Új privát üzeneted érkezett!

Na van mégegy!!Hurrá!Amugy bocs,de ugyanannyi meló van vele,csak nem kell felmenni másik oldalra!Neked van időd,energiád,meg géped hozzá.Nakem utóbbi ritkán....Előbbi mégritkábban,középsőt meg nem ismerem.Szóval érted...HEHE
Na megyünk aludni vagy nem????
Vendég
 


Szóval megyünk.Jó éjt.............
Vendég
 


Na sziasztok!

Most, hogy mindenki elment aludni, én megjöttem.

Zsu
Remélem hamar meggyógyul G.
Apa tud már a babakocsiról?

Sahi
Nem semmi, amit végig csináltál, de az a lényeg, hogy nincs már semmi baj.


Teszek fel képeket:

Attila locsolja a szőnyeget, nehogy elhervadjon:


Kép


Várja a fürdést:


Kép


és takarít:


Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 

 
 

Na és a cicás kép:

Kép

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Na én is visszaértem ,gondolom mär mindenki elaludt!!Jol teszitek.Csak a beteg gyerekek mamijänak kell ilyenkor ébren lennie.

El kellett 10-kor ugranom a paraszthoz tejért mert elfogyott és a férjem meg idefészkelte magät a géphez.Most adta csak ät.Mire nincs kinek irjak.De rendes!!Na nem baj ,gondoltam vakarok egy pär sort aztän lefekszek.

Éva!!Ez aztän a rendrakäs!!!Nem irigyellek.na jol van ilyen nälunk is történne ,ha nem lennék ällandoan a nyomäban.Nälunk csak a müanyagokat szabad szétbombäzni,mega sajät jätékait.A többi nem engedem.Persze én bajom ,igy futkoshatok utänna ällandoan.

Heni!!Hidd el hogy azért van mit lepasszolnom.Majd viszek haza régebbi(terhesség elötti)fotokat.

Bababkocsit megmondtam,mivel a barätnöm lehet hogy ätveszi a "régit" ,igy csak egy picit morgott.

Na jol van most mär elvonulok én is.Jo éjt mindenkinek!!!!
zsuu74
 
 


Éva!!Vagy még????
zsuu74
 
 


igen

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


huuuu de joo,én is!!!!

Giulianot nemrég tudtam csak elaltatni.Hullllla vagyok,de még nem tudok lefeküdni.Ki kell kapcsoljam elöbb az agyam a gyerekgondozäsbol.

Te éjszakäzol???
zsuu74
 
 


Nem, csak dolgoztam egy kicsit, de lassan megyek már aludni.

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Én is!!!Remélem nem kelünk majd 100x!!!Nektek is nyugis északät kivänok!!!Zs.
zsuu74
 
 


éjszakät
zsuu74
 
 


Remélem úgy lesz, Attila már egyszer felébredt, de talán többször már nem fog.
Jó éjszakát!

KépKép

KépKép
balázs_Éva
 
 


Szép napot!Sziasztok!
Egy kérdésem lenne:Milyen gyerekülésetek van?Ma megyünk venni,eddig babyhordónk volt,elég nagy.Télen ritkán mentünk távolra,de most már muszáj venni...
Hmm,de hogy milyet????
Zsuu!Hogy van Giuliano?Éjszakátok hogy telt?
Éva nagyon jók a képek,na és a cica....A tietek?

Lányok mit csináltok ma?Program?Szokásos csütörtök?
Vendég
 


Írtam nektek az előbb, erre véletlenül ráléptem a hosszabbítóra kikapcsolt a gép ... De ma nem ez volt az első béna tettem. Reggel olyan álmos voltam, hogy a fogkrémes fogkefével akartam fésülködni, a kést a hűtőben kerestem és mi lesz még ......

Zsuu!

Hogy aludt Giuliano? Jobban van kicsit? Millió gyógypuszi neki!

Éva!

Nagyon aranyos Attila, Tomi is hasonlókat csinál nagy örömömre. Sajnos nem tudom mindig utolérni és már ki is pakolt valamit, mire visszapakolok, addigra a következő ... Szókincsem nagyon gazdag mostanában . Nem szabad, ne nyúlj hozzá, gyere el onnan, jujuj és ehhez haonlók !!!

Roli!

Jó lett a hajad! Nem hiányzik a többi?

Viki!

Írtál már? Oké türelmes leszek!!!!
Írtál már ? ......

Kép,
Kép
sahi
 
 


Viki!

Nekünk 9-36 kg-ig olyan ülésünk, dönthető 3 fokozatba, sajnos a márkáját nem tudom, de hosszabb utakra praktikus ha elalszik benne lehet dönteni rajta.
Jól aludtál?
Ma nekem nem kell főznöm, boltba megyek Tomival, persze számkózni kell, azt imádja, nálunk esett némi hó, imád benne rohangálni is.

Kép,
Kép
sahi
 
 


Szóval szánkózni! Mondtam hogy béna vagyok ma.

Kép,
Kép
sahi
 
 


Szlvia!
Azért nem voltam,mert neked írtam a regényt!!!
Megkaptad?Assssszem 2x is elküldtem...
Én jól aludtam,csak elég későn feküdtem le.
Nálunk még a december végi hó van,de abból bőven.Nem akar elolvadni...
Kinéztem egy ülést,Concord trimax 9-36kg,ez is dönthető.Csak érdekel más vélemény is,mert nem bizti,hogy lesz normális színben.
Vendég
 


Viki!

Megkaptam!
Nem is tudom mit mondjak!!! Elszorult a szívem mikor olvastam!!
Majd írok!

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sziasztok!!!!

Ki merre jár???

Éjjel csak egyszer keltünk.Reggel voltunk drnéninél.Kukuc kiválóan szuperál.KépKépKépKép
Kaptunk időpontot a 15hós oltásra.Márc23.Azt mondták úgy készüljek,hogy legalább 20 percet ott kell maradni,mert allergiás reakció léphet fel,de nem jellemző.

Amikor hazajöttünk kicsit pihiztünk,majd gyors főzés.Húsgombóc leves,lekváros derelyével.

Zsuu
Giuliano hogy van?

Éva
Te fiad is tudja,hogy kell rendesen szétpakolni.Kép

Sahi
Jót szánkóztatok?
Itt is akkora hó van,hogy reggel alig bírtam tolni a kocsit.tisztára bedurrant a karom.˝Gyúrunk Vaze˝

Viki
Te jól le....engem!KépKépKép

Marcsival mi lehet?????

Többiek?

Kovács Roland
roli
 
 


Na látom ma nem vagyunk aktívak.
nemsokára indulunk edzésre.Ha hazaértünk bekukkolok.

Szép napot!!!!

Kovács Roland
roli
 
 


Helllllóka mi van itt pangás???????????????????????

Vikinek igazolt távolléte van,de a többiek??????????????Kép

Kovács Roland
roli
 
 


sziasztok!
Csak gyorsan beköszönök, egyenlőre mindkét gyerkőcöm még ezerrel működik, úgyhogy ....

Roli!

Itt az udvaron szánkóztunk. Tomi imádja, az én izgő mozgó fiacskám a szánkón úgy ül mint akit odaszögeztek. Hiszti van ha le akarom szedni.
Délután anyukámnál voltam a kórházban, apa volt a bébicsősz, hazajöttem gyorsan elment vadászni, mert kimerült 6 óra gyermekfelügyelettől, azt mondta kikapcsolódásra van szüksége. Szép, mi?

Kép,
Kép
sahi
 
 


Länyok!!
Lätom ma mindenki pihizik!!Férjem reggel elvitte a Laptopot.Mérgelödtem is rendesen mikor felkeltem.Na de most irhatok.

Giuliano ma mär nem volt läzas,kicsit étvägytalan ,de azért evett.Köhög is ,de nem vészes.
Viszont a csaj hivott ,akinek kipöttyösödött a fia tegnapelött ,hogy mära mär egy pöttye sem volt és valoszinü hohy allergiärol volt szo.Még nem nyugodtam teljesen meg,de nagyon reménykedek.Joooo lenne ha tényleg nem lenne semmi bäränyhimlö.
Amugy ma unalmasan telt a napunk,itt esett a ho és ezért nem is voltunk kint,mega gyerek sincs tul jo.Ja és a computer sem volt itthon.Hiänyoztatok!!!!!
Na megyek ,mert le kell tennem a gyerköcöt,ott rosszalkodik a tv elött pizsiben.Majd még benézek
zsuu74
 
 


Na besek én is itt a végére!Vagy az elejére?
Most ügyködtem magamnak ezt az MSN-t.De,hogy jól csináltam az passssssz.

Anikó
Ha látnál most akkor te tudnál infót adni.

Zsuu
Örülök,hogy manód jobban van.Ez jó....Bárányhimlő vagy sem.Kép

Sahi
Dejó,hogy ott lehez szánkózni.Dancikám is nagyon szeret.Meg szabad kérdezni,hogy anyud miért van kórházba?

Kovács Roland
roli
 
 


Sziasztok!

Hű!!! Nagyon meglepődtem. Csak nem elemntetek máshova én meg itt maradok egyedül.

Mai napunk frankó volt. Délelőtt szomszédoltunk, délután meg voltunk egy cseppet szánkózni. Reni kicsit többet. Lent voltak az osztlytársai is. Velük szánkózott egy nagyot.

Zsu! G-nek üzenem gyógyuljon meg gyorsan. Most nagyon össze jött neki.

Roli! Jól fog működni az a kukac. Gratula. Ma már nem is fájt neki ha pisilt?

Mindenkinek puszika!
Vendég
 


Látlak Roli!!!! Mizu??????
Vendég
 


Anikó
Ne tünj el!!!!!!!!!!
Szeretnék kérdezni valamit!!!!!!!!

Amúgy kukuc jól van.Nem fáj.Pisi oké.Gyönyőrűen hátra lehet húzni és mégcsak nem is sziszeg.KépKépKép

Kovács Roland
roli
 
 


Én is vagyok!!!!
zsuu74
 
 


Sziasztok!

Itt vagytok még?

Roli!

Végbélrákja van anyunak és azzal műtötték, ki kellett neki vezetni, áttét állítólag nincs, a körülményekhez képest jól van, a doki szerint ebből simán meg lehet gyógyulni. De azért én aggódom!

Zsuu!

Örülök hogy jobban a picur!

Roli!

Én is a napokban alkottam meg az msn elérhetőségemet, de még nincs mikrofonom és nem is mélyedtem el benne.

Kép,
Kép
sahi
 
 


Úgy emlékszem,hogy neked van MSN-ed(vagy hogy mondják)
MOst én is letöltöttem.Ha minden igaz sikerült is.De honnan tudom meg,hogy igen vagy nem??????
Kép

Kovács Roland
roli
 
 


Nem tűnök. Mi a kérdés?????
Vendég
 


Miért ehhez kell mikrofon is??????????????????????????


Zsuu
Láááááááááááátlak.Kép

Kovács Roland
roli
 
 


csanikocska@msn.com A címem vagyél fel vagy add meg a tiedet és én felveszlek.
Vendég
 


Lehet beszélgetni mikorofonon is meg videfonálni is ha van kamerád. De nem feltétele.
Vendég
 


msn-t a férjem nem engedi letölteni a gépre,de én Skype-os vagyok.Valaki mäs még Skype-os közületek??Mikrofonom is van ,de nincs kivel beszélnem.
zsuu74
 
 


Sahi
nagyon sajnálom.De tényleg megnyugtató az,hogy ebből fel lehet gyógyúlni.Mikor mehet haza a kórházból.Közel laktok egymáshoz?

Kovács Roland
roli
 
 


Na asssszem felveszlek.Mert nekem ilyen címem nincs.Most megpróbálhatom????

Kovács Roland
roli
 
 


Kép

No Mizu??????????
Vendég
 


Sahi!!!Minden jot anyukädnak!!!Gyogyuljon meg minél elöbb!!!
zsuu74
 
 


Na előbb küldtem üzit, de elszállt.

Szóval sziasztok!

Roli!

Anyukámnak végbélrákja van, azzal műtötték hétfőn, sajna ki kellett neki vezetni, áttét állítólag nincs, a doki szerint ebből simán meg lehet gyógyulni de azért aggódom!
A körülményekhez képest jól van, szerencsére nincs összetörve lelkileg, Patrik rajzolt neki, meg kis videókat csináltam a telefonommal annak nagyon örült.

Az MSN elérhetőségemet én is napokban hoztam össze, de még mikrofonom nincs, sokat még én sem tudok a rendszer használatáról.

Zsuu!

Örülök hogy jobban van a picur!

Kép,
Kép
sahi
 
 


Kép

Mi a külömbség a kettő között? És miért nem engedi letölteni? Pedig nagyon jó.
Vendég
 


ahogy elnézem mégis bement amit írtam, pedig nálam úgy tünt mintha nem, na de lehet béna vagyok!

Köszi csajok! Sajna anyuék tőlünk 35 km-re laknak, ezért túl gyakran nem tudunk menni.

Anikó!

Szóval nem kell hozzá a mikrofon. Akkor miként tudom használni?

Kép,
Kép
sahi
 
 


Letöltöttem egy két dolgot a Laptopra és volt hogy gondot okozott.Kodak programm pl. teljesen käoszt csinält.Ezen a gépen dolgozik is ,viszi az ügyfeleihez sokszor és ezért a Skype utän többen nem enged.Jo a Skype is.
zsuu74
 
 


Szimán írogatsz. És azonnal lája a másik vagy akár többen is egyszerre. Olyan mint a chet.
Vendég
 


Zsuu!
Erről a Skype - ról még nem hallottam, bár nem is vagyok túl tájékozott az újdonságokban.

Svájc melyik részén éltek? Hány éve élsz ott?
Könnyű volt megszokni?

Kép,
Kép
sahi
 
 


Húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!!!!
Ez tök jó!!!!˝Beszélgettem˝ Anikóval.

Kovács Roland
roli
 
 


Csanikó!

Köszi majd kipróbálom, csak még nem volt eddig rá alkalmam.
Hallottam valami olyan rendszerről, ahol például keresni is lehet embereket, régi barátokat ez nem az? Csak rémlik valami.

Kép,
Kép
sahi
 
 


A www.skype.hu n talälsz bövebb infot .

6 éve élek itt ,a német részen Zürichtöl 35 km-re a német hatärtol 20 km-re.Még a mai napig nem szoktam meg igazän,de töröm magam rajta.
zsuu74
 
 


Roli!

Akkor nagyon ügyi voltál!
Kár hogy én ilyen mindenféle jeleket nem tudok beszúrni.

Kép,
Kép
sahi
 
 


Sahi
Milyen jeleket????

Kovács Roland
roli
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?