Új privát üzeneted érkezett!

Annann!
Tudjuk, hogy miért és most már azt is, hogy hova Kép

Mézgombi!
KösziKép nem veszem magamra

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok,

nem akarom, hogy elromoljon a hangulat,
nem veszek semmit magamra,
boldogan várom a babámat,
bárki véleményét "meghallgatom" (régiekét és újjakét is), max nem értek vele egyet...

Annann, boldog babavárást, ha majd olvasol minket, és úgy érzed, írj pár szót magatokról. Lehet néhányan mi is tudunk neked segíteni ha netalántán problémád akad bármivel is Kép

Hello, örülök, hogy jobban vagy. Ezek szerint bejött a rémisztgetésem, hogy becsöngetek hozzátok! Azért látszik már az a pocak!
Szerintem a MagneB6 tényleg jó a keményedésre, ha nem is 3*1-et szedsz.

Exdeus, a lényeg látszik! Kép Gratulálok! Nincs otromba pocid!
Szupi a tábla, nekünk Virágunk lesz.

Kanyin, gratula az AFP eredményhez, így már Te is megnyugodhatsz Kép
A C&A-ban én is mindig megnézem a rucikat, aztán otthagyom. A hugom vett még tavaly ott egy gatyeszt, azt megörököltem tőle Kép Viszont a gyerkőcnek már én is több dolgot vettem ott, jó áron.

Mézgombi, egyél egy kis csokit (boldogságbonbon), és írj. Egyébként szerintem is „megdolgoztatja” az édesség a babót.
Úgyhogy Exdeus, jó ötlet csokit vinni az uh-ra. Én is ki fogom próbálni Kép

Melanie, nem ez az általános hangulat Kép
Tényleg elég sok a hasonlóság köztünk, bár a korunkat szívesen elcserélném Kép a kerületben merrefelé laktok?

Mi tegnap délután babapartit tartottunk, átjöttek az unokaöcsémék a 15 hónapos fiukkal, és a hugom a szintén kétévesével. És általában a játékokból egy-egy darab van, nemhogy három!!!
Ma viszont átmentünk nagypapázni, vittünk bobot is. Na, az én visszafogott fiam semmi áron nem ült volna bele, már ott tartottunk, hogy nekem kell megmutatni milyen csudajó dolog szánkázni, de szerencsére végül ettől a manővertől megmenekültem. A végén még élvezte is Kép

Jó éjt mindenkinek,
Doren
24+5

Kép
Kép
doren
 
 


Szép jó reggelt Mindenkinek!

Csak röviden: Tegnap már írtam egyet mikor kiborult a bili, de aztán nem küldtem el, mert azt hittem, hogy talán csillapodnak a kedélyek, de sajnos nem. Most sem szólok hozzá a témához, mert azt szeretném, ha minél előbb helyre állna a rend, és kedves, babaváró kismamákká szelidülne a társaság. Kép Mielőtt bárki belemagyarázna bármit, semmilyen célzatosság nem volt az előző mondatomba, inkább olyan poén lett volna. Kép

Doren rád kicsit morcos vagyok, mert miután a csokit emlegetted, nagyon megkívántam. Olyan jó keserű bocit, amitől aztán egy hétig nem tudnék wc-re menni. Kép

Norwell! Rád meg irigy vagyok. Én is akarok varrónőt a családba! Azért nem panaszkodom, mert az én Sógornőm fodrász, azért az sem rossz.
:o

Andi, örülök, hogy végül semmit nem láttak a genetikán. Én sajnos tudom milyen izgulni. Azért örülök, hogy most jó lett az eredményem, de azért már nagyon várom a 20-át, az UH-t. Szurkoljatok, hogy lássam mi van a lábaközött.

Viszont lehet, hogy már írtam, hogy fáj a derekam. De rájöttem, hogy nekem a vesém fáj. És sajna egyre elviselhetetlenebbül. (de szép szó ez) 11 körül hívhatom a dokimat, kiváncsi vagyok Õ mit mond. Jó lenne ha megnéznék UH-val, mert most már sokszor se ülni, se feküdni nem tudok mert bizonyos időközönként belenyilal egy éles fájdalom. Én nemtom, de nekem kéne valami negatív topikot nyitni, mert szerintem még nem volt olyan hetem, hogy ne lett volna valami nyűgöm.Érdekes valami miatt itt a munkahelyemen ebben a székben, érzem legritkábban. Munka helyi terápia Kép. Azért ezt nem kéneKép

A sok mosolygós figurát azért csináltam, hátha jobb kedvre derülünk és átlépünk ezen a butaságon.

Halihó, vagy hullahó.

Edit

Kép
Kép
kanyin
 
 

 
 

Sziasztok!
A tegnapi szócsatára nem írnék semmit.
Szerintem zökkenjünk vissza a babócánkhoz és ahhoz az örömhöz ami ezzel jár Kép

Kezdem egy jó hírrel.
Az AFP eredményem: 1,5 MOM lett, tehát minden tökéletes Kép Bár nem izgultam, mert tudtam, hogy minden rendben lesz, de azért jobb, hogy tényleg tudom is Kép

Szép hóeséses napot mindenkinek! (Itt épp esik)
Kisvirág, aki ma 18 hetes Kép Kép Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


A tegnapi alkotásunk
Kép

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


De nagy ez a Magyarország! Kép
Pécsen süt a nap és nyoma sincs hónak! Kép
adi77
 
 


Üdv!
Itt még mindig van hó! Tegnap esett, hajnalban is valamikor. Igaz, hóemberre még kevés. Kép
Mindenkinek gratula a jó véreredményekhez. Tegnap előtt beszéltem egy anyukával, neki 8 lett az AFP-je, ami ugye az alsó határ, de az UH-kon nem látszott, hogy nyitott gerince lenne a babának, és szerinte egyébként se időben vették le. Ennyit a megbízhatóságról.... Kép
Norwell, 4 UH mindenféleképp kötelező, a többit orvosa válogatja. Én a múlt héten fogadtam dokit, innentől kezdve havonta lesz UH, addig meg volt 6, 12, 16 (4D), 20 hetesen és legutóbb a múlt héten.
Aki tudja, hogy fia lesz-e vagy lánya, esetleg hogy mi lesz a neve, az írja meg legyen szíves, hogy friss táblát tudjak betenni!

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Norwell: Neked is lesz még nagyobb pocakod is a végére.Kép Én sem gondoltam, hogy nagy a pocakom, egészen addig, amíg meg nem láttam magam a képen Kép

A kismama rucik tényleg nagyon drágák. Én Ausztriában vettem még amikor dolgoztam. Ott átszámolva 6000Ft. Ez sem olcsó, de fele a C&A-nak. A boltot H&M-nek hívják és itthon a váci utcában van boltjuk. Amit viszont nem tudok, hogy itthon is van-e már kismama ruha. Kint sem mindegyik bolt foglalkozik vele. Meg kell kérdezni, hátha hozatnak. Nagyon jó felsőik is vannak 2-3000ért. Ja, és nem tévesszen meg senkit a váci utca. Ez az üzlet olcsóbb mint a C&A és jobb a minőség is.Kép

Nyanya:Szép a hóember, és nagy a gyerkőc. Kép Van róla olyan képed is, ahol jobban látszik az arca? Majd tegyél fel. Biztosan egy tündér! Kép

Kép
Kép
szõkemelinda
 
 


Sziasztok, mi ma voltunk ultrahangon és kiderült, hogy KISFIÚ! Nagyon örülünk, mert így szerettük volna. Áron lesz a neve.
Doren, a farkasréti temető felett lakunk. Ti?
melanie77
 
 


Merre vagytok?
Ugye nem tüntetek el végleg? Kép
adi77
 
 


Már megint szórakozik velem a b-net! Azt hittem nincs itt senki, közben csak én nem láttam az üziketKép!

Melanie,
ez fantasztikusKép! Gratulálok Áronhoz! Gondolom most nagy az öröm!
adi77
 
 


Mézgombi, Norwell Kép
Mizujs?
adi77
 
 


Sziasztok,

Kanyin, bocsika. Mentségemre legyen mondva, nem neked ajánlgattam :o Egyébként eddig olyan szépen bírtam az édességek mellőzését, és két napja, mintha megbolondultam volna, csak sütire és csokira tudok gondolni Kép És persze az a baj, hogy nem csak gondolok rájuk...
Nem keresel inkább otthon egy kényelmes széket Kép Barátnőmnek volt gondja a veséjével, de csak a terhessége alatt. Remélem neked nem kell végig szenvedned majd.

Melanie, mi a Németvölgyi elején Kép
Gratula a fiúcskához, nálatok is kiegyenlítődik a nemek aránya!

Kisvirág, gratula az AFP-hez! Tényleg mindenki tudja, hogy nem ad megbízható eredményt, de ugye amíg nem látod, hogy beleesik a skálába, addig csak idegesít.

Nyanya, tuti ez a hóember!
A fiammal ma eljutottunk addig, hogy kesztyűvel letörölgette a havat az autó elejéről. Kesztyű nélkül az istennek nem nyúl hozzá! Kép Nagyon kis finnyás Kép

Itt hullahó!

Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Üdv!
Melanie, gratula Áronhoz! Ha szeretnél bekerülni hozzánk (a táblába), légyszi írd meg az adatokat. Kép
Doren, itt meg olvad a havacska. Kép

Ma leadtam az adóbevallásainkat, az enyémet csak muszájból, mert 0-s lett a vége, de a férjem pénze így egy hónap múlva már a számláján lesz. Kép
Tegnap vettem málnalevél teát a gyógynövényesnél. Úgy voltam vele, hogy a spájzban nem kér kenyeret, és ne az legyen, hogy a jó időben meg hiánycikké válik.
Csoki: ettem a múltkori 4D előtt kb. 4 kockát a diabetikusból (persze az íze nagyon jó volt!). De lehet, hogy jobban jártam volna, ha beiszok fél liter lájt kólát. Nekem semmit nem ért, valószínűnek tartom, hogy azért, mert nem esett jól kora reggel.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Doren,
A Kép nagy "O". Akkor majd sikerülKép.
Egyébként én is nehezen állok ellent az édességnek, pedig a terhesség előtt nem hiányzott Kép.

Exdeus,
a málnalevél tea mire jó? Miért lesz hiánycikk? Vagy csak az íze miatt vetted Kép?
adi77
 
 


Exdeus, köszi, hogy felteszel a táblára. Mit is adjak meg? Május 15-re vagyok kiírva, a Szt. Imrében szülök, második baba, fiú lesz, Áron. Első 2004.01.16.-án született Anna. XII. kerben lakom, és 28 éves vagyok.Kell még valami?
melanie77
 
 


Adi, köszike Kép

a málnalevélteát az utolsó hónapban ajánlák iszogatni, segít a tágulásnál
Szerintem Exdeus bebiztosította magát Kép

Doren

Kép
Kép
doren
 
 


Sziasztok!

Melanie!
Üdvözöllek én is és gratulálok Áronhoz!Kép

Ex-Ági!Kép
A csokiról annyit, hogy amikor a terhességem elején jártam, nem tudtam úgy napot elképzelni, hogy ne vágtam volna be legalább egy Snickers Big One-t!!Kép Ezért is mondtam, hogy ha fiunk lesz, akkor olyan édesszájú lesz, mint az apjaKépKépKép, ő is borzasztóan szereti a sütiket!
Ja, és ugyebár Mazsola elméletileg fiú lesz, így beírhatod a tábliba: név: Kende Kálmán.
Aztán ha mégis lány, akkor majd szólok...Kép
Szóval ha nagyon szépen kérem a doktorbácsit, akkor lehet, hogy elküld uh-ra? Nem bánnám...Kép

Kanyin!
Akkor most elárulok egy titkot: az unokahúgom fodrász, és ő csinálta az esküvői frizumat is, meg hozzá megyek mindig fazonigazításra is...KépKépKép *gonoszgonoszgonosz*

Nyanyus!
Tényleg jó a hóemberke, és a kicsi is!Kép

Virág!
Gratula a kerek 18-hoz!Kép

Adi!
Köszi, megvagyunk, Mazsola most már egyre jobban mocorog, néha tenyérrel is érezni. Te hogy vagy?

Sziasztok

Norwell+Mazsola(21+1)

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Adi, köszi jól vagyok, csak ma inkább olvasgatós hangulatban voltam. Kép

Kisvirág, gratula a 18. héthez, és a jó AFP-hez!Kép

Nyanya, tényleg jópofa a hóember! Mi tavaly akkorát csináltunk egyszer, hogy sokkal nagyobb lett nálunk, a 3. gömböcöt meg alig bírtuk feltenni. Tökre örültünk neki, de másnapra lerombolták...

Melanie, gratula a kisfiúhoz! Kép Egy ilyen hírnek én is tudnék örülni! Bár az az igazság, hogy azzal is megelégednék, ha legalább tudnánk, mit "alkottunk". Kép

Én is szívesen tolok le egy kis édességet mostanában, nálam a csokis tejberizs a favorit (a terhesség végére tuti meg fogom utálni, mert állandóan azt eszem), mint ahogy azt már Csandynak meséltem is. Ugyanis reggel találkoztunk ám! Kép És voltunk együtt terhes tornán, ami tök jó volt, átmozgatta mindenünket, és aki tartja nagyon kedves nő. Annyira megtetszett, hogy meg is beszéltük vele, hogy hetente kétszer is szívesen jönnénk. (Csandy, írtam a tornáról...Kép Ha még ma bekukkantasz, akkor jó hétvégét, és minél több friss levegőt szippants magadba, itt Pesten abból úgyis kevés van.)
A mozgások nálam is egyre erősebbek, a torna is bejött Gombikának, mikor hasfelhúzást (vagy mit...) kellett csinálni, akkor kicsit reklamált szerintem a hely-hiány miatt.

Mézgombi, aki ma 25. hetes (elméletileg...Kép )

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Üdv!
Aki megírta "új" adatait, azokat a másik gép bekapcsolása után beteszem (frissítem), és legkésőbb holnap bemásolom ide.
Doren, igen, bebiztosítottam magam, nem tudom, melyik fórumon írták, hogy valahol szinte nem is lehet kapni. Én meg szeretném inni - aztán vagy hat, vagy nem. Kép
Norwell, attól függetlenül, hogy én nem bírom a csokit, más édességet képes vagyok megenni, kb. fél órája kaptam be egy kicsi kakaós nápolyit - nem bírtam ki, olyan jóízűen ette a férjem. Kép Egyébként sosem voltam kifejezetten édesszájú a párommal ellentétben, akinek a mézeskalácsházikó is kevés volna. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a gratot Kép
Nálunk akkora hó van, hogy több száz hóember kijönne belőle. Most is esik.

Kismamaruci: hát rám még a legkisebb méret is nagy. Kép Már van egy kis pocim és a régi ruháim már nem nagyon jönnek rám. Lehet, hogy most következik a befőttes gumi akció.

Édesség: én sosem voltam egy nagy édességevő, de mostanában nálam a csokis jégrém a befutó. Igaz csak mértékkel eszem, de mindig kell lennie a hűtőben Kép

Ex: nálunk a doki kisfiút mondott elsőre, de nem esküszik rá. Tán a 22-i UH-n már jobban fog látszódni Mogyika mogyikája Kép. (Titkon még reménykedünk a kiscsajba is)
Az adó visszatérítést én is várom nagyon, mivel van lakáshitelünk és kapok vissza százezret, de jól fog esni Kép

Nyanya: Jópofa lett a hóember, de kicsi fiad még aranyosabb, azzal kis gereblyével a kezébe nagyon édes Kép

Adi: te pécsi vagy? Anyósom is Pécsen lakik. Jó messze tőlünk, ami nem is olyan nagy baj Kép Viszont nagyon szeretem azt a várost...

Melanie: grat Áronhoz. Örülök, hogy álmotok valóra válik Kép

Mézgombi: gratula a 25. héthez. És tök jó, hogy együtt jártok Csandyval tornázni. Nekem még mindig nincs meg a torna cucc... Remélem még szülés előtt meg lesz. Majd megkérdem a védőnőt, hátha nálunk is van valami torna. Ma torna gyanánt kitakarítottam a lakást Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok !
Remélem most már sikerül elküldeenm nektek az üzit. Ma már kétszer leírtam és elszált. Aztán meg nem engedett belépni. Több mint egy hétig nem is volt netünk mert a szolgáltató úgy döntött nem fizetjük a számlát. Na mindegy.

Nyanya köszi az infot ha hamarabb sikerül olvasnom nemparázok ennyire, Most vették le hetedikén a magzatvizet azzal minden rendben volt.
Na viszont a genetikai tanácsadóban kiakasztott a doki. Szerinte nincs AFP szűrés, egyébként is kért értékből nem lehet semmire következtetni. A protokol szerint három vagy négy értéket kéne vizsgálni majd az egyéb adatokkal számítani valószínűséget hogy estleg lehet e valami baj. Utána eldöntheted, akarod e a magzatvíz vizsgálatot. Na most ahogy emlékszem mindenkienk AFP és még egy értéket nézetett az orvos. Akkor most mindengyikünk orvosa rosszul tudja a szakmát? Na a kioktatás után már azt is elfelejtettem elmondani neki hogy az én orvosom szülész- nőgyógyász és genetikai vizsgálatra küldött tehát gondolom neki kéne elmondania mi a helyzet.
Nyanya neked mennyi idő alatt lett meg az eredmény?
Nekem öt hetet mondtak remélem hamarabb meg lesz.

Kanyin
A mi irodánk panel házban van a fütés cső cserét függöleges lakás soronként 2 nap alatt csinálták az ablak cseréket meg órák alatt. Nem volt álvány és por is alig.

Ez a csajszi lehet hogy focistának készül ahogy leülök rá kezdi a rugdosást.
Sajnos úgy veszem észre megint kezdek vizesedni. Doren nálad mi a helyzet? Semmi kedvem a tavalyi macerához. Remélem csak rémeket látok. Most hat kilót híztam de sajnos az elözö 18-ból sem ment le semmi kezdek bálnára hasonlítani nem is teszek fel fényképet nehogy rémálma legyen valakinek.
Na jó nyafogás befelyezve.

Doren nem csak te vagy így nem vagyok édes szájú de most napok ota süti csoki süti más nem is kell. Aztán meg jön a gyomorégés.

SZJA bevallás ügyben ha valakinak van gondja szóljon szívesen segítek.

Itt Békáson havas eső esik
Jó éjt megyünk fürdeni.
cila
 
 


Sziasztok!

Ex!
Mi is tudjuk már, hogy fiu lesz, Gergő!!!
( Bár anyukám, mindíg nyúz, hogy minden uh-on kérdezzük meg, nem hiszi el)

Ma voltam dokinál!
Mondtam neki, hogy keveset mozog, nagyon megnézte, az uh alatt is éppen mozdította a fejét és a derekát, aztán hátat fordított, mindha azt mondta volna, hogy hagyjatok békén, hát ez van, de ma este mindha csak nyugtatgatni akarna, nagyon ficánkolt Kép Ja, és lefele van a feje, hogy mikor fordult be, halvány gőzöm sincs. Amugy minden ok., szépen ver a szive.
BPD:60 mm, FL:41 mm Kép

Már mézgombi írta, hogy voltunk tornán, tök jó volt, sokat dumcsiztunk.

Melanie!
Én is gratula a fiucskához! Kép

Kanyin!
Tényleg rád jár a rúd, nagyon vigyázzatok magatokra, szerintem is jobb lenne, ha otthon üldögélnél, és írogatnál nekünk!

Virág!
Gratula a 18 hoz! Kép

Jó ötlet a tea, én hallottam valami, labdáról, amit fel kell tenni, és pumpálgatni, hogy hogy azt nem tudom, de segíti a tágulást. Elég bizar, nem? Kép

Nagyon szép hétvégét mindenkinek, pihenjetek sokat, mi három napra lemegyünk vidékre a szüleimhez, kedden jövök.
Írjatok sokat! Kép

Jó éjszakát! Andi

Kép
Kép
csandy
Budapest XVII. kerület
 
 


Csandy, örülök, hogy minden rendben volt a dokinál! Kép Na ugye hogy mozog ő rendesen! Kép
Ez a pumpálgatós labda tényleg egy kicsit meredeknek tűnik...

Ma este kaptam egy gyönyörű és nagyon jó illatú cserepes jácintot a férjemtől, tökre feldobta a napomat! Kép Olyan jó virágillat lengi be az egész szobát.
Most filmet fogunk nézni, így én is elköszönök, jó éjt Mindenkinek!

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!!!

Virág!Én is gratulálok a 18.héthez!

Csandy,Mézgombi!Tök jó,hogy taliztatok!Más mi,hogy van már arc is az író mögött!Tudod kivel levelezel!!!Méz:Gratula a 25.-héthez!

Melanie!Üdvözöllek!Nagy grazula a kisfiúhoz!Kép
Én 18.-ra vagyok kiírva!!!

Nyanya!Tündéri a picifiú!!!Még a hóember nagyobb nála!KépIlyenkor örülök a hónak,mert végre élvezhetik a kicsik!!!

Van USB kábelünk!!!!!!!!!!Vettünk!Rakok fel képet a pociról!Jó???

Pusza mindenkinek!
Szilvi 25+6

Kép
szgoron
 
 


Szilvi, nagyon kíváncsi vagyok már a képre! Kép Valóban jópofa volt találkozni valakivel, akivel eddig csak neten keresztül beszéltem! Rögtön volt beszédtémánk. Kép Tényleg, ígértem, hogy utána nézek a bababörzének itt a Cs.házban, ha lesz, akkor Veled is tudnánk talizni! Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Nem tudom hogyan kell kicsinyiteni a képet (600*600-ra)!Tudtok segíteni?Kép

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok,

Exdeus, ha hiánycikk, lehet én is betankolok belőle! Kép Én két éve elkezdtem inni, de ugyebár nem volt rá szükségem... Nem tudom használna-e, mert toxémiám volt, három nappal túlhordtam a fiamat, és természetes úton a toxémia miatt nem engedték megszülni, de én nagyon gyanítom, hogy ez a szervezetem egyfajta jelzése volt, mert a túlhordás ellenére semmit nem tágultam. Málnalevél tea ide-oda... De rosszat bizti nem csinál Kép

Cila, most még nem vizesedem, de én is állandóan ezt nézem, hogy mennyire vág be a zokni, stb.
Drukkolok, hogy ne legyen megint toxémiád, a doki azt mondta, hogy ha volt egyszer, nem törvényszerű, hogy megint előjöjjön.

Csandy, gratula a fiúcskához!
Mézgombi, neked meg a 25.héthez! Kép

Doren, aki alapban is iszonyú édesszájú Kép

Kép
Kép
doren
 
 


Na úgy néz ki sikerült,mert egy barátunk segített!Na szóval akkor most már láthatjátok az én pocimat is,ja és vele együtt a húrkákat is Kép!
Kép

Kép

Kép
szgoron
 
 


Melanie!
Gratulálok a kis fütyishez Kép Elsőre én is nagyon fiút szerettem volna, sőt bevallom még másodikra is, de örülök, hogy kislány lesz, mert a férjem már elsőre is lányt várt.

Doren!
Balázs is rögtön követeli a kesztyűjét, ahogy kilépünk. A hóember egyébként épp hogy a fényképezés erejéig állt, mert a fiúk (fiam és a barátja) lerombolták és nagyokat kacagtak közben.

Norwell, Kisvirág! Köszi Kép

Mézgombi!
Ezt a gombócot is csak a férjem tudta felemelni Kép
Mennyibe kerül a terhestorna?

Lányok nem lehetne szüneteltetni az édesség témát. Kép Bocsi de már csorog a nyálam és nekem tilos. Ex! neked szabad?

Cila!
Nekem is 5 hetet mondtak és a papírra is az van írva, de kerek 3 hét múlva jött meg. Egy lány aki másodszorra ment, azt mondta, hogy neki 4 hét múlva jött eredmény. Gondolom először felhívják azokat akiknél gond van aztán szép sorban postázzák a többit.
Én mondtam a dokimnak, hogy szerintem az AFP teljesen felesleges, mivel már túlvagyok a Magzatvízvizsgálaton, de azt mondta, hogy nem mert egész más. Hát ez nekem is új volt.

Szgoron!
Én is csak a fiam miatt örülök a hónak, mert útálom a kocsit takarítani meg a latyakban járni. Szép nagy a pocid.
Képkicsinyítést és Photoshop-al szoktam, de vannak a digigépekhez ilyen segédprogramok, amik szintén tudnak kicsinyíteni. Ha elküldöd mailben szívesen kicsinyítek neked.
Pont u.ilyen gatyóm van, csak még nagy rám.

Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Doren!
Valahol azt hallottam, hogy aki császáros volt annak nem biztos, hogy jó a málnalevéltea.

Ex!
Nekünk megin kislányunk lesz ( még nem 100% ) de beírhatod és légyszi írd át a szülész várható időpontját június 13.-ra. A neve: Jánosi Petra

Tegnap én is bekaptam 2 db kinder csokit.Eddig nem kívántam az édességet. Volt egy időszak, hogy pudingot főztem magamnak egyszer pedig babánon jégkrémet kellett venni.
Egyébként általában a tescóba rám jön a mirelit málna v.meggy őrület.

Toxémia: Azt olvastam, hogy a második terhességnél nagyon ritkán fordul elő.

Na megyek bedagasztom a farsangi fánkot.

Kép

Kép
katus73
 
 


Üdv!
Gyors bekukk, mert indulunk sokfelé. Kép
Az adatokat betettem, frissítettem, teszem a táblát.
Szilvi, szép nagy pocid van.
Nyanya, nekem inkább csak azt mondta a doki, hogy ügyeljek erre a 160 g CH-ra, de a kiskönyvben, amit adott, ott egy csillagos a diabetikus csoki, ami azt jelenti, hogy mértékkel fogyasztható. És egy 100 g-s táblából négy kb. 1*1 centis kocka nem a világ. Kép
Na íme a mai tábla.

<pre>
Nick ék. Lakhely baba kora szülés várható kórház nem/név testvérek
Veráska 30 Siófok 29+3 2006.04.26 Várpalotai kh. elsö baba
Melanie77 28 Bp. XII. ker. 26+4 2006.05.16 Szt. Imre kh. Áron Anna
(2004.01.16.)
Clair 32 Bp. III. ker 26+3 2006.05.17 SOTE I. elsö baba
Szgoron 23 Bp. XV. ker. 26+2 2006.05.18 Nyírő Gy. Renáta elsö baba
Acer 32 25+5 2006.05.22 Szt. István kh. fiú
(2004.10. hó)
Satuk 30 Bp. I. ker. 25+5 2006.05.22 Kútvölgyi kh. elsö baba
Tjuca 27 Budapest 25+4 2006.05.23 Szt. Margit
Dr. Sztanyik L. elsö baba
Pannamari 25 Bp. IX. ker. 25+2 2006.05.25 Schöpf-Merei
Dr. Kósa Zsolt elsö baba
Mézgombi 24 Bp XIV. ker. 25+1 2006.05.26 Kiskunfélegyh. elsö baba
Doren 33 Bp. XII. ker. 25+0 2006.05.27 János kórház Virág Laci
(2004.01.20.)
Csandy 34 Bp. XIV. ker. 25+0 2006.05.27 Szt. Rókus kh. Gergő első baba
Judit_78 27 Bp. XI. ker. 24+5 2006.05.29 Schöpf-Merei
Dr. Arnold László 3. baba
Kari 27 Bp. XIII. ker. 24+5 2006.05.29 Schöpf-Merei
Sz.Gy. elsö baba
Hello 34 Bp. XII. ker. 24+4 2006.05.30 Budai Honvéd kh. Gábor
(1991.09.02.)
István
(2004.05.26.)
Tarhonyanya 31 Tárnok 24+2 2006.06.01 MÁV kh. elsö baba
Trita 33 Göd 24+1 2006.06.02 SOTE I. Lili
(2004.06.26.)
Szőkemelinda 26 Bp. XX. ker. 24+0 2006.06.03 István kh. Máté első baba
AnnAnn 30 Hatvan 23+6 2006.06.04 MÁV kh. Hanna
(2003.11.04)
Exdeus 23 Szeged 23+6 2006.06.04 II. Kórház
dr. C.Z. Péter László elsö baba
Katus73 32 Békéscsaba 22+4 2006.06.13 B.csabai kh. Petra Kata
(2002.10.23)
Lreta 28 22+3 2006.06.14 szegedi Nöi Klinika elsö baba
Norwell 24 Tét 21+2 2006.06.22 Győr P.A. kh. Kende Kálmán elsö baba
Babszem27 27 21+1 2006.06.23 Uzsoki kh. Zsófi
(2003.09. hó)
Veraa 30 20+1 2006.06.30 Szt. István kh. elsö baba
Emy82 23 Szigetszt.m. 20+0 2006.07.01 István kh. elsö baba
Cila (Ildi) 34 Budapest 19+5 2006.07.03 Újpest
szülőotthon lány Levente
(2005.01. hó)
Esztianyo 36 Tampere
Finno. 18+3 2006.07.12 Tampere Norbert (98)
Renáta (99)
Kisvirág_30 30 18+1 2006.07.14 Schöpf-Merei fiú elsö baba
Kanyin 33 Bp. X. ker. 17+4 2006.07.18 MÁV kh.
T.ZS. lány (2,5 év)
Amica 32 Sopron 17+2 2006.07.20 Soproni kh. 3. baba
Nyanya67 38 Budapest 16+5 2006.07.24 Szabolcs u. Blanka Krisztina Balázs
(2002.12. hó)
Noémi22 27 Budapest 15+1 2006.08.04 elsö baba
Banya 25 Pécs 14+0 2006.08.12 Pécsi Sz.Kl. elsö baba
Gira 24 Szeged 13+4 2006.08.15 SZOTE N.K. Réka
(2005.04.18)
Adi77 28 Pécs 13+0 2006.08.19 Pécsi Sz.Kl. első baba</pre>


Remélem, mindenkit jól javítottam, írtam be.
Ági

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Szilvi, szép nagy pocid van! Kép És a gatyód is tök jó!

Nyanya, 500 egy alkalom a terhestornán, fél 10-től van a Rókusban, úgy néz ki lesz majd keddenként is. Jövő héten még szerdán 10-től lesz, (meg pénteken is), ha van kedved, és ráérsz, gyere Te is! Kép

Nekem egy picit vizesedik a lábam, estére már elég jól lehet látni, hogy bevág a zokni. A dokim azt mondta, hogy ez még nem vészes, a terhességgel gyakran együtt jár. A tornán csinálunk olyan gyakorlatokat is, ami segíti ennek az enyhítését, keringést elősegítőeket. Remélem használnak majd, meg mindig próbálom felpakolni valamire a lábaimat.
Én még a lábgörcsöléssel is küzdök éjszakánként, éjjel 3-szor kellett felkelnem, annyira húzta...Kép
Na de én sem panaszkodom, süt a nap, alig várom, hogy húzzunk el itthonról! Kép
Szép, vidám napot! Kép

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok!

Exdeus
Én is szeretnék bekerülni a táblába, légyszi a következőben jelentess meg
Gabek, 30 éves vagyok, Bp-en a III. kerületben lakunk, május 24-re vagyok kiírva és a II. sz. Női Klinikán fogok szülni. Nevét még nem döntöttük el, de a 4D-s UH-on azt mondták, hogy 99%, hogy kisfiú. Õ lesz az első babánk.

Addig pedig szép csendben olvasgatlak továbbra is titeket.

Köszi,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Exdeus!
Jójó 1-1 kockát én is szoktam a diab csokiból de azt beleszámolom a 150CH-ba.

Mézgombi!
Mennék szívesen, már gondolkodtam is, hogy hogy lehetne odajutnom, mert bérletem nincs és parkolódíjat se akarok fizetni rendszeresen. Lehet ott valahol ingyért parkolni? Esetleg a kórház kapuin belül? Nem néznéd meg nekem.
Arra még nem volt időm, hogy lemenjek a védőnénimhez és megkérdezzem, hogy tud e itt valahol terhestornát, a Brandonban meg elég drága (1000Ft) 500-ért nagyon jó ár Kép
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Kriszta, most ha azt számolom, hogy egy 100g-s csoki áll kb. 35 kockából, és 100 g-ban kb. 30g szénhidrát van (legalábbis abban, amit én vettem), akkor egy kockában kevesebb, mint 1g van. Kép
Egyébként inkább a sima csoki a neccesebb, nekem ma az volt a tízóraim, egy szelet rizses. Ez kb. 12 g szénhidrát. De ha azt nézem, hogy a reggelim egy rántott karfiol és 4 rántott gombafej volt...még mindig jól állok, főleg, hogy tegnap öt körül ettem utoljára. Valahogy nem voltam éhes. Egyébként nekem 160g-s a diétám.
De most megyek ebédelni, fincsi paradicsomos húsgombóc, édeskével. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!!!
Exdeus!Szupi a tábla!
Mindenkinek köszönöm a dicséretet!
Azért ahoz képest,hogy van még 3 hónap jó nagy!Mi lesz 3 hónap múlva!?

Nálunk rakott krumpli,és egy rahedáj palacsinta van(40-50db)ebédre!!!Kép
Mindenkinek jó étvágyat az ebédhez,és kellemes hétvégét!!!

Pusza
Szilvi aki ma 26 hetes!!!!

Kép
szgoron
 
 


Sziasztok,

Szilvi, három hónap múlva óriás gömböcöd lesz! Kép Szép nagy már most is Kép
Gratula a 26-hoz.

Katus, köszi, ennek utána nézek. A doki azt mondta, szülhetek rendesen, de azért megnézem ezt a málnalevél-tea dolgot.

Exdeus, mégegyszer, szupi a tábla, és köszi, hogy átvetted és pofozgatod nekünk Kép

Mindenkinek jó csavargást,
Doren
25+0

Kép
Kép
doren
 
 


Exdeus!
Paradicsomos húsgombóc az egyik kedvencem. Fel is hívom anyut, hogy csináljon nekem, mert én nem tudok.
Én ma diétás túrós sütit ettem nagyon fincsi volt. Kép
Tényleg klassz a tábla, köszi Kép

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Hazatértünk, apósomnál voltunk, meg - mivel ma már volt szó édességről, így le merem írni - egy cukiban, ahol benyomtam a kedvencemet, marcipán alagutat. Na de több infót nem írok róla, még az én szívem is belefacsarodik, mert legszívesebben a többi szeletet meg mind magammal hoztam volna. Kép

Nyanya, megtudakolom a parkolási lehetőséget, egyébként csak a Blaháig kellene elmetrózni, addig sok jegyet kellene venned? Csandynak sincs bérlete, ő jegyet lyukaszt, mondjuk mi az Örsről megyünk, így egy elég. Más járművön meg lehet bliccelni, meg különben is egy kismamával csak nem kötekednek már...Kép

Ex, tényleg jó a tábla, és az is jó benne, hogy bővült, bár én is megadhatnám már Gombika nevét...Kép

Szilvi, 3 hónap múlva gurulni fogunk! Kép És gratula a 26. héthez!

Gabek, üdv közöttünk! Kép Eddig hová írtál?

Na megyek felpolcolni a lábamat, kezd elefántosodni... (Annyira úúútálom, olyan randa...Kép )

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Mézgombi!
Nekem 30-as buszról kell átszállnom a 7-esre vagy a metróra. Nem vészes, csak amióta kocsim van undorom van a tömegközlekedéstől. Pedig csak 1 éve van és addig csak tömegközlekedtem. A jót könnyű megszokni. Kép Na meg én is bliccelős vagyok, de valahogy fiatalon nem volt ilyen stresszes Kép
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Kriszta, nálunk a pari húsgombi a nagymamám féle. Én nem főzök, anyu meg szerintem nem tud. Kép
Ma lecsusszant egy kevésbé diétás somlói fele. Nem tudtam neki ellenállni, főleg, hogy előre ki volt fizetve - a tesóm szalagavatóján voltunk. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Exdeus!
3 éve ettem diétás somlóit, na azóta nem vágyom rá, mert keserű és rossz ízű az öntete. Diétás cukrászdából volt. A nem diétást viszont imádom. Én se főzöm, ezért is vagyok bajban most, mert így cukrosan nincs más megoldás. Azért sokszor inkább átkocsikázom anyuhoz és csomagolok kaját Kép Finomakat főz, csak sajnos elég nehezen érti meg, hogy mit szabad és mit nem. Múltkor pl. spenótot rendeltem és be is vágtam egy púpozott tányérral. Aztán a végén mondta anyu, hogy azért olyan finom, mert tejbe áztatott zsemlével csinálta Kép Na persze édesítővel, mert azt gondolja attól lett diabetikus Kép Azt hiszem már sose fogja megtanulni, pedig istenien főz.

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Kriszta, a diétás dolgok nekem sem kenyereim, de érdekes módon, ahogy írtam, amit vettem diétás csokit, annak teljesen ehető íze volt! Még tesóm is ezen a véleményen volt, pedig e téren elég finnyás. Kép
Egyébként én sokmindent megeszek, amit talán nem kéne. De szerintem nem is ez a gond...igyekszem mértékkel enni, akármiről legyen is szó. Eddig bevált, a többi meg hétfőn kiderül. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!
Komoly ez a kaja téma, örülök, hogy mondtok pár ötletet, legalább megvan a jövő heti menü (spenót, paradicsomos húsgombócKép).. én(meg a párom is ) imádunk főzni, csak ötletek kellenek, hogy mit..Kép Köszi!!!
Nekem a 28. héten kell terheléses vércukorra mennem, de jól látom, hogy mindenki korábban már túlesett rajta?.. Mindegy végülis, nem fogom emiatt lecseszni a dokim, de valahogy későinek tűnt ez az időpont.
Ex, jó a táblázat! Nekem a doki Olivért mondott múltkor, de most nem láttuk, tehát addig szerintem hagyjuk is ki, míg nem biztos.
Puszi mindenkinek!!

satuk
 
 


Ex!
Köszi a tábla módosítást.
Nyanya+Ex!
Mi az, hogy nem főztök? Nem tudtok vagy nincs rá igény?
Az én férjem biztosan hülyét kapna ha nem főznék neki mindíg azt mondja, hogy én főzök a legjobban a családba.( Mondjuk már 12 évesen megtanultam főzni egy-két dolgot anyukámtól, és sok mindent ellestem a nagymamáimtól pl.tésztagyúrás)

Mézgombi!
Kerüld a só használatát mert az nagyon megköti a vizet és lehet, hogy attól is vizesedsz.

Doren!
Valami olyan rémlik, hogy a méhen lévő hegnek árt a málnalevéltea hatása.
Mi ma anyukámhoz megyünk ebédelni mert ma van a 60. szülinapja.

Kép

Kép
katus73
 
 


Katus, nem az van, hogy nem főzünk, hanem az, hogy nem kell. Legalábbis nálunk, mivel ugye anyuéknál lebzselünk, és a nagymamám is ellát minden fincsivel, ha épp úgy marad. Kép

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Katus!
Tudok főzni, de nem sok mindent szoktam és útálok főzni. Férjem nem igényli, és megcsinál magának mindent ha kell, ne meg nekünk is. Nem feltétlen az az asszony dolga, hogy a konyhában robotoljon és ha még útálom is minek keseríteném meg vele az életem. Ez olyan maradi nézet. Inkább szerelek Kép A polcokat mindig én fúrom fel a falra vagy bármi más barkács munka van. Férjem még a villanykörtét sem cseréli ki. Nem mint ha nem tudná, de Õ meg a férfimunkákat útálja. Így kerek a család. Kicsit felcseréltük a szerepeket Kép
Kriszta

Kép

KépKép
nyanya67
 
 


Sziasztok!

Tegnap este kirúgtunk a hámból, fél 4 körülre értünk haza. Még mielőtt valaki elborzadna, nem buliztunk és részegen duhajkodtunk, csak társasozni voltunk egy ismerős párnál. Nagyon jól esett kimozdulni otthonról, már régen nem voltam sehol. És ami még nagyon bejött - még mindig a kaja témánál maradva - , hogy haza felé útba ejtettünk még egy hambist, ahol mindannyian benyomtunk egy nagy hambit meg palacsintát. Kép

Katus, nem szoktam sósan enni, de majd odafigyelek, hogy még csak ennyit se, mint eddig. Akkor nincs gond, ha felpakolom a lábam, az álldogálás viszont nagyon nem tesz jót.

Én szoktam főzni, a férjem is ugyanúgy tud, én akkor kezdtem el főzni, mikor felkerültem Pestre, és nagyon hiányoztak az otthoni ízek. Meg az is jó benne, hogy imádom, amikor a férjem jól kitömi a pocakját az általam főzőtt kedvencével. Kép De megértem azokat is, akik nem kedvelik ezt az elfoglaltságot, meg ha nincs rá szüksége az embernek, akkor tényleg megeshet, hogy szinte sosem főz. Nekem még mindig ez a kedvenc "házimunkám" (én mosogatni utálok...).

KépKép
KépKép
mézgombi
 
 


Sziasztok,

hát végül jó ki van vesézve ez a kaja téma Kép
Én szívesen főzök, szeretek, de szerencsére nem kötelező. Igazándiból csak magamra meg a gyerkőcre kell főzzek, mert a férjem nem itthon ebédel, és este nagyon későn szokott hazajönni. Hétvégeken pedig vagy nagyszülők, vagy megoldjuk Kép
De ma főztem, mert jön anyósom, itt lesz majdnem két hétig. Ezalatt viszont ő fog főzni Kép
Satuk, nálunk ma tojásleves (isteni lett), ravioli, és gesztenyés tiramisu (bocsi Nyanya) a menü.

Nyanya, otthon én is azt láttam, ami nálatok van. Egyszer egy barátom feljött hozzánk, mikor apa épp főzött, anya pedig a rádiót szerelte... Nagyott nézett Kép Édesapám nagyon univerzális ember, az elektromos dolgokon kívül mindent megcsinál. Házat épít, barkácsol, főz. A beiglije világhírű Kép

Csak hogy teljes legyen azért a téma, a hugomék meg tegnap voltak disznóölésen Kép Kép

Mindenkinek jó étvágyat,
Doren

Kép
Kép
doren
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?