Új privát üzeneted érkezett!

Lara, de jóóó nektek! Jó pihenést! Én is szorítok nagyon h. sikerüljön!A 37,0 sztem jó,bár még csak most kezdek barátkozni a hőmérőzéssel.
Ancsa, igen, a páromat már vizsgálták, két helyen is volt,először kapott gyogyit, másodszor azt mondták ,h. jó.Szerintem én vagyok a hunyóKép,azt gyanítom a peteérés nem jön jön össze nekem,még gyógyszerrel sem.Kép.
odett
 
 


Köszi a jó tanácsokat! A jó kivánságokatis köszi mindenkinek.

Kép
lara26
 
 


Visszajottem!Kép

Odett!
Voltal UH-on tuszo nezobe?Kerd meg az orvosodat hogy nezze meg kb.a 13.napon hogy mi ujsag!Vagy emelje meg az adagot!Mikor mesz vissza?

Kép
Kép
ancsa81
 
 

 
 

Kicsit bekukkantok.

Ma vagyok az 1 cn-n.

Éppen most kezdődött az új hónapom.
Hétfőn felhívom az orvosomat és megkérdezem mikor lesz a laparom.

Azért örülök, hogy nem ott jön meg.
Mire megyünk kitisztulok. Kép Kép Kép
Jól néztünk volna odamegyünk és nem tudok bemenni a vízbe.
Jó kis csali lettem volna a ragadozóknak. Kép

Kép
lara26
 
 


Lara
Sajnálom!KépKépKépKép
Azért jó,hogy teletek egyet!Mikor indultok?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Köszi Okr! Kép

A repcsi reggel 8:00 -kor indul.
Már kedden délután felmegyünk Pestre. Legalább körülnézünk. Én szeretem Pestet, nagyon szép város csak a forgalom problémás.
Foglaltunk egy szobát a Rita panzióban, nehogy lekéssük a gépet. Kép

Kép
lara26
 
 


De jó!kicsit irigykedem is!Ott gondolom finom meleg van.....
Jó utat!
Átjárhatóság ügyében lesz laparod?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Lara!
A gorbe nem hazudott sajnos!KépDe nezzuk a jobbik oldalat!Lehet hogy egy egyiptomi babatok leszKépKép!!Akkor mar nem is kell szedned a Clostyt?
Szerintem ne nagyon eljetek bele magatokat abba hogy tudtok majd furdeni a tengerben!Nagyon hideg!!KépMi is a szalloda medencejeben tudtunk csak furdeni!Megneztem az elore jelzest,olyan 21-28 fok korul van!

Kriszti!
Jobban vagy mar?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Latom nincs mar senkiKép

Lara!
Meg jelentkezel mielott mentek ugye?

En mara elkoszonok!
JO EJSZAKAT!!!!Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,voltam tüszőnézőbe, a 10.napon, akkor kaptam is repiszurit, meg a 13. napon, akkor nem nézte meg, csak szurit kaptam.(Aztán várhattam a Jószerencsémet).Holnap reggel megyek dokihoz.
Jó éjt!
odett
 
 


Igen még jelentkezem!

Nem fogok fázni, mert van búvárruhám, snorkelezni fogok.

Lapar: Nekem lesz átjárhatósági egyben, + lekezelik mind a 2 pco-s petefészkemet.

Kép
lara26
 
 


Lara
KépGyorsan olvass bele a PCO-s topikba!!!!Meglátod a kezelésnek hatékonyabb módja is van,ráadásul nem olyan megterhelő,mint a műtét!
Én is PCO-s vagyok!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Odett!
Mi volt az orvosnal?????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok, jó reggelt mindenkinek.

Julcsi légyszi írd át a cn-emet egyenlőre 34 napra.
Köszi Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Jó reggelt!
Eliza!Tesztet nem csináltál?

Kép
breni
 
 


Sziasztok!

A régieknek szól, akik még ismerték Nicikát. Szombaton megszületett a kislánya. A tavaszi topicban van róla egy kép.

Velem semmi extra. Ma megyek foghúzásra. Ötvenvalahanyadik napon vagyok. Elég gáz. Most már napokon belül meg kell jönnie.

Eli! Most akkor múlthéten nem volt meg neked?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szia Kamilla!

Hát ahogy vesszük. Kedd-szerda-csütörtök volt pecsételgetés, de "jelentéktelen", és 11. szombaton kellett volna megjönnie, aznap volt vérzésem de-t, aztán estére el is múlt. A cicim még mindig feszül, már két hete, folyton éhes is vagyok, ma reggel óta meg hányingerem van, nem tudom mire vélni. Annyira félek, hogy megint csalódnom kell. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Eli! Szorítok. Mikorra tervezed a tesztet?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla, már csináltam egyet tegnap este, de negatív lett. Dokimat felhívtam ma reggel, és mondta, hogy hülyeség volt. Ha van is valami, az még nagyon-nagyon korai lehet. Azt mondta, hogy majd a héten pénteken csináljak egyet, de végül is 16.án megyek a kineziológushoz, akkor már úgy is fogom tudni, hogy van-e valami vagy sem.
És ti hogy vagytok?

Kép
elizabeth25
 
 


<pre>
Nick Mióta próbálkoznak Ciklusnap Ciklus hossza Lakhely Életkor Megjegyzés -
Potter_76 2004.július 25+5 30 nap Budapest 29 év baba érkezése: máj.20 Kép
Betti 73 2005. június 23+4 29 nap Budapest 32 év baba érkezése:június 8. Kép
Banya 2005. febr. 101 28-30 nap Pécs 24 év -
Adi 2005. aug. 13+3 ? Rendszertelen Pécs 28 év baba érkezése: augusztus 20. Kép
Elizabeth 2005.júl. 34 30 nap rendszeres Budapest 25 év kinez dec.16 óta babaproject jan.16 óta -
Vk Hajni 2003. júl. 30 26-28 nap rendszeres Tatabánya 22 év - -
Ancsa 2003. okt. 27 31 nap rendszertelen Kistarcsa 24 év 2. baba -
Reni 2005. szept. 25 33-37 nap rendszeres Debrecen 24 év - -
O. Kriszti 2005. febr. 13 30-50 nap rendszertelen Salgótarján 29 év 2. baba*1.clostys ciklus -
Julcsi 2005. márc. 11 23-27 nap rendszeres Budapest 25 év febr.23vérvétel -
Kata 2005. dec. 11 29-31 nap rendszeres Budapest 28 év - -
Móni 2005. márc. 9 28 nap rendszeres Szombathely 31 év 3.Baba*vizsgálatok folyamatban -
Lara 2005. ápr. 3 24-36 nap Komló 26 év - -
Kamilla 2005. máj. 50 24-26 nap Budapest 27 év - - </pre>
Julcsi2
 


Julcsi!
Köszi, hogy beírtad a vizsgálatokat a táblába.
Nekem meg megbolondult a szervezetem, ma van pé-m. Pedig csak 9. nap, hőm is leesett, meg tojásfehérjém is volt...

moni
 
 


Hopsz egy gólya kimaradtKép
Na majd holnap!

Jó reggelt!

Lara! Érezzétek jól Magatokat! 100%-ig biztos vagyok benne, hogy ez hiányzik most Nektek!
Meglátod, meg lesz a hatása a kikapcsolódásnak!Kép

Eli, szorítok!

Üdv mindenkinek, most rohanok dolgozni!
Julcsi2
 


Sziasztok!!!

Moni!!!!

Nekem is egy ilyen megfordult szervezetből lett a pocaklakóm!!!Ugyhogy csak előre!!!!Én hőmérőztem és össze-vissza ment,le-fől a hőm,mondtam is apának nem tudom,hogy van ez.Dokinak mutadtam hát nézett nagyot,mert nekem is a ciklus 7-10 napja között volt pém!!!

Julcsi!!!

Írtam mélt!!!
csanita
 
 


Szia Móni!

Egy rövidebb ciklus! Ez azért nem baj!!!!!
Nekem is volt tegnap tojásfehérje, pedig csak 9. nap. De hasam nem szúrkált. Hőt meg nem mérek, úgyhogy nem tudom mire vélni. Mindenesetre apával megadtuk az esélyét a dolognak! Rajtunk má ne múljon!Kép
Julcsi2
 


Köszi Julcsi a táblát, csütörtökön már többet fogok tudni, akkor megyek a kinezhez de-t 11-re.! Szorítsatok!

Kép
elizabeth25
 
 


sziasztok.

Moni.Akkor hajra hajra,esely mindig vanKép

julcsi neked is szoritok.)

eli.A kinez honnan fogja tudni?valamivel megvizsgal?

lanyok lassan kihal a topik.Egyre kevesebb az irasKép

Kép
monyoka
 
 


Anita írtam vissza!
Szia Monyo!Kép
Julcsi2
 


Monyo, és kéz rátétellel megtudja állapítani. Ez elég tudományos, és hiszek benne. Van elég referencia. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi hajrá, meglátod sikerülni fog! Szerintem spontán. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Julcsi!Köszi a táblát,nagyon ügyi vagy.
Csajok!Nem bírom egyfolytában pisilni járok,ez kibírhatatlan.Már hülyének néznek a kollégák mit járkálok ennyit.Remélem ez jó jel.
Mindenkinek drukkolok.Kép

Kép
breni
 
 


Breni én is, fél óránként. Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Fogsz tesztet venni az nap mikor megkellene, hogy jöjjön. 20.án kell, ugye?

Kép
elizabeth25
 
 


breni.mikor tesztelsz?

eli.a kezratetelel valo gyogyitasban en is hiszek.

Kép
monyoka
 
 


Monyo, akkor jó! Én kicsit hitetlen vagyok, magammal kapcsolatban, és fel is vagyok készülve, hogy azt fogja mondani, hogy nincs babó, de aki eddig hozzá járt, a kioldástól számított egy hónapon belül összejött a babó. Nekem január 16-.tól számít ez, és az február 16.án fog letelni. Hát majd kiváncsi leszek!

Kép
elizabeth25
 
 


eli szerintem ha megkerdezi hogy milyen jeleid vannak akkor ne mond meg neki.Nehogy az alapjan azt mondja hogy van,aztn meg kiderul hogy nincs.akkor nagyon csalodott lennel.

en mindenesetre szoritok.

akkor most feb 15 en is egyutt kell lennetek?mert regebben azt mondtad.

Kép
monyoka
 
 


Monyo, hát elvileg azt mondta, hogy igen, próbáljunk meg együtt lenni, de máskor nem is tudnánk, mert ma nem alszom otthon, holnap este vendégek jönnek, úgyhogy szerdán fogjuk megünnepelni a Valentín-napot, már van otthon pezsgő a hütibe, ajándékot is átadtuk már egymásnak Kép, már csak a nagy "dolog" van hátra. Kép) És ti megfogjátok ünnepelni?

Hát írtam a kineznek, hogy mizújság van, de igazad van, nem fogok neki mondani semmit, majd ha csak ó mondd valamit. Ti nektek hogy áll a babaprojectetek?

Kép
elizabeth25
 
 


mi nem unnepeljuk a valantinnapot.mi jan 21 et unnepeljuk.Akkor jottunk ossze immar 4 eveKépjan 14 e hez nem szep emlekeink fuzodnek.

kifejezetten nincs babaprojekt.Nem vedekezunk,de semmit nem teszunk azert hogy baba legyen.Se pozok,se nyallkafigyeles semmi.tok spontan az eggesz.Nekem most nem lehet babam mert nincs rendben a hormoncucom(ezert megyek majd dokihoz).szinte tobbszor vagyunk egyutt mint amikor tudatosan akartukKép
nagyon jo igyKép

Kép
monyoka
 
 


mi nem unnepeljuk a valantinnapot.mi jan 21 et unnepeljuk.Akkor jottunk ossze immar 4 eveKépjan 14 e hez nem szep emlekeink fuzodnek.

kifejezetten nincs babaprojekt.Nem vedekezunk,de semmit nem teszunk azert hogy baba legyen.Se pozok,se nyallkafigyeles semmi.tok spontan az eggesz.Nekem most nem lehet babam mert nincs rendben a hormoncucom(ezert megyek majd dokihoz).szinte tobbszor vagyunk egyutt mint amikor tudatosan akartukKép
nagyon jo igyKép

Kép
monyoka
 
 


Monyo figyeld meg, majd így fog sikerülni! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Még nem tudom mikor tesztelek.Ez a 4.hét elvileg,menszesz első napjától számítva.Ma vagyok a 25.napon.

Kép
breni
 
 


Szombaton leszel a 30.on. Hányadikon kéne megjönnie pontosan?

Kép
elizabeth25
 
 


Nem tudom,mivel ha azt vesszük hogy 17.18.-án volt pé ahoz 14 napot adunk akkor 31-32.-én ,de ha azt vesszük hogy legutoljára 37 napra jött meg előtte 33-34.Fogalmam sincs!!!!!

Kép
breni
 
 


Breni, akkor ki tudja, de én drukkolok!

Kép
elizabeth25
 
 


Nem tudom.Szerinted?

Kép
breni
 
 


Most kicsit kivagyok!!!! Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Kép Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!

Eli!
Mi a baj?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Eliza!Munka miatt?Ugye?

Kép
breni
 
 


Lara!
Nem biztos hogy meg tudunk beszelgetni mielott mentek,ezert elkoszonok mar most!
Vigyazzatok nagyon magatokra!Jo pihenest nektek!Fenykepezzel sokat es majd mutass parat nekem is legysziiiiii!Ha ti ilyen buvarkodos tipus vagytok,akkor mindenfele keppen menjetek majd az uvegfeneku hajoval!Csoda szep korallokat lehet latni!Erezzetek jol magatokatKép!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?