Új privát üzeneted érkezett!

Szia,

hogy tehetek fel HTML-parancsot? (Aláírásként látszana a hozzászólásaim végén.) Ha szükséges, beírom ide a szöveget.

Kösz a segítséget, üdv - Kata

Kép
Ákata
 
 


szia apa

megint nem jön be lakohelyes topik vagyis bejön de ha ráklikkelek a városra bent minden üres ez konkrétan kecskeméti babvárok topik egy-két másik topikot kiprobáltam nem mindnél van ez probléma

roz

Kép

Kép

Kép
roz23
 
 


Sziasztok!

Kata
Automatikusan beszúródó aláírást a profil szerkesztőben már meg lehet adni. A legtöbb html formázási lehetőség itt is használható. A html formázott szöveg készítéséről részletes leírást találsz a bal oldali, "Dokumentáció" / "Formázás" menüpontban.

Tcis
írtam a mail címedre a kérdéseddel kapcsolatban.


Titi_27
GIF vagy JPEG képet lehet az üzenetbe beilleszteni, más formátumokat pedig csatolni lehet az üzenethez (\attach{Melléklet})


Attila
Admin
 

 
 

Szia Apa!

A Kecskeméti babavárók topikban a teljes tegnapi nap elveszett.

KépKép
KépKép
sbea
 
 


Szia Admin,

Bocs, de nem kaptam mailt, pedig a mail cimem az ami a profilomban lathato.

Tcis

Kép

Kép
tcis
 
 


Szia Apa!
Sünirenóca vagyok. Nem fogadja el a jelszavam.Kép
Szeretnék Süni maradni. Segíts kérlekKép
Köszi.

Kép
renóca
 
 


Most már sikerült.Én voltam az ügyetlen, bocsiKép
süni_renóca
 
 


Szia Admin!
Az volna a kérésem hogy szeretném megszüntetni a Szent János Kórházban szült anyukák topciját mert úgy döntöttünk hogy más néven inditanánk újra ...közvetlenül a Jánosos topic alatt mert....a másikat meg nem találja senki ilyen néven.
Hálás köszönet.KépVera

Kép
Kép
vera70
 
 


Szia Vera, szeretnétek átnevezni a topikot? Az elég lenne?
apa
apa
 
 


SziaKép
IgenKép olyan formában hogy
János Kórházas Anyukák topicjaKép
Ezer köszönnet.
Vera

Kép
Kép
vera70
 
 


Hello Apa,
kérnék archiválást a " Gyermekek / magzatok kor szerint / 2003. telén született első babások beszélgessünk topicban."

Köszi,
Kriszti

Ui,
Lehet más is, aki esetleg archiválna, mert ez a 3. kérésem Kép.

A legjobbakat!

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Kedves Apa!

Nem tudom, hogy igazából kérdésem neked írjam-e...
A lényege:
Vannak oldalak, ahol gyermekünk születési adatait megadva, gyönyörűszép "korvonalzót" készíthetünk...
PL. az enyém így néz ki:
KépKép

Ezen az oldalon: http://lilypie.com/first_birthday.php
van arra lehetőség, ha a code-ot írnánk be aláírásként, akkor minden alkalommal amikor írunk, automatikusan az aktuális kora jelenik meg a vonalzón gyermekünknek.
Persze a Babanetes fórumban még erre nincs lehetőség, hisz más módon működik, mint egyes fórumok...
Természetesen a gépről való feltöltésnek is számtalan előnye van!!!!!!!!

Szóval a kérdésem igazából arra irányulna, hogy fejlesztitek-e a Babanetes fórumot, és egyáltalán van-e lehetőség ilyenfajta vonalzós dologra, hisz lehet a programozásból adódóan nincs is erre mód...

Példának direkt nem Magyagrországi fórumot linkelnék be, hanem inkább külföldit...
http://www.ourbaby-online.com/mainsite/forum/viewthread.php?tid=240&page=1%23pid1728

A vonalzós dolgot már láttam más topicokon is itt a Babaneten, cska mindenkinek bonyolult minden nap elmenteni a képeket(vonalzót), majd frissen betenni minden hzs-hez...
Mivel babásak vagyunk elég sokan, az egymás közti bezsélgetést nagyon megkönnyítené...
Illetve a terhes kismamik visszaszámlálásának követését is...

Jajj de hosszú voltam... Bocsánat!!!
Tényleg cska 1 kérdésKép

KépKép
napsugaracska
 
 


Szia Apa!
Sajnos a fogamzás-várandósság -szülés topikok megint nem látszanak!
Ki tudnátok javítani?
Előre is köszi!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kérlek szépen, csináljunk valamit, hogy visszakerüljenek a Fogamzás, Várandósság, Szülés topic-ok!!!

Köszönöm!

KépKép
titi_27
 
 


T Apa és Szerkesztők,
millió hála az archiválásért! Kép

Kriszti

Kép

Kép
eszteranyu
 
 


Helló!!
Engem az érdekelne,hogy hol találok pózokat,amivel kapcsolatban összejöhet a baba!Illetve olyasmi tanácsokat!!Kérlek segits!!
Bea

Kép
bea27
 
 


Szia Bea!
A bal felső sarokban van a legördülő menük között a segédletek, abban van a keresés. Ott belül több módon is kereshetsz: például beírod, hogy pózok, beállítod, hogy 300 napra vissza keressen... nekem legalább 20 ilyen beírást talált...
Jó kutakodást és olvasást!
Saját tapasztalat: szerintem ne a pózokra figyeljél, inkább a párodra!!! Kép
apa
apa
 
 


Nem tudom, jó helyen járok-e. Szeretném, ill. szeretnénk a topiktársaimmal (István kórházi élmények), ha Bumpy (aki volt már Moflymaci is) nem regisztrálhatna többet semmilyen módon a babanetre. Kártékonykodik több helyen is, már ott tartunk, hogy minden új topiktagra gyanakszunk, hogy nem Bumpy-e másik néven. Kitalált történetekkel szennyezi a közeget, semmi szükség a jelenlétére. Ha jól tudom, van rá lehetőség, hogy beazonosítsák a gépét (IP cím?).
KÖSZÖNJÜK!!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szia Apa!

Láttam, volt már ilyen problémája fentebb másnak is. Kép , de nem tudom hogy oldódott meg...
Nem tudok mellékletet feltenni, mert ha a Szólj hozzá!-ban a Melléklet feltöltése... gombra nyomok, akkor semmi, de semmi nem történik. Nem dobja fel a régi, jól megszokott ablakot.

Segíts, légyszi!
Köszi, Andi

(Amúgy Bumpy, akkor még Moflymaci a "Ki tud valamit Dr. Boros Juditról?" című topikban is keverte a sz.rt. bocs.)

Andi
KépKép
Kép
szabó_andrea
 
 


Andi,
igen, sajnos tudunk róla. ÉS még hány, de hány helyen...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Szia Gabuska, Szabó_andrea!
Megnézzük, hogy mit tehetünk...
apa Kép
apa
 
 


Szia Apa!
Irtam vissza mailt de azota nem kaptam valaszt. Latom nem vagyok egyedul a problemammal. Nem lehet, hogy valamit Ti valtoztattatok es azert nem birunk mostanaban feltenni kepet? Nalam mar kb 4-5 hete fennal ez a hiba azelott viszont gond nelkul mukodott a melleklet feltolese gomb.

Legyszi segitsetek nekunk.
Koszi

Tcis

Kép

Kép
tcis
 
 


Apa!

Köszi szépen!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kedves Apa,
csatlakozom Gabuska kéréséhez, és Szabó_andreához, Bumpy ügyben. Én is javaslom hogy ne írhasson a babanetre. (István kórházi élmények - topikos vagyok, és nagyon szeretek idejárni, de ha Bumpy elrondítja a társaságot, akkor az nekünk már nagyon nem lenne jó.)
Amennyiben azóta sikerült tenni az ügy érdekében, nagyon köszönöm én is a topiktársak nevében is, és kérlek vedd tárgytalannak a kérést.

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Gabuska, Szabó_andrea, Bubek sziasztok!
Megnéztük az általatok jelzett dolgot... szerintem elköszönhetünk Bumpy-Moflymacitól...
apa Kép
apa
 
 


Sziasztok!

Hová lett a 2006. tavaszi babák topik? Vagy csak én nem találom?

Köszi, R.
rejtélyes
 
 


Hali!

Reggel óta nem találom a 2006. tavaszi babák topikot. Az összes többi látszik, csak az nem. Mi lehet az oka, tudnátok segíteni?

Köszi
Adri

Kép

Kép
adriana
 
 


T. Adminisztrátor,

szeretném tudni, hogy Bumpy-Moflymaci le lett tiltva, vagy csak egyszerüen elment.
Ahmed
 


Szia Apa!
2003-tól nincsenek meg a topikok.Köszi

Babetta

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Babetta szia, köszi, hogy szóltál... Rendeztük a topikokat...
apaKép
apa
 
 


Kedves Apa,

Hétvége óta nem tudok a szülészetek,kórházak/Kaális párok fóruma-babás topic-ba írni, teljesen üres képernyő jön fel....meg tudnád nézni hogy mi a gond ?

Köszi,
Kriszta

Kép

KépKép
kriszta71
 
 


T. Szerkesztő!

Valami folytán a fotóalbumomból törlődtek a képek.
Mi a teendőm? Újra fel kellene raknom egyesével a képeket vagy megoldható másképp is?

Köszönettel: Móni

Kép
mÓni
 
 


T.Admin!Kép
A Jánosos topic átnevezésével mi a helyzet?
Üdv.Vera

Kép
Kép
vera70
 
 


T. Szerkesztő!

Közben megoldódott a probléma.

Köszönettel: Móni

Kép
mÓni
 
 


Szia Vera70!
A topicátnevezés megoldódott...
Sok sikert,
apaKép
apa
 
 


Kriszta, nálam bejön a topic, nálad változatlanul gond van vele?
apa
apa
 
 


Szia APA!!!!
ELment a "gyermekek kor szerinti topik" Megnéznéd???
KÖszi ANDI
Vendég
 


Szia APA
Nálam sincs.Köszi

Babetta

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Andi, Babetta, köszi... már jó...
apaKép
apa
 
 


Szia Apa!Kép
Itt is megköszönöm Képaz átnevezéstKép
VeraKép

Kép
Kép
vera70
 
 


Apa!

Nálam is siet az órátok.

Kép
breni
 
 


Most állítják be, a szervermunkálatok után...
apa
apa
 
 


Apa!

Frissítettetek, mert egész reggel nem volt elérhető a babanet.
Csak jelzés. az órátok egy órát siet.
simineni
 
 


Helo!

Nem tudom, lehet olyan kérésem, hogy az azonosítóm Haga 28 helyett lehessen csak sima Haga Kép
haga_28
 
 


Szia Haga, megnézzük...
apa
apa
 
 


Szia!
Nem lehetne ezt megszűntetni?
http://www.babanet.hu/cgi-bin/discus4/discus.cgi
(Ha nem sikerül a link: Erről-arról/Képek a Bagdadi harcokról)
Nem tudom miért tette ide, nagyon felkavart.
kyrandia
 
 


Szia Apa!
Csak szeretnek szolni, hogy ujra tudok feltenni kepet. A legujabb Norton antivirus ellenorzo volt fenn + tuzfal most kicsereltuk es mukodik a melleklet feltoltes is. Csak azert irtam, hogy tudjatok rolla ilyen eset is van. Esetleg masnal is lehet hasonlo problema.

Tcis

Kép

Kép
tcis
 
 


Kedves Kyrandia!
A általad jelzett topic indítója a topic címében jelezte, hogy aki belép, mire számíthat... A Tátsalgó moderálási elvei szerint a beszélgetéseket nem moderáljuk, csak abban az esetben lépünk közbe, ha valami törvénybe ütközőt tapasztalunk, vagy valaki a forumozás szabályai ellen vét.
apa
apa
 
 


Tcis, köszi, ezt jó tudni...
apa
apa
 
 


Igazán sajnálom. Egyébként én arra számítottam, hogy - mivel ez egy babás fórum - bagdadi gyerekekről lesznek képek, hogy egy picit elgondolkozzunk gyerek szemszögből a háborúk borzalmairól. El sem tudom képzelni, mi volt a topicnyitó célja.
De persze elfogadom a válaszod.
kyrandia
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?