a barátnőmet. Légyszi küldj neki képet. Zenél? Le lehet venni a mobilt, fényképezőgépet? madcin@chello.hu -ra köszi!!

Cs

Csilla & Adri
flames
 
 


Fanka
Jobbulást.

Nyuszkó
gyönyörű volt a kutyus,vigasztaljon,hogy milyen jó élete volt mellettetek.

Timka
annyira szép kisbaba volt FanniKép
persze most is az csak már nagy baba,tündérke az utolsó képen isKép

Timurr
Vendég
 


Sziasztok!

Mielőbbi gyógyulást kívánok a betegeskedőknek!

Remélem mi nem kaptunk be semmi féle bacit, bár ma délután egy ici-pici hőemelkedése volt a csajszinak.
Ha megint beteg lesz, akkor én tutira naki megyek a legközelebbi Ringatón az egyik anyukának. Basszus annak a nőnek állandóan köhög vagy tiszta takony a gyereke. Mi a fenének viszi akkor közösségbe? Most ráadásul mikor véget ért a Ringató pakolta be a kocsiba és mondta neki hogy mennek a doki bácsihoz, gondolom egy egészséges gyereket csak úgy nem cipelnek orvoshoz.
Na jó, kontrollra igen, de amíg nem mondja rá a doki, hogy meggyógyult, már nem fertőz én tutira nem vinném gyerekek közé.
Morgolódok itt magamnak, bocsi, de fel vagyok háborodva a felelőtlen embereken.

Ma voltunk Ikeában, mert a múltkor a férjemnek nem sikerült túl szerencsésen bevásárolnia (de ez egy külön sztori, ami megér szintén egy misét).
Fanni a gyerek-sarokba leállt játszani egy kicsit, olyan játékon amit a Tameszék Marcija kapott, énpedig visszamentem lefotózni valamit. Mikor visszaértem apa és gyerek sehol, vagyis jóval messzebb mint ahol hagytam őket. Kiderült, hogy egy nagyobb gyerek rátámadt arra a játékra amivel Fanni játszott és apa szerint tiszta takony volt a gyerekm alig tudott beszélni.
Úgyhogy nagyon reménykedek, hogy mi nem betegszünk le!

Bogacsi
Te Dunakeszin laksz, amint látom, nem tudsz vmi nagyon jó gyerekorvost? (aki esetleg házhoz is jár és esetleg a homeopátiát is pártollja?)

Timur
Köszi Kép
Én Maja hatalmas gyönyörű kék szemeit csodálom nagyon! Kép (látom volt kitől örökölnie)

Fanka
Bár mi még nem voltunk ilyen betegek (kipp-kopp), de barátnőm lánya igen, László kórházban is voltak. Adj neki rengeteg folyadékot és a Hipp ORS is nagyon jó. Nagyon hamar felborul a hányás-hasmenés miatt a Na.-K egyensúlyuk erre a Hipp ORS nagyon tuti és a hasmenést is megfogja. Recepre adják, de kunyizni kell és adnak anélkül is. És még a Normaflor is nagyon jó mert az egészséges bélbacikat visszaállítja.

Senki nem akar engem meghívni a wiw-re? Kép Kép Kép

Na megyek pihenni, mert új menetrendünk van: 8-.15-kor(!!!) Kép kelünk, fél 1-től 2-ig alszunk utánna pedig csavargunk.

Jó éjt, Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Jóestét!

Bocsika, majd holnap jelentkezem, mert még pakolok apának, meg vasalok, és még meg is kell nyírnom, szóval a lényeg, Timka küldtem meghívót a wiw-re!

Babus,
Téged bejelőltelek, de még nem igazoltál vissza!

szép estét!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Timka
Én is küldtem Kép

KépKép
fanka
 
 


Tamesz, Fanka

Köszi Kép

Eggid csak a Fanka meghívója érkezett meg, de már regoisztráltam is. Olyan aprók ott a betűk, vagy csak az én gépem sz.r?

Most én is csak ennyi voltm, a wiw.be is később merülök bele, mert Fanni itt piszkálja a monitort (ki-be kapcsolgatja) és így nem olyan nyugis, meg aztán tiszta pelenka is kellene a popsijára.

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Sziasztok!

Timka, én most akartam küldeni Neked, mert egész hétvégén nem neteztem, de látom, már megelőztek Kép.
Ha jól emlékszem, Nálatok voltak/vannak éjszakai "kipisilős" problémák. Már nálunk is tart 2 hete, de úgy tűnik, most találtunk rá megoldást. Vettünk Huggies 2in1 pelust (12-25 kg), ami tulajdonképpen bugyipelenka, de lehet szűkíteni a derékbőséget és könnyű levenni is, ráadásul nagyon-nagyon jó minőségű. Az ára igen borsos (a Corában 80 Ft/db), de még mindig olcsóbb, mint 2 d, de Pampers + 1 mosás és ágyneműcsere/éjszaka. Nappalra marad a Pampers, bár az ötös mérettel nagyon nem vagyok megelégedve.

Sajnos nálunk is új menetrend van, 7-kor kelünk Kép Kép Kép.

Jó éjt Nektek és késői ébredést!

Eveka

Kép
eveka
 
 


Szisztok!

Egész hétvégén nem volt itt élet. Kép

Tamesz, közben megkaptam a Te meghívód is, de már regisztáltam. Köszi Kép
Jó utat apának!

Eveka, neked is köszi.
Igen, jól emlékszel, mi pisiltünk rengeteget éjszaka, ami nem csoda, hiszen kb. 12 órán át volt, van rajta és éjszaka is sokat szopizik.
Ismerem a Huggies termékeket, anno mi is használtunk, még van is pár maradék, de valahogy nálunk nem jönnek be a bugyipelenkás dolgok. Ráadásul a korábban vásárolt Huggies combban nagyon szűk volt, úgyhogy most sem merek egy nagy csomagba beruházni.
Mi nappalra áttértünk az XL-es Liberora, annak gumis a dereka, éjszaka pdig az 5-ös Pamperst használjuk, ami változó mennyire van tele. Hanagyon tele van akkor is max. nedves a pizsi, keresztül még nem pisilt rajta soha.

Ma megvettük a Bilizés tudománya c. könyvet, ami nagyon hasznosnak bizonyul majd. Elkezdetm olvasni, de az első fejezetet sem tudtam végigolvasni, annyira elálmosodftam, hogy elaludtam. Nem volt unalmas, csak nagyon fáradt voltam. pedig ma csodák-csodájára fél 10-ig aludt a lány... de hosszú napunk volt.

Megyek is vissza a jó meleg ágyikómba.
Jó éjt a baglyognak!

Timka

Timka

Kép
Kép
timka76
 
 


Jóreggelt!

Nyuszko,
nagyon sajnálom a vau-vaut, jók a képek!!!Kép

Juc,
remélem épségben megérkeztetek, milyen az idő? jó nagy hó van? Kérünk gyönyörű képeket!!!!

Timka,
akkor lekéstelek a wiw-vel, felvettelek azért!Kép
Bilizés tudománya engem is érdekel!!! Hol vetted? ugyanis Marci nem akar még fél perceet sem rajta ülni, állandóan rohan.

Hétvégén mi győrben és Móváron voltunk rokonylátogatáson, anyósoméknál jó volt, de óváron kicsit agy volt a nyüzsi, apa két unokatesójáék is ott voltak két pöttömmel, az egyik 6 héttel fiatalabb, mint Marci, na ő nem érdekelte Marcit, rá se bagózott, bár ő még csak most tanult meg mászni és még nem nagoyn halad. De a 4,5 hós kisasszony nagyon tetszett neki, teljesen elolvadt tőle, főleg mikor dumált neki, na meg a játékai is nagyon tetszettek neki!

Na most megyek! Szép napot, marha hideg van, ahogy bejöttem, nagoyn fázott a kezem!
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 


Sziasztok!!
Már vagyok de most nem tudok ennyít vísszaolvasni,mert ébredezik az ur!!Majd reagálok,ha délután vissza olvastam!!Az utolsokba belenéztem,és látom wíweztek!!Én is akartam tegnap meghivot küldeni de nem tudok,miért nem??Tegnapelött Gábor küldött eggyet,lehet,hogy korlátozták??És csak egy honapba eggyet lehet??Ti tudtok tőbet is??
A vállam még nem igazán tökéletes,ugyanis tegnap nem vettem be a gyogyszereket,mert a szülinapomat tartottuk,és íttam egy kis alkoholt és nem akartam bekábulni mert elég erősek ezek a gyogyszerek,na most hát estére megint ugy fájt!Ugyhogy lehet,hogy ídegsebészet lesz a vége ha tényleg csak gyogyszerrel jo!!De azért még bizakodom!!Késöbb rakok fel képet a farsangrol,meg tegnap voltunk a barátnőmnél délután babalátogatoba ott ís fényképeztem!!A baba nagyon édi és jol van ,csak sajna a barátnőm depis kissé!!Biztos az egy hét korház miatt,mert nem tudom irtam e de miután hazajöttek a korházbol rá két napra majdnem megfulladt a baba,ugyhogy azonnal beutalták a Madarászba és ott a légzésfigyelöbe voltak 4 napot!!Azt mondja íszonyu volt,gondolom az víselte meg ennyíre szegényt!!Még ma se alszik szinte egésznap a kiságy mellett áll,hogy lélegzik e!!Kaptak légzésfigyelöt is de azt mondja nem nyugtatja meg!!
Na jo megyek majd késöbb olvasok és rakok be képeket!!
ANDI

Juc!!
1 nap!!!Már elutaztatok??Vagy holnap??
Vendég
 


Andi!

Boldog szülinapot utólag is! Sajnálom a vállad, de hátha nem lesz idegsebészet a vége.

Timka!
Milyen méretű Huggiest próbáltatok? Marcinak is iszonyú vastag combjai vannak, de én ennél a pelusnál amiatt aggódtam, hogy nagy lesz rá Kép.
Marci is rengeteget szopik éjszaka (kb. másfél óránként, bár néha előfordul, hogy kibír 3 órát) és este 1/2 9-től reggel 8-ig van rajta a pelus. Sajnálom, hogy Nektek nem jött be a Huggies és remélem találtok Ti is majd jó pelust. Én ennek most nagyon örülök. 2 éjszaka próbáltuk ki és mindkétszer bevált még úgy is, hogy ébredés után fél-egy órát még közöttünk játszadozott, mászott, ugrált, forgolódott.
Viszont sajnos áttért a 7 órás kelésre, így 10- 1/2 11-re már teljesen KO. Remélem előbb-utóbb visszaszokik a 8-as kelésre, különben kénytelen leszek korábban ágybadugni Kép.

Eveka

Kép
eveka
 
 


Timka
én is akartam küldeni meghívótKép

Evekea
szegény barátnődKépképekre kíváncsi vagyokKép


Andi
igen korlátolt,mindenkinek csak egyetlehet,nekem is.

Tamesz
lehet Marci szerelmes?Kép

Timurr
Vendég
 


Timurr,
dehát ők másodunokatesók, csak nem?Kép Majd kívácsni leszek, ha egyszer lesz kistesó őt is így fogja-e majd csodálni és szeretgetni vagy inkább gyepálniKép

Andi
jobbulást, próbáld meg a homeopátiás Traumeel krémet, nekem is baromira szokott fájni a bal vállam, de úgy, hogy nem tudom felemelni a karom, általában segít. Egyszer, kb 10 éve, egy kissé alkoholos sítáborban táncolás közben kiugrott a vállam, na azóta néha előjön, bár akkor visszataposták!

Timka,
nem ér ám egész nap a wiw előtt ülni!Kép
tamesz
tamesz

TamEsz
KépKépKép
tamesz
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?